Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-10-2009, 23:51   #161
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

erm ale tez komentaze ludzi ktozy grali dluzej(jak np ja) gra sprowadza sie dalej do jednego, jest bez sensu...
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-10-2009, 21:03   #162
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez streett Pokaż post
Po 1 noobki z 18 (20) lvlami się tu wypowiadają , piszecie ciągle o '' wilkach itp. '' jak kolega wcześniej wspomniał są inne mooby niż te w m1 ( pierwszym mieście ) jak nie zobaczyliście całej mapy to proszę nie komentować. jest coś takiego jak v1,v2 ,las, piekło itp. ale to nie ważne.

Ja tam nic do Tibi nic nie mam, ale proszę nie wypowiadać się o Metin2, jeśli graliście do max 20lvl na początku to może nuda ale później się to rozkręca^^

a tak poza tym '' w 2 tygodnie wbić 19lvl to troszkę zal xDD '' :baby :

jak coś to ( ninja 68, almanach ) ( są chętni do gry w Metin2 na s7 prosze pisać pomogę zacząć ) '' gg 9238381 ''

Przepraszam za określenie ( nooby ) nikogo nie chcialam obrazić.

Życze milej gry w MMO .
Ta gra jest poprostu żałosna. Żałuje że pół roku zmarnowałem na bicie wilczków , dzikusów , orków , czarnych orków , małp i innych tego typu syfów. 0 fabuły , beznadziejne pvp i strasznie nudne expienie. Połowa ludzi to wojownicy z kosami i takimi samymi bordowo złotymi lub zielonymi zbrojami. Do tego poziom inteligencji i porozumiewania się jest wśród większości graczy żałosny ("SZUKAM DZIEWCZYNY!" "Ciastko! Karmel! Czekoladaaa!" "Kto lepszy body czy mental?" ). Ogólnie dawno nie grałem w fajną grę jednak nic nie jest gorsze od metina :/
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2009, 21:35   #163
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Tak patrzę na posty ludzi grających w metina i zauważyłem, że piszą jak 7-letnie dzieci. Znam nawet jednego kolesia, chodzi do 2 gimnazjum a zachowuje się jak dziewczyna (dosłownie :]). Poziom inteligencji graczy metina jest ujemną liczbą hiperzespoloną. xD

@Matikuszek
"Widzę, że grasz w angielską wersje Metina... jest polska wersja, więc nie trzeba sobie tłumaczyć to, co gadają."

Owned. Tłumaczyć sobie? Jak umiesz posługiwać się językiem obcym to po prostu czytasz, mówisz/piszesz itd w tym języku, nie musisz sobie tego tłumaczyć na polski... I tu nawiązuje do w/w poziomu inteligencji :)

A żeby nie było offtopu - Metin2 ssie. Dziękuję.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2009, 22:26   #164
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Charin Pokaż post
@Topic
Kompletnie się z tobą zgadzam.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez streett Pokaż post
Po 1 noobki z 18 (20) lvlami się tu wypowiadają , piszecie ciągle o '' wilkach itp. '' jak kolega wcześniej wspomniał są inne mooby niż te w m1 ( pierwszym mieście ) jak nie zobaczyliście całej mapy to proszę nie komentować. jest coś takiego jak v1,v2 ,las, piekło itp. ale to nie ważne.

Ja tam nic do Tibi nic nie mam, ale proszę nie wypowiadać się o Metin2, jeśli graliście do max 20lvl na początku to może nuda ale później się to rozkręca^^

a tak poza tym '' w 2 tygodnie wbić 19lvl to troszkę zal xDD '' :baby :

jak coś to ( ninja 68, almanach ) ( są chętni do gry w Metin2 na s7 prosze pisać pomogę zacząć ) '' gg 9238381 ''

Przepraszam za określenie ( nooby ) nikogo nie chcialam obrazić.

Życze milej gry w MMO .
Wyjaśnij niby co ciekawego jest na dalszych etapach gry? Aha i opowiedz trochę o tych innych miejscach (oprócz pierwszego i drugiego miasta).
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 01:04   #166
zaq12wsxzaq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghard Lage Pokaż post
Kompletnie się z tobą zgadzam.



Wyjaśnij niby co ciekawego jest na dalszych etapach gry? Aha i opowiedz trochę o tych innych miejscach (oprócz pierwszego i drugiego miasta).
tak więc mówie:
sa jeszcze takie mapy: piekło, pustynia.orki,swiatynia,demon tower, sohan,las,czerw las, atlantyda ....
na poszczegolnych mapach jest pare rodzajów potworkow, na ktorych sie expi na poszczegolnym lvlu. gra sie rozkreca po 40 lvlu kiedy zaczynaja sie ciekawe questy np. pamietnik od uriel. gra nie tylko pole
ga na biciu lvla. szkoli sie umiejetnosci, zalatwia eq bije metiny....... tak w nieskonczonosc. Ci co grali do 20 lvla nawet nie wiedza o co w tej grze chodzi a juz mowia ze nie ma sensu
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 12:17   #167
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
szkoli sie umiejetnosci, zalatwia eq bije metiny....... tak w nieskonczonosc
cos nowego, nigdy sie z tym jeszcze nie spotkalem. a bicie kamieni przez 2 minuty jest b. ciekawe.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2010, 21:14   #168
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zaq12wsxzaq Pokaż post
tak więc mówie:
sa jeszcze takie mapy: piekło, pustynia.orki,swiatynia,demon tower, sohan,las,czerw las, atlantyda ....
na poszczegolnych mapach jest pare rodzajów potworkow, na ktorych sie expi na poszczegolnym lvlu. gra sie rozkreca po 40 lvlu kiedy zaczynaja sie ciekawe questy np. pamietnik od uriel. gra nie tylko pole
ga na biciu lvla. szkoli sie umiejetnosci, zalatwia eq bije metiny....... tak w nieskonczonosc. Ci co grali do 20 lvla nawet nie wiedza o co w tej grze chodzi a juz mowia ze nie ma sensu
I co z tego jak cała fabuła jest ujęta w kilku zdaniach? Granie w tą grę ,szczególnie z jej denną społecznością nie ma sensu jak można pograć w inne gry. Po przeczutaniu tego" piekło, pustynia.orki,swiatynia,demon tower, sohan,las,czerw las, atlantyda" jeszcze mniej się chce grać. Ciężko mi to mówić ale to jest gorsze nawet od tibii.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 20:44   #169
Andian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 01 2010

Posty: 5
Domyślny

Ja gram w metina jakby co to piszcie na pw pomoge wam wbic levele i zapoznac sie z gra
Andian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2010, 21:12   #170
Marchewki
Użytkownik Forum
 
Marchewki's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 472
Stan: Niegrający
Domyślny

a co tam pomagać zabij, zanieś , sprzedaj Game Over Koniec gry w 3 słowach
__________________
Marchewki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2010, 11:13   #171
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

Grałem swego czasu i tez zmarnowalem czas gra rozbudowana ale po pewnym czasie traci sens tibia jest o niebo lepsza
__________________

Azatar90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2010, 14:17   #172
Denis00
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mf2000 Pokaż post
ja w te gram już od jakiegoś czasu i mi się bardzo podoba ma bardzo małe wymagania dlatego praktycznie każdy może w to grać

jeśli chodzi o monotonność expienia na pewno nie jest bardziej nudne niż w Tibi

po "dedzie" spada mało doświadczenia więc nie jest tak jak w Tibi że expisz sobie kilka godzin w jakiejś "jaskini"(co wcale nie wygląda na jaskinie) zabijając jakieś ruszające się plamy aż wchodzi inny gracz i cię "deda"
te wszystkie godziny poświęcone na klikaniu w ruszające się plamy przepadają

są bardzo popularne wojny gildii wygląda to zachwycająco jak obie gildie szarżują na koniach
a jeszcze bardziej wypady na inne królestwa kiedy to zbierają sie gracze z królestw i walczą między sobą (ja wtedy widziałem tylko błyski na ekranie i od razu padłem);p

Jest bardzo dużo zróżnicowań potworów i są duże expowiska więc nie jest tak jak w Tibi że nie ma gdzie wbijać levela

mam jeszcze mały level i jestem surą ale gra jest na prawdę fajna zdecydowanie lepsza od tibi
wszystkich zapraszam go grania wyszedł teraz nowy polski serwer na którym wszystko jest po polsku
jeżeli ktoś się zainteresował tą grą zapraszam na stronę www.metin2.pl
Tam nie ma Warriora ;] jest Wojownik (Pisz po polskiemu..)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2010, 15:13   #173
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Denis00 Pokaż post
Tam nie ma Warriora ;] jest Wojownik (Pisz po polskiemu..)
I tylko dlatego odświeżyłeś temat z tą denną grą?
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2016, 22:56   #174
kacza1974
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ehh stare dobre czasy
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:32.


Powered by vBulletin 3