PDA

Pokaż pełną wersje : Zimowy Update 2006/2007


Zdechly kret kanalowy
04-11-2006, 15:37
Wszyscy czekamy z zniecierpliwieniem na kolejne up'date i kolejne cud-pomysły naszego kochanego CipSouft-a , z tej troski powinniśmy mu trochę pomóc , zmotywować do dalszej pracy przy naszej ''wyspie nowych'' . Powinienem teraz pisać o tym jak osób opłaciło swoje konto gdyby na wyspie obok (p.a.) chodziły Zombie (tak mi przyszło bardzo dużo na myśl).
10 cudów rookgardu
(primo1) Można by było dodać jaki dłuższy kuest typu Postman (ten z listonoszem) ;
(primo2) Profesja no oczywiście zrobić prof. (i npc który dodaje hp z lev wbitych przed up’date oczywiście w części pacc <to na pewno zwiększy liczbę ich zakupienia.(promocja ale tylko dla szpanu)…jeśli na przykład dostaniecie haka na 50 lev to pierwsze co haker zrobi to zabierze sprzęt i wyjdzie na mainland , a np. z taka prof. Wyrocznia automatycznie by kończyła rozmowę.
(primo3) Dodać podstawowe czary , poziom magiczny będzie rósł jak u rycerza
-brak ‘’mana napojów’’ , zwiększy się ilość ludzi zdobywających doświadczenie na Zombie (pacz primo4)dla pierścieni życia.
(primo4) ‘’uwolnienie Zombie i Magicznych Minotaurów’’ oraz przywrócenie Miecza Furii
(primo5) Stworzenie nowych miejsc łowów , bo stare są strasznie przepełnione.
(primo6) Depozyt nie tylko na pieniądze ale również na przedmioty.
(primo7) Domki , najlepiej od 25 poziomu…
(primo8) Ładniejszy ”krajobraz „ –grafika , wygląd np. jakieś wodospady , troszkę śniegu , kawałek egipskiej pustyni.
(primo9) Wszech mający npc który kupował by np. strzały , wędki ,katany, coppery , luki itp
(primo10) Można by tych rookstayerow którzy pomagają odznaczyć jakoś od innych.. i oni by pomagali zupełnie zielonym , którzy to wiedzieli by ze im można zaufać bo byli by jakoś odznaczeni.

Oceniajcie każdy punkt z osobna :) ten na górze jak i na dole...

Może jak by Sie tym zajęła tibia.pl i zrobiła jakaś ładna petycje- Zycie rookstayerow w waszych rekach ^^
A wiec ktorka relacja z Test Serwera oraz tego co Was czeka w nowej Tibii.

1. Grafika - jak to zwykle bywa zmienilo sie to i tamto. Po kolei:
- okienka
- trawki
- sciany
- kamienie
- itemki - m.in. Katana/Studdet Legs/Brass Shield/skorka po bananie/Piecyk
- rosliny na scianach
2. Dodano opcje "Quest" - poki co jeszcze tego nie rozgryzlam =]
3. Dodano "Trade-Rookgaard" - poza graczami z Rookgaardu dostep na ten kanal maja rowniez Senior Tutorzy oraz GM'y.
4. Dodano "Bank" - tak tak bedziemy mogli byc szczesliwymi posiadaczami crystal coinsow !! =]. Duzym (wg mnie) minusem owego depozytu jest mozliwosc przechowywania jedynie pieniazkow. Nie mozna miec jednak wszystkiego.
Istnieja 3 opcje:
a. przechowywanie/wplacanie (deposit)
b. wybieranie wplaconych wczesniej pieniazkow (withdraw)
c. sprawdzenie zawartosci swojego depozytu (balance)
d. dostepna jedynie na Mainie
5. Dodano kilka nowych lokalizacji - m.in. nowa malutka plaze (<- nie moge z tego ...) i wodospad.
6. Zmieniono stare lokalizacje - inaczej wyglada m.in. przejscie przez poisony do Katana Room, zejscie w podziemia z Trollami na Premium Account, dziury zastepiono drabinkami i wiele wiele innych.
7. Kazdorazowo po spozyciu jakiegos jedzenia pojawiac sie odpowiednio inne odglosy (tak jak to ma miejsce z piciem - Gulp.).
8. Szybsze leczenie przez straznikow i nie tylko. Teraz wystarczy napisac "Hi" a po poisonie pozostanie wspomnienie. Mozna takze w jego obecnosci napic sie poisona co automatycznie wymusza na nim uleczenie nas =]
9. Okno wybierania Outfitu wyświetlać będzie jego nazwę, przykladowo moj Outfit zwie sie "Wizard" =]
10. Zapisywalne dokumenty zawierać będą autora oraz datę ich ostatniej zmiany.

<jak na razie propozycje na pw> oraz w temacie na dole :) ..piszcie co chcieli byście widzieć w next up'date

Oto parę ss-ów z test serwera (za ss-y podziękowania należą sie Instynktowi )

http://i36.photobucket.com/albums/e5/Tragarz/01-1.jpg

http://i36.photobucket.com/albums/e5/Tragarz/06.jpg

http://i36.photobucket.com/albums/e5/Tragarz/03.jpg

http://i36.photobucket.com/albums/e5/Tragarz/04.jpg

http://i36.photobucket.com/albums/e5/Tragarz/05.jpg

http://i36.photobucket.com/albums/e5/Tragarz/01.jpg

http://i36.photobucket.com/albums/e5/Tragarz/02.jpg

Kshaq
04-11-2006, 15:56
Nie bardzo rozumiem co chcesz osiągnąć tym tematem. Nawet jeśli tibia.pl wysłałaby petycję z tym co napisałem zostaliby zapewne olani. Co Cipów obchodzą inni. To ich gra i oni z nią robią co im się podoba. Komuś się to nie podoba to do widzenia. Jakoś nie widziałem, że tak bardzo chcą zatrzymać przy sobie graczy oprócz namawiania ich do kupna pacca. Banują, kasują postacie. Im raczej nie zależy na naszej dobrej zabawie, lecz na pieniądzach. Żaden pieniądz nie śmierdzi... Robią update, bo to już tradycja i może jest w nich odrobina litości i starają się urozmaicić grę, ale zobacz, że z każdym update korzysta raczej tylko pacc.... Były ostatnio na tibia.com 2 sondy o Rook'u. Może coś się zmieni, ale my nie mamy na to wpływu...

Withord
04-11-2006, 15:59
Kurde człowieku! Rookgaard jest tylko po to żeby się nauczyć grać i spieprzać na Mainland a ty chcesz niewiadomo co!

wiec wypada dodac wysepke ze sniegiem i z switym mikolaja <u ktorego mogl by sie odbywac drugi qest (taki dlugi) >ale ten ze switym byl by dostepny cally rok ! bo w koncu to jego house by byl
Już istnieje domek świętego mikołaja.

--bede czary -ml bedzie rosl jak uszybkosci knajta czary tez podstawowe
Wez przestań, czary na rooku.

hatki ---hatki ----hatki -nie musze tlumaczyc najlepiej hatki mozliwe od 22 lev <jak hatki to i depo ale juz od 20 <qestna mozliwosc uzywania depo
Boże, hatki... i depo... może jeszcze możliwość wysyłania paczek z mainland na rook?

pomysly naszego kochanego cipa
sam jesteś cipa

To tyle, pozdrawiam :P

Damus Sarmii
04-11-2006, 16:08
OMG!!!Czy ja dobrze zrozumiałem czy chcialeś FACCA pozbawić jakichkolwiek czarow?Gdyby Cipsoft tak zrobil to już by 3/4 populacji tibi przestało grać albo przeżuciło sie na inne gry tego typu... 8o Lol a ten pomysł żeby mlv rósł tak jak knightowi... Nie wiem wogóle co tym postem chcialeś osiągnąć... My i tak nie mamy wpływu na to co zmodyfikuje cipsoft w następnym update... :baby:

Xevo
04-11-2006, 16:11
wiesz co dobry pomysł popieram!!

Kaniek
04-11-2006, 17:20
No jeszcze przeciwko czarom podstawowym nic nie mam, wkońcu też niektórzy gracze co grają pierwszy raz to nie wiedzą co z czarami, to mogliby dać takie wprowadzenie do czarów żeby newby za przeproszeniem mogły nauczyć się używać czarów. A co do chatki świętego mikołaja to fakt ona już istnieje, ale chyba nie da się do niej wejść. Sam zresztą nie wiem xD

Zdechly kret kanalowy
04-11-2006, 17:22
wiesz co dobry pomysł popieram!!

ddzięki za poparcie , a widzicie może mój pomysł nie jest taki zły , tylko ze ja to pisałem przez 5 minut fajnie by było gdyby napisał to ktoś ładnie przejrzyście

next primo :a o czym ja mowie wszystkie przyjemność kierowane by były do paccow , a żeby mięć pacc trzeba rzekomo wesprzeć grę zyskując dodatkowe możliwości.... cipy by zarabiały , a o co głownie chodzi to nasze pomysły czy ich to mniej ważne

ponawiam ..może trochę pomysłów z tymi kuesta , liczę na wasza vene

OMG!!!Czy ja dobrze zrozumiałem czy chcialeś FACCA pozbawić jakichkolwiek czarow?

mówiłem tutaj o rogardzie...to nic niema związanego z mainlandem.. źle mnie zrozumiałeś i proszę jeśli oceniacie moje pomysły nie piszcie czegoś co wymyśliliście w głowię tylko to co jest napisane

@upWithord
może mniej narzekania a więcej chęci , spójrz na to ze strony rookstayera...

Kshaq
04-11-2006, 17:24
A Ty spójrz na to z normalnej neutralnej strony gracza tibi, CipSoftu i normalnego człowieka... ... Nie rozumiesz, że Rook ma służyć tylko wyłącznie do nauki gry...

Sry Instynkt :D

Michoss
04-11-2006, 17:25
OMG!!!Czy ja dobrze zrozumiałem czy chcialeś FACCA pozbawić jakichkolwiek czarow?Gdyby Cipsoft tak zrobil to już by 3/4 populacji tibi przestało grać albo przeżuciło sie na inne gry tego typu... 8o Lol a ten pomysł żeby mlv rósł tak jak knightowi... Nie wiem wogóle co tym postem chcialeś osiągnąć... My i tak nie mamy wpływu na to co zmodyfikuje cipsoft w następnym update... :baby:

Matoł. On miał na myśli że NA ROOKGARDZIE tlko pacc może mieć te czary.

Edit:
@up
hehe. Faster

Edit2:
A żeby nie było offtopu, to byłoby good, tylko ten domek Mikołaja mi nie pasi. Aczkolwiek, można by było zrobić żeby pojawiał się Mik. na roku.

Yaha
04-11-2006, 19:14
Jeśli naprawdę chcesz takie pomysły wprowadzać to nie pisz tutaj, tylko na tibia.com (na forum)

Pozdro

Damus Sarmii
05-11-2006, 09:06
Jeśli chodzi o rookgard to hmmm pomysł wydaje sie dobry.Najbardziej podoba mi sie pomysł z podstawowymi czarami na rooku,jesli nie mialybyc to czary ofensywne np.niebylo by exori vis itp. A jeśli chodzi o depo to myśle ze powinno być np. zeby mozna bylo wkladac do dp tylko 100 rzeczy nie wiecej.

Antykwaczor_z_Calmery
05-11-2006, 09:14
Najlepiej to niech dodadzą nowe tereny lub questy (NIE(!) mówie o otwarciu Mino maga i Ghoula).

Guzzik
05-11-2006, 09:31
Witam xD
Ej ziom jak nie masz co robić to nie zakładaj kolejnego bez sensownego tematu. Jeżeli nawet Cipsoft odczytał by twój temacik to i tak oni nic nie zrobią w tej sprawie bo to oni tworzą grę i nawet Świętego Mikiego na rooka nie wsadzą.
Podoba mi się pomysł z tą 2 wysepką :D Ale bez przesady... Ghoule ?.
Pisałeś też coś o Quescie, to też jest nie możliwe.
Depo tak samo, i to jeszcze od 20+lvl ?.
No i te czary .. tym to sobie dokopciłeś do pieca :D.
Cipsoft jest bardziej zajęty dotwarzaniem nowych wysepek, expowisk, questów na Mainlandzie i to się nigdy pewnie nie zmieni, no chyba że w wersji 8.8 :D.
Pozdrawiam - Guzzik

Pan Klocek
05-11-2006, 12:07
Czary, depo, domki, expowiska eeee to czym to sie bedzie roznic od MAINA?! Jak brakuje ci takich rzeczy to droga wolna! Oracle czeka na Ciebie...

Rook RULZ taki jaki jest!

Jaryn
05-11-2006, 12:38
Jedyną rzecz jaką ja bym pragnął to jakiś jeden mocniejszy potworek... Jeden resp w jedym miejscu... Gdzie zabicie go było by świętem na danym świecie... wtedy to rookstyerzy musieli by się zjednać, aby go zajechać. To by było fajne. A tak to wszystko jest cool. Ewentualnie depo na 100 itemów, ale jest mi w zasadzie mało potrzebne.

R.R.
05-11-2006, 13:07
Czy to ma sens?Wszystko dla PACC??!! No bez przesady.Jaby wszystko było dla Pacc to tylko na Maina iść.depo od 20lvl i questu...beznadzieja.To pójde na maina i mam depo dla FACC od 8 lvl.Domek(oczywiście dla pacc):takie rzeczy tylko na OTSach.Niewiem po co to pisałeś bo z tego niczego nie wywnioskowuje a wogóle co cie będzie Cip-soft słuchał?Wszystkie te i inne rzeczy to dla Rookstayerów marzenia jakich nie było.Oczywiście można to przestawić na fake... temat głupi...do usuniecia...:baby: :baby:

A depo na Rooku mogę mieć zrobie se hara..czy to takie trudne?

Zillek Edonek
05-11-2006, 13:31
OMG... Ludzie rook to wyspa dla nowych a nie main! Ta wyspa jest po to aby nauczyć się gry i na 8 lvl z niej wyjść ! Jaki 8 lvl zabiłby ghoula? Musiało by iść tam z kilkunastu. Może jeszcze sobie deara wymyślisz? CipSoft rookstayerów nie popiera więc dlaczego by miał robić nowe potworki dla nich?

Fuck dlaczego mam odwrocone niektore klawisze na forum?

Kshaq
05-11-2006, 14:43
@up
Crtl+Shift

@topic
Ja juz mówiłem Rook to Rook. Nowe potwory... Hmm co byśmy dali. Dwarfa? Copper shieldy walały by się przy temple. Poza tym jak dla mnie dwarf jest dość mocnym potworem jak na Rook. Inne? No tak są inne, ale rook jest tylko namiastką maina. Musimy to zrozumieć.

zakazane1991
05-11-2006, 18:29
Wiecie co, może od razu wprowadźmy wszyskie profesje bo po co grać na no vocation, zróbmy pvp na rooku , niech skile rosną szybciej a demony będą na terenie PaCC
Szczerze ja bym nie zmieniał nic bo ta koncepca jesy dobra

Aolde Miko
06-11-2006, 11:25
gdyby od mnie zależało, to bym zmienił jedną rzecz :evul: wyrzuciłbym Rook w ..... :evul: niech będzie możliwość startu od razu na mainie

bo jak robię n-tą postać i mam przechodzić Rook po raz n-ty to mam odruch :x:

Szybciunio
06-11-2006, 13:59
Ja popieram cipy zawsze robia cos na mainilandzie niech cos zrobia wreszcie na rooku 8o np: kilka moich pomyslów prosze sie nie lac :p

1. Gdy by na rooku bylo pvp ?B)
2. Mini Anihiltor :] z jakimis fajnymi zeczami
3.dp ;)
4.Domki zeby kazdy rookstayer mial domek i nieumusial robic depotów...


I jak myslicie do bani ?:(

Asthan
06-11-2006, 14:23
primo nr 2 : profesja no oczywiscie zrobic prof guard (i npc ktory dodaje hp z lev wbitych przed up date oczywiscie w czesci pacc <to napewno zwiekszy liczbe ich zakupienia. <promocja tez wchodzi w gre
Czy primo nie oznacza pierwszy ?
Profesje to ty masz na mainie

3primo --bede czary -ml bedzie rosl jak uszybkosci knajta czary tez podstawowe <brak manafluidow uniemozliwi szybkie wbicie ml-a jedynym sposobem beda life ringi <czary podstaowe nawet utevo lux tylko dla pacc.
4. hatki ---hatki ----hatki -nie musze tlumaczyc najlepiej hatki mozliwe od 22 lev <jak hatki to i depo ale juz od 20 <qestna mozliwosc uzywania depo
Zanim napisałeś tego posta mogłeś sie z 5 razy zastanowić po co wogole jest rook. Może od razu zrobimy z rooka main

dzieki za popracie , a widzicie moze moj pomysl nie jest taki zly , tylko ze ja to pisalem przez 5 minut fajnie by bylo gdyby napisal to ktos ladnie przejzyscie
To następnym razem napisz to ładnie i przejrzyściej i posiedź nad swoim pomysłem nawet i godzinne

Ogólnie twój pomyl jest z góry skazany na nie powodzenie chcesz zmienić praktycznie cala strukturę gry na rooku

Zdechly kret kanalowy
06-11-2006, 14:32
Ogólnie twój pomyl jest z góry skazany na nie powodzenie chcesz zmienić praktycznie cala strukturę gry na rooku

Nie gry tylko rookslayera.

Antykwaczor_z_Calmery
06-11-2006, 15:08
Czy primo nie oznacza pierwszy ?
Profesje to ty masz na mainie
Cytat z Kiepskich. Rookstayer to w pewnym sensie też profesja.

L. W.
06-11-2006, 17:03
Po 1: nie rookslayer tylko rookstayer (tak raczej będze prawidłowo)
Po 2: Przestańcie myśleć o pomysłach zeby dali na rooku takie potwory które bez większych strat będą bili 20lvl+, bo z tego co wiem CIPsoft jest przeciw rookstayerą!!!!!!!!! Więc czemu mieli by dawać coś dla nich?

Pavel Ches
06-11-2006, 18:24
Ghule... jestem przeciw. Nie wyobrażam sobie takie nawet 20 lvlu okrążonego 3 ghulami, poza tym scale armor, który z nich "wypada", to jest skok o aż 2 arma w stosunku do najlepszej chain amor na dzień dzisiejszy.

Profesja na Rook'u... jestem przeciw, jak ktoś chce mieć profesję, proszę bardzo, wyrocznia na drugim piętrze czeka. Poza tym wspomniałeś o tym (jeśli dobrze zrozumiałem), że wraz z tą profesją z kolejnym lvl wzrastało by szybciej hp... tylko powiedz mi po co na Rook'u ten ogrom pkt hp.

Chatka Mikołaja... jestem przeciw. Ma już jedną, to co teraz chcesz mu letni domek wczasowy zbudowac? ;)

Czary... zdecydowane przeciw. Już widze Rookstayer z exurą (praktycznie niezniszczalny przy większym lvlu), powinieneś się cieszyć, że możesz sobie runkę na Rook'u użyć ;)

Chatki, depo... o nie, nigdy w życiu. Po co komu Depo jeśli po wyjściu z Rook'a i tak by musiał stracić to na co nie wystarczałoby cap? Domki - jak wyżej.

Wspomniane wyżej pvp... Już widzę dwóch wielkich "masta" na 20 lvlu stojącym przed świątynią i na dzień dobry wybijają całkiem zielonych graczy, którzy nie wiedzą nawet jak się drabinki używa, a wszystko to dla jabłka i własnej satysfakcji jaki to on jest Pan na Rook'u i pobił "high lvl'a" ;)

I nie naskakiwać na mnie, że moje teorie są "beee" bo chodzi o Rookstayerów, bo w obecnej chwili Rookstayer w teorii nie ma racji bytu, tylko w praktyce (więc chcecie depo, zróbcie depo chara - jest Depo?) ;)

I na koniec...
Panowie, nie zycze sobie obrazania tutaj kogokolwiek. Troszke kultury.
Dzięki Bogu, nareszcie ktoś "z góry" zaczął na to zwracać uwagę ;)

Pozdrawiam :)

@edit
@down
No właśnie o 3... to jeszcze lepiej :P

Pan Klocek
06-11-2006, 18:35
gdyby od mnie zależało, to bym zmienił jedną rzecz :evul: wyrzuciłbym Rook w ..... :evul: niech będzie możliwość startu od razu na mainie

bo jak robię n-tą postać i mam przechodzić Rook po raz n-ty to mam odruch :x:

Rook jest jedyna bariera ktora chroni main. To taki firewall tylko ze na noobow. Bo gdyby kazdy mogl startowac na mainie to dawno chodzilbym z red skullem bo po prostu niektorych noobow nie da cie trawic. A tak jest szansa ze rook "przefiltruje" idiotow i inne badziewie.

Nawet osoby ktore maja na mainie highlevelowe postacie nie powinny byc zwolnione z obowiazku Rooka, bo swiaty bylyby zalane noobcharami, pkcharami czy looterami, a tak to nie kazdemu sie chce "isc na rook i bawic sie w to g..."


Wlasnietak to widze.

@Szybciunio
A co do pvp na rooku, mylisz ze wtedy ktos by z niego wyszedl?? To by nie byl Rookgaard tylko Rookhell albo Rookblood.
Chociaz miejsce, taka arena, gdzie bylby wlaczony pvp czemu nie ;) takie cos jak jest na TibiaME

@UP
Scalak to skok o 3 nie o 2. O 2 arma to ma brass armor i w dodatku o 2 kilo lzejszy (20oz.). Robilem testy na swoim sorcu i w scalaku i z chain legami i iron helmetem rookstayer jest praktycznie nie do zabicia :D no chyba ze z 8 rotow :P

Zdechly kret kanalowy
10-11-2006, 20:07
Heh wykrakalem , hatka św. Mikołaja ale nie na rooku... ukradli mi pomysl , tego sie spodziewalem po postach na tibi com;/ cieszmy sie może Ab'Dendriel bedzie ładniejesze

Milan ognia
10-11-2006, 20:14
Jedyne, co dla mnie mogłoby dojść na rooku to:
Jakieś wysepki pokazujące różne krainy (i żeby ładne były... nie mówię o czymś dla pg, tylko dla ciekawych i nowych). Jakiś resp potworków, byleby nie opłacałoby się tam expić. A zresztą mogą nic nie zmieniać. xD
@Pan Klocek:
oz to nie kilogramy. :p

Zillek Edonek
10-11-2006, 20:46
Troszeczke głupi pomysł, ale mogliby na rooku zrobić takie małe wysepki , do których nie mozna by było się dostać ale były widoczne w całości(np. otoczone wodą ). Każda z tych wysepek byłaby inna np. Lodowa wyspa, Onista itd.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Kshaq
10-11-2006, 21:30
Że to nie zoo? :D

Jeśli już to po co wysepki, nie lepiej zrobić obszar z kawałkiem lawy i gdzieś na powierzchni kawałek terenu z śniegiem?

Zillek Edonek
10-11-2006, 21:38
Heh, no może masz rację to by przypominało zoo :D Może jednak lepiej zrobić to na różnych końcach rooka.

Vantage
10-11-2006, 21:44
Ehh, mi to jakoś nie leży :>

Fakt, że takie geograficzne zoo by wyszło, po za tym jak tu w "fabułe" (choć Tibia raczej fabuły chyba nie ma?) wkleić śnieg, niżej lawe, a jeszcze niżej albo obok tropiki?

@Down
A no to może :> , hmmm to ta plaża jest na północnym krańcu :) , ale wiem o co Ci chodzi, żeby oddalone....

Kshaq
10-11-2006, 21:50
@Vantage...
Mamy na Rook'u plaże... Obok można dorobić kilka palemek i wyjdą tropiki... Dajmy na to gdzieś głęboko w podziemiach, a śnieg gdzieś na północnych krańcach Rook'a :D

Pavel Ches
11-11-2006, 09:46
Heh wykrakalem , hatka św. Mikołaja ale nie na rooku... ukradli mi pomysl , tego sie spodziewalem po postach na tibi com;/ cieszmy sie może Ab'Dendriel bedzie ładniejesze

Jak Ci ukradli pmysł jak chatka Mikołaja jest już od ho hoo, albo jeszcze dłużej. A z Twojego posta wnioskuję, że myślisz, że ta owa chatka ma być w Ab'dendriel? To się grubo mylisz... Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Nowy dom dla pomocników Mikołaja
Czyli po pierwsze żadna nowa chatka M., a jak wiadomo powszechnie elfy są pomocnikami M., a gdzie elfy zamieszkują w Tibii? Tak, tak w Ab, a że będzie tam nowy wygląd domków, stąd też taki tytuł. Koniec i nic Ci nie ukradli :P


Co do pomysłu zmian klimatów, to całkiem niezłe, ale żeby to zrobili jakoś z głową, co by wszystko tworzyło jakąś logiczną całość (a na plaże można by jednego crab'a umieścić). No ale wszystko w rękach Cipsoftu, nam pozostaje czekać i mieć nadzieje (choć mówią, że nadzieja matką... To ja już muszę być bardzo głupi ;) ).

Pozdrawiam :)

Zdechly kret kanalowy
14-11-2006, 15:53
A gdzie mieszkaja elfy ?! ,...a w poście pisalo ze odnawiaja ab czyli ich ''dom''

@Kshaq
wakacje normalnie ..ale zeżcie sie rozmażyli

Michaello
14-11-2006, 20:18
Glupie masz pomysly... :P

@Down
Zeby bylo smiesznie... :D LoL!

Niwe92
14-11-2006, 20:58
A może zrobią ataki Orshabaali na rooku;)

Brisingr
14-11-2006, 21:48
Zgadzam się z Withordem. Ja nie mam PACCA i sie nie wstydze. A ty myślisz że jak masz to wszyscy inni sie nie liczą? Czy ty wogóle myślisz? Większość ludzi z FACC przestanie grać w tibie. To co wypisujesz nie ma sensu. Najpierw pomyśl, potem pisz. Uszanowanie ;p

Zdechly kret kanalowy
14-11-2006, 22:48
Zgadzam się z Withordem. Ja nie mam PACCA i sie nie wstydze. A ty myślisz że jak masz to wszyscy inni sie nie liczą? Czy ty wogóle myślisz? Większość ludzi z FACC przestanie grać w tibie. To co wypisujesz nie ma sensu. Najpierw pomyśl, potem pisz. Uszanowanie ;p

Qde sami od siebie nic nie zrobią a jeśli mają na tym zyskac no to już zmienia sprawe..przynajmniej sie cos zmieni Bo wkoncu lepsza owca pod dupą niż koniuch na polanie.

Miłosz
15-11-2006, 10:01
Autorze tematu jeśli jesteś rookstayerem to się na niego nienadajesz...
Rookstayerzy grają jak sami chcą a nie jak cip'soft im nakaże i moim zdaniem to jest całe piękno rookstayera, gra bez czarów, dobrych broni, depotu bo kocha te krainę, a ty chcesz z niej zrobić zwykły main. To już by niebyło to samo, pojawiały by się setki osób zostających na rooku(będe tak to nazywał bo na tytuł rookstayera sobie niezasłużyli) i by ganiali i poszczali utevo lux...
Nikt by niesprzedawał mace ani innych rzeczy bo by mogli to schować w dp(jeśli by niemieli chara jako depot). Wbicie 50-tki na rooku robi wielki respect bo bardzo ciężko wbić a z twoim pomysłem to by była pestka...
Pozdro~

Pavel Ches
15-11-2006, 14:27
Zgadzam się z Withordem. Ja nie mam PACCA i sie nie wstydze. A ty myślisz że jak masz to wszyscy inni sie nie liczą? Czy ty wogóle myślisz? Większość ludzi z FACC przestanie grać w tibie. To co wypisujesz nie ma sensu. Najpierw pomyśl, potem pisz. Uszanowanie ;p

Hmmm... "To co wypisujesz nie ma sensu." Twój cytat :P
Moim skromnym zdaniem (czyli ja tak uważam, i nie naskakiwać na mnie odrazu) Cipsoft'owi nie zależy na tym, aby FACC'i dalej grali, ale na tym, aby te FACC'i skusili się kupić PACC'a. Czyli należałoby coraz to bardziej polepszać PACC'a. I tyle cała logika postępowania. ;)

A co do samego tematu to bardzo dobrze wypowiedział się na ten temat @Miłosz. Po to wszytko wprowadzać na Rook'u, jeśli wyjdziesz i masz to na Main'ie. ;)

Pozdrawiam :)

Zdechly kret kanalowy
16-11-2006, 15:22
A co do samego tematu to bardzo dobrze wypowiedział się na ten temat @Miłosz. Po to wszytko wprowadzać na Rook'u, jeśli wyjdziesz i masz to na Main'ie. ;)

Pozdrawiam :)

@up
Przypomnę ze qest na spika był juz dawno.. i sytuacja na niektórych serverach wygląda tak ze nikt niema...i gorzej Sie gra.. i żeby wyrównać te szanse powinni przywrócić quest na ss-a

Michaello
16-11-2006, 15:39
@up
Przypomnę ze qest na spika był juz dawno.. [...]


Skad wiesz?

Zdechly kret kanalowy
16-11-2006, 21:39
@up
Mój kumpel z nim expił , ;s luzie z Piły mieli go na Novej... (nova- serv;s)

<piła citenz rox> ..z tego co pamiętam od 50 lev był xD

Pavel Ches
17-11-2006, 09:42
@up
Mój kumpel z nim expił , ;s luzie z Piły mieli go na Novej... (nova- serv;s)

<piła citenz rox> ..z tego co pamiętam od 50 lev był xD

Tak?... :>
Taki mały szczególik, że w tej chwili najwyższy lvl na Novej na Rook'u wynosi 48 lvl... więc proszę Cię nie wymyślaj kolejnych bajek, legend, plotek itp. itd., bo mam już powyżej uszu czytania, że kuzyn jego kolegi ze strony wujka miał kiedyś spike sword'a na Rook'u, ale wyszedl z nim na Main czy inne bzdury ;)

Pozdrawiam :)

Yallah
17-11-2006, 09:54
D O W O D Y... Screenshot, filmik lub cos podobnego poprosze. Co? Mowisz ze kolega ( dostepne opcje ):
a) wyrzucil go i ktos mu go zabral ?
b) wyniosl na maina ?
c) usunal postac ?
d) nie chce sie chwalic ?
e) ma, ale nie pokaze ?
f) pozostawiam miejsce na Twoja wersje...

No coz szkoda...

Y'all

Zdechly kret kanalowy
17-11-2006, 22:31
Ss-a niemam , ale naprawde kiedyś był dostepny...jeszcze pamietam ..
popatrzcie na neta , popytacjcie sie ludzi >przecież bym nie kłamał

Metal_Marian
17-11-2006, 23:01
No, rook mi sie podobał tylko, jak go robilem pierwzy raz... Trzeba coś go rozszerzyć, ulepszyć życie rookstayerom (chociaż wiem, że rook jest zrobiony raczej jako tutorial do gry).

PS. Modne powiedzenie "primo" rzuca się w oczy niesamowicie xD
Problem w tym, że nie osnacza ono "Post scriptum", czy "wyjaśniam", ale
z tego co wiem, "PO PIERWSZE"... Nieźle poprawiłeś mi humor, pisząc "pierwsze po pierwsze", "drugie po pierwsze", "trzecie po pierwsze" LOL :D

Zdechly kret kanalowy
18-11-2006, 00:03
ehh , te liczebniki... kto by zwracał na nie uwagę ;'/
uno , due , tre , quatro , czinqe, sex , suvean ale primo to chyba po łacinie
a tak na poważnie , ''p.s'' heh wkońcu sie dowiedziałem co to znaczy xD ..hmmm tylko co to post scriptum na polski znaczy xD

Lord Wardi
18-11-2006, 00:09
Taak, magia na rooku, profecje, może jeszcze Rookowego annihilatora zrobią? -.-

Jak wiadomo, CIP'y nie lubią Rookstayerów-przecież RookGaard jest po to, aby wbić ten 8lvl i na maina. Myślę, żę, albo wprowadzą jakąś blokadę od 8lvla wzwyż, albo pogorszą Rooka - żeby Rookstayerom się nie podobało.
Ale... te dwie sondy o Rooku... Cóż, zobaczy się :)

Zdechly kret kanalowy
18-11-2006, 00:12
to są propozycje... chociaż qesta na spika by zrobili a nie ;/ wszystko zabrali rookstayerom...bede bronić praw rookstayera póki mnie nie zbanują!!

Pavel Ches
18-11-2006, 09:35
Ss-a niemam , ale naprawde kiedyś był dostepny...jeszcze pamietam ..
popatrzcie na neta , popytacjcie sie ludzi >przecież bym nie kłamał

Nie rób z kolejnego tematu burdelu na temat legend, mitów, bajek, opowiadań na temat spike sword'a, już jeden jest taki temat, przestałem tak jakoś sporo czasu temu zaglądać (szkoda oczu na czytanie tego wszystkiego ;) )

[...] PS. Modne powiedzenie "primo" rzuca się w oczy niesamowicie xD
Problem w tym, że nie osnacza ono "Post scriptum", czy "wyjaśniam", ale
z tego co wiem, "PO PIERWSZE"... Nieźle poprawiłeś mi humor, pisząc "pierwsze po pierwsze", "drugie po pierwsze", "trzecie po pierwsze" LOL

O ile dobrze pamiętam to "po pierwsze primo" i "po drugie primo" było w jakimś polskim filmie, ale jakim, to już pamięć zawodzi :P

[...] Jak wiadomo, CIP'y nie lubią Rookstayerów-przecież RookGaard jest po to, aby wbić ten 8lvl i na maina. Myślę, żę, albo wprowadzą jakąś blokadę od 8lvla wzwyż, albo pogorszą Rooka - żeby Rookstayerom się nie podobało.
Ale... te dwie sondy o Rooku... Cóż, zobaczy się

Ooo... a gdzieś Ty to wyczytał, że Cipsoft nie lubi Rookstayer'ów? Pewnie nigdzie... a plotki się szerzą ;)

to są propozycje... chociaż qesta na spika by zrobili a nie ;/ wszystko zabrali rookstayerom...bede bronić praw rookstayera póki mnie nie zbanują!!

Przestań z tym spike sword'em, i co sobie wyobrażasz, że ludzie będą biegać, że spike'iem i tępić wszystko na Rook'u, bo ze z tym mieczykiem to raczej większych problemów nie będzie, a dla Rookstayer'a... ohooo... może odrazu jeszcze w dwupaku dajmy mu scale armor, co by był niezniszczalny? :>

Pozdrawiam :)

Zdechly kret kanalowy
18-11-2006, 21:09
Tępić wszystko ?? z mm by nie szło tak łatwo..a spike sword też łatwy do zdobycia by nie byl...
primo -kiepy kiepscy

Matex95
19-11-2006, 13:30
rozumiem cię że masz pacca i chesz żeby wszystko było dla pacc prawda??

Pavel Ches
19-11-2006, 16:20
Tępić wszystko ?? z mm by nie szło tak łatwo..a spike sword też łatwy do zdobycia by nie byl...
primo -kiepy kiepscy

MM to tylko plotka, legenda, bajka, powieść itp. itd., więc nawet tego nie biorę pod uwagę, i ta temat plotek [...] się nie wypowiadam, póki nie zobaczę dowodów, zresztą w walce z MM nie ma różnicy co masz na sobie, bo to i tak czysta magia, która nie zblokujesz nawet najlepszą zbroją i tarczą. ;)

rozumiem cię że masz pacca i chesz żeby wszystko było dla pacc prawda??

Pewnie, że dla pacc. Przecież Cipsoft to przedsiębiorstwo, które musi wypracowywać zysk (to nie Caritas), aby rozwijać te przedsiębiortwo i grę, oraz wypłacać conieco pracownikom, przecież to nie murzyni w wieku XVI czy XVII (słaby z historii jestem :P ), aby tyrali za darmochę, albo miske kukurydzy. ;)

Pozdrawiam :)

Cashtan
19-11-2006, 16:59
Krecie, rookgaard (juz to mowili) jest po to aby zrobic 8 lvl i na maina.
Akurat ci zrobia chatki i spike sworda, hahaha -,-'
I co, poszedlby taki ~3 lvl po spike z kolegami i wieki bylby problem dojscia do 8 lvl. -.-

Milan ognia
19-11-2006, 17:20
Niektóre propozycje wybiegają po za marzenia...
/me myśli jakby to było miło z magią i innymi bajerami :D
(hehe... musiałem to zrobić ^^)
Jednak jeżeli by coś dodali, to i tak tylko dla pacc. Choć nie pogardziłbym depo dla wszystkich. ^^

Kshaq
19-11-2006, 17:47
/me myśli, że Milan chce coś dla wszystkich, bo nie ma już pacca :D

A co do czarów... Rook jest tylko wstępem do prawdziwego świata tibi...

Zdechly kret kanalowy
19-11-2006, 17:48
@Casztan
spike od 50 jest...a tak byle komu to by raczej nie dawali żeby Se szybko na main wyszedł , zresztą jak ktoś doświadczony to po kiego mu rook, on jest dla nowych .

btw. Żeby ktoś później nie mówił ze ja chcę żeby dla wszystkich był ss , tylko tak dla przykładu powiedziałem

@Milan
Każdy ma jakieś marzenia , btw. Jak zrobiłeś te ‘’ ukryte myśli ‘’

@ups
mi też 2 dni temu xD ..zbieg okoliczność

Kshaq
19-11-2006, 18:22
@up
Pokombinujesz to zrobisz ukryte myśli...

/me myśli jak dobrze, że nie wszyscy to potrafią :D

I btw. Nie ma spike sworda od 50 levela...

Michaello
19-11-2006, 20:52
Depo na rooku byloby niezlym pomyslem... Ale tylko dla rookstayerow :P

Ikov
19-11-2006, 21:36
@up
Mój kumpel z nim expił , ;s luzie z Piły mieli go na Novej... (nova- serv;s)

<piła citenz rox> ..z tego co pamiętam od 50 lev był xD

Ktoś niżej napisał że nikt na novie nie ma jeszcze 50 lvla więc tam już było widać że nas okłamujesz założycielu tematu,
ile ty w ogóle grasz w tibię?
Proszę cię, nie pisz nic więcej na temat SS'a bo nie mogę ciebie słuchać...
PS. Post który zacytowałem jest stary lecz myślę że aktualny.

@Topic Wszystko co mi by było potrzebne to miejsce w którym nie da się wylogować,
ani wyjść na exit. (takie miejsce do robienia wystaw 8-)

Yallah
21-11-2006, 16:05
http://hunted.pl/2006/11/21/xmas-upadte-przeciek/

Co o tym myslicie?

Y'all

Monte
21-11-2006, 16:23
Wreszcie pojawi się coś nowego, znaczącego na Rooku? Oby, oby, oby! Zawsze miałem nadzieję, że CIPsoft zwróci wreszcie uwagę na to, że w tibi jest także spora grupa miłośników tejże małej wysepki ; )

No i wygląda na to, że zwrócił : )

Fpitolony w sprawe
21-11-2006, 16:44
Spoko, jeszcze tylko miesiac :P, zeby tylko dla FACC jak juz cos dadza.... :(, ale nie nastawiam sie na nic... xD

Horgar
21-11-2006, 17:02
@Up.
Przez ten miesiąc to mogą cię zgwałcić, przejechaćcie może cieżarówka, albo pan Roman Giertych może cię osadzić w więzieniu za "nieprzyzwoity wygląd". I jakoś wątpię by Facc dostał coś naprawdę ciekawego.

@Topic (żeby się nie przyczepiali)
To może chociaż depo??

Kshaq
21-11-2006, 17:56
Eee skoro ostatni były dwie sondy na www.tibia.com dotyczące Rook'a to może nam, biednym Rookstayerom dadzą...

/me myśli, że wcale nie biednym (patrz kolekcję Rookguaardian de'Bove)

Mimo to depo to najlepsze rozwiązanie takie jak w RuneScape (czy jakoś tak). Było coś tam jak Rook i osobne depo na rooku i mainie :D

Zdechly kret kanalowy
24-11-2006, 22:05
Pan Mikołaj ..było
Depo na rooku ...bylo
..może na poważnie porozmawiamy o petycji....co wy na to?

Hynu
24-11-2006, 23:08
@Up
A czy ktoś pisał że będzie mikołaj?
Depo nie było i nie będzie, będzie bank a więc będą przechowywać kase a nie wszystkie itemy.

Mam nadzieje że cip soft jeszcze coś ogłosi na temat rooka.

Ameriov
06-12-2006, 15:26
No no, to skoro zmieniło sie coś na katana, to trzeba od nowa wszystko przepickować, może będzie zejście do ghoula :p

Lemir
06-12-2006, 15:35
No no, to skoro zmieniło sie coś na katana, to trzeba od nowa wszystko przepickować, może będzie zejście do ghoula :p

Heyay

A wiec ktorka relacja z Test Serwera oraz tego co Was czeka w nowej Tibii.

1. Grafika - jak to zwykle bywa zmienilo sie to i tamto. Po kolei:
- okienka
- trawki
- sciany
- kamienie
- itemki - m.in. Katana/Studdet Legs/Brass Shield/skorka po bananie/Piecyk
- rosliny na scianach


Chodzi o GRAFIKE katany ( jako broni ) a nie o zmiany w katana quest, choć zawsze jest nadzieja...


P.S. Instynkt: Jeśli będzie publiczny Test Server to mój łuk czy tam kusza są do twojej dyspozycji.

Guzzik
06-12-2006, 15:42
Witam. Jejejeje ;) Nareszcie dodali plaże. Teraz tylko ładne laski na leżakach i drinki z palemką ;]. Co do banku to byłem przekonany z tymi CC'ami. A Do tych nowych wyglądów itemów mam zapytanie do Instynkt : Czy podobają Ci się?.
Podrawiam - Guzzik

Peter of Refugia
06-12-2006, 16:05
@up
6. Zmieniono stare lokalizacje - inaczej wyglada m.in. przejscie przez poisony do Katana Room
A jednak : ]

Antykwaczor_z_Calmery
06-12-2006, 16:24
Ale muszę przyznać, że wreszcie Cip Soft myśli o rookstayerach (i nie tylko jak zresztą). Banki... to juz 30% całego depo. ;)
Grafika to co kazdy update się zmienia.
- itemki - m.in. Katana/Studdet Legs/Brass Shield/skorka po bananie/PiecykNie zgadzam się z tym za bardzo. Po co zmienają, skoro na poprzednim update były zmieniane.
"Trade Rookgaard" to juz ćwierć sukcesu.
W poście by Instynkt można wywnioskować jedno - Rookgaard się zmienia i to bardzo.

Antykwaczor_z_Calmery
06-12-2006, 17:34
@Instynkt
A powiedz chociaż, czy ten wodospad będzie na PACC Area?

Michoss
06-12-2006, 17:38
no właśnie! Bo moja facc i chcieć wodospadek i rybcia!

Kshaq
06-12-2006, 18:33
Rozmawiałem z Instynktem i kazała mi ona wkleić to na forum... (ostatni raz mi coś karzesz xD)

17:24 Sir Kshaq on Isara [1]: Ema
17:24 Sir Kshaq on Isara [1]: gdzie jest ten wodospad?
17:24 Rookguardian de'Bove [88]: Heyah
17:24 Rookguardian de'Bove [88]: Heh w podziemiach =]

Potem coś pisałem sobie :D Zapytałem się gdzie jest wodospad i najwięcej zmian

17:27 Rookguardian de'Bove [88]: Nah, wiekszosc zmian widocznych jest na facc =]

Antykwaczor_z_Calmery
06-12-2006, 19:21
Rozmawiałem z Instynktem i kazała mi ona wkleić to na forum... (ostatni raz mi coś karzesz xD)

17:24 Sir Kshaq on Isara [1]: Ema
17:24 Sir Kshaq on Isara [1]: gdzie jest ten wodospad?
17:24 Rookguardian de'Bove [88]: Heyah
17:24 Rookguardian de'Bove [88]: Heh w podziemiach =]

Potem coś pisałem sobie :D Zapytałem się gdzie jest wodospad i najwięcej zmian

17:27 Rookguardian de'Bove [88]: Nah, wiekszosc zmian widocznych jest na facc =]Ale nie powiedziałeś gdzie będzie ten wodospad. Bo może mówić o zmianach na FACCu ,ale sie później okaże, że będzie na PACCu (wole mieć pewność)

@down
Ciekawość

kuba1324
06-12-2006, 20:21
@Kolega wyżej.
A czemu tak ci zależy na tym wodospadzie? Wkońcu to tylko dekoracja...

@topic.
Nie spodziewałem się, że będzie aż "tyle" zmian na rooku. Jestem mile zaskoczony.

Hynu
06-12-2006, 21:01
@Instynkt
Ośmielę się spytać czy teren Poison Cave się zmienił? (widziałem że doszły 2 wyjścia z tond moja ciekawość) Tzn. będzie więcej pająków?

Gobii
06-12-2006, 21:28
A ja mam pytanie jak się dostałaś na Test Serva skoro nie jesteś tutourem, senior tutourem ani GMem??

Pan Klocek
06-12-2006, 22:46
O NIECH MNIE SPEARMAN KOPNIE!!!!

No to dostalem swoja dawke energii na kolejne 6 miesiecy grania na rooku 8o

Master Sorc off
Rookstayer on

Nowa katana ROX!

Zerrotyx
06-12-2006, 22:54
SUPER SSKI, Instynkt, wrzuć następne! Jak dobrze, że ktoś jeszcze biegfa po Rooku na tych zamkniętych testach a nie jak wszyscy na main na te piekła i martwe smoki...

Next plax ;)

Vantage
06-12-2006, 23:10
A czy w tym pomieszczeniu ze szkielmanami dalej są te gzymsy, na które na pierwszy rzut oka nie można wejść?

@Edit:
Katana - ładna grafika, naprawdę ładna.

Antykwaczor_z_Calmery
07-12-2006, 00:35
A ja mam pytanie jak się dostałaś na Test Serva skoro nie jesteś tutourem, senior tutourem ani GMem??
Skoro jest na test servie, to musi być tutorem...

Smok Adam
08-12-2006, 18:40
wg. mnie stara katana była lepsza........ acha już nie mogę się doczekać update....... ciekawe czy bedą jakieś nowę zagadki na rooku.

Tom The Tanner
08-12-2006, 19:22
Ahh... nie do wiary co Tibia może robić z ludźmi. Takie normalne, wirtulane update a tyle radochy co przyyy yy.. ee powstrzymam się od przykładów. Netykieta, regulamin... wiecie, te sprawy... ^^

Raxev
08-12-2006, 22:00
Powiem tak: Nowy wygląd katany bardzo przypadł mi do gustu, te spodnie to studded legs czy leather legs, a ta tarcza to zapewne brass (chyba sie przerzucę na gorszą tarcze ;d)

Zdechly kret kanalowy
09-12-2006, 04:02
No nie powiem :)
katana lajcik ..a te gaciory to chyba studdent :)
Heh współczuje tym wszystkim co platynki skupowali :D

@down
bo katana tak w rzeczywistosci wyglada , no wiesz ...miecz samurajów

nosane
09-12-2006, 18:15
..a te gaciory to chyba studdent
Taaaak... robione z najlepszej jakości studentów :D. Chyba studded, nie? Z tego, co wcześniej pisała Instynkt, to są raczej studded legs.

Katana nawet fajna, choć bardziej przypomina mi jakiegoś scimitara... Widziałem jakieś amatorskie grafiki i tamtejsza katana podobała mi się dużo bardziej ;).

Poza tym, podoba mi się większa ilość szczegółów... i rybka ;).

Pan Klocek
09-12-2006, 22:50
wg. mnie stara katana była lepsza........ acha już nie mogę się doczekać update....... ciekawe czy bedą jakieś nowę zagadki na rooku.

Eee ubierz okulary :p albo zaloguj sie i jeszcze raz porowanj te dwie katany. Nareszcie ten potezny miecz wyglada jak katana a nie jak badyl :P

Antykwaczor_z_Calmery
09-12-2006, 23:35
Skoro mowa o Katanie - gorsza czy lepsza, i tak będe używał mace.
Studded legs - niepodoba mi się nowy wygląd. To będzie wyglądać prawie jak Leopard Armor, i wogóle...
Brass shield - lepiej nie będe tego komentował...

@down
Raczej nie...

Michoss
09-12-2006, 23:39
Katana-Lepsza, ale chyba zrobie to co wcześniej-Podmienie grafiki
Studded set- :/ no comment
Brass shield- wg. mnie lepsza (choć troche. Tamta była taka "plastikowa""


PS. Czy wcześniej na rooku były znoszone buty? Bo nie pamiętam.

Milan ognia
12-12-2006, 20:44
Jak wbić do jaskini koło skelów koło orków? ;>

kuba1324
12-12-2006, 21:43
@Milan Ognia
Przez kanały pod sklepem All dee.

Tom The Tanner
13-12-2006, 15:12
@up
Z tego co napisałeś wnioskuję, że jest ostro. 0.o

Poprostu Pitbul
13-12-2006, 17:29
Wodospad wymiata z kataną:P. Ale brass shielda poprawili na lepszego, jest gut. a studded set - hełm coś mały ale spodnie i armor wymiatają:P.
Zimowy uptade jest THE BEST ;p.

Freyu
14-12-2006, 22:17
kur... mac.. czlowieku ale kicz co ty se myslisz ze jestes bogiem co to za pomysly wogule.. -.- daj spokoj to jest zalosny pomysl... sam pomyslX(