PDA

Pokaż pełną wersje : Depo na Rookgardzie


Guzzik
24-11-2006, 17:42
Witam. Na Tibia.pl został zamieszczony news o tym, że nowy update przyniesie Depo na naszym Rookgardzie. Ja szczerze bardzo się cieszę i myśle, że lepsze jest to niż ciągłe przerzucanie itemów do naszych "Depot Charów." A co wy o tym sądzicie ?

Fpitolony w sprawe
24-11-2006, 17:45
Nie bedzie zadnego DEPO!!!!!!!!!!! do jasnej cholery ludzie nauczcie sie czytac ;/////, i bardzo dobrze ze nie bedzie , popsulo by to klimat... BEDZIE
BANK!!!!!! a nie depo -.-, swoja droga ciekawe jak to bedzie wygladalo... xD ,szkoda tylko ze platynki nie beda juz rarem -.-

Milan ognia
24-11-2006, 18:14
@up:
Każda postać otrzyma swoje własne konto w banku! Od teraz możliwe będzie deponowanie, wybieranie i transferowanie całej ciężko zarobionej gotówki w każdym z miast.

Czyli to będzie coś jak 'depo'. Jednak narazie możemy gdybać.

Horgar
24-11-2006, 18:23
,szkoda tylko ze platynki nie beda juz rarem -.-

Wątpie by platynki straciły rangę "rara".

@Down.
Cóż, napewno stracą sporo na wartości, ale nadal będą wartościowym itemem.

Zillek Edonek
24-11-2006, 18:34
@Up
No ale teraz musimy w to troche wisiłku zainwestować, a później? Później będziemy zdobywali kase na byle czym i będziey hepi... No i oczywiście te bp of pc de'bovej wielkim rarem nie będą chyba, że zamieni je na crystal coins...

Według mnie CipSoft popełnia błąd robiąc bank na Rooku.

Duke Dran
24-11-2006, 18:51
Raczej nie można powiedzieć, że to będzie depo, wkońcu będzie można tam ulokować tylko kase a nie przedmioty. A tak wogole to po co zakładasz nowy topic, dyskusja na ten temat odbywa się już w głównym temacie.

Milan ognia
24-11-2006, 19:09
@up:
No i chyba masz racje. Rookgaard ma swój urok w ... prostocie. Chcecie czarów, domków, lepszych itemów? Main na was czeka.

R.R.
24-11-2006, 20:17
No ten Bank będzie miał tylko 1 wade: platynki pójdą się j*****ć. No ale w sumie Bank sie przyda ale lepsz by juz bylo depo

Krizz
24-11-2006, 20:42
Spójrzcie na bank z innej strony, platynki stracą na wartości, ale jeśli licytacje i czynsz za domki będą realizowane za pomocą banku, a owy będzie znajdował się na rooku, to byćmoże CipSoft zrobi również domki ;)
Zapewne wielu z was chciałoby 24/h mieć wystawkę swojej kolekcji w bezpiecznym zakądku ;)

Zillek Edonek
24-11-2006, 20:53
@Up
Tylko w snach. Jak mówił Milan że rook jest fajny dzięki jego prostocie.

R.R.
24-11-2006, 20:55
Można mieć wystawkę 24 na dobe. Wystarczy parę boxów i kolegę który nie ma co robić z czasem i podbloczy drzwi :D Więc można mieć wystawkę ale ona nie jest bezpieczna bo jeszcze ktoś se wejdzie bokiem na boxach i zakosi rary :D

@down
No wiesz jak będzie bank to będziesz mogł wymienić 100pc na 1cc :D

Re006
24-11-2006, 21:01
Bank niszczy moje plany zdobycia najwiękrzego rare - crystalki ze sprzedaży empty viali.;( ;(

Kshaq
24-11-2006, 21:12
Oj ludzie... Pomyślcie... Taki ban dla Rookstayerów to przynajmniej jedna postać depo mniej... Milan mówi, że jego nie chce, więc niech sobie przypomni co się stało 06.06.2006 (666 jest ivul straszne :D). Ja jestem za tym, żeby oprócz banku dodali nawet depo, bo wkurzają mnie te depo chary, a poza tym łatwiej by się grało. A Milan nie mów, żebym grał na Rook'u bo i tak i tak tam gram :p

mc200
24-11-2006, 21:35
Mieszkańcy Rookgaardu będą szczęśliwi słysząc że Tibijski bank otworzył filię także na ich wyspie. ekhm czytales news na tibia.pl?

Pholtus
24-11-2006, 21:49
Nareszcie po tak długim czasie będe mógł zwolnić moje depo charki z targania wielu ton kasy z trapów:p

@Topic
Może nareszcie bedzie cc na rooku, jeśli tak to platynki będą prawie, jak gp:p, a cc będzie rarem :]

Tom The Tanner
24-11-2006, 23:11
Coś mi się wydaje że od tego będzie jakiś NPC. Bo jak to sobie wyobrażacie? Zamiana i wpłata kasy komendą? A jeśli nowy NPC to znaczy, że nowy teren. Wydaje mi się, że CipSoft wyda jeszcze choć 1 news z takimi ulepszeniami. Zrobili to tak żeby pokazać "potęgę update" kilkoma newsami. Każde takie info można porównać do podwyższenia ciśnienia :) Co do listów to może na kopercie pewnego kapitana znajdzie się dopisek kiedy został napisany. xD Coraz bardziej mi się to podoba.

Jeśli świat biznesu cię nieobchodzi nieczytaj tego:
Zbliża się krach na Rookgaardzie! Ceny spadają! Sprzedawać, sprzedawać pc!

Jaryn
25-11-2006, 00:07
Osobiście uważam ze bank będzie nad All'Dee...

Res Khmer
25-11-2006, 00:07
prawda jest taka, ze ja się bardzo ciesze z owych wiadomości. A może to będzie podpucha z tym bankiem i np. bedzie trzeba za niego placic :D.
Ale prawdą jeszcze większa jest to że CipSoft robi kampanie zachęcającą do kupna PACC'a.

Zillek Edonek
25-11-2006, 07:58
@Up
Wiesz, w końcu z tych kupionych Pacc'ów mają pieniadze , nie?

Don Chichot
25-11-2006, 09:40
A ja mam nadzieje, że ten bank będzie tylko dla pacc, bo na moim serwerze jest od groma noobków na 10 lvl'u co myślą, że są prawdziwymi rookslayerami, a jak dostaną bank będzie ich jeszcze więcej, co z tym idzie nie będzie już sie dało expić na mino hell lub na rotach, będzie trzeba sie chować na pacc area żeby móc spokojnie poexpic.

Uther92
25-11-2006, 10:13
Eee...Każda postać dostanie konto bankowe.

Adix40
25-11-2006, 10:31
Tylko że będzie głupio jak bank powstanie dla Premiosów. Chodzi mi że może powstać na PACC zone! :(

Zillek Edonek
25-11-2006, 10:34
Bank będzie dostępny dla wszystkich graczy. To głupi pomysł w stosunku do Rookstayerów ale dla zwykłych graczy przydatne bo pc są lżejsze i mają większą wartość niż gp. Jak komuś nie pasuje, że jest na rooku pełno Noobstayerów to niech se wyjdzie na main albo zacznie ich trapować.

Pholtus
25-11-2006, 10:58
Osobiście uważam, że jeśli dodadzą ten Bank, to będzie nowy NPC, co za tym idzie może nowy addon ;). Jak ktoś wyżej powiedział możliwe, że będzie jakis nowy sklepik:)

@Edit

Nareszcie będzie kanał trade rookgaardu;), nie będe musial ciągle krzyczeć mojego offerta, od tej pory będe sie czuł na rooku, jak na mainie:D

nosane
25-11-2006, 12:11
Dlaczego wszyscy rozpaczają, że platynki stracą na wartości? Gdzie tam jest napisane, że możliwe będzie wymienianie pieniędzy?
deponowanie, wybieranie i transferowanie
Ani słowa o wymianie. Do zamiany waluty są już odpowiedni NPCe... Dlatego według mnie, nie ma co panikować i na gwałt sprzedawać platynek ;).

Jeśli jednak okazałoby się, że taka wymiana będzie możliwa, na pewno nie zadowoli to żadnego rookstayera ;). Chociaż, swoją drogą, ja i tak straciłem swoje platynki z powodu nie logowania się na depo-chary :P. Nie mogli pomyśleć o tym wcześniej? :D.

L. W.
25-11-2006, 12:55
Jeżeli chodzi o depo... depo na itemy na pewno nie będzie! (chyba że nie będzie można nic tam z maina wysyłać) a jeśli będzie to znaczy że:
1. Cipy chcą żebyśmy jak najszybciej przeszli rooka
2. albo napiły się za dużo 100% xD

Mortus_Wybuchowy
25-11-2006, 13:10
Jak pojawi się bank to juz nikt nie kupi platyn ktore nam sie udalo zdobyc sprzedawając itemy w sklepie! Wtedy mniej sie zarabia:(

Wicky_PL
25-11-2006, 13:16
Witam. Na Tibia.pl został zamieszczony news o tym, że nowy update przyniesie Depo na naszym Rookgardzie. Ja szczerze bardzo się cieszę i myśle, że lepsze jest to niż ciągłe przerzucanie itemów do naszych "Depot Charów." A co wy o tym sądzicie ?

OMG! Bedzie bank(czytanie ze zrozumieniem sie klania) czyli bedzie mozna gold na platynki (ewentualnie na crystale:D) nic wiecej... Spojzcie w carlin jest Pewna postać ; Eva i obok tego miejsca gdzie ona jest tabliczka , przeczytajcie ją i pisze BOT-Bank of tibia (:evul: :evul: )

TO NIE BEDZIE DEPO!

Nagrix
25-11-2006, 13:55
Ja popieram bank, ale kto powiedział, że będzie tam można zamieniać pieniądze? Możliwe, że bank na rooku będzie służył tylko do deponowania i podejmowania gotówki...

Hynu
25-11-2006, 15:33
OMG! Bedzie bank(czytanie ze zrozumieniem sie klania) czyli bedzie mozna gold na platynki (ewentualnie na crystale:D) nic wiecej... Spojzcie w carlin jest Pewna postać ; Eva i obok tego miejsca gdzie ona jest tabliczka , przeczytajcie ją i pisze BOT-Bank of tibia (:evul: :evul: )

TO NIE BEDZIE DEPO!

Mhm to będzie raczej inny bank...
Uważam przekonania Nosane za słuszne

karłowaci
25-11-2006, 21:54
@up:


Czyli to będzie coś jak 'depo'. Jednak narazie możemy gdybać.


To nie będzie jak dp poniewarz jak w tym banku będzie 1 npc to zawsze będą straszne kolejki i trudno będzie się tam dostać i nie będzie mozna tam trzymać itemów

@edit
Zillek Edonek
to nie będzie taki bank typu zamiana na platynki. Zauważyłem, że w niusie napisali, że na mainie też powstanie bank(a poco mieli by stawiać nowy bank jeśli jeden już jest)Czyli będzie można tam przechowywać kase. Może będzie nawet oprocentowanie ?? XD

Khunda
26-11-2006, 12:05
Nikt nie powiedział że w banku będzie można wymieniać pieniądze na platynki i crystalki. Może będzie to "depo" do którego wkłada się tylko kasę? Nie wiem jak może to wyglądać... ale cc na roku to przesada ;\


@up

ohh, telepatia xD

MixerQ
26-11-2006, 12:16
Hiho all. Moim zdaniem gdyby ~było depo na rooku to by były 3 lockery na krzyż.
@up No właśnie cczyzby CipSOFT dostrzegł potencjał rooka.
Pzdr

Zillek Edonek
26-11-2006, 12:17
2x@Up
Depozyt będzie , tak samo jak wymiana pieniędzy...
Od teraz możliwe będzie deponowanie, wybieranie i transferowanie całej ciężko zarobionej gotówki w każdym z miast.

Pholtus
26-11-2006, 13:11
@UP

OMG cytujesz, a sam nie wiesz co piszesz :|. Hmm, może Ci to uproszcze:
Deponowanie - będziesz mógł zostawiać tylko i wyłącznie kase (0 itemów)
Wybieranie - poprostu podejmujesz kwotę, którą wpłaciłeś
Transferowanie - nie jestem pewien, ale chodzi chyba o to, że będziesz mógł wysyłać gotówkę do poszczególnych miast

Jak widzisz, nigdzie nie napisali o tym, że będzie można wymieniać gp->pc->cc. Zapewne bank będzie nieustannie blokowany, bo noobki będą miały nowe miejsca pracy...

Bardzo przydatnym dodatkiem będzie "Dziennik zadań", mam nadzieję że dodadzą go również na naszej małej wysepce;)

Nie wiem jak wy, ale moim zdaniem powinni dodać jakis nowy addon na rooku, bo osobiście mam juz 2 addony, ale pewnie na innych światach mają już wszystkie dodatki.

Zillek Edonek
26-11-2006, 13:20
@Up
Omg! Tak , doskonale wiem co pisze i wiem , że można będzie składać depozyt w postaci pieniędzy bo to bank -.-'
A jak nie wiesz co znaczy "Transferować" to sprawdź w słowniku -.-' To z addonami źle przeczytałem więc to olej.

@Down
To dobrze , że wiesz ale nie wyjeżdżaj mi u z tekstami, że nie wiem co cytuje.

@Topic
Skoro sądzicie , że nie będzie można w nim wymieniać kasy to ok bo będzie trudniej zdobyć pc... Tylko co to za bank , w którym nie można zamienić kasy?

Pholtus
26-11-2006, 13:25
@up

Ehhh poważnie coś ci siadło na oczy, ja mówiłem że na rooku są 2 addony?
Jak coś to ja mówiłem, że ja mam 2 addony...

Wiem co to znaczy Transfer, ale nie mam pojęcia co oni mają na myśli z tym transferem...

@Edit

No, dobrze że sie poprawiłeś z tymi addonami...

Raxev
26-11-2006, 13:26
Myślę, że pisząc "transferować" mieli na myśli wysyłanie pieniędzy do ludzi na ich konta bankowe lub do banków w innych miastach.

Vantage
26-11-2006, 13:35
Hej, ale mam nadzieję, że na rooku nie bedzie można, jak to ładnie nazywacie "transferować". Bo jeżeli z maina na rook bedzie dało się wysyłać jakieś przelewy... to bedzie lipa jak ta sosna :/

Zillek Edonek
26-11-2006, 13:40
@Up
Niby dlaczego? Jeśli jakiś Rookstayer będzie potrzebował pieniedzy na rook , a będzie miał sporo na mian to będzie dla niego zbawienie.
@Down
E tam, np jeśli ma się pełno kasy i jest za ciężka to pewnie by się przydało przesłać ja z rook na main i wziąść inne śmieci... CipSoft może o tym pomyślał , i zrobił takie coś...

Pholtus
26-11-2006, 13:56
Taa, Bosko by było (PKuje sobie na Aurerze od czasu do czasu a kasy na rooku mam jak lodu także by sie mamony przydalo :D), ale myśle, że to wysyłanie z maina na rooka to inna bajka i sądze, że tak będzie najlepiej:P Myśle ze to będzie tylko main -> main i rook -> rook o ile transferowac będzie można tylko na mainie;)

Coray
26-11-2006, 17:16
O nie !!! oneoneone 111 !!! teraz jak się kogoś trapnie to dużo może nie zostawić, ponieważ kasę będzie mieć w banku ... eh ;) moim zdaniem zepsuje to trochę urok rooka. Lepiej by zrobili gdyby dodali nowe tereny, ewentualnie podziemia ;<

Tasker
26-11-2006, 22:57
Na pewno cipy nie dadza na rook depo bo to jak bylo juz napisane zepsulo by to klimat tej wyspy.
Na pewno nie bedzie mozliwe wysylanie rzeczy z maina na rooka.
Moim zdaniem bank na rooku to fajna sprawaB)

Zillek Edonek
27-11-2006, 14:54
@Up
Jakich rzeczy? My mówimy o pieniadząch , a pozatym to niewiedzę w tym nic złego...
Na rooku depa nie będzie ale my poprostu olewamy to , że autor tematu sie pomylił...

Ameriov
27-11-2006, 16:48
@Up
Niby dlaczego? Jeśli jakiś Rookstayer będzie potrzebował pieniedzy na rook , a będzie miał sporo na mian to będzie dla niego zbawienie.

Tyle, że zapewne nie będzie transferu między innymi postaciami, więc jak masz zamiar przeżucić kase z maina na rooka?

L. W.
27-11-2006, 17:09
jak można do innych graczy kasę, to z maina na rook by było dla low=lvl'i za dobrze (noi może niektórych rookstayerów), ale ja bym wolał żeby było z rooka na main ;)

Zillek Edonek
27-11-2006, 17:17
Tyle, że zapewne nie będzie transferu między innymi postaciami, więc jak masz zamiar przeżucić kase z maina na rooka?

jesteś jakoś strasznie pesymistycznie nastawiony , Amer ;)

Vinnetou
27-11-2006, 19:43
Myślicie że będzie można brać kredyt? :)

Coray
27-11-2006, 20:09
Tyle, że zapewne nie będzie transferu między innymi postaciami, więc jak masz zamiar przerzucić kase z maina na rooka?
Zgadza się
@Zillek:
Od tego są parcele =.=

@up:
Myślę, że nie, no bo weźmiesz sobie 2 konto złożysz noob charem kredyt weźmiesz i dla głównej postaci dasz (pieniądze) i co ? będziesz bogaty, a noob charem nigdy nie spłacisz kredytu ...

Michoss
27-11-2006, 20:13
@up
Mogło by być stopniowe oprocentowanie a potem BACH-ban

L. W.
27-11-2006, 21:01
Ale może będzie można dokonywać przelewów (w końcu to ma być bank co nie?)

Ameriov
28-11-2006, 00:00
@up
Ale to by było niesprawiedliwe dla rookstayerów, ktoś z 150lvlem na mainie by sobie przelal na "noobstayera" 100cc, a taki rookstayer ktory expil tyle samo co 150 miał by (dużo) mniej. Po 2 co do zamiany na pc, cc która była omawiana, zapewne takowa istnieć będzie, bo jak sobie wyobrażacie podejmowanie 50k naraz z banku w gp? Ma ktoś tyle capa?

L. W.
28-11-2006, 16:09
@up: może i masz rację, ale ja bym chiał żeby było chociaż z rooka na maina :)

Coray
28-11-2006, 19:44
@up
Mogło by być stopniowe oprocentowanie a potem BACH-ban

Jak zwykle - nie zajarzyłeś ...

Wytłumaczę ci to łopatologicznie w podpunktach :
1) Tworzysz NOWE KONTO (nie postać)
2) Robisz chara
3) Bierzesz kase (kredyt) i wysyłasz parcelem na inne konto (do dobrego chara którym grasz)
4) No i ci noob konto zbanują a na głównej postaci będziesz się cieszyć, że masz evul bogate eq i wogle bogaty jestes.

KPW ???

Shagarot
28-11-2006, 20:21
Bank - cool
Depo - mogli by dać ale np - 10 itemów max rpzechowwyac możne FACC, a PACC 20 ;p

Pawelan
28-11-2006, 21:00
Prosta sprawa:
Nie bedzie depa na rooku. A jak kiedys Cipsoft se na to zdecyduje to moze niech wam jeszcze zrobi profesje rookslayer?

Pozatym pisze sie ROOKGAARD. 2 a tam sa.

Pan Klocek
28-11-2006, 22:23
Prosta sprawa:
Nie bedzie depa na rooku. A jak kiedys Cipsoft se na to zdecyduje to moze niech wam jeszcze zrobi profesje rookslayer?

Pozatym pisze sie ROOKGAARD. 2 a tam sa.

Albo profesje rookstayer! A co by bylo w tym zlego?! Ktos watpi w istnienie takiej profesji na dzien dzisiejszy? Rookstayer istnieje tak jak i Rooktaard (Rookgaard + Retard)


A co do tego banko to ja sie ciesze ^^ crystale tez beda mile widziane. Platynka na dzien dzisiejszy na rooku juz nie jest tak wyjatkowa jak kiedys (kiedy sprzedanie 4 mace dawalo 120 gp a nie 1pc +20 gp) wiec to juz nic nie zmieni. A nawet jesli zrobili by depo to tez super bo ciagle przelogowywanie sie z jednego depo chara na drugiego jest uciazliwe.

Sirblaze
29-11-2006, 16:56
Patrze, czytam i dochodze do wniosku ze nikomu nie da sie dogodzic, jednych uwiera ze zmiany beda dotyczyc jedynie pieniedzy, innych ze kazdy bedzie mogl dorownac ich kolekcji "rarow" a tak naprawde poza kilkunastoma osobami blizej zblizonych CipSoftowi nikt nie wie jak to naprawde bedzie, takze gdybanie jak i skomlenie w tym temacie ze bedzie zle jest nie na miejscu. Poczekajmy na zblizajacy sie wielkimi krokami TS wtedy wyjasni sie zapewne cos wiecej, wstrzymajmy sie jak narazie z ocenami.

Z mojego punktu widzenia to byle jakakolwiek zmiana jest w moich oczach widziana z optymizmem, tym bardziej to ze CipSoft nie pozostaje obojetny wzgledem nas i widac golym okiem ze cos idzie na przod.

Regards

Thallid
29-11-2006, 20:52
Według mnie bank to świetny pomysł. Nareszcie koniec 5 depo charów i stresu, że ktoś ci kase/itemy zarąbie, a tym bardziej, że teraz kolejki na servery są... Dp też nie jest złym pomysłem i by się przydało.
PZDR

Sarf
30-11-2006, 16:24
Nie będzie czegoś takiego jak dp... Tzn. jest możliwe, jak ktoś to powiedział, dla Facc 10 miejsc, Pacc 20 miejsc. I jeśli chodzi o to transferowanie, możliwe, że się będzie dało przesłać na main (ponieważ każdy na mainie może sobie załatwić to co jest dostępne na rookgaardzie), ale z main na rookgaard nie, bo to by nie miało wogóle sensu. Wystarczy jeden argument, Rookgaard może nie posiadać originalnej nazwy, dlatego jak podasz dane to nie będziesz wiedział jakie miasto...

Co do banku na rooku, spox pomysł. Wkońcu nasi rookstayer'zy nie będą musieli zakładać kolejnych kont, które zaśmiecałyby serwer tibii. Zamienianie kasy na rooku mogło by być, ale tylko na platinum coin, bo jakby wprowadzili crystal'e to by musieli kolejną walute wprowadzić na main, bo tak to osoby z main byli by zasmuceni, że o nich mało myślą, bo to o main się głównie gra rozchodzi...


Pozdro dla ludzi z Rookgaard'u

hapnik
30-11-2006, 19:08
Ja się bardzo cieszę z banku :) Jak "zaginę w akcji", to wezmę troszkę kasy z banku, kupię sobie to, co straciłem i wcale mi depo nie będzie potrzebne :P

Adner
30-11-2006, 19:29
Jeżeli będzie przechowywanie pieniędzy, to automatycznie też wymiana. Wpłacając 100 monet, i wypłacając je, dostaniemy 1 platynkę, a nie 100 złotych monet:P

Ameriov
30-11-2006, 21:48
@up oh rly?

@Sarf
Co do nowej waluty, przeciętny tibijski gracz nie uzbiera 100cc a przeciętny rookstayer 100pc uzbiera... Więc na mainie nowa waluta sie nie przyda a na rooku crystale mile widziane.

@down
Nie zabłysnąłeś tymi platynkami... i że co jest za dużym rarytasem jak na "rookggard"? Pc?

Western
30-11-2006, 21:49
Platynki stracą rangę dlaczego?
Bank, na 100% bedie tam jakiś NPC u którego masz konto i wpłacasz kase.
Więc jak w każdym banku można rozmieniac kase.
czyli takie coś jak HI,CHANGE GOLD,10,YES. Mysle że to zaduży rarytas na rookggard

Antykwaczor_z_Calmery
01-12-2006, 07:17
Platynki stracą rangę dlaczego?
Bank, na 100% bedie tam jakiś NPC u którego masz konto i wpłacasz kase.
Więc jak w każdym banku można rozmieniac kase.
czyli takie coś jak HI,CHANGE GOLD,10,YES. Mysle że to zaduży rarytas na rookggard
1. Range rarytasa.
2. A co myślałeś? Że będziesz gadał z Minosem?
3. Grałeś kiedyś w KnightOnline albo TheCrims? Jeśli nie, to nie wiesz, w jaki
sposób depozytować kase.

Ameriov
06-12-2006, 01:16
Ze strony głównej tibii.pl- Konto w banku - na które w dowolnym mieście można pieniądze wpłacać, wypłacać i transferować na konta innych postaci (to ostatnie nie dostępne na Rooku)[A nie mówiłem?]

Guzzik
07-12-2006, 16:54
Sorry za mój błąd ;) Niedoczytałem newsa na Tibia.pl. Widziałem SS'y z Test Serva (na którym była Instynkt) Będzie w banku NPC, a nie jak gdzieniegdze słyszałem "komendy". Tylko teraz problem - Nooby, które będą ciągle przeszkadzać ciągłym pisaniem hi, job etc.

Horgar
07-12-2006, 19:01
Tylko teraz problem - Nooby, które będą ciągle przeszkadzać ciągłym pisaniem hi, job etc.

A czemu miały by tak robić? Dzieje sie coś takiego teraz, w sklepach? Ja osobiście nic takiego nie zauważyłem.

Coray
07-12-2006, 19:51
Sorry za mój błąd ;) Niedoczytałem newsa na Tibia.pl. Widziałem SS'y z Test Serva (na którym była Instynkt) Będzie w banku NPC, a nie jak gdzieniegdze słyszałem "komendy". Tylko teraz problem - Nooby, które będą ciągle przeszkadzać ciągłym pisaniem hi, job etc.

Oj bez przesady ;/ Mam nadzieję, że tak nie będzie o.O
Teraz tylko 1 spotkałem się z takim zjawiskiem

Xetasi
07-12-2006, 19:52
e tam wg mnie to depo jest zupelnie nie potrzebne na rooku...

matkow21
07-12-2006, 21:03
Lol...jak to nie potrzebne? no wiesz ty może na rooku nie grasz ale ja tam spędziłem pół roku więc wiem że robienie miliona depo charów mija się z celem :/

Jecht
02-01-2007, 18:42
Bank niszczy moje plany zdobycia najwiękrzego rare - crystalki ze sprzedaży empty viali.

Nie wiem, czy to sie uda xD
Empty vial waży 1,2oz i sprzedaje się za 5gp.
Na crystalkę (10K) trzeba sprzedać 2000 empty viali.
2000 x 1,2 = 2400oz
Na każde 20 viali potrzebujesz backpack, który waży 18 oz.
2000 : 20 = 100___100 x 18 = 1800___2400 + 1800 = 4200
Na każde 20 backpacków potrzebujesz jeszcze 1.
100 : 20 = 5___5 x 18 = 90___4200 + 90 = 4290
4290oz => Tyle potrzebujesz capa żeby dostać crystalkę na roku za empty viale.
Na rooku dostajesz 10 capacity na lvl.
4290 - 400 (tyle masz na początku) = 3890
3890 : 10 = 389

Musiałbyś mieć 389lvl na rooku (LOL xD)!!!

Drzamich
04-01-2007, 16:32
Uptade rozwiał wszelkie wątpliwości.
Nie ma depo na Rookgaardzie.
Przydałoby sie zamknąć ten temat, ponieważ dyskusja idzie w złym kierunku.

Rookstayer'ek
07-01-2007, 13:07
Zapomnieliscie ze mozna max 500 itemów na raz sellnąć a pozatym to bank sie klana!

Jecht
08-10-2007, 21:42
Ale ze mnie archeolog xD

piotrek26111
08-10-2007, 22:28
Chcecie depo - wyjdzcie na main. Ja jako rookstayer poczulbym sie mocno pokrzywdzony gdyby dali depo na rooku. Nie po to zostalawalem na rooku zeby mi z niego zrobili drugi main z mniejszym tylko terenem.

Tebiator
08-10-2007, 22:33
czysta glupota. dziekuje.


depo na rooku heheh smiesznie to brzmi :evul:

Scobel
08-10-2007, 22:35
czysta glupota. dziekuje.


depo na rooku heheh smiesznie to brzmi :evul:

No tak lepiej rzeczy do addonu nosic na sobie w BP i wrazie kicku deda all przepadnie ... to jest przejawem szczytu inteligencji.

Mati123321
09-10-2007, 00:35
@up
Lol, ty wogóle grasz na rooku? Rzeczy do addona i ogólnie wszystko co cenniejsze trzyma się na depo charach, a nie nosi w bp...

Scobel
09-10-2007, 14:04
@up
Lol, ty wogóle grasz na rooku? Rzeczy do addona i ogólnie wszystko co cenniejsze trzyma się na depo charach, a nie nosi w bp...

Umiesz czytac i rozumiec to co czytasz ?? Bo naprawde zal ...

Patton
12-10-2007, 15:46
Depo bardzo by sie przydalo na rooku poniewarz odciazylo by to nieco serwer a co za tym idzie bylyby mniejsze lagi! Na samej Kyrze jest duzo rookstayerow i srednoi 1 rookstayer ma 3 depo chary 8o 1.char przechowuje rary 2. jedzenie 3. jakies inne duperele! Depo jest niezbedne! oczywiscie musieli by powiekszyc trade room bo teraz jest chyba 8 stolikow??? Tak do 20 mogliby powiekszyc! ;)

darushu
12-10-2007, 23:24
@up
Nie... to nie jest najlepszy pomysl... o lagi sie ostatnio nie skarze.
A gdyby tak bylo depo... To umarło by juz calkowicie trapowanie dla pieniedzy... pozostalo by jedynie dla tzw. fragów.

Nie. Nie chce dp na rooku.

kuba1324
13-10-2007, 10:53
@up
Nie... to nie jest najlepszy pomysl... o lagi sie ostatnio nie skarze.
A gdyby tak bylo depo... To umarło by juz calkowicie trapowanie dla pieniedzy... pozostalo by jedynie dla tzw. fragów.

Nie. Nie chce dp na rooku.

Trapowanie dla pieniędzy umarło już, gdy wprowadzili bank. Fakt, trafisz czasem na jakąś sztukę z 500 gp, ale w porównianiu z tym co było wcześniej, to nie mamy o czym mówić. ;)

Jestem przeciwny wprowadzeniu 'depo'. Moje 40+ nielegalnych postaci w zupełności wystarczy. :)

Leirdek
13-10-2007, 10:58
Depo bardzo by sie przydalo na rooku poniewarz odciazylo by to nieco serwer a co za tym idzie bylyby mniejsze lagi! Na samej Kyrze jest duzo rookstayerow i srednoi 1 rookstayer ma 3 depo chary 8o 1.char przechowuje rary 2. jedzenie 3. jakies inne duperele! Depo jest niezbedne! oczywiscie musieli by powiekszyc trade room bo teraz jest chyba 8 stolikow??? Tak do 20 mogliby powiekszyc! ;)

Tak,najlepiej to na rooku spawn demca^.^
To co jest to wystarcza do przejścia rooka!!Żadnego depo!Nigdy!:p

darushu
13-10-2007, 12:34
Trapowanie dla pieniędzy umarło już, gdy wprowadzili bank.
No ale wiesz... Napisalem "calkowicie", bo póki co da sie jeszcze trapować z miare wysokim zyskiem :) A gdyby juz dp wprowadzili... to zysk bylby tak minimalny, ze az nieoplacalny.

Raxev
13-10-2007, 14:39
No ale wiesz... Napisalem "calkowicie", bo póki co da sie jeszcze trapować z miare wysokim zyskiem :) A gdyby juz dp wprowadzili... to zysk bylby tak minimalny, ze az nieoplacalny.

Taa jedyne na co można byłoby liczyć to katana lub studded legi, ale to raczej małe prawdopodobieństwo, że akurat eq mu wypadnie. A trapowanie dla łopaty czy liny nie ma najmniejszego sensu ;d

MasterTusk
13-10-2007, 16:57
No ale wiesz... Napisalem "calkowicie", bo póki co da sie jeszcze trapować z miare wysokim zyskiem :) A gdyby juz dp wprowadzili... to zysk bylby tak minimalny, ze az nieoplacalny.


ja to widzę z lekko innej perspektywy:)
im mniej nasz ukochany noobek(bądz newbie)ma do stracenia, tym większa szansa ze wejdzie do trapa(w ok. 70% przypadkach).
A o to dokładnie mi chodzi:) juz od dłuzszego czasu wywalam itemy(nawet jak copper shield lub katana wypadają)to wywalam do kosza, nieraz tez kase(rzędu 100gp-800gp - zależy jaki mam humor )
Bo niewiem dlaczego ale mam taką cehcę(jesli chodzi o tibię), że wolę wywalic itemy niz dac obcemu graczowi - to samo tyczy się ludzi, nieważne czy gosc ma 2lvl full best eq i rsa, czy 8lvl z leather setem, ważny jest frag na nim:)

Iwex
13-10-2007, 17:20
Na roku nie bendzie żadnego depo kumacie X(X(X(X(X( !!!!!!!!!

darushu
13-10-2007, 19:56
@up
Oj !! Nie tak ostro, bo wszyscy sie będą Ciebie bać... pozatym większość doskonale wie że nie ma i raczej nie będzie dp na rooku...
Wiec loozik

Dawinka
14-10-2007, 19:39
Hmmm mogli by chociaż zrobić depo dla rookstayerów... Mogły by wchodzić osoby powyżej 20 lvla albo po wykonaniu jakiegoś specjalnego Questa ...