PDA

Pokaż pełną wersje : Konkurs wiedzy na rooku


Ununul
23-12-2006, 09:34
Octawian Dren konkurs na rookgaardzie. Do wygrania 1 crystal coin na rooku.
Może zostaniesz mistrzem wiedzy! SZczegółytutaj (http://forum.tibia.com/forum/index.php?subtopic=thread&threadid=1489464)
serdecznie zapraszam!

Mariusz of Guardia
23-12-2006, 10:05
Taa jak by mogl ktos to przetłumaczyc to bardzo prosze bo ja anglika malo czaje:)

abcprizee.yoyo.pl
23-12-2006, 10:08
Ja tesz chce spolszczenie...

Przydał by sie język polski to bym sprubował...

Dudus15
23-12-2006, 10:20
Tłumaczenie:
Sprawdź swoją wiedze na temat rooka!! Wygraj 1 Crystal Coin na rooku na securze !!

Jestem organizatorem mistrzostw wiedzy o rooku.
Ma on III testy ( nie wiem jak to będzie)

I test to test na 30 pytań. Na ten test będziecie mieli 40 minut. Test zaczyna się 12 Stycznia 2007 o 17:00. Test będzie przyklejony na tym forum (tibi. com)o 17:00 tego dnia. Masz tylko 40 minut na pytania w wordpadzie i przysłania twoich pytań na e-mail [email protected] w "rook Olympiad" tytule.Plik z pytaniem musi być zapisany jako twój nick. Nagroda jest tylko jedna: 1 crystal coin dla postaci na rooku.

Każdy może napisać ten test. Napiszcie go.

Część materiału:
1.Znajomość potworów i NPC na rooku.
2.Dobra znajomość Tibia Genesis.
3.Znajomość mapy rooka.
a)0 piętra, oprócz miasta(?);
b)mino hell;
c)troll towers dla FACC;
d)wasp tower dla FACC;
e)skeletons' i rotworms' resps dla FACC;
f)orc tower.
4.Znajomość bibliotekowych książek 1-3 (?)
5.Znajomość Questów dla Facc.
6.Znajomość arm lub def i atk, i ceny na rooku dla hełmów, tarcz, legsów, armors, swords, axes and clubs możliwych do zdobycia na rooku.

Dozobaczenia 12.January
Pytania tutaj.

-------------
Mam nadzieje że pomogłem ^^ ps. Trochę to podejrzane

goburu
23-12-2006, 10:53
dla FACC
dla FACC
dla FACC
dla Facc
Noobski konkurs, w ogole nie ma pytan zwiazanych z paccem. A przeciez rook to pacc i facc a nie tylko zasrany facc, lol -.-

Mikhalov
23-12-2006, 11:13
Ja tesz chce spolszczenie...

Przydał by sie język polski to bym sprubował...

ty najpierw poćwicz język polski, a potem bierz się za konkursy.

Raxev
23-12-2006, 11:55
ty najpierw poćwicz język polski, a potem bierz się za konkursy.

Raczej nikłe szanse, że oni wygrają, skoro nawet ojczystego oraz angielskiego języka nie znają.

Marcin24
23-12-2006, 12:12
Noobski konkurs, w ogole nie ma pytan zwiazanych z paccem. A przeciez rook to pacc i facc a nie tylko zasrany facc, lol -.-
Chyba lepiej że konkurs jest dla Facc bo więcej osób jest bez Pacca.
A jeżeli takie osoby jak ty mają Pacca to ja wolę go nie mieć...
@topic
Szkoda że nie ma takiego konkursu na Valorii...

Tom The Tanner
24-12-2006, 12:14
Aha, facc jest zasrany dlatego, że niektórzy nie chcą wydawać kasy na jakieś wirtualne gierki? Tiaa... jak masz pacc to jesteś lepszy? Jesteś lepszy tylko sztucznie, sztucznie podrasowany przez CipSoft. Uważam ten cały konkurs za trochę naciągany. A nagroda tylko na jednym świecie? :| Co do pytań to są trochę dziwne. Co będą pytać ile pięter ma orc tower? 0.o Questy? Nie trzeba być rookstayerem żeby wiedzieć takie rzeczy. No chyba, że orientacja w terenie... idzie w dobrym kierunku. Nie przyjmie się.

@abcprizee.yoyo.pl
Naucz się polskiego i angielskiego. Nie powinieneś tego tłumaczyć Duduś :P

Marcin24
24-12-2006, 14:48
Aha, facc jest zasrany dlatego, że niektórzy nie chcą wydawać kasy na jakieś wirtualne gierki? Tiaa... jak masz pacc to jesteś lepszy? Jesteś lepszy tylko sztucznie, sztucznie podrasowany przez CipSoft.
Zgadzam się w zupełności

Michaello
24-12-2006, 19:01
@TtT oraz Marcin24
Zaloze sie, ze nie ma pacca tylko chcial tym zaszpanowac...

@Topic
Po prostu lipa... :p