PDA

Pokaż pełną wersje : Z "Ghoul" wyciągnięte


Naithair
25-12-2006, 22:26
Jako że temat tamten jest zawalony stertą dogryzań i niepotrzebnych postów postanowiłam wyciągnąć niektóre wypowiedzi użytkowników, które mogą, ale nie muszą okazać się przydatne. Zbiór jest do strony 19, postu 184.

Dziękuję mojemu kotu za efektowne przeszkadzanie w pisaniu ;]
UWAGA: Na początek polecam lekturę posta autorstwa - Prodigy -. dotyczy on jego wizji pojawienia się Ghoula w pomieszczeniu. Znajduje się on w temacie, który omawiam ("Ghoul na Rookgaardzie (http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=30284&page=11)"), na stronie 11, post pierwszy.

Autor: Vashresamunuh
"Kiedys mozna bylo, bylo to dawno temu, ale teraz jak klucz jest stracony na zawsze, bye bye mino mag i ghoul, pogodz sie z tym"

Wymiana zdań pomiędzy: Tanin Hawking a Gniew Mroku
"Kiedy zrozumiecie , że Mino Mag i ghoul są na rooku rekreacyjnie??" - Tanin Hawking
"Kiedy CIPSOFT oficjalnie powie, że tych questów nie ma lub są zablokowane.
Kiedyś Knightmare w wywiadzie dla tibianews powiedział(parafraza): "Na moich mapach jest wiele nieodkrytych sekretów. Uwage tibijczyków zdają się przykówać tylko niektóre z nich."" - Gniew Mroku

Wymiana zdań pomiędzy: El'Megnifico a Filthy
"Da się dostać do ghoula. Wystarczy pickiem pokopać. Ja już znalazłem" - El'Megnifico
"NIE DA SIE DOJSC DO GHOULA NA ROOKU! JESLI BY SIE DALO TO SUNRISE BY MIAL SCALE ARMOR.... A tak ma tylko Brass..." - Filthy

Wymiana zdań pomiędzy: Amunia Rookstayer a Marcin 24
"scale armor jest z ghoula do ktorego mozna bylo wejsc majac klucz 4602" - Amunia Rookstayer
"Klucz 4602 jest do Katana Roomu a ghoul jest zamknięty za murem w Katna Room wiem bo tam byłęm" - Marcin24

Autor: Marcin24
"Ej dobra mamy kilka teorii na dojście do ghoula: jakis teleport czy coś. A może to jest tak jak w Ankrahmun że trzeba coś gdzieś położyć w wtedy nas teleportuje."

Autor: Marcin24
"Dlaczego wszyscy myślicie że do ghoula dostaniecie się kilofem, wiele razy Rookgaard był "pickowany" i nic to nie dało. Może trzeba poszukać innej metody..."

Autor: Marcin24
"Według mnie trzeba popytać Blind Orca (jest tak stary że aż oślepł) więc pamięta stare czasy ale trzeba go zapytać po "orcowemu" zapewne gdzieś jest drugi scroll z językiem orców"

Wymiana zdań pomiędzy: Pan Klocek a Tom The Tanner
"Chyba kazdy zauwazyl ze cos sie zmienilo w Ghoul Room po updacie. Droga i wystroj. Ale mysle ze te wszystkie lata nie sluzyly dobrze scianie ktora pilnuje tego nieumarlego. <screen*> Jak widzicie, mech, wilgoc i lata sprawily ze sciana pekla w jednym miejscu, czyzby szansa dla nas? Moze pick? A moze maca? " - Pan Klocek
"Kataną i pickiem nie da rady, sprawdzałem zaraz po update" - Tom The Tanner

Wymiana zdań pomiędzy: filobossek2 a Pan Klocek
"A według mnie xD, by dostać się ghoula, należy znaleźć dźwignię. Tak samo wygląda quest na mainie ~ tower - chyba wiecie o co chodzi. Na dezercie dźwignia, która otwiera mur." - filobossek2 [tu, myślę, że chodzi o tą dźwignię u Toma - dop. Karino]
"A ja nawet wiem jak sie do niej dostać ;P
Mianowicie, trzeba tak zaludnić rookgaard wręcz niewykonalnie blokując każdą kratkę. Po zalogowaniu wloguje cię na paru jedynych wolnych miejscach, czyli gdzieś w zamkniętych pokojach, u mino mage lub w sklepach NPC." - znowu filobossek2
"Jako ze po zalogowaniu nie masz sie gdzie pojawic, teleportuje cie do swiatyni w miescie do ktorego jestes przydzielony jako obywatel. W przypadku rooka bedzie to swiatynia na rooku I w cale nie trzeba tyle osob zeby zasiedlic wszystkie kwadraty. Wystarczy z 7 albo 8 nie pamietam dokladnie tego rozkladu kwadratow przy drzwiach u Toma, jedno jest PEWNE, teleportuje cie do swiatyni a nie do pokoju." - Pan Klocek

Autor: Poborca Podatkowy
"Kshaq sprawdzał teorię z Ghulem (chodzenie). Ja jak zwykle musiałem sam to zobaczyć, chodziłem tak jak on 2x dłużej niż Kshaq. Potwierdziła się jednak 1 teoria: rozbolały mnie oczy." - Poborca Podatkowy [chodzi o wykonywanie takich samych ruchów jak Ghoul - dop. Karino]

Autor: LolnY
"Macie racje... Klucza do Ghoula nie ma i nigdy nie będzie. Ale te wasze głupoty o tym że był i Cipsoft usunął są bez sensu... Nie wiem jak wy, ale ja nie wkładam żadnego klucza w ściane." - [to dodałam, bo mnie trochę rozśmieszyło - dop. Karino]

Autor: Arka_Sath_Wielki [wyciągnięte z tego tematu]
"Do ghoula na rooku, można było się dostać chyba w tibi 7.3. Wtedy na rooku był bug, można było wejść po skosie. Jakiś gracz to odkrył i zgłosił za to dostał jakieś itemki podobno, ale to nie jest potwierdzone. Jednak to, że wejście do ghoula było możliwe jest w 100% pewne."
Ad *) screen taki:
http://i26.photobucket.com/albums/c145/Klocek22/ghoul.jpg


Na koniec zostawiam wypowiedź Pana Klocka:
"A moze jest tak jak Knightmare mowil? Ze wszyscy szukaja czegos malutkiego a rozwiazanie maja pod nosem?"

PS: Aż dziw, że tak mało się ich znalazło.
PS2: Ach, zapomniałam dodać, że ta "wymiana zdań" niekoniecznie musi być prawdziwą wymianą zdań. Nieraz mogłam po prostu znaleźć potwierdzenie lub obalenie stwierdzenie jednego z użytkowników.

Marcin24
25-12-2006, 23:27
No teraz jest wszystko czarno na białym, trzeba tylko wszystko zebrać w kupę i coś z tego ułożyć.

Tom The Tanner
26-12-2006, 00:46
A wiesz, że to poukładanie ma sens? :) Spróbuję pomóc przytaczając fragment z pewnej książki na Rookgaardzie...

Jest przekonanie, że inne zwierzęta żyją w podziemiach naszej wyspy. Ale nie są jeszcze dostatecznie poznane. Jeżeli wy spotykacie jakieś obce (nieznane?) zwierzę to jest oczywiście niebezpieczne i jest potencjalnym, zabójczym wrogiem. Nie lekceważ ich!

Wiem, że to nic ale jednocześnie wszystko co wiemy o nieodkrytych potworkach typu ghoul :D Chciałbym też abyście rzucili okiem na pewną teorię (http://www.balanced.markomp.net/viewtopic.php?t=320&postdays=0&postorder=asc&start=0)... Dosyć ciekawa prawda? Benson...

Marcin24
26-12-2006, 10:49
@up
Teoria całkiem niezła, są 3 groby 3 bohaterów, 3 ciała (z kluczem, kataną i vikingiem) pewnie było tak że jeden z bohaterów budował mur a tamci 2 walczyli z ghoulem. Gdy zginęli budującemu udało się zapędzić ghoula za ściane i go zamurować, zamknął drzwi do pomieszczenia przekładnią którą ukrył za filarem, drugie drzwi zamknął na klucz (4603) i wziął go ze sobą. Chciał uciec lecz był bardzo zmęczony i poraniony. Pomylił drogę, otoczyły go 2 Roty i zabiły (stąd ciało z kluczem). Ludzie wiedzieli że bohaterowie zginęli lecz tego że udalo się go zamurować nie przypuszcali. Zbudowali groby na powierzchni wyspy ponieważ bali się zejść w podziemia.
Nie pytajcie mnie o dowody ponieważ to tylko moja teoria.

Woodini
26-12-2006, 13:06
Nie sadze ,aby wszytkie itemy typu spike sword oraz potworki (ghul & mino mag) byl jakimis "lamiglowkami".Wydaje mi sie ,ze nawet newbe PRZEZ przypadek moga dostac sie do ktoregos z potworkow.Byc mozna na rooku znajduje sie gdzies dzwignia ktora odblokowuje drzwi.Pozatym czasem spike sword znika !Moze wlasnie w tym moemncie jest szansa na jego znalezienie ??Sam przez przypadek odblokowalem kilka questow o ktorych nie czytalem.Zrobilem sobie postac na rooku i niedlugo zajme sie tymm wszytkim ;)trzeba wszytkie informacje wziasc pod uwage

PS Moze byc tak ,ze itemy te sa dla bk ;)

PS 2 byc moze sunrise ma sclae armor/spike sworda ,ale nie chce wyjawic ,ze je posiada bo gracze niedali by mu spokoju.

Picasso
26-12-2006, 22:29
właśnie podobno sunrise ma fire sworda od gm'a za 1st lvl na rooku

Juz sie dzieci dorwaly do porzadnego topica ... n/c

Marcin24
26-12-2006, 22:48
PS 2 byc moze sunrise ma sclae armor/spike sworda ,ale nie chce wyjawic ,ze je posiada bo gracze niedali by mu spokoju.
Sunrise ma PODOBNO brass armor ale to nic dziwnego ponieważ kiedyś wypadał z Minosów

Łukcik2005
26-12-2006, 23:29
hmm trzeci z tych bohaterow nazywal sie Polgana Bonechrusher a oni to przecie sa straznicy w carlin.moze trzeba ich cos popytac.troche chore ale mozna sprubowac...

Michoss
26-12-2006, 23:30
strażniczki w carlin nazywają się bonecrusher

F.E.A.R
27-12-2006, 11:27
Możliwe że do ghoul'a jest jakieś inne przejści np. <Dzwignia u Toma (wszyscy uważają że jest do spike sword)>. Możliwe że gdy porószymy tą dzwignie to nas przeteleportuje do komnaty z ghoul'em i gdy go zabijemy to pojawimy się w świątyni i gratulacje od Gm ^^.

Teoria bardzo mało podobna ale zawsze coś :p

Shinodin Barthez
27-12-2006, 14:38
heh moja teoria jest prosta :) Kiedyś mur oddzielający nas od ghoula był w stanie nienaruszonym po kolejnych updejtach :P ściana robi się coraz słabsza i zaczyna pękać...więc może po następnym updejcie :P mur się zawali i wypuści na wolność ghoula ?? :D Co wy na to ? ;)

Marcin24
27-12-2006, 17:58
Możliwe że do ghoul'a jest jakieś inne przejści np. <Dzwignia u Toma (wszyscy uważają że jest do spike sword)>. Możliwe że gdy porószymy tą dzwignie to nas przeteleportuje do komnaty z ghoul'em i gdy go zabijemy to pojawimy się w świątyni i gratulacje od Gm ^^.

Teoria bardzo mało podobna ale zawsze coś :p
Załóżmy że dostałeś się do pokoiku Toma i porUszyłeś dźwignie, skąd będziesz wiedział gdzie się coś otworzyło lub zniknęło?
Skąd wiadomo że ta dźwignia coś robi? Może ona otwiera ladę w sklepie Toma?

heh moja teoria jest prosta :) Kiedyś mur oddzielający nas od ghoula był w stanie nienaruszonym po kolejnych updejtach :P ściana robi się coraz słabsza i zaczyna pękać...więc może po następnym updejcie :P mur się zawali i wypuści na wolność ghoula ?? :D Co wy na to ? ;)
Jakby mieli wypuścić tak ghoula to by zrobili to już dawno, a mur dodaje tylko klimatu.

Ameriov
27-12-2006, 18:43
@up
Wcale, że nie zrobili by tego dawno. Skoro dodali bossa MM na rookgaardzie to teraz wszystko jest możliwe. Ps. Double post

Shinodin Barthez
27-12-2006, 18:57
może cipy chcą przygotować nasy do spotkania z ghoulem ? ;)

Marcin24
27-12-2006, 19:48
może cipy chcą przygotować nasy do spotkania z ghoulem ? ;)
Przygotować? Jak?

Shinodin Barthez
27-12-2006, 19:53
no żeby było widać że niedługo mur się rozpadnie a nie wchodzisz patrzysz mur stoi a tu ghul biega koło ciebie...

Marcin24
27-12-2006, 19:59
no żeby było widać że niedługo mur się rozpadnie a nie wchodzisz patrzysz mur stoi a tu ghul biega koło ciebie...
Mur jest zniszczony tylko na pokaz żeby było wiadomo że to jest takie stare. Nie sądze żeby Cipisoft przygotowywał się na wypuszczenie Ghoula. Nawet jeśli to napewno nie w Ktana Roomie.

Ameriov
27-12-2006, 22:50
A wytłumaczysz mi dlaczego nie w katana room? Bo ludzie poniżej 8lvla też chodzą na katane? Na carlin sword też chodzą a dali tam Shenga, jeśli nie o to Ci chodziło, to o co?

Tom The Tanner
27-12-2006, 23:01
Ta "Bobekkrystuer" xD wszyscy w Carlin tak mają. Wszystkie kobiety o takim nicku to imiona gwiazd showbiznesu :D Nie żartuje, było o tym gdzieś tu, na forum. Mur się NIE rozpadnie. To bez sensu. Jeśli ona pęknie, pęknie tysiące ścian bo owych urozmaiceń jest właśnie tyle. Uważam, że będą dawać wskazówki, ale po kolei, po woli. ^^P

Lostwind
28-12-2006, 08:44
@up Straznicy z imionami gwiazd showbiznesu to są w Venore tak gwoli ścisłości;)

Marcin24
28-12-2006, 11:37
A wytłumaczysz mi dlaczego nie w katana room? Bo ludzie poniżej 8lvla też chodzą na katane? Na carlin sword też chodzą a dali tam Shenga, jeśli nie o to Ci chodziło, to o co?
Właśnie dlatego że chodzą tam ludziska poniżej 8 lvl! Wszyscy by podedali. Jakby mieli otworzyć drogę to napewno nie zniszczyli by muru tylko zrobili by miejsce na pickowanie (albo coś w tym stylu).

Naithair
28-12-2006, 11:42
@Tom the Tanner
Post Prodigy'ego jest zawarty w zbiorza, a Junihio udostępnił po prostu jego teorię na forum Rook Balanced.

Ameriov
28-12-2006, 13:43
@Marcin24
No to skoro ghoul nie może być na katana, to dlaczego sheng jest na carlin? -.- "Prezciez tam chodza poniżej 8lvla"

Michaello
28-12-2006, 14:02
@Up
Sheng jest na Carlin Sword Quest, poniewaz to jest lokacja z minosami (Mino Hell)... o.O Poza tym na MH znajduje sie Mino Mage- jego "Mistrz" :P

$oyer
28-12-2006, 14:04
Tylko ze Sheng sie tam nie respi regularnie -.-
Ghul jest za sciana caly czas wiecj jak peknie to caly czas bedzie sie tam respil zaraz po zabicu.

Marcin24
28-12-2006, 14:28
@Marcin24
No to skoro ghoul nie może być na katana, to dlaczego sheng jest na carlin? -.- "Prezciez tam chodza poniżej 8lvla"
Kto na zdrowych zmysłach idzie na MH poniżej 8 lvla? Tam na full respie jest z 7-8 Minosów. A jeśli pójdzie w grupie to sobie poradzi z AS. Rozumiesz?

Ameriov
28-12-2006, 18:05
Hmm... no wiesz ja sobie sam radze z 7lvlem na mh uciekając(a właściwie to uciekam tylko na ostatnim poziomie, bo przeciez wolfy i orki z poziomu wyżej można ropować), a gdyby w tym czasie był tam sheng, to napewno bym padł.

Edit: Michaello, jakim cudem MM jest mistrzem AP, ja tam słyszałem, że to AP jest bossem... To tak samo jak byś powiedział, że rat to mistrz munstera.

@down
Na moim servku jakoś nikt jeszcze nie zabił shenga więc nie wiedziałem. Ale w takim razie żaden z niego boss...

Alessandro Del Piero
28-12-2006, 18:11
@up

Sheng wydaje odgłos, że strzeże sekretów swojego mistrza (czy jakoś tak), więc chyba chodzi o Mino Maga, który jest silniejszy od Shenga

Naithair
28-12-2006, 18:39
Czemu wszystko zwraca się w stronę Mino Mage'a ?
Co do Ghoula. Jakby go wypuścili to chyba by nie latał gdzieś po Goblin Hell tylko tam, gdzie żył wcześniej...

LolnY
28-12-2006, 19:22
Mój tekst :D Chodziło w nim o to, że ludzie snują teorię o kluczu do Ghoula. Ciekawe co zrobią z tym kluczem >_<

Marcin24
29-12-2006, 17:36
Najdziwniejsze jest to że o Ghoulu nie ma żadnych pogłosek, żaden NPC nie mówi o Ghoulu (wsakże ja nic o nim nie słyszałem i nie czytałem).
Słyszałem gdzieś teorię że Ghoul był kiedyś częścią Katana Room Quest ale go zamurowali bo quest był za trudny.

dalione
06-01-2007, 13:58
wiem ze to glupie ale moze dalo by sie kliknac na swojego sworda a potem na mur i tak kilka razy i moglby sie rozwalic chyba :D

Marcin24
06-01-2007, 14:40
wiem ze to glupie ale moze dalo by sie kliknac na swojego sworda a potem na mur i tak kilka razy i moglby sie rozwalic chyba :D
Myślisz że nikt tego nie próbował? Ja próbowałem z hatcheta, mace, katany, picka, ręką próbowałem i NIC. Nawet łopatą próbowałem przypieprzyć... też nic!

MagicSpray
06-01-2007, 15:13
wy macie problemy. To wszystko zrobili dla ozdoby zeby nie wchodzic na maina tylko zostac no rooku i rozwiazac to zagadke i tyle;)

vNs'Cru
06-01-2007, 16:49
na pewno cos w tym jest i na pewno nie dali mino maga i spike sworda dla ozdoby.
Jak Jest u Mino Maga Teleport = do wyjscia z jego pokoju mi sie zdaje
ze musi byc iny teleport ktorym mozna wejsc do mino maga pokoju
a tym oc jest uniego sie wychodzi z niego tak jest w questach na mainlandzie

Marcin24
06-01-2007, 20:24
@up
Instynk to ONA więc MIAŁA rację
Dobra Magic Spray wyciągnął wszystkich z rytmu. A więc:
Czy ktoś wie co jest nad ghoulem lub pod?

Wolf-2437
07-01-2007, 11:53
@up
Teoria całkiem niezła, są 3 groby 3 bohaterów, 3 ciała (z kluczem, kataną i vikingiem) pewnie było tak że jeden z bohaterów budował mur a tamci 2 walczyli z ghoulem. Gdy zginęli budującemu udało się zapędzić ghoula za ściane i go zamurować, zamknął drzwi do pomieszczenia przekładnią którą ukrył za filarem, drugie drzwi zamknął na klucz (4603) i wziął go ze sobą. Chciał uciec lecz był bardzo zmęczony i poraniony. Pomylił drogę, otoczyły go 2 Roty i zabiły (stąd ciało z kluczem). Ludzie wiedzieli że bohaterowie zginęli lecz tego że udalo się go zamurować nie przypuszcali. Zbudowali groby na powierzchni wyspy ponieważ bali się zejść w podziemia.
Nie pytajcie mnie o dowody ponieważ to tylko moja teoria.

hmm... mam też teorie że te 3 ludzie się ze soboą poklucily i sie zaczeli bic i z tych 3 ldzui został jeden i ukrył się za ścianą przed rotwormem ale był mocno raniony i zmarł a pużniej jakaś nadprzyrodzona moc orzywiła ich i teraz w katana room jest ten rotworm i 2 ludzie ( szkielety ) a za ścianą ten co się zamórował ( ghul )

to takie moje przypuszczenia tylko ( nie mam dowodów )

Marcin24
07-01-2007, 14:23
hmm... mam też teorie że te 3 ludzie się ze soboą poklucily i sie zaczeli bic i z tych 3 ldzui został jeden i ukrył się za ścianą przed rotwormem ale był mocno raniony i zmarł a pużniej jakaś nadprzyrodzona moc orzywiła ich i teraz w katana room jest ten rotworm i 2 ludzie ( szkielety ) a za ścianą ten co się zamórował ( ghul )

to takie moje przypuszczenia tylko ( nie mam dowodów )
A ciała? Skąd są ciała z kataną, vikingiem i kluczem skoro bohaterowie są potworami?
A ghoul? Napisałeś że był bardzo poraniony... to jak się mógł zamurować?

cFaniak
07-01-2007, 20:59
Przeciez wiele ludzi przed wami probowalo tego questa i wogole... Kiedys byl klucz do mino maga (podobno) i ktos go nawet zabil(podobno). Moze po jakichs updateach CIPsoft zauwazy ze jest sporo rookstayerow i doda jakis masakrycznie trudny quest dla high lvlowcow, ale watpie. Przeciez Rookgaard jest do czego? Zeby przygotowac ludzi na maina... A jesli rozbuduja wyspe newbich, to mniej ludzi bedzie szlo na maina, i tak w reakcji lanuchowej nikt nie bedzie gral w Tibie. Temat wdlg. mnie jest bezsensowny, bo od kilkunastu updatow jest ciagle to samo.

abdull1
07-01-2007, 21:24
ja ostatnio poznałem pewnego rookstayera który ma jakis program(domyślam się że nielegalny) dzięki któremu widzi piętra w dół/górę stojac na piętrze 0 jak go spotkam to z nim pogadam żeby poszukał jakiś ukrytych pomieszczeń

wszyscy wszędzie chcą kopać kilofami/łopatami a może trzeba gdzieś ropnąć
gdzieś może jest dobrze zakamuflowane górne pięterko(Ghoul/MM) i później już jest z górki

cFaniak
07-01-2007, 21:35
ja ostatnio poznałem pewnego rookstayera który ma jakis program(domyślam się że nielegalny) dzięki któremu widzi piętra w dół/górę stojac na piętrze 0 jak go spotkam to z nim pogadam żeby poszukał jakiś ukrytych pomieszczeń


To mozna zrobic i w samej Tibii bawiac sie mapa, lub sciagnac odpowiedni program (legalny) ze wszystkimi mapami... xD

abdull1
07-01-2007, 22:46
Czyli to co napisałem było już sprawdzane (tzn. szukanie ukrytych pomieszczeń) ? tylko nierozumię poco zadawać sobie tyle trudu i przekopywać cały rook jak można użyć tego programu zwłaszcza że jest popularny/znany wśród Tibijczyków (wnioskuję to po poście cFaniaka)
Dobra nierozmywam już tematu i zostanę biernym czytelnikiem tego i innych tematów
Pozdrawiam

Marcin24
12-01-2007, 19:53
Czyli to co napisałem było już sprawdzane (tzn. szukanie ukrytych pomieszczeń) ? tylko nierozumię poco zadawać sobie tyle trudu i przekopywać cały rook jak można użyć tego programu zwłaszcza że jest popularny/znany wśród Tibijczyków (wnioskuję to po poście cFaniaka)
Dobra nierozmywam już tematu i zostanę biernym czytelnikiem tego i innych tematów
Pozdrawiam
Jak ludzie nie mają co robić to kopią :D Ale Rookgaard był już wiele razy przekopywany po każdym uptade co i tak nic nie dało.

Adix40
13-01-2007, 13:57
Hmm... Ciekawe. Mniej więcej co do Ghoula to jest wiele NIEODKRYTYCH rozwiązań. Ludzie mówią, że chodzi o te ciała o niespotykanej wadze. A to są Trolle i Wolfy! Więc skoro ta dźwignia u Toma otwiera drzwi do Minomaga/Otwiera ścianę Ghoula/Teleportuje do Spike Sworda to może te ciała można wymienić u Toma na klucz, a nim można otworzyć ten pokój na piętrze i przełączyć dźwignię. Hehe tylko tak myślę ;)

Marcin24
13-01-2007, 14:06
Hmm... Ciekawe. Mniej więcej co do Ghoula to jest wiele NIEODKRYTYCH rozwiązań. Ludzie mówią, że chodzi o te ciała o niespotykanej wadze. A to są Trolle i Wolfy! Więc skoro ta dźwignia u Toma otwiera drzwi do Minomaga/Otwiera ścianę Ghoula/Teleportuje do Spike Sworda to może te ciała można wymienić u Toma na klucz, a nim można otworzyć ten pokój na piętrze i przełączyć dźwignię. Hehe tylko tak myślę ;)
Próbowałem ale Tom wymienia tylko na kase a te szkielety o mniejszej/ większej wadzę nie chce kupić

Pawciooo
13-01-2007, 17:33
A jesteście pewni że ten Ghoul to nie jest jakiś npc, do którego trzeba powiedzieć coś w odpowiednim języku

Shinodin Barthez
13-01-2007, 17:53
To weź spróbuj go zatakować i zobacz czy sie da -.-

Marcin24
13-01-2007, 18:20
A jesteście pewni że ten Ghoul to nie jest jakiś npc, do którego trzeba powiedzieć coś w odpowiednim języku
Ja jeszcze nie widziałem NPC który się sam bez potrzeby leczy. Ale potwora np. Ghoula widziałem...

Smok Adam
13-01-2007, 22:50
A więc ktoś napisał o tp u mino. Jest jeden teleport w podziemiach rooka. jezeli ktoś nie wierzy polecam Tibia Earth. Mam nadzieje że to tam jeszcze jest, po przed updatem było a teraz może nie byś.

Dziwgnia Toma- może to ona jest kluczem do pana Ghoula?? Dlaczego musi być tyle zamkniętych miejsc ;( .

I jeszcze coś. Ktoś napisał że SS, MM, I ghoul jest po to żeby zostawić graczy. Pytanie- po co mają zostawać na rooku? Przecież wiadomo ż ecipy jakoś nas nie lubią ( rookstayerów). No chyba ż emamy pacca :P

I jeszcze jedno do tego wyżej. Taki Ghoul, komnata mm i wogule wszyskie tajne miejsca zajmują im miejsce na "dysku". Napewno nie dużo ale zawsze coś.

Coś mi się przypomniało: Żeby było śmiesznie jeszcze jest korytarz pod wyspa nad ss'em. Więc co? Cipy nie mają nic do roboty tylko drózki robić??
Sorx za błędy ort.

@down
Może coś będzie w Tibia Earth? sprawdzam. Dałem na -4 piętro i coś kawałek ziemi jest... a jeżeli jest to znaczy że coś jest. bo korytarz się nie kończy.

Marcin24
13-01-2007, 23:16
@up
To jest temat o Ghoulu (chociaż i tak nic nowego nie wniosłeś). Jeszcze raz zadam pytanie czy ktoś wie co jest nad i pod Ghoulem?

Vlad Dracula
15-01-2007, 00:11
A moze tyle trupów jest koło tego Ghoula bo jakaś wojna była?Może tych trzech to zdrajcy jacyś(raczej nie :P)

Marcin24
15-01-2007, 18:23
A moze tyle trupów jest koło tego Ghoula bo jakaś wojna była?Może tych trzech to zdrajcy jacyś(raczej nie :P)
Już ustaliliśmy że te deady to ofiary ghoula a tych 3 to 3 bohaterowie ich imiona są na nagrobkach.

Knight Patryk
15-01-2007, 20:05
hmm ale sa 3 nagrobki.Wiec 3 ciala w 1 by byly?:O niewiem juz sam...Wszyscy obracaja temat w mino maga rozmawiamy tu o ghoulu nie o AS ani o MM.Moja wersja:
Ich 3 poszlo zwiedzac jaskinie w ktorej zgineli.Pare lat pozniej niewiadomo jak zostali ozywieni(2 skele+ghoul).Ghoul zaczol sprawiac wiele problemow oraz poleglo wiele ludzi wiec zbuntowani rookgardzczycy postanowili sie zebrac i zamurowac gada i sie im udalo:P.

Snopeczek
15-01-2007, 21:37
A więc ktoś napisał o tp u mino. Jest jeden teleport w podziemiach rooka. jezeli ktoś nie wierzy polecam Tibia Earth. Mam nadzieje że to tam jeszcze jest, po przed updatem było a teraz może nie byś.

Chodzi Ci o teleport pod akademia? To Sala Treningowa.. Klucz do kupienia za 5gp (Adventure Key)


@Topic
O Ghoulu nie wiem za wiele, a co co wiem, zostało juz wprowadzone do tematu. Ciekawi mnie teoria dotycząca tych 3 bohaterów. Nigdy nie zwracałem uwagi na ich imiona, zawsze było to dla mnie miejsce huntu na szkieletach.
Dużo ludzi uważa ze jest to zagadka, którą kiedys rozwiążemy. Popierają to swymi argumentami, legendami i wyczytanymi gdzieś opiniami. Ja osobiście także ich popieram; choć równie prawdziwe wydaje się to, że jest to zrobione tylko dla wystroju i zachęty do dalszej gry (podobnie na tibi.com mozna znaleźć screeny z rooka zachęcające do gry (będące fake'ami)).

Cóż, myślę że czekamy wszyscy na screena z zabitym ghoulem na tibianews ;)

Ameriov
15-01-2007, 22:50
@2x up
Teoria prawdopodobna tyle, że są 3 skeletony (1 piętro wyżej) więc ten do kogo by należał?

@up
btw. To nie fake tylko screeny z Test Serwera.

Jak tak już odkrywacie co jest czym, to może mi powiecie skąd są poison fieldy :confused:

Knight Patryk
15-01-2007, 23:00
@up
pewnie jak szli ubic tego potwora(te 3 ziomki) to ktorys pierdnal xD

niewazne123
16-01-2007, 00:36
Hmmm a pomyśleliście o tym że np.
Jedna osoba włączy dźwignie u toma to na kilka sekund u ghula czy mino maga sie ściana zamienia w drzwi??

To jest tylko moje zdanie... jak czytałem ten temat to taki pomysł mi wpadł do dłowy:P

nosane
16-01-2007, 00:46
Hmmm a pomyśleliście o tym że np.
Jedna osoba włączy dźwignie u toma to na kilka sekund u ghula czy mino maga sie ściana zamienia w drzwi??

To jest tylko moje zdanie... jak czytałem ten temat to taki pomysł mi wpadł do dłowy
Świetny pomysł! Że też nikt o tym wcześniej nie pomyślał! Teraz już wiemy jak dostać się do Ghula! Zaraz... jest jeszcze jeden, maleńki problem - Jak dostać się dźwigni? ;).

Sorki, nie mogłem się powstrzymać :S...

Druid20
16-01-2007, 14:14
Tajemnice rooka:
1. Spike Sword (czasami znika)
2. Ghul
3. Tajemnicza dźwignia
4. Mino mag

To Byli se tamci trzej i ghula chcieli zamnnonc i fajnie tylko ze zostalo kilka cegiel bo ghul ich zabił.
To ludzie zrobili groby aby tam niewpasc i nic ale sie bali jeszcze.
Mino mag wiedzial ze przegra wojne oczym wiem z tego tekstu:

The mystic portal remains unstable so reinforcements from Mintwallin seldom arrive here.
The royal mage managed to impress the primitive local orcs though and we can use them as slaves and runefodder. The trolls surrendered immediately and can be used for lesser services.
The human base has to be destroyed since more and more arrive there. These enemies are not strong but their number might cause some problems. As long as they will be revived at this mystic vortex even they can ruin our plans. We have to figure out how to destroy the vortex first. The mage locked himself up in his quarters and wants not to be disturbed anymore. He entrusted me with the duty to coordinate all our actions here.


To pomugl ludzia i ta dźwignia jest do przesuwania ściany trzeba siepopytac orca ktury byl w tym tekscie jak sie do dźwigni dostać i mamy ghula. :]

P.S
Chyba po znikniencu spike sworda sie cos moze udac zrobic.

@edit
Spytalem tym tekstem Toma a on powiedzial ze jestem szalony

Marcin24
16-01-2007, 21:00
@up
Ile razy mam jeszcze mówić że to jest temat TYLKO I WYŁĄCZNIE o ghoulu, a co do twojej teorii widać że się napracowałeś wymyślając ją.

AduFortera
13-02-2007, 23:31
Wszystko pięknie, ale ten temat został stworzony do tego aby dowiedzieć się jak sie dostać do tego roomu co jest raczej nie możliwe więc raczej nie pomoże to że, ghoul to jest jakiś tam człowiek a 2 szkielety to 2 innych co wam to da??

Co ma do żeczy że poszli w trójke na polowanie i naprzykład 2 sie z nim biło a 1 murował co wam to da??

@topic

uważam że do ghoul room nieda sie dostać a jeśli da sie dostać, to jedynie tak można rozwalić ten mur jak sie go stworzyło, czyli cipsoft edit mapy i deleted muru

Michoss
13-02-2007, 23:47
Właśnie tak pomyślałem...Było parę teorii o rozwalaniu muru. To by musiało oznaczać, że ten mur to jakaś "Specjalna odmiana", bo (Przynajmniej dotychczas) niema itemu/muru/potwora/czegoś innego (poza dźwigniami i teleportami) co miało by inne działanie niż wszystkie inne tego typu rzeczy.
Jak również (przynajmniej niektórzy) wiemy, OTSowcy otrzymują listę itemów w tibii poprzez odpowiednie rozpakowanie pliku tibia.dat.
Sprawdziłem więc w ME. Niema ŻADNEGO muru który nie-byłby-tym-zwykłym.
Więc-Teoria o rozbiciu muru do paczuszki, i jazda do Chińczyków!


PS. WIEM, WIEM! Nie mówić, nie popierać, nie wspominać nawet słowem, bo OTS jest be i fuj! Jednakże, tutaj jest to tylko niewielka wzmianka o tym że sprawdziłem w ME.

Pan Klocek
13-02-2007, 23:52
Właśnie tak pomyślałem...Było parę teorii o rozwalaniu muru. To by musiało oznaczać, że ten mur to jakaś "Specjalna odmiana", bo (Przynajmniej dotychczas) niema itemu/muru/potwora/czegoś innego (poza dźwigniami i teleportami) co miało by inne działanie niż wszystkie inne tego typu rzeczy.
Jak również (przynajmniej niektórzy) wiemy, OTSowcy otrzymują listę itemów w tibii poprzez odpowiednie rozpakowanie pliku tibia.dat.
Sprawdziłem więc w ME. Niema ŻADNEGO muru który nie-byłby-tym-zwykłym.
Więc-Teoria o rozbiciu muru do paczuszki, i jazda do Chińczyków!


PS. WIEM, WIEM! Nie mówić, nie popierać, nie wspominać nawet słowem, bo OTS jest be i fuj! Jednakże, tutaj jest to tylko niewielka wzmianka o tym że sprawdziłem w ME.


Nie musi być to oddzielny murek, wystarczy skrypt.

Jeśli <ktoś użyje "coś" na czymś> zmień mur na: <podłoga bez muru>

To może być cokolwiek, wiec równie dobrze ktoś może wpaść na to przez przypadek.

Michoss
14-02-2007, 00:02
@up
Nooo...
http://img484.imageshack.us/img484/813/metttfa4.png
Specialne TicTacToe Tokens do Dream Callange
http://img523.imageshack.us/img523/9581/metitnt9.png
Głowa demona i Tapestry w Jednej misji PoI
http://img480.imageshack.us/img480/6093/metwitmyu1.png
Mur energii w wieży Ferumbrassa oraz pod Goromą, i mapa która "gada"

To są te, i TYLKO TE itemy.
Wg. Twojej teorii Na tapestry można by ustawić <Przesuń się po użyciu>, na mapie <Powiedz X przy użyciu> itd. Jednak tak nie jest...

Valderor
14-02-2007, 00:21
To są te, i TYLKO TE itemy.
Wg. Twojej teorii Na tapestry można by ustawić <Przesuń się po użyciu>, na mapie <Powiedz X przy użyciu> itd. Jednak tak nie jest...

W 100% racja, ale jeśli chodzi o znikający mur to mamy już na Rookgaardzie taki jeden (nie powiem gdzie bo QS...) i nie różni się on od innych. Już nie wspominając o sof, który też jest tym samym itemem co zwykły spike sword, a podpięty jest przecież pod niego jakiś tam skrypt.

Michoss
14-02-2007, 00:31
hmh...Mur (hmh?! Jaki qs? Ja kojarzę tylko jeden, ten koło trade room) to jest czynność dźwigni (Dźwignie właściwie "Władają wszystkim" można ustawić na wszystko) a dźwignie, działają na zasadzie zmiany mapy. Itemy o których wspomniałem to jest "Samozmiana" czyli jak użyjesz na nich, lub użyjesz ich (Lub same coś ze sobą robią :P). A SS to jest już kwestia przełączników (Przycisków na ziemi, nie wspomniałem o nich w poprzednim poście) które tak jak dźwignia mają funkcję zmiany mapy.
Oczywiście, jest możliwość że mur się rozpadnie po pociągnięciu dźwigni lub stanięciu gdzieś, ale to już nie jest rozbijanie go.


Edit: Ssry, kojarzę jeszcze w training room :P

Edit 2
@Down
To mi qrde powiedz czemu dali TTT Tokens, Mur piorunów, Tapestry, mapę i głowę jako nowe itemy a nie przeprogramowanie tamtych?!
Poza tym, jak dla mnie, łatwiej (a przynajmniej szybciej) jest doprogramować nowy itemek występujący tylko w jednym miejscu, niż edytować inny, występujący w milionach miejsc żeby ten jeden konkretny miał inne działanie.

Pan Klocek
14-02-2007, 00:37
W 100% racja, ale jeśli chodzi o znikający mur to mamy już na Rookgaardzie taki jeden (nie powiem gdzie bo QS...) i nie różni się on od innych. Już nie wspominając o sof, który też jest tym samym itemem co zwykły spike sword, a podpięty jest przecież pod niego jakiś tam skrypt.

Właśnie :] i nie będzie QS jeśli powiemy, że chodzi o ścianę w Akademii.
Prościej jest zrobić gotowy itemek ze skryptem niż pisać skrypty do przedmiotu, ale teoretycznie się da ;)

Kokolupia
14-02-2007, 09:23
Ja mysle ze trzeba wymienic wolf na cos. Potem rata i potem wyminialmy 1 rzecz na key a 2 moze na zielona ksiege u npc sprzedajaca anitdote rune (oczywiscie chodzi mi o to ze rat i wolf wala mniej niz norm..)Tom nas wpuszcza za ksiege do pokoju cigniemy za dzwignie i idzmey do ghula.
PS Nie spike sword znika tylko ktos go znika jak ja z kumplem powstal temat jak to zrobic

Pan Klocek
14-02-2007, 11:49
Ja mysle ze trzeba wymienic wolf na cos. Potem rata i potem wyminialmy 1 rzecz na key a 2 moze na zielona ksiege u npc sprzedajaca anitdote rune (oczywiscie chodzi mi o to ze rat i wolf wala mniej niz norm..)Tom nas wpuszcza za ksiege do pokoju cigniemy za dzwignie i idzmey do ghula.
PS Nie spike sword znika tylko ktos go znika jak ja z kumplem powstal temat jak to zrobic

Ehhh super! Fajnie że potraficie z kumplem! Taka rada: nie przechwalaj się czymś co nie jest twoją zasługą i wyłącz czasem komputer i poczytaj książki bo okropnie się czyta Twoje wypociny. Trochę takie nie składne.

Co do tej dzwigni to jaki ona ma niby mieć związek z ghoulem? Tom jest nekromanta czy co? To nie może mieć związku ani z mino magiem ani ghoulem bo pasuje do tych miejsc jak pieść do nosa. Ona ewentualnie może otwierać drzwi do tego składzika -co jest chyba nawet oczywiste.

Zito
14-02-2007, 12:33
< deleted >

AduFortera
14-02-2007, 13:22
Jeśli mur od Ghoula ma zastosowanie takie jak w Akedemi to otwiera sie przez dźwignie w takim razie jest kwiestia tego jaka dźwignia otwiera ten mur
możliwe że ta słynna dźwignia u Toma ale każdy wie że nasze domysły to jest 30% realizmu

Marcin24
14-02-2007, 18:21
Jeśli mur od Ghoula ma zastosowanie takie jak w Akedemi to otwiera sie przez dźwignie w takim razie jest kwiestia tego jaka dźwignia otwiera ten mur
możliwe że ta słynna dźwignia u Toma ale każdy wie że nasze domysły to jest 30% realizmu
Tak można bez końca, jeżeli dźwignia u Toma otwiera drzwi do Ghoula to musimy się tam dostać czyli zabić Mino Maga i przynieść jakiś rar do Toma ale żeby się do niego dostać trzeba [bla bla bla] i tak dalej i tak dalej. Robi nam się błędne koło. Knightmare mówił że rozwiązanie jest pod samym nosem... tylko co to znaczy?

LolnY
14-02-2007, 18:35
Tak można bez końca, jeżeli dźwignia u Toma otwiera drzwi do Ghoula to musimy się tam dostać czyli zabić Mino Maga i przynieść jakiś rar do Toma ale żeby się do niego dostać trzeba [bla bla bla] i tak dalej i tak dalej. Robi nam się błędne koło. Knightmare mówił że rozwiązanie jest pod samym nosem... tylko co to znaczy?

To, że go nie ma, albo, że trzeba rozwalić czymś ściane :F

@Edit

Moje domysły...

http://img457.imageshack.us/img457/1784/komentarzgf7.png

-Per-
14-02-2007, 18:35
Tak można bez końca, jeżeli dźwignia u Toma otwiera drzwi do Ghoula to musimy się tam dostać czyli zabić Mino Maga i przynieść jakiś rar do Toma ale żeby się do niego dostać trzeba [bla bla bla] i tak dalej i tak dalej. Robi nam się błędne koło. Knightmare mówił że rozwiązanie jest pod samym nosem... tylko co to znaczy?

To pewnie znaczy, że rozwiązanie jest w mieście lub obok ghoula (mino maga itp.), pewnie to jest tak banalna rzecz jak zniknięcie SoF'a.

Marcin24
14-02-2007, 19:38
To pewnie znaczy, że rozwiązanie jest w mieście lub obok ghoula (mino maga itp.), pewnie to jest tak banalna rzecz jak zniknięcie SoF'a.
Tak tylko że zniknięcie SoF'a nic nie daje (albo my nie wiemy po co znika). Knightmare'owi chodziło zapewne o to że dostanie się do Ghoula jest bardzo łatwe. My szukamy jakiś niezmyślonych sposobów a może trzeba inaczej? Prościej? Niech ktoś wymyśli jakiś najgłupszy (ale realny) pomysł na dostanie się do Ghoula (po za rozwalaniem muru). Może akurat ktoś coś podsunie...

AduFortera
14-02-2007, 20:38
To jeśli ten Knight'mare czy jak on sie zwie mówił ze rozwiązanie mamy pod nosem czyli może chodzi o CipFrienda?? wkońcu jego 1 mamy pod nosem albo chodzi o prosty dialog do odpowiedniego npc w odpowiedniej kolejności niemam pojęcia tylko trzeba pomyśleć w jakim sensie chodziło mu o słowo "pod nosem"

a tak przy okazji głupie pytanie kto to jest ten knight'mare :P??

Marcin24
14-02-2007, 23:07
Tibia skonczyla 10 lat a poki co wiadomo, ze Ghoul tam jest i wsio. Kto powiedzial, ze ma on cos wspolnego z jakimkolwiek Questem? No tak ojciec Waldemara, ktory byl szwagrem kumpla jego dziadka.

Wszystko co napisalam wyzej odnosi sie rowniez do Mino Maga oraz Spike Sworda (w obu przypadkach sadze, ze mozemy miec doczynienia z jakimis Questami).

Co by bylo gdyby ...

Poczekajmy na nastepny uklon ze strony CipSoftu.

PeZet Dr. =]
A od kiedu Ghoul jest za kataną roomem? Bo chyba Cipisoft nie dał Ghoula ot tak. Może MM jest tam tylko dla klimatu ale Ghoul? A Seagul? Po co jest jakaś mewa? Przecież Cipisoft nie robi tych wszystkich rzeczy ot tak sobie dla zabawy, żeby nas wkurzać. Wszystkie rzeczy, potwory miejsca w Tibii mają określony sens (nawet jeśli nie to kiedyś będą miały). Może my się trudzimy a rozwiązanie naprawdę jest pod naszym nosem! Trzeba tylko pomyśleć.
P.S. Knightmare to twórca map w Tibii.

AduFortera
14-02-2007, 23:16
.
P.S. Knightmare to twórca map w Tibii.

Jeśli knightmare jest twórcą map w tibi i to on dał nam wskazówke ze rozwiązanie pod nosem, czyli chodzi o coś typu "dźwignia,jakieś ukryte przejście,albo coś w tym stylu" czyli rózne teksty do npc odpadają

cały czas myśle w jakim sensie knightmare mówił nam że zagadke mam "pod nosem"

Michoss
14-02-2007, 23:21
@up
Hmh...Podejrzewasz jakąś dwuznaczność?

Po przeczytaniu twojego posta pomyślałem: "Czy ryby mają nos"?

Zito
14-02-2007, 23:32
< deleted >

Michoss
14-02-2007, 23:36
@up
Gratz gieniusiu, w plikach map zapisuje się tylko minimapa, więc nie pokazałoby to zniknięcia SSa...

AduFortera
14-02-2007, 23:42
Co do Ghoul Room nadal wierze ze mozna sie tam dostać jeśli zagadke mamy "pod nosem" to chodzi o to jedno pomieszczenie tam gdzie ghoul może tam trzeba coś zrobić, może z tymi dwoma kolumnami wiem że zaraz ktoś napisze ze zpickował cały room i wogóle ale poco Knightmare miał by nam dawać zagadke nieprawdziwą tak dla zabawy żeby sie z nas pośmiać??

AduFortera
15-02-2007, 00:17
1. Kto powiedzial, ze Ghoul ma jakikolwiek zwiazek z jakas zagadka?
2. W zadnym Quescie nagroda nie jest wyciagana z zabitego potworka. W pomieszczeniu z Ghoulem nie ma absolutnie nic (zadnej skrzyni, szafki, dziury). W takim razie pytanie - niby skad mialbys wziasc nagrode gdyby byl to Quest? O ile jest wejscie do niego to zapewne wejscie znajduje sie pod nim, a co za tym idzie takowy Quest musialby sie konczyc w Ghoul Room.


tak ale czy ktoś mówił ze ghoul niema jakiegokolwiek związku z jakąś zagadką? czy ja mówiłem ze to jest quest?? możliwe że jest to część jakiegoś większego questa nic nie wiadomo ale jeśli nie będziemy próbować nigdy sie tego nie dowiemy poco ten Ghoul na rookgardzie wielu mówiło ze poto zeby zachęcić graczy do wyjścia na main dlamnie to jest kompletna bzdura

moim skromnym zdaniem Ghoul Room jest cześcią jakiegoś większego questa na Roogkardzie ale wiadomo że nasze domysły mogą być w 1% trafne

Michoss
15-02-2007, 00:32
Hmh...Teoretycznie Ghoul mógłby być zrobiony tak jak Orkowie w Fortecy. Ze specjalnym lootem lecącym tylko z tego jednego.

AduFortera
15-02-2007, 00:42
Hmh...Teoretycznie Ghoul mógłby być zrobiony tak jak Orkowie w Fortecy. Ze specjalnym lootem lecącym tylko z tego jednego.

w tym możesz mieć dużo racji tylko żeby ustalać co leci z ghoula najpierw trzeba sie do niego dostać, możliwe że to jest jakiś łańcuch coś trzeba zrobić napoczątku i to jest wielki quest, np dźwignia toma,wolf ważący inaczej niż inne,MM,Ghoul Room a w nim specjalny loot z ghoula,SoF na wyspie

Wszystko trzeba złączyć w całość cały czas myśle próboje to złączyć w jedność ale nic z tego i cały czas powtarzam słowa Knightamare a jeśli te słowa "macie to pod nosem" mają znaczyć że to łatwe to ja już niewiem:P

Zito
15-02-2007, 00:42
< deleted >

Michoss
15-02-2007, 00:54
Zito...Nie walcz z Instynkt...Nie wiesz co czynisz...Wiesz przecież, że i tak nie wygrasz...



PS. Nie lube Cie :<

Pan Klocek
15-02-2007, 02:51
Ekhmm ekhmm pozwolę sobie się wtrącić. Też jestem starym graczem i pamiętam wielokrotne respy, polegały one na tym, że potworki respiły się jeśli nie było ich "oryginałów" w obszarze respa. Troche zakręcone więc wyjaśniam:
Lurowało się spearmana na wasp tower a po pewnym czasie na dole respił się kolejny spearman. Albo na mainie lurowałem GSy pod Thais a po pewnym czasie respiły się znowu i tak można było w kółko. Dlatego MM, Ghoul itp się nie powielały, bo nie mogły opuścić obszaru respienia. To tyle.


Do reszty co wyskoczyli z Knightmare, on mówił to odnośnie SS i mino maga, o ghoulu nawet nie wspomniał.
I skończcie z Mino Magiem powiązanym z Tomem (dźwignia w jego pokoju) to nie polski rząd, że jakieś afery się doszukujecie! Co ona ma niby z nimi wspólnego! Tom kocha martwe szczury, wiec kocha śmierć a mino mag krzyczy "poznaj tajemnice śmierci" wiec widać ze są kolegami! <-- dosyć głupich teorii!!
I prosze mi wytłumaczyć dlaczego niby dźwignia u toma ma otwierać MM/Ghoula? Wyobrażacie sobie mechanizm? Tom przekopał cały rook umieścił pod ziemia mechanizmy wyburzające ściany/otwierające drzwi które zablokował MM od środka SIC! Leczcie się.

Zito nie zaprzeczaj układom, dużo osób które kiedyś grały na Antice jest teraz GMami, a oni mieli przecież kolegów. MS DS te osoby są stare jak ich świat. Przeglądnij sobie screeny z tibi wersji 6, zobaczysz ich tam. Mają ogromną wiedze, ale plecy równie duże :]

A jeśli chodzi o dom Sunrisa to z relacji jednego ze starszych graczy wiem że jak zrobiono rook i wprowadzono po raz pierwszy domki, można było kupić nawet 1 lvl o ile miało się pacc. Wiec sądzę, że dlatego Sunrise ma domek. Ale nie pytałem jego osobiście wiec nie twierdze, że to jedyne słuszne wytłumaczenie.

Pozdro 600V

Michoss
15-02-2007, 03:07
@up
Nie prafda!
To mino mag przekopał się pżez cały rook rzeby włamać sie do toma i ukraść amber notatik a potem wrucił do podziemi wcześniej ustawiajon ćwignie rzeby otfierała ghula i wżucił notatnik na tratfe! I zamknoł siem w sfoim pokoju rzeby nie mugł wyjść i kazał mewie zanieść Spajk Sford na wyspem!a Potem dał Sanrajsowi Spike swordd a Instynkt Brass arm rzeby siem odwalili! A wim to bo muj tata to Najtmar a mama to Steve!

Heh...Nie mogłem się powstrzymać, sorry.
A tak w ogóle.
Kontakty, znajomości i "równiejsi"? Aż dziwie się że to trzeba komukolwiek tłumaczyć...
Domek Sunrise'a? N/c
Multi-resp? Dżisas, nie chciałbym grać w tych czasach...Armia spearmanów w wasp tower, setki minosów w mino hell...Dżizas...


Hmh...Tak w ogóle mój post wniósł "tak dużo" że właściwie mogłem napisać tylko "Fajnie, noo!", no ale, właściwie cała ta srona wniosła niewiele (Poza oczywiście twoim postem Panie Klocku <Podlizywa się>)


PS. Instynkt, to o nielubieniu było do mnie :P
PS2. No, chociaż to ^ coś wniosło XP

Zito
15-02-2007, 04:37
< deleted >

Zito
15-02-2007, 04:49
< deleted >

^Trial^
15-02-2007, 05:33
Lol xD
MM zbudował prototyp kajaku (takie jak w port hope sa) i i popłynal na rook.
Jednak po drodze natknal sie na ludzi i ci postanowili uwiezic go na wieki zamurowujac w celi 4x4m :P
A ghul to ten straznik z carlin co jest pochowany na rooku(niechche mi sie wlazic na tibie i sprawdzac jak sie nazywal) ktory postanowil uwolnic mm i uciec razem ze spike swordem robiac 2 podkop pod oceanem(dlatego spike sword czasami znika z wysepki) :P
Zrozumcie ze to jest tylko poto abyscie sie teraz zastanawiali czemu i poco.
Moze kiedys byl a moze bedzie quest zwiazany z tymi dwoma noobkami :P

AduFortera
15-02-2007, 08:45
@instynkt to co mi tam zacytowałeś wcale nie ja tak napisałem zobacz sobie do góry masz czarne na białym że to Zito napisał a nie ja więc niewiem dlaczego jest ze to ja napisałem a po 2 nie napisałem Że Ghoul nie jest częścią questa a potem że to quest zapomniałaś zacytować "Możliwe" że to quest radze zrobić edita:D


@topic Co do tego ghoula to ja już niewiem możliwe ze jest to poto aby zachęcić graczy do pójścia na main, a co do Sunrise niewiem czy to prawda ale kiedy wbił 100 lvl dostał ochrzan od CipSoftu zato że poprosił o jakąś nagrode za jego wyczyn a CipSoft odpowiedział jeśli chcerz możemy ci dać bana za twój wyczyn

Pan Klocek
15-02-2007, 12:20
"obszary respa" zostaly wprowadzone dopiero z Anti-Luring'iem.
Przyklad: "mino hell"
Bo z jakiego obszasu wyciagales te minoski? ;)
Poprostu zeszly ze swojego (dokladnie jednego) sq i starczylo.

A co do lurowania GS pod Thais... to chyba pod Venore ;)

Tffuuuu masz racje Venore. Późno już było :p

I to nie tak, że starczyło że zlazły z jednego sqr. Wiem że obszary respa zostały wprowadzone po anti luring system, ale właśnie tak to wyglądało. Może chodziło tu o jakąś odległość od respa, albo po prostu zabranie potwora za ekran. Ale na bank to nie wyglądało tak, że na wasp tower po chwili bylo 2x wiecej waspów. Można było tak zrobić wciągając waspy piętro wyżej.

Co do mino hell, na maksa udało mi się zrobić 3x resp. To wtedy pierwszy raz Klocek padł :/ nie dało się wyjść :D wiec raczej ciężko było zrobić setki minosów (to do Michoss'a)

Co do Ghoula to ja narazie przestaje szukać, to nie ma sensu dla mnie teraz. Za to Spike i Goblin Temple wydają mi się ciekawsze niż kiedykolwiek. Over and out :]

Pan Klocek
15-02-2007, 19:16
Hmmm tak myślałem o tym mass respawnie i poszukałem trochę screenów. I jeśli chodziło Ci o ten bug z respawnem, co byl baaaardzo dawno temu to się zgadzam, że wszędzie się tak mnożyły ale to było wieki temu. O to screen ^^ mała masakra koło mino hell:
http://i26.photobucket.com/albums/c145/Klocek22/orc_attack.gif

EDIT
OMG zrobiłem double posta :S nie wiem jak to się stało sorki ;(

EDIT2
@Down
To było odnośnie ghoula i dlaczego nie było jego podwójnego respa :]

Marcin24
15-02-2007, 21:29
2. W zadnym Quescie nagroda nie jest wyciagana z zabitego potworka. W pomieszczeniu z Ghoulem nie ma absolutnie nic (zadnej skrzyni, szafki, dziury). W takim razie pytanie - niby skad mialbys wziasc nagrode gdyby byl to Quest? O ile jest wejscie do niego to zapewne wejscie znajduje sie pod nim, a co za tym idzie takowy Quest musialby sie konczyc w Ghoul Room.

PeZet Dr. =]
A Orc Shaman Quest?
@2up
No tyćke przesadziłeś z tym zdjęciem, wtedy Tibia dopiero powstawał a więc bugi były niewykluczone. A wogóle to co wyście się tak doczepili do tego respa? Może tam nie ma miejsca respawnu Ghoula? Skąd wiecie że on się tam respi skoro nikt go nie zabił?

Zito
15-02-2007, 21:52
< deleted >

Marcin24
15-02-2007, 21:55
@up
Chodzi wlasnie o to ze go nikt nie moze zabic bo on sie tam nie "respi".
Mozna powiedziec, ze "pojawia" sie jeden egzemplarz po server save.

Przeczysz sam sobie. Może można go zabić ale raz na save serva.
P.S. Ty farciarzu to 100 post w tym temacie:p

Michoss
15-02-2007, 23:57
@Marcin24
Orc shaman quest?
Na tibia.org jest niezrozumiale napisane. Orc shaman jest normalny, a nagrody są w skrzyneczce. Wiem bo sam go wykonałem, a potem jeszcze koledze pomagałem

Lady Rookstayerka
21-02-2007, 00:26
Więc na wstępie chce przeprosić za to co zaraz zrobie.
@Topic
Ja fszyszko fiem!11oneoneraz1 ghoul jest poto szeby moszna z nim sie zakolegowac szeby było kul! a mino meg lubi ghoula i chce sie z nim szakolegowac lecz obai som uwienzieni w ciasnyh komnatach i sie nie da11!111oneone.albo moszliwe ze mino meg chcial sobaczyc co to za pokojk i wszedl i dszwi sie zatszasly i on biedny teraz nie wje jak ma wyjsc;( i mosze trzeba przynjesc mu jedzonko i on powje oh men thx wejć i siem rozgosć a jak wejdześ to tam bendzie taka ćwignia i jak jom naciszniesz to ghoul siem uwolni i to bendzie nowy nnpc i ten nowy npc pszemieni sie w czowieka i ten czowiek da ci buty rzebys chodził po wocie i pujciesz sobie po spejk słorda :cup: wygrałam?!?!
przepraszam...rozpisalam sie :D

Michoss
24-02-2007, 13:00
Pamiętacie rozmowy o multirespie?
ON NADAL JEST. Nawet znam jeden taki resp (i właśnie się nim bawie) To rat w liberty bay. zlurowałem już ponad 10 z jednego respa...

EDIT
Rat lurowany tylko z jednego miejsca
http://img134.imageshack.us/img134/9738/multirespnm6.png
Respi się tu:
http://tibia.pl/earth.php?x=32284&y=32872&z=7
EDIT2:
Pomyłka.
Tu: http://tibia.pl/earth.php?x=32290&y=32874&z=7

Beawulf_Okrutny
24-02-2007, 13:07
Nie wim czy ktoś już tego nie napisał.... w każdym razie do ghoul room szło sie dostać w starej wersjii tibii ustawiając krzesła jedno na drugim... Tak jak się wbija na dachy albo na skały...

Tom The Tanner
24-02-2007, 13:25
@Michoss.
Na Rookgaardzie istnieje multiresp? :P

Edit!
Więc jakim cudem na mainie nadal jest? Tylko na Rookgaardzie skasowali, czy też może ten Rat to bug?


Vial

Michoss
24-02-2007, 13:37
@up
Nie, w ogóle istnieje. Było mówione że już go skasowali.

EDIT:
Możliwe że bug.

Marcin24
24-02-2007, 17:59
No to spróbujcie lurnąć gdzieś Ghoula i zobaczcie czy się zrespił.
Multi respawnu nie ma na Rooku bo kiedyś lurnąłem 15 ratów pod Al'Dee i jakoś się nie zrespiły.

Zito
24-02-2007, 18:19
< deleted >

^Trial^
25-02-2007, 22:51
@instynkt
"..pomocy Customer Supportera.." n/c
Minelo tyle czasu i jeszcze nie wiecie jak to odkryto... oj chyba nie jestescie "rookstayerami z wyzszej polki" "szanujacymi sie wzajemnie" ;)
Odkryto to podczas regularnych "skanow" mapki wykonywanych przez co sprytniejszych graczy. Skan polega na przejsciu raz na jakis czas calej mapy "po scianach" i obserwacji zmian w plikach *.map. Umozliwia to np zaobserwowanie zmian jakie cipsoft wprowadza w mapie. Nie w nikajac w korzysci z tego plynace.. 'ktos' najpierw szedl przez ps -> roty -> okolice SoF i zauwazyl regularna zmiane. NIe mialo to nic wspolnego ze szczesciem badz wiedza o rooku, a raczej z wytrwaloscia, gdyz wielu zaprzestalo tych 'skanow' dawno temu. Ot i cala zagadka.

Odnosnie ghoula(i mm):
Pamietacie "wielokrotne respy"?
(dla tych co nie pamietaja - przed paroma updatami jesli potworek byl sciagniety z sq na ktorym sie respil i nie bylo w poblizu gracza to respil sie kolejny)
Dlaczego wielokrotne respy nie obowiazywaly ghoula i mm?
"Respily" sie tylko raz po server save? Byl to jednokrotny resp "dekoracji"?
Nie przypominam sobie innej miejscowki gdzie bylby tylko jeden potworek na caly dzien.

@down

128kb x kilkaset pliczkow... nie uwazasz ze troche sporo jak na minimape?
A poza tym przeczytaj jeszcze raz co napisalem. 'gieniusiu'



moze masz troche racji a moze nie xD a jak powszechnie wiadomo morze jest szerokie,glebokie i slone xD

Astron
27-02-2007, 20:25
Ehh tak se czytam i mysle co wy piszecie
kto otwiera kluczem sciane jaki klucz cowam z tym kluczem w sciane go wlozycie?

jak ma byc klucz to do pokoju Toma i tamta dzwignia otworzy sciane a nie teleportuje gdzies niewiadomo gdzie tak jak jest np. droga do venore z thais po drodze jest wieza i otwiera sie ja dzwignia wtedy sciana rusza, na rooku tez tak jest qest na pochodnie czy cotam otwiera sie dzwignia wiec do czego dzwignia w pokoju toma?
Do otworzenia sciany w ghoul room

i jesli jesli klucz jakis to musi byc do pokoju Toma

Marcin24
27-02-2007, 20:39
Ehh tak se czytam i mysle co wy piszecie
kto otwiera kluczem sciane jaki klucz cowam z tym kluczem w sciane go wlozycie?

jak ma byc klucz to do pokoju Toma i tamta dzwignia otworzy sciane a nie teleportuje gdzies niewiadomo gdzie tak jak jest np. droga do venore z thais po drodze jest wieza i otwiera sie ja dzwignia wtedy sciana rusza, na rooku tez tak jest qest na pochodnie czy cotam otwiera sie dzwignia wiec do czego dzwignia w pokoju toma?
Do otworzenia sciany w ghoul room

i jesli jesli klucz jakis to musi byc do pokoju Toma
Specjalnie podkreśliłem to słowo żebyśmy wiedzieli czego szukamy.
P.S. Zainwestuj w słownik...

Astron
02-03-2007, 00:31
no co za durne teorie dzwignia ma teleportowac do spike sworda no a jak wrucic potem?

przeciesz sa takie sciany i na rooku i na mainie ze jak przestawisz dzwignie to sciana sie otwiera i jak sie przestawi ta u toma to moze otworzyc sie sciana w katana room

Marcin24
02-03-2007, 14:17
jak sie przestawi ta u toma to moze otworzyc sie sciana w katana room
A niby skąd to wiesz? Przedstaw mi na to dowody, wnoiski screeny itp.
P.S. Po za tym żebyś sobie kupił słownik to nie spamuj!

darushu
02-03-2007, 14:26
dam tu moją maloprawdopodobną, ale jednak... teorię:

-spike sword, ghoul room, i mino mag room... sa to 3 miejsca do ktorych nieda sie wejsc.
-no wiec jak ost. wiadomo zeby spike sword zniknal z wyspy trzeba sobie wejsc w dwa pola :) i w zwiazku z tym czemu mialo by sie niedac rownie dobrze wejsc w inne pola zeby ghoul albo mino mag, znikly z miejsca w ktorym przebywaja, i np. znalazly sie w innym dostepnym dla rookstayerow miejscu...

prosze mnie niezjechac, bo wiem iz to jest glupi pomysl, ale jednak daje propozycje :)
pozdrawiam

Marcin24
02-03-2007, 14:30
@up
Całekiem możliwe że gdyby stanęłoby się w 2 miejscach to mur u Ghoula zniknąłby. Hmmm ciekawe... Wkońcu jakiś inteligentniejszy pomysł.

Konduktor
02-03-2007, 14:48
@darushu

Twoja teoria nie ma sensu gdyż spike sword jest itemem, a mur to element otoczenia.

Alwayner
02-03-2007, 15:39
@darushu

Jeśli twoja teoria jest prawidłowa to na jakich miejscach stanąć? Na Rookgardzie jest z chyba kilka set tysięcy kratek więc więc odnalezienie tych dwóch jest w rzeczy samej prawie niemożliwe. Nie mówię, że to co ty napisałeś to jakiś bullshit tylko taka może być nawet prawda, ale nie wydaję mi się. Minotaur Mage, Ghoul, Spike Sword są WEDŁUG MNIE tylko zachętą do przejścia na Mainland gdzie takie i inne rzeczy można bez problemów kupić\znaleźć\zabijając potwora\jakiegoś questa.

Fpitolony w sprawe
02-03-2007, 16:01
@up
Jak zniknac spika jakos juz wszyscy wiedza, pomimo tych kilkuset tysiecy kratek

Alwayner
02-03-2007, 16:11
Ale ktoś o tym musiał wiedzieć. Normalnie kto by wpadł na taki pomysł:

O jest wysepka z Spike Sword. To ja pójdę do YYY, a ty do ZZZ na pewno zniknie. Przecież ktoś o tym musiał poinformować jacyś wtajemniczeni w Tibie. Ale też tego Spike Sworda się przecież nie dostaje, a jak by ktoś powiedział jak się dostać do Minotaura Maga lub Ghoula to by na Rookgardzie były Scale Armory i inne Rookgardowe "RaRy" nie do zdobycia z powody jakiejś głupiej ściany lub drzwi do tych potworów.

Tom The Tanner
02-03-2007, 16:30
@Up.
Raczej to było tak:

Rok 2000 n.e.
- Ooo jest wysepka ze Spike Sword. To ja pójdę do AAA1, BBB1, CCC1, DDD1, EEE1 [...], a ty do ZZZ31345, ZZZ31346, ZZZ31347, ZZZ31348 [...] na pewno zniknie.

Rok 2007 n.e.
- Ooo kurka... belek... ale... się... zmęczyłem... nie mogę złapać oddechu... eeej... jestem na sqm nr. GGG149, a ty?
- Uff... język mi zwisa do ziemi, ale się nachapałem zimnego powietrza... ile tych sqm tu jest... będziemy łazić jeszcze z 40 lat...
- Nie mam już sił... no dobra, ostatnia... kratka...
- Ja też...
<Spike Sword robi pyk>
- <zawał>
- <zawał>

Rok 2007 n.e, 10 minut później, gdzieś na innym servie...
- Hje, hje... ale wkręcę tych wszystkich ziomków z forum. Ale będzie zabawa! =]




Vial

Alwayner
02-03-2007, 16:38
Możliwe, ale przez siedem lat non stop nie sprawdzali tego.

Zito
02-03-2007, 17:15
< deleted >

Tom The Tanner
02-03-2007, 18:15
Jaki z tego morał? Jesteś informatykiem - możesz wszystko.



Vial

Marcin24
02-03-2007, 18:15
@TTT
No to dawaj sqm po sqm kiedyś ci się uda...

Astron
03-03-2007, 00:43
wezcie wy dzieci idzcie do szkoly anie jakichs zagadek w grze szukacie juz wam sie chyba wirtual z real myli

jakies mity juz tworzycie w grze od tej gry wam sie cos posralo welbie

wszystkie te pierdoly dodano se teko zeby ciekawiej bylo a niewiem kto wymyslil ze tam mozna wejsc czy costam
kurde coza wyobraznia nalogowcy tibi i wymyslaja 3 bohaterowie hahaha jaka historia jak z filmu jakiegos ze walczyli z ghoulem i zamurowali zeby ludzi niezabijal ehh

wzieli se mapke zrobili umiescili potwopry i grajcie se gracze

-.-

Astron
03-03-2007, 00:45
i teraz bedziecie komentowac to co pisalem bo wy chcecie wierzyc w te zagadki

Tom The Tanner
03-03-2007, 11:07
@Astron.
Mamy komentować posty użytkownika który przeczytał około 3 kartek tematu? Który nie wie do czego służy opcja "Edytuj", nie jest obeznany z forum - czyli inaczej mówiąc, nie wie co to regulamin? Który nie potrafi wyrażać swoich emocji w inny sposób niż emotką "-.-" oraz grypsami na poziomie Szkoły Podstawowej? Który nie zna podstaw ortografii i interpunkcji? Który kojarzony jest z komentarzem na Onecie - palnął coś tam co wiedział i sobie poszedł? Który nie wie co to ironia? Nie wie co to klimat i rpg?
Nie, nie będziemy tego komentować.

@Marcin24.
Czemu nie? Wymagania: motywacja, nałóg oraz wolne popołudnia przez jakieś 10 lat. Nie mam ani tego, ani tego, ani tego więc chyba nic nie zdziałam. W każdym razie ktoś już tam napisał, że poszukiwacze łazili po mapce, a później sprawdzali jakie zmiany zaszły w pliq X. :P



Vial

Adi Ninjax
03-03-2007, 12:43
Według mnie to tylko na pokaz żeby pokazać co ich czeka jak przejdzie się na maina;)
ale oczywiście to tylko moje zdanie:)

Kshaq
03-03-2007, 23:32
Marcin24
Przejście Rook'a sqm, po sqm nie wymaga dużo czasu. Jeśli masz na to cierpliwość wystarczy Ci 1 dzień + pacc, aby zwiedzić pacc area. Nic więcej nie potrzeba.

Marcin24
04-03-2007, 09:27
Astron się wkurzył bo nikt nie chciał się wypowiadać w jego temacie, przyszedł spamować tutaj.
@up
Powiedziałem to z lekką ironią ale może bym to zrobił... ale nie mam Pacca:(
I raczej go nie będę miał w najbliższym czasie.
P.S. Lepiej tego nie robić na przestrzeni miesięcy. Uptade są co jakiś czas więc trzeba by było wszystko od 1 sqm...

Akane Żul
12-03-2007, 21:19
Ja obmacałam jeszcze kilka postów i wiem ,że niemam racij (i robie straszne błędy ortograficzne...-.-") ,ale gdzieś było chyba napisane ,że ci co tam mają groby byli bohaterami. Zabijali potwory i pomagali ludziom. Pewnego dnia ghoul
zaczoł atakować ludzi z zewnątrz wieć trzej bohaterowie wyruszyli aby go zabić.
Niestety tam dedli. Okazało się ,że wojownicy nie dali rady potworom i naszemu ghulowi. MH słynie z potęgi 7 minosów shenga i MM. Ludzie zgłosili się do MM
o pomoc z ghoulem. MM zamurował go i teleport do jaskini zamknoł za drzwiami
w swoim pokoju. Niemam razji pewnie ,ale ja tylko wnoszę swoją teorie.
Jeśli macie rozwiązać zagadkę której pewnie niema potrzebne są wszystkie teorie i dopiski. [teraz muszę się przygotować na to jak będziecie się
zemnie śmiali... i co mi do tego? NIC mam to w du...]

Marcin24
13-03-2007, 17:19
Ja obmacałam jeszcze kilka postów i wiem ,że niemam racij (i robie straszne błędy ortograficzne...-.-") ,ale gdzieś było chyba napisane ,że ci co tam mają groby byli bohaterami. Zabijali potwory i pomagali ludziom. Pewnego dnia ghoul
zaczoł atakować ludzi z zewnątrz wieć trzej bohaterowie wyruszyli aby go zabić.
Niestety tam dedli. Okazało się ,że wojownicy nie dali rady potworom i naszemu ghulowi. MH słynie z potęgi 7 minosów shenga i MM. Ludzie zgłosili się do MM
o pomoc z ghoulem. MM zamurował go i teleport do jaskini zamknoł za drzwiami
w swoim pokoju. Niemam razji pewnie ,ale ja tylko wnoszę swoją teorie.
Jeśli macie rozwiązać zagadkę której pewnie niema potrzebne są wszystkie teorie i dopiski. [teraz muszę się przygotować na to jak będziecie się
zemnie śmiali... i co mi do tego? NIC mam to w du...]
Skoro wiesz że nie masz racji to po co się wypowiadasz.
A teleport za MMem prowadzi do Mintwallin (jest to potwierdzone książkami z MH).

Akane Żul
25-03-2007, 18:33
Ej dobra mamy kilka teorii na dojście do ghoula: jakis teleport czy coś. A może to jest tak jak w Ankrahmun że trzeba coś gdzieś położyć w wtedy nas teleportuje.
Hmm... nawet ciekawa teoria. (i logiczna) kładziesz np. klucz do katana room w odpowiednim miejscu i teleportuje nas do ghoula.

Albertus
26-03-2007, 14:36
teoria ogulna w tym ghoul


1. wytlumaczenie :

gdy mino mag showal klucz do swego pokoiu dorwali go nieumarli i wzia go ghoul po tym jak ghoul teroryzowal mieszkancow a 3 bochaterowie walczyli z nim
zabil 2 jeden ledwo zywy ogluszyl ghoula i zamurowal go
gdy ghoul sie obudzil mial przy sobie klucz wlozyl go w kosci ludzi kturych kiedys zjadl lecz najpierw probowal nim rozwalic sciane lecz nie udalo sie
ale z biegiem lat sciana niszczala


teraz moja teoria na temat questa

wedlug mnie trzeba zaniesc te cialo wolfa dla slepego orka
trzeba cos powiedziec po orcowemu
wtedy slepy orc da jakis przyrzad do rozwalenia pekajacego muru
gdy ubijemy ghoula lub poprostu wezmiemy klucz i uciekniemy klucz prowadzi do komnaty mino maga gdzie musimy wejsc do TP
gdy tam wejdziemy pojawimy sie w jakims dziwnym miejscu w mintwal niedostapnym do wyjscia tylko jest podrodze jedna komnata gdzie jest 10 mino a za nimi tp gdy wejdziemy w tamten tp pojawiamy sie w tajemnej bibliotece mino maga w kturej jest ksiega gdzie i kiedy pojawia sie spike sword
poniewarz wy muwicie ze on czasem znika i wlasnie on znika i tam jest data i gdzie bedzie lezal spike sword bedzie trzeba go odkopac pickiem w tej godzinie i w tym miejscu gdzie pisze w tej ksiedze
(( ta teoria nie jest udowodniona to sa tylko moje domysly )

mozemy probowac rozwiazac te teorie i zobaczyc czy zgadlame 1/100000 ze tak
a moz eze nie co jst bardziej prawdopodobne ale jak bedziemy probowali to bedzimy wiedziec ze to nie to

i mysle zeby zaczac
od rozmowy ze slepym orkiem

ktos mi powie jak jest

cialo
wilk
oltarz

dziekuje

LomilThol
27-03-2007, 18:16
hmm.... myślę że gdyby zanieść to ciało wilka z ołtarza do ślepego orka to może coś z tego wyjść. Bo w końcu Ślepy Ork to jest ork :p
Myślę że wystarczy powiedzieć mu wilk, to chyba powinno wystarczyć.
Nie patrzcie na level mojej postaci bo gram w tibię ok. 3 lat ( nie chcę rzebyście uważali mnie za newbie)

Uran of Aurea
01-04-2007, 21:58
Moja teorja co do dostania się do pokoju Toma:
(Nie sprawdzałem jej bo nie mam na roku postaci z potrzebnymi rzeczami)
Z tego co wiem można tam wejść na dach i może trzeba tam użyć picka, łopaty albo jakiejś broni typu maca i pokarze się wejscie do pokoju Toma 8o

Marcin24: może dasz nam wskazówke gdzie to COŚ znalazłeś i czy jest to coś ważego ?

Akane Żul
01-04-2007, 22:04
Dlaczego wy wszyscy z tą dzwignią? Tom nie mógł przekopać całego rooka! Dzwignia na 80% otwiera kraty w pokoju obok... tylko jak wejsc do pokoju z dziwgnia...?
Marcin24: ty poprostu nic niemasz i niechcesz się przyznać...

Uran of Aurea
01-04-2007, 22:38
Dlaczego wy wszyscy z tą dzwignią? Tom nie mógł przekopać całego rooka! Dzwignia na 80% otwiera kraty w pokoju obok... tylko jak wejsc do pokoju z dziwgnia...?
Marcin24: ty poprostu nic niemasz i niechcesz się przyznać...


Jest jescze jedna taka dzwignia która znajduje sie daardzo daleko od sciany której otiwera a mianowicie na Tlingan Tower więc niech ktos przekopie ten dach Toma a moze coś znajdziemy

PS. Marcin24 a mozesz chociasz nam powiedziec co (nie chcemy wiedziec jak ale co ? )

Lord Wardi
03-04-2007, 15:48
Już wiadomo, jak sprawić, żeby zniknął spike sword...
W jakimś temacie czytałem, że jeden koleś próbował ciągle otwierać drzwi, wyskakiwało mu "It is locked", ale w pewnym momencie otworzył, ale zaraz zamknął, z rozpędu. Może to właśnie w tym momencie ktoś sprawił, że spike sword zniknął? Ale są jeszcze drugie dzrzwi do MinoMaga. Te za energią. Może też są zamknięte? Może trzeba je otworzyć... coś z tym dedem wilka na ołtarzu???

Ronaldo09
02-05-2007, 11:31
moim zdaniem moze byc do dzwi u toma jakiś klucz ale to tylko moje skromne zdanie

Dark Alphadron
02-05-2007, 20:58
Edit: Michaello, jakim cudem MM jest mistrzem AP, ja tam słyszałem, że to AP jest bossem... To tak samo jak byś powiedział, że rat to mistrz munstera.

Apprentice Sheng jest uczniem MM. Jest na to kilka dowodów:
1) Krzyki Shenga. "I will protect the secrets of my master!" oraz "You already know to much!" oznaczają, że on chce strzec sekretów swego mistrza. Co by oznaczało, że te sekrety (albo i sam mistrz) są tam.
2) W opisie pisze, że to jest jego uczeń.
3) Apprentince - ang. Czeladnik, uczeń.
Oto i dowody.
A co do teorii, to uważam, że sam Sheng ma coś do powiedzenia o Magu czy Ghoulu. Skoro dali jego, t oczemu by np. nie mieli czasem uwolnić Ghoula zza ściany?

Aron Roar
04-05-2007, 17:39
A mi się wydaje, że to mogło być tak(chociaż nie jestem pewien): ghoul był kiedyś potworem ktory był do pokonania na katana room ale cipsoft stwierdził że jest za trudny i pozostawił go na pamiątkę za murem.

Maciek907
05-05-2007, 13:07
Niedaleko Trening Romu jest quest na torcha i jest tam podobna sciana jak ghoul room i zeby ja otworzyc trzeba uzyc dzwigni i wydaje mi sie ze podobnie jest na katanie room mozliwe jest to ze dzwignia w pokoju toma otwiera sciane z ghoulem

exceptos
11-05-2007, 20:48
jak knightmare mowil ze rozwiazanie macie pod nosem to moze zaczniecie kopac!!!8o 8o jak doj domysl byl dobry to napiszce na PW:cup: :) :) :) :) :) :):):)

Drangir
11-05-2007, 21:21
@wardi

Drzwi do MM PRAWDOPODOBNIE nie są zamknięte. pomyślcie. te drzwi otwierają się w strone FIELDU a field BLOKUJE drzwi. nie spraewdziłem tego oczywiście ;)

edit: Dźwignia nie może otwierać drzwi do ghoula. to po prostu nielogiczne ;) w tamtym zaawansowaniu technicznym :) ale może otwierać drzwi obok, do magazynu. a co w magazynie ? ;)

Pan Klocek
11-05-2007, 21:36
jak knightmare mowil ze rozwiazanie macie pod nosem to moze zaczniecie kopac!!!8o 8o jak doj domysl byl dobry to napiszce na PW:cup: :) :) :) :) :) :):):)


Taaaaaak bo ja siedzę na rooku od paru lat i nie wpadłem żeby użyć picka.....

Zadziwia mnie poziom jaki reprezentują osoby wyskakujące z takimi propozycjami.........

Morderff
11-05-2007, 22:19
Lesiu Obwiesiu ma przynajmniej tak na coomencie napisał że posiada brass arma a pod nim podpis 11x5 o co chodzi? i czy go naprawde ma moim zdaniem po co by miał kłamać i ma tylko jak zdobył?

Shigalus
12-05-2007, 22:59
POzyjemy zobaczymy czy murek sie rozpadnie czy nie ;p

darushu
13-05-2007, 01:10
@morderff - a moze dostal za zaslugi od CIPsoftu? Tak naprawde to watpie... moim zdaniem Lesiu umiescil to tylko zeby wzbudzic powszechne zainteresowanie... jedyne co mozna w tym wypadku zrobic, to udowodnic rozmowa z nim i oczywiscie (trade).

vns.rlz
13-05-2007, 12:00
Lesiu Obwiesiu ma przynajmniej tak na coomencie napisał że posiada brass arma a pod nim podpis 11x5 o co chodzi? i czy go naprawde ma moim zdaniem po co by miał kłamać i ma tylko jak zdobył?


Tez mnie to ciekawi : )

Qiano
13-05-2007, 13:15
Ludzie! Nie ma czegoś jak Key do Ghoul Rooma ... Wszystkie zagadeczki itp (MM, Ghoul, SoF) To bajka! Są po to żeby zobaczyć jak niebezpieczny jest Main ;]

Marcin24
13-05-2007, 13:39
@up i 2up
Skoro jesteście tacy pewni siebie to przedstawcie jakieś dowody na to.

Jasssko
13-05-2007, 14:26
Jakby dało sie do niego dostać to są 2 opcje według mnie:1 jakaś dźwignia która przesuwa ściane, lub dostać sie od dołu a droge powrotną trzeba odkopać kilofem

vns.rlz
13-05-2007, 14:42
Ludzie! Nie ma czegoś jak Key do Ghoul Rooma ... Wszystkie zagadeczki itp (MM, Ghoul, SoF) To bajka! Są po to żeby zobaczyć jak niebezpieczny jest Main ;]

Niewiedzialem ze wiesz wszystko :)

Baartoss
13-05-2007, 14:48
No właśnie przedstawcie swoje dowody, że to bajeczka, a nie jakaś zagadka? Powiem tak: ja tam wieże, że tę zagadkę można rozwiązać.. A ci którzy nie umieją sobie czegoś wyobrazić, pomyśleć , pogłówkować albo chociaż ponieść się fantazji napiszą, że to bajka... Nie psujcie klimatu tematu bo jest bardzo ciekawy a to, że wy napiszecie, że jest to bajka psuje temat i wogóle bez sensu jest ;/ Podajcie jakieś argumenty a nie "to bajka" dlaczego niby? Posty nabijacie?

Moim zdaniem najprawdopodobniejsza jest ta teoria, która była powiedziana na początku z tymi 3 bohaterami.

Pzdr

Manion
13-05-2007, 16:52
Znam rozwiązanie :D ZASZANTAŻUJMY TOMA xD
On nas wpuści do tego pokoju za kratkami, dźwignie jebut i KILL MINOMAG :D

A tak serio, Ten strażnik na mostku którym wychodzi się z miasta "ciachał cyklopy swoim sskiem" (doslowne tlumaczenie :D)
Hyiacynth wyczuwa czarną magię na rooku. Hmmm... <myśli>
Jakiś noobek zawalił dal.... (dalej nie pamietam) ssa i zamienił się w minomaga, teraz tam siedzi zamknięty i cieszy oczy spikeswordem :D

Podejrzewam, że po update kompletnie skasują ten murek, w końcu czas go niszczy :P, i jak się uwali ghoula to wypadnie jakiś item którym otworzy się drzwi do minomaga.

PS. Drzwi do minomaga są zamknięte MAGIĄ, i tylko magia je otworzy, jaka jest magia na rooku?? 8o

Nethalis
13-05-2007, 18:13
Magia? Swiatlo Magic Light Wanda moze? Choc juz pewnie pelno osob probowalo.

Bartezia
14-05-2007, 18:43
Znam rozwiązanie :D ZASZANTAŻUJMY TOMA xD
On nas wpuści do tego pokoju za kratkami, dźwignie jebut i KILL MINOMAG :D
Heh... A wiecie ze te kraty są jakieś dziwne? Właśnie w tym pokoiku był rat i chciałem go ze spiry uderzyc ale sie nie dalo... Wiec probowalem jakis item tam wrzucic i tez lipa... Normalnie tak jak ściana :(

Podejrzewam, że po update kompletnie skasują ten murek, w końcu czas go niszczy :P, i jak się uwali ghoula to wypadnie jakiś item którym otworzy się drzwi do minomaga.
Tego murka czas nie nisczy tylko tak go zrobili zeby ladniej wyglądał... A co do ghoula to zainteresowało mnie to ze tam gdzie on sie znajduje leza dedy a na tych paru dedach leżą ludzkie kosci... Czyzby to miala by cos oznaczać? przecież jak są dedy to normalnie lezą, a nie jak tutaj ze na nich jeszcze jakies kosci... Moim zdaniem gdzies w tym jest rozwiazanie :D
PS. Drzwi do minomaga są zamknięte MAGIĄ, i tylko magia je otworzy, jaka jest magia na rooku??
no wiesz, chyba raczej nie.... Moim zdaniem to tym magicznym i mistycznym VORTEXEM! :evul:

Nethalis
14-05-2007, 18:50
@Up

Wiem, ze te kraty sa jakies dziwne. Mi kiedys udalo sie tam wrzucic pewne przedmioty ale teraz juz sie nie da.

Bartezia
14-05-2007, 18:56
Ale nie uwazacie że ten rat w tym miejscu dziwnie wyglądał? i to w dodatku on sie pojawia i znika, bo dzis rano go juz nie bylo, a przeciez nikt go zabic niemogl:confused:

Nethalis
14-05-2007, 19:03
Ale tak samo jest z szczurem w pokoju nad Amber.

Scobel
14-05-2007, 20:13
A nie przyszlo wam do glowy ze sa to raty z najazdow ?? I ze nie mozna ich zabic bo tamjest strefa PZ ... I ze znikaja wraz z save serverem ??

LOL kurcze ...

Wiechoss
14-05-2007, 20:21
PS. Drzwi do minomaga są zamknięte MAGIĄ, i tylko magia je otworzy, jaka jest magia na rooku??

Na tym forum wspominalem juz ze odpalilem wanda przy kazdej legendzie rookgaardu jaka znam ,drzwi do mino maga byly pierwsza rzecza przy ktorych go odpalilem ;)

Grimer
14-05-2007, 20:30
Kiedys czytałem na jakimś forum, ze na rooku byly ghoule na pacc area(nie jestem pewnie na 100% moze cos pomieszalem) zlokwidowano je bo ludzie je lurowali i bylo za duzo dedow, mozze ten za sciana jest ostatnim ktory zostal na rooku a sprytni ludzie zamurowali go bezpiecznym miejscu, a te dedy ktore widzimy w tym pokoju sa po dzielnych wojownikach probojacych zaciagnac ghoula w "slepa uliczke" a potwory czyli rot i skelety sa po to by nikt nie probowal uwolnic ghoula, moze da sie rozkuc zciane za pomoca crowbara i picka(ale zkad crow~ na rooku)

oczywiscie to historyjka wyssana z palca :D

Pan Klocek
14-05-2007, 20:47
Kiedys czytałem na jakimś forum, ze na rooku byly ghoule na pacc area(nie jestem pewnie na 100% moze cos pomieszalem) zlokwidowano je bo ludzie je lurowali i bylo za duzo dedow, mozze ten za sciana jest ostatnim ktory zostal na rooku a sprytni ludzie zamurowali go bezpiecznym miejscu, a te dedy ktore widzimy w tym pokoju sa po dzielnych wojownikach probojacych zaciagnac ghoula w "slepa uliczke" a potwory czyli rot i skelety sa po to by nikt nie probowal uwolnic ghoula, moze da sie rozkuc zciane za pomoca crowbara i picka(ale zkad crow~ na rooku)

oczywiscie to historyjka wyssana z palca :D

Nie da sie rozkuć, probowałem tydzień po updacie w którym zmieniono jej wygląd. Reszta historii jest całkowicie wyssana z palca.

Bartezia
14-05-2007, 21:14
ale czemu niemozna sprobowac z tymi dedami i ich poukladac w miejscu katany questa tak jak w tym miejscu gdzie ghoul lazi? moze cos wtedy sie stanie? ja probowalem cos takiego i mi chyba jeszcze jeden taki polmartwy ded wyskoczyl na pustym polu po stronie questa......:confused:

Pan Klocek
14-05-2007, 21:25
ale czemu niemozna sprobowac z tymi dedami i ich poukladac w miejscu katany questa tak jak w tym miejscu gdzie ghoul lazi? moze cos wtedy sie stanie? ja probowalem cos takiego i mi chyba jeszcze jeden taki polmartwy ded wyskoczyl na pustym polu po stronie questa......:confused:


Średnio..... pokój z ghoulem jest mniejszy od tego z kataną.... no ale spróbować można czemu nie .....

Traviec
14-05-2007, 21:39
Ja mam pick i sie przekopie spox.

Bartezia
14-05-2007, 21:50
Średnio..... pokój z ghoulem jest mniejszy od tego z kataną.... no ale spróbować można czemu nie .....
Chodzi mi oto zeby wszytskie te bone (wygladajace jak szkielet czloiwieka), po nakladac po jednym na kazdego deda znajdujacego sie w katana room ;)

Scobel
14-05-2007, 21:55
Chodzi mi oto zeby wszytskie te bone (wygladajace jak szkielet czloiwieka), po nakladac po jednym na kazdego deda znajdujacego sie w katana room ;)

Nic z tego wlasnie to sprawdzilem. Przekopalem kazda kratke na ow poziomie kilofem, kazda kratka=100uzyc na niej kilofa, troszke nerwow mi poszlo :D, no i tak samo ze sciana itp.

RozP
14-05-2007, 22:53
Ja mam pick i sie przekopie spox.

LOL!

ROTFL!

OWNED!

Nie wytrzymałem xD Dobrze gość walnął xD

;[ Och, ach!
|\_;[ Spyerdalay?
)) \\

@2 Down

Leżałem i kwiczałem jak owy post przeczytałem tak, że aż zrymowałem xDDDDDDDD

Tom The Tanner
14-05-2007, 23:10
Ja mam pick i sie przekopie spox.

O cholera... gościu... jesteś dla mnie bogiem. xD

Edit!

On się wcale nie popisywał. W jego mniemaniu jest "działam słusznie" i pewnie teraz pickuje, zadowolony, ze wpadł na ten pomysł po raz pierwszy. Moim zdaniem, to On powinien wziąć swą twarz i wsadzić ją sobie w pole kapusty. Aaaboo burakóf.


Vial

Scobel
15-05-2007, 00:31
Upx1x2 A wiecie co to nie karic trola ?? Bo to ze on sie popisal to swa droga ale ze wy teraz dochodzicie do jego poziomu to juz inna bajka ...

Patton
25-09-2007, 22:35
Przypuszczam ze ghoul do normalny potworek taki do expienia z niewyjasnionych przyczyn znajdujacy sie za sciana a mm to na 100 % quest bo jest opatrzony czerwona ramka na minimapce tak samo jak katakumby kolo respu spermana

Maxpixel
25-09-2007, 22:58
Ma ktoś informacje dotyczące respienia się "ASa" Może z niego leci jakiś KEY ?

Ostatnio z kompletnych nudów i poszukiwania przygody zagłębiłem się w ciemne korytarze mnóstwo ratów i tp ... Ale jeden z korytarzy zawiódł mnie aż pod siedlisko Spirmana !

Ten Mino Mag i Ghoul to jeden wielki / skomplikowany quest albo układanka ... Jeśli SS znika bo wchodzi się na kratki to już możecie się spodziewać wszystkiego ...

Jak co to na Forum : www.rookgard.xa.pl macie w dziale Biblioteka wszystkie książki jakie zostały znalezione na Rooku przetłumaczone na Polski ... Niedawno Friend podał mi te Forum ... Poczytajcie sobie ...

Mówił że sporo o SS jest opisane na Mainie!
Chyba w Carlin i Edron ... Nie pamiętam już ... Coś było że jakaś krulewna płakała i jej łza została zaklęta w SS ... Pytajcie się jego ...

Pozdor all ...

Gofin
26-09-2007, 00:57
Szkoda tylko, że te tłumaczenia to po prostu Ctrl+C i Ctrl+V z tibia.pl -,-

Maxpixel
26-09-2007, 09:28
Nawet nie wiedziałem ze na Tibia.pl są opisy ksiąg 8o

secret777777
29-10-2007, 18:58
wejscie bylo jest i bedzie do pokoju toma mino maga i ghula do ego wszystkiego jest wejscie tylko ze one jest badz tajnie zamaskowane aby nikt sie nie skapowal cipsoft mysli ze juz nikt nie bedzie szukał ale to nie prawda ja z 15 komplami zrobilismy zwiazek i jeszcze troche a cipsoft dowie sie ze troche mu sie nie udalo ale kto wie jeszcze pare lat i moze bede tam z komplami a wtedy juz nic mnie nie powstrzyma do kontynuowania pasji jadak napewno jest wejscie do tych 3 pomieszczem moze sie bedziecie smiac ale jeszcze zobaczymy kto sie bedzie smiał ostatni ze gosciu tajnie podkablował to jest jegno utrudnienie ale na sete kiedys tam bede chociarz nie wiadomo kiedy ... o szczegóły mozecie pytac choc nie wiem czy odpowiem gg: 3686785 :confused:

KrEmAs KAc
29-10-2007, 19:47
Poczekajmy do Tibi 9.xx wtedy wszystko się wyjaśni z Mino Magiem, Ghulem i Spike Swordem :P
Jak będzie można skakać albo lewitować to wtedy by dało rade nad tą ścianką przelecieć :P
Na dzień dzisiejszy pewnie nawet Cipki nie wiedzą co z tym zrobić 8o

Nogard
29-10-2007, 20:52
Troche ciekawe. Ja osobiscie mam rookstayera którym badam całą mapkę (niestety aby dla facc) zsolowałem jednego ASa a drugiego zabilem z kumplem i nic... 0 kluczy 0 ciekawostek 2 Magic Light Wandy :D

Jeszcze trzeba pareset razy przetrzepać cały rook żeby dojść do czegoś kąkretniejszego niż fakt że ghoul jest za ścianą koło kata-questu, że spike sword jest na wyspie i można spowodować jego zniknięcie i że mino mage jest za zamkniętymi drzwiami w mino hell...

MvD
01-11-2007, 13:46
Ja osobiście zdania na ten temat nie mam. Żyje raczej opcją 'poczekamy - zobaczymy'. Boję się jednak, że nigdy tego nie doczekam.

Podobno w najstarszych Tibijskich klientach (mowa o 1.0 - 3.0), Ghoul był w pomieszczeniu wraz z Rotwormem i 2 Skeletonami, lecz w związku z jego 'ponadprzeciętną siłą' został zamknięty za ścianą (ciekawe czy ma klaustrofobię ;) ).
Podkreślam jeszcze raz - podobno.

Cóż, jak już mówiłem, zdania na ten temat nie mam.

Pozdrawiam.

@down
no tak, fakt, nie pomyślałem, ostatnio bardzo mylą mi się fakty z plotkami

Marcin24
01-11-2007, 16:09
Podobno w najstarszych Tibijskich klientach (mowa o 1.0 - 3.0), Ghoul był w pomieszczeniu wraz z Rotwormem i 2 Skeletonami, lecz w związku z jego 'ponadprzeciętną siłą' został zamknięty za ścianą (ciekawe czy ma klaustrofobię ;) ).
Podkreślam jeszcze raz - podobno.
Słabe to "podobno", bo Rookgaard dodali dopiero w Update 4.0 bodajże.

fireball
01-11-2007, 16:52
Skoro ściana coraz bardziej ,,niszczeje''.Może za kilka lat całkiem sie zniszczy i przejście do ,,ghoula'' będzie otwarte.

Vasudanin
01-11-2007, 17:19
a moze nie uzywac pick tylko shovel

lub sprobowac sie ropac po komnacie z cialami w ktorych lezy katana i viking helmet co kratke probowac sie ropnac

@ps.

sry za te znaczniki ale chcialem je przetestowac xD

@edit

moja teoria:

rozwalasz sciane lopata zabijasz ghoula loot to jakis magiczny item idziemy do drzwi z mm i je otwieramy tym wlasnie itemkiem (nie zapominajmy ze te drzwi otworzy tylko magia) zabijamy mm wypada nam klucz (dajmy na to 0001) wchodzimy do tp i jestesmy w temple idziemy do domu toma otwieramy drzwi przelaczmy dzwignie i teleportuje nas do sali z chestem otwieramy go i mamy ss'a

ale to tylko teoria


przecierz cipki moga miec 3 takie same potwory a zupelnie inne

patrz: demon,demon(goblin) taki sam wyglad podobne czary ale loot hp i exp inne

MasterTusk
01-11-2007, 17:38
a moze nie uzywac pickpick tylko shovelshovel

lub sprobowac sie ropac po komnacie z cialami w ktorych lezy katanakatana i viking helmetviking helmet co kratke probowac sie ropnac

No to do dzieła:)

Daj nac jak skonczysz, powiem Ci wtedy że wiele osób juz tego próbowalo.

Zalgadis
01-11-2007, 18:49
a moze nie uzywac pick tylko shovel

lub sprobowac sie ropac po komnacie z cialami w ktorych lezy katana i viking helmet co kratke probowac sie ropnac

@ps.

sry za te znaczniki ale chcialem je przetestowac xD

@edit

moja teoria:

rozwalasz sciane lopata zabijasz ghoula loot to jakis magiczny item idziemy do drzwi z mm i je otwieramy tym wlasnie itemkiem (nie zapominajmy ze te drzwi otworzy tylko magia) zabijamy mm wypada nam klucz (dajmy na to 0001) wchodzimy do tp i jestesmy w temple idziemy do domu toma otwieramy drzwi przelaczmy dzwignie i teleportuje nas do sali z chestem otwieramy go i mamy ss'a

ale to tylko teoria

skonczcie ludzie kur** z tymi teoriami boshe
idziesz do toma mowisz mu:
"mam twoja stara dawaj klucz do pokoju z ss albo ona zginie"
on ci daje klucz i masz ss

ale to tylko teoria -.-

co do sciany mam takie samo zdanie co fireball sciana moze za kilka updateow calkiem sie rozwali i bedzie mozna wejsc

Michoss
01-11-2007, 19:38
@up
Spokojnie, spokojnie, cztery głębokie wdechy...

PS. Chyba klucz do dźwigni.

Marcin24
01-11-2007, 20:52
co do sciany mam takie samo zdanie co fireball sciana moze za kilka updateow calkiem sie rozwali i bedzie mozna wejsc
Ta teoria też jest porażająca.
No to do dzieła:)
Leń :).

Tibia6669
03-11-2007, 19:33
a probował ktoś kataną przebić sciane?? przecież jest długo i wąską, także może rozwalić sciany ;D
Spróbujcie(wnioskuje to z wypowiedzi nightmare)

Salarigoth
03-11-2007, 22:11
a probował ktoś kataną przebić sciane?? przecież jest długo i wąską, także może rozwalić sciany ;D
Spróbujcie(wnioskuje to z wypowiedzi nightmare)

100% masz racje mieczem rozwalic sciane ; p to nawet glupio brzmi ...

alibi16
12-11-2007, 14:44
A ktos z was moze pamieta czasy kiedy zamiast Spike sworda na tej wysepce lezal Fs?? To byly bardzo stare czasy xD Cos za czasów tibia 7.1

Ameriov
12-11-2007, 15:13
@up

Ja pamietam czasy jak bylo mniej napkow takich jak ty.

alibi16
12-11-2007, 15:49
Ale ja pytam na prawde. Nie mosisz odpowiadac jak nie chcesz. Poniewaz jak zaczynalem 5 lat temu Fs istnail na rooku. ale byl nie osiagalny.

Hynu
12-11-2007, 16:28
@Gofin, ameriov
Gość jest w błędzie a wy go jedziecie za brak wiedzy, zamiast po prostu z nim pogadać, żal mi was...

sry za offtop

Maxpixel
13-11-2007, 02:21
Wg. Mnie zawsze tam leżał SS ... No ale ...

Rook jest tylko do wyjścia na Maina ... Nic tam nie ma!
TO jest po to by pokazać co jest na Mainie ... Namiastka ...
Po co robić 2 światy na 1 ... 2 odzelne wyspy ...
Rook taki będzie nic na nim nie ma ...

Marcin24
13-11-2007, 15:56
Wg. Mnie zawsze tam leżał SS ... No ale ...
Niestety, od kiedy powstał Rookgaard, nie zawsze na nim był SS.
Rook taki będzie nic na nim nie ma ...
Jakby nic nie było, to takie tematy by nie powstawały.

Maxpixel
13-11-2007, 16:25
Te tematy powstają w głowach ludzi którzy dostzregli że na rooku naprawdę nic nie ma ale nie dają sobie tego powiedzieć tworzą tematy by się przekonać, wmówić ze coś jednak jest ...

Powiedzcie mi czy ktoś znalazł coś EXtrA na roku coś co nie wypada z normalnego potworka tylko jest jakimś questem trudniejszym ?
Jakiś quest gdzie było potrzeba chociaż 2 osoby ... na takim 40 lvl ... i było im zdawaliście ciężko ... NIE! nie ma nic takiego ... nikt nie zdobył PD ani SS ani nikt nie ubił MM ... To są tylko bajki ...

A ta tajemnica znikania SS co została nie tak danow odkryta była już bardzo bardzo dawno i wtedy były tematy : "GM zabrał SS!" ... żal ... Teraz gdy już ktoś odkrył że to nie GM to szukają dalej "SS nikł gdzie jest ?" ... Rook nie jest od wczoraj ... Wszystkie opcje już zostały wykorzystane ...

Czy coś zrobione SPECJALNIE na Rooku oprucz przymusowych zmian połączonych z Mainem ?
- Bank! (bo był na Mainie)
- ładniejszy Rook! (Main też)
- Nowe Questy !? (nie tylko Main)
- Nowe Tereny !? (nie...)
Co nowego co nie ma na mainie i jest tylko na Rooku ?!
NIC ... Taka jest prawda ...
Tylko usuwają ... Kiedyś dało się zabić MM tylko nikt tego już nie pamięta ...

Fpitolony w sprawe
13-11-2007, 17:07
Co nowego co nie ma na mainie i jest tylko na Rooku ?!

Sheng i Munster ;<

Maxpixel
13-11-2007, 17:26
A! no rzeczywiście zapominałem !
Jak by liczyć z Maina na nasze Questy to AS to jak dla nas POI :D
Ale my to kozaki i bp fluidów i solo :D

Rapallos
12-02-2009, 22:36
Na rooku to na rooku tamto ja tam mysle ze cos na mainie trzeba zrobic ze np na tej kratce w thaiscie kladziemy garnek w carlin kladziemy tu jajko i ghoul otwarty albo pokoj :p

Luker's
12-02-2009, 23:15
Patrzaj na datę ostatniego posta...

.N3pt3r.
26-02-2009, 13:00
Otśfieszam bó ten Timat jest batrtso montry.

Nie no, rly odświeżam bo tu wszystko jest jasne :>

Minio654
28-02-2009, 11:07
Skoro ściana coraz bardziej ,,niszczeje''.Może za kilka lat całkiem sie zniszczy i przejście do ,,ghoula'' będzie otwarte.



Sciana nie "niszczeje" tylko co update zostaje poprawiona grafika zobacz sobie jak wcześniej wyglądała ta siana i zobaczysz ze nic się nie zmieniło tylko grafa -.- :baby::baby::baby::baby:

Ameriov
01-03-2009, 14:44
Zgin, przepadnij, umrzyj, utop się i spal.
A przynajmniej przestań pisać nie poparte niczym głupoty.

.N3pt3r.
01-03-2009, 15:02
Knighty na 14 lv mają problemy z Ghoulem czasem więc to powód zablokowania.


Chyba ty masz problemy jak bijesz z mace bez eq. W dzisiejszych czasach dla 14 knighta nie problem jest zabić Smoka co dopiero marnego Ghoula.

DK-LOG.911
01-03-2009, 20:08
Knighty na 14 lv mają problemy z Ghoulem czasem więc to powód zablokowania.

ja 10 sorkiem bilem Ghoula, ale coz...

Jazzman
01-03-2009, 20:17
@up
Ale co tam sork jak on może uciekać i naparzać z różdżki

caveki
01-03-2009, 20:55
A ja ku*** biłem 6 pallem ze small stones i chu** z tym? Jaki związek ma z tematem, że wy lejecie ghoule na mainlandzie, omg...

Dabir
01-03-2009, 21:06
Ja mysle ze ten ghoul to jest tylko zacheta do dalszej gry i pokazuje co mozecie zobaczyc na mainie tak samo z mino magiem...

Korpal6
04-03-2009, 09:46
Z ghoul'a wypada life ring.Jeżeli rooksteyer by przez dłuższy czas by "expił" na ghoul'u wypadłby mu life ring.I co by było?
Life ring na rooku to głupie.Mino mag-wypada woce.Woce na rooku?Co jeszcze?
Może taurus mace?
Amen.

.N3pt3r.
04-03-2009, 10:56
@up
Dobrze napisane :]
Tarantula - Plate set , Time ring <?>.
To jest proste że to są ozdoby.

<?> - nie jestem pewien

Korpal6
04-03-2009, 14:11
Tak.Z tarantuli wypada time ring.Kilku rooksteyer'ów by miał time ring'a:].

Vincyl
24-03-2009, 14:58
@up
ale po co na rooku time ring? :D

jezeli sciana niszczeje to pomyslalem ze da sie przez nia strzelac tak samo przez okienka i inne dziurki w murach jak na mainie

lecz ten murek jest jakis ch***y i zadna strzala ani spear nie przeleci ;s

Vincyl
24-03-2009, 15:57
@up
po ch** ci rookstayler jak takie pierdoly mowisz?

Ogest77
24-03-2009, 16:41
Wiecie co... Jak czytam niektóre teorie to...Oczywiście nie wykluczam ze MM itp. to tylko ozdoba, ale jezeli to ozdoba to po ... do MM są zamknięte drzwi. B) Jakby chcieli go zrobic jako ozdobę to raczej zrobili by tak samo jak z ghoulem... (bez drzwi)
SRY za błędy ortograficzne ;)

DK-LOG.911
24-03-2009, 17:04
@up

BRAWO!! GRATULUJE INTELIGENCJI!! X(X(
naprawde, plax nie karm trolla. kazdy wie, ze historyjka se byla, i sie zmyla z armia minotaurow. jesli chcesz pomoc, to WYNOCHA Z TEGO FORUM!! X(X(

Marcin24
24-03-2009, 18:00
Ten Ghoul, Mino Mage,Tarantula, którą dodali w niedawnym czasie to tylko ozdoba lub kawałek historii tibi.
O pewnej rzeczy zapomniałeś. O dowodach.

Vincyl
24-03-2009, 20:20
@ 2 and 3 up
jak Ci sie nie podoba to poprostu tutaj nie zagladaj albo poprostu zazdroscisz tym ktorzy znaja angielski i staraja sie czegos dowiedziec, popytac, poszukac
Niektorzy nie graja po to by miec hlvl i dobre skille niektorzy graja po to aby sie zabawic poszukac poszperac a nie czytac spoilery i sie kur** potem na forum wymadrzac ze to nie istnieje i ze nie ma dojscia i ze sa kur** najmadrzejsi od tak poprostu jednym slowem Wypier***

@ up
Trza szukac, gadac, szperac moze sie cos znajdzie :P

Ogest77
25-03-2009, 18:31
Jeśli lubisz czytac to se książki na realu czytaj...

EnpeceThief
28-03-2009, 15:05
Moim zdaniem to trzeba Rota ustawić i przegryzie ścianę. :D Trochę wyobraźni.

Beh0lder
28-03-2009, 15:29
Moim zdaniem trzeba tam zlurowac wjewjurke ona przeskoczy przez mur zagryzie ghoula i przyniesie life ringa i scale armor

Nie rozsmieszaj mnie !Skąd sie takie durne pomysly biorą ...?

Michukng
01-04-2009, 11:16
@ Up
Zamknij się... Moim zdaniem ty najwięcej spamujesz tutaj, a gówno o rookgaardzie wiesz. Tylko spamujesz i nabijasz posty...

PS. Sorry za offtopa, ale musiałem mu to napisać. ;p

Grzekarol
23-08-2009, 16:27
@up

Sheng wydaje odgłos, że strzeże sekretów swojego mistrza (czy jakoś tak), więc chyba chodzi o Mino Maga, który jest silniejszy od Shenga

A może bardzo, bardzo, bardzo rzadko z Shenga wypada klucz do Minotaura Maga?

DK-LOG.911
23-08-2009, 16:45
A może powinieneś przeczytać regulamin? "Nie odświeżamy starych i nieaktualnych tematów".