PDA

Pokaż pełną wersje : 2 reczna bron


matiiii
29-12-2006, 10:11
Witam!
Co myslicie o dodaniu 2 recznej broni-hunting spear. Jest ciezka, 2 reczna, to axe a wiadomo ze rookstayer z axe nie wali, bylo by dostepne z jakiegos questa. Co o tym myslicie? Moze troche urozmaicilo by to gre rookstyerow bo nie ma zadej broni 2 reczej na rooku.

Pozdrawiam.

shadowfury
29-12-2006, 10:30
Czy ja wiem??? W sumie zawsze jakieś to urozmaicenie.
Btw. Jest 2-reczna bron na rooku - Scythe :P
@Edit: Pierwszy :D

Woodini
29-12-2006, 10:34
Dobry pomysl ,ale to nie my zarzadzamy ta gra :(

TaJemniczy
29-12-2006, 10:40
Kiedy wy zrozumiecie że rook jest tylko przedsmakiem gry i po to by wprowadzić gracza do tibi ehhhhh

<<<Kiemi>>>
29-12-2006, 10:53
@Woodini

a no szkoda ^^

@TaJemniczy

Spoko, ale Cipy wiedza, ze sa rookslayerzy i ze ciezko im machac katana czy jakims Mace'em...Fajnie by bylo, zeby zrobili taka 2-reczna bron z max. 20 ataku.
Byłaby dostepna z jakiegos trudnego questu (duzo minosow i orcow, i ghoul :evul: ). Niekoniecznie musialby to byc hunting spear :P.

Daveon
29-12-2006, 10:56
Pomysł dobry tylko potrzeba zgody i chęci jakichś GMów czy cos w ty stylu.

Pholtus
29-12-2006, 11:21
Dla rookstayerów jest dwuręczna broń... Myślicie, że po co CIP'y zrobiły Bow'a? Napewno nie dla graczy idących na Main'a, ponieważ było by to kompletnie zbędne... Jeśli chcesz poszaleć rookstayerem to zrób sobie tak: napakuj sobie full arrowsów i smigaj po Mino hell, poziom nad MH, no i w ostateczności Rot Hell. Oczywiście Fun jest wtedy, gdy jest full resp a nie jeśli biegają ci 2 minoski i happy=P. Takie jest moje zdanie, możecie się z nim nie zgadzać.

@Topic
Zawsze można pomarzyć=]]].

Ciufcia
29-12-2006, 11:54
@topic

Na rooku są dwie bronie 2-ręczne: Scythe i Bow

MaBBy
29-12-2006, 12:05
ja bym tam wolal broad sword niz hunting spear :P

jerrry
29-12-2006, 12:16
a ja bym chcial beholdera na rooku :) ale wiadomo że wszystko zależy od Cip'ek :] powinien być jakiś specjalny kanał żeby ludzie mogli dawać swoje (sensowniejsze) pomysły
(jeśli jest to sorry)

Andrealfus
29-12-2006, 12:16
@topic

Pomazyc mozna, ale i tak to nic nie zmieni :P

Rooker666
29-12-2006, 12:22
wiadomo ze rookstayer z axe nie wali,
taa a mój kolega który jest knajtem wali z aksa.

Topic.
Bron dwuręczna na rooku nie jest za dobrym rozwiązaniem ponieważ dodanie hunting spear byłoby nieuczicwe dla reszty rookstayerow ktorzy uzywaja macy albo katany zaś dodanie broad sworda tez by niebyło dobrym rozwiązaniem ponieważ broad sword ma 26 atk to więcej niż spike sword więc wyobrażcie sobie jak szybko byscie mino zalatwiali.Jedynym Dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie dwurecznego miecza o statach (atk.20 def.7)

down.
Już zmieniłem

matiiii
29-12-2006, 12:34
@up
nie ripper lance tylko hunting spear ktora ma 18 i chodzi wlasnie oto aby dodac axe bo najlepszy jak dotad axe to hatchet

MixerQ
29-12-2006, 18:20
O ile się dobrze ornientuje CipSOFT nie popiera osób pozostających na Rookgaardzie. Wg mnie dobrze jest tak jak teraz jest. 2-ręczna mogła by być Katana ;)

Kaniek
29-12-2006, 19:02
a ja bym chcial beholdera na rooku :) ale wiadomo że wszystko zależy od Cip'ek :] powinien być jakiś specjalny kanał żeby ludzie mogli dawać swoje (sensowniejsze) pomysły
(jeśli jest to sorry)


Eche... Szczególnie dla itemów jak beholder shield... two-handed sword... quagmire rod...

Marcin24
29-12-2006, 19:28
Wiecie dlaczego nigdy na rooku nie będzie lepszej broni dwuręcznej? Ponieważ jedynym potworem na którego by się nadawała to AS. Dwuręczne bronie raczej nie są zabierane na potwory którę walczą w zwarciu.

filobossek2
29-12-2006, 20:16
Według mnie pomysł do ... .
Z kataną ludzie sobie radzą. Bez katany też. Mino Hell "najtrudniejsze" miejsce na rookgaardzie wybije większość doświadczonych ~~ 5 spear albo bow powinno starczyć ;P

Może zrobimy tam drugi Mainland ? :
1. Exura - i po co to ? z Lifefluidami jest good.
2. 2 reczna bron - co chwile ktoś będzie składał takie propozycje, aż dojdziemy do :Thunder Hammer, Magic Sword etc.
3. Nie wystarczy wam to, że CipSoft wprowadził boss-y ?

Dagins
29-12-2006, 20:56
Nie ma szans. Ja czasem odwiedzam forum tibia.com z propozycjami do gry. Dziennie powstaje 1 strona tematów, która spycha inne w niepamięć... Pewnie kiedyś, kiedy było mniej graczy, jakiś członek CipSoftu zaglądał co jakiś czas do tych tematów, ale teraz jest ich tak dużo, że trudno objąć wzrokiem.

_Omen_
29-12-2006, 23:43
Ja na rooku chetnie uzywalbym two handed sworda. Ale jak na rooka to chyba za dobry jest ....

-=DanieL=-
30-12-2006, 00:07
@Edit: Pierwszy :D

Pierwszy i najgłupszy.

@topic
Może kiedyś CipSoft takie coś zrobi ale wątpie by prędko gdyż przywiązują małą wage do wyspy początkujących.

Gato
30-12-2006, 16:58
Eee tam Dobrze jest.Po co 2 reczna bron przeciez rook to przedsmak Maina.
Sam mam postac rookstayerka na 11levelku i z katana mi bardzo dobrze a jak jakis rookstayer wybral se Axe to jego problem.


filobossek2 chyba powiedzial ze Cipy wprowadzily bossy na rookgarda i to nam wystarczec powinno czego jeszcze chcecie.Ale pomarzyc zawsze mozna:p

k0z4k
30-12-2006, 18:51
jst jeszcze xbow (przynajmniej byl)

LolnY
30-12-2006, 19:11
@k0z4k

Na Rookgardzie był tylko Bow. Kuszy nigdy >_<

Misrin
02-01-2007, 14:23
Niema co mażyć;( nigdy takiej broni niebendzie na roku bo cipsoft chyba niepopiera rookstayerów.

Sarjmin
02-01-2007, 14:40
Dla rookstayerów jest dwuręczna broń... Myślicie, że po co CIP'y zrobiły Bow'a? Napewno nie dla graczy idących na Main'a, ponieważ było by to kompletnie zbędne... Jeśli chcesz poszaleć rookstayerem to zrób sobie tak: napakuj sobie full arrowsów i smigaj po Mino hell, poziom nad MH, no i w ostateczności Rot Hell. Oczywiście Fun jest wtedy, gdy jest full resp a nie jeśli biegają ci 2 minoski i happy=P. Takie jest moje zdanie, możecie się z nim nie zgadzać.

@Topic
Zawsze można pomarzyć=]]].


Ta posmigaj po mino hel i powal w Mino za 3, zabijesz go uzywajac 100 arrows na jednego xD

@Topic

powinni zrobic lepsza bron jednoreczna, albo dodac cos z maina na rooka, i zeby byl w quescie tam gdzie ten ghoul za sciana.

sugar
07-01-2007, 08:15
Witam!
Co myslicie o dodaniu 2 recznej broni-hunting spear. Jest ciezka, 2 reczna, to axe a wiadomo ze rookstayer z axe nie wali, bylo by dostepne z jakiegos questa. Co o tym myslicie? Moze troche urozmaicilo by to gre rookstyerow bo nie ma zadej broni 2 reczej na rooku.

Pozdrawiam.

Żal...-.- Pierwsza broń scythe 2 broń bow......;) ;) ;) :king: :king: :2handed:

Marcin24
07-01-2007, 08:33
Żal...-.- Pierwsza broń scythe 2 broń bow......;) ;) ;) :king: :king: :2handed:
Jemu chodziło o to że nie ma żadnej dobrej. Do łuku trzeba mieć kosmiczne (jak na rook) skille a ze scythe ledwo trolla ubijesz.
@topic
A tak w ogóle po co wam 2-ręczna broń na rooku? Przecież jedynym potworem na jakiego by się nadawała to AS :2handed:

Pholtus
07-01-2007, 08:39
Ja mam 20 dista i jakoś mi jest dobrze... wale w mino po 30 dosyć często...

@Topic
Bow w zupełności wystarczy...

Ameriov
07-01-2007, 14:04
A jeżeli komuś nie chce sie wywalać mnóstwa strzał, to 2 PA=1 Mino...

Freyu
09-01-2007, 13:44
Kurw.....X( nic glupszego nie mogles wymyslic gdy by bylo malo broni na rooku to moze, ale nie robcie z rookardu jakiesgos otsa do jasnej cholery -.-
Moje zdanie:Beznadziejny pomysl.8o