PDA

Pokaż pełną wersje : Kultura na Rookgardzie


Orius
04-01-2007, 09:45
Więc, chciałem napisać ten temat z apelacja do WSZYSTKICH rookstayerów, ponieważ ostatnio zauważyłem że dużo rookstayerów ~20 lvl niszczy ustawione skrzynki w mino hell, trapuje innych rookstayerów, przeszkadza w expieniu. Więc tutaj proszę większość osób o przestanie robienia tego. Także apeluje o pomoc niższym lvl na rooku a nie wyśmiewanie się z nich. Dziękuje.


Ps.
Mój pierwszy temat jak coś to można mie zbesztać ;)

Movar
04-01-2007, 11:18
hehe uwierz nikt nie posłucha twojej rady, ja naprzykład bardzo lubie trapować i zabijać ludzi, za których loot kupuje sobie arrowy :)

Orius
04-01-2007, 12:05
hehe uwierz nikt nie posłucha twojej rady, ja naprzykład bardzo lubię trapować i zabijać ludzi, za których loot kupuje sobie arrowy :)

Super... ja na rooku jestem po to żeby pomagać newbie a nie się z nich śmiać/wykorzystywać to że nie umieją grać... ^^

Phenamin
04-01-2007, 12:17
uwież mi i tak będą trapować it. bo co im to robi i tka niebędą mieli hunta na roku

Mlodziutki
04-01-2007, 13:22
Wlaśnie problem nie tkwi w rookstalyerach tylko w ludziach na rooku!!
Mi własnie ludzie z 5-7 lvl niszcza skrzynki chca mnie zablokowac (19lvl z 2 minosami xD) Wiec takim sie robi trapy... A często tez niewinni ludzie tego trapa dostaja........... POZDRO!

Fpitolony w sprawe
04-01-2007, 14:09
Tacy rookstayerzy ktorzy trapuja to moze nie b00by bo oni uwazaja ze to te n00bki ktore daja sie trapnac to n00by i w sumie maja racje... Bardziej myslacy czlowiek nie da sie nabrac na takie cos... Z tym rozwalaniem skrzynek to juz lekka przesada, tacy to juz tez staja sie...no wiecie :P. A jak juz trapuja innych rookstayerow to niech tym starym sposobem by sprawdzic czy to nie n00b, a nie zablokowac jak mnie atakuja 2 mino -.-, tacy to juz cioty do potegi -.-

Pan Klocek
04-01-2007, 14:33
Więc, chciałem napisać ten temat z apelacja do WSZYSTKICH rookstayerów, ponieważ ostatnio zauważyłem że dużo rookstayerów ~20 lvl niszczy ustawione skrzynki w mino hell, trapuje innych rookstayerów, przeszkadza w expieniu. Więc tutaj proszę większość osób o przestanie robienia tego. Także apeluje o pomoc niższym lvl na rooku a nie wyśmiewanie się z nich. Dziękuje.


Ps.
Mój pierwszy temat jak coś to można mie zbesztać ;)


Kultura to calkiem co innego niz trapowanie czy pomaganie low levelom. Kultura to inaczej ogłada, obycie, sposob traktowania ludzi i tego brakuje ludziom i to nie tylko na rooku. Nie nauczysz ich tego tu na forum od tego jest rodzina jak i srodowisko.... ten temat nic nie zmieni.

A tak na marginesie jesli chodzi o kulture forum, moze bedziesz taki laskawy i usuniesz ta wiewiorke ktora wyraza sie w dosc niestosowny sposob. To tak a propo kultury, ktorej chciales tu uczyc.

Orius
04-01-2007, 14:42
Ok, zmieniłem...

Wg. mnie nie powinni przeszkadzać sobie nawzajem, ale to moje zdanie. Dzisiaj byłem świadkiem jak 20 lvl wzioł mi speary a następnie blokował 7 lvl jak go biły mino i 2 orci -.-

Cashtan
04-01-2007, 15:21
Kiedys bylem w mino hell, patrze ktos trapuje mnie i jakichs gosci (ktorym pomagalem), patrze a tu 18 lvl.. mysle se kur*a mac, po co on robi rookstayera jak on chce tylko trapowac. Debil i tyle..
Ja rookstayera zrobilem sobie po to zeby czasem wyjsc na skele, pozbierac troche mace, shieldow i isc rozdac pod temple..
14 lvl :P

Drzamich
04-01-2007, 15:40
Ja tez nie lubie patrzec jak rookstayerzy trapują niewinnych graczy.
Chyba w ich interesie jest to żeby oni jak najszybciej wyszli z rooka i nie przszkadzali im w expieniu.

Withord
04-01-2007, 15:40
[...]ostatnio zauważyłem że dużo rookstayerów ~20 lvl niszczy ustawione skrzynki w mino hell, trapuje innych rookstayerów, przeszkadza w expieniu. [...]

Heh a co mają robić skoro na rooku nic do roboty nie ma?

Orius
04-01-2007, 16:18
Heh a co mają robić skoro na rooku nic do roboty nie ma?

Pomagać innym? ^^

murhaja
04-01-2007, 16:41
pomaganie noobom na rooku nie jest zbyt ciekawe, natomiast trapowanie - bardzo:D więdz twoje proźby na niewiele się zdadzą

Rooker666
04-01-2007, 17:12
mnie to nie przeszkadza jak ktoś trapuję sam też troche trapuję choć rzadko.
noobów trzeba się jakos pozbywać na rooku a wogóle to jest temat kultura na rookgardzie a nie o trapowaniu więc troche się wypowiem :
uważam że na rookgardzie brakuje ludziom kultury szczęgólnie noobom często zdarza mi się takie coś że ktoś pyta :masz na sprzedaż mace albo kupisz hatchet co bywa irytujące.kolejna rzecz to naśmiewanie się z rookstayerów przez noobów :hahaha ** lvl na rooku ale noob ,czemu nie idziesz na main.trzecia rzecz która mnie irytuje to proszenie o free itemy texty typu :dasz coś albo daj coś plz doprowadząja człowieka do szału
Podsumowanie : na rooku ludziom brakuje kultury (niemówie o rookstayerach którzy są w porządku) lecz niestety są w mniejszości.mówię tu o n00bach którzy są świadomi tego co robią i psują reputację naszym rodakom.i tak wiadomo że zagranicą wszystkim słowo noob kojarzy się z polakiem co jest przykre.

Ribery
04-01-2007, 17:25
Ja uważam że ludziom na rooku brakuje tak samo kultury jak ludziom na mainie...

Chrzaszcz
04-01-2007, 17:52
Mam Rookstayera na 18 lvlu i zdarza mi sie trapowac. Trapuje ludzi ktorzy mnie wyzywaja, kradna itd. Zreszta wbrew pozorom czasami strapowanie nie jest takie proste i trzeba sie nameczyc.
Czy pomagam? Owszem pomagam, ale czesto nie uzyskuje w zamian za pomoc zwyklego "ty" tylko "hunted on main", "noob", "go on main" i inne okropne insulty. Dlatego wtedy trapuje.
Uwazam, ze kulture na Rookgaardzie tworza nie Rookstayerzy tylko normalni gracze, ktorzy kradna, blocza, zabijaja potworki itd. uprzykrzajac wszystkim zycie.

Marcin24
04-01-2007, 18:28
@do autora tematu
Myślisz że Rookstayerzy nie mają co robić? Owszem wiele razy widziałem jak się pomaga newbie, sam też pomagam ALE Rookstayerzy nie pomagają dlatego że nic z tego nie będą mieli (sami dużo tracą choćby czas na pomoc w queście). I nie pisz mi że będą mieli satysfakcje bo satysfakcje to se możesz wsadzić wiesz gdzie. Dobra była biała lista Rookgaardu... ale które newbie wie chociaż że jest coś takiego jak forum?

Tebiator
04-01-2007, 20:24
ja jestem przykladem osobnika ktory nie trappuje ludzi :P w mojej 3miesiecznej stycznosci z rookiem i byciem rookstayerem moze ze 3-4razy kogos udupilem :) powodow wiele :P bylem zly wiec :P chcialem sprobowac ;) a tak to pomocny bardzo ;) i lubiany tez ;) a czasem nawet i mace komus dam :P hehehe ;) jak to stwierdzila pewna osoba YOU ARE COOL MAN :)

Orius
04-01-2007, 20:34
Aff. Ok o osobach na 1-8 lvl nic nie mówię ale proszę polaków, żeby sobie nie przeszkadzali ;)

abdull1
04-01-2007, 21:48
no wczoraj ktoś zniszczył w minohell stołki i skrzynie niegrzeczni ponosili karę ;)

Orius to my się wczoraj spotkaliśmy koło bearroom ?

pozdrawiam

Movar
04-01-2007, 22:34
Pomagać innym? ^^
Pomagać innym ? ok zgadza się ALE tylko jeżeli mam tam po drodze. Pomagałem juz wiele razy i co z tego miałem ? g...no za przeproszeniem. Rookgard to Rookgard umiesz się kulturalnie wyraźić - napisz do mnie to pomoge.

Dlaczego zabijam ?

1. Dla Zysku
2. Bo jest okazja ( np. ktoś ucieka przed grupką potworów )
3. Z nienawiści do noobów i ZiOmaLi
4. Dla satysfakcji.

Nie oszukujmy się każdy z nas lubi zabijać ;) i dobija mnie - me gm frend ctrl + r plox !11

Kasiorzyca
05-01-2007, 02:13
Ja zazwyczaj nie trapuje i nie przeszkadzam... Fakt, że ostatnio przestałam tez pomagac... No ale jeśli w zamian za pomoc słyszy się "spier****j kur*o" no to dzięki...
Ale jeśli jakiś zasrany 5 lvl leje moje potwory, niszczy mi blok w mino hell, albo zakrywa trupami moje minosy(mimo tego że już puste) i nie reaguje jak się do niego mówi, no to trzeba takiego nauczyć, że tak się nie robi... Na Main nikt nie będzie z nim dyskutował...
Staram się unikać takich sytuacji... Ale ludzie sami się proszą...

@up

Przepraszam, ale ja wcale nie lubie zabijać :P

Andrealfus
05-01-2007, 07:25
tu by sie bardziej trzeba bylo martwic kultura polskich noobow :P takie dzeicko 10-13 lat dorwie tibie i lazi po roku i wkurza wszystko co sie rusza

np:

10:00 xxx [1] : Ty k***
10:00 xxx [1] : Masz hunta u bubble


Ja nie uzywam polskiej laciny w tibi i RL i zyje :p

Orius
05-01-2007, 09:53
Orius to my się wczoraj spotkaliśmy koło bearroom ?

pozdrawiam

ta ;)

<10 znaków>

Pan Klocek
05-01-2007, 09:57
tu by sie bardziej trzeba bylo martwic kultura polskich noobow :P takie dzeicko 10-13 lat dorwie tibie i lazi po roku i wkurza wszystko co sie rusza

np:

10:00 xxx [1] : Ty k***
10:00 xxx [1] : Masz hunta u bubble


Ja nie uzywam polskiej laciny w tibi i RL i zyje :p

Dlatego moim najwiekszym zyczeniem - jesli chodzi o Tibie - jest server do ktorego maja wstep tylko osoby po uprzednim tescie na IQ. Bo patrzac co sie wyrabia odnosze wrazenie ze u niektorych osob te cyferki pomiedzy [ i ] przy ich wypowiedziach to ich IQ x 2 ...............

Movar
05-01-2007, 14:17
Dlatego moim najwiekszym zyczeniem - jesli chodzi o Tibie - jest server do ktorego maja wstep tylko osoby po uprzednim tescie na IQ. Bo patrzac co sie wyrabia odnosze wrazenie ze u niektorych osob te cyferki pomiedzy [ i ] przy ich wypowiedziach to ich IQ x 2 ...............

i na to byłby sposób podobny jak jest z testem tutorów - inaczej mówiąc gotowiec

Orius
06-01-2007, 08:54
i na to byłby sposób podobny jak jest z testem tutorów - inaczej mówiąc gotowiec

Znajdź gotowca na test tutorów, zawsze są inne pytania o,,O

Orius
06-01-2007, 08:55
Dlatego moim najwiekszym zyczeniem - jesli chodzi o Tibie - jest server do ktorego maja wstep tylko osoby po uprzednim tescie na IQ. Bo patrzac co sie wyrabia odnosze wrazenie ze u niektorych osob te cyferki pomiedzy [ i ] przy ich wypowiedziach to ich IQ x 2 ...............

Zrobiłem takiego posta na forum.tibia.com to jeden GM napisał że by się im to nie opłacało bo by było -50% graczy.
Dałem jeszcze żeby z anglika był. To mówił ze by było 25% graczy ;)


Sry za double -.-

Pawciooo
06-01-2007, 09:50
Jak naucze takiego nooba, że każdy mu w tibi pomoże da eq, pomoże w quest, z własnej chęci, to on nie wytrzyma w tibi, nie oszukujmy się w tibi jest ciężko, potem będzie tak że on będzie stał koło depo i czekał aż ktoś go na deserta weźmie bo jemu się nie chce ekipy tworzyć, jakiś koleś sprzedaje dsm, ten do niego podchodzi i mówi GIVE ME !!!, bo go nauczycie tego, ten mu nie da i zaraz bedzie sie wydzierał reported, chociasz to nic nie da ale tak będzie, albo że jesteś noobem, sam byłem świadkiem, podchodzi do mnie koleś, i mówi daj mi crown armora i zapytaj mnie czy chce pójść na jakiegoś questa, dlaczego tak powiedział bo ktoś go tego nauczył na rooku

Orius
06-01-2007, 10:44
@up.

Inaczej ja nie pomagam tak że zbieram ekipe. Oni szukają ja mówie za arrows. Nic nie ma za darmo ;)

aff nie o to mi chodziło. Tzn. spotykam n00ba on mówi pomożesz? Ja się pytam z czym? on questa ja mówie za arrows. on ok.

:)

Aha jeszcze jedno ja eq nie daje o,O

Btw.
10:45 Nokul Grus [3]: bedziemy kumplami?

OMG!! xD

Res Khmer
06-01-2007, 11:19
Powiem tak....

a) pomaganie - o tym już dawno się rozpisywano, rookstayer nie ma obowiązku komukolwiek pomagać. Jeżeli pomaga to jego prywatna sprawa, jeżeli nie to także nikomu do tego. Ja pomagam, ale nie za darmo... no przecież nie bardzo mi się chce iść do bear room'a wyczyścić cały pokój, jak mogę w tym czasie expić w poison cave.

b) trapowanie - to absolutnie jedyna rozrywka dla rookstayera. Jest co prawda nielegalna, ale czy ktoś zna kogokolwiek zbanowanego za to?? Ja trapuje jak mam okazje dosłownie wszędzie i jestem z tego znany, że nie przepuszczam żadnej okazji. Jest to także na zwalczanie konkurencji... nie jednokrotnie na moich trapach polegli rookstayerzy, którzy już po śmierci na rooku nie bardzo mieli po co wracać. Ja osobiście byłem raz trapowany (oczywiście ten potrzask nie zrobił na mnie dużego wrażenia).

c) nooby - większość ludzi na rooku to raczej newbie, jednak taki newbie może transformować w nOOba, gdy tylko zacznie spamować tekstami typu plx itans. Bardzo duża część Rookstayerów jest obarczona piętnem nOOba, niestety ale tacy właśnie ludzie psują wizerunek zwykłego rookstayera.

Qapek
06-01-2007, 12:01
co do kultury to mi ta raz sie przydazylo ze wale mino na gurce z kolegą
i nagle podbiega jeakas kolesiuwa wrzuca skrzynki do wody, mnie mino zabija
a kolega biedny siedzi i nie moze zejsc:p
bo byl nizej...

Orius
06-01-2007, 13:53
@2 up.

Mnie wczoraj tez chcieli trapnoć ale coś im nie wyszło bo raczej 14 rookstayer padnie na mino o,O

Popieram że to rozrywka ale bez przesady.

Niom dużo to newbie ale nooby też są ale jak się mają uczyć jak widzą tylko fri itemz plax!!!!11

Marcin24
06-01-2007, 14:43
Pomaganie newbie też zależy od Rookstayera a dokładneij od tego co on uważa za priorytet np. jeżeli Rookstayer chce tylko expić i skillować to napewno nie pomoże. Jeden gościu i ostatnio powiedział żebym poszedł na skeletony i wylootował mu mace bo jak nie to HUNTED od 150 knighta
i jak tu pomagać?

Zillek Edonek
06-01-2007, 15:08
b) trapowanie - to absolutnie jedyna rozrywka dla rookstayera

Nie zgadzam się z tym. Ja nie lubie osób trapujących , bo ktoś sobie popracował na lvl , i przez niewiedzę dał się strapować.Ja trapuje tylko osoby , które mi coś zawiniły , boterów itd. Ale nie trapuje tak bez powodu każdego gracza. Jeszcze bardziej nienawidzę , jak ktoś blokuje jakiś teren (np. Mh koleś z botem 1 postaią blokował , a drugą sobie expił , a GM na moje reporty nic...)do którego chciałbym się dostać żeby poexpić , albo wpłacić kasę do banku , a tu ktoś stoi z boxxami albo łazi w kółko , i nie raczy powiedzieć "bye". Ogólnie gracze nie są mili , i nie pomagają , nie raz , ak przypadkowo złaże w kanały widzę kolesia , który nie pozwala innej osobie przejść przez mostek i powtarza "pay".

Wolf-2437
06-01-2007, 15:38
Ja z chęcią pomagam , nie trapuje , nie oszukuje , nie wyzywam każdego od noobów , daje expic. I TACY POWINNI BYC POLACY :flaga_pl:

Orius
06-01-2007, 15:52
Ja z chęcią pomagam , nie trapuje , nie oszukuje , nie wyzywam każdego od noobów , daje expic. I TACY POWINNI BYC POLACY :flaga_pl:


O,,O sparwdż w paszporcie czy pisze PL xD

Popieram ciebie i tam pare up.

@Zillek Edonek

No trap bez powodu jest bez sensu o,O

@Marcin 24

No tak ale jak ja expie w bear roomie na mino ze spears. (btw oplaca sie??) To czemu mam nie pomagać?

Marcin24
06-01-2007, 16:12
No tak ale jak ja expie w bear roomie na mino ze spears. (btw oplaca sie??) To czemu mam nie pomagać?
No przy takiej sytuacji to też bym pomógł ale stań na moim miejscu:
Jesteś w mieście i sprzedajesz loot, podchodzi do ciebie koleś i mówi żebyś poszedł na skeletony wylootować mu mace.
Wiesz co ja bym zrobił? Kazałbym mu iść ze mną na skele, jakbym miał mace lub udało by mi się wylootować mace rzuciłbym ją na koniec pokoiku gdzie są 4 skele i kazałbym mu po nią iść (oczywiście ja blocze), wchodzę na górę i dead!
Czemu bym trapnął? Po pierwsze był nie miły, po drugie bezczelny.

Kedven
06-01-2007, 16:54
Ja może karierę rookstayera dopiero zaczynam bo 6 lvl mam :/ (ale eq najlepsze jakie może być :P) i jakoś nie pomagałem, nie pomagam i nie będę pomagał noobasom i newbie. Nie mam na to czasu, często też cierpliwości ;) Trapować nie trapuję, bo na takim lvlu nie mogę nawet, i raczej nie będę, chyba, że w zemście :P

Orius
06-01-2007, 20:05
Dzisiaj sobie siedze w dp i z kumplem sie nudzimy, pokazuje katane. podchodzi jakis 6 lvl i mówi offer. ja i don't sell a on
20:00 Galux Dolado [6]: cipa

OMG -.-

mój post nie ma sensu ;)

No przy takiej sytuacji to też bym pomógł ale stań na moim miejscu:
Jesteś w mieście i sprzedajesz loot, podchodzi do ciebie koleś i mówi żebyś poszedł na skeletony wylootować mu mace.
Wiesz co ja bym zrobił? Kazałbym mu iść ze mną na skele, jakbym miał mace lub udało by mi się wylootować mace rzuciłbym ją na koniec pokoiku gdzie są 4 skele i kazałbym mu po nią iść (oczywiście ja blocze), wchodzę na górę i dead!
Czemu bym trapnął? Po pierwsze był nie miły, po drugie bezczelny.

Z tym sie zgadzam ;)

Nimki
09-01-2007, 00:14
Ja pomagam dosyć często, jeżeli jakiś gracz mnie o to poprosi :) Jeżeli mi napisze, że mam mu pomóc, bo "ded" na mainie (lub inne dziwne, śmieszne kombinacje:)) poprostu go wyśmiewam:] Szkoda tylko, że wiekszość graczy, którym pomagałam nawet nie podziękowało... Heh...

Movar
09-01-2007, 10:56
Znajdź gotowca na test tutorów, zawsze są inne pytania o,,O

Nigdy nie byłeś na allegro ? do zakupienia są gotowce z ponad 200 pytaniami a te z kolei nie zmieniaja sie w nieskonczonosc

Kulikos
09-01-2007, 11:54
Zawsze staram się pomagać mniej doświadczonym, bez względu na miejsce, czasami widze to u innych, ale o dziwo pomagają raczej obcokrajowcy... Przynajmniej mi, bo polak to tylko "a wesi kur*a spieerdalaaj!111"
Kumpel przychodzi do szkoły i chwali się, że okradł paru newbie na rooku... Żal T_T

Kaniek
09-01-2007, 12:21
Ehh... Dla mnie pomoc komukolwiek jest całkowicie bezsensowna
Powody:
-Idzie sobie rookstayer do town, widzi jakiegoś kolesia który pisze: "Plx Free items", a potem podchodzi potem do rookstayera, i dalej pisze te słowa, a jak ten mówi że nie ma to słyszy odpowiedź "Spier*****"

- Stoi koleś, i mówi "free items plx", a po pięciu minutach jak nikt do niego nie podszedł to mówi "sell carlin sword" itp, to po co mu wogóle free items?

- Stoją ludzie przed wejściem do last room na mh, i mówią "can you kill that monsters?", rookstayer mówi "ok", i złazi, aby wybić, i potem inni też schodzą, a jak widzą że dany rookstayer ma problemy, to zamiast mu pomóc, to utrudnia mu ucieczke itp..

- Podchodzi do rookstayera inny człowiek przesiadujący na "newbieland"(bez urazy... pisze to żeby powtórzeń nie było :P, przynajmniej się staram ^^), i pyta "Idziemy na rotwormy?, człowiek odpowiada mu że tak, bo mu się nudzi, i idą. Jak już wybili potworki, to ten co chciał iść mówi dzięki, i odchodzi. Następnego dnia Rookstayer który poszedł z tym kolesiem pyta się "No to pójdziemy jeszcze raz?", i słyszy odpowiedź "Spier***** nie mam czasu"

To co myślicie o takich ludziach... Jeśli ktoś oczekuje pomocy to niech okaże do kurwy troszke kultury...



@down
Sry :P zdarza sie ^^

Orius
09-01-2007, 13:02
Nigdy nie byłeś na allegro ? do zakupienia są gotowce z ponad 200 pytaniami a te z kolei nie zmieniaja sie w nieskonczonosc

No wiesz ja jakoś nie siedze na allegro i nie kombinuje co by tu zrobić żeby być best w tibi z użyciem botów... Po co komuś bycie tutorem jak nie bedzie znał tibia rules?? o,,O

@Kaniek.

Ja to napisałem... Czegoś nie chce sprzedać to słysze spier****** ty ch***
X(

Andrealfus
10-01-2007, 07:10
no niestety taki polski ten naród

NIepomagam polakom na rooku z tego powodu jak wyzej pisano.

np pomoz albo hunted albo jakis inne tego dziwne odmiany

wole pomagac obcokrajowca prznajmniej podziekuja :)

abdull1
10-01-2007, 07:52
A ja bardzo chętnie pomagam kobietom, w szczególności zagranicznym (słabość do kobiet mam :D ;) ) oczywiście kulturalnym
wlaśnie z miłą 19-letnią 8o wenezuelką robie questy, bo niema żadnego wykonanego i ma słabe eq, zaraz idziemy po coppera :cup:
ale się rozmył temat z kultury zrobiło się o pomaganiu

Orius
10-01-2007, 08:08
@up. Nom racja było o kulturze a jest o pomaganiu :P

Kierowca Zauwarzyłes że dużo boterów jest w ratach pod all dee?

Piastu
10-01-2007, 18:01
a ja nikomu nie pomagam bo nikt nie pomaga mi :]

abdull1
11-01-2007, 11:59
Kierowca Zauwarzyłes że dużo boterów jest w ratach pod all dee?

Boterów czyli ludzi grających z programami wspomagającymi (botami) ?
jeśli o to chodzi to znam tylko jednego takiego gracza, wspominałem o tym w innym temacie ale okazało się że to całkiem legalne
na ratach niesiedzę więc niewiem, wogóle niewiem jak poznać czy ktoś gra z botami ;)

ps/ niewiem czy dobrze zrozumiałem słowo "boterów" opisałem tak jak rozumię to słowo ;)
jak źle zrozumiałem to się poprawie

Orius
11-01-2007, 15:49
@up. No dobrze zrozumiales ale to nie jest legalne...

Ja noob charem na mina wychodzilem to tam expilem :D