Pokaż pełną wersje : Enerdy beam
Maxioris
20-01-2007, 11:18
Czy opłaca mi się kupować energy beama? Czy lepiej poczekac ja greate?
Najpierw naucz się pisać poprawnie....
Czy opłaca mi się kupować energy beama? Czy lepiej poczekac ja greate?
Opłaca. Czemu by nie?
Ja kupuje wszystkie czary jakie mogę. ^.^
Maniu'Kyra
20-01-2007, 11:26
Kup zawsze może się przydać. Ja kupiłem nawet Exevo Flam Hura chodz to badziew ale zawsze może sie przydać
Alanus Lutinum
20-01-2007, 11:31
Jak masz dużo kasy to tak, jak klepiesz biedę to tylko stracisz kasę. Energy beam o czar przydatny tylko w jaskiniach,a co tam się kryje ? Smoki, albo... trolle. Więc jak masz kasę to bierz. :)
Shenroni13
20-01-2007, 12:57
Według mnie wykupuj takie czary jakie uważasz za słuszne, bo np. jak idziesz expić na cyclopsy to nie będziesz tego używał... Miałem kiedyś taką sytuacje za szczenięcych lat, jak to z wand of plague spotkałem grono szkieletów, a one co cóż były odporne na trucizne to wymiatałem z exevo flam hur...B)
Jeśli masz dobry mlvl to ci się opłaca. Mój qmpel np. biegał z WOCE w jaskini i trafił na fire devila. Nie mógł go dogonić żeby z różdżki walnąć, to przyjechał mu z beama. Jak chodzę moim knightem na dragi z kolegą to on nawala z beama. Opłaca ci się.
druidek12
20-01-2007, 16:48
Nie opłaca się, kompletna strata kasy... I na co ci się to przyda? W sytuacji zagrożenia? Więcej zadasz z roozgi i się wyleczysz...
Co prawda ja kupuję wszystkie potrzebne czary, ale energy beam?... Straszna rozbieżność obrażeń = -
Za dużo many jak na siłę = -
E-wave jest silniejsze mniej więcej 4x a zabiera 2,5x więcej many i ma mniejszą rozbieżnośc obrażeń.
Więc nie kupuj. No chyba, że się pławisz w kasie.
Sir'Matek
20-01-2007, 19:51
Kup zawsze sie moze przydac.
Widze ze grasz na azurze, tam jest zawsze bitwa
Moj kolega z rl dedl na zamku kolo ab bo dostal przypadkowe combo od urbexa i jego bandy. A tam sa takie przejscia ze sie przydaje.
Bieda - zbieraj kase
Bogacz - biegnij do guildi czarodziejów
@kupuj opłaca sie .... :D bo nice atak
@for założyciel tematu D: weź ty jak nie umiesz pisać po anieglsku to spolszcz bo ortografów dużo widze :D
WielkiSorc
24-01-2007, 16:01
Zawsze kupowałem wszystkie dostępne czary, nawet Great Light, gdy teraz jest lighthack w Tibi. Energy Beam jest niezłym czarem, gdy nie masz pacc'a. Polecam go kupić.
Nie kupuj nie opłaca się :) zaczekaj na exevo gran vis lux B)
TheThunder
24-01-2007, 16:33
Według mnie wykupuj takie czary jakie uważasz za słuszne, bo np. jak idziesz expić na cyclopsy to nie będziesz tego używał... Miałem kiedyś taką sytuacje za szczenięcych lat, jak to z wand of plague spotkałem grono szkieletów, a one co cóż były odporne na trucizne to wymiatałem z exevo flam hur...B)
Szczeniecych lat lol ... zaledwie 2+ updates temu i ze szczeniece lata ... rotfl
@Temat
Jezeli masz kase to kup, bo i tak ja na cos stracisz, a tak bedziesz bogatszy o czar chociazby ... ale geb jest lepszy - trzeba to przyznac
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.