PDA

Pokaż pełną wersje : Brass Armor z Apprentice Sheng?


darushu
24-01-2007, 00:21
http://img02.picoodle.com/img/img02/7/1/19/f_brassarmoi_2333m_23331fb.jpg

Dzisiaj natknalem sie na tą o to fotke...
I zwiazku z tym nasuwaja mi sie takie mysli...

Bo jezeli to nie fake, wiec wkoncu brass armor, bedzie dostepny na rooku...
Zmalalo by zainteresowanie samym mino magiem, przez ktorego wiele ludzi poprostu traci czas... i co duzo mowic? prawdopodobnie jest to 1 brass armor wylootowany z AS, wiec prawdopodobnie wypada rzadko.

Jednak 100% co do tego czy to czasem nie fake pewnosci niemam.
Dlatego mam pytanie, czy to jest fake? bo jakos zmieszany tym jestem :)

pozdrawiam

Jackal
24-01-2007, 00:31
Hmm tyle ludzi i nikt nie wziął ciała? widać przecież że pancerz leży w ciele... moim zdaniem to fake.

abdull1
24-01-2007, 00:35
tak ktoś nieudolnie to zrobił
wystarczy powiększyć tego screena w paincie i przyjrzeć się prawej stronie brassa

darushu
24-01-2007, 00:35
Hmm tyle ludzi i nikt nie wziął ciała? widać przecież że pancerz leży w ciele... moim zdaniem to fake.

Niby tak, ale zauwaz fakt, iz po update 7.9 loota z potworow przez 10 sek. moze zabierac tylko gracz ktory najwiecej dostal expa... jedynym wyjatkiem jest jak gracze ustawia party, tylko ze ja nic na tym zdjeciu takiego niewidze... wiec wystarczylo ze owy gracz go otworzyl i mogl tylko on widziec loota przez cale 10 sek. sporo czasu :)

pozatym jest to zamieszczone na stronie www.rookplayer.com
pozdrawiam

Jackal
24-01-2007, 00:51
Nie pomyślałem, ale nadal nie sądzę by b armor był dostępny z questu "zabij potworka a dostaniesz najlepszy arm. na Rookgardzie", skoro jest to najlepszy pancerz na Rooku to dlaczego nie można było się troszkę nad nim pomęczyć?

Zillek Edonek
24-01-2007, 00:54
Skoro ta osoba dostała większą część expa , i mogła otworzyćciało , to czy reszta osób nie rzucałaby śmieci i ciał innych potworków , aby zgarnąc coś dla siebie? Moim zdaniem to jest fake.
Edit: Pod ciałem AS nie ma świeżej krwi , co oznacza , że ciało zostało przesunięte lub krew już zniknęła , a nikt brass arma by w As'ie nie zosawił. Więc chyba nic nie przebije moich dowodów.

darushu
24-01-2007, 00:57
Nie pomyślałem, ale nadal nie sądzę by b armor był dostępny z questu "zabij potworka a dostaniesz najlepszy arm. na Rookgardzie", skoro jest to najlepszy pancerz na Rooku to dlaczego nie można było się troszkę nad nim pomęczyć?

Wiesz... na 1 raz widze screena wyloocenia Brass Arma z AS'a, niewiem czy to jest prawda, ale jesli tak... to zauwaz, ze w calej tibii zabito tego potworka juz, ponad 100 razy (moge sie mylic) i co? pierwszy brass armor?

Czyli wychodzi ze na 100 AS, wypadl 1 brass armor, tzn. ze wypadalby z niego bynajmniej rzadko, albo bardzo rzadko... wliczajac w to ze ma nieregularny respawn, i pojawia sie dosc rzadko... niejest latwym kąskiem, owy Brass Armor... zauwaz ten fakt.

Jackal
24-01-2007, 01:23
Tak dostrzegam, i co?
Ja na swoim "serwerze" (przyznając się do bicia), mam inny podział... jeżeli jest to Great Shield to np. trzeba gdzieś wykopać tunel, przejść zabijając około 300 potworów wejść do tp i to samo aż na końcu zobaczymy kolejny tp, w nim jest malutki pokoik... jest dźwignia i NPC mówią rózne legendy... niektórzy mówią coś o Smoku Panie który jest właśnie tam, on ci zada pewną zagadkę (matematyczną) i wynik jaki dostaniesz, to tyle razy musisz naciskać na dzwignie "USE" aż do wyniku... (np. 4x2 = 8) klikasz USE 8 razy i otwiera ci się pokój z Great Shieldem... dlaczego właśnie dźwignia w pokoju Toma, nie mialaby tak samo służyć?

Picasso
24-01-2007, 02:11
Czlowieku to jest real tibia i od jakiegos czasu, wszystkie nowe "questy" polegaja na "idz,zabij,wez nagrode" xF Zapewne za pare lat beda questy na excalibuga 42352atk:34523def gdzie trzeba bedzie zsolowac 24 potwory majace 56346346k hp naraz w jednym pomieszczeniu huuhaehueahuehuae ~~ Wszystkie stare dobre zmuszajace ludzi do myslenia i wspolpracy questy zostaly wykonane i kazdy posluguje sie teraz solucjami co jednoczesnie przeradza sie w "idz,zabij,wez nagrode(czasem pstryknij dzwignie). Teraz wszystko na duzym lv da sie zrobic solo bez zadnego problemu a slowo " druzyna" zanika w swiecie tibii niestety.

Valderor
24-01-2007, 02:33
Czlowieku to jest real tibia i od jakiegos czasu, wszystkie nowe "questy" polegaja na "idz,zabij,wez nagrode" xF Zapewne za pare lat beda questy na excalibuga 42352atk:34523def gdzie trzeba bedzie zsolowac 24 potwory majace 56346346k hp naraz w jednym pomieszczeniu huuhaehueahuehuae ~~ Wszystkie stare dobre zmuszajace ludzi do myslenia i wspolpracy questy zostaly wykonane i kazdy posluguje sie teraz solucjami co jednoczesnie przeradza sie w "idz,zabij,wez nagrode(czasem pstryknij dzwignie). Teraz wszystko na duzym lv da sie zrobic solo bez zadnego problemu a slowo " druzyna" zanika w swiecie tibii niestety.

Czekam, aż zrobisz solo Pits of Inferno. Nie zapomnij nakręcić filmu.

Nowsze questy nie zawsze są beznadziejne, weźmy np. Meriana Quest, Banuta Quest, Explorer Society - wieloetapowe i bardzo rozbudowane. Ale sądzę że Knightmare'owi nie chciałoby się tracić czasu na przygotowanie takiego questa na rooku (no chyba że pacc).

@Topic: screenshot wygląda na fake. Od kiedy to w potworku najpierw leży bag, a dopiero za nim armor?

Pan Klocek
24-01-2007, 12:03
A nikt z was nei pomyslal ze on wcale nei musial zrobic tego ss wlasnei w tym momencie? Zrobil go np po zabiciu shenga, a z drugiego ss z lootem wkleil loot do tego screena. Jaki problem? Nakladajac maski na zdjecie nie zauwazylem zadnej manipulacji, jest jedno jakies zaklamanie po prawej stronei brass armora ale to moze wynikac z konwersji obrazu do jpga. Mam nadzieje ze to nei fake. Jest tylko jeden sposob zeby sie dowiedziec.
Zapytac tego typa.

Vegere
24-01-2007, 14:56
Moim zdaniem to byli kumple wszyscy rookstayerzy i dlatego nikt nie zabrał tego armora,a wziął go ten kto najwięcej hp zjechał Shengowi.

Pholtus
24-01-2007, 15:51
Chłopaki, zaciekawiło mnie to, a więc postanowiłem zrobić chara na Nepterze i pogadać z "ownerem" brass arma... O to rozmowa:

14:34 Pholtus on Neptera [1]: Hello, Im a rookstayer from Aurea. Can I ask you for something?
14:35 Sulcinal [11]: Hello, if its about the Brass Armor, I no longer have it. The highest level in this world has it.
14:35 Sulcinal [11]: Mobhina.
14:36 Pholtus on Neptera [1]: Man, can u tell him to no ignore me?
14:36 Sulcinal [11]: She ignores all. Shes very arogant.
14:37 Pholtus on Neptera [1]: But, can you tell her, to show me this "very rare"?
14:38 Sulcinal [11]: I can't tell her to do anything. I have no control over her. I'm not even that good a friend with her. I only gave her theBrass Armor to her because she blocked. I Felt that was the right thing to do.
14:39 Pholtus on Neptera [1]: who is lier?
14:39 Pholtus on Neptera [1]: 14:38 Mobinha [52]: no, i dont brass armor?
14:39 Sulcinal [11]: Liar*
14:39 Sulcinal [11]: And Lol at what she said.
14:40 Pholtus on Neptera [1]: then who looted This ARMOR?
14:40 Sulcinal [11]: I did.
14:40 Pholtus on Neptera [1]: I want only lo0k this rare on trade...
14:40 Pholtus on Neptera [1]: man u can be the famoust rookstayer in the world
14:40 Sulcinal [11]: Well like I said, sadly I do not have this piece of equipment any more.
14:40 Sulcinal [11]: I don't care about fame.
14:41 Sulcinal [11]: =P
14:41 Pholtus on Neptera [1]: but u make this screenshoot?
14:41 Sulcinal [11]: I made the screenshot and posted it on tibia.de yes.
14:41 Sulcinal [11]: I thought it was strange and the fact that i've never seen this on Rookgaard before. I posted it.
14:42 Pholtus on Neptera [1]: Mobinha block you?
14:42 Pholtus on Neptera [1]: and u gave her armor?
14:42 Sulcinal [11]: Indeed that is true.
14:43 Pholtus on Neptera [1]: 14:42 Mobinha [52]: Sulcinal is asshoel
14:43 Pholtus on Neptera [1]: =|
14:43 Sulcinal [11]: o.o
14:43 Sulcinal [11]: Well, thats just... Nice, isn't it.
14:44 Pholtus on Neptera [1]: then u died on minotaurs?
14:44 Pholtus on Neptera [1]: she blocked you?
14:44 Sulcinal [11]: Died?
14:44 Sulcinal [11]: I haven't died once on this character.
14:44 Sulcinal [11]: =
14:44 Sulcinal [11]: = /*
14:45 Pholtus on Neptera [1]: ahs, sry I thinked she blocked "you" no Sheng =P
14:45 Sulcinal [11]: Lmao.
14:45 Pholtus on Neptera [1]: dont br plx =p
14:45 Sulcinal [11]: Thats okay.
14:45 Pholtus on Neptera [1]: xd
14:45 Pholtus on Neptera [1]: then she is lier?
14:45 Sulcinal [11]: Well, like I said, I can't help you any more than this. If Mobhina is being like this, then I can't really help.
14:46 Sulcinal [11]: Well, its up to you what you believe.
14:46 Sulcinal [11]: I'm not fussed.
14:46 Sulcinal [11]: I don't care about fame.
14:46 Sulcinal [11]: I just want to have fun.
14:46 Sulcinal [11]: = )
14:46 Pholtus on Neptera [1]: kk, thx man, u really help me
14:46 Sulcinal [11]: No problem. Have a good day.
14:46 Pholtus on Neptera [1]: You too bye =]

Tak, więc postanowiłem pogadać z Mobinho, a o to rozmowa:

14:36 Pholtus on Neptera [1]: Hello, Im a rookstayer from Aurea. Can I ask you for something?
14:38 Pholtus on Neptera [1]: I saw a screen shot with you, and you looted Brass Armor from Sheng
14:38 Mobinha [52]: sorry
14:38 Mobinha [52]: br
14:38 Mobinha [52]: no, i dont brass legs
14:38 Pholtus on Neptera [1]: brass armor
14:38 Pholtus on Neptera [1]: no brass legs
14:38 Mobinha [52]: brass armor*
14:38 Pholtus on Neptera [1]: Sulcinal tell, you have this arm
14:39 Pholtus on Neptera [1]: who is lier?
14:39 Pholtus on Neptera [1]: 14:38 Sulcinal [11]: I can't tell her to do anything. I have no control over her. I'm not even that good a friendwith her. I only gave her theBrass Armor to her because she blocked. I Felt that was the right thing to do.
14:39 Mobinha [52]: no
14:39 Mobinha [52]: dont my friend
14:40 Pholtus on Neptera [1]: then who looted This ARMOR?
14:40 Mobinha [52]: Sulcinal lie
14:40 Mobinha [52]: SS lie
14:40 Mobinha [52]: :(
14:40 Pholtus on Neptera [1]: =/
14:40 Mobinha [52]: SS false
14:41 Pholtus on Neptera [1]: Afff, he said u got this
14:41 Pholtus on Neptera [1]: =(
14:41 Mobinha [52]: sorry
14:42 Mobinha [52]: Sulcinal is asshoel
14:43 Mobinha [52]: Sulcinal is without shame
14:43 Mobinha [52]: sorry
14:43 Pholtus on Neptera [1]: damn!
14:43 Pholtus on Neptera [1]: who is shame?
14:46 Mobinha [52]: Sulcinal
14:47 Pholtus on Neptera [1]: aff he talking the u was blocker, and he give you brass arm
14:47 Mobinha [52]: is shame
14:47 Mobinha [52]: no
14:48 Pholtus on Neptera [1]: ok bye...

shoq
24-01-2007, 16:23
(...)

To wszystko wyjaśnia. Sulcinal dał Mobinsze (lol? jak się to odmienia?) brass arma, kiedy ta go zblokowała. Nie groziło mu to deadem, po prostu uznał, że tak będzie dobrze. Mobinha nie ma tego armora, bo nigdy nie blokowała Sulcinala.

Czego tu nie rozumieć?

Hynu
24-01-2007, 16:34
@Up
Nah, Sulcinal kłamie i to był fake.

@Edit
I po co to wszystko cytowałeś?

Maga Rooker
24-01-2007, 17:53
Gram na tym serwerze, jestem tam 2nd i moge wam powiedzieć tylko tyle: Jest to fake i koniec kropka... Jedynego Apprentice Sheng'a, który sie u naws pojawił zabiłam ja (nie chwaląc się :) ). Ta fotka nie tylko jest fake'm jeśli chodzi o Brass Armor, ale o zabicie tego bossa. Rozmawiałam z Mobinhą i mówiła mi że ten fake jest dla zabawy. A jeśli chodzi o mnie czy zabiłam tego ślicznego potworka ;] to powiem tak, Jeśli nie wierzycie to wpadajcie na Neptere pokaże MLW (Magic Light Wand) bez żadnego problemu, a jeśli chodzi o foty, to nie mam ;P

@edit
A jeśli chodzi skąd sie tam wzieło jego ciało to powiem krótko. Właśnie w tym samym miejscu ja go zabiłam i on tam pozostał, a chwile później Mobinha weszła tam z innymi rgaczami i poprostu zrobili fotke :)

@down
Nie gram, wiadomo. Ale rozmawiałam z Mobinhą i Mofurym (kumpel jej więc z się z nią dogadał) i mówili że jedyny który był na serwe to został pokonany przeze mnie. :P

Wertty
24-01-2007, 18:24
przecierz nie grasz 24/7 moze byl 2 x apperantice sheng albo wiecej moim zdaniem to nie fake. Mowicie czemu nie zbarali armora tzn po update przecierz tylko ten kto zjechal potworowi najwiecej hp moze otworzyc baga.

--Pallek--
24-01-2007, 23:26
Spójżcie na tego brass arma jak on jest ochydnie wklejony !!!111oneoneone W około niego są jakieś szare paski, przyjżyjcie się... To brzydko zrobiony fake, a pozatym by była wielka afera z tym brass armem.

Salem0
25-01-2007, 01:10
Sprawdzilem wszystkie postaci na tym SSie. Faktycznie jedna z nich to 52 lv, reszta malutkie lv i nie ma mowy, zeby sie pchali tam na jakis quest. Poza tym dziwne, ze nie sa to postaci, ktore zostaja na rooku. Wszyscy sa na mainie. Ale w gornej czesci ekranu jest koles, co ma jak mi sie wydaje polski nick, wiec mozna go zapytac skoro niby tam byl. Dla mnie sprawa jest prosta: jak nie zobacze na trade nie uwierze. Pozdrowionka. Pa.

stryju
25-01-2007, 14:52
Gram na tym serwerze, jestem tam 2nd i moge wam powiedzieć tylko tyle: Jest to fake i koniec kropka... Jedynego Apprentice Sheng'a, który sie u naws pojawił zabiłam ja (nie chwaląc się :) ). Ta fotka nie tylko jest fake'm jeśli chodzi o Brass Armor, ale o zabicie tego bossa. Rozmawiałam z Mobinhą i mówiła mi że ten fake jest dla zabawy. A jeśli chodzi o mnie czy zabiłam tego ślicznego potworka ;] to powiem tak, Jeśli nie wierzycie to wpadajcie na Neptere pokaże MLW (Magic Light Wand) bez żadnego problemu, a jeśli chodzi o foty, to nie mam ;P

@down
Nie gram, wiadomo. Ale rozmawiałam z Mobinhą i Mofurym (kumpel jej więc z się z nią dogadał) i mówili że jedyny który był na serwe to został pokonany przeze mnie. :P

No to mamy dowód że to fake.

przecierz nie grasz 24/7 moze byl 2 x apperantice sheng albo wiecej moim zdaniem to nie fake. Mowicie czemu nie zbarali armora tzn po update przecierz tylko ten kto zjechal potworowi najwiecej hp moze otworzyc baga.

To sobie sprawdź w statystkach zabicia potworów, i zobaczysz że był tylko 1 raz. Pozatym po paru dniach chyba nie pojawił by się znów Boss ?

Maga Rooker
25-01-2007, 15:40
Moim zdaniem temat do zamknięcia. Pozdrawiam... ;)

Likierki
25-01-2007, 22:14
Nie czytałem wszystkich postów ale jeśli chodzi o świeżo krew pod ciałem to np.
mógł iść po ciele wolf ktoś go zaatakował zadał mu hita za 1hp i tuż obok zadał mu resztę obrażeń a krew jest ta nowsza czyli po wolfie. Nie wierzycie? Sprawdźcie! Co do tego że brass armor jest przesunięty to nieprawda. Albo ktoś dobrze wkleił albo to prawda. Oglądałem filmik kolesia z Mint i wypadł brass armor wiec zrobiłem screena powiększyłem. TAKIE SAME!

mysql
25-01-2007, 22:26
Fake poprostku mistrzowski ale jednak znalazłem błąd.
Przyjżyjcie się uważnie na prawy dolny kawałek armora- widzisz kropeczki?(jeśli nei wejdź w painta i daj przybliżenie) kropeczki są i to spore- z daleka je widać(chodzi o malutkie pikselki białego koloru)

Dla wykonawcy wielkie gratulacje ale nas nie oszukasz.

Pozdrawiam mysql.

Kokolupia
25-01-2007, 23:05
Jo jo juz podobno kiedys wypadl brass armor w poniedzialek w przeszlym tygodniu na askarze tez byl ale loot ciulowy ( torch,2 dead sneak , 8gp)
__________________________________________________ ___________
My char
name: Kokolupia
Vocation: rookstayer
Swiat: Askara
lvl: 17 i wciaz rosnie

mysql
25-01-2007, 23:11
Jo jo juz podobno kiedys wypadl brass armor w poniedzialek w przeszlym tygodniu na askarze tez byl ale loot ciulowy ( torch,2 dead sneak , 8gp)
__________________________________________________ ___________
My char
name: Kokolupia
Vocation: rookstayer
Swiat: Askara
lvl: 17 i wciaz rosnie

aha? szkoda że cię nierozumiem.wypadł brass armor ale lot był "ciulowy" powiadasz? FAKE!

Pozdrawiam mysql.

Freyu
25-01-2007, 23:33
@topic:
Napewno Fake.
Czemu ludzie wymyślają se nowe historie rookardu zajmijcie sie tym co jest.
Zajmijmy sie SoF'em.

mysql
26-01-2007, 09:45
@up:
SWIĘTA RACJA! Jeśli lubicie sobie wymyślać historyjki to na org.pl wiele takich jak WY jest. Jeśli macie coś oleju w głowie np jak kolega up to wejdzcie w temam może Ty tą zagadke rozwiążesz? A może się tylko ośmieszyszpowiedzieniem "wierze".

Pozdrawiam mysql.

Maga Rooker
26-01-2007, 14:59
Ludzie! Czytajcie wszystkie posty! Jest to fake i koniec! Jeśli nie chcecie mi uwierzyć wystarczy przeczytać comment Mobinhy na Tibia.com lub poprostu spróbować coś z niej wyciągnąć...

ConqU-ErroR
26-01-2007, 20:40
Ja cos nie wierze. Ponieważ, ten gostek co otworzył ciało AS ma 12 level,
a Mobinha która widzimy na ss'ie ma 52 level, więc wątpie, że gracz o 40 leveli mniejszy dostał najwiekszą część expa nawet jeżeli Mobinha blokowala AS.
@Edit.
Tak w ogóle to po zabiciu AS, zrobił screena i wkleił do ciała Brass Armora. Proste.

RookGwardzistka
27-01-2007, 12:02
bardzo ciekawe ale na forum jest wiele graczy ktorzy sie z AP spotkali i chyba nie polecial im Brass Armor






Pozdro

Smailer
27-01-2007, 12:15
To zdjęcie to FAKE bo brass arm jest nie równo w slocie powiększcie se w jakims programie to zobaczycie ale brass armor moze leciec z AS bo z mino maga leci a to dość podobne monsterki :D

- Prodigy -
27-01-2007, 16:06
Mimo wszystko Sheng jest jeszcze zbyt krótko, by jednoznacznie stwierdzić, czy Brass Armor faktycznie nie jest lootem zeń. Możliwe, że skoro AS należy do rasy minotaurów, a w tej kaście zajmuje pozycję maga, to podobnie jak ze zwykłego MM, tak i z niego wypada Brass Armor. Jedyny sposób by to sprawdzić, to zabijać, zabijać i jeszcze raz zabijać ;).

Savio_Barbarzynca
27-01-2007, 19:43
Fake zobaczcie po prawej stronie brassa!:D

Agent iks
31-01-2007, 00:30
100% FAKE ponieważ erig.net z pełna odpowiedzialnością mówi że z Apprentice Sheng NIE wypada brass armor pytałem sie mailowo a to mały dowód...

http://tibia.erig.net/Apprentice_Sheng

Tymson
01-02-2007, 22:00
Heh moim skromnym zdaniem:p jest to fake, gdyż martwy mino mag mógl zostać "zfejkowany" z trupa na majnie a to, że baga ma na środku ekranu jest już wystarczającym faktem, że on go nie ma (baga nie trudno wyciać nie;) ?)

Pan Klocek
02-02-2007, 00:55
Heh moim skromnym zdaniem:p jest to fake, gdyż martwy mino mag mógl zostać "zfejkowany" z trupa na majnie a to, że baga ma na środku ekranu jest już wystarczającym faktem, że on go nie ma (baga nie trudno wyciać nie;) ?)

O czym ty mowisz? Juz dawno wiadomo bylo ze to fake, ale nie czaje tych twoich dyrdymalow na temat "fejkowania trupa mino maga z rooka" czy ty wogole wiesz co to apprentice sheng ? Boss na rooku? Czytales wogole reszte postow? Sadzac po tym co tu wyprawiasz szybko wylecisz.....

@Topic
Mozemy juz juz przestac pisac? Wiemy juz ze to fake. Na forum mamy dosc tematow pod tytulem "Nabij sobie tu posty" czy inne "szukam gildi", "zrobie gildie" wiec po co sie tu w tym rozpisywac. ZDJECIE FAKE :)


EDIT
@Down
Paszol Trollu! Zaraz zaczne raportowac, bo denerwuja mnie juz twoje badziewne, nic nie wnoszace posty.....

Mati94
06-02-2007, 14:36
To na 100% fake.Tutaj macie dowody:
1.Białe kropeczki przy brass armorze
2.Pod nim nie ma krwi
3.Po otwarciu jego na górze okienka z rzeczami pisze "Dead Minotaur"
4.Po wypuszczeniu drzwi by były otwarte