PDA

Pokaż pełną wersje : "Znikanie" Spike Sworda


Kshaq
27-01-2007, 18:52
Nie przyjmuję żadnych PW, wiadomości GG oraz wiadomości w grze w związku z podpowiedziami!!!

Solucja Master Slayera:

Cave - dirt - poison - bite bite - ouch - step twice - flames down

Niby nic nie znaczące słowa określają mniej więcej miejsce do którego należy się udać. Dość ciężka do zrozumienia...

Solucja Rookguardian de'Bove:
nalezy wykonac 2 banalne czynnosci

No tak... Banalne... Ale co może być tak banalnego. No właśnie co jest jedna z najprostszych rzeczy w tibi???

Solucja ode mnie (widać, że tępość nie pomaga):

Odbywa się to na Facc Area. Po pierwsze przetłumacz sobie solucje Master Slayera i mniej więcej w jej środek wrzuć solucję Instynktu. PAMIĘTAJ, że nie wszystko ma dosłowne znaczenie. Powiem, że ostatnie hasło w solucji Master Slayera odnosi się do zniknięcia Spika (chodzi o to, że ognie w dól, po prostu przygasają). Jeśli masz już przetłumaczone i połączone solucje pomyśl o miejscu, które opisuje 1 i 3 hasło. Wtedy wykonaj jedną z najprostszych rzeczy w tibi (potrzeba na to dużo kalorii, ale na rl -.-"). Lecz to nie wszystko. Musisz zrozumieć co oznacza "Step twice". Opisuje to mniej więcej kolejny krok... Co jest kolejnym krokiem? Popatrz jeszcze raz na te dwa słowa... Przyda się znajomość matematyki xD Te dwa słowa przydadzą się one również, gdy będziesz wykonywać tak jakby drugą cześć zadania...Gdy obie "banalne czynności" zostaną wykonane Spike zniknie z wyspy.



Warto obejrzeć sobie filmik z luminery. Mi on pomógł bardzo. Reszta, to już logiczne myślenie i łączenie faktów.

LINKI:
Film z Luminery na www.video.google.pl (http://video.google.pl/videoplay?docid=-3672248863329342648&q=luminera+sword)
Moje "znikanie" Spike sworda. Plik .Rec (http://www.**************/file/yw0xqo)
Moje "znikanie" Spike sworda, na www.youtube.com (wersja skrócona) (http://www.youtube.com/watch?v=B9-EmI-Px9k)
Temat "SoF Done! (http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=113291)

Thoundoom
27-01-2007, 18:57
Mam pytanie! To wszystko odbywa sie na facc area?

Tom The Tanner
27-01-2007, 19:24
W końcu poison czy poisen? Chyba już wiem o co biega. Ale czy to wystarczy? Teraz rozumiem, że ktoś mógł zrobić to przypadkiem. A co do czynności to jest kolejność? Jak już zrobię te czynności to mam zrobić step twice? Nadal mi coś nie pasuje. Żeby to zrobić potrzebne są 2 miejsca? Mi się tam wydaje, że może być jedno. Tzn może być 1000, ale zakończenie można gdzie sie chce. No chyba że... 0o

Szuwar_
27-01-2007, 19:27
@up
Z tego co ?De'Bove? powiedziała to tak.
@Kshaq
To wszystko zależy od koncepcji. Dirt można przetłumaczyć na brud lub na błoto, bite bite to już nie wspomnę. Poisen (o ile jest tam błąd) może oznaczać truć, zatruwać jak i trucizna. Więc nie jestem taki pewny czy wystarczy to przetłumaczyć. Prędzej trzeba to odpowiednio rozpatrzeć. Jeśli kierowalibyśmy się filmikiem z Luminery wynikało by że chodzi o komnatę z trzema Poison Spiderami, i tam trzeba coś wykonać (bite bite?). Zapewne to by była pierwsza część zagadki.

Wiem, że ta solucja daje dość mało, ale po odnalezieniu miejsc radzę myśleć jak kretyn, który nie umie grać w tibię i robi tylko jedną, tą "banalną rzecz" (potrzeba na nią dużo kalorii xD).
Przeciętny gracz-kretyn zaczął by klikać i zabijać PS. ALe to chyba nie to. Jeden z ludzi na filmiku z Luminery zaznacza by ich nie zabijać (drugi dodaje że nie jest głupi). Wcześniej jednak pyta się czy już zrobił (done?). Wynika więc z tego że pierwsza część tyczy się właśnie tego miejsca.
Powrócę jeszcze do tłumaczenia instrukcji Master Slayera:

Cave - dirt - poisen - bite bite - ouch - step twice - flames down

Można rożnie zrozumieć. Może chodzić o brudną jaskinię z trucizną/trującymi pająkami które to mają gryźć/kąsać (podejrzewam że nas). Ouch to chyba na pewno dźwięk który wydamy gdy się skaleczymy (ała, ałć albo coś takiego).

Wiem Kshaq że nie powiesz nam w którą stronę mamy się kierować i wcale ci się nie dziwie. Nie powiesz również, które z moich wywodów jest chociaż w 1% prawidłowe. Tak więc... rozwiązań może być tysiące.

Powiem tylko że próbowałem przekopać całą jaskinię z Poisonami i nic nie znalazłem. Używałem na każdym polu wędki ale i to chyba nie pomogło.
Mam nadzieję że w końcu, wraz z kolegami rozwiążemy zagadkę i dowiemy się co zrobić.

Kshaq
27-01-2007, 19:27
Temat do skasowania

Smailer
27-01-2007, 19:27
Ja też tam byłem moim charem z 1 lvl Kocham De'Bovei kręciłem filmik czy zniknie czy nie B) sam mowicz mnie poprosił :p

Milan ognia
27-01-2007, 19:34
Huh... I kto tu jest wrednym materialistom? A kto mnie błagał, żebym powiedział? Błagał? Nie... spamował. A po pewnym poście widzę jak 'odkryliście'.

Widzisz jak to jest? Jak się ma, to się nie podzieli... A ja nie ma - to się robi *
Szczerze mówiąc wątpie, żebyście sami na to wpadli.

*zgadnijcie.

Michoss
27-01-2007, 19:34
@Kszaq
Mam nadzieję że nie "najbanalniejsza w tibii" bo to by oznaczalo ze musze dednac xD

No ale co może być takie banalne:
Zalogowanie/Wylogowanie sie
Dednięcie
Otwarcie baga/backpacka
Zaatakowanie potwora
Zabicie potwora
Zjedzenie czegoś
Zapalenie torcha
położenie czegoś na ziemi
Wejście/przejście gdzieś
Napisanie/wysłanie wiadomości na Defalut channel
I tyle. To lista najbanalniejszych rzeczy w tibii.
Czy "Ta banalna rzecz" jest na tej liście?
Tak/nie

- Prodigy -
27-01-2007, 19:37
Jak ludzie wciąż będą sugerować się Twoimi błędymi podpowiedziami, to faktycznie wieki miną, nim ktoś do tego dojdzie.

Laila Polka
27-01-2007, 19:48
A ja się tym kierowałam... Tym filmem i wskazówkami, ale nie wiem co to jest ta banalna rzecz ;/ (fajnie by było jakbym była za mądra żeby tą banalną rzecz zrobić, ale jest za głupia) :baby:
do niczego nie dochodze,
ale podejrzewam że to gdzieś jest po drodze na quest kapitana Iglo...

Kshaq
27-01-2007, 19:48
Temat do skasowania

Nethalis
27-01-2007, 19:53
Ja nawet nie mam okazji popróbować tego zrobić bo pell zapewne ciągle to robi :(

Milan ognia
27-01-2007, 19:54
@Kshaq:
Taka racja. I błedy są tu... Jeżeli ktoś zrobi coś, co powiedziałeś, to choćby 666 lat robił to nie zrobi.

- Prodigy -
27-01-2007, 19:57
Ja nawet nie mam okazji popróbować tego zrobić bo pell zapewne ciągle to robi :(

A Ty mi ciągle zabijasz Shenga, ot co!!111oneoneonerazdwaczy

Błędnymi... Hmmm wątpię... One są podawane przez innych i jakoś WY na nich doszliście.

Jeśli ktoś ma brać do siebie to co napisałeś, to nie uda mu się niczego dokonać. Sam nawet nie wiesz, gdzie w tych podpowiedziach-wannabe masz błąd, więc widać, jak "odkryliście", no chyba, że umyslnie wprowadzasz innych w błąd. Aha... i niebieski Jeep nie tędy jechał, którędy mówisz.

Mieliście farta znaleźć się w tej jej grupie

Jak te wszystkie porady są tak prawdziwe, jak to zdanie, to za prawdę, powiadam wam ludzie - szukajta, a znajdzieta, prędzej samemu, niż z tym, co tu pisze, bo jak już mówiłem, autor nawet nie wie, w którym miejscu poełnił błąd. Znaczący błąd - wystarczająco ważny, by męczyć się z tym bez efektów. Sisyph wannabe? Ale przecież ja was wczesniej oszukałem, więc nie jestem wiarygodny, a Kshaq od początku mówił prawdę i tylko prawdę. I jeszcze gdybyś wiedział kto tu się znalazł w czyjej grupie... ;) Sorry za spam, w tym wielebnym temacie, ale na Twoim miejscu zacząłbym reportować, bo się nie odczepią noob jeden z drugim =/

Nethalis
27-01-2007, 20:00
A Ty mi ciągle zabijasz Shenga, ot co!!111oneoneonerazdwaczy

Ja Ci ciągle Shenga zabijam? Zabiłem go tylko dwa razy bo miałem dużego farta

Kshaq
27-01-2007, 20:05
Temat do skasowania

slawekmag
27-01-2007, 20:08
Banalna rzecz... To wystarczy...


Zginąć. ...

Michoss
27-01-2007, 20:11
@Kshaq
Poco zrobiłeś ten temat jeśli nie (tu cytat) szpanujesz? Przecież i tak nie chcesz nikomu pomóc...
Nie? Chcesz pomóc? Zebrałeś informacje i dodałeś "podpowiedź" żeby nam pomóc?
To czemu nie chcesz chociaż odpowiedzieć na moje pytanie. Przecież widzisz że te "podpowiedzi" nikomu kto-sie-nie-dowiedział-z-zewnątrz nie pomagają...

Kshaq
27-01-2007, 20:15
Temat do skasowania

Thor of heaven
27-01-2007, 20:17
@2up

Aby był na temat "znikania" temat w którym możecie gadać...
Poprzedni topic jest już tak z offtopowany i zaspamowany, że powinien zostać zamknięty.

Laila Polka
27-01-2007, 20:17
Wytężam i co? PSTRO
Teraz mam w głowie mętlik.... może poprostu niech ktoś zniknie tego miecza z kamyczka, a my (co tego nie umiemy) bedziemy go szukać, bo wkońcu gdzieś się musiał pojawić... Tylko trzeba się jakoś zgadać...

slawekmag
27-01-2007, 20:18
Dwa miejsca. Ogień i Energia. Prosta rzecz to zginąć. Czyżby zginąć w training roomie?

@down

Zgadzam się niestety :(

Midarth
27-01-2007, 20:19
Jestem niemalże pewny, że kiedy ktoś na forum będzie blisko odkrycia sposobu i go niedokładnie opisze, to zaraz powstanie temat, założony przez któregoś z uczestników żartu, w którym stwierdzi on, że zlituje się nad całym forum i wspaniałomyślnie opisze sposób.



@Milan
Mógłbyś zacząć pisać normalnie, przestać stosować wielokropki i stylować swój tekst na tylko_my_znamy_sekret_jeden_sie_wyłamał_ale_i_tak_ poniesie_kare_cuz_we_rock

Bartek153
27-01-2007, 20:32
Dwa miejsca. Ogień i Energia. Prosta rzecz to zginąć. Czyżby zginąć w training roomie?

@down

Zgadzam się niestety :(

stanac w dwoch miejscach - prosta rzecz zginac a wiec moze trzeba przebiec pierw bo energii a potem po ogniu a nastepnie zginac?

Milan ognia
27-01-2007, 20:32
@Midarth:
Nawet wiem przez kogo... A w tym temacie są błędy. I nie mówcie mi, ze nie. Nie mówię, ze tego nie dokonali. Może wiedzą jak - ale na ślepo.
Jeden z nas wyłamał się... Za dużo powiedział. Szczęście, że nie wie wszystkiego.

Jeżeli nie wiesz, że PROWOKACJA / WKRĘT polega na podaniu informacji które NIE są prawdziwe (odejście Hege... Odejście modów innych - odeszli? Nie. A napisali, że tak... Co? Bana im?) to już nie moja wina.
I my chyba wiemy lepiej... -.-"

Always hunted
27-01-2007, 20:34
Mnie krew zalewa jak widzę Milana i resztę... złamali regulamin, wyraźnie pisze, że za ich przewinienie powinni dostać trochę punktów karnych


Rozpowszechnianie fałszywych informacji: 1 do 6 pkt.
Kretynizm w czystej postaci: 9 do 10 pkt.
Trolling: 6-10 pkt

A tymczasem nic... powinni zostać zdegradowani do zwykłych userów, a tymczasem nic... głupie nooby, uczestnicy tamtego żartu powinni być ukarani -.-

Milan@
Wyjdź z tego tematu, bo się znowu zacznie kłótnia... I Midarth ma rację -.-

Xedram
27-01-2007, 20:40
Dwa miejsca. Ogień i Energia. Prosta rzecz to zginąć. Czyżby zginąć w training roomie?


yhy.. to powiedz mi czy pell padl jak robil ten trik ;>



@topic

Ja kombinuje tak... skoro to "cos" co znika spike sworda i ogien nie moze byc daleko.. i narazie trzymam się "tego " poisen-drit itd.. jak to nie wyjdzie prubuje nastepnego przykladu... ludzie mozecie chodz raz pomyslec -.- Byczycie sie siedzac na forum i czytajac co kto nowego napisze zamiast ruszyc sie i wziasc do roboty....

Naprawde... Widzac co tu sie dzieje mam juz ochote siedziec na tibi.org


Pozdrawiam tych ktorzy przynajmiej prubuja cos zrobic-.-,
Xzizz~

- Prodigy -
27-01-2007, 20:46
Mnie krew zalewa jak widzę Milana i resztę... złamali regulamin, wyraźnie pisze, że za ich przewinienie powinni dostać trochę punktów karnych



A tymczasem nic... powinni zostać zdegradowani do zwykłych userów, a tymczasem nic... głupie nooby, uczestnicy tamtego żartu powinni być ukarani -.-

Milan@
Wyjdź z tego tematu, bo się znowu zacznie kłótnia... I Midarth ma rację -.-

Długo jeszcze będziesz o to płakał? Proponuję podpisać się pod sygnaturką Jarasa, a w swoich postach zacząć uwzględniać inne treści. Mam nadzieję, że jeśli Instnkt, głupi noob, dostałaby degrad, a my bany, chociaż by Ci ulżyło, tyle byłoby dobrego ;). A kłótnia się zaczęła już dawno.

Banalna rzecz... To wystarczy...

Zginąć. ...

Pudło.

...

Jak o kimś zapomniałem to pisać xD

/o/ (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia)

Kshaq
27-01-2007, 20:49
Temat do skasowania

Laila Polka
27-01-2007, 20:52
Niech Milan z taqd nie odchodzi... może jeszcze cos podpowie.... przeciesz on to wie. A co do tej zagadki... czy przypadkiem ten Sword sie gdzieś nie pojawia jak zniknie? Ponawiam moją poprzednia wypowiedz. Aby ktoś z Wiedzących zniknął sworda a my niewiedzący będziemy ganiac po mapie i szukać czegos dziwnego. Bo ponoć jak Sword znika to w Tibi coś się zmienia, ale tzreba być spostrzegawaczym, (to było w temacie o Zdobyciu SoFa.)
może cos się otwiera, lub odsłania... albo pojawia się gdzieś cos w zamian sworda, co pomoże go znaleść.. jakis kluycz gdzieś ... Trzeba latać i szukać... Już dziś szukałam ale nie znalazłam nic,,, ale wierze w ten SpikeSword ... i wiem że gdzies musi byc... przeciesz w tibi nie ma trzeciego wymiaru który pochłania itemy...

slawekmag
27-01-2007, 20:59
Jeśli cipsoft zrobił tak, aby dało się zniknąć spike sworda, to nie zrobił tego bez powodu. To nie koniec questa.

Smailer
27-01-2007, 20:59
Słyszałem od rookerów ,że na rooku jest jakiś popiół i może na niego trza wylać wode a ognie przygasną na wyspie ze spikiem ?

Laila Polka
27-01-2007, 21:06
Słyszałem od rookerów ,że na rooku jest jakiś popiół i może na niego trza wylać wode a ognie przygasną na wyspie ze spikiem ?

Też słyszałam o tym popiole... ale co to da że ognie zgasną skoro i tak na wyspe nie wejdziesz?? po kamieniach sie nie da chodzić... a ten popiół to może słuzy do tej banalniej rzeczy? Albo rzy coś nim zgasić, jak piaskiem? np. ten ogień w mino hell lub w training roomie?

dambibi
27-01-2007, 21:13
@Laila Polka co słyszałaś o tym popiele

@ja sam główkowałem (jeszcze pamientam jak chciałem sciąć dwarven tree za domem toma the tannera small axem xD) i moze trzeba gdzieś iść połknonć slime
to mó pomysl

Coray
27-01-2007, 21:19
Boże, już mnie głowa boli od tego myślenia. Robiłem wszystko (no prawie) a to "coś" dalej leży na tej zakichanej wyspie !!! nie mam już sił ... :(

Smailer
27-01-2007, 21:26
Solucja master slayera w translatorze Deformować (dziura; rozłam; poddawać) - *dirt* - truć (trucizna; trujący) - chwytać (ukąszenie) chwytać (ukąszenie) - *ouch* - kroczą dwukrotnie - ognie na dół
to tak jak by rozkopac dziure a w niej byly trujace potwory (może chodzi o grote z bugami ?)

Laila Polka
27-01-2007, 21:28
@Dambibi

Za dużo nie słyszałam. Przecztałam do 41 strony ten temat o zdobyciu SoFa (teraz juz może byc ich więcej) i wiem tlyko to co tam pisali.
Moge to Wszystko ładnie streścić:
Popiół : ponoć można go wykopać kilofem (pick) i służy do dalszej części questu na SoFa.
Klucz do Mino Maga : ponoć może go zrobić Blink Orc jak dasz mu 100 piece of Iron(nie wiem czy dobzre napisałam) ale to tylko pogłoski. Ponoc Mino Mag ma coś wspólnego z SoFem(chyba teleport)
Banalna RZECZ : po zrobieniu banalniej rzeczy Sword Of Fury znika ze swojej wysepki. Ale tlyko kilka osób wie jak i gdzie zrobić banalną rzecz. Główna podpowiedzią jest: Cave - dirt - poison - bite bite - ouch - step twice - flames down.
Ghoul: Też ma jakieś skrajne powiązanie z SoFem, mówią że trzeba go pokonać by zdobyć Sworda
TO troche tego co wiem. a Jeszcze jest coś takiego co juz chyba pisałam że jak zniknie ten sword to coś się zmienia! To ponoć jest rozwiązanie wszystkiego.
A co do zagadki, myślałam że trzeba zacząć w tym tnelu z miasta na drugą strone mostu, ale ponoc nie, więc możliwe ze terzba zacząć z któregoś siedliska spiderów. Bo w końcu musi być Poison. a Kshaq pisał że to specywiczna jaskinia. CoŚ w tym jest!!

Sorki jeśli to Offtop. ale może się przydać...

Michoss
27-01-2007, 21:30
Poison cave (dziura z PSami) to jedyna rzecz której jestem pewien...

@down
Jest na mojej liście :P?

Kshaq
27-01-2007, 21:31
Temat do skasowania

Thoundoom
27-01-2007, 21:37
Ropowanie xD

Elwer Balus
27-01-2007, 21:39
Z tą najbanalniejszą rzeczą to łatwo mówić tym co już wiedzą:/
Moim zdaniem jest to chodzenie(:baby: ) albo jedzenie :p

edit: myślę ze to jest najtrudniejsze. Odgadnąć co jest ta banalną czynnością:/

Laila Polka
27-01-2007, 21:45
Serio nie myślicie...
Popiół - Nie ma nic wspólnego (gdzie masz to w solucji MS)
Rozkopać - Nie prawda (nic nie pickować...)
Banalna rzecz - pisze pomyślcie błagam was... Jedna z najprostszych rzeczy w tibi -.-"

Ale czy ja pisałam że popiół jest w solucji? Pisałam że o popiole jest mowa w temacie o zdobyciu SoFa... A poniewasz nie wiem dokładnie co oznacza MS'a solucja, to moge myśleć że cos je3szcze tam można zrobić oprucz tego... A co do picka to też tylko z tamtego tematu o tym słyszałam... może coś do następnej częsci questu..
A ta Banalna rzecz.... może co to ma być? Tibia Ogulni ejest banalna jak ma sie wysoki lvl -.-'
jak się nie rozwiązuje tego typu zagadek to jest banalna dla każdego! Podejść zabić. Zabrać loot, nacieszyć sie, poszpanować, sprzedać, nabić lvl, a ta banalna rzecz to moze być nawet nabicie kolejnego lvl'a w TYM miejscu, lub napisanie jakiegos magicznego słowa... może zabicie czegoś?wejście w fielda jakiegoś... pociągnięcie dzwigni. nasr...nakupanie w gacie w przed komputerem. Lub zlanie matki krzesłem.... może to podziała?? X(

pep
27-01-2007, 21:45
Smiem twierdzic ze najprostszym czym kolwiek co mozna robic a zarazem niezbednym do dalszego egzystowania jest chodzenie <poruszanie sie dla nie wiedzacych z czym mamy do czynienia;)>! Aczkolwiek moge sie mylic

Szukam kombinuje ale nic z tego :/. Nic wiecej nie wiem :)

Kshaq
27-01-2007, 21:47
Temat do skasowania

Michoss
27-01-2007, 21:52
@Laila
Dokładnie...
WIEM! Wiem co jest najbanalniejszą rzeczą w tibii! Zabicie motylka z SDków!

Nie no, ja chyba wiem czym jest pierwsza część, ale nawet się nad tym "na głos" nie zastanawiam bo nie chce nikomu mieszać.

Midarth
27-01-2007, 22:03
Phi, banał! Co zrobi nowy gracz, kiedy po raz pierwszy się zaloguje - taką podstawowa czynność? Oczywiście powie: ELO ELO POLAK DASZ COS? I tym pięknym sposobem nie musicie się już nad tym męczyć.

Laila Polka
27-01-2007, 22:04
@Michoss
Jak coś wiesz to pisz do mnie na gg 8630602 :) z przyjemnościa z tobą o tym pogadam, Z tymi co gadałam to wiedza, niepowiedza, lub niewiedzą i im to zwisa, powiewa i faluje. A ja chce wiedzieć, żeby rozwiązać ten Quest! Wkońcu po to on jest!! I sword też po Coś jest! Wyobrażcie sobie że jesteście tmyi Wybrańcami! Zaszczyceni!! W relu nic sie nie udaje a tu w Tibi wielki sukces!! W realu zwykly Polak, Uczeń, Mieszkaniec Ziemi. W tibi wielki Wybraniec! Słynny na cały swiat! O którym gracze będą mówić jak NPC o Dallheimie! Hero!! wielki Hero tibi!! Jak Kite i Black Rose z Mangi "Hack- branzoleta zmierzchu"!! Legendarne postacie!! Będzie Jak w "The World"
Posiadacz miecza będze znany! Ale można zrobic jak pod koniec tej mangi: Wyrzec się dalszego grania w Tibie, na rzecz rozwiązania Sekretu SoFa!
Ludzie szukajcie miecza!

Gniew Mroku
27-01-2007, 22:05
Kshaq, to co, mamy pisać: ale to fajne; świetny opis; gz odkrycia?? Nie przypuszczam.

Tak więc zadam swoje drobne pytanie: czy 2 miejsce jest opisane w podpowiedziach Master Slayera? I czy podczas wykonywania pojawi się na naszym ekranie gdzieś ogień?

Smailer
27-01-2007, 22:10
Kshaq, to co, mamy pisać: ale to fajne; świetny opis; gz odkrycia?? Nie przypuszczam.

Tak więc zadam swoje drobne pytanie: czy 2 miejsce jest opisane w podpowiedziach Master Slayera? I czy podczas wykonywania pojawi się na naszym ekranie gdzieś ogień?
A może idziemy tym tunelec co na 1 lv wychodzimy z miasta i tam sie idzie przez spidery czyli ten poison a potem przez trolle ale przed trolami śa orci a u nich jest ogien :D:D:D:D::D

Kshaq
27-01-2007, 22:12
Temat do skasowania

Smailer
27-01-2007, 22:14
@up
Po prostu możecie pisać, że próbwaliście, ale coś wam przeszkodziło to i tamto, ale po prostu nie piszcie niczego odnośnie solucji jak ona wygląda i co jest czym rozumiesz. :D

Ogień się nie pojawi, a w podpowiedzi Mastera są dwa miejsca (mówię, że znajomośc matematyki i look na step twice powinno pomóc).

Step Twice <Kroczą dwukrotnie> tak jak by potrzebne były 2 osoby ? A może w Goblin Hell są takie 2 dzwignie na 2 osoby może to ma coś wspólnego ?

Michoss
27-01-2007, 22:18
@up
Goblin hell nie, bo podobno dla facc...

Kshaq
27-01-2007, 22:21
Temat do skasowania

pep
27-01-2007, 22:22
Step Twice oznaczac moze 2 rzeczy (moim zdaniem)
1. Krok drugi- wiec czynnosc poprzedzajaca nastepne dzialanie
2. stapnij 2 razy (2 kroki)- wiec cos w stulu trzeba przejsc 2 kroki

Kazdy moze sobie to po swojemu rozumiec. Ja to tak odczytuje

Laila Polka
27-01-2007, 22:24
hymm... jak to ma byc na dwie osoby to może, tam gdzie są dwie drogi (po drodze na quest kapitana iglo) jedna osoba na lewo druga na prawo i sr... robią kupe w tym samym czasie? ale raczej nie... może muszą coś krzyknąć... wkoncu każdy noob potrafi pisać np. Plis fri itans. albo trzeba stanąć gdzieś? NIE WIEM!! może cos zabić w tym samym czasie??
X(

Szkut
27-01-2007, 22:25
Kshaq jedno pytanie: Czy jest jakis lvl wymagany?

murarz17
27-01-2007, 22:26
wiem ze jest to zabronione ale to jest chyba malo prawdopodobne. Tak wiec:
Step- chodzic
twice podwojnie
mozemy sadzic ze nalezy isc w dwa miejsca. Ale wedlug mnie to nie wszystko.
i w jednym i w drugim trzeba chodzic "podwojnie" czyli (wedlug mnie) z jednej kratki na druga. to tylko moje przypuszczenia.

Smailer
27-01-2007, 22:28
a może to oznacza ze 2 banalne czynnosci czyli 2 razy gdzies ustac i już ?

Kshaq
27-01-2007, 22:30
Temat do skasowania

CoffinNail
27-01-2007, 22:32
hmmm... gdzieś była mowa o podpalaniu torchem ogniska... może trzeba podpalić dwa ogniska w jedym czasie sokoro "twice"...

zapalenia torcha i położenie go na ziemi to w sumie podstawowa czynnośc wykonywana podczas pierwszego huntu na ratach...

Michoss
27-01-2007, 22:40
@Kshaq
Z jakiego powodu skasowałeś "można wykonać samemu"?
Pomyliłeś się czy uważasz że to zbytnie ułatwienie?

@down
To było pytanie retoryczne :P
Właściwie ten post miał na celu jedynie pokazanie tym-co-nie-widzieli- jego-posta-wcześniej że była tam taka treść :P

@Smailer down
XD

Coray
27-01-2007, 22:45
@Kshaq
Z jakiego powodu skasowałeś "można wykonać samemu"?
Pomyliłeś się czy uważasz że to zbytnie ułatwienie?

Patrz bo Ci powie, że uważał to za zbytnie ułatwienie ... ;)

@2xdown

lol, rotfl, lol2, zomg, omg, hahaha, :D

Laila Polka
27-01-2007, 22:47
Ach!!!! to podejrzane!!!
może dlatego że jednak tzreba w dwie osoby!! albo ta podpowiedz na serio była zbyt podpowiedzią, ale raczej była oczywista...

Smailer
27-01-2007, 22:47
Patrz bo Ci powie, że uważał to za zbytnie ułatwienie ... ;)

21:41 --------- [6]: Z jakiego powodu skasowales "mozna wykonać samemu"? Pomylileś się czy uwazasz ze to zbytnie ulatwienie?
21:42 Sir Kshaq on Isara [4]: Tak

Khalak
27-01-2007, 22:55
Haha... a jednak to z Luminerą to prawda B) Ostatnio, jak sobie skillowalem, widzialem jak jakis newbie pisze na help czy tam na GC, ze Spike Sword na Rooku znikną B)

Laila Polka
27-01-2007, 22:58
@up
Ale teraz dokonałeś odkrycia -.-'
Lepiej spróbuj się dowiedzieć jak zniknąć tego Sworda! Bo nad tym tu Myślimy!!

Szkut
27-01-2007, 23:00
Mnie ciekawi pewien fragment z pewnego filmiku, tam zaczne swoje poszukiwania

Smailer
27-01-2007, 23:03
Mnie ciekawi pewien fragment z pewnego filmiku, tam zaczne swoje poszukiwania

podziel sie z nami jaki :?

Kshaq
27-01-2007, 23:04
Temat do skasowania

Michoss
27-01-2007, 23:13
Nie dostaniecie ode mnie ani jednej wskazówki więcej. Macie wystarczająco dużo, podczas gdy ja dysponowałem około 10% z tego co macie wy.

Ta, i wymyśliłeś sam. Mhm. A ja jestem Iwan zwany świecącym ku****m...

W.S.F.
27-01-2007, 23:13
Tu trzeba myśleć, ale nie za bardzo

Dobre sobie, połowa rooka nad tym się głowi, a ty mówisz 'nie za bardzo'.

Mnie ciekawi fragment filmu dotyczący wolfa. Zabijają go i nie ma spika ... Oczywiście to nie wystarczy, ale może to część 'questa'. Jestem na dobrym tropie?
;)

@Down
Banalna czynnośc- zabicie potwora. Sam jesteś durny -.-

Kshaq
27-01-2007, 23:16
Temat do skasowania

Zito
27-01-2007, 23:18
Wypisywanie przebiegu solucji lub jej części jest zabronione tak jak pisanie swoich teorii...

1. Sam ja (solucje) w pierwszym poscie napisales.
2. Od czego jest ten temat? Skoro ludzie chca to rozwiazywac to musza jakos wymieniac informacje miedzy soba. A ze rozwiazaniem jest pelna solucja questu...

Laila Polka
27-01-2007, 23:23
huahua!! durne i bezsensowne?? Ziomus zabija wolfa a drugi Spidera w tym samym czasie!! huahua to by było dość durne :] ale jednak stawiam na sr...robienie kupy w tym samym czasie. Przeciesz Puki nam nie powiesz co to jes za banalna rzacz, lub z czym sie wiąże, lub co jest potrzebne do wykonania tej rzeczy mało kto się domyśłi -.-'
To że ty to (chyba) robiłeś tylko z tych małych info to znaczy że albo jestes tak banalny i bezsensowny jak to co tam trzeba zrobić, albo tak super inteligetny ze my wysiadmay przy Tobie!! Nie chce tu obrażać Kshaq ale tlyko to mi do głowy przychodzi ;/

Szkut
27-01-2007, 23:25
podziel sie z nami jaki :?

Sry,tajemnica

Robi sie ciekawie

Grace
27-01-2007, 23:25
@Laila Polka :Wyjdź i nie wracaj.

@Topic :Kshaq ma racje, wystarczy troche pomyśleć :)

Smailer
27-01-2007, 23:25
huahua!! durne i bezsensowne?? Ziomus zabija wolfa a drugi Spidera w tym samym czasie!! huahua to by było dość durne :] ale jednak stawiam na sr...robienie kupy w tym samym czasie. Przeciesz Puki nam nie powiesz co to jes za banalna rzacz, lub z czym sie wiąże, lub co jest potrzebne do wykonania tej rzeczy mało kto się domyśłi -.-'
To że ty to (chyba) robiłeś tylko z tych małych info to znaczy że albo jestes tak banalny i bezsensowny jak to co tam trzeba zrobić, albo tak super inteligetny ze my wysiadmay przy Tobie!! Nie chce tu obrażać Kshaq ale tlyko to mi do głowy przychodzi ;/

Ej mu chodziło ze durne i bezsensowne są rzeczy które trzeba zrobić żeby "zniknąć spike sworda" tzn. są wogule ze sobą nie powiązane tak jak napisał w 1 poscie że wejdziemy do kuchni potem do pokoju a kibel sie spłucze

Laila Polka
27-01-2007, 23:32
Ale to jest jeszcze bardziej bezsensowne niż cokolwiek może być bez sensu!! i była mowa że trzeba myśleć LOGICZNIE! w BEZSENSACH nie ma Logiki bo lOGIKA to znajdowanie i obmyślanie SENSU i dochodzenie jak zdobyc przez jakies czynności SENS!! kurde poprostu juz mnie ta wielka tajemnica dobija ;( siedze od kiedy pojawił się post o tym że soFa znaleziona na Forum i NIC
Szukam czegoś i NIC ...
Jestem za bardzo Logiczna Lub za Mało kumata!
Aha! i Nie zrobie nikomu sasdysakcji i nie znikne jak ten SoF! jestem wieczna az do śmierci!
Nie lepiej poprostu powiedzieć co to za Trick i dać se spokój?

@down Podpisuje się pod proźbą!!

Michoss
27-01-2007, 23:32
Och tak, wielki, genialny Kshaq'u! Przebacz nam, ale jesteśmy zbyt durni i bezsensowni byśmy mogli wymyślić inną tak durną i bezsensowną rzecz jak my!
Nasze mózgi, które tak naprawdę są znoszonymi trampkami, nie potrafią sprostać temu zadaniu! Błagamy cię, oświeć nas swoją mądrością, ażebyśmy też wiedzieli co jest tak durne i bezsensowne jak my, i ażebyśmy mogli uczynić to by zniknąć Miecz Furii! Błagamy Cię!

Zalgadis
27-01-2007, 23:46
Ja doszedlem do tego jak "zniknac" spika
jest to naprawde banalne ...
Podziekowania dla W.S.F za wskazowke dzieki tobie to rozwiazalem
edit@ nawet niewiesz jaka co nie?

Thor of heaven
27-01-2007, 23:54
Kiedy dowiedzieliście się o owym tricku?? NIEDAWNO
Od kiedy znika Spike Sword (SS, SoF)??? OD DAWNA

Morał?? Ludzie sprawiali że znikał nie świadomi tego co robią!
Ktoś zrobił to ponownie i wreszcie zrozumiał!

Może ktoś z was wykonał już tego "questa"*? Brawo ;P

* Quest jest wtedy, kiedy otrzymujemy nagrodę..
Więc lepiej powiedzieć "zagadkę".

Pozdro i zastanówcie się zanim coś powiecie..

Bubusiek
27-01-2007, 23:54
heh, nareszcie do tego doszli

Rothes
28-01-2007, 00:01
Nie mam czasu tego wypróbować, ale jestem kompletnie pozbawiony wyobraźni i nie umiem kojarzyć faktów jeżeli nie chodzi o dwukrotne zjedzenie czegoś (obojętnie czego?).

Laila Polka
28-01-2007, 00:04
Ale ja na serio jestem zbyt tempa rzeby to rozwiązać!! nawet prubowałam iśc z kuchni do pokoju tak żeby kibel się spuscił ale nie dzaiała ;/
a skoro juz dużo osób rozwi.ązało to znikanie SoFa to nie ma co tego dłużej ukrywac!! powiedzice bo ja już na serio zwariuje!! skoro tu nie można solucji pisać to prosze oto moje gg 8630602 i piszczie mi co to za trick! Błagaaam!! Prooszee!! Ustąpcie głupszej i powiedzcie!! Prooszeee!!:baby:

Zalgadis
28-01-2007, 00:09
Ale ja na serio jestem zbyt tempa rzeby to rozwiązać!! nawet prubowałam iśc z kuchni do pokoju tak żeby kibel się spuscił ale nie dzaiała ;/
a skoro juz dużo osób rozwi.ązało to znikanie SoFa to nie ma co tego dłużej ukrywac!! powiedzice bo ja już na serio zwariuje!! skoro tu nie można solucji pisać to prosze oto moje gg 8630602 i piszczie mi co to za trick! Błagaaam!! Prooszee!! Ustąpcie głupszej i powiedzcie!! Prooszeee!!:baby:

kieruj sie slowami Thor of heaven ten quest zrobiles napewno kilka razy i o tym niewiesz...
graj a nie na forum zamulasz...

Laila Polka
28-01-2007, 00:14
kieruj sie slowami Thor of heaven ten quest zrobiles napewno kilka razy i o tym niewiesz...
graj a nie na forum zamulasz...

zrobiłaś jestem dziewczyną! i możliwe że zrobiłam i nie wiem, wiec chce sie dowiedzieć kiedy i jak go zrobiłam! już mi się wszystko miesza... to trzeba coś z tym zabiciem wolfa? czy z niezabijaniem spiderów? czy może jednak z robieniem kupy? albo z chodzeniem... a nie da sie tej czunności inaczej określić niz banalna, bezsensu .... może trudna/ prosta albo coś....;(

Zalgadis
28-01-2007, 00:17
jesli dalej bedziesz gadala o robieniu kupy to pozegnaj sie ze spikiem i z moja pomoca

Michoss
28-01-2007, 00:27
@zalgadis
Ja tam już od godziny siedzie i biegam jak dbil po jaskiniach, z takimi lagami zże 3 razy mało nie dedlem, morduje monstery, relogam sie co chwile, zżeram tony fooda, odpalam i zapalam torche, i co chwile sprawdzam drugim charem chy SS zniknął i co? ODCHODY!

Laila Polka
28-01-2007, 00:57
@Zalgadis jak taka pomoc bedziesz dawał jaką dajesz to napewno cos odkryje... ale co? pewnie wielką kup.. wielkie NIC!
Na moim swiat jest kolejka masakryczna, teraz zarabian na line na jakims biednym świecie, i zaraz będe tam szła i znów szukała tego wielkiego Tricku!!

Święty
28-01-2007, 01:09
przeczytale z 10 razy 1 post chodzilem w kolko robilem wiele rzeczy a gdy w pewnym momecie juz mi sie znodzilo i poszelem zobaczyc to spike sworda nie bylo ... potem z 10 min myslalem co moglem zrobic co dalo taki efekt ale sie nie domylilem xD <<< Ludzki umysl jest nie zbadany hehe

DrakoOsek
28-01-2007, 01:28
@up
to powiedz co robiles po kolei ; p

.-Topic

Kurwa chyba sie domyslam samego poczatku ale nie wiem co z tym step twice ...
Albo ze musza 2 chary jednoczesnie na cos wejsc , albo , ze zabic cos.
Slyszalem cos ze trzeba cos zrobic z gorka co sa spiderki... ale nie wiem o ktora chodzi , czy ta obok bugow za miastem czy ta co jest obok spike sworda.

@edit
ehh
z pomoca kolegi udalo mi sie takie cos :
Więc tak trzeba iść do jaskini przejsc przez poison fieldy i potem bedzie nas cos bilo .bite bite.ale my tego nie zabijamy chyba, potem ouch to tak jakbysmy sie o cos dziubneli XD albo cos (moze skeleton?) , potem .dwa kroki. .drugi krok. .przejsc dalej. to moze byc np. zeby wykonac 2 banalne kroki np 2 sqm przejsc ? przejsc dalej to samo < , drugi krok to ze ktos musi wykonac drugi krok a 2 osoba tez ?hmm.i potem FLAMES DOWN czyli ognie sie gasza ; d!
wiem moze byc WSZSYTKO zle ale tylko to nam sie udalo narazie. ;/

tlumaczenie kolegi ;d (poprawione by me);
Trzeba isc do jaskini gdzie sa poison fieldy a tam sa potworki ktore zaczna nas bic , ale my ich nie zabijamy.potem nas cos dziubie (skeleotn - tak z koelga wynioskolwame)no i potem ten "krok drugi , przejsc dalej ,itp." to , ze CHYBA!! 2 osoba musi wykonać jakies czynnosci tzn. jest tez mowa o 2 zywiloach ogien i energia? , to chyba musi przejsc przez to 2 razy , albo 2 postacie naraz.no i potem ognie gasza sie.

@down
no ale chodziles do jakies jaskini za poison fieldy co byly psy ?

Święty
28-01-2007, 01:35
Z checia bym powiedzial gdybym sam wiedzial kreclem sie wta i spowrotem robilem to i tamto i tak z godzine ;]
szczerze to zrobilem wielka rundke wokul calego podziemia kolo ss ale tak sie czasem spieszylem ze nie zabijalem czegos wiec to moze byc dobre ;]

MvD
28-01-2007, 01:50
Huah i kto tu robi teraz wielkie HALO w okół siebię Kshaczq? Tak, tak, my oszukujemy, znamy tą tajemnice i nie chcemy nikomu powiedzieć. Po co zakaładłeś ten temat? Tyle dałęś podpowiedzi, to dlaczego odrazu nie napiszesz jak tam dojść? Heh... to jest śmieszne. Pierw strzelasz z dupy (tak, nie boje sie tego powiedzieć), że piszemy tematy, po to aby uzyskać sławe, a teraz odkryłeś (wątpie) jak dojść i myślisz że jesteś trendy. Śmieszny jesteś...

Pozdro 4 All

Laila Polka
28-01-2007, 02:39
no prosze... kshaq okazał się Szpanerem, tak jak wy z Blue Jeepa...
A może jednak powiecie co zrobić żeby SoF znikł? Bo narazie na Antice jest zniknięty... i nie moge testować niczego... i kurtka juz strasznie chce wiedzieć o co chodzi!! Prooszee!! Już mi sie nudzi gra "Siała baba mak, nie wiedziała jak, a Dziad wiedział, nie powiedział i to było tak!"
Głupia zabawa... mi się chce juz spac i kończe, a juro (dziś ranp) spodziewam sie odpowiedzi :]

Hamtarox
28-01-2007, 02:51
Cóż Kshaqu powiedzial ze filmik mu pomogl no wiec obejrzalem go kilka razy i...
wg mnie trzeba raczej walnac blood hita wolfowi (sami obejrzcie sobie kilka razy moment kiedy wolf dostaje 2 hita, plomienie znikaja) i zapewne 2 osoba musi hitnac 2 potworka w tym samym momencie? I choc nie jestem tego pewny wydaje mi sie ze zaatakowanie stworka to rzecz banalna :D Tak wiec mysle ze cos pomoglem :) Kshaq jesli bylbys laskawy i powiedzial czy w mej wypowiedzi jest choc ziarnko prawdy bylbym niezmiernie wdzieczny :confused:

Jedno jest pewne Cipki niezle musialy sie nakombinowac zeby wymyslic cos takiego :D

Lece spac Cya ;)

Kozer
28-01-2007, 02:59
Twice step...Drugi krok...A może dwa kroki...

A co do tych kalorii w rl to chodzi chyba chodzi o to że długo trzeba czekać na to "zniknięcie"

2 banalne czynności:
-zrobienie 2 kroków
-czekanie...



(Pewnie nie zgadłem ale prosze powiedz czy byłem blisko xO)

Święty
28-01-2007, 03:03
mi kalorie kojaza sie z jedzeniem ;] w rl trez duzo jemy ;]

DrakoOsek
28-01-2007, 03:07
EE
a moze trzeba zrobic cos z tym ogniem na skale mino albo z foodem ? ?

ALE NAPEWNO WIEM ZE ROBI SIE COS W TEJ JASAKIONI ZA MIASTEM CO SIE NA TROLLE IDZIE NAPEWNO !

ale nie wiem co ; d!!!!!!!

@1

kurwa to juz nie wiem.
To kurwa kiedys ten spike znikal to ludzie musieli to przez przypadke robic
to moze jakas osoba przeszla czegos nie zabila ,a druiga przeszla i zabila i sie puuf stalo ? ( to tylko takie przypuszczenia , przyklad itp ; d).
a pozniej CO SIE STAO NIE MA SPAJK SFORDA NA WYSPIE TO NAPEWNO ZABAWA GIEMOW !

no ale z tego wszystkie tez wynika ze nia ma zadnych 3 roomow .. nie potrzen pacc pick itp...
tak jak Święty powiedzial , ze biegal se po jaskiniach "POD" spikiem a ie nad -.- (czyli tam gdzie trolle) i puff znikna miecz !! WTF?!?

wiem wiem myle sie ; d (jak zawsze ofc)

@edit 2

w tym filmuku na google : http://video.google.pl/videoplay?docid=-3672248863329342648&q=sword+of+fury to ten cos gosciu bez pacca robi napewno ... bo by tam nie zostawal no nie ?? ale nie wiem po co brali do reda poisony ( hmm a moze "przejsc przez poison cave potem dostaniemy ciosy ale nie zabijac nic ouch to moze poison ?? , drugi krok to chuj go wie , i flames down(...)(..)(.).)
Juz sie pogubilem na maxa OMG !

@edit 3
Hmm a moze?
Trzeba przejsc przez posion fieldy ( moze tamten drugi gosciu przeszedl co byl bez pacca ? : o)
potem bite bite (bic cos , albo dostawac hity ) ouch to pewnie zatrucie ,drugi krok to moze walniece tego wolfa albo zrobic ta "czynoosc" o ktorej tylko NIELICZNI wiedza ; d no i flames down.
Nic innego teraz o tej godzinie i minucie nie wymysle , ale sproboje cos wymyslec !I jak cos bede wiedzial odrazu dam tutaj xD!

dobra cya ide spac
sproboje cos jeszcze pokombinowac jak bede lezal ;P.

Święty
28-01-2007, 03:10
z tym minem na skale bylo wiele opowiesci i mitow zabij bez eq zabij fistem a wyleci ci zlota ryba dalem sobie z nim spokoj

ale dzieki temu mam 25 fista

Kozer
28-01-2007, 03:33
Ehh...Przez to będe miał dziwne sny xD
Ale co to znaczy w ogóle ze sobą nie powiązane?
Zostawił spidery na red hp
Tamten kolo bez pacca napisał"msg when you been ready"(czy coś takiego)a ten z pakiem ruszył sie dopiero gdy zniknela mu trucizna dziwne...

Laila Polka
28-01-2007, 09:10
To chyba coś w stylu, zabic wolfa jak cos tam w podziemiach się zrobi... czyli np. Poison komus zniknie, lub ktoś zabije coś, kurde nie wiem....
Przez całą noc nie zmruzyłam oka... Czytałam książke i drapałam sie po głowie,,, a w przerwach myślałam o SoFe... wiem tyle co wy,,,, proponuje aby ktos z WIEDZĄCYCH NAM POWIEDZIAŁ!

Coray
28-01-2007, 09:13
Och tak, wielki, genialny Kshaq'u! Przebacz nam, ale jesteśmy zbyt durni i bezsensowni byśmy mogli wymyślić inną tak durną i bezsensowną rzecz jak my!
Nasze mózgi, które tak naprawdę są znoszonymi trampkami, nie potrafią sprostać temu zadaniu! Błagamy cię, oświeć nas swoją mądrością, ażebyśmy też wiedzieli co jest tak durne i bezsensowne jak my, i ażebyśmy mogli uczynić to by zniknąć Miecz Furii! Błagamy Cię!

PODPISUJĘ SIĘ POD TYM.

Wiecie co wam powiem ? Ci co wiedzą to tylko tym szpanują, a kwestią czasu jest to, że ktoś to odgadnie i się wypapla :) Jest tyle wskazówek, że zaraz ktoś znajdzie rozwiązanie i napisze solucje. Wtedy na każdym świecie spika nigdy nie będzie ... Poczekamy na erig.net albo tibiawiki :) To tyle ^^ Bo jeżeli to jest tak durne to szybko znajdzie się rozwiązanie, bo na tym forum jest pełno durni i taka jest prawda XDD

Uther92
28-01-2007, 10:22
@Coray/ Michoss i inni
Jeżeli jesteście tacy tępi, że nie możecie nic wy myśleć, to czy jesteście godni ujawnienia wam tak wielkiej tajemnicy ?

Thor of heaven
28-01-2007, 10:30
a kwestią czasu jest to, że ktoś to odgadnie i się wypapla

Oczywiście to od razu było wiadome..
Ale jakże możemy odbierać wam tą wspaniałą przyjemność dojścia do czegoś samemu?? Jeżeli ktoś nie dojdzie do tego sam, to nie zasługuje żeby znać ten trick! Każdy kto po kilkodniowym łażeniu po rook'u i olbrzymim wysiłku wreszcie znajdzie odpowiedź, może być na prawdę z siebie dumny...

ODCZEPCIE SIĘ OD KSHAQ'a!!
(Zrobił coś złego??)
"Szpanujesz!", <---- Jak to słyszę to mi się nie dobrze robi..

Dał wam wskazówki, zebrał je w "całość", nie chce tylko aby ktoś tego dokonał i umieścił tu dokładny opis...Czyż nie ma racji?! Zastanówcie się zanim coś jeszcze powiecie na jego temat...

Pozdro

slawekmag
28-01-2007, 10:32
Cave - dirt - poison - możliwe że opis miejsca
bite bite - gryźć
banalna rzecz - jeść

(potrzeba na to dużo kalorii, ale na rl -.-")

"Step twice". Opisuje to mniej więcej kolejny krok Kolejny krok po jedzeniu to picie.

poison

Czyżby trzeba wypić truciznę?

Wniosek:
Możliwe, że trzeba coś zjeść lub też wybić, możliwe że truciznę.




@edit

Ouch to chyba na pewno dźwięk który wydamy gdy się skaleczymy (ała, ałć albo coś takiego).

Lub gdy ugryzie nas jakiś drobny owad...

Tebiator
28-01-2007, 10:41
a ja mam pytanie a po co wam wiedziec jak znika spike ? bedziecie sie jarac tym ze zniknie spike ? dla mnie tandeta i strata czasu na takie lamiglowki...

pzdr ;)

slawekmag
28-01-2007, 10:43
Bo wierzymy że znikanie spikea to nie koniec questa. Po za tym można go jeszcze jakoś przywrócić...

Thor of heaven
28-01-2007, 10:46
@Tebiator
Jeżeli cię to nie interesuje poco się udzielasz w tym temacie...

@up

Nie koniec? Raczej sam początek :)

@down
Twój wybór ;))
Tak, sory :P Oczywiście, że masz ale ""dla mnie tandeta i strata czasu"" to możesz pozostawić dla siebie ;p

Pozdro

Tebiator
28-01-2007, 10:48
cos watpie aby byl takowy quest ;)

a do tego ja bede sie czyms takim zastanawial jesli ktos bedzie posiadaczem ow spike... a szczerze jestem sceptykiem ...

do tego posiadam katanke i niezle sobie z nia radze 8o :) marzenie moje to poison dagger ;) a spike hmmm legenda.... posion dagger jednak nie jest wymyslem fantazji ludzie go maja.... ;) wiec ?

wole zyc mysla poison daggera niz bujna fantazja questu ktorego nie bedzie ;)


co do THORA:
jestem rookstayerem wiec sadze ze prawo do glosu mam ;) i uswiadomieniu wam ze to brednie ... strata czasu ;)

Tom The Tanner
28-01-2007, 10:56
@Tebiator - 2x w górę...
Są 2 możliwości.
a) Znikanie to bug, który każdy może wykorzystać. :/
b) Znikanie ma swoją przyczynę. Jeśli ktoś wie jak zniknąć Spike to może skojarzyć fakty i odp na najważniejsze - CO tak właściwie zrobił, że legendarny miecz Kylindry zniknął i nie chodzi mi tu o czynności tylko o głębszy sens tego co zrobił. Jeśli jednak żeby zniknąć SS trzeba przejść się tu i tam po drodze wyrzucając dirt(y fur) albo nie dobijać potworów to ten cały Quest na Spike Sworda w ogóle nie ma sensu. To nie znaczy jednak, że wszyscy muszą wiedzieć bo mało kto to wykorzysta. Dlatego solucji mówimy nie.

Wszyscy się kłócą bo są nabuzowani Spikeaferą. Forum ochłonie i wszystko będzie jak dawniej. ;)

Thor of heaven
28-01-2007, 11:00
to ten cały Quest na Spike Sworda w ogóle nie ma sensu.

Hmm.. a myślisz dlaczego nie został rozwiązany ani nawet tknięty?
To jest krok w kierunku czegoś większego.

Znikanie to bug, który każdy może wykorzystać. :/
Nie ponieważ widać, że są to skrypty i zaczyna to mieć spójną całość.

A co do solucji już się wypowiadałem.

Smailer
28-01-2007, 11:09
POWIE MI KTOŚ GDZIE JEST QUEST KAPITANA IGLO CZY COŚ TAKIEGO ?
PAMIĘTACIE TRAGEDIE CO SIE CHALA W KATOWICACH ZAWALIŁA ? NO TO CARITAS MIAŁ PRZEKAZAĆ ZEBRANE FUNDUSZE OFIARĄ A LUDZIE WPLACALI DO CARITAS A CARITAS GUWNO DAŁ (Pisze bo usłyszałem w Tvn24 i mi sie spodobało)

Tom The Tanner
28-01-2007, 11:26
@Thor.
Skoro tak, to teraz najważniejsze to dopatrzyć się głębszego sensu w wykonaniu znikania Spike. Ale najpierw go "zniknąć". :D

@Smailer.
Z pewnością, przydatna wskazówka. NPC Caritas rozdaje "guwna"? Czyli ta teoria Levas Polki czy jak ona miała, że trzeba załatwić się w 2x miejscach jednocześnie była prawdą? Aaaa nie... pewnie wy na zderzaku u tego niebieksiego Jeepa?

Smailer
28-01-2007, 11:32
Aaaa nie... pewnie wy na zderzaku u tego niebieksiego Jeepa?
ja napewno nie , pytałem na prv massage w tibi ale tylko odpisywali że to banalnie proste i że nie powiedzą

Atin Cler
28-01-2007, 11:40
Mi sie wydaje ze banalna rzecza jest zjedzenie jablka(?)
@edit:
Albo zapalenie torcha ?

Smailer
28-01-2007, 11:42
@UP Może żeczywiście oni jak pisali tą "bajeczkę o quescie" to pisali żę jabłka potrzebne , może chcieli nas naprowadzić ?

Szkut
28-01-2007, 12:04
Done na berylii, polowa mysli ze mam sofa

To jest naprawde banalna rzecz

Smailer
28-01-2007, 12:24
@Szkut może mała podpowiedź ?

Szkut
28-01-2007, 12:26
@Szkut może mała podpowiedź ?

Przyjrzyj sie filmikowi z luminery

druidek13
28-01-2007, 12:29
Heh, ja myślę, że to jest wdepnięcie w oba poison fieldy jak się idzie na letter, a poźniej w ogień i energię w training room.

Smailer
28-01-2007, 12:33
Przyjrzyj sie filmikowi z luminery

CHodiz ci o to że jak zaczoł atakować wolfa to znikl ? Bo zaatakowanie potwora jest banalne :D

Atin Cler
28-01-2007, 12:34
mnie tylko zastanawia dlaczego mieli nie zabijac pajakow i czy to ma jakis zwiazek z questem ?

Smailer
28-01-2007, 12:38
mnie tylko zastanawia dlaczego mieli nie zabijac pajakow i czy to ma jakis zwiazek z questem ?

Jak Mowicz Rookstayer chiał zniknąc spika i z nim szedłem (musiał mnie przeprowadzic ja 1lvl i kreciłem w tibicam) to też kazał nie zabijac spiderow , ale mu coś nie wyszło bo spikey jak był tak jest :p

Szkut
28-01-2007, 12:43
CHodiz ci o to że jak zaczoł atakować wolfa to znikl ? Bo zaatakowanie potwora jest banalne :D

Chyba nic w twoim przypadku z tego nie bedzie..

Smailer
28-01-2007, 12:46
1 rzecz to pewno zrobil w podziemiach a druga to pewno przy wysepce :confused:

Atin Cler
28-01-2007, 12:48
Przyjrzyj sie filmikowi z luminery
ogladalem ten filmik pare razy, i dowiedzialem sie tylko co to za miejsce ale czy to o miejsce chodzi czy moze o tego wilka ?
@edit:
banalna rzecz kolo wyspy to moze byc zaatakowanie wilka w a w podziemiach moze zapalenie torcha ?
Ale nie wydaje mi sie ze o to chodzi bo wilka zaatakowal kto inny a w podziemiach byl ktos inny

MasterTusk
28-01-2007, 12:48
banalna rzecz?

plx free itans lub plx no kill:D

druidek13
28-01-2007, 12:52
Smailer, możesz nie pisać posta zaraz jak ktoś napisze nowy? Edytowanie boli?

Mery_Knight
28-01-2007, 13:02
uwaga niektozy wchodza na ostatnia strone tematu (patrza tylko na tytul) i mysla "ja wiem jak to zrobic " a gó... wiedzą bo inni mysla wciaz to samo i gadaja o glupotach ze trzeba zabic wolfa i znika bum... TRZEBA ZROBIC COŚ prostego co jest banalne a nie przyszyszlo nam do glowy (Przynajmniej ja tak mysle ) jeszcze raz uczulam tych ktorzy nieczytaja tematu od poczatku i pisza a moze zabic wolfa? to koniec to chcialam powiedziec dzieki ...

a moze tzreeba pogadac z jakims br? co?? eh...

Kshaq
28-01-2007, 13:04
Temat do skasowania

Kic~
28-01-2007, 13:12
Zaraz się zdenerwuję na nich i tam im pełną solucję tego shitu....
(bite 11 stron jest o błaganiu Kshaqa, żeby wam pomógł i co jest tą banalną rzeczą <.< ) Myślta kurde.... Ja przy jakundafie siedziałem parenaście dni zanim doszedłem tam gdzię juz oficjalne treści ci nie pomogą...

Sorry Kshaqu...

Smailer
28-01-2007, 13:12
Chodzi o tą jaskinie z Spiderami tam został Jeden z 2 kolesi Wiec to chyba 1 miejsce:cup:

Mery_Knight
28-01-2007, 13:15
No tak i jak mozna zauwazyc to niezabijaja spiderów chyba kazdy to widzi ze lataja z redem moze to nastepna wskazówka do solucji? moze gdy niezabijemy spiderów mozna zrobic cos w tamtym pomieszczeniu? wiem wiem zaraz kazdy bedzie pisal ale ja juz to pisalam... ale ja juz to pisalam to jest moje zdanie :cup:

@down
tez tego nierozumiem na poczatku patzre temat "znikanie spike sworda to sobie wchodze myslac ze to juz jest cala solucja powiedziana a tu sklada nam wszystkie wskazówki w kupe z tematu Sof done nierozumiem tego tera musimy sie z tym,m glowic zamiast by powiedzial to i owo :P

Xedram
28-01-2007, 13:17
Rozumiem cie Kshaqu ze nie podasz wiecej wskazowek i z tym sie zgadzam bo coto za przyjemnosc zrobic cos co bylo napisane na forum a nie samemu to odkryc i przezyc rox przygode :D

Ale nie rozumiem poco zakłądałes ten temat ? -.^ najpierw piszesz ze chcesz zlozyc cala zagadke w calos a po 2 dniach piszesz zeby nie pisac swoich teori itd!..
to ze tak zapytam o czym mamy tu pisac B) ?


Teraz mamy w tym temacie pisac GZ KSHAQ :o jak tego dokonales jestes misterzem! etc



Xzizz~

Kshaq
28-01-2007, 13:21
Temat do skasowania

Atin Cler
28-01-2007, 13:23
juz 2 h siedze nad tym latam po roznych miejscach na rooku i albo jestem na to za glupi albo cos, pozatym samemu mi sie nie chce szukac jest moze ktos chetny do pomocy ? ktos kto ma postac na iridi ?
@edit:
pierwsze miejsce znalazlem jak ogladalem film po raz 1
a drugie nie mam pojecia.

Smailer
28-01-2007, 13:25
A ja chyba odnalazłem 1 miejsce
8o
i wymyslilem nazwe dla tego znikania "Spik Trick"

Kic~
28-01-2007, 13:26
Nie pisze tego tylko dlatego, że mam czasunek do twojej włożonej pracy i heroicznej postawie pomocy "innym" ( dwuznaczność obowiązkowa )

Tak przy okazji : piszcie sprawozdania z tego co robicie, a na pewno Kshaqu nie omieszka wam pomóc. Tylko nie robcie zdań typu :" Myśle, że trzeba to i to". <---- co jedno znacznie wywieracie komentarz se strony Autora.


Pozdrowienia i życzę powodzenia

Drzamich
28-01-2007, 13:27
Mam pytanie: czy da się "zniknąć" Spike Sworda samemu, czy ktos musi pomagać?

Smailer
28-01-2007, 13:32
Mam pytanie: czy da się "zniknąć" Spike Sworda samemu, czy ktos musi pomagać?

chyba ktos musi pomagac bo jak byl film z luminery to 1 z ekipy zostal ze spiderami a drugi poszedl do wyspy i caly czas gadali na prv

Mery_Knight
28-01-2007, 13:33
uwaga kto chce zemna rozwiazywac zagadke czekam na guardi lub przylacze sie do kogos na innym swiecie prosze pisac jak coB)

Kshaq
28-01-2007, 13:33
Temat do skasowania

Smailer
28-01-2007, 13:37
dobra ale zgadłem z tym pomieszczeniem ze spiderami ?

Atin Cler
28-01-2007, 13:37
chyba ktos musi pomagac bo jak byl film z luminery to 1 z ekipy zostal ze spiderami a drugi poszedl do wyspy i caly czas gadali na prv

ten drugi poszedl kolo spike sworda zeby nagrac jego znikniecie :p

Smailer
28-01-2007, 13:41
W dość niedalekiej odległości leży jaskinia ze snakeami z filmu z liminery i potem z trollami gdzie jest popiół

- Prodigy -
28-01-2007, 13:42
A powiedz mi czy pisanie swoich teorii jest pomocne? Raczej nie... Po co pisać "Myślę, że idziesz tu i tu musisz zabić jednocześnie dwa potwory z kumplem i Spike zniknie". To jest bezsensu, ponieważ nie tędy droga. Temat założyłem, żeby zebrać te wskazówki. Czy wy nie rozumiecie, że ja chce wam pomóc. Te wasze teorię mogę wprowadzić w błąd kogoś kto jest na dobrej drodze. Zresztą róbcie co chcecie... Nie pisać tylko Odpowiedzi do Solucji... :/


Twoja pomoc, to zabawa w kotka i myszkę, grasz sobie z ludźmi. "Ciepło, ciepło... zimno, zimno, arghh, nie tu, kretynie! mówiłem, że to banalne ma być!". Nie wiem ilu ludziom pomogłeś do tej pory w ten sposób, ale przejrzyj sobie posty od początku tematu i policz tych, którzy jednoznacznie dzięki Twojej "pomocy" wpadli na dobry trop.

Nie pisać tylko Odpowiedzi do Solucji... :/

Masz zamiar tak przytakiwać i zaprzeczać, aż do końca (?) tematu? A gdy ktoś w swoim poście poda właściwy sposób wykonania obydwu seali, to przytakniesz? Wszyscy wtedy będą już wiedzieli, co należy zrobić, a to będzie równoznacze z "zamieszczeniem solucji", a z drugiej strony, chyba nie zaprzeczysz komuś dobrze podanego rozwiązania? Jak już zaczynasz temat z chęcią pomocy, w nadziei, że po wszystkim będziesz uchodził w glorii dobroczyńcy, który w przeciwieństwie, do tych zuyh, pomógł ludziom wpaść na trop, przemyśl niektóre rozwiązania kilka razy, bo dobrze wiesz, że jak już ludzie dojdą do czego trzeba, nikt nie będzie się krył z publicznym spoilowaniem (co bardzo by mnie cieszyło, bo jak każdy zacznie na siłę próbować podpowiadać innym, to temat dojdzie do 84758375 stron. A właśnie... jak długo masz zamiar dawać tu wskazówki? Aż każdy z forumowiczów jednoznacznie stwierdzi, aż wie o co chodzi?). Poprostu odpowiedz mi krótko - jak chcesz zrobić tak, żeby każdy wiedział o co chodzi (Bo chyba taki masz zamysł, prawda?), a jednocześnie uniknąć spoila?

Nethalis
28-01-2007, 13:45
LOL Przed chwilą próbowałem sprawić, aby zniknął. Skończyło mi się jedzenie, więc poszedłem coś upolować. Wracając poszedłem drogą gdzie są szczury. Wylogowałem się, zalogowałem postacią, która stoi przy spike i patrze, a go nie ma. Wszystko to wydarzyło się przypadkowo na Danubii :)

Gallar
28-01-2007, 13:46
Kshaq, więc jednak się nie myliłem na początku co do Ciebie.
Debilny dzieciak, który wybłagał od kogoś spoila do znikania spike sworda i robi z siebie guru na forum.
Ja przepraszam - ale skoro w temacie 'SoF Done' ludzie pisali, że da się go znikać, to na cholerę założyłeś ten temat? Skoro nie masz zamiaru nic a nic konkretnego powiedzieć, bo te Twoje podpowiedzi są nikomu nie przydatne, to po co?.
Myślisz, że to Ci coś da?.
Powiem szczerze - żeby nie to że wiem, jak się przymilasz do niektórych moderatorów, to już dawno bym kilku zaspamował skrzynkę, żeby przejrzeli ten temat.
Normalny luser dostałby za to bana - robisz z siebie mastaha.
"HAHAHAH KTOS MI POWIEDZIAŁ, WIEM JAK TO ZROBIC WIEM, ALE WAM NIE POWIEM'. To ma mieć sens?.
Proszę Cię, przeproś i wyjdź, zachowując jeszcze resztki honoru.

Krakers
28-01-2007, 13:48
@3up

Dobrze gada dac mu herbaty!

Coray
28-01-2007, 13:49
@3up

Dobrze gada dac mu herbaty!

Piwa mu ! :) Prodigy rządzisz ...

Smailer
28-01-2007, 13:55
WIEM ! Trzeba isc tam gdzie sa spidery i kamerzysta sie rozloczyl z tym drugim lolem no i trza zjechac spiderom do red hp zeby nas nie atakowaly potem czekamy az nam x zniknie i sie wylogowujemy a nastepnie wlogowywujemy 2 banalne rzeczy Yeahh....
Sry ale chyba nie działa x(

Coray
28-01-2007, 14:00
WIEM ! Trzeba isc tam gdzie sa spidery i kamerzysta sie rozloczyl z tym drugim lolem no i trza zjechac spiderom do red hp zeby nas nie atakowaly potem czekamy az nam x zniknie i sie wylogowujemy a nastepnie wlogowywujemy 2 banalne rzeczy Yeahh....

nie działa ....

@down
Zadzialalo ?!

Mery_Knight
28-01-2007, 14:00
a jak zadzoalalo to graty
@ee moze tzreba dac loga w jakims miejscu wyznaczonym jak niedziala to kupa szukamy dalej

@up niedziala niestety..

Atin Cler
28-01-2007, 14:22
WIEM ! Trzeba isc tam gdzie sa spidery i kamerzysta sie rozloczyl z tym drugim lolem no i trza zjechac spiderom do red hp zeby nas nie atakowaly potem czekamy az nam x zniknie i sie wylogowujemy a nastepnie wlogowywujemy 2 banalne rzeczy Yeahh....


a moze wylogowujemy sie w tej jaskini gdzie mowisz a drugim charem wlogowujemy sie do tej drugiej ;) - gdziekolwiek ona jest

MasterTusk
28-01-2007, 14:25
A więc Kshaq:

Założyłeś temat dosyc kontrowersyjny.Powinienes liczyc sie z tym ze dla niektorych wiedza innych jest czyms nie do zniesienia.Jak Ty wiesz to znaczy ze jestes gorszy[dla większosci] dlatego mówią że zle zrobiles itp.

gdybys powiedzial prosto z mostu "trzeba zrobic to i to" to wiekszosc pisalaby poco to napisales,a w myslach "lol ale frajer thx"

Wg mnie powinienes ciągnac to co zaczales do konca.Sam probuje rozwiazac te zagadke,ale narazie jestem zbyt roztrzepany:)

Gobii
28-01-2007, 14:26
Odwalcie się all od Kshaqa to spx ziom że chcę powiedzieć coś pomóc a nie tak jak wy siedzicie cicho i "Ja wiem ale ci nie powiem buhahhahaha bo ja chce być mastah i wiedzieć tylko ja"
On przynajmniej się starał wam pomóc a nie tak jak ci co zrobili wkręta a potem się tym szczycili a wy po nim jeździcie.
Zastanówcie się trochę....

Smailer
28-01-2007, 14:29
Kszaq chciał poprostu dać nam pare wskazuwek albo...zaszpanować 8o

W.S.F.
28-01-2007, 14:32
Szpanowali ci, którzy was wkręcali w istnienie questa na spike'a. Póki co to Kszaq podsumował zdobyte wskazówki i pomoga nam podpowiadając czy idziemy słusznym torem. I skończcie offtopować najeżdzając na Kshaqa bo to nudne i niepotrzebne.

Coray
28-01-2007, 14:34
PRZYWRACAM POST KRZAKA ! :
Nie przyjmuję żadnych PW ani wiadomości na GG!!! Pisanie postów odnoście swoich teorii i odpowiedzi do solucji są zabronione!!!

Witam.
Każdy gracz, dobrze znający wyspę Rookgaard wie, o istnieniu małej wysepki leżącej na morzu przy północnym brzegu naszej kochanej wyspy. Na tej oto małej, zwykłej wysepce jest coś niezwykłego. Wśród ogni, na kamieniu znajdującym się mniej więcej na środku wysepki leży mieczy. Z wyglądu niepozorny miecz jest obiektem westchnień wszystkich Rookstayerów.
Ostatnio na forum powstał temat "Sof Done!". W tym temacie grupa kilku osób z Rookguardian de'Bove na czele, oszukała całe forum mówiąc, że zrobili questa na Spike Sworda. Jak oni to mówią "Wkręt roku 2007". Oczywiście sprawę wyjaśnili i przyznali się, że Spike Sworda nie posiadają. Temat zamienił się w kłótnie czy ukarać ich banami czy nie.
Mimo tego, w kilku jego postach są podpowiedzi co do "znikania" Spike Sworda z wysepki. To czarodziejskie "Puf" jest prawdziwe. Kilka filmów to potwierdza. Potwierdzam to też ja, jako że jakąś godzinę temu sam to zrobiłem.
Temat założyłem po to, aby zebrać wszystkie wskazówki dotyczące tego czarodziejskiego "znikania" i pomóc wam rozwikłać tą zagadkę (Widzisz Milan, jakoś pomagam... :/). To nie jest QS, ponieważ to nie jest quest (na razie przynajmniej nie wiadomo co robić dalej). Nie będzie tu konkretnych informacji, tylko zebrane pomoce od innych. Złożone w całość podsuwają do głowy ciekawe pomysły i rozwiązania. Być może traficie na to poprawne.
Jak dla mnie to "znikanie" jest bezsensowne i z niczym nie połączone... To tak jak iść do kuchni, potem do pokoju, a woda w kiblu sama się spłucze...

Solucja Master Slayera:

Cave - dirt - poison - bite bite - ouch - step twice - flames down

Niby nic nie znaczące słowa określają mniej więcej miejsce do którego należy się udać. Dość ciężka do zrozumienia...

Solucja Rookguardian de'Bove:
Cytuj:
nalezy wykonac 2 banalne czynnosci
No tak... Banalne... Ale co może być tak banalnego. No właśnie co jest jedna z najprostszych rzeczy w tibi???

Solucja ode mnie (widać, że tępość nie pomaga):

Odbywa się to na Facc Area. Po pierwsze przetłumacz sobie solucje Master Slayera i mniej więcej w jej środek wrzuć solucję Instynktu. PAMIĘTAJ, że nie wszystko ma dosłowne znaczenie. Powiem, że ostatnie hasło w solucji Master Slayera odnosi się do zniknięcia Spika (chodzi o to, że ognie w dól, po prostu przygasają). Jeśli masz już przetłumaczone i połączone solucje pomyśl o miejscu, które opisuje 1 i 3 hasło. Wtedy wykonaj jedną z najprostszych rzeczy w tibi (potrzeba na to dużo kalorii, ale na rl -.-"). Lecz to nie wszystko. Musisz zrozumieć co oznacza "Step twice". Opisuje to mniej więcej kolejny krok... Co jest kolejnym krokiem? Popatrz jeszcze raz na te dwa słowa... Przyda się znajomość matematyki xD Te dwa słowa przydadzą się one również, gdy będziesz wykonywać tak jakby drugą cześć zadania...Gdy obie "banalne czynności" zostaną wykonane Spike zniknie z wyspy.



Warto obejrzeć sobie filmik z luminery. Mi on pomógł bardzo. Reszta, to już logiczne myślenie i łączenie faktów.

LINKI:
Film z Luminery na www.video.google.pl
Moje "znikanie" Spike sworda. Plik .Rec
Moje "znikanie" Spike sworda, na www.youtube.com (wersja skrócona)
Temat "SoF Done!

Pliki do ściągnięcia są czyste. Reszta filmów znajduje się w temacie "SoF Done!)
Ten, jak ja to mówię "Trik" ze zniknięciem Spike sworda, może wydawać się bezsensowny i nielogiczny, ale taki właśnie on jest. Wielu z was sprawi on trudność w rozwiązaniu. Ja siedziałem nad nim cały piątek, lecz w sobotę się udało.


Podziękowania:
Po pierwsze chciałbym podziękować Zillkowi (Oran) Edonkowi i Thorowi of heaven za wytrwałość w kręceniu filmików (-.-)", oraz Isarze czyli m.in. Mowicz Rookstayer, Gandalf Rzebrak, Lord-Yakuza, Oran Kryn, Wesoly Rookstayer on Isara, Ameriov Rookstayer oraz Gobi i Pell Prodigy. Jak o kimś zapomniałem to pisać xD

W sumie ktoś powie, że temat nie potrzebny i że szpanuję. Nie, ja po prostu staram się zebrać wskazówki i złożyć je w całość. Takie znikanie niby głupia rzecz, ale jednak cieszy i ma się z tego jakąś satysfakcję.
Proszę również nie pisać pełnej solucji dotyczącej Spike Sworda, ani gdybania na temat solucji.


NIE WSZYSTKO JEST BO Z WORDA TO DALEM ....

Gobii
28-01-2007, 14:35
Kurwa pierw krzyczycie na tych co wkręcali.
"Dać im bana bo wkręcali" itp.
Potem błagacie żeby powiedzieli jak zniknąć spike sworda.
A jak Kshaq pomaga to najeżdżacie na niego....
Ja tym ludziom radzę wybrać się do psychiatry.

Kshaq
28-01-2007, 14:40
Wszystko stało się bez kontroli...
Jest to mój ostatni post w tym temacie...
Wiecie... Grupa Instynktu ogłosiła, że to był wkręt... Ja z kumplami z Isary nie wierzyliśmy im od początku. Potem prawdą się stało, że znikanie Spike Sworda jest do zrobienia... Posługując się wskazówkami, przez prawie 2 dni bez przerwy próbowaliśmy... W końcu mi się udało... Postanowiłem, że nie będę milczał jak inni śmiejąc się, że ja wiem, a wy nie. Założyłem temat, dałem swoją solucje wyjaśniającą co zrobić. Oczywiście wszyscy zaczęli mnie jechać, za pomoc...

Tego nie rozumiem... Z własnej, dobrej woli chciałem wam pomóc, tłumacząc wam mniej więcej solucję Master Slayera. Zostałem wybluzgany za to, że chciałem wam pomóc. Nie podałem pełnej solucji co przyczyniło się do kolejnych bluzgów.
Gdybym założył temat z pełną solucją zapewne zostałbym wybluzgany tak samo, ponieważ wszyscy by mnie jechali za to, że powiedziałem im jak zniknąć Spike Sworda...

Nie rozumiem głupoty niektórych osób. Ktoś wam nie chce pomóc - bluzgacie go, ktoś wam chce pomóc podając wskazówki - też go bluzgacie. Co to za przyjemność zrobić coś co jest opisane krok po kroku. Zamiast zastanowić się, pomyśleć to nie... Trzeba wybluzgać... Tak będzie najlepiej. Koleś chciał nam pomóc? Co z tego, nie podał solucji...

Oczywiście wiele osób wciąż nie wierzy mi, że to potrafię. I co mnie to interesuje... Niech nie wierzą. Takie osoby po prostu mnie nie interesują.
Są jeszcze tacy co mówią, że sam do tego nie doszedłem mając mnie za kompletnego debila... Niech myślą... Ja też mam ich gdzieś... Niech popatrzą na siebie. Mając wyjaśnioną solucję Master'a nie potrafią tego zrobić... I kto tu jest debilem.

Po tym poście moja reputacja ulegnie w gruzach. Nie interesuje mnie to. Wciąż mam na tym forum przyjaciół, którzy jakoś mnie nie zdradzili i są przy mnie. Możecie myśleć o mnie co chcecie. Skoro Uważacie, że ktoś kto chce wam pomóc jest debilem, pomyślcie o innych osobach, które nie raz wam pomagały...

To by było na tyle... Myślę, że jakiś moderator przeczyta mojego raporta i skasuje ten temat, który był nie wypałem. Chciałem dobrze wyszło źle. Kto zawinił? Wszyscy swoją głupotą...

Szkut
28-01-2007, 14:46
Wszystko stało się bez kontroli...
Jest to mój ostatni post w tym temacie...
Wiecie... Grupa Instynktu ogłosiła, że to był wkręt... Ja z kumplami z Isary nie wierzyliśmy im od początku. Potem prawdą się stało, że znikanie Spike Sworda jest do zrobienia... Posługując się wskazówkami, przez prawie 2 dni bez przerwy próbowaliśmy... W końcu mi się udało... Postanowiłem, że nie będę milczał jak inni śmiejąc się, że ja wiem, a wy nie. Założyłem temat, dałem swoją solucje wyjaśniającą co zrobić. Oczywiście wszyscy zaczęli mnie jechać, za pomoc...

Tego nie rozumiem... Z własnej, dobrej woli chciałem wam pomóc, tłumacząc wam mniej więcej solucję Master Slayera. Zostałem wybluzgany za to, że chciałem wam pomóc. Nie podałem pełnej solucji co przyczyniło się do kolejnych bluzgów.
Gdybym założył temat z pełną solucją zapewne zostałbym wybluzgany tak samo, ponieważ wszyscy by mnie jechali za to, że powiedziałem im jak zniknąć Spike Sworda...

Nie rozumiem głupoty niektórych osób. Ktoś wam nie chce pomóc - bluzgacie go, ktoś wam chce pomóc podając wskazówki - też go bluzgacie. Co to za przyjemność zrobić coś co jest opisane krok po kroku. Zamiast zastanowić się, pomyśleć to nie... Trzeba wybluzgać... Tak będzie najlepiej. Koleś chciał nam pomóc? Co z tego, nie podał solucji...

Oczywiście wiele osób wciąż nie wierzy mi, że to potrafię. I co mnie to interesuje... Niech nie wierzą. Takie osoby po prostu mnie nie interesują.
Są jeszcze tacy co mówią, że sam do tego nie doszedłem mając mnie za kompletnego debila... Niech myślą... Ja też mam ich gdzieś... Niech popatrzą na siebie. Mając wyjaśnioną solucję Master'a nie potrafią tego zrobić... I kto tu jest debilem.

Po tym poście moja reputacja ulegnie w gruzach. Nie interesuje mnie to. Wciąż mam na tym forum przyjaciół, którzy jakoś mnie nie zdradzili i są przy mnie. Możecie myśleć o mnie co chcecie. Skoro Uważacie, że ktoś kto chce wam pomóc jest debilem, pomyślcie o innych osobach, które nie raz wam pomagały...

To by było na tyle... Myślę, że jakiś moderator przeczyta mojego raporta i skasuje ten temat, który był nie wypałem. Chciałem dobrze wyszło źle. Kto zawinił? Wszyscy swoją głupotą...

I prawidlowo mieli wskazowki a ich nie wykorzystali close topic plz

W.S.F.
28-01-2007, 14:49
Tego nie rozumiem... Z własnej, dobrej woli chciałem wam pomóc, tłumacząc wam mniej więcej solucję Master Slayera. Zostałem wybluzgany za to, że chciałem wam pomóc. Nie podałem pełnej solucji co przyczyniło się do kolejnych bluzgów.
Gdybym założył temat z pełną solucją zapewne zostałbym wybluzgany tak samo, ponieważ wszyscy by mnie jechali za to, że powiedziałem im jak zniknąć Spike Sworda...


Morał? Znając rozwiązania róznych zagadek lepiej zostawić je dla siebie. Niektóre pytania powinny pozostać bez odpowiedzi. Skoro jedyną 'nagrodą' jest fakt posiadania umiejętności 'usuwania' spike'a z wyspy, to chyba lepiej wpaść samemu na to. Póki co kilka osób już dochodzi do rozwiązania więc o co tu się pieklić?;) Wskazówki są wystarczające. Powodzenia.

Gniew Mroku
28-01-2007, 14:50
Trudno jest stworzyć temat o takiej tematyce i nie zostać zbluzganym. Na pewno jednym z powodów założenia tego tematu była chęć zasłynięcia. Ale to jest naturalny odruch człowieka i nie można mieć do nikogo pretensji o to - tym bardziej, że nie można zaprzeczyć, że robił to pomagając.

Usuwanie tego tematu też nie ma sensu, bo powstanie kolejny, gdyż, jak ktoś stwierdził nie łamie on zasad - nie wiemy czy to quest więc to nie QS.

Co do tematu, męczę się od wczoraj i nic mi do głowy nie przychodzi. Na pewno nie pogardziłbym dodatkową podpowiedzią, ale też nie chciałbym całkowitego spoila.

Shinodin Barthez
28-01-2007, 15:20
Ja chciałbym wiedzieć jedną jedyną rzecz...czy jedną osobą można zniknąć spike sworda ?? Prosze o odpowiedź ludzi którzy wiedzą jak to zrobić...żadnych domysłów

Wald_Kerius
28-01-2007, 15:27
przyjaciół, którzy jakoś mnie nie zdradzili i są przy mnie.
Skończ żeś wać pan, wstydu oszczędź.

slawekmag
28-01-2007, 15:27
@Kshaq

Powiem tyle. W temacie w którym pewna paczka chamsko zrobiła sobie z całego forum jaja dostaliśmy już podpowiedzi. Wystarczająco dużo. Dużo osób je widziało i od tamtego momentu zaczęło rozwiązywać zagadkę. Ty je wrzuciłeś do jednego posta i dopisałeś troszkę od siebie (zresztą durną instrukcję, jak zrozumieć resztę solucji -.-) żeby zaszpanować i się pochwalić. Każdy kto chciał odnaleźć to, po przeczytaniu tego tematu zaczął to robić. A ty zaszpanowałeś przed grupą, w większości n00bów, którzy i tak tego nie znajdą a będą tylko czekać na pełną solucję.

Według mnie postąpiłeś chyba najgorzej, bo jednak Instynkt i paczka to pierwsi odkryli, i pokazali że da się to zrobić, a ty to wykorzystałeś (co nie usprawiedliwia ich wybryku, który jednak miał sporo pozytywnych skutków w mojej opinii). Temat do zamknięcia, bo zrobi tu się tylko spamowisko.

Sławek

Zito
28-01-2007, 15:45
Według mnie postąpiłeś chyba najgorzej, bo jednak Instynkt i paczka to pierwsi odkryli, i pokazali że da się to zrobić, a ty to wykorzystałeś (co nie usprawiedliwia ich wybryku, który jednak miał sporo pozytywnych skutków w mojej opinii).

Yyyy... oni to pierwszi odkryli? Szok.. pewnie nauczyli potem Master Slayera? ;)

Kshaq zrobil dokladnie to co "Instynkt i paczka" tylko bez "wkretu" i tyle. Co to kogo obchodzi kto i jak poznal rozwiazanie.. czy z taka a nie inna solucja? Staral sie cos zrobic w tym temacie - moze mu nie wyszlo ale to chyba nie powod do bluzgania na niego?

Gobii
28-01-2007, 16:19
@Kshaq

Powiem tyle. W temacie w którym pewna paczka chamsko zrobiła sobie z całego forum jaja dostaliśmy już podpowiedzi. Wystarczająco dużo. Dużo osób je widziało i od tamtego momentu zaczęło rozwiązywać zagadkę. Ty je wrzuciłeś do jednego posta i dopisałeś troszkę od siebie (zresztą durną instrukcję, jak zrozumieć resztę solucji -.-) żeby zaszpanować i się pochwalić. Każdy kto chciał odnaleźć to, po przeczytaniu tego tematu zaczął to robić. A ty zaszpanowałeś przed grupą, w większości n00bów, którzy i tak tego nie znajdą a będą tylko czekać na pełną solucję.

Według mnie postąpiłeś chyba najgorzej, bo jednak Instynkt i paczka to pierwsi odkryli, i pokazali że da się to zrobić, a ty to wykorzystałeś (co nie usprawiedliwia ich wybryku, który jednak miał sporo pozytywnych skutków w mojej opinii). Temat do zamknięcia, bo zrobi tu się tylko spamowisko.

Sławek

A właśnie że nie lamusku.
Przed chwilą mi się udało zniknąć ssa dzięki jego radom w tym temacie.
Dzięki Kshaq. ;)

slawekmag
28-01-2007, 16:35
A właśnie że nie lamusku.
Przed chwilą mi się udało zniknąć ssa dzięki jego radom w tym temacie.
Dzięki Kshaq. ;)

Nie jego, on je tylko zebrał, i opisał jak je czytać (chyba dla debili). Po za tym to powinno zostać w tajemnicy.

Po za tym nie mów tak do mnie kiełbasko.

Coray
28-01-2007, 16:59
Nie jego, on je tylko zebrał, i opisał jak je czytać (chyba dla debili). Po za tym to powinno zostać w tajemnicy.

Po za tym nie mów tak do mnie kiełbasko.

O Bosh ... jaki tekst, "kiełbasko". Spadłem z krzesła ... Człowieku nie dobijaj XDD

Tak swoją drogą to przydałoby się więcej wskazówek :)

@down

Nie dobijaj. Myślałem, że chodź ludzie w supporcie znają gramatykę ..., a tu zonk nie-ma ps. Mogło by być wiele, oj wiele. Np. Jaka to 2 jaskinia (gdzie jest)

Thor of heaven
28-01-2007, 17:11
Kolejna wskazówka?? Hahhaha to już musiało by być rozwiązanie bo kolejnej niema..

Michoss
28-01-2007, 17:12
@up
hmh...kolejną wskazówką mogła by być choćby "banalna rzecz"

Coray
28-01-2007, 17:23
Ludzie, zlitujcie się !!! podpowiedzcie coś jeszcze !

Hamtarox
28-01-2007, 17:30
Hmm ogladalem filmik z luminery i zauwazylem ze zadnego potwora po drodze nie zabijaja (?)
Na poczotku gdy ida do tej komnaty niczego nie ubili , gdy jeden zostal to drugi poszedl do miejsca z sword of fury i tez nieczego nie ubijal :D Dopiero gdy ognie zgasly a sword znikl zabil wolfa. No wiec na tabliczce pisze: "Only the humble may touch the Sword of Fury" czyli: "Tylko pokorny moze dotknac Sword Fury"
Skoro oni ida i nie zabijaja niczego to sa w jakis sposob pokorni
Z drugiej strony "podobno" de'Bove zniknęla sof po uderzeniu/zabiciu owcy wiem ze to byla sciema ale... to tak jakby byla niepokorna i za zabicie zwierzecia
spotakala ja kara tzn. sowrd jej zniknal (?) hmmm...

Myslcie co chcecie takie jest moje zdanie :p A i Xanterze Kardes sprawil ze sword zniknal,
lecz nie powiedzial jak :p Hehe a sworda do tej pory nie ma ;( bo poprobowalbym swoich pomyslow :D

@Down Hehe, a mi sie to slowo bardzo spodobalo ale niech bedzie

W.S.F.
28-01-2007, 17:44
A i Xanterze sworda zniknal Kardes

Nie można pisać bardziej po polsku? Na przykład 'sprawił, że ss zniknął';) 'Ktoś coś zniknął' brzmi bardzo niegramatycznie i mnie dobija:p

@Edit
Wiem, czepiam się ;p

slawekmag
28-01-2007, 17:50
Ludzie, zlitujcie się !!! podpowiedzcie coś jeszcze !

Właśnie z powodu takich osób tego tematu nie powinno wogóle być.

Ludzie, zlitujcie się i przestańcie prosić o więcej. Lepiej włączcie tibię i poszukajcie, a nie siedzicie na forum. I tak nikt nic więcej nie podpowie.

Coray
28-01-2007, 17:57
@up
Gobii miał rację nazywając cię lamuskiem ...
Eh ... czy ty nie rozumiesz, że siedzę nad tym już 3 dzień ?
Jeżeli ci coś przeszkadza to tu nie wchodź ...

Michoss
28-01-2007, 18:03
Ponad 5 godzin łażenia po podziemiach...4 zużyte antidoty...4 zużyte lf'y...ponad 30 zjedzonych ryb...6 wypitych slime...I WIELKIE GÓWNO!
I nie pie***l nam tu żebyśmy "brali sie do pracy to napewno zaraz wymyślimy" bo to gówno prawda! My musimy najpierw wymyślić a potem brać się do roboty! Mu nie chcemy żebyście nam podali dokładną solucje co do 1go hp które ma zostać/mamy zabrać potworowi! Skoro ta czynność jest tak "Debilna i banalna zarazem" to znaczy że my jesteśmy chyba zbyt inteligentni i wymagający!
Powiedzcie chociaż co ma być tą "Debilną i banalną czynnością"!

Gobii
28-01-2007, 18:04
@Hamtarov
Kto ci powiedział że ja go zniknąłem??

slawekmag
28-01-2007, 18:06
@up
Gobii miał rację nazywając cię lamuskiem ...
Eh ... czy ty nie rozumiesz, że siedzę nad tym już 3 dzień ?
Jeżeli ci coś przeszkadza to tu nie wchodź ...

Ehhh...

To posiedź jeszcze 2 lata, i wtedy proś. Tibia istnieje tak długo, a oni odkryli to dopiero teraz.

Po za tym nie nazywaj mnie tak, kiełbasko.

Milan ognia
28-01-2007, 18:38
A właśnie że nie lamusku.
Przed chwilą mi się udało zniknąć ssa dzięki jego radom w tym temacie.
Dzięki Kshaq. ;)

@Hamtarov
Kto ci powiedział że ja go zniknąłem??

Sprzeczność jakich mało...

/A... zła interpretacja.

Hamtarox
28-01-2007, 18:38
@Hamtarov
Kto ci powiedział że ja go zniknąłem??

Bartek Pazur :P A wiec kto to zrobil??8o

Gobii
28-01-2007, 18:46
Sprzeczność jakich mało...
Chodziło mi o to że jego nie było przy tym jak znikałem i chciałem się dowiedzieć od kogo wie.
Bo przecież by o tym nie pisał skoro ja napisałem.

Kshaq
29-01-2007, 17:31
W pierwszym poście dodałem solucję która była wcześniej... Myślę, że przestanę przez to dostawać tyle pw :/