PDA

Pokaż pełną wersje : Czy bycie rookstayerem ma sens??


Kokolupia
18-02-2007, 00:55
Codziennie wchodze rookstayerem i mysle czy to ma sens granie i granie jeszcze gdyby bylo pk jeszcze by bylo mozna wytrzymac ale co tu robic nic lepszego nie kupie od chain armor poision dager studded legs legion helmet bo nikt nie ma a jak ma to nie sprzeda :( Jeszcze pelno ludzi wyzywa dlaczego p****** nie pojdziesz na mina i w tym stylu
Wiec jak widzicie jakies cele to podawajcie
__________________________________________________ _____
Name:Kokolupia
Profesion:Rookstayer
World:Askara
Lvl:21
Guild:Spike Sword Team Blind Fighter
Prosze nie Zasmiecac beznadziejnymi tekstami!!!

Hynu
18-02-2007, 01:21
Nie musisz mieć celów- Jak ci się lepiej gra na mainie to graj na mainie, a jak na rooku to na rooku.
Ponadto przestając expić na rooku pomożesz innym rookstayerom-nie będziesz im zabierał expowisk.

Marcin24
18-02-2007, 10:13
Skoro nudzi ci się na Rooku to zrób sobie postać na mainie i graj na przemian raz na mainie raz na Rooku. Najlepiej a świecie pvp albo e-pvp bo jak cię ktoś zaje*** to na 100% logniesz się na Rookstayera:p

Thero
18-02-2007, 10:16
Sens może i ma, choć dostrzega go tylko garstka graczy. Czy ma cel? Na pewno nie.

Ghand
18-02-2007, 10:27
poision dager


oO
Czyżby ?? :P

@down
Czy kiedykolwiek ktokolwiek wylootował ?? -.-

vonos
18-02-2007, 10:43
@up
Poision dager wypada z minotaura.

Marcin24
18-02-2007, 10:46
@up
To go zdobądź na Rooku.
Obecnie na 99.99% (na rooku) nikt go nie ma. A on poprostu sobie jaja robi.
Chcesz jakiś cel? Rozwiąż all zagadki:p

Res Khmer
18-02-2007, 11:19
CipSoft zaczął dostrzegać Rookstayerów, dali bossa, nawet dwóch <śmiech>. I sądzę, że gra na tej muśniętej leciutko update'ami wyspie naprawdę ma sens.

W ramach marzeń: A bedzie miała jeszcze większy jak dadzą nam :D rook pvp i jakiś najazd hmm orców, bo szczury są śmieszne?

Dark Sven
18-02-2007, 11:34
Ta... ma sens. Zabieranie expa graczom (ą?), którzy jak najszybciej chcą wyjść na maina.

Ciufcia
18-02-2007, 11:49
Gra na rooku raczej nie ma sensu.
To trzeba poprostu lubić xD.

Krakers
18-02-2007, 11:51
Nie ma sensu, juz lepiej na non pvp grac na mainie, ktore i tak jest do d*py :p

PVP ONLY

Tomaszewski
18-02-2007, 11:55
@up
ot co to jest chamstwo

@topic
hmmm, gralem rookiem gdyz dla mnie to bylo takie wyzwanie... spojrzcie na to z innej strony , sa ludzie ktorzy nie umieją wbic 20lvla na mainie... :)
poza tym wielu fajnych ludzi mozna poznac gdyz 40% gry rookiem polega na staniu na rynku i gadaniu :] za to ci "gorsi" rookerzy moga pobawic sie z noobami:baby: (a to kolesia bloknoac , okrasc itp.) , ci dobrzy moga pomoc np bloknac mino mimi ze nic nie zarobisz ale bedziesz czul sie lepiej wiedzac ze komus pomogles albo uratowales zycie... prawie jak hero :cup:

Kempna_Mce
18-02-2007, 12:14
ale co tu robic nic lepszego nie kupie od chain armor poision dager studded legs legion helmet bo nikt nie ma a jak ma to nie sprzeda :( Jeszcze pelno ludzi wyzywa dlaczego p****** nie pojdziesz na mina i w tym stylu



człowieku... jeśli marzy Ci się lepsze eq lub nudzi Ci się codzienna gra w tych samych miejscach to wejdź poprostu na maina albo zrób inną postać, którą bedziesz grał na mainie a tego 17 sobie zostaw na rooku dla zabawy lub pomocy kumplom. Na rooku i tak już chyba niczego więcej się nie nauczysz bo to wyspa dla początkujących i niczego nowego nie odkryjesz więc po co na nim siedzieć?

Ja osobiscie argumentów do pozostania na rooku Ci nie podam bo nigdy nie lubiałam na nim grać :P ale podziwiam osoby z +30lvl które tam są ;] rizpekt!

Devil-Royal
18-02-2007, 12:45
@up
To go zdobądź na Rooku.
Obecnie na 99.99% (na rooku) nikt go nie ma. A on poprostu sobie jaja robi.
Chcesz jakiś cel? Rozwiąż all zagadki:p

Hah, ale dowaliles 99,99% B). Rookstayerem zdobylem Poison Daggera, podobnie jak moi dwaj kumple... jestesmy 00,01%?:D

BeNcHaKeR
18-02-2007, 12:49
też wylootowałem p daggera ale tylko raz w życiu...

Ghand
18-02-2007, 13:02
też wylootowałem p daggera ale tylko raz w życiu...

Ta, co jeszcze ?? -.-
Mino na rooku są NIE puszczają PD -.^

Gilu90
18-02-2007, 13:04
@2up:
Ta, a świnie widzą niebo.

@Topic:
Graniem Rookstaylerem możesz w czymś zaistnieć, bo ja np. bardziej podziwiam takiego Sunrise niż Mateusz Dragon'a Wielkego. Co to jest dla takiego gracza wbicie 290 lv na demonach, dl, dragonach itp. Taki Rookstayler musi bić cały czas Trole, Mino, Roty. A tak poza tym graj czym wolisz.

Gilu

Edoregos
18-02-2007, 13:19
Czy gra na rooku ma sens ?

Nie xD

R.R.
18-02-2007, 13:36
@up
Co to ma być do h*** Wacława? jakiś gołąb z małymi?! Co to ma wspólnego z tematem?!

@topic
Jak wyżej. Nie wiem czy granie na Rooku ma sens, ale jak ktoś napisał jakimś poradniku trzeba to polubić, mieć kolegów, CEL! Cel jest w całej tej grze największy sens.

@znowu offtopic
gra na non-pvp sie nie opłaca no chyba, że ma się pacca(ale mi sie zrymowało). Czemu PACC? Bo są wieczne kolejki na taki serwer, a Rookgaard jest już non-pvp więc jedno z drugim się wiąże :)

Mega_RobalXXL
18-02-2007, 13:50
Moim zdaniem gra na Rookgaardzie ma sens a tym sensem jest przyjemnosc
z gry , a jak chodzi o sens gry w Tibie to sie zastanowiliscie czy to ma jaki kolwiek sens ? ...NIE... Tibia jest "TYLKO" gra i tu jedynym sensem jest przyjemonosci jaka nam daje ta gra.

Alisek
18-02-2007, 13:57
Granie na rooku to głupota. Wyjść na maina iść do kazz zbierac kase 250k i masz pacca. A na rooku raczej nikt nie będzie grac z paccem bo to waste pacca i wiecie... A na mainie czeka przygoda i macie szanse na wszystko jak ten 9 druid co złapał chyba demon helmet i jakies tam fajne rzeczy

Verious
18-02-2007, 14:07
Granie na rooku to głupota. Wyjść na maina iść do kazz zbierac kase 250k i masz pacca. A na rooku raczej nikt nie będzie grac z paccem bo to waste pacca i wiecie... A na mainie czeka przygoda i macie szanse na wszystko jak ten 9 druid co złapał chyba demon helmet i jakies tam fajne rzeczy
Świr, wtedy będziesz łamać Tibia Rules(ten sposób na PACC)-.-.

Tom The Tanner
18-02-2007, 14:12
A czy gra na Rookgaardzie musi mieć sens? Czy w ogóle wszystko musi mieć sens. Ja nie mam sensu i się cieszę.



Vial

raziel1992
18-02-2007, 14:28
po pierwsze,ktoś tam napisał że bardziej daży szacunkiem sunrise niż mateusza dragona wielkiego - rotfl. jak można kogoś podziwiać za to że przez 2 lata bił trolle przy czym nie miał szansy by zginąć.
po drugie, nie raz wylociłem ps'a z mino (main)
po trzecie, wyłaź z tego rookgardu i idzi na maina chyba że zmierzasz do tego by być jak sunrise i bić trolle przez 2 lata jak i nie więcej,pozdro.

BeNcHaKeR
18-02-2007, 14:36
Ta, co jeszcze ?? -.-
Mino na rooku są NIE puszczają PD -.^

w starej tibi można było wylootować..

Vantage
18-02-2007, 14:47
Ta... ma sens. Zabieranie expa graczom (ą?), którzy jak najszybciej chcą wyjść na maina.

To napisz list i zaadresuj go do Regensburga.

PS. A ja się obawiam, czy jest rzeczywiście sens expić na tej wyspie. Skąd mam mieć pewność, że coś nie strzeli takiemu Voglerowi do przyłbicy i nie zrobią jakiejś blokady lvl :/ .

@Offtopic:
Czy wiecie, że Sunrise ma już konto z FACC? Pierwszy raz od ... niepamiętnych czasów. Bo chyba zawsze miał PACCa?

Edit.
A moim zdaniem sens jest we wszystkim, z czego czerpiemy przyjemność.

Mega_RobalXXL
18-02-2007, 15:08
@Vantage

Sunrise pewnie kupił sobie pacc na zapas =D bo On sam nie wiedzial kiedy wbije 100lvl wiec kupił na 6miesiecy na zapas. :]


Edit:

Name: Sunrise
Sex: male
Profession: None
Level: 100
World: Antica
Residence: Rookgaard
Last login: Sep 17 2006, 19:46:46 CEST
Comment: It might be a dream only...

... but I feel the Oracle has spoken to me, finally, after years of awaiting.

I am a wood nymph.

Hear the tingling of the tree's leaves... listen to their betraying sound, and follow me. Follow me into darkness... follow me deep, deep deep down, deeper than the abysmal grounds of your soul.

I will not tell soon forgotten tales of the landscape I find there, but loot, and dive back up.

Catch me, if you can.

Your wood nymph,

-- Sunrise :))
Account Status: Free Account

Pan Klocek
18-02-2007, 15:24
CipSoft zaczął dostrzegać Rookstayerów, dali bossa, nawet dwóch <śmiech>. I sądzę, że gra na tej muśniętej leciutko update'ami wyspie naprawdę ma sens.

W ramach marzeń: A bedzie miała jeszcze większy jak dadzą nam :D rook pvp i jakiś najazd hmm orców, bo szczury są śmieszne?


Zasmucę Cię drogi Res'ie, Cipsoft dostrzegał od dawana Rookgaardianów, lecz ostatnie updaty nie były dla nich/nas. Większość z nich przeznaczona jest dla zwykłych graczy, a że Rookstayerzy na tym zyskują to tylko zbieg okoliczności.
Może i wiekszość nie dostrzega celu ani sensu grania na rooku. JA zapytam jeszcze inaczej:
Jaki ma sens granie w Tibie? Zobaczcie ile godzin straconych? Ile poświeciliście bądź co bądź dla głupiej gry!

Mam postać na mainie i to dobrą, dlaczego nią nie gram? Bo main wogóle nie ma klimatu RPG, nawet jest grób gdzie leży martwy aspekt RPG tej gry, bo wszyscy w szale expienia, robienia runek, wojen, PKowania, trapowania, macrowania nie mają czasu na RPG.
Na Rooku mam mnóstwo czasu i mogę poświecić się całkowicie swojej pasji - fantasy.

Joulaion
18-02-2007, 15:36
Ta, co jeszcze ?? -.-
Mino na rooku są NIE puszczają PD -.^

Lol ?? Jak puszczają to wszędzie ...

Pan Klocek
18-02-2007, 16:12
Lol ?? Jak puszczają to wszędzie ...

Ten temat tego NIE dotyczy.
http://tibia.erig.net/Poison_Dagger
Przeczytajcie i dajcie już temu spokój!

Marionus
20-02-2007, 13:00
Granie na rooku to głupota. Wyjść na maina iść do kazz zbierac kase 250k i masz pacca. A na rooku raczej nikt nie będzie grac z paccem bo to waste pacca i wiecie... A na mainie czeka przygoda i macie szanse na wszystko jak ten 9 druid co złapał chyba demon helmet i jakies tam fajne rzeczy

Mamuśka juz na pacca niedaje:P? to musisz sie az do takich metod stosowac?;( zal.pl

Hakuoh
20-02-2007, 15:48
gów** wiecie o rooku bo nie gracie a to naprawde wspaniałe miejsceSerio? To powiedz, ile jest niedźwiedzi na FACC Area? Jaka jest najpopularniejsza broń na rooku? Na co najlepiej iść, żeby nabić jak najszybciej lvl?

Michoss
20-02-2007, 19:24
@up
7, carlin sword, wolfy

Kuboś
21-02-2007, 16:19
hmm... robie rookslayera po to zeby miec chcken f bo na mainie one po 80gp chodza a na rooku kupie po 5 gp :D ale fajnie byc taki jakby hight lvl na rooku, pomaganie noobkom hmm robienie free items ubicie wszystkiego co sie da..... i tak dalej. ja na rooku juz gram cos 2 dni zrobilem sobie teraz to juz mam 8 lvl :P i w banku 2K :D

RookGwardzistka
21-02-2007, 21:48
dla mnie gra na rookgardzie nie jest tylko bezmyślnym klepaniem trolli,lecz jest to dla mnie przyjemnosc z kolejnych awansow itd., poprostu Rookgard ma taki specyficzny klimat RPG,napewno kazdy gracz ktoremu sie podoba gra na tej wyspie to zauwazyl.:confused:

Dragone7
22-02-2007, 22:40
Ja zrobiem chara na rooku i bardzo sie z tego ciesze :P Uwazam ze rookgard
jest cool!!! A jak ktos nie ma do tego przekonania to niech zagra!!! :]

Hakuoh
23-02-2007, 07:10
@up
7, carlin sword, wolfy
Niedźwiadków 10
Porządana rzecz to maca
Expowiska - waspy, poison spidery.

Coray
23-02-2007, 14:44
Niedźwiadków 10
Porządana rzecz to maca
Expowiska - waspy, poison spidery.

Potwierdzam ;d

Chciałem napisać to samo ;p

Tomaszewski
23-02-2007, 15:01
granie rookstayerem ma sens. polecam zamknac temat zanim ktos zmieni zdanie :p

rower
23-02-2007, 15:50
Jeżeli nie bawisz się w zabawy typu "szukanie wejścia do ghula albo spike sworda" to po co grac ;p Takto jest nudno iśc na best monstera Minoska
A z resztą jak juz nie chce Ci się idz na maina i po sprawie ;p B)

Kaniek
23-02-2007, 15:57
@up
OH TAK!! MASH RACIE!! BYĆE Rukstajlerem nje ma szensó!! f koncó te minoski som sóber nótne!!
@topic
Ten kto nie chce być rookstayerem niech nim nie będzie ...

Mister_Boombel
23-02-2007, 19:29
Powtarzajcie za mną powoli - bycie Rookstayerem ma sens, a nie ma absolutnie zadnego celu. Stanowi ono oderwanie od "rzeczywistości" na mainie. I tyle :D

Lostwind
23-02-2007, 22:13
Można też rzec że bycie rookstayerem jest ostatnio trendy;)

CinkoL
23-02-2007, 23:05
Up
i wielu starszych rookstayeruw to martwi

A tak wogóle na rookgardzie trzyma mnie praktycznie tylko:
-przyjaciele
-gildia
-Trapowanie:D

Kshaq
24-02-2007, 00:20
Czy bycie Rookstayerem ma sens? Zależy co przez to rozumiesz. Jeśli chodzi Ci o korzyści materialne takie jak sprzedawanie itemów, kasy i postaci na Allegro, to wtedy nie ma sensu. Nie ma to również sensu jeśli chcesz być znany w CAŁYM tibijskim świecie. Oczywiście posiadając wysoki level będziesz znany, ale będziesz rozpoznawany głownie przez Rookstayerów oraz przez niewielką ilość pozostałych graczy. Jeśli chodzi Ci o grywalność, wspólne hunty, trapy, wyprawy, chodzenie po Rookgaardzie, szukanie nowych zagadek lub po prostu o ten niepowtarzalny klimat, który znajduje się na tej wyspie to ma to sens. Dzięki tej małej, lecz naprawdę wspaniałej wyspie może się zawiązać wiele wielkich przyjaźni, możesz poznawać ciekawych ludzi, wspólnie z przyjaciółmi przeżywać piękne chwile, gdy zdobywacie kolejny poziom w swojej Rookstayer'skiej karierze... Mógłbym tak pisać jeszcze długo, ponieważ tych powodów jest naprawdę dużo i myślę, że samemu trzeba się przekonać co znaczy ta wyspa dla każdego z nas.

darushu
24-02-2007, 12:02
@up
Zgadzam się z przedmówcą.

@topic
Ja osobiscie uwazam, zeby grac na rooku trzeba miec "powolanie" niby glupkowato sie teraz wyrazilem, ale jednak... no bo jak mozna przesiedziec na rooku nawet 100 lvli? dla wiekszosci to by byla zupelnie strata czasu i zdrowia. Na sile bez tzw "powolania" rook szybko nam sie znudzi...
Co do powolania, niewiem jak mam to nazywac, moze jest to chec wyjasnienia najbardziej nurtujacych nas zagadek, chec pomagania slabszym, sama swiadomosc "przy mnie kazdy moze czuc sie bezpiecznie - na rooku i zaden potwor mi niepodskoczy", dla niektorych PvP w innym stylu, czyli trap, ktory czesciej wymaga wiecej logicznego jak i przestrzennego myslenia, co czasami moze byc nawet lepsze niz zwykle "PK" na mainie. Pozatym, w gronie niezbyt wielu rookstayerow, latwiej jest nawiazywac znajomosci :)

Takie jest moje zdanie, jezeli ktos sie niezgadza to trudno... mam prawo do wlasnej opinii :)

Pozdrawiam