Pokaż pełną wersje : orc shaman? kila pytan
adriano321
18-02-2007, 15:09
witam. mam 17 lvl i planuje wylootowac wand of plague (19lvl)
Jak czesto wypada to rozdzka z orca shamana? nie chce dokladnej odpowiedzi ale na tibia.pl nie pisze ze rzadko...... czy po ubiciu 50 orcow moge sie tej rozdzki spodziewac?
2 pytanie: on bardzo szybko sie leczy.... i czy ubije go z samego wand of dragonbreath?
chce expic na wieży8o
Szakal77
18-02-2007, 15:14
Myślę że z 50-tego już wypadnie :)
Na jakiej wieży chcesz go huncić?
Nię bedziesz miał z nim raczej problemu.
Co do różdżki radzę Ci dobić tą 26 lvl niż się bawić z trucizną na którą odporna jest z połowa potworów.
Pozdrawiam.
z twojej rozgi watpie czy go ubijesz
a wyleci ci po mniej wiecej 20 jak bedziesz mial szczescie po 50 napewno
z twojej rozgi watpie czy go ubijesz
a wyleci ci po mniej wiecej 20 jak bedziesz mial szczescie po 50 napewno
Mowa tu o orcu szamanie to przecież jasne że go zabije.
Wszystko zależy od szczęścia;) .
Powodzenia!
Możesz już robić runki fireball. Więc jeżeli chodzi Ci o resp koło Thais radze wziąć fireballe z 1 bp i jak coś z rózgi walić lub też wziąć więcej parceli i zastawic shamanom droge.:)
5 fireballi wystarczy żeby położyć płazem grupę szamanów (zależy jaki Mlev). Ale czy będzie się to opłacało? Robić tak cały czas FB? Jeśli nie zależy ci na robieniu FB lub ich kupieniu kup kilka manafluidów ale wtedy waste może być dość duży.:)
michal1904
23-02-2007, 13:10
może być ciężko ale myślę że dasz rade a jak chcesz ubić tego koło thais to weź parę FB bo snaki mogą utrudnić dojście
mi najlepsza rzecz jaka wypadła to świnka z 1,5k różdżka żadna nie wypadła;(
Capality
23-02-2007, 13:40
Jeżeli wam wypada po 20-50 shamanach to jesteście w cholerę fartowni bo ja zdążyłem wbić 18-21 lvl zanim ją wylootowłem. Ale to może jako jedyny tak mam.
Sama Wand of Dragonbreath ci wystarczy do ubicia, ale musisz go zagrodzić parcelami
Pan Goner
23-02-2007, 14:21
lol ? jak ja go bilem moim pallem na respie 2x kolo thais to co 2 hity sie leczyl to jak on ma z rozdzki ktora po 15 wali ubic? ja go zabilem dopiero knightem ale to tez troche potrwalo... wez fb a najlepiej gfb...
michal1904
23-02-2007, 14:46
lol ? jak ja go bilem moim pallem na respie 2x kolo thais to co 2 hity sie leczyl to jak on ma z rozdzki ktora po 15 wali ubic? ja go zabilem dopiero knightem ale to tez troche potrwalo... wez fb a najlepiej gfb...
WoD mocnej wali a poza tym czasami shaman leczy się o wiele rzadziej a jak są 2 to zwykle tylko 1 wali
ja jeszcze mam pytanie
czy knightem 18 lvl ze skillami 48/41 ze scimitarem ubije orc shamana ?
[SIZE="7"[/SIZE] pytam sie dlatego zeby nie zakladac nowego tematu !!!
Z wand of plague na co pójdziesz?? Cyce. Lepiej poczekac do WoCE
mi wop wypadl raz po 100+ zabitych shamanach ;/
to bylo jeszcze w wakacje
seksowna_druidka
23-02-2007, 21:06
@3up
Ubijesz spokojnie. Jak sie boisz to wez 1 iha, napewno starczy.
@topic
WoP wylootowac ci sie zachcialo? Idz na roty. Szybciej na nia zarobisz(5k?),
niz ci z shamana poleci.Zabic dziada z WoDB nie jest wcale tak latwo. On bije z 4x mocniej od ciebie i sie leczy po ~40
tomektrz
24-02-2007, 10:11
Z fireballi przy dobry mlv istnieje możliwość, że rozwalisz węże... Myślę, że więcej run/mf zmarnujesz niż te 2-3k, które wydałbyś na różdżkę.
kaczka245
24-02-2007, 15:54
wand of plague poleci jak bedziesz mial szczescie ja np ciogle jebalem samany i zabilem kolo 200 (nabilem z 4-5 lvli) i wtedy polecial plague muj qumpel wylotowal po zabiciu kolo 50-40 a co do zabicia roztawiasz parcele tam gdzie on sie respi zeby ruszac sie nie mugl i na nic ci runy potrzebne morze mf jak da jakies mega super giga combo mi nigdy runy nie potrzebne ani mf shaman jest cienki :]
Rubeus_Venon
24-02-2007, 16:20
Tylko do Shamana szybko podejdź, bo przepuszczam, że pójdziesz na nie na PN od Thais. Uwaga na węże.
A może lepiej po prostu kupić te różdżkę? Dużo szybciej i opłacalniej kupić niż bić te shamany, a exp też na nich beznadziejny.
Ja zabiłem z 50 i mi 2 wypadły 8o chyba fuksa mam. A leczyły się nie tak często, no chyba że je za szybko zabijałem (palek).
Ja (jak idziecie koło THAIS ) radze wziąć parcela.
Podobne do zarysu jaskini.,,Prawie"
______
l H l
l 0l
l___ L < w tym przejściu parcel.
l 0l
l__l
0 zaznaczyłem miejsce respu shamanów.
Parcel po to aby nie atakowały nas 2 równocześnie.
H zaznaczyłem drabinę i lejemy shamana nie ruszając się z miejsca z którego wyszliśmy na górę. Likwidujemy O najbliżej drabiny.
Teraz sprawa już łatwiejsza B) .Stoimy za parcelem i czekamy aż potwor zloroje sobie snaki które go otoczo i się nie ruszy. I go lejemy z wand of dragonberth .
Co innego knight on podchodzi jak najszybciej do shamana.UWAGA NA WENZE.
Co do wand of plague.Ja zabiłem z 100shamanów i nie miałem wogóle.
--------------------------------------------------------------------------
Prawie robi wielką różnice...Nie czepiac sie rysunku jak pisałem to łagny był.......
mam juz dosc takich tematow, a wogole nie wylootuj!
Tam w tej wiezy to czesto jest juz zaparcelowane ale mozesz wziasc z 4 parcele. Musisz odgrodzic tego shamana w drugiej polowie wiezy zeby byl z sciana ten moze se biegac. Ja zawsze podchodzilem do niego na nizszym lev 2 razy z morta + czasem 1 hit z wand i padl
A co do czestotliwosci wypadania rzeczy z shamana to raz wylootowalem WoP dopiero. Ja sie ciesze jak kukurydza wypadnie :P
Shor'tugal
19-04-2007, 23:01
Sorry za odświezanie tematu ale czy jak stoje na wprost do shamana( nie na ukos ) to on atakuje wtedy z magi? :D
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.