PDA

Pokaż pełną wersje : Świat dla RookSlayera


RookSlayerPL
25-02-2007, 17:37
Witam, pytanie jak w temacie. Możecie wysłać na priva, zamiast pisać "Bezsens, poda Ci ktoś to zaraz tam będzie 1000000 rookslayerów"
Jaki jest według Was najlepszy świat dla rookslayera? Żeby były expowiska dla facc niepozajmowane.
Nie znalazłem podobnego tematu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tom The Tanner
25-02-2007, 17:42
Kliknij tu (http://www.rookstat.com/rankmundos.php). Masz tam listę światów, na samym dole są te, na których jest najmniej rookstayerów. :) Pamiętaj jednak, że na Nowych servach grać jest gorzej.

Jeszcze jedno, nie pisze się Rookslayer, a Rookstayer. Rookslayer to osoba która opuszcza Rookgaard (wg. ang). ;)



Vial

Michoss
25-02-2007, 17:43
A col to rooksLayer?

RookSlayerPL
25-02-2007, 17:47
To są tylko rookstayerzy, a mi chodzi o w ogóle populację na rooku :/.
A, i tam jest od A do Z, a nie posegregowane.

-Per-
25-02-2007, 18:17
Nie ma takiego świata. Wszędzie expowiska są pozajmowane i jest pełno noob'ów i newbie. Jak szukasz świata, żeby zrobić sobie rookstayer'a (nie rookslayera - bleee) to wybierz jakis z nowszych światów, nie chodzi mi o unitera, czy ten drugi nowy świat tylko o jakieś troszeczke starsze. I sprawdź na www.rookgaard.pl jaki jest na tym świecie największy lvl (na rooku).

Tom The Tanner
25-02-2007, 18:59
@RookSlayerPL.
Ops, sorki myślałem, że jest tam taka opcja. :P Spójrz na Neranę, tylko 4 rookstayer'ów na wyższych lvl'ach, ale nowy świat i na dodatek Yst cię zaćmi. :D Thoria - 26, Iridi nie polecam, tylko wydaje się, że jest mało. Podobnie Azura. ;> Możesz też - jak jest napisane post wyżej - wejść na rookgaard.pl.



Vial

RookSlayerPL
25-02-2007, 19:27
A mógłby ktoś podać konkretny świat?
I jeszcze jak ktoś ma na takim gildie, żebym mógł od 1lvla wejść. Dużo gram, więc szybko wbiję wyższy.

Kulikos
25-02-2007, 19:48
RookSlayer... Pogromca Rooka, czy to takie złe? Co za różnica jaka nazwa, chyba totalny idiota by się nie domyślił o co chodzi, zresztą bardziej to mi pasuje niż Zostawacz na Rooku ;p
"Bycie Rookstayerem to nie nazwa, tylko to co masz w duszy" - mondry se mię chopak cu? :D

Pan Klocek
25-02-2007, 20:14
RookSlayer... Pogromca Rooka, czy to takie złe? Co za różnica jaka nazwa, chyba totalny idiota by się nie domyślił o co chodzi, zresztą bardziej to mi pasuje niż Zostawacz na Rooku ;p
"Bycie Rookstayerem to nie nazwa, tylko to co masz w duszy" - mondry se mię chopak cu? :D

Dópa czy dupa jaka różnica każdy głupi się domyśli. Zacznij myśleć, to nie boli. Wiesz po czym ludzie z innych krajów poznają noobów na rooku? Bo właśnie tak jak ty używają słowa rookslayer. Może jak kiedyś poduczysz się angielskiego to zrozumiesz o co chodzi, jeśli nie, zapytaj jakiegoś angola/szweda.


@TOPIC
Jeśli chcesz pograć sobie na rooku zapraszam na Titanie. Dużo rookstayerów ale za to uczciwych. Mamy tutaj coś takiego jak Anti Botter Police. Raz kiedyś ludzie patrolują rook i szukają botterów. Dlatego jeśli ktoś ma ponad 19 lvl i botuje to ma pewność ze dostanie bana :)
Mamy już około 12 takich trofeów :D z czego 5 miała ponad 17 lvl, a jeden nawet 34 :) więc jeśli poszukujesz uczciwej gry zapraszam do nas.

Kulikos
25-02-2007, 20:30
Więc zakładasz, że każdy kto ma w nicku Rookslayer jest noobem? Ua... Nie mam w zwyczaju oceniać ludzi po nazwach ;x

RookSlayerPL
25-02-2007, 20:34
Gram na Titanii, nick Darge Rook Stayer.
Mógłby ktoś pomóc zdobyć sword/carlin sword/katanę? Zapłacę. Pomóc dlatego, że tylko mace ludziom sprzedają :/.

CinkoL
26-02-2007, 09:58
To idz na mh... nie tak ciezko przebiec na żywca koło minosów a tym bardziej jak weźmie się lfy

LolnY
26-02-2007, 15:19
@Pan Klocek

Gadaliśmy kiedyś, a teraz nie moge nigdy Cię spotkać. Chciałbym się przyłączyć do policji ^^

@Topic

See you in Titania!

Rav
29-12-2007, 16:08
A wiec chcial bym podkreslic taka sprawe ze dobrze jest miec rokkmastera na swiecie nonpvp z racji iz jest tam duzo graczy zawsze online co daje szybszy resp i to jest pewnie powod dlaczego moj roomkaster jest na guardi ;p

piotrek26111
29-12-2007, 16:55
Kliknij tu UWAGA. Masz tam listę światów, na samym dole są te, na których jest najmniej rookstayerów.
Na samym dole sa te ktore maja odlegle litery alfabetu -.- Bo lista jest alfabetyczna, owszem mozna z niej wywnioskowac gdzie jest najmniej ale trzeba kliknac w kolumne 'chars'.
Pamiętaj jednak, że na Nowych servach grać jest gorzej.
Pierwsze slysze. Wlasnie ze im mniej ludzi pokroju Sunrise tym lepiej sie gra bo nie zajmuja jaskini pajakow 24 godziny na dobe.
Rookslayer to osoba która opuszcza Rookgaard (wg. ang).
Wot????? Pierwsze slysze. To by bylo Rookleaver -.- A Rookslayer to z angielskiego zabójca rooka a ze rooka nie da sie zabic (chyba ze Chuck Norris on umie wszystko) to oznacza to nie mniej i nie wiecej jak to ze nazwa ta jest niepoprawna pod wzgledem gramatycznym.

kornelus
29-12-2007, 17:27
moim zdaniem najlepsz jest valoria mam tam rookstayera na 9 lvl ( dopiero zaczolem grać ) to tam nikt prócz mnie nie chodzi na orci ani na waspy

kornelus
29-12-2007, 17:28
orc jest cooool

kornelus
29-12-2007, 17:29
[dragon hammer] dobra broń

Erhion
29-12-2007, 17:30
kornelus niezły noob

Nie?

neopostman
30-12-2007, 22:27
Glupota nie boli

Athelas
30-12-2007, 23:19
a jak na Infernie :D tam to chyba mało ludzi nie?

Wiechoss
31-12-2007, 11:54
Nie chciej wiedziec ile , na rooku jest non stop pelno brazoli i szwedow chcacych zabawic sie na pvp enforced

Urbinho_Rook'Slayer
13-01-2008, 00:32
Na Shanerze jest tylko pięciu polskich graczy przekraczających 15 lvl... Są to Ja - Urbinho Rook'Slayer (44), Zeth Xard (36), Rook-Marian (18-19), Erain Zidla (19) i Haat Rook'Slayer (17). Był jeszcze Katana Rook'Slayer miał 26 poziom, ale niewiem co go sprowokowało aby wyjść na Maina. Głupota? Największy poziom ma Devilish Stress (61) w dodatku Retired. Teoretycznie nie ma Botterów (teraz nie wiem jak jest z tym na PACC Arena ponieważ skończył mi się PACC). Jednymi z tych którzy botowali i już raczej tego nie robią bo mieli zablokowane konto na 30 dni to: Insane Hughh (50), Thark Dwex (52), zresztą też są już retired...

Więc zapraszam na Shanere, ponieważ miło byłoby zobaczyć nowego gracza z Polski :]

P.S. Na Shanerze jest bardzo dobry kontakt z brazylijczykami, nie wiem jak jest na Mainlandzie, śmieszne jest to że często rozmawiają po ... Polsku xD używając translatorów :D