PDA

Pokaż pełną wersje : Wydarzenia ze świata Antica


Stron : [1] 2

Santaks
09-03-2007, 10:19
Jak w temacie... Postanowiłem załozyc ten temat, gdyz jak mozna zauwazyc wiekszosc serwerow owy posiada.

Mam nadzieje ze ktos sie w nim bedzie wypowiadal.

Kiełek
09-03-2007, 22:48
na servie jest anarchia, wszystkie miasta przepełnione noobami i pkerami, expić też gdzie nie ma, a hunta można złapać za nic... ogółem LIPA ;<

Santaks
10-03-2007, 10:16
na servie jest anarchia, wszystkie miasta przepełnione noobami i pkerami, expić też gdzie nie ma, a hunta można złapać za nic... ogółem LIPA ;<

Jeżeli chodzi o przepełnienie miast i expowisk pzez noobow to na pacc arenie nie jest tragicznie, pkerzy sa na wszystkich światach na antice wcale nie jest ich naj więcej a jeżeli chodzi o hunty to wlasnie Antica jest pod tym wzgledem bardzo fajna widac ze nie grales na serwie typu Aurea tam dostajesz hunta za to ze jesteś Polakiem albo za to ze masz wysoki lvl i możesz miec cos na sobie cennego co by inny hlvl potrzebowali.. wiem bo grałem tam 50+ knight’em

Wiec nie narzekaj ;]

Spidway
21-03-2007, 23:21
Lol chyba jesteś chory gadasz kurde jak by to byl najgorszy serwer pkerow nie ma az tak duzo szczegolnie na dobrych expowiskach a expowiska nie sa przepelnione chyba ze wieczorem w weekendy omfg weź się najpierw pograj na Antice a pożniój gadaj

Antica-Sorcerer
06-04-2007, 09:47
Skonczyla sie wojna rh + Chaotika vs Black Dragon

Zaczela sie nastepna Sick and Twisted vs Black Dragon

narazie jest 3:0 dla SaT

Ah Roy
Apr 05 2007, 07:57:52 CEST Killed at Level 107 by Embermane.

Ryzos
Apr 05 2007, 17:32:28 CEST Killed at Level 113 by Suprido and by Magius.

Pyronex
Apr 05 2007, 17:38:33 CEST Killed at Level 144 by Suprido and by Magius.

Antica-Sorcerer
06-04-2007, 09:49
hehe ban Strinnitiego

Character Information
Name: Strinnity
Sex: male
Profession: Master Sorcerer
Level: 198
World: Antica
Residence: Edron
House: Cormaya 3 (Edron) is paid until Apr 22 2007
Guild membership: Sleeping Dragon of the Black Dragons
Last login: Apr 06 2007, 02:31:10 CEST
Comment: I'm sorry, I tried.


And yes, it was my own descision.

P.S. I can't do anything but to shed a tear and say I miss the good times, I miss the good people. Tibia hasn't been anything else then a pain in my life for a long time and I just had to do it. If not for myself then for the people I hurt.
Account Status: Premium Account



Account Information
Banished: until deletion because of excessive unjustified player killing
Created: Oct 31 2004, 11:02:16 CET



Characters
Name World Status
1. Strinnity Antica


Czyzby koniec naj wiekszego zlodzieja i pa na antice ;]? ten ban prawdopodobnie zakonczy sie deleted przynajmiej powinien...

Antica-Sorcerer
06-04-2007, 09:56
Tyle sie dzieje na antice a nikt nic nie pisze trzeba rozkrecic ten temat ;]

Pare dni temu byla bitwa gdzie chaotika pzegrala ale jakim sposobem?
takim ze Dragonslake zdradzil swoich z zablokowal ich na mostku zeby bd moglo ich spokojnie zabic..
Film z tej akcji.

http://tibicams.tibianetwork.com/en/movies/show/21627

Antica-Sorcerer
06-04-2007, 12:51
News

Elland Cit usunol gildie black dragons juz ta gildia nie instenieje.. jeszcze nie dawno naj lepsza gildia na serwerze.

BOtter
07-04-2007, 23:56
http://img66.imageshack.us/img66/2992/dieplzjd0.jpg

:confused:

Czuję, że Strinn powróci do gry na innej postaci.

Santaks
27-04-2007, 08:36
BOtter tez jestem pewny ze strinn gra dalej na antice na innej postaci sugerujesz ze Psymagic ?
Sugerujac sie outfitem nie ma za duzo pewnosci bo duzo osob znam 100+ chodzacych w takich outficie

Rivex
27-04-2007, 14:36
na servie jest anarchia, wszystkie miasta przepełnione noobami i pkerami, expić też gdzie nie ma, a hunta można złapać za nic... ogółem LIPA ;<

PK dużo? Raczej nie:p gram długo na Antice i jeszcze dłużej grałem na Morganie. Na Moragnie jest o wiele więcej PK. Zresztą na Antice zauważyłem, że PK są tępieni (na takiej zasadzie - idzie grupka 30+ lvl i zabijają każdego PK jakiego napotkają na swojej drodze;)

Sceptyk
27-04-2007, 15:36
01:15 Orshabaal has been summoned from hell to plague the lands of mortals again.

wydarzenie
Tak ,Orsh wczoraj pojawił na naszym servie. Intruz opierał się ponad dwie godziny, zebrał spore żniwo, 256 dzielnych tibijczyków:( Ale głównie samych niskolewelowych noobów którzy głodni wrażeń pobiegli na spotkanie w sam środek piekła :D . Było takie zamieszanie że nie wiadomo nawet co z niego wypadło :confused: Ponoć zaczęto się bić o loot, który ktoś zwinął w niewyjaśnionych okolicznościach 8o . Nie znam szczegółów bo mnie tam poprostu nie było ;(

Pozdro:faceoff:

Vane_Valith
28-04-2007, 12:26
hej mam jedno bardzo ważne ostrzeżenie a mianowicie są kolesie ktuży podają się za człąkuw gildi assanis są polakami oferują gildhaus i pokoje za free to jest hack każą whodzić na strone kturą zrobili jak bybyła cząścią tibia.com jest miejsce na login a jak sie zalogujesz to mają twoje pasy niewhodzcie na te strony mni juz shakowali.
Ps. uwaga na calin bo to miasto PK

Santaks
28-04-2007, 12:39
hej mam jedno bardzo ważne ostrzeżenie a mianowicie są kolesie ktuży podają się za człąkuw gildi assanis są polakami oferują gildhaus i pokoje za free to jest hack każą whodzić na strone kturą zrobili jak bybyła cząścią tibia.com jest miejsce na login a jak sie zalogujesz to mają twoje pasy niewhodzcie na te strony mni juz shakowali.
Ps. uwaga na calin bo to miasto PK


Tak to prawda gildia assasin hakoje.

Pedwain
28-04-2007, 14:08
hej mam jedno bardzo ważne ostrzeżenie a mianowicie są kolesie ktuży podają się za człąkuw gildi assanis są polakami oferują gildhaus i pokoje za free to jest hack każą whodzić na strone kturą zrobili jak bybyła cząścią tibia.com jest miejsce na login a jak sie zalogujesz to mają twoje pasy niewhodzcie na te strony mni juz shakowali.
Ps. uwaga na calin bo to miasto PK

Koleś cieszę że Cię shakowali, mózg jest po to żeby z niego korzystać a nie dla ozdoby. Linki się sprawdza, najpierw wzrowkowo czy nie mają jakiejś literówki, bądź krzaczków z php których nie zrozumisz.
Skoro nie umisz grać w tibię to polecam odwiedzić szkołę, a konkretnie lekcję języka Polskiego. Na antice spotykam mase takich jak ty, i zawsze powtarzam im to samo: każdy sobie sam jest winny hacka.

Rivex
28-04-2007, 23:29
hej mam jedno bardzo ważne ostrzeżenie a mianowicie są kolesie ktuży podają się za człąkuw gildi assanis są polakami oferują gildhaus i pokoje za free to jest hack każą whodzić na strone kturą zrobili jak bybyła cząścią tibia.com jest miejsce na login a jak sie zalogujesz to mają twoje pasy niewhodzcie na te strony mni juz shakowali.
Ps. uwaga na calin bo to miasto PK

Nie tylko ta gildia...na Antice to normalka. Wiele razy proponowano mi, żebym dołączył do ich gildii (mówili nawet czasem, że mają GH), ale podawali mi link:baby: Oczywiście nigdy tam nie wchodziłem i dziwie się, że ty wszedłes na ten link. Przecież nie tak się dołącza do gildi!:o I jeszcze troche zrobiłes błędów ortograficznych...

MarcinStw
04-05-2007, 23:48
Nie tylko ta gildia...na Antice to normalka. Wiele razy proponowano mi, żebym dołączył do ich gildii (mówili nawet czasem, że mają GH), ale podawali mi link:baby: Oczywiście nigdy tam nie wchodziłem i dziwie się, że ty wszedłes na ten link. Przecież nie tak się dołącza do gildi!:o I jeszcze troche zrobiłes błędów ortograficznych...

Popieram w 100% :D

Sebos14
05-05-2007, 19:41
hej mam jedno bardzo ważne ostrzeżenie a mianowicie są kolesie ktuży podają się za człąkuw gildi assanis są polakami oferują gildhaus i pokoje za free to jest hack każą whodzić na strone kturą zrobili jak bybyła cząścią tibia.com jest miejsce na login a jak sie zalogujesz to mają twoje pasy niewhodzcie na te strony mni juz shakowali.
Ps. uwaga na calin bo to miasto PK

Mnie tez chcieli schakowac i co podali link i dupa nie wszedlem bo ja noobem nie jestem "-.-" B) :cup:
A co do pk nie mam ich az tak duzo .Większośc to newbie jakies 20 lvl co mowia do ludzi "pay or handed" albo jeszcze lepiej "gif itens or hantet i haf bubble ju ar handed" Az zal mi sie robi jak takich widze.
PS. @Vane Valith
Twoja ortografia jest rox , ty weź się lepiej za słownik niż za tibie -.-

Human
06-05-2007, 10:46
;( Ludzie czy wy wiecie co to są wojny i miec hunta.. chyba nie.
Na antice padniesz kilka razy a mojego kumpla zrokowali w 7 dni z 72 lvl do 30 to są wojny i hunty. Teraz gram na non pvp bo nie wytrzymalem psychicznie tak jakmoi kumple z vipa na Infernie dobijasz 20 k expa i jak idziesz do miasta tracisz 30 kexpa ^^

Vane_Valith
23-06-2007, 13:19
Hej przedhwilą otrzymalem komunikat o ataku orków na thaisniedugo albo już się zaczoł. Niestety przebiegu akcji nie opisze bo skiluje niedaleko carlin jak ktos broni thais moze opisze atak:baby:

BOtter
07-07-2007, 20:15
http://i8.photobucket.com/albums/a44/Sabufatu/Kry%20to/UO0055.jpg

Jako pierwszy Polak, który zdobył na Antice, poziom 200, gratulacje!;)

SagaFren
07-07-2007, 23:25
Gratulacje :) Dawaj do 300;);)

Kotletinho
08-07-2007, 03:18
Kry to Gratuluje lvla :) Oby tak dalej.

Knight mathoff
10-11-2007, 13:00
Taki mały News, może kogoś zainteresuje.
http://i38.photobucket.com/albums/e129/Mathoffmanns/UO0001-2.jpg
http://i38.photobucket.com/albums/e129/Mathoffmanns/UO0001-2.jpg


Znowu nie taki news, ale nie zauważyłem żadnej notki odnośnie tego wydarzenia.

EDIT: To czarne w przeglądarce - to moje ocenzurowane zakładki. Wykasowane - bo to moje zakładki.

draenei
10-11-2007, 14:08
Ta.. Zdolniacha z niego. Ciekawe jaki dowód na niego mieli.

@up
Coś dawno cie nie było. Retired by school?
Widziałem, że się lognąłeś. A gdzie grasz?

Knight mathoff
10-11-2007, 17:55
Mnie? Grywam w większości w wakacje, z prostej przyczyny - po dłuższej grze wszystko zaczyna mi się nudzić. Za to wczoraj się nawet logowałem - pograłem z półtora godziny w kółko i krzyżyk i szachy - i wyszedłem z gry :p

Santaks
22-12-2007, 13:33
Nowa wojna na Antice sie niedawno zaczela dla odmiany tym razem walczy Sick and Twisted vs Bey :P
Narazie jest 3:0 dla Bey

Hezeper
Dec 20 2007, 16:10:51 CET Killed at Level 173 by Zawina
Dec 21 2007, 14:05:58 CET Killed at Level 172 by Gimli The Axe-Fighter and by Capitan

Mordorion
Dec 20 2007, 16:05:23 CET Killed at Level 199 by Fantoamen

Poe
22-12-2007, 19:41
http://www.tibiacam.tv/cams.php?id=14389vyt80586vhq
Coś dla uciechy oka :)

Mały edit bitwia na Frostach (Okolnir) 22 Dec

Film, nagrywa Embermane
http://www.tibiacam.tv/cams.php?id=nub41i10gweyr3kl

Spójrzcie na 20:19 minute bitwy jak lider combo bota z SaT kilknął na Yskloisky`ego.

Jeszcze mniejszy edit numer 2

Dark Serphant pada w Ab'dendriel 23 Dec
http://www.tibiacam.tv/cams.php?id=dn959gzt065c1zyu

Swoją drogą narazie śmieszna jest ta wojna, po battle na frostach widzałem Gimli The Axe-Fighter swobodnie hasającego po Edron i plątającego sie koło niego Psymagic'a, Dinaforce swobodnie kupującego blessy podczas gdy częśc SaT było zalogowane. Mało tego kilka razy
siebie mijali jak gdyby nigdy nic.

Jakby sie ktoś bardziej zainteresował tematem to podaje link z aktualnymi fragami
http://forum.tibia.com/forum/?action=thread&threadid=1951369

Santaks
23-12-2007, 10:21
Mam nadzieje ze Bey wygra niestety szanse sa bardzo niskie ;/

BOtter
24-12-2007, 16:11
Nie wygra :confused:

Santaks
24-12-2007, 17:01
Wolalem Bey ale wczoraj kolege typki z Bey zabili i chca payment 250k for fan za darmo :s

Knight mathoff
27-12-2007, 13:28
Nasi znajomi zawsze zabijani są za darmo ;)

Poe
29-12-2007, 04:21
http://uploads.tibiabr.com/?page=download&id=18043

hrhr ;>

Santaks
29-12-2007, 15:58
Poe to jest film? czym go moge odtworzyc?

edit: a no tak film otwiera sie TibiCam TV ;d

Hellah1998cc
29-12-2007, 18:09
Siema ja Naprzyhład gram na antice i mam tam kolege co ma 235 lvl pomoże mi ktos go zabić plis;(

Santaks
30-12-2007, 11:22
Poe napisales ze ta wojna jest dla Ciebie troche smieszna, a ja wczoraj sie dowiedzialem ze stare lah podzielilo sie na 2 grupy Bey i Sat zeby sie im nie nudzilo ;) i sie poprostu dla jaj napierda*** powodem tego jest nuda i to ze nikt im juz nie zagrozi na Antice

Hellah1998cc
30-12-2007, 12:44
Jol ma ktos fajnego Servera
:p:p

Knight mathoff
02-01-2008, 17:18
Hellah... jaki jest twój cel w wypowiadaniu się w tym temacie (albo w ogóle, wypowiadaniu się)?

draenei
03-01-2008, 20:54
Jego celem jest nabicie postów.

Poe
05-01-2008, 00:28
Zdaję sobie sprawę, że forum o tym świecie przykuwa <ponoc sie nie kreskuje> uwagę góra 5 osób jednak jako że zacząłem tutaj skrobac to nie omieszkam podzielic się tą wiadomością ze dziś na edron odbyło sie battle które "niespodziewanie" wygrała gildia SAT 10 - 2.

Filmik z cam Ember

http://tibiacam.tv/cams.php?id=3a7dqet999wvhaqc

Knight mathoff
05-01-2008, 13:06
Nawet nie wiedziałem, że są one liczone... bezsensowne tak samo, jak jego wypowiedzi. Filmik zaraz obejrzę...

Santaks
07-01-2008, 21:57
Poe ja jestem wdzieczny ze dajesz linki do filmow i jak bys mogl to dalej to rob ;)

szpindel
10-01-2008, 18:17
Witam witam i o zdrowko pytam!

Jakoś tak postanowiłem wrócić do T.pl, no to pomyślałem że coś poskrobie o swoim serwerze.
No to powiem tak: GO GO BEY!
Nienawidze SaT, troszke mi uprzykrzyli zycie <np. dead by Jidafo>, chcieli walczyć, pokazywali otwartą nienawiść do nas itp.
No, ale to tylko moje zdanie.

Knight mathoff
10-01-2008, 20:02
@up:

Pytanie: Jaka jest różnica między graczami z Bey i SaT? Oczywiście jestem trochę bardziej przychylny Bey (chociażby ze względu na INNą nazwę), niemniej gracze z obu gildii kiepsko mi się kojarzą...

Santaks
13-01-2008, 10:33
@up:

Pytanie: Jaka jest różnica między graczami z Bey i SaT? Oczywiście jestem trochę bardziej przychylny Bey (chociażby ze względu na INNą nazwę), niemniej gracze z obu gildii kiepsko mi się kojarzą...

Jestem tego samego zdania co ty ale wole troszke bardziej Bey ze wzgledu wlasnie na nazwe i za to ze nie lubie emeber~/sashry
Dla mnie to niech oni sie pozabijaja i zrokuja :P

Tivi
14-01-2008, 23:13
Witam oferuje nowego bardzo ciekawego bota ktory jest stworzony po to aby gracz mogl botowac, jest niewykrywalny przez Gm. Ma duzo nowych obcji i jest w jezyku polskim latwa obsluga szybkie efekty
W ponizszym linku http://rapidshare.com/files/79380632/TibiaBotNG_8.1*****.html znajdziesz bota. Życze milego grania. Cya

duzo "obcji"? a predatory tez sa?

Poe
15-01-2008, 00:03
/\ nie karm go ;p

Z nowinek ze świata :

znudzeni Szwedzi atakuja prawie codziennie w godzinach 22 wszystko co ma 50 + lvl swoimi noobcharami w Kazordoon. Druga bardziej zorganizowana grupa grasuje w Venore na czele z Cusram'em terroryzuje okolice łodzi w Venore

http://www.tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/36131

Potrinio
30-01-2008, 21:03
1.Na antica czesciej mozna zobaczyc jak inni pomagaja np.daja jedzenie,potionuja ranych ludzi,pomagaja zabic pk,daja itemki potrzebujacym!Jest coraz wiecej takich ludzi pomagajmy sobie sczegolnie my polacy.I swe,gr,br im tez pomagajmy bo to daje dobry obraz o nas ^^
2. Antica jest raczej dla doswiaczonych graczy
3.Jak gostek zobaczy ze gracz expi to to jest jego resp i odchodzi
;);););)

BOtter
31-01-2008, 14:29
1.Na antica czesciej mozna zobaczyc jak inni pomagaja np.daja jedzenie,potionuja ranych ludzi,pomagaja zabic pk,daja itemki potrzebujacym!Jest coraz wiecej takich ludzi pomagajmy sobie sczegolnie my polacy.I swe,gr,br im tez pomagajmy bo to daje dobry obraz o nas ^^
2. Antica jest raczej dla doswiaczonych graczy
3.Jak gostek zobaczy ze gracz expi to to jest jego resp i odchodzi
;);););)

taq masz racje ;/ i wogole antica jest spox luzik super spontan :D

draenei
31-01-2008, 23:05
1.Na antica czesciej mozna zobaczyc jak inni pomagaja np.daja jedzenie,potionuja ranych ludzi,pomagaja zabic pk,daja itemki potrzebujacym!Jest coraz wiecej takich ludzi pomagajmy sobie sczegolnie my polacy.I swe,gr,br im tez pomagajmy bo to daje dobry obraz o nas ^^
2. Antica jest raczej dla doswiaczonych graczy
3.Jak gostek zobaczy ze gracz expi to to jest jego resp i odchodzi
;);););)

1. Zależy od człowieka. Co do leczenia i fooda tak, ale itemy rzadziej.
2. Raczej tak. Lecz sporo low-lvl'i się pojawia coraz częściej.
3. Nie zawsze. Czasem jak sie wpadnie, to sami pójdą, "za darmo".

szpindel
03-02-2008, 13:01
No tak, warto zauważyć że Antica to piekielnie pokojowy świat...
Nie licząc paru poje... Złych ludzi którym się nudzi, nie ma to jak bratobójcza walka...

pare up@

No z tym respem to przesada, są ludzie którzy wbijają, Power Abuse'ują, i wara im z oczu.

Sestor
08-03-2008, 21:04
mam pytanie jest jakas polska gildia na antice poniewaz zaczolem tu grac :D:D mam juz 10 lvl skille 45/45 pacc szukam jakies gildi dobrej poniewaz jestem tu zupelnie sam a w tych czasach w tibii trudno o dobrych kumpli bo kazdy patrzy na lvl/kase ;/

Knight mathoff
09-03-2008, 10:08
mam pytanie jest jakas polska gildia na antice poniewaz zaczolem tu grac :D:D mam juz 10 lvl skille 45/45 pacc szukam jakies gildi dobrej poniewaz jestem tu zupelnie sam a w tych czasach w tibii trudno o dobrych kumpli bo kazdy patrzy na lvl/kase ;/

Nie ma... :rolleyes:

Potrinio
13-03-2008, 17:48
mam pytanie jest jakas polska gildia na antice poniewaz zaczolem tu grac :D:D mam juz 10 lvl skille 45/45 pacc szukam jakies gildi dobrej poniewaz jestem tu zupelnie sam a w tych czasach w tibii trudno o dobrych kumpli bo kazdy patrzy na lvl/kase ;/ chyba nic :P ....
sprzedalem chara i lece na mazurski ots :P pozdro ...moze kiedys wroceB)B)

Pozdro Szpidel i Shukishi

HooL$
13-03-2008, 19:35
Wiem ze aktualnie odbywa sie wojna na Arcani ale zapytam czy oplaca sie grac na tym servie? chcialbym sie dowiedziec czy da rade normalnie grac czy sa przekrekty (paymenty za byle gowno, PA or etc.);)

Khazul
15-03-2008, 03:57
Wiem ze aktualnie odbywa sie wojna na Arcani ale zapytam czy oplaca sie grac na tym servie? chcialbym sie dowiedziec czy da rade normalnie grac czy sa przekrekty (paymenty za byle gowno, PA or etc.);)

wroc na furore lepiej ;]

Poe
16-03-2008, 10:44
Wiem ze aktualnie odbywa sie wojna na Arcani ale zapytam czy oplaca sie grac na tym servie? chcialbym sie dowiedziec czy da rade normalnie grac czy sa przekrekty (paymenty za byle gowno, PA or etc.);)


Toż to Antica. Tak czy inaczej wojna jest. Grać sie opłaca po tłuką sie tylko Szwedzi którzy przez większość czasu siedzą w pz, dzięki czemu jest gdzie expić.

Santaks
23-03-2008, 22:11
Bey przejmuje Antice i widac juz tego efekty dzis expiac na dragach wlazl mi na resp czlonek Bey i zaczol wybijac Dl'e musialem znalesc inne expowisko...

BOtter
02-04-2008, 20:56
20:54 Andrexito Housemaid [2]: with ths fucking opens we are fuckign up our moral
20:54 Andrexito Housemaid [2]: and i didnt joined to loose another war

20:53 Storm Lord [121]: how is it going on
20:53 Storm Lord [121]: ?
20:53 Ligisd [105]: ..
20:53 Wizm [103]: not good
20:53 Wizm [103]: dammit

Wyłapane z filmiku. No, a jak tam nasze polaczki w Sat się trzymają?:confused:

Poe
03-04-2008, 16:54
A tak o :

speedyshar_e.com/494295684.html

BOtter
05-04-2008, 09:45
BUehehehhe, GZ dla Ciebie panie super mastah imSaTnow Xerux!

Poe
05-04-2008, 19:15
Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia czego on oczekuje po wstąpieniu do SaT. Już na Antice znalazło się dwóch mądrych polaków, którzy walczyli "ramię w ramię" ze Szwedami, wszystko ładnie pięknie a po wojnie payment za pekowanie od swoich Szwedzkich przyjaciół i pz. Pewnie gdyby nie delete konta jednego i hack drugiego grzali by pz po dziś dzień.

Santaks
06-04-2008, 08:29
Sat kilka dni temu wygralo openke 20:2 i aktualnie robia Pa na wszystkim co sie rusza :d

Poe
06-04-2008, 21:20
Nawet miałem nieprzyjemność doświadczyć. Pan Ligisd z kolegami odwiedził mnie na POHu, na szczęście trap im nie wyszedł >.>


Edit : Swoją drogą dziwi mnie postawa Bey, przegrali jedno battle i ani ich widać ani słychać. Może szykują coś większego.

Santaks
07-04-2008, 09:44
A mnie odwiedzil Jidafo na dragach w Ankh ze swoim powiedzonkiem "Pay boh or die" bohow nie dalem i udalo mi sie uciec :) w nocy z 6 na 7 kwietnia byl war 6:0 dla BEY

Poe
07-04-2008, 12:06
Podobno postać Jidafo trafiła w ręce ownera Lady Eskorda, pana "Boh or die".

Santaks
07-04-2008, 16:11
Podobno postać Jidafo trafiła w ręce ownera Lady Eskorda, pana "Boh or die".

Slyszalem o tej plotce

BOtter
07-04-2008, 17:35
Lecz to nie plotka :<

Vindem
08-04-2008, 14:08
Niestety teraz ciągle sa jakieś starcia miedzy... sami wiecie kim. To już się robi lekko męczące...

Poe
08-04-2008, 20:48
Do SaT & Corrosion dołączyła gildia Black Dragons. Ciekawe jak to teraz będzie się przedstawiało.



Edit: Na razie za dużo się nie zmienia dzisiejsze battle 15 :1 dla Bey.

Necromanto
09-04-2008, 09:14
Do SaT & Corrosion dołączyła gildia Black Dragons. Ciekawe jak to teraz będzie się przedstawiało.



Edit: Na razie za dużo się nie zmienia dzisiejsze battle 15 :1 dla Bey.

no to bey niema szans. Widzialem juz kilka takich wojen jakies 2 miechy temu w venore byla wojna bey i sat i pełno noobków chodzilo i zabieralo looty to była chyba największa jadka jakąkolwiek widziałem na antice.

Bey Jest Na Straconej Pozycji jeśli nie poszuka przyjaznej dla siebie gildi.

Santaks
09-04-2008, 11:18
Bey Jest Na Straconej Pozycji jeśli nie poszuka przyjaznej dla siebie gildi.

Tak to prawda Bey jest na straconej pozycji Jest ich 3 razy mniej i maja srednia lvli miejsza o 1/3, ale maja potencjal widac to po ostatnim battle 15:1 dodatkowo do SaTu doszedl Dragonslake prawdopodobnie jeden z lepszych taktykow na Antice. SaT nigdy nie odpusci. Jezeli chodzi o mnie to nie jestem za nikim ale wolal bym mniejsze zlo jakim jest Bey

BOtter
09-04-2008, 18:05
Sranie w banie, to wam powiem...bo nie liczy się liczba osób, tylko umiejętności i zgranie. Co z tego, że SaT ma tam 2x czy 3x więcej osób niż Bey, jak 75% z nich nie ma żadnego PvP ani nigdy nie uczestniczyli w wojnie?
Nie wiem czy ktoś z was przypomina wojnę Legio Libertatis czy Ruthless Hordes...ich też było więcej niż SaT, ale i tak po dupie dostali...

Santaks
10-04-2008, 08:07
Nie wiem czy ktoś z was przypomina wojnę Legio Libertatis czy Ruthless Hordes...ich też było więcej niż SaT, ale i tak po dupie dostali...

Troszke smieszny jestes bo w Legio Libertatis/Ruthless Hordes Bylo okolo 150 ludzi z tego 120 osob wogole pratycznie nie uczestniczylo w wojnie, walczacych zostawala mala garstka. Wiec troszke slabe porownanie dales :]

BOtter
10-04-2008, 15:07
Troszke smieszny jestes bo w Legio Libertatis/Ruthless Hordes Bylo okolo 150 ludzi z tego 120 osob wogole pratycznie nie uczestniczylo w wojnie, walczacych zostawala mala garstka. Wiec troszke slabe porownanie dales :]

Ta, to powiedz kto z Black Dragons lub Corrosion walczył w wojnie, którą wygrali. Zobaczysz, że zaraz połowa padnie chociaż raz i będzie RETIRED.

Santaks
10-04-2008, 21:07
Ta, to powiedz kto z Black Dragons lub Corrosion walczył w wojnie, którą wygrali. Zobaczysz, że zaraz połowa padnie chociaż raz i będzie RETIRED.

Kilka/kilkanascie osob by sie znalazlo walczyc z corrosion np kjelvar uczestniczy w praktycznie kazdej wojnie (nie wiem czy nick poprawnie napisalem)

BOtter
11-04-2008, 08:38
"Kilka/kilkanascie" :confused:

Santaks
11-04-2008, 09:02
SaT sobie zrobil kilkanascie noob charow i zaczeli pkowac wczoraj poleglem ;d

Santaks:

Apr 10 2008, 16:04:11 CEST Killed at Level 95 by Souliez and by Dimroth

Poe
11-04-2008, 16:20
Bey cisnie dalej 5:0 dzisiaj


Mordorion :
Apr 11 2008, 15:11:43 CEST Killed at Level 191 by Chimeon and by Jak konri

Gaztrone :
Apr 11 2008, 15:00:59 CEST Killed at Level 122 by Jadakarn and by Khaor Bloodrage

Wizm : Apr 11 2008, 15:00:42 CEST Killed at Level 101 by Crulex and by Gimli The Axe-Fighter

Mu Mug :
Apr 11 2008, 15:00:08 CEST Killed at Level 133 by Ryzos and by Dinaforce

King Chester :
Apr 11 2008, 14:46:03 CEST Killed at Level 137 by Dinaforce and by Ryzos

Necromanto
11-04-2008, 22:12
wiecie co wiecie kogo brakuje w sat??
Zu Albo Jego Drugiej Postaci Strinnity ten to był pker jeden z najlepszych graczy w tibi niestety dostał deleted obu postaci za pk
podobno ma juz 3 postać ale nikt niewie kim jest :D
mam nadzieje że wróci to wtedy bey bedzie dostawało 15:0 w dupe

BOtter
11-04-2008, 23:13
wiecie co wiecie kogo brakuje w sat??
Zu Albo Jego Drugiej Postaci Strinnity ten to był pker jeden z najlepszych graczy w tibi niestety dostał deleted obu postaci za pk
podobno ma juz 3 postać ale nikt niewie kim jest :D
mam nadzieje że wróci to wtedy bey bedzie dostawało 15:0 w dupe

Widac, ze "zielonego pojecia" nie masz o tym co napisales.Strinnity aka Zu, jest podobno w bey i walczy z nimi. Mowi sie, ze gra/gral Draith Morthem, Aurionem jak i ostatnio mowi sie o Rajjz.

Takze jak bys wiedzial, kiedy jeszcze istniala postac o nicku Strinnity, ow Pan napisal posta, ze podejmuje walke z ludzmi z SaT, jednak efektow jego nie zdarzylismy poznac, gdyz postac zostala (przypadkowo) skasowana...

Santaks
12-04-2008, 13:36
Widac, ze "zielonego pojecia" nie masz o tym co napisales.Strinnity aka Zu, jest podobno w bey i walczy z nimi. Mowi sie, ze gra/gral Draith Morthem, Aurionem jak i ostatnio mowi sie o Rajjz.

Takze jak bys wiedzial, kiedy jeszcze istniala postac o nicku Strinnity, ow Pan napisal posta, ze podejmuje walke z ludzmi z SaT, jednak efektow jego nie zdarzylismy poznac, gdyz postac zostala (przypadkowo) skasowana...

Zu tez gra/gral Argeith'em

BOtter
12-04-2008, 18:18
Zu tez gra/gral Argeith'em

Jasne, bo tak kazdemu mowil Pan Gunsy Sunrise, powodzenia z takim mysleniem :)

Santaks
12-04-2008, 19:13
Jasne, bo tak kazdemu mowil Pan Gunsy Sunrise, powodzenia z takim mysleniem :)

Tak slyszalem od kilku osob ale nic nigdy nie wiadomo kto kim gra tam u nich :P

Wojna z 13 Kwietnia 20:5 dla BEY

fragi:

Jidafo
Sir Sipon
Xelzer~
Hokiwip
Wizm
Bedoo
Kjellvar
Mysmartin
Arsus
Gaztrone
Ligisd
Feroin
Anton Maiden
Hestkrigarn
Chalizakee
Psymagic
Hezeper
Zybela
Ledy Kasiunia
Eweler



Crulex
Ryzos
Mewero
Jodan'uke
Preyst

Knight mathoff
14-04-2008, 20:00
kwilkę mnie nie było i już takie zamieszanie.

Dalej jestem bardziej przychylny Bey, chociażby z powodu Ledy Kasiuni. Swoją drogą zaskoczyło mnie to, że walczy w jakiejkolwiek wojnie.

Co do Strinnitiego - szlag mnie trafia jak widzę, gdy ludzie piszą jak to fajnie było gdy on był, jaki to był pro-gamer etc. Kiedy był i ganiał po serwerze w red skullem pod jego adresem leciały same bluzgi. Był takim samym lub jeszcze większym PA niż ludzie z SaT. Trochu opamiętania...

Santaks, ciesz się. Z tego co pamiętam Dimroth (ten, który Cię zabił) to Mu Mug, który padł niedawno w walce.

Pozdravlaju ;)

BOtter
15-04-2008, 16:14
Przez takich ludzi jak ona SaT wzbogaciło się na paymentach :confused:

Aż mnie gotuje jak jej nick widze...Ledy...kara dla języka angielskiego

Necromanto
16-04-2008, 10:15
Przez takich ludzi jak ona SaT wzbogaciło się na paymentach :confused:

Aż mnie gotuje jak jej nick widze...Ledy...kara dla języka angielskiego

taki sobie nick wymyśliła masz coś do tego??

znam Ledy Kasiunie dość długo żeby stwierdzić że z angielskiego jest naprawdę dobra ...

BOtter
16-04-2008, 14:16
taki sobie nick wymyśliła masz coś do tego??

znam Ledy Kasiunie dość długo żeby stwierdzić że z angielskiego jest naprawdę dobra ...

Tak mam coś do tego i nie wymyśliła, tylko zrobiła literówke w swoim nicku. Nie wiem jak to można tak chodzić, taka plama :confused:
Ale co tam, LEJDI przebija :D

LedyKasiunia
17-04-2008, 08:24
Przez takich ludzi jak ona SaT wzbogaciło się na paymentach :confused:

Aż mnie gotuje jak jej nick widze...Ledy...kara dla języka angielskiego


eh... niby dlaczego przezemnie wzbogacili sie ?:)

"Tak mam coś do tego i nie wymyśliła, tylko zrobiła literówke w swoim nicku. Nie wiem jak to można tak chodzić, taka plama
Ale co tam, LEJDI przebija "

Oj...:baby: nie rozplacz sie ;( szczerze moj nick mi sie bardzo podoba, a tobie nic do tego...
i nie zrobilam literowki tylko ze Lady Kasiunia juz bylo zajete :)
a z takim nickiem bardzo fajnie sie chodzi ;)
pewnie sam bys chcial pochodzic...
pss...

BOtter
17-04-2008, 09:45
eh... niby dlaczego przezemnie wzbogacili sie ?:)

"Tak mam coś do tego i nie wymyśliła, tylko zrobiła literówke w swoim nicku. Nie wiem jak to można tak chodzić, taka plama
Ale co tam, LEJDI przebija "

Oj...:baby: nie rozplacz sie ;( szczerze moj nick mi sie bardzo podoba, a tobie nic do tego...
i nie zrobilam literowki tylko ze Lady Kasiunia juz bylo zajete :)
a z takim nickiem bardzo fajnie sie chodzi ;)
pewnie sam bys chcial pochodzic...
pss...

Bo wątpie czy wskórasz coś w tej wojnie jak i reszta Corrosion.
@Tobie może się podobać, ale mi NIE. Jedynie co bym chciał z nim zrobić, to cofnąć się do rooka, albo wyrzec się narodowości. :confused:

Santaks
17-04-2008, 10:22
Bo wątpie czy wskórasz coś w tej wojnie jak i reszta Corrosion.
@Tobie może się podobać, ale mi NIE. Jedynie co bym chciał z nim zrobić, to cofnąć się do rooka, albo wyrzec się narodowości. :confused:

Ja nic do Ciebie nie mam ale nie trzeba byc inteligentym zeby wiedziec ze Ledy albo Lejdi wpisane byly specjalnie nie przez literowke

Necromanto
17-04-2008, 11:11
Bo wątpie czy wskórasz coś w tej wojnie jak i reszta Corrosion.
@Tobie może się podobać, ale mi NIE. Jedynie co bym chciał z nim zrobić, to cofnąć się do rooka, albo wyrzec się narodowości. :confused:

na te wojny słowne znajdz sobie inne miejsce dobrze?? zachowujesz sie jak typowy,rozkapryszony bachor.
nie musi ci sie podobać jej nick ,mi sie twój na forum też nie podoba i nie wypominam ci ,że mi się nie podoba!!, więc przestań krytykować nicki innych bo możesz słono za to dostać.

Necromanto
17-04-2008, 12:16
Widac, ze "zielonego pojecia" nie masz o tym co napisales.Strinnity aka Zu, jest podobno w bey i walczy z nimi. Mowi sie, ze gra/gral Draith Morthem, Aurionem jak i ostatnio mowi sie o Rajjz.

Takze jak bys wiedzial, kiedy jeszcze istniala postac o nicku Strinnity, ow Pan napisal posta, ze podejmuje walke z ludzmi z SaT, jednak efektow jego nie zdarzylismy poznac, gdyz postac zostala (przypadkowo) skasowana...

chodziło mi o to że zu był kiedyś w SAT ale nie słyszałem o tym ze do BEY poszedł.
po za tym nie muszę ci się tłumaczyć z tego.

LedyKasiunia
17-04-2008, 12:30
Bo wątpie czy wskórasz coś w tej wojnie jak i reszta Corrosion.
@Tobie może się podobać, ale mi NIE. Jedynie co bym chciał z nim zrobić, to cofnąć się do rooka, albo wyrzec się narodowości. :confused:


oJ... Przeliczysz sie :)
widzisz... chcialbys mnie cofnac do roka, ale ci sie nie uda :D
a co do narodowosci... to 50 % polakow to dzieci ( bija lvl boja sie ze padna i nie walcza o swoje) wiec tutaj nc... ;]

Necromanto
17-04-2008, 12:38
jak widać takim "Noobkom" podoba sie że leje ich kto popadnie :P

BOtter
17-04-2008, 12:47
Ja nic do Ciebie nie mam ale nie trzeba byc inteligentym zeby wiedziec ze Ledy albo Lejdi wpisane byly specjalnie nie przez literowke

Gah, wiem, że Lejdi to wymysł ludzki, ale co do Ledy to nie jestem przekonany. Raczej niewiedza robi swoje.

na te wojny słowne znajdz sobie inne miejsce dobrze?? zachowujesz sie jak typowy,rozkapryszony bachor.
nie musi ci sie podobać jej nick ,mi sie twój na forum też nie podoba i nie wypominam ci ,że mi się nie podoba!!, więc przestań krytykować nicki innych bo możesz słono za to dostać.

A skąd wiesz jak taki bachor się zachowuje? Dalej mi się jej nick nie podoba i nie mam zamiaru się dostosowywać do twoich poleceń. Krytykuj sobie mój nick, ja uważam, że nie ma w nim nic co mogłoby się komuś nie podobać(chyba, że dla CipSoftu).


chodziło mi o to że zu był kiedyś w SAT ale nie słyszałem o tym ze do BEY poszedł.
po za tym nie muszę ci się tłumaczyć z tego.

Strinnity to stary Magius, ma na imie Adam. Gra/grał podobno na Draith Morth'u, Aurion'ie i jak ostatnio mówiono Rajjz'ie.
Obecny Zu gra teraz na Gaztrone i to od niedawna.

oJ... Przeliczysz sie
widzisz... chcialbys mnie cofnac do roka, ale ci sie nie uda
a co do narodowosci... to 50 % polakow to dzieci ( bija lvl boja sie ze padna i nie walcza o swoje) wiec tutaj nc... ;]

Przeliczanie to mój zawód. Jak nie ja, to może ktoś inny, kto wie?:evul:
Jak widać posłuszne pieski poinformowały panią o tym, że ktoś na nią mówi coś złego. Co dostaną w nagrodę? Chyłka pleców wyrobionych przez ciągłe podlizywanie się?;)
A ty o coś walczysz w tej wojnie? Założę się, że nawet nie chciałaś walczyć, a jeśli chciałaś, to gz dla Ciebie. Jakim to trzeba być odważnym.

LedyKasiunia
17-04-2008, 12:52
Nikt mnie nie poinformowal ^^ to ze nie pisalam tu nigdy nie znaczy ze nie czytalam :D
Nie sadze zeby jakis polaczek mnie tknol :p haha

szkoda mi tylko czasu na rozmowe z toba.. to mialbyc temat chyba o czyms innym, a nie o mnie ;]

:cup:

Necromanto
17-04-2008, 13:27
"A skąd wiesz jak taki bachor się zachowuje? Dalej mi się jej nick nie podoba i nie mam zamiaru się dostosowywać do twoich poleceń. Krytykuj sobie mój nick, ja uważam, że nie ma w nim nic co mogłoby się komuś nie podobać(chyba, że dla CipSoftu)."

takie teksty strzelaj sobie do tatusia albo do mamuni :P dla mnie jesteś zwykłym noobem.

"Jak widać posłuszne pieski poinformowały panią o tym, że ktoś na nią mówi coś złego. Co dostaną w nagrodę? Chyłka pleców wyrobionych przez ciągłe podlizywanie się?"


uważaj sobie na słowa palan... nikt mnie nie będzie od piesków wyzywać.!X( a w szczególności taki noob jak ty.

BOtter
17-04-2008, 14:20
Nikt mnie nie poinformowal ^^ to ze nie pisalam tu nigdy nie znaczy ze nie czytalam :D
Nie sadze zeby jakis polaczek mnie tknol :p haha

szkoda mi tylko czasu na rozmowe z toba.. to mialbyc temat chyba o czyms innym, a nie o mnie ;]

:cup:

Za daleko jęzor poszedł?:D

takie teksty strzelaj sobie do tatusia albo do mamuni dla mnie jesteś zwykłym noobem.

Jak nie widziałeś moich umiejętności i nie znasz mojej wiedzy na temat tej gry to nie nazywaj mnie tak pachołku.
Wielki bełchatowiak, rotfl :)

Santaks
17-04-2008, 14:33
BOtter jezeli masz takie wielkie umiejetnosci podaj swoj nick nie rozumiem dlaczego sie ukrywasz. A pozatym wogole nie powinno Cie obchodzic kto ma jaki nick bo to nie twoja sprawa.

Kasiu milo ze mowisz o swoim rodakach "polaczki".

BOtter
17-04-2008, 15:06
BOtter jezeli masz takie wielkie umiejetnosci podaj swoj nick nie rozumiem dlaczego sie ukrywasz. A pozatym wogole nie powinno Cie obchodzic kto ma jaki nick bo to nie twoja sprawa.

Kasiu milo ze mowisz o swoim rodakach "polaczki".

Dobrze wiesz, że ich Ci nie podam :D Mogę powiedzieć, że miałem wpływowy udział w dwóch wojnach na Danubii w 1 na Aldorze i teraz Nebuli.

Santaks
17-04-2008, 15:36
Dobrze wiesz, że ich Ci nie podam :D Mogę powiedzieć, że miałem wpływowy udział w dwóch wojnach na Danubii w 1 na Aldorze i teraz Nebuli.

ee tam mowic sobie kazdy moze xD a ja mam wplywowe udzialy na prawie kazdym serwie na kturym jest wojna ;D mowiac wprost odemnie to zalezy kto ma wygrac a kto przegrac na danym swiecie hehe

Aurii
17-04-2008, 15:45
Tak mam coś do tego i nie wymyśliła, tylko zrobiła literówke w swoim nicku. Nie wiem jak to można tak chodzić, taka plama :confused:
Ale co tam, LEJDI przebija :D

o ty debilu a ile jest takich lady ??
moze sie chciala wyroznic ...

Necromanto
17-04-2008, 15:51
Za daleko jęzor poszedł?:D



Jak nie widziałeś moich umiejętności i nie znasz mojej wiedzy na temat tej gry to nie nazywaj mnie tak pachołku.
Wielki bełchatowiak, rotfl :)

pachołkiem to jesteś ty.
twoje zachowanie świadczy o tym, że jesteś NOOBEM
a nazywanie mnie pachołkiem jeszcze bardziej to potwierdza.
skoro taki "mądry" jesteś ujawnij swój nick cwaniaczku to zobaczymy jaki silny jesteś.
po za tym nazywając mnie "wielkim bełchatowiakiem" obrażasz nie tylko mnie,ale i społeczność miasta Bełchatowa baranie...dzieciak jesteś wrzucać na miasto w którym sie mieszka to tylko debil i noob potrafi.

BOtter
17-04-2008, 16:06
o ty debilu a ile jest takich lady ??
moze sie chciala wyroznic ...

To dobrze jej wyszło te wyróżnienie, polski brązowy język no 1.

pachołkiem to jesteś ty.
twoje zachowanie świadczy o tym, że jesteś NOOBEM
a nazywanie mnie pachołkiem jeszcze bardziej to potwierdza.
skoro taki "mądry" jesteś ujawnij swój nick cwaniaczku to zobaczymy jaki silny jesteś.


Gdybyś patrzył moimi oczami, to byś potrafił kto jest noobem, a kto pachołkiem, bo narazie to tylko gówno widzisz ty kmiocie bełchatowski :p
Gdzie Ci napisałem, że jestem mądry? Nie uważam się za takiego, bo UMIEM przyznać rację, że są ludzie mądrzejsi odemnie.
A co jak Ci powiem, że mam 12 lvl? Pewnie mnie teraz wyśmiejesz i nazwiesz noobem ponownie. ;)
Co do Bełchatowa - tam same nooby właściwie mieszkają :D

Necromanto
17-04-2008, 16:08
To dobrze jej wyszło te wyróżnienie, polski brązowy język no 1.



Gdybyś patrzył moimi oczami, to byś potrafił kto jest noobem, a kto pachołkiem, bo narazie to tylko gówno widzisz ty kmiocie bełchatowski :p
Gdzie Ci napisałem, że jestem mądry? Nie uważam się za takiego, bo UMIEM przyznać rację, że są ludzie mądrzejsi odemnie.
A co jak Ci powiem, że mam 11 lvl? Pewnie mnie teraz wyśmiejesz i nazwiesz noobem ponownie. ;)
Co do Bełchatowa - tam same nooby właściwie mieszkają :D
bo jesteś noobem.
a kmiotem to jesteś ty "Wieśniaku" z prowincji,na Dodatek obrzydliwy cham.Jesteś Noobem czy tego chcesz czy nie.Widziałem Dość dużo twoich postów żeby stwierdzić że jesteś niewychowanym,rozpieszczonym i gburowatym chamem.

LedyKasiunia
17-04-2008, 16:24
Hahahahah~
BOtter, Ty smieszny jestes ^^
mOj nick jest o wiele lepszy od twojego... jezeli mnie nie lubisz to mam to w D ~ :)
nie interesuje mnie co o mnie myslisz i co piszesz whaha
a to ze nie chcesz podac nicQ to znaczy ze jestes leszcz i tyle..

Sant~ dla mnie to nie obrazliwe "Polaczku " no ale jezeli cie obrazilam to sorry :*

BOtter
17-04-2008, 16:26
bo jesteś noobem.
a kmiotem to jesteś ty "Wieśniaku" z prowincji,na Dodatek obrzydliwy cham.Jesteś Noobem czy tego chcesz czy nie.Widziałem Dość dużo twoich postów żeby stwierdzić że jesteś niewychowanym,rozpieszczonym i gburowatym chamem.

Chamem i niewychowanym to narazie jesteś ty, świadczy o tym twój brak kultury. ;)
Nie mam Ci za złe, że nazywasz mnie noobem, wygląda na to, że posługujesz się słowem, którego nie znasz, typowe u ROZPIESZCZONYCH dzieci, oj przepraszam "dojrzałym 16 latkom".
@UP, miej sobie gdzie to tam chcesz. Nicku nie podaje nie dlatego, że jestem leszczem. Świadczy o tym mój STAN w profilu >.<'

@DOWN, ehe, ludzi to ja szanuje, ale podludzi to nie. Nie będę zniżał się do twojego poziomu i zaczne ignorować twoje "inteligentne" wypowiedzi, ciao!;)

Necromanto
17-04-2008, 16:28
Chamem i niewychowanym to narazie jesteś ty, świadczy o tym twój brak kultury. ;)

odezwał sie ten który szanuje ludzi na forum.

Rognis
17-04-2008, 16:52
@Necromanto
Zaczynajac od twojej osoby nalezalo by zapytac, skad pomysl na przywlaszczenie sobie nicku innego gracza? Zapewne odpowiedz jest prosta, ze nie miales albo pomyslu, albo myslales, ze zaskoczysz tym pomyslem innych i pokazesz jakie to poklady "wiedzy o antice" posiadasz. No, ale coz nie udalo sie, probuj dalej :)

Co do Pani Kasiuni, to zapewne nie posiada ona zadnego doswiadczenia w walce jak (jak wiekszosc dziewczyn grajacych w tibie) i nie zna powodu jej (swiadomego? :D ) dolaczenia do "grupy sat".

Z tego co udaje sie wyczytac z forum na tibia.com, zaden z Polakow nie posiada jakies pozycji na tym swiecie, moze nieliczne osoby i idzie je policzyc na palcach jednej reki.

Santaks
17-04-2008, 21:27
Z tego co udaje sie wyczytac z forum na tibia.com, zaden z Polakow nie posiada jakies pozycji na tym swiecie, moze nieliczne osoby i idzie je policzyc na palcach jednej reki.

Nie ma Polaka ktury by mial cokolwiek do powiedzenia na Antice.

Poe
18-04-2008, 02:10
Proszę Was nie zniżajcie poziomu tego forum do tego jaki prezentują na forum o świecie Furora. Wasze kłótnie na temat kto wymyślił jaki nick, komu się to podoba, kto ma kogo w dup*e naprawdę nikogo nie interesują. Wprawdzie niewielu z Nas bierze czynny udział w tej wojnie i pozostaje nam tylko komentowanie "z boku" ale trzymajmy się chociaż tematu. Zaczęliście prowadzić dyskusję bez dna która skończy się wyzwiskami, interwencją moderatora i zamknięciem tego topicu. Jeśli już chcecie się kłócić to załatwiajcie to na prv albo najzwyczajniej w świecie ugryźcie się w język.

Żeby już maksymalnie nie offtopowac to ostatnio było 6-0 dla Bey.
Kilka osób z SaT & alliance się wypłaciło.

BOtter
18-04-2008, 09:06
Proszę Was nie zniżajcie poziomu tego forum do tego jaki prezentują na forum o świecie Furora. Wasze kłótnie na temat kto wymyślił jaki nick, komu się to podoba, kto ma kogo w dup*e naprawdę nikogo nie interesują. Wprawdzie niewielu z Nas bierze czynny udział w tej wojnie i pozostaje nam tylko komentowanie "z boku" ale trzymajmy się chociaż tematu. Zaczęliście prowadzić dyskusję bez dna która skończy się wyzwiskami, interwencją moderatora i zamknięciem tego topicu. Jeśli już chcecie się kłócić to załatwiajcie to na prv albo najzwyczajniej w świecie ugryźcie się w język.

Żeby już maksymalnie nie offtopowac to ostatnio było 6-0 dla Bey.
Kilka osób z SaT & alliance się wypłaciło.

Czekamy na waleczną Kasie ;>

Necromanto
18-04-2008, 09:15
@Necromanto
Zaczynajac od twojej osoby nalezalo by zapytac, skad pomysl na przywlaszczenie sobie nicku innego gracza? Zapewne odpowiedz jest prosta, ze nie miales albo pomyslu, albo myslales, ze zaskoczysz tym pomyslem innych i pokazesz jakie to poklady "wiedzy o antice" posiadasz. No, ale coz nie udalo sie, probuj dalej :)

Co do Pani Kasiuni, to zapewne nie posiada ona zadnego doswiadczenia w walce jak (jak wiekszosc dziewczyn grajacych w tibie) i nie zna powodu jej (swiadomego? :D ) dolaczenia do "grupy sat".

Z tego co udaje sie wyczytac z forum na tibia.com, zaden z Polakow nie posiada jakies pozycji na tym swiecie, moze nieliczne osoby i idzie je policzyc na palcach jednej reki.

nie zgapiłem nicka po prostu wziąłem nick od "Necromancer" i tyle nawet nie wiedziałem że jest ktoś o takim samym nicku

Santaks
18-04-2008, 09:42
nie zgapiłem nicka po prostu wziąłem nick od "Necromancer" i tyle nawet nie wiedziałem że jest ktoś o takim samym nicku

To po co ty sie udzielasz w tym temacie skoro nawet nie jestes w temacie ;/? Jeden z najlpeszych Polakow na Antice ma nick Necromanto, jezeli ty tego nawet nie wiedziales to zapewne malutko wiesz o tym serwerze.

BOtter
18-04-2008, 10:16
To po co ty sie udzielasz w tym temacie skoro nawet nie jestes w temacie ;/? Jeden z najlpeszych Polakow na Antice ma nick Necromanto, jezeli ty tego nawet nie wiedziales to zapewne malutko wiesz o tym serwerze.

Co masz na myśli mówiąc, "najlepszych"?:confused:

Santaks
18-04-2008, 10:41
Co masz na myśli mówiąc, "najlepszych"?:confused:

Mam na mysli tylko i wylacznie lvl

LedyKasiunia
18-04-2008, 12:59
@Necromanto
Zaczynajac od twojej osoby nalezalo by zapytac, skad pomysl na przywlaszczenie sobie nicku innego gracza? Zapewne odpowiedz jest prosta, ze nie miales albo pomyslu, albo myslales, ze zaskoczysz tym pomyslem innych i pokazesz jakie to poklady "wiedzy o antice" posiadasz. No, ale coz nie udalo sie, probuj dalej :)

Co do Pani Kasiuni, to zapewne nie posiada ona zadnego doswiadczenia w walce jak (jak wiekszosc dziewczyn grajacych w tibie) i nie zna powodu jej (swiadomego? :D ) dolaczenia do "grupy sat".

Z tego co udaje sie wyczytac z forum na tibia.com, zaden z Polakow nie posiada jakies pozycji na tym swiecie, moze nieliczne osoby i idzie je policzyc na palcach jednej reki.

Moze najlepszego pvp nie mam, ale chociaz wiem dlaczego dolaczylam psst ;)

@BOtter
Czekaj sobie ile chcesz :D
wyplacic sie napewno nie wyplace :p to tylko gra a nie rl ^^ zawsze mozna zrobic sobie nowa postac np "Leady Kasiunia " podoba sie ?:)
Tym o to postem koncze z toba ta wyczerpujaca rozmowe na mOj temat...

Necromanto
18-04-2008, 13:13
To po co ty sie udzielasz w tym temacie skoro nawet nie jestes w temacie ;/? Jeden z najlpeszych Polakow na Antice ma nick Necromanto, jezeli ty tego nawet nie wiedziales to zapewne malutko wiesz o tym serwerze.

wiesz nie wszystkich muszę znać to nie jest mój obowiązek po za tym najlepszym polakiem na antice jest Kry To.

Santaks
18-04-2008, 13:16
po za tym najlepszym polakiem na antice jest Kry To.


Dzieki za informacje nie widzialem...


Frag z przed chwili

King Chester

Apr 18 2008, 15:52:43 CEST Killed at Level 136 by Fressok Gliverrox and by Mewero

Szkoda ze nie ma filmu ;/

Knight mathoff
18-04-2008, 16:08
Santaks, nawet gdyby Botter podał Ci nick'a - wątpię, byś kiedykolwiek o nim słyszał. Chyba, że gra kimś aktualnie. Jeśli tak, to znam tylko nicka sprzed kilku lat.

Co do nicka Ledy Kasiuni - kiedyś, kiedy wyszła z rooka (a byłem chyba jedną z pierwszych osób z którą rozmawiała w grze) chyba zwróciłem uwagę na "e" w nicku, i odpowiedź była taka sama. Nie jest więc to kłamstwo wymyślone na poczekaniu, a działanie w pełni świadome. Niepotrzebne są więc żadne insynuacje.

Ło, ale żech napisał.

Xeruks
18-04-2008, 19:53
pff
co za ludzie ...przezywaja tą wojne jakby to rl life było:)
co do filmiku zagapilem sie i nie patrzylem na monitor przez jakies 30 sek...dopiero w chwili gdy sie przesunolem zobaczylem:P fakt faktem zagapilem sie..trudno nie placze z tego powodu Xd... a z tym ze ludzie z SaT mnie zrobia w hu** to nie powiedizałbym bo poszedłem tam właśnie ze wzgl na nich zeby im pomóc...bo znam tam duzo osób i nigdy jeszcze mnie nie zawiedli.

/Xeruks

Rognis
19-04-2008, 00:57
@up

Koledzy nie poinformowali, ze albo sie stoi w pz, albo jest sie na polu walki?:p taki maly zarcik, no stalo sie, jak to sie mowi...bywa...

Co do filmow to podobno ma ich juz nie byc, a szkoda ciekawe byly :(

Nastepna rzecza jest to, kiedy bedzie mozna sie spodziewac kolejnego open battle.

powodzenia dla obu stron

Necromanto
21-04-2008, 16:17
kiedyś dawno temu to dark side (jak jeszcze istniało) i sick and twisted
byli razem to wojny takie były że gdzie nie spojrzeć wszędzie były trupy...
niewiem czy dobrze pamiętam jedna z gildi która była przeciwko nim to Było FOTG (Flowers On The Grave)

Rognis
22-04-2008, 00:46
@up

Mylisz sie, to DS walczylo zawsze z Alliance, SaT jest to odlamem DS-ow ludzi, ktorym znudzilo sie az Alliance wyjdzie na walke, wiec zalozyli SaT, ktory atakowal wszystkie neutralne klany. Jedeni zaplacili, inni postanowili walczyc, czego dowodem jest powstanie (nie wiem czy dobra nazwa) Moabit Syndicate. To, ze paru czlonkow Fotg dolaczylo, jest prawda, takze czlonkowie Antharas to uczynili. Prawda jest, ze za dobrze im nie szlo i te wojne przegrali...

Lecz naszly czasy Bey, ktorzy sporo namieszali dla czlonkow SaT...ludzimi, ktorzy panowali na tym serverze od lat...a jaki bedzie tego efekt koncowy? Zobaczymy :)

Santaks
22-04-2008, 09:15
@up
Lecz naszly czasy Bey, ktorzy sporo namieszali dla czlonkow SaT...ludzimi, ktorzy panowali na tym serverze od lat...a jaki bedzie tego efekt koncowy? Zobaczymy :)

Efekt koncowy pewnie bedzie taki ze do BD, Corrosion i Satu dojdzie Shadar Logoth i Eldersping plus kilka innych gildii wtedy skoncza sie czasy Bey.

Oby tak nie bylo ale to tylko moje domysly ;s

Necromanto
22-04-2008, 10:39
nie zdziwię sie jak tak będzie :/ pożyjemy zobaczymy co dla nas gotuje los :D

BOtter
22-04-2008, 14:14
Co do przyłączenia SL do SaTu to wątpie :confused:

Kamizl2
26-04-2008, 18:40
Jakie tu sa ceny??
bohy g armor dsm k legi k armo sov mpa mms SCa b legi blue robe

Santaks
26-04-2008, 19:28
Jakie tu sa ceny??
bohy g armor dsm k legi k armo sov mpa mms SCa b legi blue robe

Itemki kture mozna sprzedac u djina/rashia maja takie samy co u ludzi.
Sov/Sca 500-800k
Mpa 400k

Poe
27-04-2008, 16:39
Ach ta Antica

http://img155.imageshack.us/img155/7639/lolqul7.jpg (http://imageshack.us)

BOtter
28-04-2008, 17:04
Bey:
Nark Thug
Rajjz
Spit dragon
jadakarn
Bud ditchwater

Sick and Twisted:
Jidafo
Ligisd
popital junior
Hokiwip
Embermane
Mysbjoern
Kolter
Skull kid
Dark Mone
Mu mug
Arsus Redsuit
Dark-vans
Magius
Eweler
Niehoff
Saddey
Falastiny
Freddie on antica
Cosma Roxio
Ledy Kasiunia _/_/_/
Wizm - przegonił Mordoriona w death list :evul:

Santaks
28-04-2008, 17:27
Bey:
Nark Thug
Rajjz
Spit dragon
jadakarn
Bud ditchwater

Sick and Twisted:
Jidafo
Ligisd
popital junior
Hokiwip
Embermane
Mysbjoern
Kolter
Skull kid
Dark Mone
Mu mug
Arsus Redsuit
Dark-vans
Magius
Eweler
Niehoff
Saddey
Falastiny
Freddie on antica
Cosma Roxio
Ledy Kasiunia _/_/_/
Wizm - przegonił Mordoriona w death list :evul:


Openka ladna byla i szacunek dla Kasi ze nie poddaje sie :*

BOtter
28-04-2008, 19:47
Gogo 100 B)

Rognis
28-04-2008, 21:56
Na filmie nie zauwazylem, jak "upada"

Ale jak idzie wyczytac na forum, to osoby z Cor~ i BD sluza jako mieso armatnie i wolne fragi dla Bey. Moze licza na to, ze zaraz wiekszosc z ludzi ponabija sobie bany i nie beda walczyc, wlasnie przez swobodne zabijanie "sat company" :p

Poe
29-04-2008, 07:11
Hot news

Hezeper, i Hokiwip zbili sie do 20 lvl, Sashra hacked, coraz więcej ludzi z SaT, Corrosion i BD sie wypłaca. Zbliża się koniec wojny i rządy Bey...

Santaks
29-04-2008, 11:54
Sashra nawet napisal post na forum tibia.com w ktorym zegna sie z Antica heh

Xeruks
29-04-2008, 17:52
Bywa...
Szkoda takiego gracza...ale cóż gra sie dalej nie?:D...wyplaca sie ten kto nie wierzy juz w zadna wygrana...To ich sprawa...Dla mnie payment jest 400k, ale nie mam zamiaru placic i tracic 400k:)


Hail SaT

BOtter
29-04-2008, 20:26
Szkoda k***a mać... lał ludzi za to, że szybciej expili od niego, wywalał ludzi z respa i co jeszcze nie robił, i teraz Tobie/Wam go szkoda? Brak mi słow, aby wyrazić co o tym myśle...:confused:

Poe
29-04-2008, 21:02
Jeszcze mu idioci końcówką języka liżą dupę i wysyłają pieniądze ;D Pamiętam podobną akcję jak ogłosił na Embermane, że też jest hacked po czym dopiepszał PG po lvl na dzień. Nie znam prawdy ale moim zdaniem jest zbyt dumny, żeby uznać swoja porażkę w wojnie wymyślił jakaś śmieszną historyjkę. Dziwne, że miał hacka w momencie jak się ludzie zaczęli wypłacać. Co do tych wypowiedzi o tym, że się nie będziecie płacić - czas pokaże, już niejeden który się zarzekał, że będzie walczył do końca a zapłacił.

Xeruks
29-04-2008, 22:54
No płacił napewno nie bede:) A z tym ze se wymyslil historie to chyba nie sciema bo gadałem z nim dzisaj pozatym ze bil ludzi to bił..najszybsza kasa robiąc PA:D
Sam czasem tak zarabiam:P

Knight mathoff
29-04-2008, 23:16
Xeruks: to słychac. W kazdym Twoim zdaniu. Moralnosci i zwyklej uprzejmosci w Tobie tyle co w komarze.


Pozdravlaju.
Oby ktos kiedys na Tobie postanowił zarobic.

Rognis
30-04-2008, 10:57
No płacił napewno nie bede:) A z tym ze se wymyslil historie to chyba nie sciema bo gadałem z nim dzisaj pozatym ze bil ludzi to bił..najszybsza kasa robiąc PA:D
Sam czasem tak zarabiam:P

Ciekaw jestem na kim tak zarabiasz, no chyba, ze na koledze w sasiedniego bloku, ktory jeszcze nie ukonczyl podstawowki.

Co do placenia to moze zaplac teraz bo pozniej bedziesz musial wiecej, a btw zastanawiam sie nad sensem twojego placenia im.
Bo w sumie to za co masz ty im placic? Chyba tylko za to, ze jestes w SaT go ogladajac film CIĘŻKO ciebie tam zauwazyc :D

Zapamietaj ludzie z polnocy maja w sobie cos takiego, ze toleruja tylko swoich, ale i takze sa w stanie zrobic najwieksze swinstwo nawet "swoim", czyt. przypadek Sashra.

Santaks
30-04-2008, 11:05
Ciekaw jestem na kim tak zarabiasz

Na Polakach nie majacych "plecow"

Xeruks
30-04-2008, 14:38
jakos 3 dedy mam na liscie wiec musze uczestniczyć...fakt faktem ostanio mnie nie ma ale to nie z powodu ze sie chowam tylko musze poprawić oceny w szkole i nie zawsze moge wtedy kiedy sa battle..

BOtter
30-04-2008, 16:54
Na Polakach nie majacych "plecow"

Bo Polacy to najwięksi rogacze, oczywiście nie wszyscy...

Knight mathoff
01-05-2008, 13:29
jakos 3 dedy mam na liscie wiec musze uczestniczyć...

Heh... faktycznie. Jest się czym chwalić. Masz aż trzy deady, to znaczy, że ostro walczysz!

PS: Czy chamstwem będzie spytanie ile pan masz fragów?

Santaks
02-05-2008, 09:44
PS: Czy chamstwem będzie spytanie ile pan masz fragów?

Czepiasz sie szczegółów xD

Xeruks
04-05-2008, 13:27
Szkoda ze ty jestes taka pi** ze jak Ndrg sie boisz wsyztskiego...boisz sie nawet skulla wrzucic ... u was na forum trzeba posta napisac ze sie chce skula wbic<lol>

Xeruks
04-05-2008, 21:24
Nie mam fragów jak narazie. Jeśli chiałeś mi dopiec to Ci się nie udało:)

Szkoda ze ty i to twoje nobowskie Ndrg jest tak wydygane ze nic nie moga nigdy zrobic... Nawet jeśli chcecie skula zrobić to musicie pisać posta na forum ze zrobicie i pani Madame musi wyrazic zgode bo inaczej hunted!!!!!!!!

Co było ze Speed-Magiem Chceili go frajery z gildi wywalic za to ze poszedl nobem na battle...Tacy wydygani byli 2h z nim wywiad robili i musiał sie chłopak tumaczyć:D <lol> nie ma to jak ziomki z gildi co?
smiech na sali haha

Xeruks
04-05-2008, 21:32
.dsfsdfsdfsdfsdfdsfdsf

BOtter
05-05-2008, 15:32
Trochę osób z BD już się wypłaciło ;)

Gogo Corrosion B)

Knight mathoff
09-05-2008, 05:48
.dsfsdfsdfsdfsdfdsfdsf


Im więcej piszesz, tym bardziej się pogrążasz.
Nieźle.
;)

Santaks
09-05-2008, 11:08
Nie mam fragów jak narazie. Jeśli chiałeś mi dopiec to Ci się nie udało:)

Respekt wogole ze uczestniczysz w wojnie i byles te 2 razy na opence ;)


Szkoda ze ty i to twoje nobowskie Ndrg jest tak wydygane ze nic nie moga nigdy zrobic... Nawet jeśli chcecie skula zrobić to musicie pisać posta na forum ze zrobicie i pani Madame musi wyrazic zgode bo inaczej hunted!!!!!!!!

No niezle zasady :D


Co było ze Speed-Magiem Chceili go frajery z gildi wywalic za to ze poszedl nobem na battle...Tacy wydygani byli 2h z nim wywiad robili i musiał sie chłopak tumaczyć:D <lol> nie ma to jak ziomki z gildi co?
smiech na sali haha

Tekst powtarzany przez czlonkow ndrh "ndrh jest jak rodzina" widac :>

Rognis
09-05-2008, 15:10
Co było ze Speed-Magiem Chceili go frajery z gildi wywalic za to ze poszedl nobem na battle...Tacy wydygani byli 2h z nim wywiad robili i musiał sie chłopak tumaczyć:D <lol> nie ma to jak ziomki z gildi co?
smiech na sali haha

A czy twoi liderzy klanu wiedza, ze jestes uczestnikiem klanu?

Dziwnym trafem omijasz jakos kazde battle, albo przyczyna lezy gdzie indziej, bo oni po prostu Ciebie nie potrzebuje, bo do czego mozesz im sie przydac?

Nadajesz na ten klan, a udalo mi sie przeczytac, ze dwoch twoich kolegow wojowalo z nimi i co? Kleska, az ta dziecica ambicja....

Knight mathoff
09-05-2008, 16:23
Respekt wogole ze uczestniczysz w wojnie i byles te 2 razy na opence ;)



No niezle zasady :D



Tekst powtarzany przez czlonkow ndrh "ndrh jest jak rodzina" widac :>

Hmm... a może wysilić się, i policzyć Twoje odrzucone podania do Ndranghety? Albo zajrzeć na forum Sarmatów?

Nie, nie chce mi się. Sam znasz prawdę.

Poe
09-05-2008, 22:35
.dsfsdfsdfsdfsdfdsfdsf

Wypowiedź na poziomie cannon foddera.

Santaks
10-05-2008, 21:23
Hmm... a może wysilić się, i policzyć Twoje odrzucone podania do Ndranghety? Albo zajrzeć na forum Sarmatów?

Nie, nie chce mi się. Sam znasz prawdę.


Po pierwsze Ndrh nigdy nie odrzucilo mojego podania sam zdecydowalem o tym ze jednak nie chce byc w waszym klanie.

Knight mathoff
11-05-2008, 12:03
Nie jest to tajemnicą, więc skopiuję część twoich podań (obydwu). Jedynie z forum Ndranghety.

"Postanowiłem złożyć podanie do tej gildi ponieważ uważam ze jest ona jedna z lepszych gildi polskich na serwerze, szukam gildi bez problemów nie konfliktowej ponieważ taki właśnie jestem. "


Miałeś racje. Sam zrezygnowałeś.
"nie zostałem jak większość ludzi odrzucony, tylko sam postanowiłem zrezygnowac powodem tego zachowania była chyba presja w oczekiwaniu na odpowiedz a może wtedy jeszcze nie byłem dojrzały do tego klanu nie wiem, zdaje sobie sprawę że moje tłumaczenie jest dziecinne i głupie ale proszę zrozumcie."

Drugie Twoje podanie zostało jednak bezwzględnie odrzucone. Dwa dni po napisaniu wątku.

Nie nabijaj się z Ndranghety. Członkowie tego klanu jakoś nie narzekają. Narzekają Ci, którzy tam się nie dostali, bądź też Ci, którzy mają z nami na pieńku.

Pozdrawiam.

Santaks
11-05-2008, 14:39
Nie jest to tajemnicą, więc skopiuję część twoich podań (obydwu). Jedynie z forum Ndranghety.

"Postanowiłem złożyć podanie do tej gildi ponieważ uważam ze jest ona jedna z lepszych gildi polskich na serwerze, szukam gildi bez problemów nie konfliktowej ponieważ taki właśnie jestem. "

Szczeze to praktycznie nie znalem tej gildii i takie same argumenty pisal bym w podaniu do kazdej innej gildii


Miałeś racje. Sam zrezygnowałeś.
"nie zostałem jak większość ludzi odrzucony, tylko sam postanowiłem zrezygnowac powodem tego zachowania była chyba presja w oczekiwaniu na odpowiedz a może wtedy jeszcze nie byłem dojrzały do tego klanu nie wiem, zdaje sobie sprawę że moje tłumaczenie jest dziecinne i głupie ale proszę zrozumcie."

Wytlumaczyc sie jakos trzeba :) a prawdziwym powod byl taki ze moj przyjaciel Czubisnieg odradzil mi ta gildie..



Nie nabijaj się z Ndranghety. Członkowie tego klanu jakoś nie narzekają. Narzekają Ci, którzy tam się nie dostali, bądź też Ci, którzy mają z nami na pieńku.

Pozdrawiam.

Nie nabijalem sie nigdy z ndrh

Knight mathoff
11-05-2008, 14:52
Tja...

Szczeze to praktycznie nie znalem tej gildii i takie same argumenty pisal bym w podaniu do kazdej innej gildii
Wytlumaczyc sie jakos trzeba a prawdziwym powod byl taki ze moj przyjaciel Czubisnieg odradzil mi ta gildie..
Ciekawe o czym to świadczy...



No niezle zasady :D



Tekst powtarzany przez czlonkow ndrh "ndrh jest jak rodzina" widac :>

Nevermind, jak to się mówi.

Bartek_88
11-05-2008, 15:31
Witam. Mam pare pytań.
Od 2 lat gram na valori az do dziś, i zastanawiam sie nad zmianą serva na wasz. Tylko chcialbym sie dowiedzieć o klimat jaki tam panuje, nie pytam o pk bo oni sa wszedzie. tylko czy hlvl zucaja sie o byle co, mozna wylapac hunta zato ze ma sie 100+lvl czy cos?

Z góry dzięki:)
:)

Knight mathoff
11-05-2008, 18:04
Sporo nie grałem, więc nie jestem na bieżąco, ale z tego co wiem Antica jest mocno wyważona. Zdarzają się oczywiście idioci i power abuserzy, a w gorszych czasach także Ci, którzy polują na power gamerów. Niemniej stosunkowo rzadko. Dlaczego? Na Antice każdy ma plecy, w związku z czym nikt bez powodu nie będzie ryzykował. Jeśli będziesz grał ostrożnie i nie robił głupstw - nie powinieneś mieć (większych) problemów.

Jeśli chodzi o klimat - owszem, jest. Na Antice jest sporo zasad (np. dotyczących Kazordoon, Fibuli czy Ab'dendriel. Miastami rządzą klany. Przed wejściem do miasta radzę trochę o tym poczytać. Pomoże Ci to uniknąć niepotrzebnych kłopotów). Polacy raczej się nie zwalczają. Akty wzajemnej agresji są rzadkie i zazwyczaj rozwiązywane bez strat. Polskie gildie raczej się lubią i nie myślą o wzajemnej wojnie (jest ona niemożliwa ze względu na międzyklanowe przyjaźnie).

Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że ktoś coś doda i, jeśli zajdzie taka potrzeba, poprawi mnie.

Santaks
12-05-2008, 11:58
Tja...

no "tja".. te same powody wstapienia pisze do kazdej gildi mozesz sobie zobaczyc chocby na forum saramatow


Ciekawe o czym to świadczy...

Swiadczy to o to ze ufam kolegom.

Knight mathoff
12-05-2008, 13:35
Skoro jednak kontynuujemy temat:
1. Świadczy o tym, że ufasz kolegom... do czasu. Napisałeś drugie podanie.
2. Świadczy też o tym, że nie zależy Ci na wiarygodności, fakty dostosowujesz do własnego widzimisię. Poza tym dobre podanie, jak pewnie zauważyłeś, nie jest "każdym innym", a raczej po prostu dobrym podaniem, z paroma chociaż oryginalnymi akcentami.
3. Ponadto podejmując próbę dołączenia do gildii wymienia się podobne powody wierząc w nie - a nie pisząc, bo inni pisali, a argumenty muszą być.

Xeruks
16-05-2008, 17:58
na opence bywam rzadko bo nie mam czasu... rl life wazniejsze nie?:>

BOtter
23-05-2008, 21:17
Verdil i Zeraphin dołączyli do Bey :confused:

Santaks
23-05-2008, 22:18
Verdil i Zeraphin dołączyli do Bey :confused:

To chyba dobrze ;d?

BOtter
23-05-2008, 23:57
nie wiem ;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d?

Roflcopter666
24-05-2008, 00:52
Coraz bardziej nudna staje sie a wojna:(

Luciferek
24-05-2008, 23:51
Niestety tak już jest... Jednak według mojego mało skromnego zdania SaT jest sux X(. Oczywiście nie wszyscy, ale większość. Uważają siebie za nie wiadomo kogo bogów???
Żal... :baby:

BOtter
27-05-2008, 15:13
Open battle było :]:]:] Xeruks mastah ded :(:(

Knight mathoff
27-05-2008, 16:49
Ale ma dowód, że brał udział w kolejnej walce ;)

Xeruks
29-05-2008, 09:54
Jakby co znów OB było i padłem:) Bo tak was to podnieca .
Btw. May 28 2008, 22:11:02 CEST Killed Jodan'uke at Level 155 ok

BOtter
29-05-2008, 17:46
Pozdro bede tryskal, nie?

Santaks
06-06-2008, 08:38
"Tomorrow, Antica will be offline for ca. 30 minutes starting at noon CEST. For technical reasons, the game world will be temporarily moved to the USA. Also, Fortera's server save will take longer than usual as it will be moved to another data centre."

Czy to znaczy ze antica bedzie serwerem USA juz na zawsze? czy tylko na czas tych atakow DDoS?

Poe
06-06-2008, 15:09
"Tomorrow, Antica will be offline for ca. 30 minutes starting at noon CEST. For technical reasons, the game world will be temporarily moved to the USA. Also, Fortera's server save will take longer than usual as it will be moved to another data centre."

Czy to znaczy ze antica bedzie serwerem USA juz na zawsze? czy tylko na czas tych atakow DDoS?


For technical reasons, the game world will be temporarily moved to the USA.

;p

Santaks
06-06-2008, 18:54
A no tak zle zrozumialem

Klawiatura
18-06-2008, 00:20
Tutaj screeny z ostatniego poi, ogółem masakra:

Początek:

http://img380.imageshack.us/img380/8715/poiasdasdyc5.png (http://photobacket.za.pl/poi_5465.jpg)


Moj dead :(

http://img117.imageshack.us/img117/7311/poisb6.png (http://photobacket.za.pl/poi_5465.jpg)

Knight mathoff
23-06-2008, 20:18
Odradzam ściąganie pliku powyżej. Z czystej ostrożności. Zresztą - co kogo obchodzi stara openka?

BOtter
23-06-2008, 21:00
post na nowej stronie, chyba nikt juz tego nie zobaczy :p

Terrorex
27-06-2008, 23:52
X(X(X( Myslisz, ze jestem glupi? Na obrazku powyżej jest wirus. Konkrtetnie koń trojańskiX(X(X(

Knight mathoff
28-06-2008, 15:23
@up.

Najmądrzejszy z wszystkich ogrodowych krasnali.

PS: Santaks zbzikował :p. Podbiega, atakuje kogoś z CH (ndranghety) i się cieszy jak głupi. Ech...wakacje.

BOtter
28-06-2008, 21:20
Panel Kontrolny Użytkownika -> Zmień opcje -> Odznaczyć: Pokazuj obrazy (włączając dołączone obrazki oraz obrazy w tagu [IMG])

O, i Santaks wyleciał z Ancestors :( biedny polaczek, co on teraz zrobi?

@down, pamiętam czasy kiedy nie było takich debilów jak ty

Santaks
29-06-2008, 12:03
PS: Santaks zbzikował :p. Podbiega, atakuje kogoś z CH (ndranghety) i się cieszy jak głupi. Ech...wakacje.

Tak bardzo to mnie podniecilo




O, i Santaks wyleciał z Ancestors :( biedny polaczek, co on teraz zrobi?


A teraz bede plakal :(

BOtter
29-06-2008, 13:19
Upadłeś co? ehehehehe :]

Santaks
29-06-2008, 16:59
Upadłeś co? ehehehehe :]

Na lagach kazdego da rade zabic ;)

Knight mathoff
29-06-2008, 17:55
Kurna. Wkurzające.

Są ludzie nieśmiertelni! Czy to w rpgach, czy w fpsach. Ile razy ich zabijesz - dzwonił telefon, byli afk, mieli lagi, freezy, bug systemu, potknęli się o patyk czy padły im baterie w myszce.

:confused:

Santaks
29-06-2008, 20:02
ja nic nie poradze ze akurat lagi mialem... i nie obchodzi mnie to czy wierzycie czy tez nie ale spytaj Gala Flange ze na poczatku na luzie dawalem rade zlapaly lagi i....

BOtter
29-06-2008, 20:37
ja nic nie poradze ze akurat lagi mialem... i nie obchodzi mnie to czy wierzycie czy tez nie ale spytaj Gala Flange ze na poczatku na luzie dawalem rade zlapaly lagi i....

Tak, tak a osoby, które Ciebie zabiły to dwaj niewidomi ;)

Santaks
29-06-2008, 20:49
Dodam iz uciekajac mialem kicki i frezzy dodatkowo :/ a gdybym mial jeszcze cale moje wyposarzenie kture zosatwilem w depo pewnie to by sie skonczylo 2:0 dla mnie ;D

Knight mathoff
29-06-2008, 21:06
Tjaa... bo lecąc atakować Asternixa wziąłeś ze sobą tylko różdżkę.
Gdybyś miał kicka - od razu byś padł. Gdy goni Cię 2stulvlowy palladyn i rycerz na 160 poziomie... hum. 2:0 dla Ciebie. Jak stąd do Tartaru.

Santaks
29-06-2008, 21:10
mathoff to up to byla ironia... -.-' tak naprawde to padlem na combo nic nie moglem wiecej zrobic, jednak 210rp potrafi niezle blokowac dodaktowo m walle i nie mialem szans

BOtter
29-06-2008, 23:50
mathoff to up to byla ironia... -.-' tak naprawde to padlem na combo nic nie moglem wiecej zrobic, jednak 210rp potrafi niezle blokowac dodaktowo m walle i nie mialem szans

Z tego co słyszałem to uważasz się za mr.pvp

Santaks
30-06-2008, 00:25
Z tego co słyszałem to uważasz się za mr.pvp

Gwarantuje Ci ze nikt by tego nie przezyl ja mam 600hp a Mirek bil we mnie 300+ z assassin star + 100 z sd to wychodzi 400hp combo to tego byle jaki hit gala flange i bye bye
Do tego miazdzaca przewaga lvlowa zrobila swoje ja utani gran hur + time ring + boh a i tak mirek blokowal mnie jak chcial.

BOtter
30-06-2008, 01:51
Gwarantuje Ci ze nikt by tego nie przezyl ja mam 600hp a Mirek bil we mnie 300+ z assassin star + 100 z sd to wychodzi 400hp combo to tego byle jaki hit gala flange i bye bye
Do tego miazdzaca przewaga lvlowa zrobila swoje ja utani gran hur + time ring + boh a i tak mirek blokowal mnie jak chcial.

Ja bym przeżył, cienias widocznie z Ciebie jest 8o

BOtter
30-06-2008, 01:52
Gwarantuje Ci ze nikt by tego nie przezyl ja mam 600hp a Mirek bil we mnie 300+ z assassin star + 100 z sd to wychodzi 400hp combo to tego byle jaki hit gala flange i bye bye
Do tego miazdzaca przewaga lvlowa zrobila swoje ja utani gran hur + time ring + boh a i tak mirek blokowal mnie jak chcial.

Ja bym przeżył, cienias widocznie z Ciebie jest 8o

Sashra dołączył do Bey, dziwna sprawa :o

Necromanto
09-07-2008, 22:09
UWAGA z ostatniej chwili:
IRT HAVE ORDERS FROM PETROS TO EVACUATE KAZORDOON MARKET, FOR YOUR OWN SAFTEY BECAUSE SAT IS RUNNINGAROUND KILLING PEOPLE RANDOMLY.

IRT otrzymało rozkaz od Petrosa przełożonego gildi,o ewakuacji terenu przed dp oraz całego kazo.
Gildia Sick And Twisted zmierza do kazordoon.
Mogą zabić każdego na swojej drodze.
RADZIMY POZOSTAC W DEPOZYCIE LUB UDAC SIE DO NAJBLIŻSZEGO PZ.

dosłownie przed chwilą otrzymałem taki komunikat.

WOJNA SAT z BEY.

UWAGA TO SIE TYCZY WSZYSTKICH MIAST.JEŚLI NIE CHCECIE ZGINĄĆ UCIEKAJCIE DO PZ.

JA TYLKO INFORMUJĘ.

BOtter
09-07-2008, 22:16
O KURCZE!!!! 8o8o UCIEKAJCIE PÓKI WAM ŻYCIE MIŁE!!!!!;( "HEJ HEJ SAT NAPADA, DOOKOŁA LUDZI GROMADA"

Necromanto
09-07-2008, 22:22
jak masz takie komentarze strzelać to lepiej sie zamknij.
ostrzegam po dobroci wszystkich graczy antici.

BOtter
10-07-2008, 00:13
Serio? a prondy byli?

Poe
10-07-2008, 01:23
Bajbidoll, Mah, Nimmbah, Rubus, Sir'Andrius, Gwanath

"zdziwko chaplo"?

Necromanto
10-07-2008, 12:26
nie wiem czy to prawda ale kolejna wojnę wywołali sat juniors i bey juniors.
a potem jak pewno sie domyślić można doszli starsi.
wojna odbyla sie w ab (niewiem czy też nie jest prawdą)
ciekawe kto wygrał.

Hokoczu
10-07-2008, 18:17
Taki stary serwer a wciąż się biją...

;)

BOtter
10-07-2008, 22:47
ehehehehe no widzisz

Necromanto
11-07-2008, 00:05
dzisiaj irt tez miało co robić,bey juniors i sat juniors prali sie w kazo.
zabijali low lvl.
żal takich.
kogo mogli to zabili,a irt sie wzbogacilo o kilka zestawów p set :)

Sestor
11-07-2008, 21:49
Wiecie moze jaki byl loot z Orsha ?? bo gdy go zabili jak podeszlem do zwlok to dostalem pare strzalow z sd ;)

Poe
11-07-2008, 23:55
Demon legs

Santaks
30-07-2008, 07:54
http://img66.imageshack.us/img66/3870/advancesw1.jpg (http://imagesshackuss.za.pl/img529/6270/U01785.jpg/)


Uwaga Keylogger

Moodi
11-08-2008, 23:53
PK sa tepieni, poniewaz na Antice powstali tak zwani protektorzy miast ktorzy sa zwykle na starszych serwerach. po prosut dan gildia wybija kazdych kozakow w miescie. no chyba ze to wojna. albo pk sa w ukladzie z protektorami;p

BOtter
12-08-2008, 21:17
Nowa relacja ze świata Antica! Chorzy i pokręceni robią random pk przed save serverem!

Vindem
15-08-2008, 22:05
Niestety;C Inferno.... eh ale znowu coś się dzieje, mimo, że inferno szans nie ma...

Xr3
15-08-2008, 22:20
PK sa tepieni, poniewaz na Antice powstali tak zwani protektorzy miast ktorzy sa zwykle na starszych serwerach. po prosut dan gildia wybija kazdych kozakow w miescie. no chyba ze to wojna. albo pk sa w ukladzie z protektorami;p

Dawno temu słyszałem, że Hesperides ogłaszał, aby dawać mu cynk, gdy napotka się jakiegoś PK. Wtedy wpadał i robił z nim porządek. Prawda to?

ArcherMisiek
16-08-2008, 20:20
Może nic ciekawego, ale:

Podobno jakiś nowy pk team się formuje.
http://img127.imageshack.us/img127/7287/screen08081618595683mp8.jpg
http://img127.imageshack.us/img127/6075/screen08081619000383zm2.jpg
Niezłe combo było, kilku graczy padło i to wcale nie low-lvl!

Dopiero zaczynam grę na tym serverze i pytam się:
Czy takie rzeczy dzieją się często???

biedrzyk
19-09-2008, 23:43
rekrutacja do cursus honorum do najlepszej gildi polskiej na antice. prosze wchodzic na ndrangheta.pl i pisac podania.
pozdrawiam

Santaks
22-09-2008, 09:14
rekrutacja do cursus honorum do najlepszej gildi polskiej na antice. prosze wchodzic na ndrangheta.pl i pisac podania.
pozdrawiam

Pod jakim wzgledem cursus honorum jest najlepsza Polska gildia na antice? w GLoS'ie srednia lvli jest wyzsza niz u was i jest do tego wiecej ludzi.

Dawno temu słyszałem, że Hesperides ogłaszał, aby dawać mu cynk, gdy napotka się jakiegoś PK. Wtedy wpadał i robił z nim porządek. Prawda to?

W pewnym sensie prawda ale ta wladza obejmowala tylko miasteczko Ab'dendriel wtedy Satori "opiekowalo" sie tym rejonem.


A z nowosci na Antice to do wojny przeciwko Nifty dolancza sie gildia Justice

13:39 Duckies druid [249]: i have declear the war against nifty now

BOtter
24-09-2008, 10:41
Pod jakim wzgledem cursus honorum jest najlepsza Polska gildia na antice? w GLoS'ie srednia lvli jest wyzsza niz u was i jest do tego wiecej ludzi.

I jak zwykle mr. Santaks musiał wyskoczyć ze swoją teorią na temat ilości ludzi i lvli. Materialista:confused:

Knight mathoff
02-10-2008, 15:07
Ech, faktycznie biedrzyk trochę przesadził...
:)
...z samokrytyką.

A czy jest najlepsza czy nie jest - to każdy ocenić może sam.

AdiZgOlek
02-10-2008, 16:09
Pod jakim wzgledem cursus honorum jest najlepsza Polska gildia na antice? w GLoS'ie srednia lvli jest wyzsza niz u was i jest do tego wiecej ludzi.



liczy sie jakosc, nie ilosc ;]

BOtter
02-10-2008, 20:07
liczy sie jakosc, nie ilosc ;]

Widać, że Sanktas robi również zakupy i w Biedronce :D

Santaks
06-10-2008, 09:53
Widać, że Sanktas robi również zakupy i w Biedronce :D

Widać rowniez ze wasza "najlepsza" gildia z miesiaca na miesiac coraz bardziej sie sypie, ludzie odchodza szukaja nowych gildii... powodzenia zycze i oby tak dalej.

BOtter
19-10-2008, 21:41
Widać rowniez ze wasza "najlepsza" gildia z miesiaca na miesiac coraz bardziej sie sypie, ludzie odchodza szukaja nowych gildii... powodzenia zycze i oby tak dalej.

Jaka "wasza"?:confused:

Lubie_orzechy
06-11-2008, 23:28
Embermane

Banished: until Dec 06 2008, 23:07:57 CET because of account trading or sharing

jednoczesnie na tescie i rl tibii, papa

BOtter
07-11-2008, 15:00
I dobrze mu :D

@Santaks
Oct 31 2008- First Polish sorcerer on Antica with assassin headpiece addon.

Ale jesteś super :/

Santaks
07-11-2008, 21:54
Ale jesteś super :/

Wiem :) ale po co ty to piszesz ? myślisz że twoje zdanie mnie chociaż trochę obchodzi :/? czy po prostu nabijasz posty?

BOtter
08-11-2008, 11:05
Ponieważ lubię wytykać ludziom ich zachowanie.

btw. jak tu można nabijać posty jak tu kurwa licznika nie ma

Santaks
08-11-2008, 13:25
Ponieważ lubię wytykać ludziom ich zachowanie.

No niestety ja twojego zachowania wytknac ci nie moge bo sie boisz podac swoj nick

Poe
09-11-2008, 22:13
Przypominam Panowie, że to jest topic o wydarzeniach ze świata Antica. Tego typu spory załatwiamy na PW, nikt nie musi tego czytać.

Knight mathoff
15-11-2008, 21:50
Santaks, skad wzial sie pomysl na "Hussars"? Naczy - nazwe? Bo jakos dziwnie mi sie kojarzy...

Santaks
16-11-2008, 00:40
Santaks, skad wzial sie pomysl na "Hussars"? Naczy - nazwe? Bo jakos dziwnie mi sie kojarzy...

Jakiś z moich kolegów zaproponował tą nazwę już dosyć dawno temu i mi się spodobała a co Ci się z ta nazwą kojarzy?

Knight mathoff
16-11-2008, 21:07
A General Levy of Sarmats.

Hussars - Sarmats
Nawet range macie:
Gentry - kiedy sarmaci maja One of the Gentry

Santaks
16-11-2008, 21:15
A General Levy of Sarmats.

Hussars - Sarmats
Nawet range macie:
Gentry - kiedy sarmaci maja One of the Gentry

Nic dziwnego ze obu gildiach przewija się słowo Gentry bo oznacza to szlachte najnizsza w randze a i zapewniam ze Hussars nie bylo odgapione od Sarmats a jak nawet to nie z mojej inicjatywy bo ja nazwy nie wymyslalem
teraz sobie tak czytam na wikipedii o samatach i raczej to nie to samo co husaria

BOtter
17-11-2008, 19:50
Ściągacz...

Santaks
18-11-2008, 19:26
Ściągacz...

Wiesz w ogóle co to sarmaci a co to husaria ?
Sarmaci - to nazwa irańskich ludów koczowniczo-pasterskich.
Husaria - polska formacja wojskowa początkowo lekka, potem lekko-ciężka
Czaisz różnice ;)?

BOtter
20-11-2008, 16:06
nie, własnie mi to jakoś ciężko zrozumieć :|

Knight mathoff
20-11-2008, 16:51
Santaks, zwyczajnie podobieństwo jest w tematyce, brzmieniu, randze...
Czaisz podobieństwo?

Santaks
20-11-2008, 19:03
Santaks, zwyczajnie podobieństwo jest w tematyce, brzmieniu, randze...
Czaisz podobieństwo?

Nie, nie czaje dla mnie to nie jest podobieństwo... Polska Husaria (formacja wojskowa) i jakieś Irańskie ludy koczowniczo-pasterskie :) ale ja mam swoje zdanie .. ty możesz mieć całkowicie odmienne od mojego.
Ale nawet jak by to było coś podobnego to co z tego? są setki gildii o nazwie tematycznie podobnej np "Dragony" itp

Poe2
23-12-2008, 02:56
^
prv Panowie.


OT: macie problemy z przelogowaniem z postaci na postać na Antice ?

Lukers
17-01-2009, 01:29
Ja mialem taki problem nie wiem dlaczego tak jest... na innych swiatach jest normalnie ;/

Poe2
17-01-2009, 17:08
To była wina serwerów, zaraz po moim poście CIPsoft na tibia.com napisał dlaczego nie można przelogować.

Jerek
27-01-2009, 23:40
Witam.
Mam pytanie zupełnie z innej bajki...:)
Jaka jest price ok. za 1 behemoth fang?
Bo przymierzam sie do Full knight outfit, i chce sie zorietowac w cenie ;)

Gozdec
09-02-2009, 23:01
Witam.
Mam pytanie zupełnie z innej bajki...:)
Jaka jest price ok. za 1 behemoth fang?
Bo przymierzam sie do Full knight outfit, i chce sie zorietowac w cenie ;)

dude mam 100 dla ciebie jak chcesz za 50k;)

A ty Santakas ucisz się. Gra rok i myśli, że kozak.

Santaks
16-02-2009, 10:30
A ty Santakas ucisz się. Gra rok i myśli, że kozak.

Dec 18 2004, 17:33:21 - Zaczelem grac, to jest rok :/? i raczej ty uwazasz sie za kozaka dopisales sobie w profilu ze jestes z satu (tak naprawde nie jest) i podnieca sie xD

Bubusiek
19-02-2009, 12:28
był w satach

Jerek
19-02-2009, 16:14
dude mam 100 dla ciebie jak chcesz za 50k;)

A ty Santakas ucisz się. Gra rok i myśli, że kozak.


Dzieki ziomus za fajna oferte... Chetnie bym kupil bo warto, ale w miedzy czasie jakies szwedy mnie ujeba*y i musialem jakos stanac na nogi, co sie liczylo ze sprzedaza wszystkiego co mialem przygotowane na ten Addon.:(

Bubusiek
19-02-2009, 17:52
jak chcesz mam tez na sprzedaz documents of follower / officer / leader do brotherhood of bones, nightmare knight outfitu za jedyne 10k per scroll :)

Gozdec
21-02-2009, 11:34
Dec 18 2004, 17:33:21 - Zaczelem grac, to jest rok :/? i raczej ty uwazasz sie za kozaka dopisales sobie w profilu ze jestes z satu (tak naprawde nie jest) i podnieca sie xD


Created:Mar 04 2007, 08:58:14 CET to mówi samo przez sie.
No proszę Cię nie rań mnie 5 lat temu nawet nie wiedziałeś co to tibia. Ile masz lat 16, 17? Boże ochłoń, bo robisz sobie więcej wrogów niż przyjaciół. Twoja znajomość Antici jest krótko mówiąc żadna. Skoro nie wiesz, że jestem w SaT. Pf nie godne jest wspominanie ludzi którzy szarowali konta, odsprzedywali. Nie chce mi się zaglądać na to forum i czytać opinie jakiegoś laika na dany temat twoja wiedza jest znikoma, więc radzę ja pogłębić zanim coś napiszesz.

Poe2
22-02-2009, 21:34
post do usuniecia. nie bylem w pelni wladz umyslowych

Bubusiek
23-02-2009, 16:03
lol haha miazga ;p

Santaks
24-02-2009, 18:09
Created:Mar 04 2007, 08:58:14 CET to mówi samo przez sie.

Wpisz sobie na tibia.com nick np Konrad, ja nie mam tylko 1 konta ;)

No proszę Cię nie rań mnie 5 lat temu nawet nie wiedziałeś co to tibia. Ile masz lat 16, 17? Boże ochłoń, bo robisz sobie więcej wrogów niż przyjaciół.

No a jednak 5 lat temu gralem,
Tak mam 17 lat ;d,
a w liczbe wrogow na antice nie wnikam...