PDA

Pokaż pełną wersje : Kuupa pytań


Gawroon
10-03-2007, 20:02
Witam ! Mam naprawdę kupę pytań:

1. Gdzie mogę kupić Vial? Taka buteleczka?

2. Co to są te "ghoule" ?

3. Klucz do katana room jest pod grobami, w szkieletach - więc jak wyglądają te groby? Takie wysokie kamienie? Jak wejść pod groby? I co mnie czeka pod grobami ? Wiadomo o co chodzi.

4. Mam ten klucz ide do minosów, jakąś dźwignię włączam, otwierają się drzwi, tzn. jakis kamien sie odsuwa, i tam otwieram kluczem zabijam miska i biore itemy, czy tak?

5. Tam podobno jest więcej wajch które nic nie robią, czy to prawda?

6. Ile tam jest tych minosów?

7 Czy Katana Room = Bear Room? Jeśli nie To gdzie jest klucz do Bear'a i Katany bo podbno jakieś trzeba, i gdzie te główne "placówki" ?

8. Gdzie jest ten Dead Dragon, bo za _uja nie mogę znaleźć ! I ile trzeba mieć na te ognie Life Fluidów?

9. Co robią LifeFluidy? Dają życia na 100 % ?

10. Podobno jest jakaś droga, żeby wyjść na 1 Lvl, a link w tamtym temacie o tym nie działa - podałby ktoś działający link?

11.Czy na minosy, tam gdzie ich tak dużo gdzieś jest można iść w pojedynkę z moim ekw?

12. 8 lvl.Katana, Copper shield, Chain Armor, Leather Legs i Boots legion helemt - czy mam najlepszy ekw. jaki można zdobyć na rooku? Jeśli nie to..

13. Gdzie mogę znaleźć te najlepsze rzeczy?

14. Czy z moim ekw. Pokonam przynajmniej 2 minosy?

15. I takie luźne pytanie: Co robicie jak zobaczycie jednego Poison Spidera? Ja choć mogęgo zabić w 3 ciosach zwiewam :)

16. Ludzie kupują Wolf Paw, Bear Paw, Chicken Feather - po co im to, i jak sięna przykład wycina wolf paw?

Uff, mówiłem, że dużo tych pytań :) Ale mam nadzieję, że mi odpowiecie.

I bardzo proszę Moderatorów, o usuwanie przypuszczeń typu: "Wiesz, chyba tam ale nie jestem pewien" oraz OT-ów typu " Moja babcia ma 100 lat", " Znalazłem miecz" OT-y przynajmniej trochę związane z tematem, oraz te które komentują moje pytania, itd. proszę zostawić.

Pozdrawiam

Gawron

Tawer Redeye
10-03-2007, 20:22
1. Gdzie mogę kupić Vial? Taka buteleczka?
Vial można otrzymać po wypić life fluida(na mainie także manafluida) life fluida kupuje sie u hyacinta
2. Co to są te "ghoule" ? Ghoul to taki potwór, jest tylko jedne miejsce na rooku gdzie wystepuje - jest za sciana obok katana room

3. Klucz do katana room jest pod grobami, w szkieletach - więc jak wyglądają te groby? Takie wysokie kamienie? Jak wejść pod groby? I co mnie czeka pod grobami ? Wiadomo o co chodzi.Musisz miec lopate, groby skladaja sie z tabliczki i dwoch zamknietych dzior w rzedzi, jest ich trzy

4. Mam ten klucz ide do minosów, jakąś dźwignię włączam, otwierają się drzwi, tzn. jakis kamien sie odsuwa, i tam otwieram kluczem zabijam miska i biore itemy, czy tak?
Tak
5. Tam podobno jest więcej wajch które nic nie robią, czy to prawda?
W Bear Room? Nie
6. Ile tam jest tych minosów?
Bear room tylko 1
7 Czy Katana Room = Bear Room? Jeśli nie To gdzie jest klucz do Bear'a i Katany bo podbno jakieś trzeba, i gdzie te główne "placówki" ?Nie

8. Gdzie jest ten Dead Dragon, bo za _uja nie mogę znaleźć ! I ile trzeba mieć na te ognie Life Fluidów?nie moge odpowiedziec - qs

9. Co robią LifeFluidy? Dają życia na 100 % ?Daja zycie ale malo(60 do chyba 100)

10. Podobno jest jakaś droga, żeby wyjść na 1 Lvl, a link w tamtym temacie o tym nie działa - podałby ktoś działający link? Tutaj mapka gdzie to jest (http://tibia.pl/earth.php?x=32076&y=32173&z=0)

11.Czy na minosy, tam gdzie ich tak dużo gdzieś jest można iść w pojedynkę z moim ekw? Zalezy od lvl i liczby life fluidow

12. 8 lvl.Katana, Copper shield, Chain Armor, Leather Legs i Boots legion helemt - czy mam najlepszy ekw. jaki można zdobyć na rooku? Jeśli nie to.. mozna studded legs ktore leca z orc spearmena, mozna je dostac z questa dla pacc

13. Gdzie mogę znaleźć te najlepsze rzeczy?
Questy, potworki

14. Czy z moim ekw. Pokonam przynajmniej 2 minosy?Jesli sie odpowiednio przygotujesz

15. I takie luźne pytanie: Co robicie jak zobaczycie jednego Poison Spidera? Ja choć mogęgo zabić w 3 ciosach zwiewam :) Zabijam go jesli mam troche hp

16. Ludzie kupują Wolf Paw, Bear Paw, Chicken Feather - po co im to, i jak sięna przykład wycina wolf paw? Nie da sie ich wyciac na rooku, leca z potworow. Potrzebne sa do questow na addony(dodatki do outfiftówc typu kapelusz, plecak , topor ,czapka maga)

MrVego
10-03-2007, 20:25
1. mozesz kupic life fluid, wypic go i zostanie ci vial, lub po prostu znalezc pusty. nie da sie kupic pustego
2. http://www.tibia.pl/monsters.php?sort=potwor&id=41
3. niewiem oco ci chodzi
4. zly klucz, po 2 qs
5. nie
6. 1
7. nie, qs
8. qs
9. http://www.tibia.pl/items.php?sort=item&id=256
10. od npc skupujacego ciala ratow idziesz na polnoc, wchodzisz na pole przenicy i na maxa u gory szukasz dziury
11. to zalezy od ciebie, ale bym nie polecal
12. nie, zmien leather legs na studded legs
13. studded legs wypadaja z orca spearmana
14. zalezy od skilli farta ale raczej nie
15. omg. nieuciekaj tylko go zabij, 22expa to zawsze cos...
16. nieda sie wycinac wolf paw etc., wypadaja one zadko z wolfow/bearow etc. zalezy od itemu. potrzebne sa do zrobienia addonow do outifitow, ale trzeba miec pacca

btw, co to sa "Oty"?

@up: byles pierwszy xd

Jaryn
10-03-2007, 20:27
1. Nie można kupić. Chyba, że u playera po 5 gp.
2. Ghoul to jest potworek dosyć mocny i znajduje się na rooku tylko w niedostępnym miejscu.
3. Klucza nie ma przy grobach. Do tych grobów co ja myślę można wejść używając łopaty. Przy grobach czekają na Ciebie skeletony.
4. Tak ;]. Chociaż nie koniecznie są tam minosy, jak już to orcki.
5. Tych "wajch" jest więcej, ale te do których jest dostęp to wszystkie działają.
6. Minosów w mino hell jest dużo: na samym dole jest chyba podstawowy respawn 6, a piętro wyżej 3.
7. Katana Room to nie jest Bear Room. Klucze trzeba poszukać, jeżeli nie używając quest spollingu to ciężko odnaleść je. Nie wiem co masz na myśli pisząc "placówki"
8. Dead dragon jest koło questu na copper shileda, w podziemiach. 4 Lfy wystarczą myślę, jeżeli będziesz mieć 150 hp.
9. Lf - Life fluidy dają od 30 do 70 hp. Różnie.
10. http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=55176 przeszukaj, powinny gdzieś tam być zdjęcia.
11. Raczej nie dasz rady.
12. Brakuję Tobie amuletu - bronze amulet oraz łuku (zawsze to mam przy sobie i zaliczam to do eq)
13. Raczej tak. Zależy jak w nie będziesz bić i jak one Ciebie.
14. Bije go ;]. 22 expa do przedu.

Widzę, że jesteś nowym graczem, a odnalezienie tego na forum może sprawić problemy, mimo to uważam, że nie trzeba było robić nowego tematu - iść na łatwiznę ;].

Gawroon
10-03-2007, 20:32
Hmm, ok, moment bo mi się pomieszało:

Kataba room to biorę klucz spod grobów ide tam do minosów, tam ich jest dużo itd. już mowiłem...ale to co to jest ten bear room? Co tam można znaleźć? To jest ten dragon tam? To nie podpada pod reg.

^Trial^
10-03-2007, 20:37
Witam ! Mam naprawdę kupę pytań:

1. Gdzie mogę kupić Vial? Taka buteleczka?

2. Co to są te "ghoule" ?

3. Klucz do katana room jest pod grobami, w szkieletach - więc jak wyglądają te groby? Takie wysokie kamienie? Jak wejść pod groby? I co mnie czeka pod grobami ? Wiadomo o co chodzi.

4. Mam ten klucz ide do minosów, jakąś dźwignię włączam, otwierają się drzwi, tzn. jakis kamien sie odsuwa, i tam otwieram kluczem zabijam miska i biore itemy, czy tak?

5. Tam podobno jest więcej wajch które nic nie robią, czy to prawda?

6. Ile tam jest tych minosów?

7 Czy Katana Room = Bear Room? Jeśli nie To gdzie jest klucz do Bear'a i Katany bo podbno jakieś trzeba, i gdzie te główne "placówki" ?

8. Gdzie jest ten Dead Dragon, bo za _uja nie mogę znaleźć ! I ile trzeba mieć na te ognie Life Fluidów?

9. Co robią LifeFluidy? Dają życia na 100 % ?

10. Podobno jest jakaś droga, żeby wyjść na 1 Lvl, a link w tamtym temacie o tym nie działa - podałby ktoś działający link?

11.Czy na minosy, tam gdzie ich tak dużo gdzieś jest można iść w pojedynkę z moim ekw?

12. 8 lvl.Katana, Copper shield, Chain Armor, Leather Legs i Boots legion helemt - czy mam najlepszy ekw. jaki można zdobyć na rooku? Jeśli nie to..

13. Gdzie mogę znaleźć te najlepsze rzeczy?

14. Czy z moim ekw. Pokonam przynajmniej 2 minosy?

15. I takie luźne pytanie: Co robicie jak zobaczycie jednego Poison Spidera? Ja choć mogęgo zabić w 3 ciosach zwiewam :)

16. Ludzie kupują Wolf Paw, Bear Paw, Chicken Feather - po co im to, i jak sięna przykład wycina wolf paw?

Uff, mówiłem, że dużo tych pytań :) Ale mam nadzieję, że mi odpowiecie.

I bardzo proszę Moderatorów, o usuwanie przypuszczeń typu: "Wiesz, chyba tam ale nie jestem pewien" oraz OT-ów typu " Moja babcia ma 100 lat", " Znalazłem miecz" OT-y przynajmniej trochę związane z tematem, oraz te które komentują moje pytania, itd. proszę zostawić.

Pozdrawiam

Gawron


1. u npc hyacinta<na tibia.pl jest mapka rookgardu zerknij tam jak nie wiesz gdzie on sie podziewa.
2. ghoul to potwor. mozna go zobaczyc w katana room lecz nie mozna sie do niego dostac na rookgardzie
3. nie moge ci odpowiedziec bo qs ale zerknij na tibia.org.pl w dziale questy rookgard tam masz napisane :P
4. tak
5. nie zauwarzylem w bear roomie innych wajch :P
6. w bear roomie znajduje sie 1 minotaur
7. to nie jest to samo, jak napisalem wyzej tibia.org.pl dzial questy rookgard :P
8. patrz up
9. life fluid dodaje ci zycia. srednio dodaje okolo 40-70hp
10. -
11. zapewne chodzi ci o mino hell, tak mozna isc ale lepiej wyposazyc sie w kilka life fluidow i boxow <box-skrzynka> aby nie bilo cie wiecej niz 2 minosy a najlepiej jakby bil cie tylko 1 ;p
12. jest to najlepsze eq na rookgardzie, mozna tez dropnac poison daggera z minotaura ale jak narazie na rookgardzie nikt go nie posiada.
13. questy i potworki
14. tak ale wyposaz sie w life fluidy
15. na poison spiderach na facc to ja expie XD
16. paws/lapek sie nie wycina mozna wylotowac.
po co ludzie kupuja po to aby miec addony.
dla rookstayerow na facc sluza one jako czesc kolekcji.

bear room jest to miejsce questu na chain armor.
nie to nie jest ten dragon tam :P

Marcin24
10-03-2007, 20:57
A nie mógłbyś skorzystać z opcji "Szukaj"? I po co karmicie trolla?

Tawer Redeye
10-03-2007, 21:03
...Ja tam żadko używam wyrażenia troll bo kiedyś newbiego uznałem za trolla, po tym wypadku staram się go nie uzywać do takich temató jak ten

Gawroon
10-03-2007, 21:06
Jakbyś nie widział nie Trolluję, a w szukaj nie znalazłem wszystiego co ch ciałem i poza tym nie zawsze są to odp. Konkretny ale nieraz z "chyba" "prawdopodonie" itd.

Ok, to jescze co to ten facc? Skoro już tutaj wszystko to pytam.

EDIT: No, z tym się zgadzam jestem newbie konkretny :)

Voltfest
10-03-2007, 21:15
status konta czy jakoś tak

facc - free account
pacc - premium account