PDA

Pokaż pełną wersje : Brass armor


Kajzer
22-09-2004, 23:07
mam pytanie Sunrise najwyzszy lev na rooku zyje sobie na antice. Widzialem zdiecie jego eq mial brass arma moze mi ktos powiedziec skad go ma? czy od gm czy z jakiegos questa? niby ma 70 pare leveli ale nie widzialem u niego spike sworda ktorego podobno sie dostaje za uzyskanie 50 leva

Sir Prymas
23-09-2004, 13:23
Chodzi ci o Sunrise wiem ze w All'Dee można sprzedać Brass armor więc mozna go jakoś zodbyć.. jesli możesz zamieść w tym temacie to zdjęcie z jego eq bym był bardzo cholernie wdzięczny ;) spike dostaje sie po uzyskaniu 50 lvl tak mówią ludzie, weź też pod uwage że sunrise gra w Tibie pare lat więc nie koniecznie zodbył go miesiąć czy dwa temu a może 2 lata temu kiedy w jakis sposób było można go zodbyć.... Sam już nie iwem co myslec na ten tema tych Brass armorów czy Spike Sworda bo kazdy mówi co innego i w ten spowsób powstaje wielie historii

Angelus
23-09-2004, 15:57
Z tym brass armorem to podobno kiedyś był dostępny z jakiegoś questa.
Ale zlikwidowano tę możliwość jakiś czas temu.
I teraz na rooku jest niedostępny.
Chyba ,że ktoś zdobył wcześniej i nie stracił.
Tak swoją drogą ciekawe na ile się wycenia brass armor na rooku ???
Pewnie jest nieprawdopodobnie drogi ...

aktus
23-09-2004, 16:11
moze nawet kilka k tylko kto na rooku ma kilka k :)

Angelus
23-09-2004, 16:32
Kilka k to moim zdaniem niewielka cena za unikatowy przedmiot.
Nawet jeśli chodzi o rooka.
Jeżeli masz postać przeznaczoną na wieczne expienie na rooku , to oprócz life fluidów i run antidotum ,
nie ma na co wydawać pieniędzy.
Dlatego brass armor może być cholernie drogą zbrojką.
Mam tu na myśli sumkę ok. 20-30 k ...
Ale oczywiście są to tylko teoretyczne rozważania .

aktus
23-09-2004, 16:36
przecietny gracz, ktory na 8lvl wychodzi z rooka raczej nie ma szans na to zeby zdobyc nawet kilka k...

Emil1
23-09-2004, 20:38
Ale przeciętny grasz który na 8 lvl wychodzi z rook'u nie ma też szans na zdobycie tego przedmiotu. Według mnie jest to bezcenne. Bo wątpie żeby człowiek który ma hara przeznaczonego na bieganie po rook'u sprzedał takiego itema.

aktus
24-09-2004, 18:55
zawsze moze brass "wypasc" jak sie gosciu "przewroci" wtedy ma ucieche znalazca

Senadex
24-09-2004, 21:09
No dobra gadaliśmy o brass armorze a pomyślcie ile taki spike sword by kosztował ?? :o

Dj Fara0n
25-09-2004, 12:21
brass armor wypada z mino magta tylko jak tam dojść B)

Litawor
25-09-2004, 14:19
Dobra, ale gdzie jest to zdjęcie?

Avalanche
25-09-2004, 16:49
MA ktoś może linka do ss'a Sunrise'a??

adazz
25-09-2004, 20:01
Jeżeli ten typ na 70lvlu tak długo gra... kilka lat to być może napakował mino maga i mu arm wypadł... kiedyś podobno można było dostać sie do mino maga

Angelus
27-09-2004, 04:00
Na razie wszyscy teoretyzujemy i dzielimy skórę na niedzwiedziu ...
Może , by się ktoś odezwał kto ma 100 proc. informacje ...
Może jakiś modek , albo takie cuś ...:)

Zabić mino maga na rooku musi byc cholernie ciężko ...
Ktoś może kończyć grę i wtedy sprzeda brass armor ...
Może mieć laga i mu wypadnie ...

Mieć na rooku 70 level , to dopiero trzeba być maniakiem !
Podziwiam wytrwałość ...

Wicherer
01-10-2004, 20:21
moze nawet kilka k tylko kto na rooku ma kilka k :)




ja mam 5 k w platynkach ale gm nie hce sprzedac brass armorki :(
ani spike sworda ani poison dagera :( a wienc nie kosztuje to kilka k

Emil1
01-10-2004, 20:43
@up
Co miałeś z J.polskiego? Popatrz na te błędy...

Edit.
@down
Pytanie, skąd wiesz, że Sunrise ma brass armor? Ja sądze, że ktoś puścił plotke i tyle.

Mati ziomek
03-10-2004, 12:01
Pytanie skad Sunrise ma brass armor, oczywiscie ze z mino maga, a Spike sworda tez ma go sie go pytalem. B)

Thomas
03-10-2004, 13:41
wiecie co mnie najbardziej dziwi??? on (Sunrise) ma 75lvl, caly czas jest na rooku, a wykupil sobie domek w Ab... tylko po co to jak on innego chara nie ma????

Emil1
03-10-2004, 15:45
@up
To chyba nie jest jej domek ale ma do niego wejście. Bo jakby za niego płaciła? A pozatym może mieć innego chara i to nawet na tym samym koncie chociaż nikt go nie widzi.

Tryt
03-10-2004, 20:02
Nie jestem pewny ale chyba na 20 lvl mozna dostać spike sworda od mnicha ze świątyni.... :tongue: podchodzisz mówisz "hi" , "spike sword" i dostajesz ale nie na 100% :]

MayGyver
04-10-2004, 12:35
> na 20 lvl mozna dostać spike sworda od mnicha ze świątyni

a sandaly przyspieszaja chodzenie
i jest specjalny tunel z maina na rook
i jak wrzucisz sworda do wody i uzyjesz wedki to powstanie water sword
a poison dagger tworzy sie rzucajac dagger na poison field

BUJDA

Gold Raven
05-10-2004, 12:50
Ss ze stuffem (niecałym) Sunrise - jak widać -> Brass Armor i jeszcze jedna ciekawa rzecz ->> kolorowy backpack (żółty) -jak wiadomo nie można go dostać na rooku :).
http://free.of.pl/m/mktibia/sunriseplx.bmp

Sorki za *.BMP ale nie chciało mi się już tego kompresować.

@Tryt

Bujna wyobraźnie to ty masz :p - tej wersji to ja jeszcze niesłyszałem :) --> @MayGyver - wiecej dodam BUJDA NA RESORACH :p

Fox of Desert z Aldory
05-10-2004, 15:25
@Maciekpkk
Podaj mi jego imie bo ci nie wierze (myśle że poróbka) :D

Thomas
05-10-2004, 16:33
@up moglbys przeczytac poprzednie wiadomosci??? to jest Sunrise... najwyzszy lvl na rooku...

gy_ver
05-10-2004, 20:50
A ja też mam :P
MUAHAHAHA


http://www.gyverq.republika.pl/eq.jpg

Adolphus Elbragol
06-10-2004, 07:29
prosze okazuje sie, ze nawet Tibia ma wlasne legendy... ( i przepraszam za offtopic)

Glucio
06-10-2004, 22:19
Gyver sprzedaj mi :D :P dobrze płacę;)

gy_ver
07-10-2004, 08:32
@Glucio
Nie trzeba mi twojej kasy, na Rooku wystarczy mi moja kasa,w kilka godzin zarabiam okolo 15 platynek.A pozatym takie itemy są nie na sell :D

karol z isarki
07-10-2004, 11:06
na jakim serwerze gra Sunrise

Gold Raven
07-10-2004, 11:26
na jakim serwerze gra SunriseSunrise rezyduje na Antice.

Emil1
07-10-2004, 19:46
Wątpie żeby ss był prawdziwy. Zobaczcie na skill dista.. Duży lvl ale żeby takie skille??!!

Gold Raven
08-10-2004, 10:14
Wątpie żeby ss był prawdziwy. Zobaczcie na skill dista.. Duży lvl ale żeby takie skille??!!
Jakbyś niewiedział to skille na Rookgaardzie rosną tak jak druidowi/sorcererowi na mainie - czyli baaaardzo wolno. Ja na pozionie 28 mam skile -> 21/26 a trenowałem jak szalony.

Toomek
08-10-2004, 13:22
ej ludzie luknijcie przecież to jest fotomontaż na serio przyjżyjcie sie dobrze

Karher
08-10-2004, 21:15
Jak masz takiego sprzeta na prawde to czego nie powiesz nam jak go zdobyc a jak nie chcesz mowic na forum to powiedz umnie na gg : 2101493

Emil1
09-10-2004, 00:31
@up
To nie jego sprzęt lecz (niby) Sunrise. Na 100% nie wiadomo czy to prawda chociaż ja wątpie

Vanhelsen
09-10-2004, 00:54
@Emil1: 2 sprawy:
1) "(niby) Sunrise." - Wejdz na tibia.com, tam go znajdziesz
2) Jełsi chodzi o jego hatke to jest poste, poprostu jakiś rl qmpel mu płaci. Jak ?? wysyła czynsz parcelem do jego depo i już :P

Ktoś tam gdzieś wzpominał, że ktoś na rooku ma FSa -.- czy to prawda ??

@gy_ver: DLaczego ukryłeś nick ?? Obawiasz się, że ktoć cie będzie huntował na rooku po spike sworda 8o :P
W spikesworda u Sunrise wierze, ale u ciebie to mi się jakieś podejrzane wydaje :P

gy_ver
09-10-2004, 20:17
@Wieszok
No i dobrze ci sie zdaje :P chciałem tylko udowodnić ze także Maciekpkk mógł wstawić jakiegoś fake'a z tym żółtym backpackiem i tym brasem.
W tym moim SS'ie są wstawione spike,brass i backpack :P
A imie tej postaci jest ukryte z innego powodu.
Daje więc to dużo do namysłu i rozważań ( przyglądnij się w opisie poniżej jego obrazka,napisał ze jest to "bmp".Czyli mógł niedawno w paincie edytować i nie chciało mu się już na "jpg" zamieniać )

@down,down
Thomas , nie ma czegoś takiego jak "niby minos" jes minotaur :P a właśnie z niego wypadł poison dagger

Premm
09-10-2004, 20:42
jezeli ktos z was chce dojsc do minos maga musicie zrobic sobie minimum 18 fist fighting'a a nastepnie trenic do okolo 25 na trolach albo najlepiej oorkach ale juz z dwoma cooper shield'ami. jak zrobicie cos kolo tego kupcie se u hyacynta poza miastem na prawo backpack life fluidow i wezcie se chain armora , dwa copery shieldy , studded legsy , butki , noi bym zapomnial o helmie legiona , a nastepnie idzcie se na prawa strone wyspy kolo wiezy orkow na prawo na minosa ktory jest na skarpie potrzebujecie minimum 6 ,,boxow'' mam na mysli skrzynki ktore mozna dac pod siebie a nie ,,chest'' 'y.
jak wam sie uda go pokonac z piesci wypadnie z minosa zwyklego klucz ale musicie go pokonac z piesci czyli fistaale to tylko teoria:) :evul: :tongue: B) :) ;) :p :] :D :berserk:
zycze powodzenia:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Thomas
09-10-2004, 21:25
@up... ty chyba cos krecisz... skad to niby wiesz???
@gy_ver a poison dagger ci z (niby) minosa wypadl???

Sadamq
09-10-2004, 22:07
jezeli ktos z was chce dojsc do minos maga musicie zrobic sobie minimum 18 fist fighting'a a nastepnie trenic do okolo 25 na trolach albo najlepiej oorkach ale juz z dwoma cooper shield'ami. jak zrobicie cos kolo tego kupcie se u hyacynta poza miastem na prawo backpack life fluidow i wezcie se chain armora , dwa copery shieldy , studded legsy , butki , noi bym zapomnial o helmie legiona , a nastepnie idzcie se na prawa strone wyspy kolo wiezy orkow na prawo na minosa ktory jest na skarpie potrzebujecie minimum 6 ,,boxow'' mam na mysli skrzynki ktore mozna dac pod siebie a nie ,,chest'' 'y.
jak wam sie uda go pokonac z piesci wypadnie z minosa zwyklego klucz ale musicie go pokonac z piesci czyli fistaale to tylko teoria
zycze powodzenia Może jeszce zamiast hełmu i zbroji zalorzyc copper shielda ? Weź ty się chociarz zastanów co piszesz....

W ogóle zastanawiam się dlaczego wy debatujecie o czymś co nie jest na 100 % udowodnione, na 4 strony ? To się powinno zamknąc zaraz po otwarciu. Może i Sunrice ma tego brass armora i spike sworda. To teraz sie zastanów poco ci on jeżeli i tak większośc z was idzie na miana gdzie to jest gó**** warte ? Ci co zostają moze dostaną od gm'ów i kaput a nie gadać o pierdołach. I to jeszcze cały czas gadacie to samo :/ Czyli Fake i Fake! To Musi być fake...

Co do brass Armora, to dawniej można go było zdobyć zabijając minomaga. Niestety ( A może na szczęście ) ten quest został wywalony, i niema się oco rozwodzić. Sunrice gra przypuszczalnie w tibie od półtora roku do 2 lat. Wtedy ten quest jescze był...

Lukasz N
11-10-2004, 20:06
ja mam 5 k w platynkach ale gm nie hce sprzedac brass armorki :(
ani spike sworda ani poison dagera :( a wienc nie kosztuje to kilka k
posion dagera nie koniecznie go trzeba kupic ja wylosowalem z minosa

Lukasz N
11-10-2004, 20:19
ej ludzie luknijcie przecież to jest fotomontaż na serio przyjżyjcie sie dobrze
a ja uwarzam ze to nie jest foto montarz bo malo jest takich n00bow kturzy na 18 lvl na meinie nie mieli nawet 1 lvl magi

Sir Buncol
11-10-2004, 20:45
a ja uwarzam ze to nie jest foto montarz bo malo jest takich n00bow kturzy na 18 lvl na meinie nie mieli nawet 1 lvl magi

No commento... X(

Angelus
12-10-2004, 02:00
Te głupawe historyjki o zabijaniu minosa z ręki juz mnie zaczynają wnerwiać.
No i genialny pomysł z dwiema tarczami ...
Wiele razy na forum , doswiadczeni gracze , informowali , że nie mozna używać dwóch tarcz jednocześnie ...
Nosić można , ale w walce liczy się tylko ta z lepszym def.

NeriusZ
02-11-2004, 18:49
Jego wogóle nie ma w Antice ludźie.Heh =] Jezus proste jak nieffiem , chcecie to wam zrobie tak że będe na rooku miał Giant sworda , i będe walczył z lord dragonem w jaskini szczórów , i jeshcze będe miał magic armor i nara =]
Taki ja zdolny =]

Majen
03-11-2004, 11:11
Jego wogóle nie ma w Antice ludźie.Heh =] Jezus proste jak nieffiem , chcecie to wam zrobie tak że będe na rooku miał Giant sworda , i będe walczył z lord dragonem w jaskini szczórów , i jeshcze będe miał magic armor i nara =]
Taki ja zdolny =]

A założymy sie, że nie :P. Z dragon lordem niezawalczysz na rook-u(chyba że z jego miniaturką), bo w normalnych wymiarach nieznajdziesz jego odpowiednika by pozamnieniać im wygląd. A co do podmnieniania sobie eq w Tibia Spr Editor to jest to bez sęsu. (Chyba, że wkleisz własny wygląd)

Stratos[PL]
03-11-2004, 13:44
@Glucio
Nie trzeba mi twojej kasy, na Rooku wystarczy mi moja kasa,w kilka godzin zarabiam okolo 15 platynek.A pozatym takie itemy są nie na sell :D
nie chcialo mi sie czytac wszystkiego ale odrazu muwie ze backpack jest dziwny jakis zloty :P:P:P:P<EDIT> ****a zle mi sie nacisnelo ale nie bede szukal wiecie o co chodzi

Stratos[PL]
03-11-2004, 13:49
wiem o co chodzi w quescie sorki za quest spoiling : kiedy masz 50 lvl idziesz do cipfreidna on ci daje klucz przechodzisz do mini maga rozwalasz go idziesz do specjalnego portalu bierzesz spike sword i idziesz na main ale mozesz wrocic na rook bo specjalny portal lub tunnel nie wiem ale tak chyba bylo :d

Najt of Destrukszyn
03-11-2004, 19:41
TE QUESTY SĄ NIEAKTYWNE!!!!! (JEŚLI KIEDYKOLWIEK BYŁY). A s sword i b arm są po to żeby jakies n^^by biły 50 lvl na rooku i robiły faki z eq. No comments!
@Sunrise to chyba ma ale te questy nie działają.

Dj Fara0n
03-11-2004, 20:21
@up,up
Ta jeszcze czego tunel z maina na rooka.To wtedy Spike Swordy by był niepotrzebny ,bo można by se kupić Fs-a albo jakieś lepsz uzbrojenie.Teraz już wiem że na 100% nieda się mieć Spajka i brass arma ,a te wszystkie historie to ściemy ściemy i jeszcze raz ściemy.

Majen
03-11-2004, 20:57
TE QUESTY SĄ NIEAKTYWNE!!!!! (JEŚLI KIEDYKOLWIEK BYŁY). A s sword i b arm są po to żeby jakies n^^by biły 50 lvl na rooku i robiły faki z eq. No comments!
@Sunrise to chyba ma ale te questy nie działają.


po pierwsze:
Czemu tylko nooby miały by mieć wysoki lv. na rookgaard

Większość osób które używają tego słowa nieznają jego znaczenia.

Stratos[PL]
03-11-2004, 21:03
omfg czemu zawsze kiedy sa poruszane takie tematy odzywa sie gromada newbie ktorzy uslyszeli od kolegi kolegi kolegi o spike swordzie ktorego sie zdobywa podchadzac do Cipfrienda na 50 lv biorac klucz i wchodzac w teleport a potem wracac tunelem na main omg. jestescie po prostu za***isci -.-
Zdobyles spike'a lud masz jakis wiarygodny dowod udowodnij a nie wciskasz walki (iviul bajkopisarze)
Nie wieze w to ale to jest mozliwe ze kiedys taki quest byl nawet jest legenda ale nei chce mi sie szukac
A to najsmieszniejszy mit jaki kiedykolwiek widziialem o spike swordzie : zabijasz 1000 szczurow z ostatneigo wypada klucz otwierasz drzwi zabijasz minomaga i masz spika<mowia ze trzeba miec level 100>

Mati ziomek
03-11-2004, 21:42
Ss ze stuffem (niecałym) Sunrise - jak widać -> Brass Armor i jeszcze jedna ciekawa rzecz ->> kolorowy backpack (żółty) -jak wiadomo nie można go dostać na rooku :).
http://free.of.pl/m/mktibia/sunriseplx.bmp

Sorki za *.BMP ale nie chciało mi się już tego kompresować.

@Tryt

Bujna wyobraźnie to ty masz :p - tej wersji to ja jeszcze niesłyszałem :) --> @MayGyver - wiecej dodam BUJDA NA RESORACH :p
wszysto spoko ale gdzie on ma spike sworda bo muwil ze ma a ja go tu nie widze

Gold Raven
03-11-2004, 22:04
wszysto spoko ale gdzie on ma spike sworda bo muwil ze ma a ja go tu nie widzeSorki ale ze spikem niemam. Najprostszy sposób żebyś go zobaczył to zrobić sobie postać na Antice i poprosić Sunrisa aby ci pokazał spike sworda na trade.

Filu
04-11-2004, 15:12
jak wstawic obrazek to wam cos pokarze

Angelus
04-11-2004, 20:47
Ale swoją drogą to ludzie zarządzający tą grą ,
powinni trochę pomyśleć o graczach zostających na rooku ...
Jakieś dodatkowe przedmioty i nowe potwory , nawet w minimalnych ilościach ,
sprawiłyby , że gra na rooku byłaby o niebo ciekawsza ...
Przecież to nie problem zrobić kilka dodatkowych zejść pod ziemię ...

Dr.Unknown
04-11-2004, 20:55
Ale swoją drogą to ludzie zarządzający tą grą ,
powinni trochę pomyśleć o graczach zostających na rooku ...
Jakieś dodatkowe przedmioty i nowe potwory , nawet w minimalnych ilościach ,
sprawiłyby , że gra na rooku byłaby o niebo ciekawsza ...
Przecież to nie problem zrobić kilka dodatkowych zejść pod ziemię ...Rook, został zaplanowany dla nowych, nie przewidziano, że będą powstawać jednostki jak "rook stayer".
@UpUp
www.imageshack.us (http://www.imageshack.us)

Hoxiu
04-11-2004, 20:56
takie rzeczy jak spike sword czy brass armor są bez cenne, co wam z 100 k na roku? po co wam ? na life of fluid? :/ pomyślcie logicznie, graliście pare lat, i za 100 k macie sprzedawać rzecz która jest bezcenna !!

Royal-Nick
05-11-2004, 18:22
Echh... :p przecierz to proste skąd to ma,był kiedyś quest (nawet nie pamietam kiedy:D) ze spike swordem,była taka góra tam trza było wejść zabić mino który stał koło ognia,on miał klucz na mino Hell,potem trza było zabić Mino Maga a dalej Był,albo jest(musze sprawdzic)telport na wyspe z spike swordem.Bierzemy go i mamy.A skąd ma brass armor napewno z mino Mage.

sknerus22
05-11-2004, 23:11
albo dostal to w nagrode od bogow za wytrwalosc na rooku:)

Emil1
06-11-2004, 00:20
Albo...Albo... Tak można w nieskończoność.

@Royal-Nick
A skąd wiesz, że taki quest był? Może jak zaczynałeś grać to on już był? Daj jakiś dowód. Wogóle skąd ty wiesz, że Sunrise ma brass armora.

Royal-Nick
06-11-2004, 09:01
Albo...Albo... Tak można w nieskończoność.

@Royal-Nick
A skąd wiesz, że taki quest był? Może jak zaczynałeś grać to on już był? Daj jakiś dowód. Wogóle skąd ty wiesz, że Sunrise ma brass armora.


PO prostu wiem a skąd go ma??z mino maga to raz.2 to przejrzyj dokładnie ten teamt a zobaczysz skąd ma:P.3 ten quest został wycofany(nie pamietam w której wersjii)bo był za trudny.:p

klimek
06-11-2004, 17:01
Ludzie jak ja widze co wypisuje Royal-Nick to mnie krew zalewa...
jak mogli wycofac questa bo byl za trudny??wycofali go bo byl za latwy jego wykonanie bylo proste jak bulka z maslem wystarczylo miec klucz i tyle otowrzyc se dzrwi prezbiegnac przez pokoj z mino magiem i wskoczyc do teleportu....a jakby ten quest byl za trudny i go wycofali to czemu nie wycofali anihilatora??? jest wiele osob poyzej 100 lev ktore nie wykonaly tego questa i co??

Emil1
06-11-2004, 23:10
@Royal-Nick
Po pierwsze: Nie możesz wiedzieć tylko przypuszczać. W całym temacie nie ma ani jednego wiarygodnego argumentu, że ma. (No może ten screen ale też nie wiadomo czy to nie fałsz).

Po drugie: Czytaj wypowiedź Klimka.

Po trzecie: Nie pamiętasz w której wersij był wycofany? A może nie wiesz? Tutaj też nie ma dowodu, że był taki quest wogóle.

Po czwarte: Zachowaj troche ortografi. (Ja popełniam błędy ale sądze, że można to szybko rozszyfrować)

@Down
Nowa bajeczka? Pierwszy raz słysze o tym. I z takich postów potem jest pełno następnych typu: a ja słyszałem...

Masterski bartek
07-11-2004, 09:06
Kiedys brass armor można było kupić u blind orca nie wiem jak to jest teraz :) :]

wOjTaSeQ
13-11-2004, 12:06
Może sprzedał spike sword za 5k??

Frodoo
14-11-2004, 19:21
Za Spike'a Sworda na rook'u niektórzy pewnie oddali cały swój dobytek ( eq, kase itd )
Ja tam nie rozumiem ludzi, którzy do końca świata chcą zostać na rooku :o Ja bym nie poświęci.ł swojwgo chara na to
Nie rozumiem jaka w tym zabawa, ale są gusta i guściki, więc niech robią jak chcą ;)

Dr.Unknown
14-11-2004, 19:31
Kiedys brass armor można było kupić u blind orca nie wiem jak to jest teraz :) :]Srele morele i dupa maryna, a Seymur sprzedaje MPA'-.-
Do moderatorów:
Zablokować nazwy tematów:
Brass Armor, Spike Sword itd :D:D

Dr.Demon
15-11-2004, 14:33
Srele morele i dupa maryna, a Seymur sprzedaje MPA'-.-
Do moderatorów:
Zablokować nazwy tematów:
Brass Armor, Spike Sword itd :D:D
Jeśli chciałbyś kasowac takie tematy to trzeba by zamknąć cały dział ,,tajemnica rookgardu" n00bku. Wkurzają mnie tacy jak ty. Nic mądrego nie powie tylko od razu zamknąć, skasować albo cos innego!! Pomysł kilka razy zanim cos napiszesz człowieku!

Dr.Unknown
15-11-2004, 14:48
Jeśli chciałbyś kasowac takie tematy to trzeba by zamknąć cały dział ,,tajemnica rookgardu" n00bku. Wkurzają mnie tacy jak ty. Nic mądrego nie powie tylko od razu zamknąć, skasować albo cos innego!! Pomysł kilka razy zanim cos napiszesz człowieku!Nie pouczaj mnie, bo z tego co widzę nie znasz znaczenia słowa n00b, i jak byś już troszkę był na tym forum, wiedział byś, że takich tematów jest tygodniowo setki, gdyż leniwym ludzią jak nie chce się używać magicznego przycisku szukaj, posłuchaj ja też na początku się bulwersowałem, ale zobzczysz za te parę miesięcy, jak forum Cię zmieni.
Koniec :topic:

Dr.Demon
15-11-2004, 14:52
I tu sie mylisz, bo na tym forum jestem juz około 7 miesięcy bo byłem jakos gosc a nie zarejsestrowany!!! I powtarzam, że zdania nie zmienie, ponieważ według mnie jest to prawda. Jedyne co moge ci przyznaćto to, że faktycznie źle użyłem słowa n00b.

Sir Piotrek
15-11-2004, 17:24
hmmm brasa ma na 70 kturysm to cienko bo na roku jest misja na scal armor

Sir Piotrek
15-11-2004, 17:28
zauwazylem ze na stronie www.tibia.com. ze ten gosciu ma lev 31 namain i nei gra na antica :p

Iris on Eternia
15-11-2004, 18:48
hmmm brasa ma na 70 kturysm to cienko bo na roku jest misja na scal armor

Jedno słowo komentarza (a raczej skrót):

ROTFL!

Heliwurab
15-11-2004, 20:34
RE:Sir Piotrek

człowieku! on ma 70+ jak coś (jeśli chodzi o sunrise >.<)
a co do jego domku...kupił jak był na mainie i jeszcze ma.normalne nie? ludzie...ludzka dziwnota(czasem głupota)nie zna granic.Iris..może o scale to prawda a moze nie.przeczytaj niżej.
P.S.na rooku jest ghoul.może to jest ten quest na scale armora ale nie sądze..ktoś mądry moze znajdzie wejscie tam,albo pomyśli ze to dla ozdoby :P

@oftopic

jak widziałeś to napewno był fake.to (może możliwe) maaało prawdopodobne.jeśli ktoś wymyślił takiego questa(chodzi mi o goscia w grze)to albo to usłyszał od..GM,**** czy coś...albo widzial.to może być prawda,albo jego zart.ale jeśli sie to utrzymalo,to albo komus sie to spodobalo,albo ktos wierzy,albo to jest w/d nich ciekawe... może :) w grze wszystko jest mozliwe :P

Dr.Unknown
15-11-2004, 21:41
I tu sie mylisz, bo na tym forum jestem juz około 7 miesięcy bo byłem jakos gosc a nie zarejsestrowany!!!Widocznie nie uważnie przeglądałeś forum
I powtarzam, że zdania nie zmienie, ponieważ według mnie jest to prawdaTwoje prawo i wola, ja nic nie narzucam.
KONIEC OFFTOPA!!:topic:

Scarabeus89
16-11-2004, 22:53
Ja jak bym miał taki eq (spike sworda i brass armor) to...... o MATKO nie sprzedał bym napewno pokazywł bym wszyskim. Ale jak bym dostał kicka to bym sie chyba zabił(w tibi oczywiście) :p

Dr.Demon
17-11-2004, 11:45
RE:Sir Piotrek

człowieku! on ma 70+ jak coś (jeśli chodzi o sunrise >.<)
a co do jego domku...kupił jak był na mainie i jeszcze ma.normalne nie? :P Nie! Boże mówisz ze ludzka głupota nie znam granic, ito prawda do tego zalicza sie także twoja głupota, poniewaz żeby kupic domek nie trzeba byc na main, tylko koledzy z main z tego servera moga ci przysyłać kase za domek do twojego depo nawet jesli na main nie jestes!! On ma ten domek tylko dla picu. Zreszta Było juz o tym w jakims temacie!!

Thimburd
17-11-2004, 15:45
Ludzie! A ja znam tunel z maina na rooka!!! Hahaha!!!

Oto skrin, ja po podróży wróciłem na rooka. Lv 21, palek. Niestety na rooku profesja znika, lecz po powrocie na maina powraca!

http://www.thimburd.webpark.pl/tunel.jpg

PS Oczywiście żartuję... ale wiecie... ploty to każdy puszczać może... -.- A ten pan na 7... coś lv to ma fs'a od gm'ów. A reszta eq to normalny best eq na rooku. -.-

mental
17-11-2004, 20:44
Ieśli brass wypada z mino maga to iest on w mino hell taki qest ale tsza mieć klucz do tego mino maga ale zanim do niego doidziesz to tsza pszeiść energy field

Descartes
17-11-2004, 20:57
@Up: Naucz się ortografii, ok?

Quest z Mino Magiem był, ale został usunięty ponieważ był za trudny.

EOT

wOjTaSeQ
21-11-2004, 19:26
Ja NIeewieze ze na rooku jest brass armor.Jak ktos chce go miec to JUrela venore mam go w dp

Plastex
23-11-2004, 20:38
Ghoul jest za murem w katana room (chcialbym sie tam dostac chociaz i tak pewnie by mnie zabil:) ).spike sword podobno sie dostaje za zabicie minotaura na skale golymi rekami.

Kawior
23-11-2004, 22:53
Male sprostowanie
po pierwsze jezeli byl taki quest to z tego co wiem quest polega na jednorazowaym wzieciu przedmiotu
Inaczej to sie nie nazywa quest

Po drugie jezeli juz byloby tak ze bierze sie tego spike sword s wyspy to
jak macie go zamiar wzioc jezeli jest on otoczony kamieniami??

No i wreszcie klucz byl wedlug mnie dostepny po osiognieciu jakiegos lvlu na rooku, quest przypuszczalnie nie znajdowal sie na tej zakichanej wysepce



KONIEC

blizare
10-12-2004, 18:35
Ludzie! A ja znam tunel z maina na rooka!!! Hahaha!!!

Oto skrin, ja po podróży wróciłem na rooka. Lv 21, palek. Niestety na rooku profesja znika, lecz po powrocie na maina powraca!

http://www.thimburd.webpark.pl/tunel.jpg

PS Oczywiście żartuję... ale wiecie... ploty to każdy puszczać może... -.- A ten pan na 7... coś lv to ma fs'a od gm'ów. A reszta eq to normalny best eq na rooku. -.-
hahaha co ty pier dolisz haha !

Res
10-12-2004, 18:53
hahaha co ty pier dolisz haha !


Napisał ze zartuje...czytaj dokladniej -.-

Res
10-12-2004, 18:55
Quest z Mino Magiem był, ale został usunięty ponieważ był za trudny.

EOT



Quest z mino magiem został usunięty z powodu nie zamykania drzwi przez wyzsze lvle:)
Sry za dwa posty pod rzad:/

MS_nake
10-12-2004, 20:02
Cytuje :
jezeli juz byloby tak ze bierze sie tego spike sword s wyspy to
jak macie go zamiar wzioc jezeli jest on otoczony kamieniami??

Pomijam że nie pisze się " s wyspy " tylko z wyspy ale chlopie ty chyba tej wyspy nie widziałeś , bo spike nie jest otoczony kamieniami tylko ogniem.

Co do tego brassa to nie wierze w to żeby ktoś go posiadał...

Emil1
10-12-2004, 20:50
Ale nawet:
-jak się z tamtąd wydostaniesz?
-jak się tam dostaniesz?
-jak już tam będziesz to wydaje mi się, że spika nie weźmiesz bo na nim nie da się niszego położyć czyli nie da się go chyba wziąść.
-ktoś już napisał, że ta wyspa to pic.
-skąd wiesz, że teleport akurat tam prowadzi?

PYTANIE DO WSZYSTKICH: większość was pisze, że kiedyś był quest albo daje jakieś rozwiązania, może napiszecie skąd o tym wiecie?

ktos_tam
10-12-2004, 22:23
temat o brass armor, a jakoś cały czas *******icie o tym spike swordzie

Ufocznik
10-12-2004, 22:46
po 1) wszyscy cos gadali ze nie widza jakos spike sworda w tym eq... chyba widzicie ze ma luk i strzaly (jesli ten ss to nie fake) to gdzie ma spika trzymac? moze ma w bp? -.-
po 2) spike sworda sie nie dostaje od cipfrieda na zadnym 20 czy 50 lvlu tylko on dostal od cipow/gmow i zadnego questa ze spike swordem nie ma na rooku.
po 3) brass arma pewnie ma z mino maga bo ze 2 lata temu byl klucz do tych drzwi, ale juz nie ma (!!)

po 4) najprostrzym sposobem aby rozwiazac te wszystkie problemy byloby sie spytac go i poprosic zeby pokazal na trade, ale oczywiscie zaraz kots wymysli ze widzial na trade ze on ma mpa -.-

PO 5) <edit> domek ma a) dla szpanu, a kase wysylaja mu qmple/wysyla sobie drugim charem b)dostal od cipow za najwyzszy lv na rooku oczywiscie dla szpanu. oczywiscie w tym domu raczej nikt nie miesza bo zeby dac invite to trzeba byc w tym domu, chyba ze sunrise zrobil sobie kiedys 8 lv, kupil chate i dal invity i dal sie zrookowac zeby meic rookmastera w co SZCZERZE WATPIE

@blizare
moze i ma fsa a moze i nie ma ^^ w kazdym razie napewno nie ma go z zadnych ogni ani od cipfrieda -.-

PS. tez bylem w tym tunelu i na rooku zabijalem ludzi i pare razy mialem bana za zabjanie i w koncu delete konta i mojego chara juz nie ma -.- <rotfl>

Kengavol Sorcerer <-new char
Valoria/Ab'dendriel
Profesja: zgadnij :p
Lvl 20
Mlvl 35
Skills: 19/21 fishing 58
Peace =)

ktos_tam
11-12-2004, 11:02
Mam rozwiązanie na punkt 4. Zrobić z nim na teade i zrobić ss i zamieścić.

tik-tik
11-12-2004, 11:09
Kurcze. Ja zawsze wychodzę z rooka na 8 lvl. Nigdy nie widziałem na rooku levla 25 ani większego. Według mnie ten 50lvl i spike sword to trochę dziwne. Co nie?? :confused:

ktos_tam
11-12-2004, 15:11
ja sobie teraz zrobiłem rookstayera (niewiem jak to się dokłatnie pisze :p ) i mam narazie 14 lvl. A największy lvl jaki widziałem to chyba 34

Mistyczny
11-12-2004, 15:42
Mój kolega mi mówił ,że Sunrise ma Demon Set od Gm. Więc dlaczego by miala
nie mieć Brass Armoru może też dostała :) . Prosze o wyrozumiałośc mój pierwszy post.

Emil1
14-12-2004, 14:22
@up.
To pogratuluj koledze obszernej wiedzy, bo takiej historii to chyba jeszcze nikt z tego temacie nie słyszał. Jak nadal będziesz pisał takie posty to wyrozumiałości tu nie zaznasz.


Jeżeli każdy wyskoczy tutaj ze swoją legendą/pomysłem to można pisać i pisać. :)

sknerus22
14-12-2004, 14:43
@up up
LOL ROTFL. Ten twoj kolega to ma niezla wyobraznie a z taka to niech sie bierze za pisanie 6, 7 i 8 czesci Harrego Pottera czy jak mu tam. LOL

Edit: @up up Sunrise to facet nie kobieta :P lol.

Coby
14-12-2004, 19:03
a ma ktos moze na rooku <inferna> Bronze Amulet ? Ja mam :P wypada z minosow

Mistyczny
20-12-2004, 20:25
yy... sorki ale to temat o Brass armor a nie bronze amulet ok ? :]

Loswor
20-12-2004, 20:44
przecietny gracz, ktory na 8lvl wychodzi z rooka raczej nie ma szans na to zeby zdobyc nawet kilka k...



No chyba nie bo jak ja wychodzilem z rooka miałem 2.5k i od razu miałem dobry ekwip.

Matizz
23-12-2004, 20:19
Wezcie po co na roku brass?? jak lapiej wyjsc na maina i se kupic plate lub scale:P:P a nie trudzić sie nad mysleniem : ) :)

Romusiek
23-12-2004, 21:18
***wa co wy (niektorzy) ******licie? to wszystko tylko legendy, jesli chcecie miec pewnosc czy te "questy" sa naprawde to se sprawdzcie to a nie non-stop wymyslacie nowe bajeczki... X(

ktos_tam
23-12-2004, 22:51
przez takie coś: "*****" forum tibia.pl wygląda tak jak wygląda :(

Mistyczny
24-12-2004, 22:27
temat chyba juz skończony jak koś chce to niech ubije mino maga i będzie mial :)

Dr.Unknown
24-12-2004, 22:35
Ludzie, nie za przeproszeniem chrzańćie głupot, konkrety I KONIEC DYSKUJSI:
-To BYŁ quest, został usunięty, gdyż był za trudny
-Wszystkie klucze zostały zniszczone
-I nie ma szans już na rooku ani brass arma, ani scale'a, ani spike sworda, chyba że za ogromne zasługi dla gry.
KONIEC

S.P.M
24-12-2004, 23:00
Zgadzam sie z Dr.Unknown
***
EMIL1-"PYTANIE DO WSZYSTKICH: większość was pisze, że kiedyś był quest albo daje jakieś rozwiązania, może napiszecie skąd o tym wiecie?" Ja wiem, bo od dłuuuuugiego czasu gram w Tibię. Nie wszyscy tutaj to NOOBki które grają od pół roku i opowiadają historie zasłyszane od kolegów, którzy słyszeli to od kolegów, których kolega widział jak ktoś to przechodził.
***
Temat do usunięcia.

Zamor1
24-12-2004, 23:33
Niektorzy nie maja pojecia o tym temacie a *******ą głupoty-.-.
On dostal tego spike'a za to ze ma naj lvl na rooku ale b arma to nie wiem czy ma.
Ale to troche dziwne:D:D bo zeby na roku zrobic70lvl to trzeba chyba 30lat grac.Ta gra juz tyle ma :P
a jak nie wierzycie to zobaczcie kiedy steve zalozyl postac :P:P

S.P.M
24-12-2004, 23:57
Zamor-nie znasz się - nie pisz. Był quest na rookgardzie ze spike swordem, ale został usunięty. Widocznie ten gracz zrobił go zanim sostał usunięty. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś dostał coś w nagrodę za poziom. Co, podchodzi do ciebie gamemaster i mówi : masz sppike sworda za poziom? To by było zupełne pogwałcenie konwencji RPG. Ale ty pewnie nawet się nad tym nie zastanawiałeś...

Mistyczny
27-12-2004, 20:46
Tak tak już na 70 lv. na rooku napewno nie trzeba grać 30 lat to 1.
A 2 jak quest mógł zostać usunienty bo był zatrudny?W takim razie czemu
Anhilator istnieje ??? :berserk:

S.P.M
27-12-2004, 21:13
Pytaj się CIPsoftu. Ale według mnie to nie chodziło o to, że był za trudny, ale o to, że ludzie zostawiali drzwi otwarte i potworek wyłaził. Nie wiem dokładnie jak, ob nigdy się tam nie zapuszczałem, jeszcze troche rozsądku jako newbie miałem.

Master Of Devastation
31-12-2004, 16:25
Sunrise ma Spike sworda ,wykonał tego Questa razem z master slayerem (50+lvl) i z jakimiś kolesiami ,były kiedyś screeny na www.tibia.de jak utłukli mino maga ,czyli muszą mieć i spike sworda bo taka jest nagroda za zabicie tego stworka.... 8o

Skenone
31-12-2004, 16:55
a nie mogli po prostu wstawić bramki lvl ????

ktos_tam
31-12-2004, 17:01
a oto zdjątko sunrise jak zabijają minomaga. Niewiem czy to prawdziwe. Pochodzi z tibia.de forum:

http://tibia.gamigo.de/forum/attachment.php?attachmentid=87700&stc=1

Mistyczny
02-01-2005, 19:27
NIE!!!To fake na 99% tam jest gościu który ma 6 lv. i na dodatek nie jest z Antiki to jak tam może sie znajdować??? B)

ktos_tam
03-01-2005, 14:28
no to lipa. Tak też myślałem, a szkoda

Rafals from hell
04-01-2005, 19:34
Jakbyś niewiedział to skille na Rookgaardzie rosną tak jak druidowi/sorcererowi na mainie - czyli baaaardzo wolno. Ja na pozionie 28 mam skile -> 21/26 a trenowałem jak szalony.

Ja swoim Rookmasterem na Isarze mam 12lvl i skille 18/20(prawie 21)
Więc ty skoro masz takie skille na takim levelu to nie wiem co ty robiłeś ale na pewno nie trenowałeś... :confused:

Mistyczny
05-01-2005, 19:13
no to lipa. Tak też myślałem, a szkoda


Mi też szkoda .Ale może naprawde go zrobił a to tylko fake??? :)

Gniew Mroku
06-01-2005, 10:28
Ja swoim Rookmasterem na Isarze mam 12lvl i skille 18/20(prawie 21)
Więc ty skoro masz takie skille na takim levelu to nie wiem co ty robiłeś ale na pewno nie trenowałeś... :confused:Poczytaj sobie poradnik "teorie dotyczące skili". Po przeczytaniu można stwierdzić, że na rooku na awans z 18 do 19 potrzeba tyle samo czasu co z 10 do 18.

@topic: Jakiś koleś na levelu 30+ twierdzi, że wykonał SoF quest(ma tak w podpisie). Zdjęcie też jest(****a, filmik by raz ktoś dał). Skoro można mieć SoF, to pewnie można też mieć brass arma. Swoją drogą, ghul jest, więc czemu nie miało by być scale arma. To, że nikt nie rozwiązał jakiegoś questa, nie znaczy, że go nie ma.

Mistyczny
06-01-2005, 20:50
A no niby tak ale nikt nie wie jak do tego ghula dojsc. :D A pozatym wież jak cieżko jest ubic ghula z katany powiedzmy ??? B)

matik1999
26-02-2005, 22:28
Wiadomo niedość żę Ghoula cieżko bić z katany to jak on by ciebie atakował co i jeszcze byś założmy walnął go za 6 i tak sie uleczy i to niema sensu chyba że kilka gości całe backpacki life fluidów i przejście do niego :p

matik1999
26-02-2005, 22:31
i jeszcze ile ma on hp i za ile by cie atakował?? szkoda mówić myśle że nawet 4 osoby se nie poradzą na 12 lvlach jeszcze Ghoul sie leczy i jak nawala hohohoho :]

matik1999
26-02-2005, 22:32
niewiem czy Sunrise ma spike czy nie jedni gadają że fake drudzy że serio sam już zgłupiałem :(

Master Of Devastation
28-02-2005, 21:31
brass armor wypada z mino magta tylko jak tam dojść B)


G.ó.w.n.o prawda nie wypada z mino maga , a spike sworda ma bo ubił mino maga (spike sword był lootem z tego questa )z master slayerem i z dwoma 30 lvlami ,to gdzie go ma to jego sprawa :P ,a brass armor ma pewnie od gm'ów za zasługi (w końcu nie każdy ma 70 lvl na rooku)...btw. spike sword na rooku ma dopisek "It is the Sword of Fury." :)

Typ Niepokorny
01-03-2005, 13:26
@up,up
Ta jeszcze czego tunel z maina na rooka.To wtedy Spike Swordy by był niepotrzebny ,bo można by se kupić Fs-a albo jakieś lepsz uzbrojenie.Teraz już wiem że na 100% nieda się mieć Spajka i brass arma ,a te wszystkie historie to ściemy ściemy i jeszcze raz ściemy.
a wiesz co to ironia ? czy sięgnąć po słownik i Ci wytłumaczyć :confused:

skot
01-03-2005, 13:46
i jest specjalny tunel z maina na rook

Bo ponoc jest ten tunel ale nie wiem jak do niego dojsc :P i z thais prowadzi :P

Cruel Master Boa
01-03-2005, 14:31
kasuja wszystkie posty powod w podpisie

Mistyczny
03-03-2005, 18:44
G.ó.w.n.o prawda nie wypada z mino maga , a spike sworda ma bo ubił mino maga (spike sword był lootem z tego questa )z master slayerem i z dwoma 30 lvlami ,to gdzie go ma to jego sprawa :P ,a brass armor ma pewnie od gm'ów za zasługi (w końcu nie każdy ma 70 lvl na rooku)...btw. spike sword na rooku ma dopisek "It is the Sword of Fury." :)



Mi się wydaje że nie masz racji i Brass Armor wypada z moni maga :cup:

Master Of Devastation
04-03-2005, 19:09
Mi się wydaje że nie masz racji i Brass Armor wypada z moni maga :cup:



OMG................ -.-' ,miałeś kiedyś brass'a w magu?? bo ja nie a sporo ich zabiłem ,na tej stronce w dziale potwory pisze że wypada ale mnie się zdaje ze nie ,pewnie wypadał przed kilkoma update'ami :)

Mistyczny
04-03-2005, 20:13
OMG................ -.-' ,miałeś kiedyś brass'a w magu?? bo ja nie a sporo ich zabiłem ,na tej stronce w dziale potwory pisze że wypada ale mnie się zdaje ze nie ,pewnie wypadał przed kilkoma update'ami :)



Mojemu kumplowi wypadł przymnie jak na pohu byliśmy :P

Willy The Dark Druid
04-03-2005, 20:30
a co do tego spike sworda to on mogł mieć go z questu bo kiedys był quest z spikem co lezy na tej wysepce ale go wycofali bo był za prosty :(

S.P.M
04-03-2005, 21:00
WRRRR.... Grrr.... Za prosty? A co ty wogóle o nim wiesz?! Wiesz jak cholernie ciężko jest zatłuc Mino Maga na rooku?! Idź sobie przegryźć tętnicę szyjną zanim napiszesz głupoty!

rook... my life
06-03-2005, 13:36
hahaha ja wiem wszystko B)

Monk-of-death
lunara
13 lvl
rook
pytac mnie :D

rook... my life
06-03-2005, 16:44
hahaha ja wiem duzo bo czytalem jak chcerz to pogodamy :D
czekam na pytania :p Monk-of-death (lunara 13 lvl )

________

jest ci żle, masz zmartwień kupe, złamiesz se ręke podcierając se dupe

rook... my life
06-03-2005, 18:37
dobra ale spike sworda nie ma bo gdzie ? brass armor byl w labiryncie a spike sword gdzie ? sunrise ma brass armor nie spike sword..... wiem co ? spike sworda nie ma po prostu ;)

mino mag wiem ze jest bardzo mocny wiem trzeba z 10 osub po 40lvl minimuc ale sie da :D badzmy optymistami ale jakby kazdy mówil może to może ktos by powiedział ze fire sword jest na rook :p i znowu byloby jak ze spike swordem
__________
nie ma rymu nie do taktu wsadz se renke do kontaktu :evul:

S.P.M
06-03-2005, 19:09
I ty mówisz, że wszystko wiesz?! Człowieczku, Ty w Tibię grasz chyba od dwóch tygodni! Właśnie quest z mino magiem prowadził do Spike Sworda! A Twoje przypuszczenia też są bez-sen-su! Minomag nie ma dużej obrony ani się nie leczy. Jedyne co trzeba to conajmniej 5 osób i olbrzymi zapas LFów.

rook... my life
07-03-2005, 07:45
dobra ale jak pujdzie wiecej osub to bedzie szybciej i trzeba mnie lf :p

a co do spike sworda widzal go zeby ktos mial ???????????????????????? nawet surinse go niema !!!!!!!! ja w go niewieze mówcie co chcecie ale ja uwierze dopuki go nie zobacze

Omron
07-03-2005, 07:54
I ty mówisz, że wszystko wiesz?! Człowieczku, Ty w Tibię grasz chyba od dwóch tygodni! Właśnie quest z mino magiem prowadził do Spike Sworda! A Twoje przypuszczenia też są bez-sen-su! Minomag nie ma dużej obrony ani się nie leczy. Jedyne co trzeba to conajmniej 5 osób i olbrzymi zapas MFów.


Co do Ciebie do chyba Cipsoft wprowadził jakiś nowy update MF'y na Rooku?? też mi nowość -.- chyba life Fluidy :D :D :cup:

@up - a co do pana to po co piszesz 3 posty obok siebie?? nie spamój i zanim piszesz coś przynieś sobie słownik i ak na serio nic nie wiesz tylko se reklame zrobiłeś -.- :baby: :baby:

S.P.M
07-03-2005, 08:19
Bład przyznaje się :) ale chodziło o LF ;)

rook... my life
07-03-2005, 09:00
dobra pisalem bo mi sie rudzilo juz nie bande :p

a tak pozatym to ja muwie prawde bo ja mam dowod a nie fotki zrobione w paincie a na ortografie mi sie nie chce uwagi zwracac i nie lubie pisac liter polskich ( ą ę ó ł ć ś .... itp ) bo to mnie drazni trzeba naciskac alt :p
_____________
nie ma rymu, nie do taktu, wsadz se renke do kontaktu
Monk-of-death
13lvl
rook

Argi~
07-03-2005, 15:13
a co do tego spike sworda to on mogł mieć go z questu bo kiedys był quest z spikem co lezy na tej wysepce ale go wycofali bo był za prosty :(

Bujda poniewaz nie wiem czy to plotki czy prawda ale kolo tej wysepki jest mino na takiej skale :p
I jak go zabijesz bez eqipu to dostaniesz spike sworda

Matekneo
07-03-2005, 15:15
Ludzie, wezcie wzucie na looz... NIe wierzycie ze on ma brass arma czy spike sworda? idzcie do niego i poproscie zeby pokazal ale macie problem. Wogule ten temat jest juz do zamkniecia :/ Rozgadujecie wszyscy jakies glupoty. raczej nie ma zadnego tunelu z rooku do maina, bo prawdopodobnie juz bysmy o tym wiedzieli a jezeli chcecie sie dowiedziec czy ejst taki tunel to przekopcie pickiem caly rook, caly main to sie przekonacie i bedziecie mogli nam powiedziec a nie tu gadacie ciagle o tym samym :/ Temat dawno powinien zostac zamkniety i uspokujci sie juz z tym bezsensownym nawijaniem czy ma brass arma czy nie czy ma ss czy nie czy jest tunel czy nie.... Badzcie cierpliwi i sie przzekonajcie. KONIEC TEMATU! NAPISZCE JAK SIE DOWIECIE I BEDZIECIE MIALI DOWODY!!!

sknerus22
07-03-2005, 21:20
Najprostsze rozwiazanie, zrobil najwyszy lvl na rooku i dlugo nim pozostanie. Dostal brass i spike`a od GM albo Godów.

Uciulany Gecik
07-03-2005, 21:32
Najprostsze rozwiazanie, zrobil najwyszy lvl na rooku i dlugo nim pozostanie. Dostal brass i spike`a od GM albo Godów.



tak spike'a mu mama za dobre oceny kupiła ..-.-'

Pan Vizharan
08-03-2005, 16:58
']wiem o co chodzi w quescie sorki za quest spoiling : kiedy masz 50 lvl idziesz do cipfreidna on ci daje klucz przechodzisz do mini maga rozwalasz go idziesz do specjalnego portalu bierzesz spike sword i idziesz na main ale mozesz wrocic na rook bo specjalny portal lub tunnel nie wiem ale tak chyba bylo :d

wiecie co? moim zdaniem to moze miec jakis sens i uwazam ze bylo by to wykonalne... jak dostaniesz sie do tego pomieszczenia z minomakiem to bedzie git ale skad wziac klucz ? moim zdanie da sie tylko za wielkie zaslugi (np owy 50 lvl) dostac klucz od gma...



a co to pana na 78 levelu na swiecie antica to ja slyszalem ze gm dal mu mozliwosc teleprtu z rooka na maina...( uwazam ze moze on to robic wlasnie przez tamten teleport kolo mino maga... ale rodzi sie pytanie jak wrocic na rooka... poniwaz jest arejestroway na rooku to robi on sobie poprostu teleporta w depo (i jest wyjasniona sprawa domku))

rook... my life
08-03-2005, 17:32
moim zdaniem jak ma sie domek to tylko jeden na 1 acc :)
a klucz.. to mi sie wydaje ze do cipscroft czy jakos tak sie idzie (w swiatyni ) i piszesz hi/quest....ale dalej nie wiem co jest :p ale to ma jakis sens
lecz nikt nie byl w teleporcie za mino magiem wiec to tylko wszystkio teorie :p

Granvile zTitani :-)
08-03-2005, 17:53
Ten surnise pokonal minomaga i moze mu wypadl brass armor
:P

piko 2002
09-03-2005, 12:29
On nie ma brass armor :evul: tylko ma g-armor, crown legs'y, skull staffa,
BOH'y, warrior helmet, i crown shield'a


jakie nOOB'y 8o

Baryla_89
09-03-2005, 13:12
No dobra ale jak nawet by ktos byl na tej wysepce to i tak jak wziąść tego spike sworda bo chyba po tych kamieniach co tam są nie da sie chodzic?

smokucmoku
07-07-2005, 14:08
Ja mam takom teorję że kidy był dostępny qest z spikeswordem ,grópa tibijczyków jakimś cudem zabijła mino maga , jak wiadomo z niego wypada brass armor ,ziomek szybko zwinol z ciala mino maga arma niebede pisał dalej bo bym jeszcze napisał o qeście, jak wiadomo ma duzy lvl czyli gra od dawna a dawno temu ten qest byl udostępniony :baby:

gallareton
08-07-2005, 12:43
ja wiem ze brass armor wypada z mino maga a moze on jako jedyny naprzyklad z duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza grupa osob go pokonal a moze z tego qesata z mino magiem jest brass armor w skrzynce bzez pokonywania go bo taki koles moze se zrobic tego qesta na luzie

Filarel
09-07-2005, 09:05
Ja myśle że kiedyś wejście do mino maga było na klucz który napewno można było zdobyć w innym queście.A spike sword może miał inny quest który ni jest powiązany z mino magiem.

Bubusiek
09-07-2005, 14:10
Jesli chodzi o brass armor to z mino maga wypada, jesli masz 50 lvl to dostajesz klucz od gma ktorym otwierasz drzwi do minomaga na mino hell jak u***iesz minmaga otwiera sie teleport do spike sworda
widocznie kiedys mogli go lootnac...
Aha kiedys jak byla stara tibia to wrzucalo sie 6 parceli i bylo widac parcel na wodzie po ktorym mozna bylo przejsc wiec jak sie mialo w *** parceli to moznabylo przejsc nawet i do rooka ;] nie wiem czy to prawda ale slyszalem to od znajomego starego gracza dzieki temu mogly siee pojawic na rooku rozne rary ;]

Cover Sorcerer
09-07-2005, 14:15
Wiem z kąd u niego Brass armor.Czasem ludzie trafiają spowrotem na roka.J widzialem ziomka co na roku walil z hmma. :)Poprostu ludzie któzi trafiają na roka czasem mają jeszcze swój EQ z main.(o ile in w dedzie nie wypadnie) :)

Bubusiek
09-07-2005, 15:56
@cover
Nie masa racji bo jak twoja postac zostanie zrookowana to eq ktore na sobie miales automatycznie zostaje wyslane do depo a ty logujesz sie w swiatyni na rooku z takim eq na jakim zaczyna kazdy lvl aha i jak padniesz i stracisz lvl 6 to przenosi cie od razu na lvl 1


I brass armor wypadal dawno temu z minomagów

Glacial
09-07-2005, 17:07
Bardzo ciekawą teorie nam zaprezetował Bubusiek z tymi parcelami, Ja o tym nic nie słyszałem, ale może i to była prawda (ciekawe co by bylo gdyby zaczoł się save server a facet byłby w połowie drogi z maina na rooka :D ). Przeczytałem caly ten temat i zauwarzyłem, że większośc postów jest o tym samym. Ktoś pisze, że trzeba zabic minosa na skale z fista i wypada klucz, a z kolei ktoś inny dwie strony dalej pisze dokładnie to samo. Niektórzy (nawet większość) po prostu nie czyta tematu tylko zamieszcza swoje posty nie wiedząc, że juz zostały w tym temacie zawarte. Nie będe mówił, że należy zamknąć temat, bo ów temat jest ciekawy. Ale powiedzmy sobie, żeby od tej pory nikt się nie odzywał kto nie ma dowodu na potwierdzenie teorii, że spike sword brass arm itp. sąnaprawdę na rooku (na przykład zrobienie filmu z sunrisem jak pokazuje eq na trade). Wieć dopuki nie masz masz dowodu nie zakładaj tu POSTA !

Cover Sorcerer
15-07-2005, 13:05
@cover
Nie masa racji bo jak twoja postac zostanie zrookowana to eq ktore na sobie miales automatycznie zostaje wyslane do depo a ty logujesz sie w swiatyni na rooku z takim eq na jakim zaczyna kazdy lvl aha i jak padniesz i stracisz lvl 6 to przenosi cie od razu na lvl 1


I brass armor wypadal dawno temu z minomagów

Weź ty ziomek qurcze farmazonów nie wciskaj ludziom.A ty myślisz,że jak tamten zimomek walił z hmm'a na roku?Sam widziałem. I to wlacle nieprawda ,że parcelem sie wysyła EQ.Jak cie zrokowali to wszystko co miales wcześniej w depo straciłes jeżeli ponownie wyjdziesz z roka w depo nic nie ma.I nie wymondżaj się młody ( 12 lat ma bubusiek :D )

Maks996
15-07-2005, 13:57
Ja slyszalem że jeżeli na 50lvl zabijemy Minotaura z Fist to jako loot bedzie Spike Sword może Dziewiczy Instynkt powinna sprubować:)

Teddy Burn
15-07-2005, 14:03
Ja slyszalem że jeżeli na 50lvl zabijemy Minotaura z Fist to jako loot bedzie Spike Sword może Dziewiczy Instynkt powinna sprubować:)
Slyszalem, ze jak zabijesz 15 szczurow plate shieldem, a potem zaniesiesz scierwa do mino maga, do ktorego dostaniesz sie uzywajac klucza, ktory wypada z ghoula, ktorego musisz zabic za pomoca posion arrows strzelajac twarza do drzwi, ktore otworzysz za pomoca dzwigni ukrytej na wyspie ze spike swordem, wejdziesz tam uzywajac oczywiscie boots of waterwalking, ktore zakupisz od Obiego za 56,8gps, to dostaniesz w nagrode magic snowball.

Maks996
15-07-2005, 14:06
Pytaj się CIPsoftu. Ale według mnie to nie chodziło o to, że był za trudny, ale o to, że ludzie zostawiali drzwi otwarte i potworek wyłaził. Nie wiem dokładnie jak, ob nigdy się tam nie zapuszczałem, jeszcze troche rozsądku jako newbie miałem.
hehe quest zostal pewnie daltego usuniety ze np jakis 2 lvl poszedl by z sunrisem do mino maga sunrise by go zabil poszli by na wyspe ze spike swordem i jaki z tego moral??2 lvl mial by spike sworda troche za proste nie?

Maks996
15-07-2005, 14:08
Slyszalem, ze jak zabijesz 15 szczurow plate shieldem, a potem zaniesiesz scierwa do mino maga, do ktorego dostaniesz sie uzywajac klucza, ktory wypada z ghoula, ktorego musisz zabic za pomoca posion arrows strzelajac twarza do drzwi, ktore otworzysz za pomoca dzwigni ukrytej na wyspie ze spike swordem, wejdziesz tam uzywajac oczywiscie boots of waterwalking, ktore zakupisz od Obiego za 56,8gps, to dostaniesz w nagrode magic snowball.
widac ze wymysliles...nie ma magic snowballi i nie mozna ghoyula zabic z poison arrows poniewaz na posion jest odporny posluchaj 61lva ktury gra 3 lata

Teddy Burn
15-07-2005, 14:08
hehe quest zostal pewnie daltego usuniety ze np jakis 2 lvl poszedl by z sunrisem do mino maga sunrise by go zabil poszli by na wyspe ze spike swordem i jaki z tego moral??2 lvl mial by spike sworda troche za proste nie?
No, albo jakby Sunrise przeszedl po wodzie na inny server to by byl dopiero odjazd, co nie? Chlopie zastanow sie co ty gadasz.

Maks996
15-07-2005, 14:18
No, albo jakby Sunrise przeszedl po wodzie na inny server to by byl dopiero odjazd, co nie? Chlopie zastanow sie co ty gadasz.
ty sie zastanuw z mino maga wypada klucz kturym otwierasz dalsze dzrzwi a teleport jest to wyspy ze spike swordem

Teddy Burn
15-07-2005, 14:19
ty sie zastanuw z mino maga wypada klucz kturym otwierasz dalsze dzrzwi a teleport jest to wyspy ze spike swordem
Skad wiesz?

Maks996
15-07-2005, 14:26
Skad wiesz?
znasz kogos takiego jak Sunrise?on muwil mi ze ma klucz i brass armor ale spike sword nie ma
14:30 Melchiorus: Hi
14:30 Sunrise: hi
14:30 Melchiorus: Do you have key to minotaur mage and brass armor?
14:30 Sunrise: yes
14:31 Melchiorus: You have Spike Sword?
14:31 Sunrise: no
Rozmowa prowadzona pul roku temu obecnie postac melchiorus jest wykasowana

Teddy Burn
15-07-2005, 14:29
znasz kogos takiego jak Sunrise?on muwil mi ze ma klucz i brass armor ale spike sword nie ma
14:30 Melchiorus: Hi
14:30 Sunrise: hi
14:30 Melchiorus: Do you have key to minotaur mage and brass armor?
14:30 Sunrise: yes
14:30 Melchiorus: Bye
14:30 Sunrise: bye

Rozmowa prowadzona pul roku temu obecnie postac melchiorus jest wykasowana
00:00 Sunrise: hi
00:00 Dzony brawo: helou ziomal
00:00 Sunrise: du ya know that i ve got magic plate arma on ruk?
00:00 Dzony brawo: wow u r great cen i se it?
00:01 Sunrise: yez af curse u cen takeit itz yors
00:01 Dzony brawo: y0 fenkz a lot my mastach
Nooo szczena ci opadla? -..-

Maks996
15-07-2005, 14:32
@up
chesz ssa jak rozmawiam z Sunrise?

Teddy Burn
15-07-2005, 14:33
@up
chesz ssa jak rozmawiam z Sunrise?
Chce, a nawet pozadam. ROTFL
@down
Powodzenia.

Maks996
15-07-2005, 14:39
Chce, a nawet pozadam. ROTFL
tylko przeszukam twardziela:P

Haagarson
15-07-2005, 16:54
@up
a ty wiesz co to ironia?

@topic
przeczytalem caly topic [tak przeczytalem caly topic ;)]
jedyne co moge powiedziec to ze nie znalazlem zadnych nowych nieznanych mi teorii
caly czas po*******acie z tymi samymi tekstami
Dr. Unknown dobrze mowil kolo 5 czy 6 strony KONIEC
Maciek [ten od ssa] - ufam mu dzieki niemu zostalem Rookstayerem ;) wg. mnie ten ss jest prawdziwy

a dla wszystkich ludzi ktorzy wyjezdzali z roznymi ciekawymi powtarzajacymi sie tekstami:

ROTFL

Dweron Abyth
15-07-2005, 16:59
mam pytanie Sunrise najwyzszy lev na rooku zyje sobie na antice. Widzialem zdiecie jego eq mial brass arma moze mi ktos powiedziec skad go ma? czy od gm czy z jakiegos questa? niby ma 70 pare leveli ale nie widzialem u niego spike sworda ktorego podobno sie dostaje za uzyskanie 50 leva

Sunrise nie gra od 2 miesiecy, bardzo mozliwe ze ma spike sworda ale nie dostal go od gm tylko wykonal questa z mino mage kiedy byl jeszcze aktywny.

Chodzi ci o Sunrise wiem ze w All'Dee można sprzedać Brass armor więc mozna go jakoś zodbyć..

To jest niedopatrzenie cipów, zablokowali mozliwosc zdobycia brass armor ale nie "poprawili" NPC-ów

Na razie wszyscy teoretyzujemy i dzielimy skórę na niedzwiedziu ...
Może , by się ktoś odezwał kto ma 100 proc. informacje ...
Może jakiś modek , albo takie cuś ...:)

Ja mam 100 procentowe informacje "BRASS ARMOR I SPIKE SWORDA NIE DA SIE ZDOBYC W CHWILI OBCENEJ NA ROOKU", no chyba ze odkupisze od innego gracza ale masz takie same szanse na zakup golden helmet na mainie.

Zabić mino maga na rooku musi byc cholernie ciężko ...
Ktoś może kończyć grę i wtedy sprzeda brass armor ...
Może mieć laga i mu wypadnie ...

Wystarczy kilka bp of lf i by sie dalo na 30 lvl z w miare skillami

Ktoś może kończyć grę i wtedy sprzeda brass armor ...
Może mieć laga i mu wypadnie ...

moze nie rob z siebie debiala

Mieć na rooku 70 level , to dopiero trzeba być maniakiem !
Podziwiam wytrwałość ...

LOL... jak gra kilka lat to wysatrczy ze wejdzie raz na jakis czas

wiecie co mnie najbardziej dziwi??? on (Sunrise) ma 75lvl, caly czas jest na rooku, a wykupil sobie domek w Ab... tylko po co to jak on innego chara nie ma????

umiesz kozystac z magicznej opcji SZUKAJ!! temat byl juz walkowany

Nie jestem pewny ale chyba na 20 lvl mozna dostać spike sworda od mnicha ze świątyni.... :tongue: podchodzisz mówisz "hi" , "spike sword" i dostajesz ale nie na 100% :]

jak nie jestes pewny to sie nie wypowiadaj

Wątpie żeby ss był prawdziwy. Zobaczcie na skill dista.. Duży lvl ale żeby takie skille??!!

tak takie skille... cos w tym dziwnego chyba nie za bardzo

jezeli ktos z was chce dojsc do minos maga musicie zrobic sobie minimum 18 fist fighting'a a nastepnie trenic do okolo 25 na trolach albo najlepiej oorkach...

zaczyna sie jak bajka o zabiciu z fista minosa na skale...

a nastepnie idzcie se na prawa strone wyspy kolo wiezy orkow na prawo na minosa ktory jest na skarpie potrzebujecie minimum 6 ,,boxow'' mam na mysli skrzynki ktore mozna dac pod siebie a nie ,,chest'' 'y.
jak wam sie uda go pokonac z piesci wypadnie z minosa zwyklego klucz ale musicie go pokonac z piesci czyli fistaale

eh...

...ale juz z dwoma cooper shield'ami...
eh o tym juz bylo mówione... mozna nosic dwie tarcze ale liczy sie tylko ta z wiekszym defem

to tylko teoria:)

to tylko urojenie jakiegos nOOba ktory wali konia przy graniu w tibie

a ja uwarzam ze to nie jest foto montarz bo malo jest takich n00bow kturzy na 18 lvl na meinie nie mieli nawet 1 lvl magi

ten ss byl robiony na rooku... wiec co ma do rooka ma magia??

']nie chcialo mi sie czytac wszystkiego ale odrazu muwie ze backpack jest dziwny jakis zloty :P:P:P:P<EDIT> ****a zle mi sie nacisnelo ale nie bede szukal wiecie o co chodzi

no niech ci sie zachce, albo sie nie wypowiadaj

']wiem o co chodzi w quescie sorki za quest spoiling : kiedy masz 50 lvl idziesz do cipfreidna on ci daje klucz przechodzisz do mini maga rozwalasz go idziesz do specjalnego portalu bierzesz spike sword i idziesz na main ale mozesz wrocic na rook bo specjalny portal lub tunnel nie wiem ale tak chyba bylo :d

zaraz mnie cos szczeli... CZLOWIEKU JAK CHCESZ COS POWIEDZIEC TO SPRAWDZ WCZESNIEJ TO, JESZCZE RAZ POWTARZAM QUEST NA SPIKE SWORDA ZOSTAL ZABLOKOWANY!!!

TE QUESTY SĄ NIEAKTYWNE!!!!! (JEŚLI KIEDYKOLWIEK BYŁY). A s sword i b arm są po to żeby jakies n^^by biły 50 lvl na rooku i robiły faki z eq. No comments!
@Sunrise to chyba ma ale te questy nie działają.

pierwsza czesc jest spoko... ale pokaz mi jakies nooba z 50 lvl na rooku oni wymiekaja... no jest instynkt ale watpie aby ją nazwac noobem...

']A to najsmieszniejszy mit jaki kiedykolwiek widziialem o spike swordzie : zabijasz 1000 szczurow z ostatneigo wypada klucz otwierasz drzwi zabijasz minomaga i masz spika<mowia ze trzeba miec level 100>

twoja bajeczka byla ruwnie tragiczna...

Echh... :p przecierz to proste skąd to ma,był kiedyś quest (nawet nie pamietam kiedy:D) ze spike swordem,była taka góra tam trza było wejść zabić mino który stał koło ognia,on miał klucz na mino Hell,potem trza było zabić Mino Maga a dalej Był,albo jest(musze sprawdzic)telport na wyspe z spike swordem.Bierzemy go i mamy.A skąd ma brass armor napewno z mino Mage.

Po pierwsze...
bys przeczytal caly temat
Po drugie...
SS z wyspy nie da sie wziasc z wyspy nawet gdybys na nią wlazl, poniewaz jest otoczony kamieniami
Po trzecie nie pamietasz dlatego bo gdy byl dostepny ty srales w pieluchy... a z tamtego okresu ogulnie pewnie malo pamietasz

albo dostal to w nagrode od bogow za wytrwalosc na rooku:)

Spytaj sie instynktu co dosala za wytrwalosc

Kiedys brass armor można było kupić u blind orca nie wiem jak to jest teraz :) :]

kolejna osoba ktura czeba wyszczelic na planete dzieci uposledzonych umyslowo

Może sprzedał spike sword za 5k??

czytaj jak powyzej

hmmm brasa ma na 70 kturysm to cienko bo na roku jest misja na scal armor

uslyszales to od kolegi kolegi swojego kolegi???
a i nie ma mozliwosci zeby on klamal???

Ieśli brass wypada z mino maga to iest on w mino hell taki qest ale tsza mieć klucz do tego mino maga ale zanim do niego doidziesz to tsza pszeiść energy field

sorry nie moglem sie doczytac i nie moge skrytykowac... slownik ortograficzny nie gryzie, naprawde

po 1) wszyscy cos gadali ze nie widza jakos spike sworda w tym eq... chyba widzicie ze ma luk i strzaly (jesli ten ss to nie fake) to gdzie ma spika trzymac? moze ma w bp? -.-

moze czyma na inym charze bo zachcialo mu sie walic z luku

po 2) spike sworda sie nie dostaje od cipfrieda na zadnym 20 czy 50 lvlu tylko on dostal od cipow/gmow i zadnego questa ze spike swordem nie ma na rooku.

Nie dostal go od gm... spytaj sie instynktu co dostala za 50 lvl

Mój kolega mi mówił ,że Sunrise ma Demon Set od Gm. Więc dlaczego by miala
nie mieć Brass Armoru może też dostała :) . Prosze o wyrozumiałośc mój pierwszy post.

pozostawie bez komentarza...
ej ciebie tez wyszczelimy na planete parkinsonow

Wezcie po co na roku brass?? jak lapiej wyjsc na maina i se kupic plate lub scale:P:P a nie trudzić sie nad mysleniem : ) :)

LUNGA BUNGA!!! JA LUBIEDZ TIBIA... JA NIE LUBIEC RPG...

temat chyba juz skończony jak koś chce to niech ubije mino maga i będzie mial :)

to daj mi klucz

ok nie chce mi sie juz krytykowac postow super debili

Haagarson
15-07-2005, 17:09
Cytuj:

albo dostal to w nagrode od bogow za wytrwalosc na rooku


Spytaj sie instynktu co dosala za wytrwalosc

gowno ... za przeproszeniem ale gowno dostala ...

ale Sunrise jak na moj gust to co innego PIERWSZA osoba z takim lvlem [nie mowie ze cos dostal ...]

Bubusiek
18-07-2005, 12:38
@Cover Sorcerer wez sie koles nie wymondrzaj ze jestes starszy, pozatym gram w tibie 3 lata wiec mam prawo wiedziec co sie kiedys dalo pozAtym mam znajomego z rl ktory gra w tibie 5 lat
(on mi powiedzial o tibi ;p)

Aha, i jesli mi nie wierzysz ze jak sie zrookujesz i ci odsyla rzeczy do depo to sie spytaj innych

Wez niech ktos ci opowie troche rzeczy o tibi a dopiero potem w nia graj.

Anturek
18-07-2005, 12:56
...jezeli ktos z was chce dojsc do minos maga musicie zrobic sobie minimum 18 fist fighting'a a nastepnie trenic do okolo 25 na trolach albo najlepiej oorkach ale juz z dwoma cooper shield'ami....

PS.
2x cooper shield = 1 cooper shield. Nic Ci to nie da, że będziesz miał dwie tarcze. B)

Bubusiek
18-07-2005, 13:08
@Premm Jasne zeby dostac sie do mino maga musisz miec 18 fista taaaa...
Musisz miec lvl 50 to dostaniesz klucz ;p

I jak chcesz trenic na 25 orkach? jak moze cie bic tylko 8 ;)

Jupiejej
18-07-2005, 13:14
Na 100% questa an spike sworda nie ma, ma go moj koelga ktory ma 35 lvl na roku ale on zrobil rooksyatera 3 lata temu kilka updejtow temu gdy quest jeszce byl.

Na 50% na rooku mozna sei nauczyc spela magicznego ;)
(duzo o tym na forum tibia.de)

Na 50% jest quest na Iron Helmet.
Quest podobno zaczyna sie questem na salmony czy cos tkaiego ;P trzeba czytac listy.

I na 100% jest na roku NPC Bozo ale nie wiem jaks ei do enigo dostac :(




nie chce mis ei poprawiac ortografi. :baby:

Bubusiek
18-07-2005, 13:22
Tez mysle ze sa czary no rooku i wiem o tym ze nie ma juz spike sword questa

Anturek
18-07-2005, 14:15
Na 50% na rooku mozna sei nauczyc spela magicznego ;)
(duzo o tym na forum tibia.de)
Tak ten "spel" zwie się CTR+L :D

Na 50% jest quest na Iron Helmet.
Quest podobno zaczyna sie questem na salmony czy cos tkaiego

A zrobiłeś może choć raz ten quest? Ja tak i nigdzie nie widziałem kierunkowskazu: Iron Helmet Quest - 10 km :D
Zastanów się zanim coś napiszesz i sprawdź ów informacje.

Jupiejej
18-07-2005, 15:07
@up
Co de spelów magicznych.
Szukaj a znajdziesz tam pewne wskazówki sa ale mój angielski jest zbyt cienki :confused: ...

http://tibia.gamigo.de/forum/forumdisplay.php?f=3


btw. "cos takiego " odnosilo sie do nazwy Salmonów(nie bylem pewnien czy dobrze pisze), robilem tego questa kazdym charem i mam 32 Salmony na Rookgaardzie :D

Anturek
18-07-2005, 16:18
@ Jupiejej

Więc skoro robiłeś ten quest, to czy widziałeś gdzieś zejście, przejście, teleprot, itp. do Iron Helmet Quest? Sądzę, że jeśli by istniał taki czy inny quest napewno by ktoś go już zrobił, i napewno nie pozostawił by tego tylko dla siebie. To samo tyczy się zaklęć. Tibia ma już... (hmm... no właśnie ile lat już ma?) i wciągu tego czasu napewno zostałyby one odkryte.

Edytowane po przeczytaniu paru postów z linku Jupiejej:
Po tym jak przeczytałem post jakiegoś włocha :baby: (który PODOBNO zaczął grać w czasach Sunrise :D ), w którym napisał że questu na SoF niemoże zrobić zwyczajna posatać z Rooka ;( , tylko taka która powruciła z maina sekretnym tunelem :crusader: to normalnie 8o poczułem się jak :balwanek: ...

Ps.
Nie polecam tego forum poważnym graczom.

reszka14
19-07-2005, 10:55
Tez mysle ze sa czary no rooku i wiem o tym ze nie ma juz spike sword questa

A ja mysle ze nie ma czarow na rooku to jest tylko plota.Jezeli sa to sunrise napewno by miala jakis mlvl na rooku:/ Moze cos o tym wiesz?? :evul:

Bubusiek
19-07-2005, 20:23
Jest czar runiczny [odtrutka]
co do spontanicznych slyszalem kiedys plotke ze jak sie zabilo mino maga to cie teleportowalo do jakiegos npc u ktorego kupowalo sie czary (ale to tylko PLOTKA!!! :P)

Paters
19-07-2005, 22:04
Ta...są spelly na Rooku a jak się osiąga 100lvl to dostajesz UE i możesz PK-ować na Rooku...i jak uzbierasz 50k na Rooku i pódziesz do Cipfrieda i powiesz: "hi", "50000 gp", "yes"...to dostajesz Fire Sworda...i z tym Fire Swordem chodzisz i mówisz "fri itanz, plax!" i Ci się pojawia 100 rybek...ludzie, to co mówicie to MITY...Z-M-Y-Ś-L-O-N-E przez jakiegoś newbie =/...moim zdaniem oczywiste jest, że Sunrise ma brass armor i spike sworda...przezcież to największy lvl na Rooku więc musiał dostać to za zasługi...dla mnie te 19 stron tego tematu jest bezsensowne...ale to widać tylko moje zdanie =/...

Dweron Abyth
19-07-2005, 23:10
Ta...są spelly na Rooku a jak się osiąga 100lvl to dostajesz UE i możesz PK-ować na Rooku...i jak uzbierasz 50k na Rooku i pódziesz do Cipfrieda i powiesz: "hi", "50000 gp", "yes"...to dostajesz Fire Sworda...i z tym Fire Swordem chodzisz i mówisz "fri itanz, plax!" i Ci się pojawia 100 rybek...ludzie, to co mówicie to MITY...Z-M-Y-Ś-L-O-N-E przez jakiegoś newbie =/...moim zdaniem oczywiste jest, że Sunrise ma brass armor i spike sworda...przezcież to największy lvl na Rooku więc musiał dostać to za zasługi...dla mnie te 19 stron tego tematu jest bezsensowne...ale to widać tylko moje zdanie =/...

ja się pod tym w 100 % podpisuje :) wiec to nie tylko Twoje zdanie bo i moje tez

Anturek
20-07-2005, 14:15
...Sunrise ma brass armor i spike sworda...przezcież to największy lvl na Rooku ...

Tu się mylisz. To jest najwyższy lvl wśród ludzi nie mającyhc z Tibią nic wspólnego, poza grą. Najwyższy lvl ma jakiś GM (nicka nie pamiętam) z jakieś 100+ i sądzę, że niepopełniłbym błędu jeśli bym napisał 150+. A jeśli nie wierzysz, to poszukaj na forum, gdzieś o nim też było.

Dweron Abyth
20-07-2005, 15:35
wiem o kim muwisz, ale ja tez nicku nie pamietam ale on nie nabil tego lvl :P wiec sie nie liczy

Karmelek
20-07-2005, 16:24
fdfgjghkghkfjkl

Tibiańczyk
20-07-2005, 16:35
Ta...są spelly na Rooku a jak się osiąga 100lvl to dostajesz UE i możesz PK-ować na Rooku...i jak uzbierasz 50k na Rooku i pódziesz do Cipfrieda i powiesz: "hi", "50000 gp", "yes"...to dostajesz Fire Sworda...i z tym Fire Swordem chodzisz i mówisz "fri itanz, plax!" i Ci się pojawia 100 rybek...ludzie, to co mówicie to MITY...Z-M-Y-Ś-L-O-N-E przez jakiegoś newbie =/...moim zdaniem oczywiste jest, że Sunrise ma brass armor i spike sworda...przezcież to największy lvl na Rooku więc musiał dostać to za zasługi...dla mnie te 19 stron tego tematu jest bezsensowne...ale to widać tylko moje zdanie =/...
zgadzam sie brass arm moze byl a tera nie ma i koniec
@up
Nabijamy posty ?

Evul Tibian
20-07-2005, 17:13
Tu się mylisz. To jest najwyższy lvl wśród ludzi nie mającyhc z Tibią nic wspólnego, poza grą. Najwyższy lvl ma jakiś GM (nicka nie pamiętam) z jakieś 100+ i sądzę, że niepopełniłbym błędu jeśli bym napisał 150+. A jeśli nie wierzysz, to poszukaj na forum, gdzieś o nim też było.
Tyle ze taki God moze sobie "napisac" jaki ma miec lvl, a Sunrise musial sam nabijac ten lvl

Xyrius
20-07-2005, 18:06
powtarzam sie i pewnie modkowie zaraz usuną posta. Quest z brass'em możliwe ze był - kilka lat temu kiedy tibia była mniej popularna, nie mam jednak na to żadnych dowodów a wiem to z opinii ludzi na tymże forum i graczy. Wtedy było pewnie mało rook'stayerów więc to pewnie była "nagroda" dla Tych co zostali. A Spike Sword? Powiedział "utevo lux" i wyczarował mu się miecz !! :mag:
no jasne że dostał od Bogów. To tak jak z Thunder Hammerem na Mainie. Może on był jednym z pierwszych którzy mieli tak wysoki lvl na Rooku ? Pomyślcie ? Przecież CIPbogowie moga wszystko :]
Napewno nie było takiego questa i nie usunęli go bo był za trudny. Miałoby to sens? Przecież mogli go zostawić właśnie dla TYCH nielicznych którzy osiągneli taki lvl na którym można takowy quest wykonać. To wszystko o tunelach z maina na rooka i z rooka na maina to bujda... Gdyby tak było przechodzenie rooka to byłaby kwestia 1godziny. Wychodzisz swoją (powiedzmy żeby nie przesadzić) 16lvl postacią z Maina na rooka i dajesz swojej nowej postaci/qmplowi plate armora, soldier helmet, dwarven shielda, plate legi i dragon hammera i ten, może nie bez problemów (marne skille), na 2 lvl może postawić się minotaurowi. Wtedy też Main byłby pełen newbie playerów, "ja tu tylko na momencik, przyszłem zobaczyć czy fajny ten main i czy opłaca sie wychodzić z Rookguard. ;( jak patrzę na mądrosci niektórych ludzi to mi sie płakać chce

Paters
20-07-2005, 21:28
Co z tego, że ma ponad 150 lvl?! przecież to jest GM...Ma pewnie z pare tysięcy many i życia a z knifa zdejmuje minosa na strzał...bo to GM...A Sunrise to zwykły grasz...tak jak my...
offtopic:
wogóle to ja mam wielki respect dla Sunrisa bo ja już przy nabijaniu 15lvl bym pierd***a dostał bo Rooka nie trawie ^^

Xyrius
20-07-2005, 22:15
jestem prawie pewien ze Sunrise dostał to od bogów. No bo skąd indziej ?
Ps.
Kto chce dostac Dragon Hammera na rooku ?
Pierwsze trzy osoby które jutro tuż po resecie na serverze mythera wypowiedza magiczne zaklęcie "adura gran" :mag: otrzymaja d hammera. Po wypowiedzeniu tych słow nalezy udać się do CIPfrieda i powiedzieć:
hi
im noob
give me dragon hammer
(cipfried powie napewno "NO")
dawaj mi mój młotek do cholery
ty chamcu... Xyrius na forum pisał ze to działa
(potem mówisz)
utevo lux
(i masz młotek)

Pacek
20-07-2005, 22:57
jak ja lubie takie tematy, a to o bazyliszku, to znowu o soft botach, to o ATB za który sie dostaje klucz do skarbca w kazo, bardzo to wszystko fajnie tylko że to nie prawda, a nawet jeśli to i tak żaden z was nigdy jej nie użeczywistni, nie ma na to szans, za słabi jesteście i tyle
ps. jest kilku takich graczy co mają 100+ na roku, jest GM co ma palladyna na roku, albo na przykład Durin, 155lvl status god, i wszystko

Łagodny Zefir
20-07-2005, 23:18
Boże! Ludzie co za głupstwa!

Ja gram od 2 lat i już wtedy mówiono że od dwóch lat nie ma qestu z mino magiem, który to podobno był qestem na spike sworda.

Serwer Antica istnieje od 10 lat. W account information np. Bubble przeczytajcie kiedy stworzone zostało konto, odejmijcie kilka miesięcy na pierwsze postacie i wtedy dowiecie się kiedy mniej, więcej została stworzona postać.

Ile to ja głupot nasłuchałem się o rookgardowych qestach -.-

Xyrius
21-07-2005, 10:15
no cóz... ludzie wierza w takie bajki. Ja o quescie z Mino Magiem w zasadzie z żadnych oficjalnych źródeł nie wiedziałem. A nawet jeśli to nie fake to ten kolo dostał te itemy od GM'a.

Michal knight of light
21-07-2005, 14:04
brass armor?
to jasne wypada przeciez z mino maga na roku a co do spike sworda to z tgo co wiem jest z nim quest którego pilnuje mino mag :]

Kamil RookMaster
21-07-2005, 14:16
Hmmmm
Dużo sie muwi o Spike Swordzie i o Brass Armor
Lecz w tej chwili jest to nie mozliwe. Każdy chyba wie gdzie znajduje sie Mino Mag na rooku,wedlug mnie byl to element questu do spike sworda lecz klucz ktury otwiera drzwi do niego jusz nie istnieje.
A brass armor wypada z mino maga.Sunrise ktury ma najwyrzszy lvl na rooku prawdopodobnie na te bezcenne itemy poniewaz gra w tibie bardzo dlugo i kiedy mial gdzies z 50lvl byl klucz i on poszedl na tego questa i mu sie udalo.
Muwi tasz ze gdy bedesz mial 50 lvl dostaniesz od All Dee spike sworda ale to tylko gadanie :)

Przepraszam z bledy , bardzo sie spieszylem

rook... my life
21-07-2005, 18:35
a po co wam lepsze rzeczy na rooku mi te ktore nosze wystarczaj czyli :katana,coper shielda, chain armor, studded legs, legion helpet noi sendaly (bo jest lato :D)

po co wam spike sword rzeby miec mino na 4 shoty ? to by bylo za nudne i oczym by bylo pisane na forum :P

Bubusiek
24-07-2005, 14:30
@Xyrius
Anitca istnieje 7 lat

@Kamil~
A kto powiedzial ze Sunrise ma spike sworda ??

Nigdy niewidzialem zeby Sunrise walil z innej broni jak spery
Kiedyś jak go spotkałem i sie zapytałem czy ma spike sworda to mi odpowiedział "Może tak, może nie"
Pytałem dalej a on poprostu dodał mnie do jego private chat channel (dodaje tam ludzi którzy mu trują)

Xyrius
26-07-2005, 19:13
@Xyrius
Anitca istnieje 7 lat

Czyli prawdpodobieństwo że Sunrise ma brass armora jest duże ;)

Gotel
26-07-2005, 23:15
No fakt....gadałem wczoraj z Paytonem i innymi rookstayerami na Antice i mówili że Sunrise nie ma Spika ani Brass Arma...A potem wkręciłem im że jestem synem Sunrise, to się zapytali czy mam p-daggera...więc może Sunrise ma P-Daggera?

Pinio44
27-07-2005, 03:14
buahaha!!! To byl jeden z lepszych postow na koniec, a myslalem ze sie juz nie usmieje ;)
A potem sie obudziles i zmieniles posciel, bo sie moczysz w nocy, prawda?

Bubusiek
27-07-2005, 11:19
@Gotel
Oczywiście że nie ma

@pinio~
A ty po co sie głupimi tekstami wymądrzasz? Pyta sie to mu udziel odpowiedzi a nie śmieć forum głupimi tekstami

A właśnie zawsze mnie to ciekawiło:
zabiłem już z 569859858456984956 minotaurów na rooku lub mainie i nigdy jeszcze nie wylootowałem "poison daggera" To ja już nie rozumiem czy on z mino wypada czy nie bo na forum piszą że tak

A może "poison dagger" wypadał kiedyś z minotaurów i już nie wypada ??

ktos_tam
27-07-2005, 11:30
posion dagger wypada z minosów niebywale żadko. Możesz zabić 1000000 mino i ci nie wypadnie, a ktoś może zabić 2 mino i może mu wypaść.

Ja zabiłem mnóstwo minosów i mi nawet jeszcze nigdy bronze amulet nie wypadł. Poprostu mam pecha do lootu na rooku

Dweron Abyth
27-07-2005, 12:07
Kolega mi podał dane z OT serwera (nie znam się za bardzo na tym) z co ktorego minosa wypada poison dagger, wiec :
min. chance = 0.0015, max chance = 0.0030

wiec zeby wyliczyc ile mniej wiecej mino czeba ubic zeby wypadl pd:
x- liczba minosów
0,0015 * x = 1
x = 1 : 0,0015
x = 666.666...
wiec aby zdobyc poison daggera czeba ubic 666 (sroga liczba :P) minosów

no oczywisice mozesz miec pecha i ci nigdy nie poleci :D

a skoro sie tak rozpedzilem to jeszcze bronze amulet:

min. chance = 0.045 max. chance = 0.055

x- liczba minosów
0,045 * x = 1
x = 1 : 0,045
x = 22,22...

eh wychodzi ze z co 22 mino wypada bronze amulet... cos mi tu nie pasi :P
moze jakies zero uciolem czy co
albo to jest w procentach i wtedy by bylo odpowiednio dla bronze amulet 0,00045 i na pd 0,000015

EDIT:
eh czyli to co na gurze pisze no jest blad czyli to bedzie tak:
0,000015 * x = 1
x= 1 : 0,000015
x=66666,666...
to chyba nie realne, ale tlumaczy chociaz czemu nie ma na rooku poison daggera (przynajmniej mi o takim nic nie wiadomo)

no to teraz bronze amulet

0,00045 * x = 1
x= 1 : 0,00045
x= 2222,222...
no to tumaczy czemu bronze amulet to na rooku taki rar :-)

mzesz was pocieszy to ze liczylem to na minimalnych szansach

a i przypominam wam ze to dane z ot serwara i moge byc nie prawdziwe

Pinio44
27-07-2005, 12:36
@pinio~
A ty po co sie głupimi tekstami wymądrzasz? Pyta sie to mu udziel odpowiedzi a nie śmieć forum głupimi tekstami

A właśnie zawsze mnie to ciekawiło:...
ech Babusiek... co go ciekawilo? Ze wkrecil kolesiom Sunrise'a ze jest jego synem, tak? Takie teksty to wybacz, ale bede wybrechiwal zawsze! I to nie mialo nic wspolnego z p_daggerem! I tez nie rob z siebie nie wiem kogo czlowieczku!

Lord Of Knight's
29-07-2005, 17:35
Hmm ktos tutaj wspomniał ze spike sword za otrzymanie 50 levelu...Otóż bardzo się mylicie jestescie w wielkim błędzie :p .Dziewiczy Instynkt ma 50+ lev a nie ma Spike a Sunrise miała by mieć? o.'O

ktos_tam
02-08-2005, 11:00
Zapamiętajcie raz na zawsze: Sunrise to on, a nie ona

Piotrtbi
04-08-2005, 10:47
Moj brat ma na rooku 32 lvl i ma 120k noobki i niemowcie z kad wziasc 2k czy tam 3k jak muwicie o paru

Gagagigo
04-08-2005, 10:54
Moj brat ma na rooku 32 lvl i ma 120k noobki i niemowcie z kad wziasc 2k czy tam 3k jak muwicie o paru

cienias , brat mojego brata, który jest jedynakiem, ma na rooku 399 lvl, i 150 mlvl, DSM -set i 100000000000k w gotówce..... :p :p :p


@topic :

Brass armor na rooku jest jaknajbardziej mozliwa, co prawda żadka ale dostępna, narazie najlepsze dostępne na rooku uzbrojenie to :
Brass-set
Plate shield
Poison Dagger
Legion Helmet

wniosek ??

Huntuj na minosach

(powyższa wypowiedz niezawiera wątku o queście na iron helmet, dwarven shield i spike sowrd, bo to by było QS gdybym powiedział że istnieje, choc nie mówie że nie istnieje , poprostu boje sie BAn'a B) )

..::QRAS::..
04-08-2005, 10:57
plate shield ? ciekawe

Gniew Mroku
04-08-2005, 18:29
(powyższa wypowiedz niezawiera wątku o queście na iron helmet, dwarven shield i spike sowrd, bo to by było QS gdybym powiedział że istnieje, choc nie mówie że nie istnieje , poprostu boje sie BAn'a B) )
a) TO NIE BYŁBY QS! CZY NIKT NIE CZYTA OGŁOSZEŃ?!? (sry za caps lock, ale shifta mi sie trzymac nie chce :P)
b) To był fake!!!!!!!!!

Brass-set: Daj mi dowód na istnienie brass-seta na rooku.
Plate shield: A co z copper shield'em? Wypada z rotów i jest dostępny z bardzo prostego questa.

Opuszczony
05-08-2005, 17:48
Jeśli Sunrise żeczywiście ma tego brass armor'a to wszystko by się wiązało w jedną całość :confused: Tak więc jeśli chcecie mieć Spike Sword;a, i brass armor'a to zrób sobie skille fista 30. Być może coś z tego będzie, ale warto tego spróbować ;):
-Zabij minotaura na górce który sobie coś tam smaży.
-Wyjmij z niego key i idź na forum Tibia.pl i kilknij magiczny przycisk "handel"
-Gdy już to zrobisz zbierz sobie ekipę. Około 20 ludzi na 15+ lvl'u z bow'ami i niezłym dystansie.
-Idź do mino hell rozwal minosy i idź dalej.
-Jest szansa 1:1 000 000 że znajdziesz poison dagger, lub bronze amulet w zwykłych minosach naturalnie.
-Idź do zamkniętych dzwi, i zabij mino maga.
-Szybko zabierz z niego loot, czyli brass armor.
-Biegnij do teleportu i weź ten cholerny SpikeSword.
-Ciesz się lootem póki możesz bo wkrótce jakiś Opushczony może Cię shakować :evul:
Jeśli to wszystko co tutaj przeczytałem jest prawdą na 100% macie te fanty w kieszeni ;)

Ale szczerze mówiąc TEN QUEST NIE ISTNIEJE

miszko77
06-08-2005, 16:49
zeby miec spika sworda trzeba podobno zabic minosa golymi rekami w odpowiednim miejscu

Łowca MeNeLi
06-08-2005, 18:30
@up

Wierzysz w pozory????

Krzy_ek
07-08-2005, 20:35
dostal go od boga

Qubuś
31-08-2005, 21:21
do mino maga raczej nie ma dojscia ale kiedyś kiedyś kiedyś był klucz do niego
a akurat dziś kolega mi muwil że można tam dojść w co hyba nikt mu nie uwierzy

Wilkq
01-09-2005, 20:11
Brass armor na rooku jest jaknajbardziej mozliwa, co prawda żadka ale dostępna, narazie najlepsze dostępne na rooku uzbrojenie to :
Brass-set
Plate shield
Poison Dagger
Legion Helmet

Na pewno?

Shield - COOPER SHIELD!!! Nie żartuj , że nie słyszałeś o Dragon Quest!

Co z studded legs?

@Topic
Uważam , że do Ghoula można się dostać , więc best arm to Scale :D

Bart92
02-09-2005, 23:12
Hmm...Brass-set?? Lol. A Skąd u licha miały by się na Rooku znaleść Brass Legi...Rozumiem pogłoski o Chain, ale z Brassami już przegiołes... A w dodatku ten Plate shield -.-

Trenei
03-09-2005, 09:32
Spike Sworda ma on zapewne z questa którego wykonał przed wycofaniem go, i tak samo z brass armorem . Mysle ze to dobre wytlumaczenie

Opuszczony
03-09-2005, 09:44
http://rapidshare.de/files/4668295/SpikeSword.rec.html

Filmik... Nakręcony wczoraj przeze mnie.... Jak widać ktoś zabrał sobie spikesworda :p Chociaż, w tym samym czasie mój kolega wykonał SpikeSword na majnie.... Zbieg okoliczności?

Trenei
03-09-2005, 10:02
http://rapidshare.de/files/4668295/SpikeSword.rec.html

Filmik... Nakręcony wczoraj przeze mnie.... Jak widać ktoś zabrał sobie spikesworda :p Chociaż, w tym samym czasie mój kolega wykonał SpikeSword na majnie.... Zbieg okoliczności?

^.- spike sword czasami znika na tej wysepce

Louisek
01-11-2005, 14:44
na rooku sa minoski i jest tam quest na cos... nie wiem co.
najlepsze rzeczy na rooku wypadaja przewaznie z minoskow xD

NOMcinek
02-11-2005, 17:22
Wy jesteście dziwni jeżęli we wszystko to co jet tu napisne wierzycie.
Spike sword , a także mino mag jest dla pokazania dla wszystkich co was czeka
na meinie. Twórca tibii pewnie nie przewidywał że na roocko będo chodzić
70 lvl. W brass armora wierze, ale spike sword to najwiękrza bujda o jakiej słyszałem.



To fotomontaż ;( ;( ;( ;( ;(

Rzorek
02-11-2005, 17:49
wiecie co mnie najbardziej dziwi??? on (Sunrise) ma 75lvl, caly czas jest na rooku, a wykupil sobie domek w Ab... tylko po co to jak on innego chara nie ma????
skad wiesz ze nie ma innego chara? moz ema tylko jest np schowany... moze miec np 2 chary ma 1 acc i domek wykupiony na ten 2 char. sam mam 3 postaci a widac na tibia.com tylko 1 char:P

szeFo
03-11-2005, 21:25
Przyznam sie nie chcialo mi sie sledzic calego watq, wiec nie wiem czy to bylo juz poruszone czy nie. Generalnie bylo tak ze rook dodano POZNIEJ i autoamtycznie cofnieto wszystkie postaci na rook (to jest fakt). Jak chcecie wiecej faktow to proponuje poczytac jak to ludzie sie rozwodzili na forum hiberni o tym: http://forum.tibia.com/forum/index.php?subtopic=thread&threadid=987956

wahibi
10-05-2007, 17:05
moze nawet kilka k tylko kto na rooku ma kilka k :)

Chlopie ...
Kilka "k" to jest nic ;]
Za MLW dostałem na rooku 40 k ;]

Mysle że taki brass arm poszedl by za 150+++ k

zduncio
02-08-2007, 12:20
Jestem nowy na forum więc chciałbym się najpierw przywitać:)
Mam ważną sprawę, ale i tak nikt mi pewnie nie uwierzy więc nie wiem czy mam to pisać - no ale dobra, napisze.
Jakiś miesiąc temu byłem na quescie Iron Hammer na MAINIE i ze ZWYKŁEGO minosa wypadł mi brass armor. Oczywiście nie robiłem z tego sensacji bo myślałem, że na roku i mainie loot z potworków jest INNY. Wczoraj gdy zobaczyłem na tibia.pl, że brass armor nie leci ze zwykłych minosów dostałem drgawek i nie mogłem spać:D Nie wiem co o tym myśleć pewnie i tak mi nie uwierzycie. Screen by i tak nic nie pomógł bo pewnie byście powiedzieli że to fake, albo że wsadziłem brass armora do dednietego minosa.
Mam nadzieję, że da to komuś coś do myślenia. Proszę mnie nie wyzywać, że jestem noobem albo jakieś bajki opowiadam bo to była prawda.
Pozdrawiam
Zduncio

Szybki'lols
02-08-2007, 13:04
@up:

hahaHHAHahAHuahhaH - Ok,wierze Ci ;>

Palus92
02-08-2007, 18:49
@zduncio
Ja Ci wierzę. Mi kiedyś wypadł z rabbita (tak,z tego króliczka) bag, a na Tibia.pl nie było napisane.
@all
Jedyny który był najbliżej Spike Sworda to Master Slayer. GM przeteleportował go na ową wysepkę. Co do Brass Armora. Jeśli Sunrise nawet posiada go, to to jest jego sprawa.

zduncio
02-08-2007, 19:12
Mam nadzieję Palus92, że nie robisz sobie ze mnie żartów, ale fajny przypadek opisałeś. Od dziś zastanawiam się czy nie przydarzył mi się jakiś dziwny loot.
@Szybki'lols:

Nie chcesz to nie wierz - widać, że twoja inteligencja jest zbyt ograniczona, żeby to pojąć:D

Pozdrawiam wszystkich rookstayerów i życzę zlootowania setek brass armorów:cup: