PDA

Pokaż pełną wersje : Naciągany RookStat?! Zgroza! :0


Tom The Tanner
10-04-2007, 20:12
Wydaje mi się, że na screenie przedstawiłem wszystko.

http://img64.imageshack.us/img64/9035/roostatat2.png (http://imageshack.us)
Naciągany RookStat!?

Mam 50+ fishinga, ale nadal nie ma mnie na RookStat.com. Podobnie z kilkoma moimi przyjaciółmi. Lvl, gildie - wszystko ok. Jednak z fishingiem i fistem jest problem. Przejrzałem dokładnie FAQ RookStat (powiem więcej, sam je tłumaczyłem) i nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie. Czyżby statystyki te były aktualizowane ręcznie? Dlaczego niektórzy gracze siedzą na liście od dawna, choć są osoby z lepszymi skillami... niżej - pół biedy. Ale nie ma ich w ogóle?! No nie wiem, wg. mnie jest coś nie tak.

Wysłałem "e-mila@" do Rookstat, ale nie uzyskałem odpowiedzi.

Co o tym myślicie?

Vial

kuba1324
10-04-2007, 20:28
Heh, nic z tych rzeczy, wystarczy jedynie przeczytać notkę pod spodem tabeli ; ]
'The most (and also the best) fist fighting characters are missing here because they not appear in Top 300 at Tibia.com'

Oznacza to, że do rankingu w fiscie jak i fishingu brane są tylko te postacie, które występują w top300 na tibia.com.
Na starych serwerach(np. Antica) ostatnia osoba w top 300 fiscie ma ~34 skill, a więc, żeby znaleźć się na rookstat, dany rookstayer musiałby wbić aż tak wysoki skill(co jest praktycznie niemożliwe). Dla porównania Nerana, jako młody serwer, nie ma aż tylu graczy trenujących fist(300tny gracz ma 16 fista), a więc łatwiej znaleźć się na rookstat.

@Up.
Byłaś szybsza.

Kshaq
10-04-2007, 20:28
Najpierw musisz się znaleźć w pierwszej 300 fishingu na swoim świecie. Dopiero potem trafiasz na Rookstat.

Andarist
10-04-2007, 20:30
wytlumaczenie jest proste

wynika to ze zroznicowania systemow dodawania lvli i skilli :)

Lvle:
rookstat przesuzkuje co 15 minut gracyz online na tibia.com i wyszukuje 19+ z profesja None (w sensie bez profesji) i dodaje taka osobe do listy

Skille:
aby znalezc sie w skilalch na Rookstacie musisz byc w tymze skillu w Top 300 swojego Swiata, dlatego neiktrozzy moga sie tamz nalezc na niskim skillu, a niektorzy potrzebuja bardzo wysokiego

ot twoja zagadka :)

Signed
Raest~

Fpitolony w sprawe
10-04-2007, 20:38
A przeciez tlumaczylem Ci na rook.pl ^^.
I wyszedles na... eee... .... (?) no... nie wiem ;dd