PDA

Pokaż pełną wersje : Pytanie do rookstayerów.


Andrews
17-04-2007, 00:29
Czy Jakby cipy powiedzialy by ze o tej i tej godzinie i w tym a tym dniu wpuszczaja na rook demona:evul: to co byscie zrobili??? B) B) B)
Uciekali byscie czy organizacja armii i atak?? Bo takie pytanie mnie dzisiaj naszło i sie zastanawiam:baby: :baby: :baby:

libner
17-04-2007, 00:52
No na bank by lali z katany? czy z spearow? -.- i leczyli by sie life fludami?

Kellerman
17-04-2007, 02:32
Ta lałbym pod warunkiem że demon by się nie ruszał a wcześniej znalazł bym gdzieś na ziemi sova... już lepsze byłoby gdyby jakiś ds wpadł na rooka ;d
guardian shield plx ;d jeszcze może jego by się zabiło z arrow ;d bo za szybki to on nie jest...

Nyksus
17-04-2007, 08:27
Organizacja armii...ustawicie się jak idioci, demon walnie z jakiego gfb czy z czego on tam wali i all padniecie... ale byłoby fajnie :) Potem demka by wzięli a nóóby wezmą lóóta.

Qnip
17-04-2007, 13:10
Ale masz człowieku pytania :baby: ....Pomyśl.. Mino maga by nikt nie zabił a co dopiero demona....

Shinodin Barthez
17-04-2007, 13:49
Nie wcale mino maga by cholera nikt nie zabił -.-

orius1
17-04-2007, 14:03
Ale masz człowieku pytania :baby: ....Pomyśl.. Mino maga by nikt nie zabił a co dopiero demona....

O ile się założysz że na tescie by zabili? =|

Edek Rozprowacz
17-04-2007, 14:10
O ile się założysz że na tescie by zabili? =|


Ja się mogę założyć ^^. Mając na uwadze ile taki Demon ma HP i ile się leczy.. to NAWET gdyby na test każdy rookstayer miał Bursty (chyba jedyny rozsądny sposób żeby go bić) to i tak ich hity były by ee.. małe ? Poza tym większość i tak nie przeżyła by 1 ataku :P.

Fpitolony w sprawe
17-04-2007, 15:04
Mu chodzilo o MM -.-, naucz sie czytac, a poza tym na tescie gracze z maina maja dostep na rooka, wiec z demem nie byloby problemow ;] (no chyba maja dostep, o ile pamietam :P)

Kwadratowe Koło
17-04-2007, 15:10
Ja na tescie ujebalem necrosa i mumie z arrowow. A ghoul byl na yellow to dobitka ; ) Z kumplem ktory latal z pb ; D

Tovob Lard
17-04-2007, 15:28
Czy Jakby cipy powiedzialy by ze o tej i tej godzinie i w tym a tym dniu wpuszczaja na rook demona:evul: to co byscie zrobili??? B) B) B)
Uciekali byscie czy organizacja armii i atak?? Bo takie pytanie mnie dzisiaj naszło i sie zastanawiam:baby: :baby: :baby:

hmm MYŚL!!
Demon - 8200hp , z czego byś go lał z łuku?:confused: czy może z katany?:confused:
i na koniec "Szczególnie groźny jest Energy Beam, którego siła w niesprzyjających okolicznościach może połączyć się z Fire Explosion i potężnym atakiem fizycznym. Te trzy ataki mogą w ciągu ułamka sekundy odebrać nawet 1000pkt życia i więcej." przetrzymasz to?:confused:
a jeśli i tak cie uderzy za 300 to co bedziesz sie 'lajfluidowal'?

Darth'Knight
17-04-2007, 15:41
na securze rozwalili mino maga -.- light wand wypadlo

filobossek2
17-04-2007, 15:44
na securze rozwalili mino maga -.- light wand wypadlo


W mojej starej szkole kolegę rozwalili, krew poleciała i ząb wypadł. -.-

@ topic
Według mnie dało by się zabić... ale to był by naprawdę hardcore. Hmm, nooby blokują a trzy 100+ z arrows ;D Może po 2-3 godzinach by się udało.

Gofin
17-04-2007, 16:02
Albo pochować się w temple, jak jakiś noob wyskoczy i odciągnie uwagę, to my hops strzał z arrowa i hops do temple. Ale raczej by nikt nie przebił się przez obronę demka. Jest jescze jeden zgrzyt: demek walnie obszaroyw i baj baj.

Tom The Tanner
17-04-2007, 16:47
Na Teście wszystko jest możliwe. Autor nie miał na myśli TS, bo chyba wiadome jest, że test "trochę" różni się od rl Tibii. Różnic jest wiele, od możliwości spotkania 50 rookstayerów o ponad pięćdziesiątych poziomach do możliwości założenia gold - sreta.


Wszystko jest możliwe, po prostu jedne rzeczy mniej, inne więcej.



Można zrobić to tak...

(...) ustawiamy pod mostkiem na skale pomiędzy (w przybliżeniu pomiędzy!) sklepem Lily, a sklepem Toma górkę ze skrzynek. Włazi tam ok. 60 rookstayerów. Jeden schodzi - hit - wchodzi. Jest możliwość (bardzo duża), że już nie wejdzie. Właśnie dlatego stoi tam ich ponad sześćdziesiąt. Robią tak wszyscy kolejno, gdy już all padną odradzają się w Temple i powtarzają akcję. Może zająć 10 godzin (...)

...jednak chyba o czymś zapomnieliśmy. :)

Zauważ, że demon się leczy. Zauważ też, że jedynie ok. 10 rookstayerom uda się zadać mu jakiegokolwiek hita! To nie wszystko. Demon - ponad 8000hp. Za pomocą metody przedstawionej powyżej w ciągu godziny Demon straciłby maxymalnie 300hp... które i tak odzyska w czasie, gdy rookstayerzy będą się zbierać w Temple, albo podczas przerw między schodzeniem. Nie wspomnę już o nieskończonym zapasie pudeł (demek przesunie te z dołu). Może Fire Elementala da się zabić. Ale Demona?

1,1 % szansy!



na securze rozwalili mino maga -.- light wand wypadlo

Po dłuższej analizie Twego wspaniałego posta dochodzę do wniosku, że masz mino maga zamiast mózgu. To nie był MM. To był Sheng, uczeń Mino Maga. Zrób nam przysługę i weź tą twarz.

Albo pochować się w temple, jak jakiś noob wyskoczy i odciągnie uwagę, to my hops strzał z arrowa i hops do temple. Ale raczej by nikt nie przebił się przez obronę demka. Jest jescze jeden zgrzyt: demek walnie obszaroyw i baj baj.

A pz? :P

Vial

Redo_on_Nerana
17-04-2007, 17:24
na securze rozwalili mino maga -.- light wand wypadlo

A na Neranie rozwalono Rata i wypadło 3gp. I co? -.-

---

@topic; Na jednym z test serwów ubili Demona. Było 'trochę' deadów...:P Nie wiem, co by zrobili inni rookstayerzy, lecz ja...poczekałbym na reset serva xD

Shor'tugal
17-04-2007, 17:38
Zabicie demona przez rookstayerow jest niemożliwe według mnie. Dajmy na to, że rookstayer ma 100lvl czyli tyle hp co sorc na 100lvl. Jesli sorc idzie zabić demca to raczej na utamce schodzi ( a jesli bez to idzie do góry, exura vita i dalej jedzie ). A rookstayer? Lifefluidem po 30-50hp leczy sie 2 minuty :D

Pan Klocek
17-04-2007, 20:04
http://i26.photobucket.com/albums/c145/Klocek22/Szitingz/serious_cat.jpg

Gofin
17-04-2007, 22:58
Vialix
My atakujemy demka, a nie innych graczy.

MasterMapet
17-04-2007, 23:16
O kurde ... demon na rooku.
Ja bym wszedł na jakiś dach i popatrzał jak demon rozwala każdego jeden po drugim:D
Ale by byla rzeźnia :]

Ale demon w rl tibi ... nieeee.
Jakiś demon skeleton to by dało rade ubić :p

darushu
17-04-2007, 23:24
Jakiś demon skeleton to by dało rade ubić :p
Co do tego to niebylbym taki pewien. Owy DS ma ladnego defa, przez ktory niesadze zeby ktokolwiek sie przebil (jak juz tak to minimalnie), chyba ze bilo by go kilku rookstayerów, ze zwarcia + kilku z dysta. Blocker, przyjmowalby srednio 75-150 punktow obrazen na 1 uderzenie, co za tym idzie... ledwo by nadazal, lub by nienadazal, z uzdrawianiem sie za pomoca LF'a.
Owy potworek posiada 400hp... wiec duuuzoo bicia by sie szykowalo. Pozatym szansa ze wypadlo by z niego cos wartosciowego, jest bardzo niewielka.

PS. Przydalyby sie takie amazonki na rooku, np. na jakims najezdzie... gdzies w okolicach miasta...
Eh te moje fantazje... :D
pozdro

@Down:
A ja sie zakrztusilem wczorajszą kolacją... + kakao :)

-Mixawik-
17-04-2007, 23:30
Jak przeczytałem post autora to wypadłem przez okno...
MYśL TO NIE BOLI -.-

Sceaux
17-04-2007, 23:50
W mojej starej szkole kolegę rozwalili, krew poleciała i ząb wypadł. -.-

uheuehuehuhe :D
@topic
Autor tego tematu to Troll. Każdy normalny człowiek wie, że na rooku NIE da rady zabić dema na rooku. Jeszcze raz powtórze dla wolno myślącego mózgu autora tematu -
NIEE-DAA-SIĘĘ

Valderor
18-04-2007, 03:04
Co do tego to niebylbym taki pewien. Owy DS ma ladnego defa, przez ktory niesadze zeby ktokolwiek sie przebil (jak juz tak to minimalnie), chyba ze bilo by go kilku rookstayerów, ze zwarcia + kilku z dysta. Blocker, przyjmowalby srednio 75-150 punktow obrazen na 1 uderzenie, co za tym idzie... ledwo by nadazal, lub by nienadazal, z uzdrawianiem sie za pomoca LF'a.
Owy potworek posiada 400hp... wiec duuuzoo bicia by sie szykowalo. Pozatym szansa ze wypadlo by z niego cos wartosciowego, jest bardzo niewielka.

DS jest stosunkowo powolny, więc ja bym zaproponował taką taktykę: jedna osoba biega w kółko uciekając przed nim, pozostałe gonią, zachowując dystans i strzelając z łuków. Jeśli DS się przerzuci - zmiana ról.

Co do demona, chętnie bym to zobaczył. Tłum "blokerów" -> GFB -> 37 trupów ;)

Scobel
18-04-2007, 14:48
Demon nie ale np taki Zerk :D ... lub z 2 Dragi ... a o GS juz nie piszac ... Mogli by dac cos Szybkiego a nie odrazu Demona :D ... mysle ze przy dobrej organizacji GS mogl by pasc ... Zerk napewno a 1-2 Dragi rowniez ...

Bylo by fajnie i ciekawie ... ale takie rzeczy to tylko na Mainie :D

Ogolnikowo jesli jakis potwor mial by byc na rooku to tylko jakis co walczy w zwarciu , nie chodzi o blokowanie ale wez biegnij i nagle GFB czy cos :D ... nie ma szans ... jedyna szansa na wygrana to atakujacy(potwor)musi uzywac miesni a nie magii :D

Contemple
18-04-2007, 15:32
http://img58.imageshack.us/img58/532/82303mainwg3.jpg
Eh ... idioci ... i tyle ;)

@down

hahahahahahahahahhahahahahahahhaha XD

Tom The Tanner
18-04-2007, 18:41
http://static.flickr.com/24/56733884_8a9876603c.jpg


Vial

Szlaja
18-04-2007, 23:29
HSuahsuhsuahsuahs Up ale sie usmialem z waszego O rly ya rly? A z innych postow to nie wspomne xD! Chyba ze demon bylby otoczony kratą nie moze walic z gfb i innych a inni se expią XD Albo tak feru XD

Redo_on_Nerana
19-04-2007, 09:25
O RLY? xDDDDDDDDDDDDDD

---

DS'a jeszcze by się dało, ale Demona (mam na myśli real Tibię, nie test serva)? Nigdy. Pomimo, że się jeszcze regeneruje, to raz walnie z GFB/Beama, to wszyscy w zasięgu ataku zginą...

Pan Klocek
19-04-2007, 11:08
Heyah

Demon? - odpada, powody sa chyba oczywiste

Jezeli juz jednak mowa o jakis -silniejszych- potworkach, ktore moglby wystepowac na Rookgaardzie to przede wszystkim musialby spelniac 2 warunki:
- brak mozliwosci leczenia
- max hit ok 500hp tak aby chociaz niektorzy mieli mozliwosc blokowania go

Nie jestem pewna, ale Behemoth chyba spelnia powyzsze warunki, wiec sadze, ze moznaby sie z nim pobawic. Oczywiscie nie obeszloby sie bez brydagy liczacej kilkanascie/dziesiat osob.

Mam nadzieje, ze bede miala mozliwosc sprawdzenia owej opcji na TSie.

PeZet Dr. =]


Nie zapominaj również o jakimś porządnym eq, bo z katany czy łuku przy rookowych skillach możemy go jedynie połaskotać ;)

Scobel
19-04-2007, 11:55
Heyah

Demon? - odpada, powody sa chyba oczywiste

Jezeli juz jednak mowa o jakis -silniejszych- potworkach, ktore moglby wystepowac na Rookgaardzie to przede wszystkim musialby spelniac 2 warunki:
- brak mozliwosci leczenia
- max hit ok 500hp tak aby chociaz niektorzy mieli mozliwosc blokowania go

Nie jestem pewna, ale Behemoth chyba spelnia powyzsze warunki, wiec sadze, ze moznaby sie z nim pobawic. Oczywiscie nie obeszloby sie bez brydagy liczacej kilkanascie/dziesiat osob.

Mam nadzieje, ze bede miala mozliwosc sprawdzenia owej opcji na TSie.

PeZet Dr. =]

Wlasnie ze BeHe wedle mnie nie powinien wystapic na Rooku kiedykolwiek. BeHe jest juz za "Wysoko" w potworach tibijskich. I sadze ze sa bardzo male czy tez mizerne szanse na zabicie Behe na Rooku. Jest za Mocny ... Hity w niego nie wejda a on 2/3 zabije nawet i dobrego gracza, w razie ucieczki walnie kamyczkiem i dobije :) ...

Ale nie rozumiem nadal czemu my piszemy o Demonach, Behe , DL ... Nie wsytarczyl by jakis najazd potworow wprost proporcjonalny do mozliwosci rooka ... ??

Grzesiek194
19-04-2007, 14:29
Jakby rookstayerzy walneli mu chociaz hita za 20hp to by bylo dobrze :D

Nie wiem czy oni by pokonali na przykład vampa, a co już mówić o demonie.

Ciekawy czy by wtedy było 1sqm w okolicach demona, na którym nie było by deada :p

Pholtus
19-04-2007, 16:45
@Autor
Weź se przeszczep mózg od jakiegoś dawcy... Demca to ty chyba widziałeś w dziale ''Potwory''...

@Topic
Na TS'ie można by się pobawić z potworami typu: Necro, Elder Beho i inne potwory tego typu walące z magii, co się z tym wiąże mają słaby def ;-P

Scobel
19-04-2007, 21:55
Ale temat nie dotyczyl TS(chyba ze to grdzies przeoczylem), temat to czysta teoria i chodzilo i pofilozofowanie ... To tak jak by na Mainie powiedziec czy 10 lev rycek zabije sam Orfha jak bedzie wiedzial kiedy gdzie itp :) ...

Astron
27-04-2007, 00:19
ale patrzcie na rooku niema zadnych atakow ;( tylko od czasu do czasu jakies raty wylaza z kanalow

moglo by sie zdazyc tak ze dragon zaatakowal by rookgardi by byla atrakcja jaka
bo w qescie na cooper shield jest padniety drag to zeby zaatakowal wyspe zywy fajnie by bylo

rookestayerzy by zbierali sie i wspulnie prubowali go dednac to by bylo dobre 8o noi draga to jest szansa ze by zabili jakos

Lukaszek13
27-04-2007, 23:41
Moim zdaniem Demon jest potworem zasilnym i nie pasuje do klimatu Rookgaardu. Mom pomysłem byłby najazd Dwarfów na Rookgaard, w koncu Krasnoludy nie są aż tak "czarodziejskie, ani silne", żeby ich nie wprowadzic na Rookgaard. Mogliby np. dodac cave z 3 dwarfami i jakis quest np. na amulet uodparniający na truciznę.
Pozdrawiam ;] 13

Qiano
01-05-2007, 18:50
ale patrzcie na rooku niema zadnych atakow ;( tylko od czasu do czasu jakies raty wylaza z kanalow

moglo by sie zdazyc tak ze dragon zaatakowal by rookgardi by byla atrakcja jaka
bo w qescie na cooper shield jest padniety drag to zeby zaatakowal wyspe zywy fajnie by bylo

rookestayerzy by zbierali sie i wspulnie prubowali go dednac to by bylo dobre 8o noi draga to jest szansa ze by zabili jakos
Jezuuu... Kiedy na to wpadłeś? To jest tak mądre jak twoja ortografia -.-.
@Topic: Demon? Auahahaha... Upadłeś na łeb z ciągnika czy jaka cholera Cię dopadła? Wg. mnie zabawa mogła by się potoczyć z Giant Spider'kiem :) Chociaż ten pomysł wogóle to jedna wielka głupota :P. Jeżeli chodzi już o plagi na rooku fajnie by było zorganizować raz na jakiś czas Orc Plague, by nie było za łatwo :P

Adi Ninjax
05-05-2007, 18:58
Czy Jakby cipy powiedzialy by ze o tej i tej godzinie i w tym a tym dniu wpuszczaja na rook demona:evul: to co byscie zrobili??? B) B) B)
Uciekali byscie czy organizacja armii i atak?? Bo takie pytanie mnie dzisiaj naszło i sie zastanawiam:baby: :baby: :baby:

lol nie chce być nie miły ale czy ty się dobrze czujesz??
Kolesie na up lvla'ch nie mogą ubić demona z SD itp.
a ty mówisz żeby rookstayerzy z katanami i z łukiem uwalili Demona??
daj spokój jakby był dostęp do mino maga to nie wiem czy by został ubity
X(

Adi Ninjax
05-05-2007, 19:02
Moim zdaniem Demon jest potworem zasilnym i nie pasuje do klimatu Rookgaardu. Mom pomysłem byłby najazd Dwarfów na Rookgaard, w koncu Krasnoludy nie są aż tak "czarodziejskie, ani silne", żeby ich nie wprowadzic na Rookgaard. Mogliby np. dodac cave z 3 dwarfami i jakis quest np. na amulet uodparniający na truciznę.
Pozdrawiam ;] 13

atak dwarfow?

"0-8 gold, axe, hatchet, studded armor, copper shield, leather legs, white mushroom, letter, dwarven ring, iron ore, shovel"
loot dwarfow
z nich sypie się iron ore i dwarfen ring...
to chyba zły pomysł..
a juz nie wspomnę o soldierach ale nie wiem czy o nie też ci chodziło

Drangir
05-05-2007, 20:51
Dwarfy nie pasują. Klimatem. Tak jak w Kazo nie będzie ataku elfów tak na rooku nie będzie Dwarfów. Klimatem pasują raczej orki. mają skąd wyjść :)

@topic
buehehe

dj_fasolka
09-05-2007, 13:43
Lolz taa bysmy go chyba ubijali dwa lata AAAAAAAAAA I nie tylko katana sa strzaly speary i Spike Sword :D

Homies
13-05-2007, 18:44
Zależy gdzie by go dali bo jak w mieście to jeszcze dobrze bo jak w szczere pole to już gorzej ;)

Drangir
13-05-2007, 19:24
tak, żylibyśmy 0.00000003 sekundy dłużej :P

BWG
14-05-2007, 22:59
Demon raczej by nie padł :D Jedno uderzenie demona i polowa ludzi dead. A gdybym zobaczył demona na rooku to bym uciekł :D (o ile bym zdążył:D )

Xaviour
15-05-2007, 16:41
Omg... Jasne ze demca bysmy my rookstayerzty nie ubili ,ale mysle ze np. ghula,mino maga,mino archera,demon skeletona,orca shamana,cyclopa,hmm
nad dragonem moglbym pomyslec ... Ale mysle ze tak :D
Na Azurze wygladaloby to tak... Grzyb bloker (50 lvl,shielding 29 ;d,to tak samo jakbys mial taki shielding na sorcu albo drucie ^^ ),Cinkol (lvl 19,18 dist),ja (lvl 19,17 dist),Lemir(lvl 24,18 dist),Palladyn on Rook (lvl 11 ,19 dist),Balu rookstayer (lvl 25,19 dist) ,Hynu (lvl 33 ,19 dist),Master the palle(lvl 17,17 dist),Vialix(lvl 26,17 dist) SHOOTERZY i jedziemy z dragiem..... Padlby Grzyb ma 350~hp noi 10 bp lfs wiec chyba by przezyl ...Na innych tylko gfb wiec lfy i damy rade :)
Inna rzecza jest ile bysmy go hitali ;/ Moj best hit jest 38 w mino z luku wiec w draga najwyzej 5?ale inni tez by pakowali i nie zdazyl by sie uleczac o Nie !

Ujo
15-05-2007, 17:07
Demon raczej by nie padł :D Jedno uderzenie demona i polowa ludzi dead. A gdybym zobaczył demona na rooku to bym uciekł :D (o ile bym zdążył:D )


1 hit i sunrise by padł a cooper shieldem by ktoś blokował?? a reszta z katan i bow by biły ??? no i lf by nie działały jak uhy.

Tom The Tanner
15-05-2007, 17:42
Demon raczej by nie padł :D Jedno uderzenie demona i polowa ludzi dead. A gdybym zobaczył demona na rooku to bym uciekł :D (o ile bym zdążył:D )
Nie połowa, tylko wszyscy. Co do jednego. Oczywiście jest możliwość, że demc walnie mało. W końcu nawet najtowi z 80 swordem zdarza się wbić za 5. :D Sporadyczny przypadek... tylko co to w ogóle da? Prawie niemożliwe jest, żeby demon zabrał 5 hp pod rząd, jednej osobie. Prawie niemożliwe jest, że tą osobą "wybrańcem" będzie rookstayer, a nie ktoś z hordy nubów. Gdyby jednak ktoś nawet miał takie szczęście i np. 70lvl zdążył podbiec do demona to prawie niemożliwe jest, żeby ze skillami 25/25 i katanką zabrał mu więcej niż 0hp. Zakładaliśmy, że to 70lv. Hp tego 70lvla demc zassa jak pasterz biegnący do lachy. Jeśli nie dotarło to do Ciebie, i chcesz pisać kolejny bezsensowny post w tym jakże bezsensownym temacie to po raz kolejny załóżmy. Załóżmy, że ten rookstayer to farciarz. No dobra, udało się! Demon zabija go dopiero za 5 hitem! Miał farta i zabrał mu przez ten czas 15hp! Uau! Ale show! Połowa osób podglądających w bezpiecznym miejscu widowisko onanizuje się! Tłumy szaleją! Fanki rzucają kartkami w konającego rookstayera, żeby zdążył napisać im autograf, bo chcą go sprzedać na allegro (autograf, nie trupa)! Na Tibia.pl powstaje 20 tematów o szczęśliwcu! Brawo! Ale fart! Gratulujemy!

Jeszcze 546 takich farciarzy i demon ubity! Yeah! Ahh! Jaki ja głupi! Demon się uzdrawia! A więc... jeszcze 4914 takich farciarzy w odstępach jednosekundowych i demc padaaa! Ahh... nie wszyscy są takimi farciarzami. Uda się pewnie co czwartemu. Więc potrzeba 19656 rookstayerów. Te 15 hp zabiorą mu w ile... hm... z 10 sekund zanim zginą. Niektórzy padną już w 1 seqndzie... albo w drugiej. Średnio... 4 sekundy przypadają na jedną osobę. Potrzeba więc 1310 godzin na zabicie demca! Wspaniale! Wiwat! Ufff... autografy trochę stracą na wartości...


Vial