PDA

Pokaż pełną wersje : Zapraszam chetnych do organizacji konkursu.


Scobel
16-05-2007, 18:34
Jak pewne wielu z was zdaje sobie sprawe, ciagle expienie na rooku nudzi sie predzej czy pozniej szuka sie jakis nowych form oderwania od expienia. Czesem jest to trapowanie, czasem pomoc ludzia nowym w questach, a czasem to jeszcze wogole cos innego. I podczas dzisiejszego expienia wpaldem na pomysl(w momencie jak expilem i czytalem forum), ze mozna polaczyc granie w tibie z czytaniem forum na tibia.pl. Mianowicie, chcial bym zaproponowac by cala spolecznosc tego dzialu zorganizowala sie i zebysmy razem stworzyli Quest taki od nas dla reszty ludzi, bo przecie nie wszyscy beda chcieli pomagac w organizacji, inni beda chcieli poprostu rozwiazac ten quest i zdobyc np. Uznanie jako zwycieza. Sama form aquestu niejest mi jeszcze znana, bo trza ja omowic w grupie, ale mysle ze bedzie to jakas czasowa zagadka, lamiglowka skaldajaca sie z kilku etapow. Co do nagrod, nie wiem jakie one beda, to bedzie zalerzalo od ludzi i ilosci ludzi jacy sie zglosza i z jakis serverow. Nastawial bym sie raczej na cos innego niz namacalna nagroda, dowod uznania itp. Chodzi w tym wszystkim o dobra zabawe, ktora przecie mozemy sami dla siebei zorganizowac, zbey umilic sobie na wzajem czas.

Mysle ze bedzie do tego potrzeba z okolo 5-6 osob do samej organizacji konkursu, tak by reszta miala naprawde co robic ...
Mysle ze rekrutacja do ow organizatorow Questu bedzie trwac od dzis 7 dni.
Wszystkich chetnych prosze o PW oraz pozostawienie tu swych pomyslow oraz rad. Nie zdradzajcie jednak wsyztskiego bo to ma byc konkurs chodzi o caloksztalt, szczegoly uzgodni sie w grupie.

Zapraszam ...
---------------------------------------------
Kazda osoba chcac pomoc w organizacji konkursu bedzie "sprawdzona" w jakis sposob, mysle ze 6 osob to max jakie potrzebujemy do organizacji ow Questu. Selekcja bedzie przerowadzona 24 Maja i wtedy poznamy cala obsade organizacyjna konkursu. Do tego czasu zastanawiajcie sie nad roznego rodzaju poradami i radami, ktore potem beda mogly byc podawane w temacie jako propozycje, poki co czekamy na zgloszenia-pierwsi chetni juz sa ...

Mysle ze organizacja konkursu powinni zajac sie gracze grajacy na rooku i majacy juz tamjakies doswiadczenie, wiec mysle ze 25 lev jako prog do zglaszania sie odob chcacych pomoc bedzie w sam raz ... wiem ze to lekka olewka ludzi z maina, ale to wkonuc dzial o rooku i dla rooka :)

Wiechoss
16-05-2007, 18:38
Ja moge pomoc , tylko trzeba pomyslec nad tym oczym i jak bedzie wygladac konkurs

Milan ognia
16-05-2007, 18:57
Z chęcią pomogę. :) Omówić można na gg jak się pare osób zgłosi.

sebastian1993
16-05-2007, 19:25
ja tez pomoge rook i main mnie nudzi a to fajny pomysł

vns.rlz
16-05-2007, 19:33
Pomoge i Popieram :P

Sebarka
16-05-2007, 20:08
Yhy ja tez pomoge . . . mam staż 26 lvl - nie gram i obecnie 16 ;P. Jakbyś chciał to świat masz w profilu ...

Edek Rozprowacz
16-05-2007, 20:27
Zacznę od tego że takich tematów było na pęczki i pomimo bogatszej treści nie wnosi niczego nowego. Co do samego konkursu/Questu poprzednio nie pomagałem teraz też nie pomogę czemu ? Bo wg mnie to jest średni żeby nie powiedzieć głupi pomysł. Poza wypowiedzeniem się nie mogę zrobić nic więcej tak więc róbcie jak uważacie.