PDA

Pokaż pełną wersje : [Sonda] Kto lepiej rzadzi serwerem ?


wrogonastawiony
17-05-2007, 14:19
Od zamierzchlych czasow na serwie panowało Duskiness, od niedawna ciagle krytykowane i nielubiane przez duza liczbe graczy Furory. Jak na zyczenie wiekszosci na jakis czas gildia Duskow zeszla ze sceny i moglismy posmakowac rzadow Vision. Mysle ze czas na male podsumowanie...

Kto wg. ciebie powinien rzadzic serwerem ?

Fefin
18-05-2007, 08:56
Dusk poniewaz dusk nie rzadzilo serwerem trzymali porzadadek a Vision to jedna wielka smierdzaca dzieciarnia kupa popuszcana miedzy dupa a pielucha ktora nawet dobrze poarzadku w wlasnych szeregach nie potrafi utrzymac a co dopiero wsrod 500+ graczy:/

NaRuTo__xD
18-05-2007, 09:45
Always Loyal For Duskiness...

Mistrzunio_II
18-05-2007, 10:30
Vision

=) Taif miał już swoje dni chwały ;PP. Furora była niezadowolona z jego "panowania" Dajmy szanse Vision

Andarist
18-05-2007, 10:53
szanse? zobacz od ilu juz rzadza... rozmawialem na ten temat z Katrila i co uslyszalem? "Vision sie bawi, mi to ryba"

tez na poczatku bylem za Vision, wciaz mam tam paru kumpli, ale to co Vision jako calosc robi... tak nie moze byc...

Mistrzunio_II
18-05-2007, 11:08
Ile panowało duss a ile Vision ?? Po prostu nie mają jeszcze doświadczenia w rządzeniu servem... :P a poza tym ; woja sie jeszcze dobrze nie rozkręciła :confused:

Gelt
18-05-2007, 12:04
Ile panowało duss a ile Vision ?? Po prostu nie mają jeszcze doświadczenia w rządzeniu servem... :P a poza tym ; woja sie jeszcze dobrze nie rozkręciła :confused:

Ty chyba sam nie wiesz co piszesz...

Grimp
18-05-2007, 12:58
piszecie że Vision ściągało Bohy etc, przypominam iż lubował się w tym Xareta, który jest teraz w Wizji. Dziwne że odszedł, może ludzie z Vision mieli dość robionego przez niego PA ?

A nie pamiętacie teraz jak Dusk zaczęło ściągać noobami Bohy w kopalniach? Nie? Dziwne...Wybiórczą pamięć macie... Kiedy po pierwszych porażkach zaczęło paru osobą brakować kasy, zostali wysłani na noob charach do kopalń aby ściągać kasę.

Teraz zapomnieliście ile osób poleciało z serwera? Draverik, Mestor Rhu, Shel Pan... A dlaczego? Bo mieli wyższy level od Taifuna.

A może pamiętacie jak Lean chodził po kopalniach noob charem i prowokował ludzi, a potem wpadał noob charem? Oj słaba ta wasza pamięć... Oj słaba...

@Andaris (jak jest taki znaczek przed nickiem kieruję tą wypowiedz tylko do jednej osoby i tylko ona może na to opowiedzieć, ustosunkować się. Trzeba wychowywać forumowiczów :) ) wątpię aby Katrila Ci odpisał coś na poważnie, sry ale jak masz 150+ level ciężko odpisywać na wszystkie takie pytania, więc wiesz...

P.S. Wiecie dlaczego ludzie teraz tu nagle odwrócili się od Vision? Bo do wojny doszło In Flames invitujące wszystkich noobów furory 30 lev+ i nadle odżyło wiele głosów na forum... Och staje się to powoli irytujące, jak ludzie wypowiadają się i przekręcają fakty, jak p po battle wygranym 8-4 przez Vision, gdzie padł Spaaw Czipsu, 2 playerów z wyższym levelem od Zwidka, jednak zostało to okrzyknięte łamaną angielszczyzną na forum.tibia.com wieliki sukcesem, bo padł Zwidek, szkoda że nie macie tyle szacunku do Duskiness, iż ich wkładu w wojnę nawet nie wspominacie..

Andarist
18-05-2007, 13:10
Grimp~
a) bede pisal jak chce keidy sie do kogos zwracam
b) widzisz ja mialem dobre kontakty z Katrila i Vision ogolnie, wiec arczej Katrila mi prawde odpisywal :P lecz patrzac na to co robia, bylem zmuszony przystapic do wojny pzreciw nim, co nie zmienia faktu, ze jeszcze paru szanuje ;]

Hellsir
18-05-2007, 14:25
@Grimp
Co sie dziwisz, że Duski jak są na gorszej pozycji to ściągają z Ciebie bohy ? - Potrzebują kasy nie robią teraz tak jak Vision. Tyle, że jakoś odkąd gram na tej Furorze to nigdy Duski mnie z expa nie wywalili, a Vision ciągle wywala. Pozatym, wojna nikogo nie upoważnia do znęcania się nad low lvlami, nawet za cenę robienia lvlu itp. Ale z ich punktu widzenia nie robią nic złego... niby.

Zagłosowałem za tym, że Duskiness powinno rządzić serverem, bo to głownie dzięki nim, długo był spokój.

latarka
18-05-2007, 17:11
ja nie zapomne akcji jak expilem z kumplem na zolwiach, w sumie bylo tam z 6 osob. wpadl pastuch i ptaku (dla niepoinformowanych "pasterz the axemaster" i "ptaaq") i wywalali wszystkich i tu cytuje kleche:
"musisz stad wyjsc musisz isc na dwarfy" po prostu spadlem z krzesla ^^ no i ofc duskiness forever x)

sallceson
18-05-2007, 18:17
jesli chodzi tylko o rządzenie serwerem to Duskiness wypada lepiej
reszta wychodzi lepiej Vision (zarowno dobre jak i zle strony)

Slovik
18-05-2007, 20:57
Vision - Won! Nie chce Power Abuserów!!

Duskiness- Mam nadzieje że to nie PA wiec stawiam na nich

HooL$
18-05-2007, 23:27
Za swoich starych czasow kiedy gralem na Furorce, gdy Duski rzadziai nie kotre osoby robily PA takie jak Moczykij, ale z tego co mi wiadomo nikt w tamtych czasach nie wyrzucal nikogo z expowisk ani nie zbierali characzy tak jak to robia Panowie z Vision.
Wiec jestem zdecydowanie za ponownym panowanie Duskiness ;)

WALCZMY O LEPSZA FURORE -.- !!

DNX
19-05-2007, 00:04
QUOTE=Grimp;1437080]piszecie że Vision ściągało Bohy etc, przypominam iż lubował się w tym Xareta, który jest teraz w Wizji. Dziwne że odszedł, może ludzie z Vision mieli dość robionego przez niego PA ?

A nie pamiętacie teraz jak Dusk zaczęło ściągać noobami Bohy w kopalniach? Nie? Dziwne...Wybiórczą pamięć macie... Kiedy po pierwszych porażkach zaczęło paru osobą brakować kasy, zostali wysłani na noob charach do kopalń aby ściągać kasę.

Teraz zapomnieliście ile osób poleciało z serwera? Draverik, Mestor Rhu, Shel Pan... A dlaczego? Bo mieli wyższy level od Taifuna.

A może pamiętacie jak Lean chodził po kopalniach noob charem i prowokował ludzi, a potem wpadał noob charem? Oj słaba ta wasza pamięć... Oj słaba...

@Andaris (jak jest taki znaczek przed nickiem kieruję tą wypowiedz tylko do jednej osoby i tylko ona może na to opowiedzieć, ustosunkować się. Trzeba wychowywać forumowiczów :) ) wątpię aby Katrila Ci odpisał coś na poważnie, sry ale jak masz 150+ level ciężko odpisywać na wszystkie takie pytania, więc wiesz...

P.S. Wiecie dlaczego ludzie teraz tu nagle odwrócili się od Vision? Bo do wojny doszło In Flames invitujące wszystkich noobów furory 30 lev+ i nadle odżyło wiele głosów na forum... Och staje się to powoli irytujące, jak ludzie wypowiadają się i przekręcają fakty, jak p po battle wygranym 8-4 przez Vision, gdzie padł Spaaw Czipsu, 2 playerów z wyższym levelem od Zwidka, jednak zostało to okrzyknięte łamaną angielszczyzną na forum.tibia.com wieliki sukcesem, bo padł Zwidek, szkoda że nie macie tyle szacunku do Duskiness, iż ich wkładu w wojnę nawet nie wspominacie..[/QUOTE]

Jak mnie pamiec nie myli PA w Duskiness robil Imargam Zwidek Moczykij Van Liden Sasho Pansa i czasami Czipsu jak pomagal moczkowi xd
Taifun za lvl wyjebal Draverika przedewszystkim a mestora wywalilo cale dusk ;<
A co do In Flames myslisz ze invitujemy co sie da?
Zasada jest prosta Masz hunta u vision?\Zabili cie?\okradli cie?
Welcome to IN flames ^^
Jak widac gildia jest dosc sporA i chyba kazdy sobie zdaje sprawe ze walczy przeciwko Vision i chyba OD TAK O BEZ POWODU TEGO NIE ROBIA :)

wrogonastawiony
19-05-2007, 01:12
Z tego co pamietam to Draverik polecial z serwera przez kretactwa Imargama ?

Hellsir
19-05-2007, 01:47
Nie dziwcie się, że na początkach servera poleciało parę ludzi... to było nieuniknione. Taifun walczył o swoją pozycje i likwidował konkurencje. A co do obecnej wojny to od dawna mówiliśmy mu, żeby już na mniejszym lvlu shuncił Imargama, ale on nie słuchał to teraz sie doigrał. Jeśli jakimś cudem wygra te wojnę to może dzięki niej się czegoś nauczy. Mimo wszystko Duskiness lepiej rządziło serverem.

Hellraiser
19-05-2007, 12:47
Duski, lepiej rządzili, ponieważ jak miałem u nich hunta, zawsze ładnie się z nimi dogadywało, bez wylewu krwi i paymentów. I nie siali aż takiego PA jak Vision atm.

QuanChi
20-05-2007, 23:54
P.S. Wiecie dlaczego ludzie teraz tu nagle odwrócili się od Vision? Bo do wojny doszło In Flames invitujące wszystkich noobów furory 30 lev+ i nadle odżyło wiele głosów na forum... Och staje się to powoli irytujące, jak ludzie wypowiadają się i przekręcają fakty, jak p po battle wygranym 8-4 przez Vision, gdzie padł Spaaw Czipsu, 2 playerów z wyższym levelem od Zwidka, jednak zostało to okrzyknięte łamaną angielszczyzną na forum.tibia.com wieliki sukcesem, bo padł Zwidek, szkoda że nie macie tyle szacunku do Duskiness, iż ich wkładu w wojnę nawet nie wspominacie..

To się ździwisz jak te "wszystkie nooby furory 30 lev+" poskładają Cię i nawet nie będziesz wiedział kiedy : >
"Jesteśmy palcem w Waszym gardle, zmusimy Was do rzygania!"
Jeszcze Wam się odechce tutaj grac. I Waszym przydupasom. I Waszym "protegowanym"
Tyle.

Grzegol
21-05-2007, 09:49
Duskiness oczywiście B)

Za dawnych lat jedynymi PA na tym serwerze byli Moczykij i Imargam, którzy obecnie są przeciwko Duskiness ;)

Desonek
21-05-2007, 09:55
Vision-poniwewaz znam tam duzo ludzi i wiem...ze oni bez powodu p.a nie robia :) a Ty HellSir pamietasz ? Jak trzymales z duszkami i Sciagales odemnie kase ?:) za to ze nie upilnowalem sobie hydr?...Ty i Twoi Kumple od Serca Falla~~Knight'Dave i reszta dzieci jestescie jak cale duszki JEDNE WIELKI 0! :]
______________________________________________
Your Valhalla~~ :)

Dragonir
21-05-2007, 12:48
GO Duskiness

Eldyn
21-05-2007, 16:26
Zaglosowalem na Duskiness, ale na wojnie jestem za Vision :p poprostu vision nie umie rzadzic servem, ale czego sie spodziewac jak rzadzi tutaj miedzy innymi Imargam glupek :p

Suppcio
22-05-2007, 00:28
Grimp~
a) bede pisal jak chce keidy sie do kogos zwracam
b) widzisz ja mialem dobre kontakty z Katrila i Vision ogolnie, wiec arczej Katrila mi prawde odpisywal :P lecz patrzac na to co robia, bylem zmuszony przystapic do wojny pzreciw nim, co nie zmienia faktu, ze jeszcze paru szanuje ;]

39 ms wchodzi do gry ! Chować się !

Atahun
22-05-2007, 15:36
39 ms wchodzi do gry ! Chować się !

Jakby nie patrzec ty masz 33:o

Grugo
24-05-2007, 20:41
Ja jestem za Dusskines to co ze sciongaja p.a z innych graczy poprostu potrzebuja kasy na wojne a vision robi to dla przyjemnosci np. zwidek zobaczy kogos expioncego na hydrach i odrazu hunted. I jeszcze jedno duski graja uczciwie na wojnie a ne to co vision na bootach wszyscy jada.

wrogonastawiony
24-05-2007, 20:56
Masz na myśli softy czy bohy chłopcze ?

sallceson
24-05-2007, 21:03
duski z bohow nie korzystaja bo to przeciez niesprawiedliwe.. sa uczciwi no nie?

Siwy_Sdz
02-06-2007, 19:36
Nareszcie Dusskines bierze sie do roboty co widać po fragach :D

klimek1990
04-06-2007, 12:48
piszecie że Vision ściągało Bohy etc, przypominam iż lubował się w tym Xareta, który jest teraz w Wizji. Dziwne że odszedł, może ludzie z Vision mieli dość robionego przez niego PA ?

A nie pamiętacie teraz jak Dusk zaczęło ściągać noobami Bohy w kopalniach? Nie? Dziwne...Wybiórczą pamięć macie... Kiedy po pierwszych porażkach zaczęło paru osobą brakować kasy, zostali wysłani na noob charach do kopalń aby ściągać kasę.

Teraz zapomnieliście ile osób poleciało z serwera? Draverik, Mestor Rhu, Shel Pan... A dlaczego? Bo mieli wyższy level od Taifuna.

A może pamiętacie jak Lean chodził po kopalniach noob charem i prowokował ludzi, a potem wpadał noob charem? Oj słaba ta wasza pamięć... Oj słaba...

@Andaris (jak jest taki znaczek przed nickiem kieruję tą wypowiedz tylko do jednej osoby i tylko ona może na to opowiedzieć, ustosunkować się. Trzeba wychowywać forumowiczów :) ) wątpię aby Katrila Ci odpisał coś na poważnie, sry ale jak masz 150+ level ciężko odpisywać na wszystkie takie pytania, więc wiesz...

P.S. Wiecie dlaczego ludzie teraz tu nagle odwrócili się od Vision? Bo do wojny doszło In Flames invitujące wszystkich noobów furory 30 lev+ i nadle odżyło wiele głosów na forum... Och staje się to powoli irytujące, jak ludzie wypowiadają się i przekręcają fakty, jak p po battle wygranym 8-4 przez Vision, gdzie padł Spaaw Czipsu, 2 playerów z wyższym levelem od Zwidka, jednak zostało to okrzyknięte łamaną angielszczyzną na forum.tibia.com wieliki sukcesem, bo padł Zwidek, szkoda że nie macie tyle szacunku do Duskiness, iż ich wkładu w wojnę nawet nie wspominacie..

Hahah Vision i dosyc PA Widac ze nie grales na furorze a jak grales to jakims Low lvlem.. Bo takim swoim gadaniem przypominasz Takich No**ów z 8 lvlami co stoja pod depo albo jak jest battle to laza i wolaja "Hail Vision!"..

Jak bys gral to bys dopiero wiedzial jakie pa to oni potrafia odwalic =]].. Od kiedy wiem. POH nie jest prywatny a ostatnio wpadam na poh pisze do typa czemu w temple siedzi to odpoweidz byla oczywista "Yeetro zajal caly poh i nie mozna expic" =))

Jasin
05-06-2007, 11:56
Powiem wam tak Vision biegało po paymenty tylko wtedy kiedy było do tego zmuszone przez Duski. Wojna 23~ ludzi vs 42~? Odpowiedz prosta po dwóch deadach brakuje pieniędzy... Co do panowania nigdy nikomu nie będzie dobrze. Zawsze sie znajdzie ktoś komu krzywdę zrobi ktoś z Vision Albo Dusk. PA tu zdecydowanie wygrywa Imargam większego PA niż on świat nie widział.

Silna-Monisia
17-06-2007, 18:46
Moim Zdaniem nikt nie powinien "Panowac nad servem" nieliczac GM-ow ;P Ale jak by to juz wybierać która gildia powinna górowac na servie to ciezko na to odpowiedziec... w kazdej gildi sa fajne osoby i takie ktore bija innych bez powodu i rozwalaja Server ;) poprzes swoje zachowanie :)

Duskies uwazaja ze takie osoby sa w Vision a Oni zas uwazaja ze Taifum kazdym pomiata :)

Znam ludzi tu i tu :D ale tez nie lubie ludzi niekotrych w duskach jak i w Vison... zalezy od gracza a nie od gildi :)

Visin i tak nie ebdzie panowalo bo imagram sam mowilz e oni juz tu nie chca garc tylko chca rozwalic taifuna i jego zwolennikow :P czyli graja tlyk po to by przeszkodzic im w grze ;) a Duski probuja grac normalnie :)

Moim zdaniem to kwestia czasu kiedy Vision sie znudzi tym wsyztskim i odpuszcza Taifunowi :) z braku pieniedzi na wojne lub tez checi i traceniu czasu :) Pozdrawiam ;)

Xerionis_Family
22-06-2007, 21:01
Hmm... ja nie mam porównania, bo grałem dopiero gdy rządziło Vision, ale moim zdaniem ich rządy to było jedno wielkie PA. Dlatego mi się tam znudziło :P Chociaż nie można powiedzieć - kilku spoko ludzi mają xd

Viexorinio
25-06-2007, 20:40
Fragment 1 "dissu" Vision:


(...) Najwzyszy czas znow przywrocic rownowage (...) - wlasnie widac jak przywrociliscie rownowage na serwie. Gdzie sie nie popatrzy wszedzie pk 40+ lvle glownie pekuja dlatego ze sa u was hunted i nie chca placic i podlizywac sie Imargamowi. Rzadziej sa to wasze noobchary.

(...) Elo ten swiat powraca do starych zasad pewnie lamusa tu przestanie sie oplacac (...) - owszem swiat powrocil do starych zasad czyli najwiekszego PA - Imargama i Zwidka :)

Jak Duski rządziły na servie to problem był zawsze tylko z Imargamem, Zwidkiem, Moczykijem i z typkami z Braniewa. Chyba o czymś to świadczy ?

player01
27-06-2007, 03:36
nothing :)

Smerfu
27-06-2007, 18:27
Nigdy bym nie zalozyl tutaj konta ale po tym co dzisiaj ktos mi napisal to nie wiem czy smiac sie czy plakac. ZDECYDOWANIE SERWEREM rzOndzi -joke- lola'gru


pewnie ze lola "zondzi" zastanawia mine tylko czemu tak zaslaniales swoj name skoro na zdjeciu w 1 msg i tak jest widoczny ;)

player01
27-06-2007, 18:49
pewnie ze lola "zondzi" zastanawia mine tylko czemu tak zaslaniales swoj name skoro na zdjeciu w 1 msg i tak jest widoczny ;)

kurdee zapomnialem zaglosowalem na duski...
jezli macie juz moj name to piszcie do mnie w grze!

Pawel-ziom
28-06-2007, 10:48
Draverik, zlodziej i kompletny smiec wylecial stad juz dawno. Mam ndzieje ze i na Nebuli przyjdzie jego czas.

Kasi'yaa
28-06-2007, 14:49
Jasne ze lepiej rzadi Dusskines. Gdy gralem wczesniej na Furorze PA robil olny Imargam,Moczykij. Jak Vision mialo swoj miesiac panowania ile osob expilo? Kto zajal sobie dragi etc. Vision wjezdzalo na expa i : Pay Boh or die!Nie powiem juz ile osob padlo od ich noob charow:p Za panowania Taifuna nigdy mnie to nie spotkaloB)

Berlo_Boss'Tarchomina
21-07-2008, 22:41
No to ja glosuje na duski bo po prostu sie nie znam

Ratillt
24-07-2008, 12:46
Vision ftw!!!! spejlanie z 5 kont zaglosowalem jeszcze :P

mob
25-07-2008, 13:02
Mimo stereotypów postawie na Vision.

Nie dają PA za nic ,w porównaniu do Pasterza który wymierzał "hunty" za napisanie przez levele -60 rzeczy wartościowszych od Bohszkow.

Soex'ev
15-08-2008, 08:34
Na furorze jak nie masz kontaktów ani pro to mozesz sobie pograc max do 40 lvla po drodze z dedami ;)


Myslę że osób rządzących jest troche przydużo i dlatego nie każdemu sie to podoba. Głównym powodem jest vision academy, w której każdy kozaczy bo jeden to noob char a drugi to noob ;)
jeden kozaczy bo moze a drugi bo ma 20 lvl
Prawda jest taka ze Obecnie na Furorze gra srednio 400 -500 osob online.

Gildie rządzące to
-Vision -100~ ludzi
-Duskiness -100~ ludzi
-Vision Academy (uwaga!) - 250~ ludzi

Można powiedzieć ze Furorą rządzi 450 ludzi a jak juz mowilem online jest 400+,B) Wychodzi taka sytuacja że nikt nie ma kim rządzić ani do kogoś kozaczyć np. Vis ac pada od Vis

http://erig.net/guilds.php?world=Furora

Pewnie narazie nic się nie zmieni bo ten stan odpowiada h lvl'om ;)

Voyphox
23-02-2009, 21:10
:DPo chuj rozmowa na ten temat? Proszę o odpowież noobów którzy mają 20 lvl nie widzieli na oczy bohów i kurwa sie wypowiadają jak jest zjebanie.



Pierdole was!!!!!!!!!!!!:
MAm 10lat nie znam ortohrafiiiiiii

Po co odkopywac stare tematy ;) ?

Sienx
23-02-2009, 22:33
Moja stara lepije ządzi

Drago2009
24-02-2009, 17:00
Kto lepiej rzadzi serwerem ?

A bo ja wiem z tego co pamiętam Sunblade dawało czadu a teraz to Vision i Duskiness daje czadu plus inne gildie jak Death Rose , Kamikaze Squad