zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Knights


Lapsyss
25-06-2007, 01:25
Witajcie.

Sytuacja teoretyczna:
Mamy dwóch rycerzy, obaj te same skille (trenili w axe na przyklad), i identyczny level. Rozgrywa sie pomiedzy nimi pojedynek.
Kto wygra :
1) gdy jeden bedzia mial dragon lance(tryb full atk), a drugi bedzie mial fire axe plus tarcza(tryb full atk)?
2)gdy jeden bedzia mial dragon lance(tryb balance), a drugi bedzie mial fire axe plus tarcza(tryb balance)?
3)gdy jeden bedzia mial dragon lance(tryb full atk), a drugi bedzie mial fire axe plus tarcza(tryb balance)?
4)gdy jeden bedzia mial dragon lance(tryb balance), a drugi bedzie mial fire axe plus tarcza(tryb full atk)?

Nie chcialem juz uwzgledniac trybu full defense.
Moze to i troche zagmatwane, ale ogólnie chodzi mi o to czy wygra ten z dwureczna bronia czy ten z jednoreczna bronia i tarcza?

Chcialbym zebyscie pisali o swoich doswiadczeniach, a nie przypuszczeniach.

Z góry dziekuje za wszystkie (mam nadzieje mądre i przemyslane) posty.

Vil
25-06-2007, 02:12
Skoro sytuacja jest teoretyczna ( malo tego - nie ma szans na przeprowadzenie takiego testu ) to jakich doswiadczen oczekujesz ?

Gibusek
27-08-2007, 19:33
Hmmm no wiesz jak idziesz Pk owac no to idziesz raczej z 2 reczna bronia ale z kad mozesz wiedziec jaka bron ma twoj przeciwnik? a z ziomem sie niebilem bo niemam kumpli na tym servie co gram :P

Arcymag
27-08-2007, 20:35
imo, uwzględniając skille, lvl, BRAK uhów [żeby leciało hp z max do zera] to myśle, że ten z fire axe... na trybie balance. Wtedy dostaje mniej z d lance, dzieki tarczy, a sam odbiera wiecej bo przeciwnik nie ma tarczy. ofc taka sprawa jak szczęście też znacząco wpływa ;]

ZenonRozbojnik
27-08-2007, 20:56
na pvp bierze sie 2h bo do bicia sorcow/drutow jest o wiele bardziej oplacalny. I zawsze full atk. W starciu 2 najtow bardziej bym sie pzrejmowal liczba uhow a nie rodzajem broni :p

ripper
28-08-2007, 10:16
Weź sobie dwóch znajomych sorców/drutów (łatwiej o takie same/bardzo podobne skille) i sprawdź.