PDA

Pokaż pełną wersje : Co zdarzylo się wam zrobić najgłubszego na Rooku????


Reqiem
09-10-2004, 19:11
MI Dać gościowi 200gp za to żeby przestał trapowac!!

Helixaw
09-10-2004, 20:45
Wywaliłem katana key zamiast training room key na środek marketu. I się zdziwiłem czemu mi klucz do katanki nie działa.

Sadamq
09-10-2004, 20:52
kupiłem short sworda za 80 gp. Gościu mówił że carlin... a z wyglądu podobny...

ALBERT
09-10-2004, 20:54
Ja podobnie jak Helixaw wywaliłem katana room key do kosza...
Zanim wszedłem na maina chciałem ostatni raz zrobić katana quest. A tu kit!! Ledwo wyszedłem z życiem a tu NIC!

Ale to nie wszystko...

Kiedyś jeszcze wywaliłem chain armora żeby udźwignąć z martwego ciała backpaka. Myśle sobie "Koleś z PACC-em to i dużo kasy ma!". A tu w backpacku :
-2 rope
-4 hamy
-2 meaty
-shovel
i Sword...

Żadnej kasy...

Gonzo von Krenzel
09-10-2004, 21:35
Zdażyło mi się w jaskini z rootami pójść w prawo bez nikogo do pomocy - myślałem, że wszystkie rooty są wybite. Jednak... okazało się, że nie. I tak straciłem spooro sprzętu.
Innym razem dałem się zamknąć w bear roomie. Niestety... wraz z minotaurem :P. Skończyło to się również stratą przedmiotów wartych około 1,5k i spadkiem z 13lvl na 12 :(.

Gumez
09-10-2004, 21:52
Wypić flaska z poiosnem...;-)
Ale to było bardzo bardzo dawno :>

Heberil
10-10-2004, 20:08
Bawilem sie z noobami ( kladlem i podnosilem copper shielda zeby przybiegali )
Az w koncu mnie wywalilo w chwili gdy copper byl na ziemii : D

mimi
10-10-2004, 21:36
Chcialem dac kolesiowce "kasjerce" 1gp pozostale a dalem przez przypadek line.POszedlem do niej zn0owu i powiedzialem zob-czyli oddaj i rope-czyly line,a ona powiedziala ""rope 50gp"!!!!!!!.

LuQar
11-10-2004, 02:49
kupiłem short sworda za 80 gp. Gościu mówił że carlin... a z wyglądu podobny...

To sie czesto zdarza :(

Ale i tak bys przplacil kupujac carlina za 80 gp, ja zazwyczaj nie wydaje wiecej niz 40 gp na carlina.

Nastepnym razem w okienku "Trade" zl00kaj przdmiot zebys sie nie dal nabrac :)

LuQar
11-10-2004, 02:53
Nie wiem czy to az takie dziwne ale weszlem bez liny do podziemi i pozniej czekalem chyba z godzine az ktos mnie wyciagnie :p

Mr Brzydal
11-10-2004, 14:24
To było już dawno gdy zaczynałem grać w tibie i byłem :baby:. Dałem sie jakiemuś gościowi namówić, żeby zostawić kasę na stoliku (czyli trik z "rozmnażaniem pieniędzy" :)) no i kombinacja klawiszy ctrl+... no i jak sie pojawiłem to oczywiście kaski nie było :P. Potem kiedyś jak tamtedy przechodziłem zobaczyłem jak ten sam gość wrabia innych :D.

tymik
11-10-2004, 23:52
To było już dawno gdy zaczynałem grać w tibie i byłem :baby:. Dałem sie jakiemuś gościowi namówić, żeby zostawić kasę na stoliku (czyli trik z "rozmnażaniem pieniędzy" :)) no i kombinacja klawiszy ctrl+... no i jak sie pojawiłem to oczywiście kaski nie było :P. Potem kiedyś jak tamtedy przechodziłem zobaczyłem jak ten sam gość wrabia innych :D.
<HR>
Sam dałem sie 2 razy tak wrobic tylko raz kolo mial niby rozdzke ale oddał mi moje stracone na nim 5 gp a drugim razem to ktos tam cos niby kopiował a ktoś mi powiedział że ctrl+l kopiuje kase. niewiedziałem że to logout

Angelus
12-10-2004, 01:21
Najgłupszą rzeczą na rooku była śmierć w jaskini niedżwiedzi ...
Czułem się bardzo pewnie , walczyłem z 2 misiami i gadałem z kumplem ...
Rzecz sie miała w cafei internetowej ...
Opowiadałem mu jaka tibia jest fajna itp.
Tymczasem przyszły 2 kolejne misie , których to nie zauważyłem ...
Zablokowały mnie w rogu jaskini i ZMASAKROWAŁY !
Nie miałem żadnych szans ... straciłem cały majątek i chęci do dalszej gry ...
Po jakimś czasie < ok. 2-3 miesięcy > przełamałem swoją niechęć i zacząłem grać ...
Wiele razy spotykały mnie nieprzyjemne sytuacje , ale tylko przy tamtej tak sie podłamałem ...
Inna sprawa to fakt , że wtedy grałem dosyć krótko w Tibię ...
a w cafei rządziło diablo 2 ... grały w to całe ekipy , po 6-8 osób ... albo lepiej.

Obecnie ,w moim myślach , z gier RPG ... króluje niepodzielnie Tibia !!!

Punish
14-10-2004, 08:00
Najgłupsza rzecz..... zalogowanie sie w mino hell (traped i dead)

dziku011
14-10-2004, 11:34
hymm ja wiele głupich rzeczy zrobilem np:
wskoczyłem do dziury na qest carlin sword i wylazłem bo mnie 5 mino bilo a potem jak debil niewiem co ja se myslałem rze je pokonam i wlazlem 600gp stracilem line łopate to był koszmar

Rupevef of Hiberna
14-10-2004, 13:08
Najpierw żarlem sie z jedna dziewczyna na bugach pod al den.
A na mainie sie jej oswiadczylem.
Byl to dobry zwiazek do czasu kiedy ja zhackowali.
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

matron
14-10-2004, 17:38
A ja byłem takim patafianem, że trzy razy dałem się zabić rootom i straciłem po 200, a za czwartym, gdy zabijałem juz pojedyncze rooty, straciłem 425 GP i 600 ep

Kamae
20-10-2004, 21:50
Ja se dałem wcisnąć slime'a (Aargh!) a innym razem mnie wcisneli do Bear Room z dwoma minoskami (z jednym bym sobie poradzil ale jak bym sie wydostal?)... i na pożegnanie zasunięto text "BYE BYE NOOB" (raczej niezbyt pasujący epitet [raczej newbie bo to było daaaaawno...])

George
23-10-2004, 22:23
Ja kiedys na żarty mojemu qmplowi z rl co sie uczyl grac w tibie taki żart zrobiłem wyciągnołem mojego carlin sworda położyłem obok rata on sie zdziwił powiedzialem mu co ma zrobić żeby dostał carlin sworda i pisze

ja-Hi rat plz weapon
a qmpel za mna
qmpel- hi rat plz weapon

A ja z niego polewka smieje sie HAhaahah to było coś



KOCHAM TIBIE

Ing
01-12-2004, 21:49
heh... kiedyś wracałem ze spawnu skelly na Captain's Inglue Quest. Nom i chciałem sobie ropnąć lootbaga metodą manualną (wchodzę na górę, zostawiam cięzki sprzet [bp], zlażę na dół, biorę baga w miejsce bp, skoro mam zwolnionego capa, i włażę jeszcze raz na górę). Los chciał, że jak zostawiłem bp i zlazlem na dół, zorientowałem się, że lina została na górze XD

Problem w tym, że miejsce jest to na tyle żadko odwiedzane, że musiałem zrobic sobie nowego chara, wbić na 2 lvl, kupić linę i pójśc się uratować... Jak doszedłem szczątki mojego bp walały sie gdzieś po pomieszczeniu... nie znalazłem jednak bardzeij ciekawej jego zawartośc (około 800gp, katana key room, bear room key, fishing rod, lifeluidy, żarcie, salmony, runki antidote). Grać mi się odechciało XD

Von kordzio
02-12-2004, 17:20
ja jeste naprawde genjalny
pewnego razu kiedy mialem 7 lev mialem isc na qest z ogniem i miskami kupilismy 1 life fluid i *(jesce tego niewiedzielismy mala wpadka przy pracy)hehe 4 runy za 50gp kazda to byly antidotum a myslelysmy ze cos w stylu life fluid poszlismy na niedwiadki zabilismy 3 poszlismy na gure .gdy bylismy w polowie drogi miendzy ogniami naciskamy antidotum a tu kupa czekalismy jak glup as sie nam zycie samy zrobi ale wycieczka byla udana tylko byl 1 problem kiedy slismy obok miskow wyskioczylo jesce 5 razem 8 i co / dupcia ale zrobilismy je na biegi hhehe lalem sie z tego przez caly dzien


obecnie 12 level cienias jestem
knight skile sword 32 shiding 30
spike sword plate legs scale armor soldzier hehe helmet solo orc warior i mino i troll otoczony na raz heh ale jestem cienki trimera :]

Dj Fara0n
02-12-2004, 17:49
Ja niezrobilem raczej glupiej rzeczy na rooku bo malo na nim gralem ale moj kolega nabil 18lvl na rooku i wyszedl na maina (na 18lvl mial ok.100 many)byl druidem i sie zrookowal.

L..i..S..e..K
02-12-2004, 17:57
Kupienie knifa za 200gp.

Blaszy
02-12-2004, 21:18
Wchodzi się tam gdzie te groby rozkopałem środkowy wyszedłem tma gdzie 1 szkielet (cieszyłem bo zdobyłe cooper shielda coprawda za 120 gp <life fluids> Ale zawsze . ) Poszedłem na góre na roty jakiś dead podszedłem do niego otwieram spoko troche kaski roty przyszły trap i dead. wypadł bp i tak tak cooper X( X( X( miałem nie grać w ta "głupia tibie" no ale sie przełamałem i w kilka miesięcy zdobyłem 20 lev pall 10 mlev :/ cienias jestem

konik20
02-12-2004, 23:33
A ja kiedys lowiac ryby wyzucilem wedke do wody :D :P

FUZJANIJ-ELVANS
03-12-2004, 17:20
To ja wam pokaże frajera mialem 8 poziom poszedłem na roty do grobuw przebieglem przez churke potem przez drugom potem obok rota i wpadlem bez liny do jaskini gdzie byl szkielet zabilem go i musialem dednac nic nie robiłem czekałem aż sie chmurka skończy i dedne skonczyla sie jak mialem 2 zycia i czekalem godzine na nowego szkieleta :) :D :D :D :D :D

Gieras
07-12-2004, 20:42
Najpierw żarlem sie z jedna dziewczyna na bugach pod al den.
A na mainie sie jej oswiadczylem.
Byl to dobry zwiazek do czasu kiedy ja zhackowali.
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

No to naprawde najglupsza rzecz jaka zrobiles na rooku

Gieras
07-12-2004, 20:48
Ja kiedys na żarty mojemu qmplowi z rl co sie uczyl grac w tibie taki żart zrobiłem wyciągnołem mojego carlin sworda położyłem obok rata on sie zdziwił powiedzialem mu co ma zrobić żeby dostał carlin sworda i pisze

ja-Hi rat plz weapon
a qmpel za mna
qmpel- hi rat plz weapon

A ja z niego polewka smieje sie HAhaahah to było coś


To za duzo na wasz mozg (jesli takowy macie) przeczytac TEMAT?
A tak wogole wiecie co to jest temat?

Ja byłem tam gdzie są stoliki pod biblioteką i robiłem porządek w rzeczach...
No to przyszla jakas gosciowa i "Oooch" "Aaaah" pokazala plate shield
Ale jaka byla podniecona!!!
To ja- debesciak B) Chcialem jej pokazac cos ThE BeSt... Cooper shield... Chcialem polozyc przy sobie, ale!!!! POLOZYLEM NA SRODKU!!! KURDE! JESZCZE LAG MNIE DOPADL! To za te pieniadze co mialem kupilem life fluidy i poszedlem se na Questa z Cooperem (bo tamten byl kupiony) i luz 8o

Ulver
09-12-2004, 20:31
Ja widziałem najgłupszą rzecz na r00ku
jakis n00b ( nie mylić z newbie < jak sie to pisze :p > darl sie na rynku ze kupi copperka i zaczol mi na priv pisac to ja wnerwiony powiedzilaem ze pokaze mu questa kazalem kupic LF i isc do smoka on na to " nie ide tam bo mnie smok zabije !!!!!" po wytłumaczeniu calej sprawy polazl tam ( nie wiedzialem ile tych LF kupil) wszedl tam chyba z jakims kumplem i gdzy widzialem ze wracali jego kumpel stanl pomiedy ogniami na red ten drugi biegl jak glupi :P i oczywiscie zaraz przy mnie ded :P jego kumpel szybko pobiegl po cialo kumpla (ale nie dobiegl) tak mialem 2 ciala tylko dla mnie :P
wyciaglem wedke i jakies 300 gp z nich

tik-tik
11-12-2004, 11:22
No wiecie. Ja byłem taki głupi bo miałem 2 postacie na jednym koncie i dwie na drugim lvl. Przez przypadek wlazłem na tę postać która nie miała eq. Poszedłem na Orc Spearmany. :cup: :cup: :cup: JA mam MISTRZA!!

Taliboy
12-12-2004, 15:01
ech pewnego razu chchialem se zrobić kase na ruku to se zrobilem hara zbieralem mienska i sprzedawalem i tak z 4-5 godzin bilem rabbity i deery i sprzedwalem az uznalem ze jest sporo gp kolo 500 i se tak muwie staje kolo drzewka i sie zaloguje drugim harem i podejde tu ok podszedlem i sie spowrotem zalogowalem na tego hara z 500 gp polozylem bag na zaiemi i znowu sie przzeloguwuje JEZUU okazalo sie ze postac zalozylem na sonsiednim servie i sie wkurzylem i te 500 gp rozdalem

Dr.Unknown
12-12-2004, 17:09
@Gieras
Strzeż się, już których raz piszesz 2+ posty pod rząd
@Tik-Tak
ładnie to tak kraść avatary?:>
@Topic
Hmmm...traciłem za dużo czasu na rozmowy itp.

Res
12-12-2004, 18:04
Wypić potion ze slimem,bo bralem kolesia za kumpla a ja bylem noobkiem :)
Teraz nie podpieprzam cial,nie atakuje cudzych potworow i nie proboje pkowac ani podawac slime jak kiedys -.-

Fat Barbie
12-12-2004, 21:48
Na 2 lvl kupiłem chain armor carlin sworda za 130 gp viking helmet studded legs i plate armor hahhaa butów juz nie uniosłem... :P

Xendas on the Trimera
13-12-2004, 08:50
miałem już 8 level i cały happy byem że zara se na maina wejde(ale ja głupi byłem...). No i ide sobie do posagu, ale naszla mnie mysl ze pojde na szielety wypadnie mace i se jeszcze sprzedam , na runki bedzie... Ide na szkielety, 2 poszły gładko, schodze jeszcze niżej a tam juz 3 szkielety. Zostało mi chyba ze 20 hp, a jeszcze kawał drogi do miasta. Zatruł mnie poison spider, zablokowały mnie we wąskim przejsciu no i ''you are dead'' :( . OK mysle sobie, jak dedłem ciała nie było widać, a w plecaku było ze 0,5k kasy i rozne duperele w tym wędka. Nikt nie zabrał mi bp, wzielem go sobie i znalazłem pusty flakonik(aha zjechał na 7 poziom i znowu awansowałem). Napełnie go trucizną i dam żeby wypił go jakiś noobek. No i napełniłem, i przez przuypadek zrobiłem use with na siebie :( brało mi zycie w zastraszającym tempie. Wychodze szybkoi z podziemi i ide sie do lasu schowac, ale przyuważyl mnie jakis koles, zaczął za mną iść i wziął sobie zawartość, a mnie zostało tylko uczucie że to ja jestem NOObem, z wściekłości rzuciłem telefonem w szafe, wyłączyłem kompa i poszedłem na dwór... w skrócie: 2 śmierci w ciągu 5 minut, wow dobry jestem... :baby:

Wmosca
18-12-2004, 12:42
Zdobyłem 8 level i oczywiście od razu poszłem na maina. Nie opłacało się, bo byłem na Dolerze i szedłem na Venore. Oczywiście przy wyjściu czekali na mnie PKerzy. Zaczeli we mnie ciskać czarami. Ja sobie pomyślałem, że ich raz walne. Nic nie odebrało. Ale do świątynii już nie mogłem wejść.

I tak straciłem studded legsy i backpacka.

Zbi
19-12-2004, 11:29
Ja wszedłem dwa razy w ogień i raz w prąd bo gość muwił że jak to zrobie to mnie przyjmie do gildii i da mi takie coś że mnie uleczy. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

E Fat Barbie na 100% se wymyśliłeś/aś że kupiłeś/aś plate armor na rooku. na 100% :) :] :D :] :)

Zakapturzony Executor
19-12-2004, 16:01
Hehe, jak ja pierwszy raz widziałem trującą mgłę, to byłem ciekaw co sie stanie jak w nia wejde, bym przezyl, gdyby nie to ze wpadlem na stado pojąków. Podobnie bylo z ogniem w dziurze obok jeziorka u niedzwiedzi, tyle ze tam nie zginalem, a jakis pajac już stal na wyjsciu i czekal na ekwipunek z mych zwłok, ale go potem wyśmialem jak przezylem. Ale jeden n00b pokazal na rynku kompletna profeske. Chwalil sie ze wypije slime z koryta. I wypil, ale nie przezyl tego, niestety nie zalapalem sie na jego sprzet. Acha nie raz popelnilem ten sam durny blad. ktos wyrzuca na ziemie cos fajnego, a ja zamiast to brac daje look i patrze co to. I tak juz oto przegapiłem carlina, katane, plate shield i wiele innych fajnych.

Poskramiacz noobow
19-12-2004, 16:09
A mi głupiego nic sie nie wydarzyło ale za to bylo pare żeczy np. jak jest pokuj z carlina swrdem to było sporo minosów przy schodach wiec ja zszedłem na duł i zacząłem loorowac te minosy. Wykonalem qesta a inni sie zcykali i nie zeszli.

Muszufasa
19-12-2004, 16:27
Najglupasz co zrobilem na rooku swoja 12lv postacia pomagalem kuplowi zdobyc carlin sworda mowie ze przyblokuje mino i wezmie sprzet no i ide zesko sa 6 minosow ja zasowam w strone krzesel zeby bloknac nagle dochodza jeszcze 4 mysle kij juz niewroce wiec dalej okazalo sie ze bylo ich tam okolo 20 i mnie tak bloknely ze poszly wszystkie life fluidy nio i nagorsze katana mi wypadla :(


Ale jest w tym cos dobrego kumpel wziol przynajmniej wedke :D

-Res-
19-12-2004, 16:30
wypicie slime ;)

Wmosca
19-12-2004, 18:55
Ja wszedłem dwa razy w ogień i raz w prąd bo gość muwił że jak to zrobie to mnie przyjmie do gildii i da mi takie coś że mnie uleczy. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

E Fat Barbie na 100% se wymyśliłeś/aś że kupiłeś/aś plate armor na rooku. na 100% :) :] :D :] :)

A mi się wydaje, że jej chodziło o plate shield, bo jest on porównywalny do najlepszego na rooku cooper shielda. To była chyba zwyczajna literówka...

SorcFan
19-12-2004, 19:07
Ja zrobilem chyba najglupsza rzecz pod sloncem ale to nie postacią, którą gram obecnie. A mianowicie zdechlem na zyczenie, bo jakas noobka (-.-') dala mi do wypicia trucizne w dzbanku i powiedziala ze to antidotum. A że akurat bylem na zoltym pasku i bylem rowniez otruty przez poison spidera to bez wahania, jak ten glupi wypilem to swinstwo! Oczywiscie nie zdazylem dobiec do Dallheima(czy jak on sie wabi ;) ) zginalem. Wypadlo mi okolo 500 gp, luk, wedka, lopata :] i troche innych smieci.
Przestrzegam wszystkich: nigdy nie pijcie nic od nikogo! (Do tych wszystkich newbie, ktorzy nie wiedza ze jest ktos taki jak noob :evul: )

matiz hanka
19-12-2004, 19:11
Najglupasz co zrobilem na rooku swoja 12lv postacia pomagalem kuplowi zdobyc carlin sworda mowie ze przyblokuje mino i wezmie sprzet no i ide zesko sa 6 minosow ja zasowam w strone krzesel zeby bloknac nagle dochodza jeszcze 4 mysle kij juz niewroce wiec dalej okazalo sie ze bylo ich tam okolo 20 i mnie tak bloknely ze poszly wszystkie life fluidy nio i nagorsze katana mi wypadla :(


Ale jest w tym cos dobrego kumpel wziol przynajmniej wedke :D


Moglbys powiedziec czy kupiles katane????:)
Jesli nie to z kad masz????
Gdzie on jest??? :D :D powiedz plz

matiz hanka
19-12-2004, 19:15
Mi na roku wiecie co sie stalo najglupszego???????????? :] :]
Poszedlem na roty bo myslalem ze tam jest quest z katana a okazalo sie ze tam nic nie ma!!! X( X( X( X(
Bylo chyba tam z 6 rotow ale jakos ucieklem ;)
Juz myslalem ze doloncze do nastepnych tropow :]



Potem jak wracalem z tych rotow jak juz mialem pelne zycia poszedlem na inne roty :]
rzucilem sie na 1 i okrozylo mnie chyba z 10!!! X( X( X( Nie moglem i ruszyc a potem widnial tylko napis:
YOU ARE DEAD!!! ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

mimi
19-12-2004, 19:28
Mi koleś kiedyś powiedział żebym wyłożył wszystkie ,moje eq na stol i powiedzail że ctrl+l klonuje i dalem logouta znowu sie loguje koles mi wpiera ze jakas baba mi to ukradła a to on i ja sie na to nabrac dalem. ;( ;( ;(

matiz hanka
19-12-2004, 21:19
Mi koleś kiedyś powiedział żebym wyłożył wszystkie ,moje eq na stol i powiedzail że ctrl+l klonuje i dalem logouta znowu sie loguje koles mi wpiera ze jakas baba mi to ukradła a to on i ja sie na to nabrac dalem. ;( ;( ;(


NO COMMENT.............................. :D :D :D :D :D :D :D :D
MNIE WROBILI BY TAK GDYBYM NIE ZAJRZAL DO SKROTOW :)

LOLO
19-12-2004, 21:34
Mi się zdażyło noobować bo jeszce niewiedziałem co to znaczy NOOB.

Moloch
19-12-2004, 23:03
Mi się wczoraj zdażyło że zaczynałem dopiero grać na nowym świecie i wlazłem do jaskini szkieletów lałem się z jednym a miałem 3 lev i już miałem go rozwalić to mi się internet sam wyłączył.... i potem komputer :p

Lebek
20-12-2004, 00:45
poszedlem pomóc gościowi na Carlin Queście, wpadam na dół i ...... 17.12.2004 18:59:58 CET Killed at Level 13 by an orc . Groza!!!!!!! Mass kick!!!! Serv się sypnął w tym czasie. Lvl w dół ale gostek ropnął ciało i cały dobytek mi oddał. Wielkie thx dla niego. Nick "Temorion" , świat Aldora.

Cuba the Dark Tuk
20-12-2004, 20:39
Wszystkie te błędy popełniłem w moich pierwszych dniach grania w Tibię:

- Nie wiedziałem co to przycisk Trade i gość zwinął mi moje pierwsze zarobione GP 8o
- Dwukrotnie dałem się okraść :cup: :p
- Niejaki Kielarzu chciał się napić ze mną wina a dał mi szlam :D
na szczęście chwilę wcześniej byłem na stronie tibia.pl w dziale "napoje"
i zanim wypiłem to się zorientowałem B)
- Jak jakiś idiota chciałem UHnąć potrzebującego, pisząc 'UH' wiele razy 8o 8o

Zbi
21-12-2004, 14:19
Pewnie tak Wmosca.......

a mnie prawie zabiły trolle na 4 lvl :D wzmocnili je B)

konik20
21-12-2004, 22:53
no to ja mam historyjke ;]

Ide sobie kolo wiezy waspow... patrze.. goscia na 7 lvlu atakuje spirman, ork zwykly i wasp.. gosc juz ma malo HP. Podchodze i pywam sie"help??" a on nic... zrobilo mi sie zal.. moze nie zdazyl odpisac... Zabilem spirmana, waspa i orka.(wlasciwie to razem to zrobilismy) gosc byl zatreuty. mial moza z 15hp.. zaczol ucieka. no to ja za nim. nie chcialem zeby zginol. mialem gdzies 20 life fluid przy sobie. wyzucilem jeden kolo niego. pokazalem mu co to jest.. podszedl, popatrzal i uciekl... jakies 2 minuty pozniej padl... co mialem zrobic?? wziolem od niego carlin sworda i troche GP ;]
Moze bylem glupi ze chcialem pomuc ? :P

Czesiu
23-12-2004, 20:03
wstyd się przyznać ale raz przez 30. min prubowałem się wspiąc wędką:P i się dziwłem czemu nie działa:P:PxD

RoB
23-12-2004, 22:16
Ja to jestem za to mistrz:
-raz wlałem do koryta slimei chciałem kogoś poczęstować :] ale przez przypadek sam go wypiłem (NOOB)
-kiedyś na 2 lvl poszedłem na questa z wędką...no i zdobylem wędkę i zaczołem w podnieceniu łowić..aż tu nagle :o 8o przez przypadek wrzóciłem wędkę do wody
-potem na 6 lvl uznałem że jestem mistrzu i zaczołem skilować
poszedłem na trolle i waliłem fisty(zabiłem) potem zabiłem pare wolfów i znalazłem miejsce żeby się ylogować, na nastepny dzień loguje sie i poszedłem na misie(niedźwiedzie) i miałem szczęście bobyły 2 i nikt nie nadchodził wszedłem między krzaki i mógł mnie dosięgnąć tylko 1 mis.. nie wiedziałem dlaczego ale zacołem tracić po 9HP i 8HP itd. ale nie wiedziałem dlaczego..zaczołem uciekać ale w przejściu stanąłjakis kolo (NOOB) i nie mogłem przejść.. gdy miałem z 15 HP zoriętowałem się że mace i plate shield są w backpacku
-znowu kiedyś poszedłem na poison spidery z silver amuletem(bez jedzenia :( )
i doszedłem do rotworna jak miałem z 90 HP.. walczyłem z rootem i odchodziło mi po 5HP może z 8HP ąż doszło do 50HP a on miał red HP i nagle zeszło mi do 10 HP i dead (silver amulet mi sie skończył:/)

Romusiek
23-12-2004, 22:41
Szczere gratulacje glupot na rooku, ale teraz moja kolej:


Bylem Na Katana Quest i zauwarzylem rota ktory trapnol kolesia, rot i koles mieli red hp, wiec jak to po chamsku chcialem uleczyc potwora 8o , mialem life fluidy na wszelki wypadek, gdy chcialem rota uleczyc nie zorientowalem sie wszystkie LF ktore chcialem zuzyc na rocie wyladowaly na ziemi

:cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup: :cup:

Leweracja
23-12-2004, 22:41
heh... kiedyś wracałem ze spawnu skelly na Captain's Inglue Quest. Nom i chciałem sobie ropnąć lootbaga metodą manualną (wchodzę na górę, zostawiam cięzki sprzet [bp], zlażę na dół, biorę baga w miejsce bp, skoro mam zwolnionego capa, i włażę jeszcze raz na górę). Los chciał, że jak zostawiłem bp i zlazlem na dół, zorientowałem się, że lina została na górze XD

Problem w tym, że miejsce jest to na tyle żadko odwiedzane, że musiałem zrobic sobie nowego chara, wbić na 2 lvl, kupić linę i pójśc się uratować... Jak doszedłem szczątki mojego bp walały sie gdzieś po pomieszczeniu... nie znalazłem jednak bardzeij ciekawej jego zawartośc (około 800gp, katana key room, bear room key, fishing rod, lifeluidy, żarcie, salmony, runki antidote). Grać mi się odechciało XD


hehe skad ja to znam ;)

BenyTibia
26-12-2004, 20:46
Wypic od jednej babki trucizne;(, ale to bylo 1szy albo 2gi raz jak w tibie gralem

Vibafe
26-12-2004, 21:28
JA co prawda nie na rooku ale to rownie gupie bylo :D i co gorsza zrobilem to po jakichs 6 miesiacach grania w tibie :D czyli jest u mnie qmpel ja se lowie rybki a on do mnie "uwazaj bo wrzucisz wedke do wody" a ja do niego " nie da sie ..patrz" I wrzucilem do wody p-arm ktory na ifermie kosztuje ~1k ;( qmpel mnie wysmial ale juz wiem ze nie mozna wrzuac rzeczy do wody xD

Old
26-12-2004, 22:03
ja kiedyś z kolegą poszlem na ork fortres
było to dawmoa ja mialem 8 lub 9 lvl i niewiedzalem czym sie rużni ork zerg od ork woriora i padlem z 2 razy ale opłacalo sie te wrazenia

Nik mateusz pele
Knight :berserk:
Mlvl 4 :mag:
lvl 29 :wiking:

Miedziaq
27-12-2004, 12:58
klupilem 2 chain armor za 200gp sztuka i wywalilem przypadkowo do kosza :(

kszychu13
27-12-2004, 20:00
moze sie powtarzam ale nie czytam wszystkich stron a wiec bylem se na rynku i jakis gosc do mnie podchodzi i mowi "czy umiesz klonowac rzeczy??"a ja nie a on to ho naucze cie to poszlismy na blaty czy jak to sie nazywa patrze a tam ludzi chyba z 5 i on pokazuje wyciagnijcie caly swoj eq bo innaczef wasza posatc zginie on wyciaga i pisze clone mowi zeby trzymac ctrl i pisac clone no to ja podchodz i napoczatek wylozyem 20gp i tak pisze clone a on ze nie trzymalem (hehe ciekawe z kad wiedzia??:D:D:D)i wzielem trzyamjac kontrol pisze clone i wiecie co sie stalo loguje ise jeszcze1 podchodze do gosci i mowie zeby mi oddali a oni ze kto inny zabral;/n00b:D


RoB nie napisla czegomoj kumpel rl =on przychodzi do mnie i mowie ej jak sie atc w tibi??a ja lol:Dhehe tych wpadek bylo wincej =ael jestem dumny z siebie ze nigdy nie wipilem trucizny:D
nadal szukam gildi:/

Findal
07-09-2007, 22:19
Nie wiem czy to az takie dziwne ale weszlem bez liny do podziemi i pozniej czekalem chyba z godzine az ktos mnie wyciagnie :p

Mi się to samo zdarzyło, ale na mainie :P

Moją najgłupszą rzeczą było wystawienie na stół w depo cooper shielda i jakiś kolo spytał się mnie czy umiem jednocześnie ''tańczyć'' i pisać lol no to ja się kręce i tu nagle logłem się, potem nie logowałem się przez 20 minut żeby nie wyjść na kretyna :p

Soldier of Harlen
08-09-2007, 14:39
RoB nie napisla czegomoj kumpel rl =on przychodzi do mnie i mowie ej jak sie atc w tibi??a ja lolhehe tych wpadek bylo wincej =ael jestem dumny z siebie ze nigdy nie wipilem trucizny
Ja często wypijam truciznę a potem się leczę mając 1 hp.

Scobel
17-09-2007, 12:34
Moja czesto glupota to to iz nie daje noobka ktorzy sepia PLZ FREE EQ ignora tylko naiwnie licza ze cos im dam i spama mi zapodaja ...

Morderff
30-12-2007, 17:59
Hmm, kiedy zaczynałem grać nie wiedziałem jak sie wchodzi po drabinie y chyba 6 charów nowych robiłem.

Seta
30-12-2007, 21:50
Ja pamiętam swoją pierwszą postać na Galanie:p 6lv Carlin Sword w ręce wchodze po skrzynkach do Mino na skale i podchodzi koleś wywalił skrzynie do wodyX( no to siłuje się z Minusiem :evul: zostało mi 18hp.. mino miał koło 30.. i co zrobiłem ???? pociągnąłem kompa z reseta :baby:

Potworny DestruktorDolera
30-12-2007, 22:25
ok nie ja ale tez warto dzisiaj:

21:26 Pencik of Rook [12]: you heavy spike sword ;p

nikt mnie jeszcze tak nei nazwal lol :D

Athelas
30-12-2007, 23:00
a ja się niestety dałem wrobic w mino na skale. i... zabrał boxy i ded. potem tam dalej chodziłem, aż za 3-cim razem się udało, jednak chciałem zabic tego gościa na mainie na mainie. ale to był rookstayer :( no ale trudno się mówi, tylko 500gp w plecy :p

Mapa_Europy
31-12-2007, 00:44
Kupiłem klucz od training room'a za 200gp, bo dałem sobie wmówić, że to klucz od ghoula. Wiem byłem oostrrym nOObem :baby:

Potworny DestruktorDolera
31-12-2007, 18:49
kolejna dawka ode mnie:


17:50 Ksynoks [10]: masz spike sword na mainie?

;)

Elder-poskramiacz-katany
01-01-2008, 13:29
ja jak jakis pojeb bawilem sie swoim pierwszym cc i ofc mialem kicka ;(

MiXer
01-01-2008, 14:18
Moim starym rookstaylerem kiedyś expilem an rotach z lukiem. Dobra loocik ladny, coper shield i katana, to mowie jeszcze raz oczyszcze ten room z 6 rotami (chyba) wchodze i zaczynam walczyc, to one mnie trapnely i zabily >,< A najgorsze , ze mialem bp lf....

Dzialmex
05-01-2008, 14:53
Moim starym charem Limonka Knight dałem się nabrać na "klonowanie"

X_Dino_X
05-01-2008, 20:06
Ciekawe :)

ja miałam kilka śmiesznych wypadków:

- expie sobie gdzieś w podziemiach (nie wiem dokładnie gdzie) i mam około 2 capa a chcę zabrać loot z jakiegoś potworka. No więc wyłażę na powierzchnię (liną oczywiście;f) i zostawiam bp. Wchodzę na dół biorę baga z lootem na miejsce bp. Szczęśliwa z udanego polowania kieruję się do wyjścia z dzióry, ale nagle orientuję się że lina została w plecaku xD.
Biedna czekałam w tej dziurze aż zaloguje się jakiś kumpel. Po około pół godziny ktoś mnie wyciągnął. Znajomi mnie wyśmiali a wszędzie walały się scrolle z moimi notatkami i inne śmieci z mojego plecaka, lecz niestety katana, plate shield, wędka i łopata tajemniczo zniknęły. Najzabawniejsze było to że moja lina leżała przed dziurą jakby na złość xD.


- pewnego razu wracam z wasp tower, jestem otruta jak każdy kto z tego miejsca wyjdzie ;). Podchodzi jakiś noobek i daje mi slime jako antidotum. Oczywiście dałam się nabrać, ale w porę dobiegłam do świątyni. Uff... Idę na targ sprzedać kilka rzeczy, tam nabrałam się na klonowanie xD. Mace i 2 legion helmety odeszły w niepamięć. Ale trudno, idę na rotwormy. Wchodzę, ale tam pusto jak nigdy. Przybiega jakaś ekipa. Zastawiają mi wejście do dziury. Jakiś ziomek leci a za nim
kilka rotów. Puszczają go do dziury a przy tym roty rzucają się na mnie.
Nie minęło kilka sekund a skończyły mi się life fluidy. Natychmiast zobaczyłam piękny i znany nam napis :). Jednak ten dzień był zabawny pod wieloma względami.

pozdrowienia

Avensus
05-01-2008, 20:46
Hmm... za czasów kiedy byłem jeszcze newbie nabrałem się na wejście do ognia obok Training Roomu pod pretekstem sklonowania itemów poprzez jakiegoś buga ;P No cóż, wydawało mi się to wtedy podejrzane, jednak chęć zyskania większej ilości itemów była niestety większa...

Potworny DestruktorDolera
07-01-2008, 13:20
Ok jestem gotów by to powedzieć:

Najgłupsza rzecz jaką zrobiłem na rooku, wziąłem te cholerstwo od slythi, zrobilem postać na harmonii, hmm co by tu jeszcze...Żałuję :) Pzdr,

Tom The Tanner
08-01-2008, 22:01
Hah, a ja napisałem najgłubszego przez "p", ale byłem wtedy głupim newbiem. :d

Vial

Zalgadis
08-01-2008, 22:04
www.było100razy.pl

Wiechoss
08-01-2008, 23:48
Zabic Apprentice Sheng'a i pasc na energi podczas zbierania loota ;p

Asash
09-01-2008, 19:49
Sprzedać Katane za 10gp -.- Ziom robił Free Items i wziołem katanke :D

Shinodin Barthez
09-01-2008, 21:25
Kupienie knifa za 200gp.

To mnie rozwaliło :P(knife wypada z appertience shenga)

Haelvess
09-01-2008, 21:52
Napisać najgłupszy przez b.

Stever
09-01-2008, 22:47
Ja kiedys poszedlem z gosciem na katana room bez liny xD a potem stalem na polu i gosciu mnie do rotow wciagnal a sam wyszedl. na szczescie zdazylem zejsc

Scobel
13-01-2008, 00:13
Hmm ... uwalniac czasem noobow z trapow, bo robilo mi sie ich zal ... a po chwili wracali i jednak padali ...

Patton
13-01-2008, 00:31
Ja kiedys sciaglem nowego klienta do gry i bylo zaznaczone balance fighting i walilem z c sworda hity 5-15 a kolo z katany walil na full attack po 20 i kupilem katane za 500 gp potem sie skaplem z tym fightingiem,;(

Disseny__
13-01-2008, 17:19
hmm .. mi nic ale jednemu gościowi sprzedałam 3 kamienie za 200 gp .

xd

Potworny DestruktorDolera
19-01-2008, 13:36
Ehh:

12:14 Amer Cade [21]: ej
12:14 You lose 1 hitpoint due to an attack by a troll.
12:14 Amer Cade [21]: to ty masz spikesword na rookardcie

Rookard?


ehh2:

12:31 Terror Dark Knight [1]: ej
12:31 Terror Dark Knight [1]: poty
12:32 Terror Dark Knight [1]: ej
12:32 Terror Dark Knight [1]: potty dzieks za poprawna forme kolego
12:32 Terror Dark Knight [1]: slyszysz
12:32 Terror Dark Knight [1]: ?
12:32 Potty on Harmonia [16]: mam katar, ledwo
12:32 Terror Dark Knight [1]: pokaz spike sworda
12:32 Terror Dark Knight [1]: na trade
12:32 Potty on Harmonia [16]: moge ci kichnac na trade jak chcesz
12:32 Terror Dark Knight wants to trade with you.
12:32 Terror Dark Knight [1]: pokarz
12:32 Terror Dark Knight [1]: spodobno
12:32 Terror Dark Knight [1]: masz
12:33 Terror Dark Knight [1]: skike sworda
12:33 Terror Dark Knight [1]: ty 1
12:33 Potty on Harmonia [16]: nie mam pojecia co to jest skike sword
12:33 Terror Dark Knight [1]: czy to orawda ?
12:33 Potty on Harmonia [16]: orawda?
12:33 Terror Dark Knight [1]: prawda
12:33 Terror Dark Knight [1]: spike
12:33 Terror Dark Knight [1]: sword
12:33 Terror Dark Knight [1]: sword of fur

12:34 Alexx knight of Harmonia [4]: buy mace! kurwa!
12:35 Alexx knight of Harmonia [4]: spiedalaj
12:35 Druid Pawelos [1]: ryj
12:35 Alexx knight of Harmonia [4]: pizda
12:35 Druid Pawelos [1]: polaki sie nie tyraja
12:35 Druid Pawelos [1]: huju
12:35 Druid Pawelos [1]: noobie
12:36 Alexx knight of Harmonia [4]: zamknij pizde -.-
12:38 Terror Dark Knight [1]: noob
12:38 Terror Dark Knight [1]: -.-

Boze... X(

Fibo1991
22-01-2008, 11:40
Ja był w kafejce internetowej i widziałem jak dzieciak jakiś łowił rybki i wywalił fishing rod do wody O.o

Pardzioch3000
22-01-2008, 14:01
1. oczywiście drabina
2. kiedyś chciałem sprawdzić ile hp zabierze vial of slime i jak debil sprawdzilem... na sobie ;/
3. bylem na mino hell i ide 7 minosów bylo i ja se mysle co robic i sobie pomyslalem schowam sie w kacie (tam gdzie czesto trapy) no i wiecie co dalej ;)
4. kupilem combat knife za 50 gp 8o

Bord'Tath
22-01-2008, 16:28
Sprzedałem gościowi platynke za 10gp.:baby:
Jak znalazłem Studded club cieszyłem się i się chwaliłem.:miecz:

wojcio14
22-01-2008, 20:05
Znalazłem combat knifa na ziemi mysle ze to katana ide na poison spidery i ded po 3 ciosach...

albo wołałem SELL SMALL MACE a chodziło o cluba...

Bekaojad13
22-01-2008, 20:46
1. Ja znalazlem 30 platynek i je zostawilem bo nie wiedzialem co to jest... ale ze mnie noob byl
2. Kupilem se katane i bylem na questach po to eq. Wrocilem do miasta i polozylem je tym stoliczku koles podlecial napisal ctrl+lol i stracilem
3. Kupilem VOS i nie wiedzialem na czym uzyc wiec wziolem i na sobie
4. DAlem kolesiowi 50 gp zeby mnie wypuscil
5. Zamykalem most na ratach a jak wyszlem na maina to mi zrobili hunted...

Lox
22-01-2008, 22:42
Oto co zrobilem najglupszego.. (ale to na mainie) :

-parcel (zaadresowany + k set i takie tam eq) wrzucilem zamiast na skrzynke pocztowa to do kosza .. :(

-rozdalem eq (medusa shield, crown armor, crus helm, knight legs, wszystkie wandy, 20k, bp runek i mfków...)

-jak mialem k legi (17k kosztowaly mnie) to sie tak cieszylem ze w depo w thais w "kantorku" tego co sprzedaje parcele i listy sie zamknolem i co jakis czas na srodek kantorka wystawialem moje k legsy.. skonczylo sie tym ze jakiś 50+ niemiec rzucał mi smieci i mi k legi zabral :(

-wymienilem b robe na crown armor.. ( a ja sorc bylem)

Zabijec
26-01-2008, 20:29
Ja sobie dwie rzeczy gupie.
1.Wyjść z rooka na harze kiedy na innym mialem 100 chicken feather zeby na maina przesłać.
2.Na iść na katana qest z rsemXDDedłem ale katanazostała:cup: popadłem w niechęć do tibii:( ale po 1/2 miesiacach znowu gralem.

Trompac
27-01-2008, 17:55
Wyjście 17 lvlem na maina.

CzubiX
27-01-2008, 18:16
Moja pierwsza postać,Tibia 7.5 chodziłem w studded armor i chain armor w miejscu na strzały (wtedy wyglądała jak niebieska koszulka :P) i myślałem że mam kolczuge i zbroje naraz xD

Adx'92
27-01-2008, 19:06
Iść 19 lvl na dead dragon quest z 2 lf i paść ;(

Godoraj
28-01-2008, 17:09
Ja robilem na orc hell coś takiego, że rzucałem ciała orców na beczke z płomieniem bo chcialem trapnąć pewnego naabka... I przez pomyłke nie zauważyłem tego i wlazłem na yellow hp... A najgorsze, ze ten n00b tam polazł i zajumał moje rzeczy ;(;(;(

Drugą rzeczą jest to, że trenilem na bearach, mialem 2, czytam se forum, potem otwieram okno z tibią i zdążylem zobaczyc 5 bearów atakujących moją postac na red hp... polecialy studde legi, ale na szczeście znalazł sie tam qmpel i mi je oddał, ale skille i level poszły w pizduX(:confused:;(

Lox
29-01-2008, 00:13
Ja na mainie kliknolem na mape zeby moja postać szedla sama na miejsce kolo schodow gdzie sie respią 4 cyce.. akurat tak kliknolem ze postac zszedla po schodach.. a ja w tym czasie czytalem forum... gdy wlaczylem okno tibi zauważylem słynny napis : You Are Dead.

wypadl mi jungle bp i scarf, potem postraszylem ich i oddali :p

gruberek
29-01-2008, 15:58
Kupiłem 10 spearów a nie mogłem wszystkich unieść bo miałem chain armor,jakiś kapelusz,spodnie,8 spearów i buty.Kupiłem i biore wszystkie "to jest za ciężkie"wziołem 8 to samo 6 to samo wziołem 2 i mialem wszyskiego 10spearów;(;( reszte schowałem do baga.Jak wróciłem po baga z 1 spearem baga nie ma;(;(;(alem się wtedy wkur...:evul:

Drupiofpolska
29-01-2008, 16:17
Ja na mainie kliknolem na mape zeby moja postać szedla sama na miejsce kolo schodow gdzie sie respią 4 cyce.. akurat tak kliknolem ze postac zszedla po schodach.. a ja w tym czasie czytalem forum... gdy wlaczylem okno tibi zauważylem słynny napis : You Are Dead.

wypadl mi jungle bp i scarf, potem postraszylem ich i oddali :p

To temat co zdażyło się najgłypszego na rooku a nie na mainie ;s

ArcheologiemJestem
28-03-2009, 22:02
a ja zabilem sie na poision fieldzie kolo szkieletow

CinkoL
29-03-2009, 17:53
Skoro temat został już odświeżony to:

Zaufać niewłaściwej osobie.

Valisha
29-03-2009, 18:13
Zejść do dziury, gdy zapomniałam wziąć liny, wyjść na 9/10 lvl na maina, innym razem gdy się znudziłam graniem jako rookstayer, wyszłam inną postacią na 12 z wieloma wartościowymi rzeczami na rooku., oraz wejść na 4lvl do dziury ze szkieletami mając 30 hp z nadzieją, że mnie nie zabiją ;)

Duch Guardi
30-03-2009, 16:24
-Jeszcze za czasów 7.4 ,gdy w training roomie nie było schodów dałem się zamknąć i stałem jak kretyn dwie godziny.
- Zrobiłem katana quest bez liny co przypłaciłem życiem i nagrodą z questu

Old_Game
30-03-2009, 16:31
Spotkać "Breegozusnoobem"

A tak na serio to expić na ratach do 8 lvl

Beh0lder
31-03-2009, 15:48
Zostawic trapa kumplowi i pojsc do kibla ....
skutek oczywisty .... (to nie kumpel mnie trapnoł tylko jakis 30 lvl sie wpieprzyl...)

Enqill
31-03-2009, 21:20
sam jestes "blont"

Vyohman
31-03-2009, 22:19
Co zrobiłem najgłupszego na rooku?
Nic, bo jestem super graczem.

Beh0lder
31-03-2009, 23:43
@up 0 samokrytyki xD

@3up ty sam z siebie jestes taki głupi czy ktoś Ci za to płaci?

Kwlsk265
01-04-2009, 18:02
@Beh0lder

ja mu płace , odczep sie od niego

@Topic

hmm, zapłacić 5gp za 10 minut seksu w tibii <lol>

UagodnyBoleq
03-04-2009, 16:07
mi jak dałem się oszukać jednemu facetowi <położyłem cały mój majątek na stole> brat mnie wystraszył i nacisnąłem strzałkę xD wyszedłem z stołu a tu jakiś facet mnie wypchnął i zabrał all itemy xD (najlepsze wyposażenie na rooku , bow , armor , buty itd. strzały , 500 gp)

Jawaaxe
05-04-2009, 12:24
ja grałem pierwszy raz na pvp serw. Myślałem że na rocku jest pvp i kolo mi groził jak mu chain arma niedam i mu oddałem ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(

przemexc
27-02-2010, 20:40
ja kupiłem mace za 300gp :evul: :evul: :evul: :evul: :evul: :evul: :evul: :evul:

dagi12
27-02-2010, 21:02
Najgłubsza? Hmmm... może danie gościowi 200gp, żeby przestał trapować, a potem pod innym nickiem założyć temat na tym forum tylko po to, żeby to wszystkim oznajmić :D

Ameriov
27-02-2010, 22:54
Sprzedałem Antidote Rune za 10k, zaraz po upie kiedy je wycofano.

Shivek
28-02-2010, 10:13
A ja nie odwiedzałem mojego depo chara przez miech po upie i 10 antidote znikło bezpowrotnie (1lvl depochar :< )

Fpitolony w sprawe
28-02-2010, 12:56
E tam, ja właśnie straciłem całą kolekcje (20 run, lfow, 13 MLW, knife i wszystkiego po 100 - jaja, ciastka, addon itemy itp.)

Vryysas
02-03-2010, 16:54
Expić bez beatów. (Słuchania, a jak!)

mattie1333
02-03-2010, 23:44
No to to was rozwali ;)
kolega polecil mi tibie ale nie wiedzialem o co w niej chodzi itp. a wiec po wejsciu do gry to bylo przed "tutorial" odrazu dostawales itemki no to jak juz dostalem to odrazu na expa :) po szukaniu potworow ponad z godzine znalazlem farme i zaczolem zabijac owieczki :D zabijalem chyba z 5 godzin potem sie wkurzylem bo exp stal w miejscu i wylaczylem tibie, Na drugi dzien poszedlem do kolegi i powiedzialem ze gra jest do d..y a on na to "czemu ? " no ta ja mu mowie ze zabijalem to owieczki z 5 godzin a nadal 1 level mam, jak zaczol sie smiac to smial sie chyba z godzine :D potem mnie zaprowadzil na raty i tak zaczela sie moja historia z tibia :D

CichyRumak
14-04-2010, 15:56
@up
a teraz to który masz lvl?
6?

Wertyk
27-04-2010, 14:04
No to to was rozwali ;)
kolega polecil mi tibie ale nie wiedzialem o co w niej chodzi itp. a wiec po wejsciu do gry to bylo przed "tutorial" odrazu dostawales itemki no to jak juz dostalem to odrazu na expa :) po szukaniu potworow ponad z godzine znalazlem farme i zaczolem zabijac owieczki :D zabijalem chyba z 5 godzin potem sie wkurzylem bo exp stal w miejscu i wylaczylem tibie, Na drugi dzien poszedlem do kolegi i powiedzialem ze gra jest do d..y a on na to "czemu ? " no ta ja mu mowie ze zabijalem to owieczki z 5 godzin a nadal 1 level mam, jak zaczol sie smiac to smial sie chyba z godzine :D potem mnie zaprowadzil na raty i tak zaczela sie moja historia z tibia :D


żenada.
powiedzialbym ci slowo na "W" ale nie zaryzykuje bana.

Salvien
27-04-2010, 18:20
Ja tak samo , niechcący wyrzuciłem klucz do questa na katanę 8o
Dawne dzieje

Crunsher
09-05-2010, 15:20
Mnie nie pobijecie. Chciałem się z gościem ścigac w basenie, ale ciągle przegrywałem ( niższy lvl miałem.) On powiedział, że mam za ciężkie eq i że mam je wywalic do morza, i się nabrałem :(.


@down przbiłeś mnie -.-

Nylan
09-05-2010, 17:11
Mnie nikt nie przebije :D Oddać dice obcej osobie \o/ xD

Hexus
22-05-2010, 19:06
Może i cie nie przebije ale sprzedałem posion daggera za 650 gp, chcialem za 100 (7.8 chyba). ;)

Latin
03-06-2010, 21:32
@up

ale to głupie, gigantyczna porażka

Kiedyś kiedy jeszcze ser był grupowany pojedynczo, a ja miałem ok. 10 lat, stwierdziłem że w bagu nie starczy mi miejsca, wykombinowałem że wsadzę do baga zdechłego rata i w nim będę trzymać rzeczy, wsadziłem do niego moją kasę(!), żeby fajnie wyglądało(mój portfel to rat, jestem cool), po chwili ku mojemu zdziwieniu rata nie dało się otworzyć(zgnił) i moje oszczędności przepadły.

Xarashi
07-06-2010, 22:23
No a ja to taki noob bylem... Mialem gdzies z 9 lat zaczolem grac w tibia. Jak zobaczylem zabita kure, to wyglodala jak maczuga na lanicuchu. Wiec bilem z fist fighting do level 4. A potem mi kolega powiedzial ze to nie bron.

Cremacer
11-06-2010, 14:40
A mnie jak poison spider zatrul to exitlem sie z gry bo myslalem ze mi cale hp zjedzie ;p potem wlogowalem sie na redzie i 10 potworkow kolo mnie i dedzik;p

groza10
11-06-2010, 15:29
Na pierwszej postaci wszedłem do dziury bez liny i czekałem xD Tydzień ;p

Diablo91
11-06-2010, 19:09
Co najgłupszego zdarzyło mi się zrobić na rooku?

Pozostać na nim po 8 lvl. :)

THC_Bracie
10-07-2010, 16:20
kiedys kumpel rzucil mi na skrzynke w tym jakby depo na rooku jakies free itemsy i pozniej co chwile podchodzilem do tych skrzynek, klikalem na nie i w ogole kombinowalem i go pytalem "ej czemu juz sie itemy nie chca pojawic?"

Wyzzer
10-07-2010, 16:27
grajac pierwsza postacia co chwila zmienialem bronie, tj. z cluba na sabre, potem z sabre na axe, z axa na mace i tak w kolko. nie musze dodawac, ze nie dosc, ze z rooka wychodzilem miesiac, to jeszcze wszystkie skille na poziomie mniej wiecej 13.


No a ja to taki noob bylem... Mialem gdzies z 9 lat zaczolem grac w tibia. Jak zobaczylem zabita kure, to wyglodala jak maczuga na lanicuchu. Wiec bilem z fist fighting do level 4. A potem mi kolega powiedzial ze to nie bron.

so how old are you now ?

Wilkuo
10-07-2010, 18:36
Najlepsze na rooku było to, że nie potrafiłem wejść na drabinkę, męczyłem się chyba pięć minut. Potem jeszcze nabrałem się na klonowanie itemków metodą ctr+q. :D

Santiago
27-07-2010, 19:42
To teraz moja kolej,grałem w tibie swoją chyba 3-4 postacią to był rookstayer z jakiegoś powodu zniechęciłem się do tibi a cały mój majątek to caly najlepszy set 2.6k i tam pare rzeczy kolega blagał mnie żebym mu dał te itemy (to jeszcze było w tibi chyba 8.42) to depo było zapchane wrzuciłem gościowi wszystko co miałem a jak się spytał kto mu to dał to prawie wszyscy ludzie powiedzieli "to byłem ja!!!11" a ja zamiast być dumny z tego że komuś pomogłem to straciłem itemy na daremno ale w sumie sam chciałem komuś oddać te itemy i to była moja najgłupsza sytuacja na rooku.

Pan Klocek
04-08-2010, 11:28
Co najgłupszego zdarzyło mi się zrobić na rooku?

Pozostać na nim po 8 lvl. :)

Ba da bum trrrrrrr! touché! Bardzo dobre kolego, bardzo dobre!

Wiem co najgłupszego zrobił autor tego tematu - walnął byka w tytule :D, co to jest "najgłubsze?" Głupie i grube jednocześnie?

Miclaw
11-08-2010, 23:57
Prawdopodobnie przebije wszystkich (nie czytalem wiekszosci postow :|)
Mialem sobie 100 chicken feathers, 50 honeycombs, 50 wolf paws, 30 bear paws i to bylo na depo-charze. Noobek lvl 1 (tutorial omijałem) + miesiac bez logowania = delete o.0
I tak przy okazji zakonczylem przygode z rookiem (i z reszta cala tibia).
Nie powtorzcie tego bledu.