Pokaż pełną wersje : Wampir
Witam,
Czy na stone tomb na -3 [to chyba za tp] da rade expic 2 x paladin, jeden 35 lvl skills 65, drugi 30 lvl skills 63? W sensie, zeby ubijac tam tez wampira?
Albo czy damy rade na penisula tomb na -3? Tyle, ze tam jest też bone beast, damy rade ubić? szybki on jest? Dysponujemy jedynie utani hurem.
A może dam rade solo? Tylko nie wiem ile tego syfu jest za tp :/ No i ghosty i stalkery :/ Stalkery to jeszcze, llm i z r speara. Ale na Ghotsy zabrać hmm?
No i jak mocno bije wampir/bone beast?
Surphyre
19-07-2007, 21:32
Mozesz sobie spokojnie isc solo na tar tomb z royal spear i dragonka, tam tez jest bonebeast i wampy mummie slimy itp. ale jak bedziesz sobie lurowal to spokojnie dasz rade, bonebeast niejest taki szybki ale potrafi walnac combo ;p
vampire ci walnie 100+ max + life drain i czesto paralizuje wiec uwazaj
ale na tar jest te necro :/ wolałbym któryś z tych dwóch, bo tam najlepszy jest właśnie wapmir/bone beast... ;/ Wampir podobno jest wolny, ale boje się tego bone~ bo nie wiem jaki on szybki ;/
Spokojnie, kaczorze dasz rade, vamp jest powolny, bone beast jest średniej szybkości, a taka szybka kaczka jak ty spokojnie dasz rade;).
Wez Uhy, kilka Ihów<potrafią uratować kuper ;p>
I expisz, pamiętaj zakwakaj ich na śmierć!!
pisałem o kaczkach dla śmiechu..
no właśnie... Uhy, Ihy, czy moze po prostu z 2 bp mf i vite/gran? chodzi tez o to, zeby nie zwastowac kasy ;p i ile mniej wiecej expa na h bym tam mial solo?
btw: zeby tam wejsc trzeba miec te cholerne scarab coins? :/ mam tylko 4, wiec dwa wypady... biorac ze soba r speary dlugo tam nie pohunce :/
NaNaNaNa
20-07-2007, 10:44
Ktos Moze Mi Pokazac Na Mapie Gdzie Sa Vampiey I jak sie na nie dostac plx jakas mapka
rekin_lord
20-07-2007, 10:59
Pojedynczy respawn Vampira jest ponizej Dark Catedral (w takim domku ;))
Druid'inio
20-07-2007, 11:01
A może Zmien Bo Na TOmbach Sie Traci =/
Zaan of Araghoth
20-07-2007, 11:28
był taki jeden idealny tomb za tp dla pala , chyba stone ale głowy nie dam bo pallem grałem z pol roku temu :D, ale w każdym razie bone solo jest ciezko bo trzeba pol tomba przelecieć żeby go uje** ^^ exp jest kole 35k/h z minimalnym waste ... no chyba ze vampirka poleci :D
nie no wybrałem te dwa, bo na innych na poziomie z wampami występuja necro, a nawet liche :/ Teraz wyciągam 20-24k epx/h na tombie -2, wiec 35k/h byłoby cudnie... Tyle, że faktycznie dla paladyna uciekać przed mobem taki kawał drogi to zajebi^cie niebezpieczne :/ A wolałbym narazie nie iśc na nic lepszego niż wampy.. a może jest gdzieś expowisko gdzie respiłoby się ich kilka bez żadnego lepszego otoczenia? bo na PoHu troszke się cykam :/ Co chwile archer, GS, czy inne bydle :/
Na Peninsuli wg mnie dla 35 pala za duży resp (w 1 pomieszczeniu 3 vampy, 3 mumie i w pizdu stalkerów i ghostów), a dla paladyna ghosty to duży waste bo musi je bić z run.
ugh.... to lipa :/ To gdzie mozna huncić wapmy? bo jednak na wejście tyle syfu to waste UH/many/hmm :\
Surphyre
20-07-2007, 18:07
Mowie ci idz na tar tomb ja tam huncilem od 40 do 50 lvl palkiem przed updatem, wez blessed wooden stake jak masz jakas tarcze i royal speary jak bedziesz dlugo huncil z tydzien napewno ci vampka wyleci, a o necro sie niemartw necro jest daleko w prawo trzeba isc a poco masz sie tam pchac przez to gowno?
Idz tylko na vampy po <--- od wejscia sa 2 a wyzej stalkery mummie ghule, po ---> masz slimy i tez ghule, crypt schamblery vampir tam jest 1 tylko chyba ale to tez gdzies daleko.
Na dole masz co chwile vampy a nizej nawet ds, bonebeast spokojnie tam sobie poexpisz jedyny problem to to ze tam jest czesto duzo ludzi bo to jeden z najbardziej fajnych tombow i nietrzeba scarab coina ;p
Ghard Lage
20-07-2007, 20:19
Nie chce robić nowego tematu to piszę tu gdzie wyciągne tak z 35-40k/h. Mam 38lvl rp, 70 dista eq bohy a reszta chyba nie ważna. Aha i żeby się minimalnie zwracało.
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.