PDA

Pokaż pełną wersje : Legendy Iridii


Kiełek
26-07-2007, 23:18
Widziałem taki temat na Aldorze i Furorze. Wiem, że nie dodałem wszystkich, najwyżej wyśmiejcie mnie albo coś, bo dałem np. Chealino a o kimś zapomniałem, no ale cóż;<

Elevarm
26-07-2007, 23:45
Royal Demonic...

berger
27-07-2007, 00:13
A gdzie Demonic? Catta Sliver? Gath Vaun? Rhamo? Aless Camero? Odin Darkdeath?.....

....Phoenix Vast? Lort Ripper i Fenshi? xD

mastertomasz
27-07-2007, 00:16
Hmm. Inny: CIRMO <3

Massterralph
27-07-2007, 00:24
Royal Demonic

IridiaCarlinPk
27-07-2007, 01:39
Teebu,Demonic,Maxxonek,Ezekiel

Kiełek
27-07-2007, 02:51
Dno... nie pomyślałem, a z resztą tylko 10 sie mieści : |

Valard
27-07-2007, 11:23
Teebu, Cirmo no i dla mnie osobiście Drago on Iridia =)

Massior
27-07-2007, 11:50
Royal Demonic.

Rediko
27-07-2007, 14:54
Kicia ruchawica;P
Tirain
Cirmo
Monty Sorcerer- chyba takimial nick:P
Asuex ??

-Phoenix-
27-07-2007, 16:58
inny - jamachati

Thoris...
27-07-2007, 18:05
Oczywiscie, ze Royal Demonic. No i Odin jeszcze jest nie do zapomnienia.

Muhmuh
27-07-2007, 18:57
Royal Demonic...

Anas Kiro
27-07-2007, 19:36
Jurand Wyrocznia i Royal Demonic

berger
28-07-2007, 00:57
Up- Arus a kto jest mimo to najbardziej zajebisty? :)


Monty Sorcerer- chyba takimial nick:P
??

Ten kolo, to 1 sza osoba jaka poznalem po wyjsci na maina, w templu carlin! Jak jeszcze gralem Bentero xD

Jinikao
28-07-2007, 01:40
ŚP Royal Demonic jesli chcecie z nim pogadac piszcie do Jajnika w grze-.-

IridiaCarlinPk
28-07-2007, 10:26
Up- Arus a kto jest mimo to najbardziej zajebisty? :)



Ten kolo, to 1 sza osoba jaka poznalem po wyjsci na maina, w templu carlin! Jak jeszcze gralem Bentero xD

haha pamietam montego non stop runy naparzal zajebisty kolo byl:D

Rediko
28-07-2007, 11:02
Hehe monty byl prze h*j :P
Pamietam jak odchodzil z gry to z 60k 10 wydal na manaski i lazil jako smugler :P a 50k rozdal ludzia ;P w tym mi 10k jak jeszcze bylem noobicjuszem

Adrenalina
28-07-2007, 22:49
Oczywiście, że Jurand Wyrocznia i Drago on Iridia (jako pierwszy miał MPA na Iridii). :D

Adolphus Elbragol
28-07-2007, 23:27
Sheilon. : >>>>>>>>


http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/28394

Meferot
28-07-2007, 23:43
prawde mówiąc nie znam żadnego z nich, nie grałem nigdy na tym świecie ale obił mi się o uszy nick: Rhyriel, na niego zagłosowałem :PP

Rankor
29-07-2007, 00:19
Nie bede oryginalny, jesli napisze - Jaero.

Elevarm
29-07-2007, 00:24
Nie bede oryginalny, jesli napisze - Jaero.

CZYM on zasłynął oprócz 'próbowania'?

Miałem z nim styczność za czasów kiedy reaktywował Triad, wydał mi się.. no na pewno nikim wielkim.

Nie mam nic przeciwko niemu, ale nie rozumiem za co jest legendą.

Adolphus Elbragol
29-07-2007, 00:32
CZYM on zasłynął oprócz 'próbowania'?

Miałem z nim styczność za czasów kiedy reaktywował Triad, wydał mi się.. no na pewno nikim wielkim.

Nie mam nic przeciwko niemu, ale nie rozumiem za co jest legendą.

Swego czasu przewodzil Triadzie. Tj. Podczas wojen z Dark Tribe, Changes i Bringers (bodajze wtedy dostal hacka jako jeden z wyzszych lvli na servie, stracil fortune i sporo poziomow).

Valard
29-07-2007, 03:45
Oczywiście, że Jurand Wyrocznia i Drago on Iridia (jako pierwszy miał MPA na Iridii). :D

2 pierwszego miał chyba Coco Shots. Jak się myle to poprawcie, ale to dawno było, można zapomnieć =p

Massior
29-07-2007, 12:43
2 pierwszego miał chyba Coco Shots. Jak się myle to poprawcie, ale to dawno było, można zapomnieć =p

Pierwszego lotnął Kisiak z Odinem i Coco a drugiego lootneli Royal z Drago :)

Kto gra teraz na Jaero? na forum mówią że to nie ten dennis...
Eniłej Everanor też jest legendą w moich oczach B)

Massterralph
29-07-2007, 12:57
@up
masz racje! I to nawet "zywa" legenda

Rastafarians
29-07-2007, 17:28
Hehe, fenomen Everanora jest taki, że on cały czas tworzy legendę.
Podejrzewam, że to jeszcze nie koniec :elf:

Jinikao
29-07-2007, 19:22
CZYM on zasłynął oprócz 'próbowania'?

Miałem z nim styczność za czasów kiedy reaktywował Triad, wydał mi się.. no na pewno nikim wielkim.

Nie mam nic przeciwko niemu, ale nie rozumiem za co jest legendą.

Jaero byl legenda, Moj szacunek zdobył kiedy po śmierci papieza Szwedzi pisali na forum ze on byl tylko glowa kosciola, ze to nei jest miejsce na pisanie takich rzeczy, wtedy Denis napisal cos w stylu "Nie chodzi o to ze umarł papiez chodzi o to ze umarł wielki czlowiek". Dennis byl najlepszym przyjacielem Royala, Denis wziol go do gildi kiedy Royal go zabil na wojnie:) i od tego sie zaczela ich przyjazn

Zibeq
05-08-2007, 12:55
Cirmo
Drago~

nightwish_88
05-08-2007, 14:18
Odin aka Rapo Kage :)

Karolek98
05-08-2007, 23:47
witam... dawno mnie tu nie bylo ale uwazam temat za lekko bez sensowny bo czytajac kogo wy za legendy uwazacie....haha

wiec... troszke sie rozpisze.. bo gralem na iridii od czasow bringers war tzn.. zaczelo sie tak ze dostalem postac na wojne 60rp Qaruz... dokladnie to tylko na 1 battle ktore mialo miejsce w venore ;] i swiat mi sie spodobal w miare. to nastapilo wszystko ten bringers war jak tebuu zostal shakowany. wlasciwie triad uwazalo ze to catta silver hakuje osoby z triadu bo catta byla bardzo bogata...

Nie wiem jak mozecie tego tao fao uwazac za legende jak chlopak w moich oczach niczym sie nie wykazal.. praktycznie on byl dla mnie zerem bo zabijalem go z jurandem dla zabawy.. jeszcze pamietam na tym venore battle jak wylecial z bp uha kusza i kilkoma boltami... a potem ludzie sie dziwia ze takie lvle glupio gina i gildia fragi traci... przykre... dla mnie to byl bardzo wulgarny szczeniak i dysortografa. noo fakt lvl mial wysoki jak na tamte czasy ale sami wiecie... wszystkiego miec nie mozna on wybral gre zamiast edukacji haha ;)

Jaero... wobec jednych lojalny wobec innych...sami wiecie. mnie osobiscie chcial wystawic a prawie mu sie to udalo. chcial mnie zwabic na edron gdzie arcanium czekalo zeby mnie zabic... to bylo jak sie nie myle podczas wojny six sens...

dalej Coco shots. bardzo spoko koles. umial expic i byl w porzadku wobec swoich. nie bal sie walczyc na wojnach, nie bal sie zginac przede wszystkich. jak pamietacie na edron jak sam zrobil pz i myslal ze bedziemy sie bic... ale oczyiwscie nasz commander(haha) asuex powiedzial ze jest nas za malo takze walki nie podjelismy.. patrzylismy jak kolege z gildi zabijaja... zdenerwowalo mnie to bardzo wiec z green leady potem podjelismy ryzykowna akcje ktora dla nas obu skoczyla sie smierca :P bywa..

royal demonic i rhyriel(bezok)... na tych dwoje ludzi to zal mi slow.. owszem legendami to oni zawsze beda ale w zlym tego slowa znaczeniu... kazdy chyba wie jaki byl ich final. dwa beztalencia z pvp sami pewnie wiecie jakim.. z tego co mi koledzy opowiadali to jak szli zabic louiee lee to ja sie dziwie ze ten louiee wogle upadl haha..

lynx cyrus moze byc legenda bo to glownie on doprowadzil do wojny Six Sens.. tamte czasy to ja wspominam wspaniale ;]

dalej... Cirmo... dzieciak w okularach ktory nie mial nigdy honoru. oszust, klamca i przestraszone dziecko neo. bardzo ulegly i ja nie wiem jak mozna szanowac taka osobe. niczym chyba nie zasluzyl zeby go legenda nazywac.

Asuex to jest leggenda taaak;] bardzo duzo mowil o swoim pvp bo na valorii gral. wszystkie akcje ktorymi dowodzil przegrane, i kazda wojna w ktorej uczestniczyl :D hail asuex ;) a sluchac to on nie umial... jak 3 usiadlo na ventriloo albo na guild channelu to sie sluchac nie chcialo (czyt. Aureliuss(mariusz siedzial na tej postatci), Asuex (mateusz) i trzeci to chybba Daniel(jurand)..

green leady - smieszny czlowiek... jak pamietam to my we 2 zawsze latalismy na wojnie i fragi zdobywalismy... a cala reszta to na forum siedziala i odswiezala frag list zeby patrzec chyba ile dostajemy. wobec mnie najpozadniejszy z polakow tamtych czasow... szkoda ze nim gralo kilka osob ale jednego ownera dobrze wspominam :D

aless camero - nie wiem czy wogole ktos z was ta osobe a raczej osoby dobrze poznal. bo cichutki byl. tylko wpadal na doube hero spawn i ludzi wyganial. oczywiscie najpierw sie pytal czy cos polecialo ;]

zapomniales dodac 2 kozakow na tym servie... dobre pvp mieli i spoko ludzie
Rebaw i Gath Vaun...

A najwieksza legenda byl REBAZA... maly lvlem duzy dusza ;] mogl najwiecej na servie haha odkad sie dowiedzial gdzie Cirmo sie uczy ;p hahaha

wogole ciezko dla mnie nazywac te wyzsze lvle legendami skoro gralo nimi po kilka osob...

Massior
06-08-2007, 00:38
RÓŻNI ludzie patrzą na RÓŻNYCH ludzi z RÓŻNEGO punktu widzenia :) Opisałeś się troszke... wielu osob z tej listy zwyczajnie nie znam ale co do Royala to sie nie zgodze. Wogóle za dużo mówisz o PVP a tak naprawde wszystko zalezy od konkretnej chwili, skoncentrowania i innych czynników. Więc osądzanie kto ma dobre a kto ma złe nie jest raczej na miejscu.

BTW HAIL GREEN LEADY xD!

Kiełek
06-08-2007, 04:27
BTW HAIL GREEN LEADY xD!
Hail jak goniła mojego kumpla co grał wtedy chyba Elver Chavera hauahush xD

Karolek98
06-08-2007, 08:09
Kielek... tych co grali green leady bylo 3 chyba.. metrozz, bobster i jeszcze 1:] dla mnie legendy to sa osoby ktore wykazuja konkretny styl.. nie boja sie konsekwencji za swoje czyny i sa w pozadku wobec innych.

Massior
06-08-2007, 11:11
Kielek... tych co grali green leady bylo 3 chyba.. metrozz, bobster i jeszcze 1:] dla mnie legendy to sa osoby ktore wykazuja konkretny styl.. nie boja sie konsekwencji za swoje czyny i sa w pozadku wobec innych.

Grał Bobster, Pewu a Metrozza nie znam osobiście... Eniłej wszyscy wymiatają 8o RD wykazał konkretny styl i nie bał się walczyć o swoje jako jeden z nielicznych. Gdyby nie ten hack...

Karolek98
06-08-2007, 12:29
Grał Bobster, Pewu a Metrozza nie znam osobiście... Eniłej wszyscy wymiatają 8o RD wykazał konkretny styl i nie bał się walczyć o swoje jako jeden z nielicznych. Gdyby nie ten hack...

zaprzeczasz sam sobie. haha ten tekst mnie rozwalil sorry ale... Gdyby nie bal sie walczyc to by nie dal postaci dla kolegow z Aldory... i unikna by hacka i byc moze dzis dzien by jeszcze gral na iridii

Massior
06-08-2007, 13:29
Gdyby nie bal sie walczyc to by nie dal postaci dla kolegow z Aldory... i unikna by hacka i byc moze dzis dzien by jeszcze gral na iridii

Nistety tu Ci przyznam racje to był jego największy błąd, ale zauważ że jakoś we wcześniejszych wojnach stawiał czoła przeciwnikom i nie bał się czy padnie czy nie. A nam brakowało jak i brakuje jednego... ZDECYDOWANEGO LEADERA, który tak wtedy jak i w niedawnych wojnach mógłby poprowadzić zgraną ekipe. Czy chcesz czy nie jest on legendą dla większości w dobrym słowa tego znaczeniu :)

Karolek98
06-08-2007, 13:55
we wczesniejszych wojnach... gram od czasow bringers i jak wojna byla nie widzialem go na zadnym Open battle ;p no ale skoro tak twierdzisz...
A sa polacy ktorzy dobrze dowodza, ale ekipa do dupy ktora boi sie walczyc.. po wszystich wojnach dochodze do wniosku ze na exp maja zawsze czas ale jak wojna to jakis nigdy czasu nie maja sie zalogowac... zreszta czy to wazne? mysle ze nie ;] nie odbiegajmy od tematu

Anum
06-08-2007, 14:48
we wczesniejszych wojnach... gram od czasow bringers i jak wojna byla nie widzialem go na zadnym Open battle ;p no ale skoro tak twierdzisz...
A sa polacy ktorzy dobrze dowodza, ale ekipa do dupy ktora boi sie walczyc.. po wszystich wojnach dochodze do wniosku ze na exp maja zawsze czas ale jak wojna to jakis nigdy czasu nie maja sie zalogowac... zreszta czy to wazne? mysle ze nie ;] nie odbiegajmy od tematu

Banie się o własnego chara to jedno, a drugie to jest chęć słuchania liderą, którą większość Prolacków nie posiada, niestety...

berger
06-08-2007, 14:57
.... bla bla bla...

<jupi> nareszcie znalazlem kogos bardziej zarozumialego od siebie :cup:

Karolek98
06-08-2007, 16:04
mistrzu berger, chociaz bys napisal po czym twierdzisz ze jestem zarozumialy?:) jestem odwazny a nie zarozumialy.

@Anum
oni by sluchali lidera naprawde... ale kazdy uwaza ze wie najlepiej wiec po co ma sluchac lidera? i wszystko jasne ;p

Jinikao
06-08-2007, 17:13
hmm Demonic walczyl w kazdej wojnie od poczatku serva, np jak juz napisalem zabil razem z tao jaero, byla to wojna dark tribe vs triad o ile dobrze pamietam, jednak tycvh czasow nie mozesz pamietac bo wtedy nie grales na iridi, Przegrali war przez kiruga pettersena jednak tao idemonic dolaczyli dotriad po wojnie za zaslugi

Gofin
07-08-2007, 03:31
Wyskoczę z innej beczki, bo napiszę... Austin Vantage
Najlepszy Rookstayer na Iridii (na stan dzisiejszy ma 72lvl) i 9 na wszystkich światach. Jest najlepszym przykładem siły polskich Rookstayerów.

Anum
07-08-2007, 03:45
Wyskoczę z innej beczki, bo napiszę... Austin Vantage
Najlepszy Rookstayer na Iridii (na stan dzisiejszy ma 72lvl) i 9 na wszystkich światach. Jest najlepszym przykładem siły polskich Rookstayerów.

Popraw mnie jeśli się myle... ostatnio miał bana za używanie nielegalnego oprogramowania?

Kiełek
07-08-2007, 09:45
Popraw mnie jeśli się myle... ostatnio miał bana za używanie nielegalnego oprogramowania?
To za post w obronie Calandriun, którego to zaatakował very evul botter Krumgar. Wielki sfe nie botuje to oskarża Polaka hm?

Neztas
07-08-2007, 21:37
Wyskoczę z innej beczki, bo napiszę... Austin Vantage
Najlepszy Rookstayer na Iridii (na stan dzisiejszy ma 72lvl) i 9 na wszystkich światach. Jest najlepszym przykładem siły polskich Rookstayerów.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
jak widze takiego kolesia to zaluje ze nie jestem slepy

Psyholis
08-08-2007, 14:14
Karolek98 po przeczytaniu twojego postu zrozumialem ze to ty jestes jedyna legenda na iridi xD jestes najbardziej odwazny i tylko ty zawsze wychodziles na open battle xD walczyles zawsze sam xD i tylko ty nabijales fragi mogles jeszcze napisac ze kazdy twoj ded byl przez laga albo kicka albo stara ci wylaczyla komputer ;p

Jezdes tlamnie Legentom :*
i jezdes tagi MONDRY

Lisuu-aleniewrl
08-08-2007, 19:19
Phoenix Vast

Lisu
08-08-2007, 19:30
@ up................

Lol.... i z wypowiedzi i z nika

Karolek98
09-08-2007, 23:51
Karolek98 po przeczytaniu twojego postu zrozumialem ze to ty jestes jedyna legenda na iridi xD

nie jestem

jestes najbardziej odwazny i tylko ty zawsze wychodziles na open battle xD walczyles zawsze sam xD

nie wiem czy jestem "najbardziej odwazny" haha...
nie tylko ja zawsze wychodzilem na open battle

walczyles zawsze sam xD

jak wymagala tego sytuacja owszem. Ale nie ZAWSZE ;)

tylko ty nabijales fragi

Na 1 z wojen 3 fragi jedyne zdobyte przez cala gildie byly moje.
Mowa o wojnie Aquilus Occulte czy cos takiego


mogles jeszcze napisac ze kazdy twoj ded byl przez laga albo kicka albo stara ci wylaczyla komputer ;p

3 razy na OP mialem debuga ale przezylem.
raz mi mama wylaczyla kompa na op bringers venore battle :) bylem otoczony.
ALe nastepnego dnia zalogowalem sie i stalem w tym samym miesjcu

A prawde mowiac nie warto zwalac na kicki albo na stara. WOle zginac przez wlasna glupote i sie do tego przyznac. Przynajmniej czlowiek uczy sie na wlasnych bledach prawda?


Jezdes tlamnie Legentom :*
i jezdes tagi MONDRY

Mysle ze sie nie znamy... Ale fajnie byc legendom, co nie ?:*


hahahaha

Kotek92
10-08-2007, 01:40
Karolek98 teraz probujesz sie tlumaczyc i wogole ze to all nie tak.. a kilka postow wyzej umiales na kazdego cos wymyslic i pisales tak jakbys to ty byl od tych wszystkich ludzi lepszy. Nawymyslales na Jaero, Cirmo, Bezoka, Royala itp. a oni wszyscy byli badz co badz jedni mniejszymi drudzy wiekszymi ale legendami iridi wiec skoncz pierdo... eful pvp mastah i wogole lepiej wyjdz!

Karolek98
10-08-2007, 10:45
Karolek98 teraz probujesz sie tlumaczyc i wogole ze to all nie tak.. a kilka postow wyzej umiales na kazdego cos wymyslic i pisales tak jakbys to ty byl od tych wszystkich ludzi lepszy. Nawymyslales na Jaero, Cirmo, Bezoka, Royala itp. a oni wszyscy byli badz co badz jedni mniejszymi drudzy wiekszymi ale legendami iridi wiec skoncz pierdo... eful pvp mastah i wogole lepiej wyjdz!

Ja sie nie tlumacze. Naucz sie czytac. Nie wymyslam tylko stwierdzam fakty, bo w przeciwienstwie do Ciebie mialem stycznosc z tymi osobami, a ty nigdy nie miales i prawdopodobnie miec nie bedziesz. Na temat Bezok'a osoby ktore w poprzednich wojnach walczyly po tej samej stronie maja o nim podobne opinie bo "mialy okazje go poznac". Wiec prosze nie wypowiadaj sie o zeczach i sytuacjach o ktorych nie masz pojecia.

Kotek92
10-08-2007, 16:00
Czytac umiem wiec looz to ty raczej popracuj nad ortografia... Nigdzie nie napisalem ze nie znalem wymienionych wyzej osob wiec nie pierdo.. jak nie wiesz. Teraz oczywiscie bedziesz mowil ze sie nie tlumaczysz i takie tam jednak pare postow wyzej umiales kazdego zjechac i wypominac mu jego bledy jedne glupsze drugie mniej itp. a gdy psyholis napisal posta do ciebie juz zaczales sie tlumaczyc wiec nie pierdo.. ze sie nie tlumaczysz

Neztas
10-08-2007, 20:16
gowno nie legenda co expic tylko potrafi

Jinikao
11-08-2007, 00:29
gowno nie legenda co expic tylko potrafi

Lol kolejny pvp master, ktory uciekal na fibule kiedy chris padl, ja nigdy nie napisalem ze jestem dobry w pvp bo nie jestem a ty inych oceniasz mimo ze sam nie potrafisz, ok nie przegraliscie wojny z terragon ale czy kiedykolwiek walczyles z arc??

berger
11-08-2007, 02:53
@dzinikao up- Nie wygrali jej tez... zakonczylo sie pokojem.

@karolek - Cioty nie cioty stworzyli ten serw, takim jaki jest teraz. Gdyby nie oni inne osoby by tu graly i wsyztsko by wygladalo inaczej.

Bez~
11-08-2007, 14:49
uuuu japierdyle widze,ze jestem jedna z legend Iridii ! <ROTFL>!:o

Bez~
11-08-2007, 15:01
A ja glosuje na Inny!- moj super kumpel Oprzal! - Ruten da'Roc!


dedną Wils the Slayera z Gathem na wojnie kiedys!


'Oprzal (13:51)
to byly piekne czasy'

Karolek98
11-08-2007, 15:58
gath vaun i rebaw to byly kozaki ;)

Jinikao
11-08-2007, 18:25
Berger spacjalnie napisalem "nie przegrali" i nie uzylem slowa "wygrali"

Anienqis
13-08-2007, 21:31
A ja zaglosuje na Jinikao, bo jak ktos go na forum tibi com okreslil, jest 'biggest noob in whole tibia' heeeeee;))))

A serio to, jak dla mnie stary Huxy

IridiaCarlinPk
14-08-2007, 00:24
A ja zaglosuje na Jinikao, bo jak ktos go na forum tibi com okreslil, jest 'biggest noob in whole tibia' heeeeee;))))

A serio to, jak dla mnie stary Huxy

stary huxior potrafil huntowac ludzi no i umial angielski xDD

Harru
14-08-2007, 10:03
haha pamietam jak nowy huxior mial chara chyba ze 2 dni i huncil mnie na 17 sorcu bo nie chcialem jakiemus 20~~ szwedasowi z cave'a wyjsc ;d;d;d

Jinikao
14-08-2007, 17:33
A ja zaglosuje na Jinikao, bo jak ktos go na forum tibi com okreslil, jest 'biggest noob in whole tibia' heeeeee;))))

A serio to, jak dla mnie stary Huxy

Nie klam:]

Natah
14-08-2007, 22:05
Legenda Król arturek za zawziętość btw. tao fao to jest pomyłka ale jak chcecie z nim pogadać "nimi" to idźcie na furore nick imargam.

Anienqis
14-08-2007, 23:07
Legenda Król arturek za zawziętość btw. tao fao to jest pomyłka ale jak chcecie z nim pogadać "nimi" to idźcie na furore nick imargam.

AHAHAHHAAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAHAHAH AHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHAAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHHAHAHAHA
ROZJEBALES MNIE KOLESSSS KROL ARTUREK I LEGENDAA HAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH, jedyne z czego zaslynal to chyba expienie 105 ek na soldach pod kazz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

bajabongo
15-08-2007, 01:14
Rebaw?:O:O

Mocny Smok
15-08-2007, 15:52
Legenda - stary Mocny Smok [52 lvl block demon , grorlam , itp itd a i jeszcze jedno :)) Troche kasy straciliscie prze zemnie no i oczywiscie Pvp!!! ] Oprocz Mnie legenda tibi byl Royal demonic , Feifna Mag :)) Ryhiel.

Ahah pamietam jak chyba w 6 nie mogliscie mnie zabic [ jurand , mewtu i paru cienkich bolkow - Dzien po update Libery Bay itp :D ]

Lolitka > : D

Teraz co sie dzieje z ta tibia to kino .... Spadla nizej niz dno

Pozdrawiam moich fanow :PP

bajabongo
15-08-2007, 15:57
Legenda - stary Mocny Smok [52 lvl block demon , grorlam , itp itd a i jeszcze jedno :)) Troche kasy straciliscie prze zemnie no i oczywiscie Pvp!!! ] Oprocz Mnie legenda tibi byl Royal demonic , Feifna Mag :)) Ryhiel.

Ahah pamietam jak chyba w 6 nie mogliscie mnie zabic [ jurand , mewtu i paru cienkich bolkow - Dzien po update Libery Bay itp :D ]

Lolitka > : D

Teraz co sie dzieje z ta tibia to kino .... Spadla nizej niz dno

Pozdrawiam moich fanow :PP

a co zrobil takiego demonic? oprocz tego ze sharowal i wbil jako pierwszy 100 lvl? oddal passy dla nemtora i go shakowali? hmm? hm?

Kiełek
15-08-2007, 16:14
Teraz co sie dzieje z ta tibia to kino .... Spadla nizej niz dno

NA PREZYDENTA GO!

Fejkowiec
15-08-2007, 16:25
Grałem na iridii od poczatku serva przez jakis czas i zaglosowalem na Tao Fao, choc mialem na oku tez neo montana, jurand wyrocznia i chealino [pamietam jak na battle padl, przyszedl znowu i drugi raz padl na 35 lvlu xDDD]

old times<3

Massior
15-08-2007, 17:59
a co zrobil takiego demonic? oprocz tego ze sharowal i wbil jako pierwszy 100 lvl? oddal passy dla nemtora i go shakowali? hmm? hm?

Użyj tic-taca i odpowiedz sobie sam. HMmMmMm? HmMMmMmmMmMmm? ;|

bajabongo
15-08-2007, 20:11
:OO a moze Ty mi geniuszu powiesz lol ;]

Massior
15-08-2007, 23:13
:OO a moze Ty mi geniuszu powiesz lol ;]

Pewnie słyszałeś o nim jedynie z z opowiadań innych osób i nigdy nie zamieniłeś z nim ani słowa. Jeżeli mylę się to powinieneś wiedzieć że w jednych z pierwszych wojen odgrywał znaczące role (m. in. zabił Jaero po solowej akcji, po czym ich przyjaźń zaczęła się na dobre), Jako pierwszy player na Iridii osiągnął 100 poziom i Ci którzy go znali wiedzą w jakim stylu to zrobił, a przede wszystkim nie bał dupy że padnie i próbował dowodzić grupą "naszych" Polaków aż do pewnego momentu, co przyznam było jego największym błędem... Ale cóż z tego później przeniósł się na askarę gdzie był jednym z pierwszych 100 lvlków też i tam :) Aktualnie tak jak i ja ma za mało czasu na tą gre...

Edit: nie wierzysz? luknij tu : http://img408.imageshack.us/my.php?image=royalgc7.jpg

Natah
15-08-2007, 23:52
AHAHAHHAAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAAHAHAH AHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHAAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHHAHAHAHA
ROZJEBALES MNIE KOLESSSS KROL ARTUREK I LEGENDAA HAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH, jedyne z czego zaslynal to chyba expienie 105 ek na soldach pod kazz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie znasz się to nie powinieneś udzielać głosu tutaj.

Miniek
16-08-2007, 01:43
Nie znasz się to nie powinieneś udzielać głosu tutaj.



chyba jednak sie zna hahhaha
to ktos dojebal z ta legenda xD

bajabongo
16-08-2007, 01:54
Pewnie słyszałeś o nim jedynie z z opowiadań innych osób i nigdy nie zamieniłeś z nim ani słowa. Jeżeli mylę się to powinieneś wiedzieć że w jednych z pierwszych wojen odgrywał znaczące role (m. in. zabił Jaero po solowej akcji, po czym ich przyjaźń zaczęła się na dobre), Jako pierwszy player na Iridii osiągnął 100 poziom i Ci którzy go znali wiedzą w jakim stylu to zrobił, a przede wszystkim nie bał dupy że padnie i próbował dowodzić grupą "naszych" Polaków aż do pewnego momentu, co przyznam było jego największym błędem... Ale cóż z tego później przeniósł się na askarę gdzie był jednym z pierwszych 100 lvlków też i tam :) Aktualnie tak jak i ja ma za mało czasu na tą gre...

Edit: nie wierzysz? luknij tu : http://img408.imageshack.us/my.php?image=royalgc7.jpg

a Ty to jestes zajebistyyyyy :O
tak wlasciwe to i ja jestem na tym ss ;)))))
z Nevainem biegalismy po tiquandzie (pamietam jak uciekal przed tarantula :d)
Saffonia czyscila moj pierwszy of quest :o
z Laki Looqiem huncilismy hero
itd;)
ogolnie bylo klawo ale co do demonika zdania nie zmienie bo wbicie 100 lvl sharujac to raczej nic wielkiego. A co do tego zajebistego fragowania to spytajcie ludzi z Aldory ;) i musze Ci powiedziec ze nawet Ciebie z Evullera w ciul dlugo znam ;) i tez wtedy miales 8 lvl :o mowisz o askarze gdzie jest hunted?:) wiem ze gdzies mam ssy z gh na fibuli jak gramy w pilke!:O i z ab z akcji w bramie ;O :<

Miniek
16-08-2007, 01:58
Pewnie słyszałeś o nim jedynie z z opowiadań innych osób i nigdy nie zamieniłeś z nim ani słowa. Jeżeli mylę się to powinieneś wiedzieć że w jednych z pierwszych wojen odgrywał znaczące role (m. in. zabił Jaero po solowej akcji, po czym ich przyjaźń zaczęła się na dobre), Jako pierwszy player na Iridii osiągnął 100 poziom i Ci którzy go znali wiedzą w jakim stylu to zrobił, a przede wszystkim nie bał dupy że padnie i próbował dowodzić grupą "naszych" Polaków aż do pewnego momentu, co przyznam było jego największym błędem... Ale cóż z tego później przeniósł się na askarę gdzie był jednym z pierwszych 100 lvlków też i tam :) Aktualnie tak jak i ja ma za mało czasu na tą gre...

Edit: nie wierzysz? luknij tu : http://img408.imageshack.us/my.php?image=royalgc7.jpg



Ale jaka z niego legenda ? Tak samo Rhyriel to byly tylko H lvle.
Co zrobil Demonic ? Wbil 100 jako pierwszy to jedynie
solo style jaero ? w sumie to 1 raz słysze
w jakim stylu bo ja nie wiem ? zabijal potworki ?
(chyba jescze 'zmienil gildie' ktora dostawala w dupe albo cos) nie jestem pewny bo nie gralem w tedy wiec sie nie wypowiadam
na wojnie co zrobil ? tez nie wiele ( w sumie to nie pamietam jak to z nim wojowalem :| ) pamietam ze dal pasy da nemtorów i go zrokowali, rhyriela i green lejdi tak samo, na dodatek wszyscy sharowali <raczej xD>
zreszta jego kumple mowia ze demonic nigdy nie mial dobrego pvp,
majac 100 rp i walczyc przeciw 70 ( knightowi xD) na starej tibi to wiesz...

pamietam akcje jak wylecialem kashem z huxym, neo montana i kims jescze chyba na gildie scottiego, zlozylismy im 3 sorkow i zjebalismy do pz jakos tak :d

powiadasz w jakim stylu ?
to powiedz mi w jakim stylu walczyl Rebaw ?????
xevo stronger ?
i wielu wielu innych

moje vote na legende idzie wlasnie dla
Xevo Strongera i Rebawa

co do juranda to bardzo wyjatkowy czlowiek...
jestem pod wrazeniem :d
nigdy sie nie wyplacil (no raz za moja sprawa ale bylo glupota nie wyplacic 160 rp za 200k gdy mialem 1kk, tak samo reszta < guild payment > )

zawsze opanowany, spokojny i rozwazny xD
to nie jest JESZCZE legenda
ale napewno bedzie : )

mam nadzieje ze Demonic nie gniewa sie za mojego posta
powiedzialem to co mysle.

IridiaCarlinPk
16-08-2007, 02:31
Pewnie słyszałeś o nim jedynie z z opowiadań innych osób i nigdy nie zamieniłeś z nim ani słowa. Jeżeli mylę się to powinieneś wiedzieć że w jednych z pierwszych wojen odgrywał znaczące role (m. in. zabił Jaero po solowej akcji, po czym ich przyjaźń zaczęła się na dobre), Jako pierwszy player na Iridii osiągnął 100 poziom i Ci którzy go znali wiedzą w jakim stylu to zrobił, a przede wszystkim nie bał dupy że padnie i próbował dowodzić grupą "naszych" Polaków aż do pewnego momentu, co przyznam było jego największym błędem... Ale cóż z tego później przeniósł się na askarę gdzie był jednym z pierwszych 100 lvlków też i tam :) Aktualnie tak jak i ja ma za mało czasu na tą gre...

Edit: nie wierzysz? luknij tu : http://img408.imageshack.us/my.php?image=royalgc7.jpg

na askarze tez mial pierwszy 100lv;p i wogole kto na iridi nie sharowal polowa serwa to sharerzy i nic wiecej tlyko dobrze sie kryli;p

a gnoj Rauer co szprzedal chara i 2 onwer ubijal nim ludzi uczestniczyl w wojnie padl nawet raz! i tylko zabijal i zabijal;/

@Mocny Smok !! nie wiedzialem ze cie jeszcze tu zobacze dalej chcesz kombinowac 50lvle na arc czy cos?

Falcon byl spoko jak na demon huncie zajebal mmsa<pozdro Bezok,Green Leady:D)

A jurand to debesciak xD aaah aaah aaah exori aaaah aaaah aaah aaaah exori ... tak wygladalo jego bicie xDDD zreszta jak padal chea na desercie maly zalazek tego bylo widać xD
EDIT jak ktos zna popcze pozdrowcie go odemnie!

Massior
16-08-2007, 16:33
a Ty to jestes zajebistyyyyy :O
tak wlasciwe to i ja jestem na tym ss ;)))))
z Nevainem biegalismy po tiquandzie (pamietam jak uciekal przed tarantula :d)
Saffonia czyscila moj pierwszy of quest :o
z Laki Looqiem huncilismy hero
itd;)
ogolnie bylo klawo ale co do demonika zdania nie zmienie bo wbicie 100 lvl sharujac to raczej nic wielkiego. A co do tego zajebistego fragowania to spytajcie ludzi z Aldory ;) i musze Ci powiedziec ze nawet Ciebie z Evullera w ciul dlugo znam ;) i tez wtedy miales 8 lvl :o mowisz o askarze gdzie jest hunted?:) wiem ze gdzies mam ssy z gh na fibuli jak gramy w pilke!:O i z ab z akcji w bramie ;O :<

HEh to pewnie ja tez biegałem z Tobą po tiq bo zaraz po update właśnie biegaliśmy w 5 i biliśmy co popadnie w głębi a blokerem był właśnie Nevain :) Apropo RD sprzedał Avajana na 113 lvlu i od tamtej pory gra nim ktoś inny... I sorki za moją niegrzeczność ale nie wiem kto się kryje pod nickiem "bajabongo" Skoro mnie znasz to ja Ciebie też zapewne pamiętam :p

Bez~
16-08-2007, 17:13
@Miniek

miales wtedy bota gnoju! cziterze ! hakerze!

Karolek98
16-08-2007, 22:07
@Bezok
Bot zecz nabyta, wiele osob mialo

@Miniek
zapomniales o gath vaun'ie ktory dzielnie wychodzil z pz prawie codziennie z Rebaw zeby walczyc, a dobrze im to szlo ;]


@topic
Massior, przepraszam ale twierdze ze go**o wiesz bo wklejasz jakies screeny z Royal Demoniciem... ja tez moge bande ludzi zawolac i screen shota sklepac ;p Ale wtedy do niczego nie doszlo jak stali w grupie, i to nie on dowodzil tylko asuex/jurand albo aureliuss :) Royal Demonic nigdy nie dowodzil, on tylko chara dal dla nemtora? czy tam nevara... wszystko jedno :P A jezeli dowodzil to albo do akcji nie dochodzilo albo by dostali :D Ale tego akurat se nie przypominam...
RD sklepal jaero solo? 1 raz slysze... chyba nie ta bajka :]

;]

Jinikao
16-08-2007, 22:52
askara tak mielismy jako 3nd 100 lvl, iridia - massior malo wiesz:( Bezok - sam bota uzywales.

Thorius
17-08-2007, 00:14
Lynx Cyrus :)
Badz tez Jurand Wyrocznia
Moze Evuller ale to troche przesada :S

Mocny Smok
23-08-2007, 21:46
http://i14.tinypic.com/5xiee77.jpg

Legenda :) - Szkoda ze tylko legenda ;[


Tibia po update = jedno wielkie gowno !!! SUX knight i pall maja lepiej to juz kozacza !! Ciekawe czy by grali na poprzednich updatach :/ zal mi ludzi !! Kiedys to bylo cos zbloczyc demona na 52 lvl a teraz to ...

Eh to juz nie jest tibia...

Anum
24-08-2007, 09:56
http://i14.tinypic.com/5xiee77.jpg

Legenda :) - Szkoda ze tylko legenda ;[


Tibia po update = jedno wielkie gowno !!! SUX knight i pall maja lepiej to juz kozacza !! Ciekawe czy by grali na poprzednich updatach :/ zal mi ludzi !! Kiedys to bylo cos zbloczyc demona na 52 lvl a teraz to ...

Eh to juz nie jest tibia...

Jeśli uważasz, że jesteś legendą, bo używasz zmienionych spritów żeby widzieć co jest pod drzewami/lampami to się mylisz.

Mistik Vannesa
24-08-2007, 11:40
Bez wątpienia Royal Demonic:)

Stonecutter
04-09-2007, 22:09
Everanor, no doubt

Reth'ik,
04-09-2007, 22:14
Everanor, no doubt



Popieram (Everanor - legenda "nowej" Iridii) , dodaje jeszcze moim zdaniem najwieksza legende "starej" iridii.... Odin Darkdeath...

TyranX
05-09-2007, 21:40
moj vite to Sir Bandi jest na kazdym battle a ma 16 lvl
na screenach z wojny stoi kolo innych 100 polkow XD

Pajerro
26-09-2007, 15:54
Royal demonic :)

Diabelek
26-09-2007, 18:58
Dla mnie legenda na irdii sa "Kajtki z Venta" xD


Pzdro!
Diabel\

Meteon!
27-09-2007, 19:00
@up.

Proste.

Na forum coraz czesciej, moze bys wpadl na Venta kiedy ?;>

//Metek.

Diabelek
27-09-2007, 23:10
Hmm, niedziela moze?;

Meteon!
28-09-2007, 00:03
Jak nigdzie nie wyrusze, to spoko.

//Metek.

Keon
13-11-2007, 09:25
Kashirus Da'Roc to jest ktos najleoszy na iridi a i jeszcze Mewtu hehe

.Viffarn
13-11-2007, 10:23
nie bo ja jestem najleprzyyyyyy

TheDwarf
21-11-2007, 04:49
hiddarn ftw _/

Crealeth
02-12-2007, 15:32
glosowalem na jurka wyrocznie

Olorion.
02-12-2007, 15:34
Muj glos idzie na belfaw ktury pokazal jak nalerzy expic knightem

Psyholis
03-12-2007, 22:06
Ja na feav
po 1 czlowiek z charakterem
po 2 byl najkrucej w arcanium
po 3 prawdziwy meszczyzna z niego padl dwa razy na batle i chcial tszeci ale niemial w co sie uwdziac xD Uhahaha pozdro ;*

Vincento_Vampire
22-12-2007, 12:20
Zagłosowałem na Chealino, choć legendą są dla mnie wszyscy członkowie Deadly Delight, najlepszej gildii na Iridii!:cup::cup::cup:

Wasz szczerze,
Shane

~

Sepethro
28-12-2007, 05:29
wg. mnie najwiekszą legendą iridii jest Evuller xD bo to przecież Legenda jest ;)

Massior
28-12-2007, 21:37
wg. mnie najwiekszą legendą iridii jest Evuller xD bo to przecież Legenda jest ;)

Nie wiem kim jesteś ale <3 8o

Arthas The Keeper
28-12-2007, 22:29
wg. mnie najwiekszą legendą iridii jest Evuller xD bo to przecież Legenda jest ;)

No tu masz 200% rację jednak uargumentowanie tego to ty masz dupiate ;(.
On jest Legendą przez duże L za to kim jest i jaki Jest w stosunku do obcych mu ludzi, a tym bardziej dla Kumpli <3
@Mass Bro jeszcze raz <3 :***




signed: Usar

Vincento_Vampire
30-12-2007, 19:35
Ja jestem waszą legendą:cup:B)

Massior
30-12-2007, 22:39
No tu masz 200% rację jednak uargumentowanie tego to ty masz dupiate ;(.
On jest Legendą przez duże L za to kim jest i jaki Jest w stosunku do obcych mu ludzi, a tym bardziej dla Kumpli <3
@Mass Bro jeszcze raz <3 :***




signed: Usar

Dzięki za te słowa :) a jaki ja jestem to sam do końca nie wiem... przynajmniej staram sie postępowac tak jak sobie to załozyłem :)

Pozdro Usar <3

Librys
31-12-2007, 19:35
Zdecydowanie Sir Slaviax w tak krótkim czasie tak sie podnieść i wbic taki lvl O.o ;o

Vincento_Vampire
01-01-2008, 18:14
Legendą Iridii jest Chealino oraz jego exura vita0:cup::cup::cup:

Wasz szczerze,
Shane

~

Heram_Elion
03-01-2008, 23:25
Lord-Saimon i Lord Sosna nie jednego juz denerwowalismy :) zaczynajac od Mewtu gdy mial 12 lvl przechodzać przez Ezekiela i Doom Brigade jego ;] konćzac na czasach teraźniejszych xD Pozdro ;*

nie no taki joke ;p Ale mysle ze Teebu jak by go nie hackneli tak samo jak demonica to by ladny mieli level mysle :)

Thalic_Ilunor
09-01-2008, 20:44
Lord-Saimon i Lord Sosna nie jednego juz denerwowalismy :) zaczynajac od Mewtu gdy mial 12 lvl przechodzać przez Ezekiela i Doom Brigade jego ;] konćzac na czasach teraźniejszych xD Pozdro ;*

nie no taki joke ;p Ale mysle ze Teebu jak by go nie hackneli tak samo jak demonica to by ladny mieli level mysle :)
Kpisz sobie?:confused:

Vincento_Vampire
16-01-2008, 16:05
Kpisz sobie?:confused:

Rety, rety, kukiełki i autorytety:o

Wasz szczerze,
Shane

~

Pyrlik
17-01-2008, 15:32
LADY BICZYZ!!!!!! Rhyriel i Sir Slaviax:baby:

Vincento_Vampire
18-01-2008, 00:44
Ja, ja! Wybierz mnie!:cup::cup::cup::cup::]B)

Wasz szczerze,
Shane

~

Bledes
23-02-2008, 21:24
Gryzusia 53lvl na roku !albo Poth ! andrewe poth

Vincento_Vampire
24-02-2008, 23:28
Gryzusia 53lvl na roku !albo Poth ! andrewe poth

albo ja chciałeś chyba napisac!X(X(X(

Wasz szczerze,
Shane

~

Kiełek
22-03-2008, 20:07
Gryzusia 53lvl na roku !albo Poth ! andrewe poth

Najwyżej dostane warna, ale:

O KURWA CO ZA KRETYN JEZU!
Calandriun _/

Vincento_Vampire
23-03-2008, 13:08
Najwyżej dostane warna, ale:

O KURWA CO ZA KRETYN JEZU!
Calandriun _/

ja tez lubie wincenta fajnie spamuje ale szkoda ze go tu nie ma :cup::cup::(

Wasz szczerze,
Shane

~

Kiełek
23-03-2008, 20:53
no oczywiscie winc jest najwienkszom legendom B) <lick lick>

Rosjaninn
24-03-2008, 13:22
Mewtu.:cup::cup:

anonymousexd
24-03-2008, 13:37
LEgenda Iriudii? Wpsizcie w characters na tibia.com "legenda Iridii" i sie dowiecie kto jest legendą iridi xd

WesolyBananek
25-03-2008, 23:07
Lista powinna byc ze 3 razy dluzsza =)

My vote:
Lynx Cyrus
Princess Rosa
RDH
Odin Darkdeath
Naviator

Mocny Smok <33 Hail Last Element (Feifna rlz)
Arthas The Keeper <33 Hail Sky Walkers

@Zimn
Moze i masz racje, moze i niektorzy z tych graczy sharowali, ale niektorzy z nich osiagneli naprawde wiele ;] teraz 3/4 knightow bez bota sie nie rusza... inne profesje podobnie pomimo wszystko wolalbym wybrac ludzi ktorzy sa w votach niz np weirdo k's (to tylko przyklad, no offence)

KtosNaIridii
29-03-2008, 21:21
Neztas-który odkrył, że na Fibula nie ma depotu.!!!

Daggyn
02-04-2008, 19:29
Royal Demonic

Najbardziej zapamiętany (dobrze) h-lvl których pamiętam ... przez te wojne ze swe 3-4 lata temu już nie gra :(

Tobix
05-04-2008, 08:58
hmm...ChealinoChrizzy

-Phoenix-
05-04-2008, 12:53
Chrizzy ? HAHAHAHAH
Jest taką samą legendą jak krol arturek ahahahahha



@vote
inny - krelet ;s

Vincento_Vampire
13-04-2008, 22:56
dla mnie bohaterem jestem ja, tak skromnie dziś, wiem

Wasz szczerze,
Shane

~

Ryba00
15-04-2008, 11:54
wg. mnie Everanor jest legendą iridii

Vincento_Vampire
15-04-2008, 16:24
no ja nie wiem, bo dużo osób bym tu mógł wybrać.

to po co głupoty powypisowywujesz tu sie nie spamujeX(X(X(X(

Wasz szczerze,
Shane

~