PDA

Pokaż pełną wersje : Koniec "Spartanow" - plan pomocy.


Bartas15
30-07-2007, 15:58
Witam wszystkich.
Po wielu miesiacach wrocilem na Berylie z planem pomocy Wave wytepnienia Spartanow i ludzi do nich podobnych;p.Przedchwila wyszedłem z rooka ;d.Zachecam ludzi ,ktorzy chca pomoc do tworzenia druidow,sorcererow najlepiej pacc.Zbierzemy sie jedna gildie i sprobujemy pomoc Wave w wy*****iu wywłok z servera.Jesli zbierze sie grupa 8-10 osob 30 lvl + to juz ładne combo możemy jebac.Z swojej strony moge zrobic gildi ,załatwic kanal Team Speaka lub Ventrillo i jesli ktos nie posiada dac poradnik jak skraszowac Ng bota ,który przyda się nam do sd combo.
O wiecej info prosze pisac na Pw lub tutaj.

Hestoran
31-07-2007, 01:12
Witam wszystkich.
Po wielu miesiacach wrocilem na Berylie z planem pomocy Wave wytepnienia Spartanow i ludzi do nich podobnych;p.Przedchwila wyszedłem z rooka ;d.Zachecam ludzi ,ktorzy chca pomoc do tworzenia druidow,sorcererow najlepiej pacc.Zbierzemy sie jedna gildie i sprobujemy pomoc Wave w wy*****iu wywłok z servera.Jesli zbierze sie grupa 8-10 osob 30 lvl + to juz ładne combo możemy jebac.Z swojej strony moge zrobic gildi ,załatwic kanal Team Speaka lub Ventrillo i jesli ktos nie posiada dac poradnik jak skraszowac Ng bota ,który przyda się nam do sd combo.
O wiecej info prosze pisac na Pw lub tutaj.

Hmm... aktualnie tworze tam druida. niestety facc ale lepsze to niz nic :P

H.L
31-07-2007, 11:13
Ng bota ,który przyda się nam do sd combo.
O wiecej info prosze pisac na Pw lub tutaj.
Obawiam sie że takie naabki nic nie pomogą, a i kordajlik już nie działa

Majkeloo
31-07-2007, 12:05
Witam wszystkich.
Po wielu miesiacach wrocilem na Berylie z planem pomocy Wave wytepnienia Spartanow i ludzi do nich podobnych;p.Przedchwila wyszedłem z rooka ;d.Zachecam ludzi ,ktorzy chca pomoc do tworzenia druidow,sorcererow najlepiej pacc.Zbierzemy sie jedna gildie i sprobujemy pomoc Wave w wy*****iu wywłok z servera.Jesli zbierze sie grupa 8-10 osob 30 lvl + to juz ładne combo możemy jebac.Z swojej strony moge zrobic gildi ,załatwic kanal Team Speaka lub Ventrillo i jesli ktos nie posiada dac poradnik jak skraszowac Ng bota ,który przyda się nam do sd combo.
O wiecej info prosze pisac na Pw lub tutaj.

Hehe, mysle ze wave powinno juz dac sobie samo rade ale nie jest to zly pomysl :]

czarekc21
31-07-2007, 17:40
Nie dosc ze runki macie na hotkey'ach to jeszcze potrzebujecie bota :P
Ja mam dosc...omg

Bartas15
31-07-2007, 20:47
"Hmm... aktualnie tworze tam druida. niestety facc ale lepsze to niz nic "

Mi działa...Dzisiaj gemaro ubiły noob chary Spartanów 30-40 lvl wlasnie sd combo takie wiec no comment panowie ...

blazernh
03-08-2007, 21:52
Nie dosc ze runki macie na hotkey'ach to jeszcze potrzebujecie bota :P
Ja mam dosc...omg


No wiesz . . . hoty to oczywiscie + no ale bez NG idealne combo nigdy nie wyjdzie ;p
nawet za pomoca ventrilo

Ok'rzes
07-08-2007, 12:04
Jak kupi kumpel pacc na acc to zrobie w tydz 40-30 char jakiegos sorca żeby wave'y puszczać itp. Można dołączyć do Big Wave jak już jest taka gildia żeby nie robić burdelu? ;)

Chybciok
09-08-2007, 19:11
"Najlepszy bot toludzkie ręce...":cup:

Pyro Aris
09-08-2007, 19:49
"Najlepszy bot toludzkie ręce...":cup:

no w sumie tak ,bo trzeba jakos bota odpalic :D

Gogar
17-08-2007, 12:00
NG już nie zcrackujecie, mam za to kolegę który zcrackował BlackD i odsprzedaje za 25-30 zł. Jeśli ktoś chce, to pisać na pw.

Eneris
17-08-2007, 15:11
No wiesz . . . hoty to oczywiscie + no ale bez NG idealne combo nigdy nie wyjdzie ;p
nawet za pomoca ventrilo

i tu sie mylisz
http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/29005

Smirtlex
17-08-2007, 19:33
Własnie stworzyłem postyac na beryli bedzie to knight bede tempił spratan odezwe sie

Lubie_orzechy
17-08-2007, 19:34
Własnie stworzyłem postyac na beryli bedzie to knight bede tempił spratan odezwe sie

Życze szczęścia...-.-