PDA

Pokaż pełną wersje : Mały artykuł "?" o Botach.


Scobel
17-08-2007, 14:09
Boty w Tibi


Postanowiłem opisać problem, jakim niewątpliwie jest używanie botów w Tibi. Z racji iż, ostatnio gram na Rookgardzie (już 40 lev :)), wybaczcie mi, iż odnoszenie się głównie do tzw „Wyspy Nowicjuszy”, lecz pamiętajcie, iż problem jest identyczny zarówno na Rooku, jak i na Mainie.

Sam nie wiem, kiedy powstał pierwszy program wspomagający grę w Tibię. Teraz stały się one tak popularne, że z dnia na dzień używa ich coraz więcej osób. Uważają oni, że nic złego nie robią, w końcu to tylko malutkie programy, które wspomagają ich grę. Nic bardziej mylnego. Podam dwa powody:

- gdy używasz owego programu zaczynasz grać nieczysto w stosunku do innych graczy, nieużywających np. Bot`ów,
- używanie w grze innych programów poza oficjalnymi jest zabronione i nie dość, że łamie zasady gry to też prawo,

Programów typu "Boty" jest wiele, ale trzy poniższe są najpopularniejsze wśród graczy:

- Cave Bot,
- Tibia Auto,
- TibiaBot NG,

Oczywiście, są one tylko wierzchołkiem góry lodowej. Programów ułatwiających grę w Tibię jest mnóstwo, zaczynając od MC, MACRO, kończąc na TBI. Lecz to nie wspomagacze gry ogółem są tematem, lecz ich konkretna część, jaką jest Bot’ing..

Co to wogóle jest "Bot`ing" ?

Więc "Bot'ing" to nic innego, jak (wymieniam jego główne opcje) używanie programów takich jak Cave Bot, który po odpowiednim zaprogramowaniu wykonuje za nas szereg czynności, takich jak: samodzielnie chodzenie po wcześniej zaprojektowanej trasie, zabijanie po drodze potworów (nawet graczy), lootowanie. Potrafi także sam nakarmić naszą postać, i po uzyskaniu danej ilości many stworzyć jakąś rune. Posiada też opcje automatycznego leczenia.
Te wszystkie opisane i nieopisane funkcje czynią owe programy "idealnymi" dodatkami do Tibi, lecz nic bardziej mylnego. Psują one urok Tibi oraz wszelkie zasady równości. Są one pisane tylko przez osoby niezwiązane z Cipsofft.
Autorzy nie raz tworzą wspomagacze w dwóch celach:

1 – Zarobku (pełne opcje są po uzyskaniu płatnego kodu),
2 - Hacku (gdzieś w plikach został ukryty program, który prześle nr account i hasło do autora i w ten sposób, na własne życzeni,e stracić możemy cały nasz tibijski dobytek),

Im bardziej rozwija się tibijska społeczność, zarówno pod względem ilości graczy, jak i ich wiedzy, tym więcej przybywa właśnie tego typu programów. A w następstwie przybywa osób, które w ten oto sposób zostały shackowane, i nie raz kończyły po tego typu swą przygodę z Tibią z tego własnie powodu.

Grając na Mainie można na niektórych serwerach nie odczuwać aż tak "Bot`ingu", gdyż jest tam wielu graczy, teren na którym grają jest jeszcze większy, po prostu łatwo się tam ukryć.

Osobiście skale "Bot`ingu" poznałem dopiero na Rookgaardzie.
Stosunkowo mały teren, każdy gracz musi się przez niego na każdym serwerze przewinąć. Jedni używają bot`ów by szybko przejść Rookgaard, ale ostatnio pojawiła się moda na zabłyśnięcie poziomem na Rook`u. Bo jak inaczej można określić stworzenie postaci tylko po to, by w ciągu 5 - 10 dni za pomocą wspomagaczy zdobyć 30 poziom na Rook`u lub 50 na Mainie ?
Ostatni UpDate też przyczyniło się w jakimś stopniu do ułatwienia zdobywania exp na Rook`u poprzez zwiększenie siły ataku, lecz to już inna historia.

Ale i na takich cwanych graczy znalazły się sposoby. Pozostali coraz częściej łączą siły i tworzą Gildie tylko w jednym celu - by wspierać się w raportowaniu i wykrywaniu graczy na wspomagaczach, bez znaczenia, czy na Rook’u czy Maine. GM i CM nie są wstanie wykryć nawet 5% nieuczciwych graczy, więc inicjatywa, z jaką wychodzą sami tibijczycy jest bardzo cenna. Nawet strony o tematyce tibijskiej zaczęły widzieć ten problem np. www.rookstat.com niedawno wprowadził znaczek bezsenności http://img517.imageshack.us/img517/5765/234qy8.jpg, który pojawia się przy nicku danej osoby, jeśli grała ona kiedyś dłużej niż 21h na dobę.

Miejmy nadzieje, iż nowi Tutorzy jak i Senior Tutorzy nie będą wykorzystywać swej pozycji do krycia znajomych praktykujących takie działania Jeśli dziś już nie weźmiemy się poważnie za rozwiązanie tego problemu, to za jakiś czas mogą już nastąpić nieodwracalne zmiany na gorsze i gra dla wielu straci swoja oryginalność.
Zatem pamiętajcie o opcji raportowaniu takich graczy (Ctrl+R), jak i o osobnym dziale w forum tibia.com, w którym zamieszcza się wszystkie skargi na tego typu praktyki.


Ps. Dziekuje Slythia za pomoc :) <rose> - w poprawkach.


1,2x Down
Piterownik & piotrek26111 - wlasnie widac jaki poziom reprezetujecie ...
A ten tekst to normalnie az uwydatnie:
"Jeden z moich znajomych jest prawnikiem i on twierdzi ze w polskim prawie nie jest napisane nic co by zabranialo uzywania nielegalnego oprogramowania w grach komputerowych."
I to wlasnie przez takich psuero-graczy Tibia traci swoj urok.
I ten wlasnie maly art mial wywolac dyskusje (moze i kolejna) na temat tego problemu ...
N/C

Piterownik
17-08-2007, 14:24
I po coś to napisał? Myślisz, że kolejny temat o bottingu coś zmieni? Botowałem - botuję i będę botować. Jeśli ktoś zapłacił za BlackD/NG to napewno nie ma zamiaru przestać botować. Większość botterów nie afkuje (~90%) więc ich zbanowanie jest niemożliwe. Pozdro kolejny antybotterze ;*

piotrek26111
17-08-2007, 14:26
Znowu jakis zakompleksiony czlowiek nie ma co robic z czasem wolnym i sie przypieprza do boterów -.-
- gdy używasz owego programu zaczynasz grać nieczysto w stosunku do innych graczy, nieużywających np. Bot`ów,
No i co z tego? Zamkna mnie w wiezieniu za to ze uzywam bota w tibii? -.-
- używanie w grze innych programów poza oficjalnymi jest zabronione i nie dość, że łamie zasady gry to też prawo,
Jeden z moich znajomych jest prawnikiem i on twierdzi ze w polskim prawie nie jest napisane nic co by zabranialo uzywania nielegalnego oprogramowania w grach komputerowych.
1 – Zarobku (pełne opcje są po uzyskaniu płatnego kodu),
Autorom Tibii bot ng cos nie wychodzi bo za darmo mozna ja scrackowac.
2 - Hacku (gdzieś w plikach został ukryty program, który prześle nr account i hasło do autora i w ten sposób, na własne życzeni,e stracić możemy cały nasz tibijski dobytek),
Zeby temu zapobiec sprawdzamy programy WinHexem.
A w następstwie przybywa osób, które w ten oto sposób zostały shackowane, i nie raz kończyły po tego typu swą przygodę z Tibią z tego własnie powodu.
Takie osoby nie maja prawa nazywac sie boterami. Sa to pseudo-boterzy.
Bo jak inaczej można określić stworzenie postaci tylko po to, by w ciągu 5 - 10 dni za pomocą wspomagaczy zdobyć 30 poziom na Rook`u lub 50 na Mainie ?
Prawdziwi boterzy tworza swoje postacie na botach nie po to zeby sie pochwalic przed kumplami ale zeby potem majac wysoki poziom czerpac wieksza przyjemnosc z gry. Nie gadaj o pseudo-boterach.
Ps. Dziekuje Slythia za pomoc <rose> - w poprawkach.
Slythia zawsze wydawala mi sie taka mroczna, a tutaj prosze, wystepuje po jasnej stronie mocy. Rotfl.
po coś to napisał? Myślisz, że kolejny temat o bottingu coś zmieni? Botowałem - botuję i będę botować. Jeśli ktoś zapłacił za BlackD/NG to napewno nie ma zamiaru przestać botować. Większość botterów nie afkuje (~90%) więc ich zbanowanie jest niemożliwe. Pozdro kolejny antybotterze ;*
Ja nie zaplacilem za NG a scrackowalem i mam za darmo.

Fpitolony w sprawe
17-08-2007, 14:43
Botuja, bo ich mama nie kocha, to musza sie wyzyc wkurzajac ludzi ;<, a pozniej cynia na forum, ze botuja i ich jeszcze nie zbanowali, bo nie maja kumpli ;<
Imo taka jest prawda ;), oczywiscie botterzy sie do tego nie przyznaja... Zaraz pewnie beda mi tu zaprzeczac ;p

Scobel
17-08-2007, 14:47
Botuja, bo ich mama nie kocha, to musza sie wyzyc wkurzajac ludzi ;<, a pozniej cynia na forum, ze botuja i ich jeszcze nie zbanowali, bo nie maja kumpli ;<
Imo taka jest prawda ;), oczywiscie botterzy sie do tego nie przyznaja... Zaraz pewnie beda mi tu zaprzeczac ;p

ONI ? ZAPRZECZAC ? Nie no nie oszukujmy sie ... :) Ale nie chodzi to o wzajemne prowokowanie a jedynie o rozmowe na poziomie, i jedni i drudzy moga wyrazic tutaj swe opinie - za i przeciw. Wiesz wkoncu my nie ukrywamy jaki mamy lev itp itd, a dwaj przedmowcy ... hehe na jaki lev obstawiamy ??:P

Down x1
Piterownik
No to po co tak kupujesz pacc :) ?? Trza w RL uzbierac, do pracy isc, nie kupowac slodyczy :P ... No i jak na Botowanie to twoj lev wybija :) ... Az milo ... to ja bez botowania na rooku mam 40 lev a sa i o wiele lepsi odemnie :). Jesli juz tak mowisz o botowaniu, to uzywajac botow tez trzeba myslec. Bo po co mi bot co daje mi tyle ile sam bez problemu osiagne ?

Dwon x2
piotrek26111
A mi sie wydawalo ze wy botujecie bo grac nie umiecie :) ... No szok wbic ten 30 lev przy obecnej Tibii, szok jakich malo naprawde :) ...
Ale wypociles sie z odpaciem ataku ... braVo ... ale co mnie interesuja twe stosunku z rodzicami czy rowiesnikami ?? Spoko jestes jaki jestes i juz.
"Trudniej jest scrackowac i skonfigurowac bota tak zeby sam expil niz expic recznie. Wiec nie wiem kto tu czegos nie umie? Predzej ci co recznie graja. Bo skoro ktos umie botowac to tym bardziej recznie sie nauczy expic. (jesli juz tego nie zrobil)"
3 minuty robiac wedle instrukcji, trase exp mozna sciagnac. Duzo czytalem jak i testowalem wiec wiem co mowie. No chyba ze laik wtedy to i po kilku dniach nie zrobi :) No i wiesz na Bocie raczej ciezko ustawic by poszedl expic sam na Demonach - co nie jest niemozliwe, a patrzac jak mi lev wzrasta po to by na 100 lev nigdy wczesniej nie widziec np Demona bo sie expilo na OFC to tez inna bajka :) NIE ??

Piterownik
17-08-2007, 14:52
55lvl ek 78/78 jeśli już chcesz wiedzieć. Aktualnie dostałem bana, bo ktoś wycofał mój aktywowany pacc po 15 dniach. Skoro on może mnie tak wychujać to ja mogę botować. Puki nie będzie w Tibi sprawiedliwości będę botował i już. Ja również mam zcrackowanego NG, oraz ~50k odłożone na BlackD (need jeszcze 50k). A bana za bota już miałem, po prostu ustawiłem autologa gdy gm i tak oto dostałem bana. Było to pół roku temu, kiedy nie umiałem jeszcze z niego korzystać. Aktualnie botuję, a raczej botowałem i bana nie dostałem xD

piotrek26111
17-08-2007, 14:56
Botuja, bo ich mama nie kocha, to musza sie wyzyc wkurzajac ludzi ;<, a pozniej cynia na forum, ze botuja i ich jeszcze nie zbanowali, bo nie maja kumpli ;<
Imo taka jest prawda , oczywiscie botterzy sie do tego nie przyznaja... Zaraz pewnie beda mi tu zaprzeczac ;p
Ja nie bede niczego zaprzeczac tylko zadam pytanie: masz na mysli pseudo-boterow czy prawdziwych boterow?

Ja jako prawdziwy boter powiem ci ze z rodzicami mam bardzo dobre stosunki (najlepsze sposrod wszystkich moich kumpli), kumpli tez mam bardzo duzo (jestem zaprzyjazniony praktycznie z kazdym w klasie). Z natury jestem czlowiekiem niezwykle spokojnym i opanowanym (az do przesady), denerwuje sie mniej wiecej raz na pol roku a jak juz sie zdarzy to mam w domu worek treningowy oraz rękawice bokserskie ktore mi podarowal kumpel z okazji przyjecia urodzinowego wiec raczej to z nich bym skorzystal.

Dlaczego botuje, pewnie zapytasz? Bo na 1 lvlu mniej przyjemnie sie gra niz na 30. A mi sie expić po prostu nie chce. Finito.
A mi sie wydawalo ze wy botujecie bo grac nie umiecie ... No szok wbic ten 30 lev przy obecnej Tibii, szok jakich malo naprawde ...
Trudniej jest scrackowac i skonfigurowac bota tak zeby sam expil niz expic recznie. Wiec nie wiem kto tu czegos nie umie? Predzej ci co recznie graja. Bo skoro ktos umie botowac to tym bardziej recznie sie nauczy expic. (jesli juz tego nie zrobil)

A napisalem o 30 lvlu na rooku bo tak pisało w artykule:
za pomocą wspomagaczy zdobyć 30 poziom na Rook
3 minuty robiac wedle instrukcji, trase exp mozna sciagnac. Duzo czytalem jak i testowalem wiec wiem co mowie. No chyba ze laik wtedy to i po kilku dniach nie zrobi :) No i wiesz na Bocie raczej ciezko ustawic by poszedl expic sam na Demonach - co nie jest niemozliwe, a patrzac jak mi lev wzrasta po to by na 100 lev nigdy wczesniej nie widziec np Demona bo sie expilo na OFC to tez inna bajka :) NIE ??
Trasy exp ktore sa w necie do sciagniecia sa do dupy i nie pozwalaja wbijac wiecej niz 5k/h. Wiec chyba jednak nie wiesz co mowisz. I jak najbardziej mozna ustawic zeby sam expil na demonie tylko trzeba umieć. Dobry bot moze robic prawie wszystko to co czlowiek.

Scobel
17-08-2007, 15:19
Trasy exp ktore sa w necie do sciagniecia sa do dupy i nie pozwalaja wbijac wiecej niz 5k/h. Wiec chyba jednak nie wiesz co mowisz. I jak najbardziej mozna ustawic zeby sam expil na demonie tylko trzeba umieć.

No a nawet ustawiajac wlasna trase, tracisz na to dzien dwa zeby bylo dokladne a potem nic juz nie zmieniasz przez dlugi okres. A Botowanie na Demonach jest nie oplacalne nie realne chodz jest teoretycznie mozliwe :)

Down x1
- Prodigy -
Niestety mysle ze twa wypowiedz do nich nie dotrze, przecie oni wiedza LEPIEJ !!. No coz sa ludzie i ludzi czyz nie ... Ale dzieki za wspomaganie w dyskusji :)
Bo ile juz bylo tematow o dowodach i powodach. Ale chyba zadnego nei bylo wktorym by sie na ten temat prowadzilo konwersacje na poziomie. Chyba tutaj jeszcze nikt nie przeklinal :)

- Prodigy -
17-08-2007, 15:24
Trudniej jest scrackowac i skonfigurowac bota tak zeby sam expil niz expic recznie. Wiec nie wiem kto tu czegos nie umie? Predzej ci co recznie graja. Bo skoro ktos umie botowac to tym bardziej recznie sie nauczy expic. (jesli juz tego nie zrobil)


Aha. Czyli bandyci, którzy obrabiają sklepy/banki i Bóg wie co jeszcze tak naprawdę ciężej pracują na pieniądze niż ludzie, którzy zarabiają uczciwie, bo w końcu obmyślić plan trzeba, załatwić jakiś transport, wykonać masę prób, zapoznać sie z grafikiem dyżurów ochrony itd, prawda?

Ja jako prawdziwy boter

Ow, widzę, że społeczność leniwych dupków-boterów zdążyła już sobie ułożyć hierarchię, impresif. Boter guru miszcz najwyższa prawda, prawdziwy boter, boter, pseudo boter, boter łababi?

Dlaczego botuje, pewnie zapytasz? Bo na 1 lvlu mniej przyjemnie sie gra niz na 30. A mi sie expić po prostu nie chce. Finito.

Czasami boję się, że gdyby w tej grze nie było cyfr, życie niektórych ludzi ległoby w gruzach bezpowrotnie. Wzrost samobójstw między "graczami" Tibii o 40% gwarantowany. Nikt nie pyta, dlaczego botujesz, bo każdy dobrze wie ;^)

oczywiscie botterzy sie do tego nie przyznaja...

Czego Ty oczekujesz od ludzi tego typu? ;^)

Piterownik
17-08-2007, 15:39
Ow, widzę, że społeczność leniwych dupków-boterów zdążyła już sobie ułożyć hierarchię, impresif. Boter guru miszcz najwyższa prawda, prawdziwy boter, boter, pseudo boter, boter łababi?
Posłuchaj bo najwyraźniej nigdy nie botowałeś. Ja czerpię przyjemność z botowania i tego nie ukrywam. Lubię siedzieć przed kompem i nic nie robić, tylko patrząc jak mój bocik po*******a na żółwiach. W tym czasie czytam, rozmawiam na gg, siedzę na forach takie jak to i inteligentniejszych oraz w razie potrzeby w roku szkolnym uczę się (tak, tak nawet pro botter chodzi do gim i chce kimś w życiu zostać). Nie moja wina, że ty przez to nie możesz expić, bo wkońcu tibia to egoistyczna gra.

Scobel
17-08-2007, 15:51
Posłuchaj bo najwyraźniej nigdy nie botowałeś. Ja czerpię przyjemność z botowania i tego nie ukrywam. Lubię siedzieć przed kompem i nic nie robić, tylko patrząc jak mój bocik po*******a na żółwiach. W tym czasie czytam, rozmawiam na gg, siedzę na forach takie jak to i inteligentniejszych oraz w razie potrzeby w roku szkolnym uczę się (tak, tak nawet pro botter chodzi do gim i chce kimś w życiu zostać). Nie moja wina, że ty przez to nie możesz expić, bo wkońcu tibia to egoistyczna gra.

No to kurcze tibia cam i filmy ogladaj :) Wkoncu tam tez ktos lub cos exp za ciebie chodz w sumie nie masz do tego dostepu potem :) Wiesz takie tlumaczenie jest bez sensu, bo lubie botowac, bo moge to robie :) Jak by tak bylo w RL swiecie z niektorymi sprawami to by bylo kiepsko nie sadzisz. A co za mlodu sie nauczysz to potem w doroslym zyciu soba prezentujesz :)

Down x1
Milan ognia
Sie zdenerwowal :)

Milan ognia
17-08-2007, 16:05
Oh... przestańcie pierdo... głupoty, że milej się expi 30 niż 1 lvl. W takim razie shostujcie sobie mega pro wyje...anego w kosmos ots, gdzie exp leci tak jak chcecie, możecie nastawić bota na trasie, którą sami stworzycie od początku >zaczynając od podłoża, do monsterków i kwiatków<. Ale nie psujcie zabawy innym. Zaczęliście gracz - podporządkowaliście się pewnemu regulaminowi. Dla was Tibia to tylko cyferki. Dla innych to przyjemność huncenia w teamie, rozmów, spotkań. Ale wy się nie spotkacie... no, chyba że zgracie bota na dyskietkę i wyślecie je w paczce w 1 miejsce. -.-

Piterownik
17-08-2007, 16:25
Dla ciebie przyjemnością jest huncenie etc. a dla mnie botowanie, więc czemu mam tego nie robić? Poza tym póki nie afkuje nie łamię zasad Tibi. Bo wkońcu jak mi udowodnisz że to bot lata a nie ja sam skoro odpisuje i robie inne rzeczy świadczące o tym, że siedzę przy kompie? Poza tym Tibia była od zawsze grą egoistyczną, gdzie najsilniejszy wygrywa. Spójrz na inne gry mmorpg a dokładniej na karę za śmierć. Tylko w Tibi są tak duże straty za dead i tak łatwo go złapać.

Scobel
17-08-2007, 16:27
Dla ciebie przyjemnością jest huncenie etc. a dla mnie botowanie, więc czemu mam tego nie robić? Poza tym póki nie afkuje nie łamię zasad Tibi. Bo wkońcu jak mi udowodnisz że to bot lata a nie ja sam skoro odpisuje i robie inne rzeczy świadczące o tym, że siedzę przy kompie? Poza tym Tibia była od zawsze grą egoistyczną, gdzie najsilniejszy wygrywa. Spójrz na inne gry mmorpg a dokładniej na karę za śmierć. Tylko w Tibi są tak duże straty za dead i tak łatwo go złapać.

Zmien gre na Sapera ?? Chyba to bedzie najodpowiedniejsze, nie sadzisz ??
Tibia to gra, bot to nielegalny dodatek i juz tak zostanie :)
Poprostu tobie sprawia to przyjemnosc ale my umiemy podac racje ogolu i ich poglada i to udowodnic a ty umiesz powiedziec i odpierac atak tylko w swym imieniu. A uzywanie bota jest tak latwe ze wiesz .... :P
Grasz bez bota to sie nauczysz grac tak by zarabiac i przezyc :) Do rozmow ze znajomymi uzywaj komunikatora lub czat no na kurniku mozecie tez porywalizowac.

- Prodigy -
17-08-2007, 16:31
Posłuchaj bo najwyraźniej nigdy nie botowałeś. Ja czerpię przyjemność z botowania i tego nie ukrywam.

Bo, widzisz, niektórzy są dumni z tego, że botują, inni z tego, że nie. Czerpiesz sobie przyjemność z czego Ci się podoba, nie zabronię Ci tego, poprostu mam swój pogląd na temat botów i jego użytkowników i w taki czy inny sposób go tutaj wyrażam.

Nie moja wina, że ty przez to nie możesz expić, bo wkońcu tibia to egoistyczna gra.

Akurat wali mnie, czy ktoś w czasie, gdy ja stoję w guild housie i gram z kumplami w kości, właśnie przegania mnie z levelem, skillami i Bóg wie czym jeszcze, bo odkąd tylko zacząłem grać w Tibię, zawsze częściej patrzę na VIP list, nie na skills window, co samo w sobie już o czymś świadczy i jestem dumny z tego, że sam potrafię rozwijać moją postać, sam zdobywam nią doświadczenie (nie wiem, czy wiecie, ale oprócz tego doświadczenia opisanego cyferkami jest jeszcze inne), a na końcu szczerze mogę przyznać, że postać, której jestem właścicielem jest w całości moją robotą, a nie 80% ja, 20% bot, czy w jakich tam skalach gracie na zmianę z programem. Nie chce Ci się tracić czasu na expienie, mówisz? To nie graj wcale, nie marnuj życia przed głupią gierką, masz tyle innych zajęć, których możesz się czepić.

Poza tym póki nie afkuje nie łamię zasad Tibi. Bo wkońcu jak mi udowodnisz że to bot lata a nie ja sam skoro odpisuje i robie inne rzeczy świadczące o tym, że siedzę przy kompie?

Hahaha, nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale wg. Ciebie łamanie zasad Tibii ma miejsce jedynie, gdy ktoś Ci to udowodni? Tu właśnie tkwi subtelna różnica między uczciwymi graczami, a boterami - brak świadomości własnych czynów, maleńkie sumienie i jeszcze mniejsze ego. Okradłem dziś kiosk, ale nie jestem złodziejem, bo nikt mnie nie złapał.

piotrek26111
17-08-2007, 16:32
No a nawet ustawiajac wlasna trase, tracisz na to dzien dwa zeby bylo dokladne a potem nic juz nie zmieniasz przez dlugi okres. A Botowanie na Demonach jest nie oplacalne nie realne chodz jest teoretycznie mozliwe
Sam jestes nierealny -.- Znam ludzi ktorzy tam botuja a poza tym skoro mowisz ze ustawienie trasy to tylko 1-2 dni to ile w takim razie zajmuje nauka recznego expa na demonie? Gora godzine a potem robisz to juz odruchowo i ile expa wbijesz zalezy tylko od czasu gry -.-
Aha. Czyli bandyci, którzy obrabiają sklepy/banki i Bóg wie co jeszcze tak naprawdę ciężej pracują na pieniądze niż ludzie, którzy zarabiają uczciwie, bo w końcu obmyślić plan trzeba, załatwić jakiś transport, wykonać masę prób, zapoznać sie z grafikiem dyżurów ochrony itd, prawda?
W moim odczuciu oni pracuja lzej fizycznie a mocniej intelektualnie. Tak samo w tibii boter pracuje lzej fizycznie (eee tam, praktycznie to fizycznie wcale nie pracuje bo nie musi miliard razy trafiac z visa) ale za to mocniej intelektualnie nad konfiguracja bota. A zwykly gracz umyslowo w ogole sie nie musi wysilac tylko klepie te dragi z visa odruchowo jak referent w urzedzie. Od razu zaprzeczam jakobym kiedykolwiek zamierzal lamac prawo w realu.
Ow, widzę, że społeczność leniwych dupków-boterów zdążyła już sobie ułożyć hierarchię, impresif. Boter guru miszcz najwyższa prawda, prawdziwy boter, boter, pseudo boter, boter łababi?
Wypraszam sobie stosowanie na mnie okreslenia dupek tylko dlatego ze uzywam bota. Ja jestem leniwym graczem i przy tym normalnym czlowiekiem. Tak, stosuje hierarchie gdyz narezy odroznic pseudo-boterow tj. dzieci 12 lat ktorzy korzystaja tylko z g*wna takiego jak TBI tylko do robienia run itp bo nic w takim dupnym bocie wiecej nie zrobisz (bo nie wiedza jak scrackowac tibiabot ng albo boja sie hacka w tibiaauto i nie maja winhexa zeby sprawdzic pliki) oraz prawdziwych boterów ktorzy mają boty conajmniej tibiaauto i umieja sie nimi skutecznie poslugiwac.
Czasami boję się, że gdyby w tej grze nie było cyfr, życie niektórych ludzi ległoby w gruzach bezpowrotnie. Wzrost samobójstw między "graczami" Tibii o 40% gwarantowany. Nikt nie pyta, dlaczego botujesz, bo każdy dobrze wie ;^)
Juz raz mowilem ze botuje po to zeby mi sie przyjemniej gralo. A zeby sie przyjemniej gralo to musze miec wysoki lvl i duzo kasy. Chyba ze ty jestes w stanie pozwiedzac demone na 10 lvlu lub majac 1k w depo to wtedy respekt.
Jak by tak bylo w RL swiecie z niektorymi sprawami to by bylo kiepsko nie sadzisz. A co za mlodu sie nauczysz to potem w doroslym zyciu soba prezentujesz
Ty nie potrafisz odroznic tibii od rl life? Bo ja potrafie i kieruje sie zasadą ze w grach komputerowych cheatuję a na realu nie.

Zapiszcie sobie to na kartce:
Botuję zeby mi sie potem przyjemniej gralo, a reczne expienie jest nudne jak flaki z olejem

Scobel
17-08-2007, 16:37
piotrek26111
Sa potwory miedzy innymi Demony na ktorych nie oplaca sie expic Botem :) Bot nie do konca bedzie zdawal sobei kiedy ma uzyc runy, bedzie to robil tak jak go zaprogramujesz - czylu juz masz waste. Czyli po dluzszym lub krotszym czasie skonczy ci sie kaska, uhy i runki bo loot z demonow to ciezko kawal chleba i co dalej powrot na rotwormy >?<
No i wiesz Demony, Warlocki sa lekko nieprzewidywalne ... bardziej ci drudzy.
No to zmien gre skoro reczne expienie ci sie nie podoba :)

A i pochwal sie czy scrakowales NG sam czy za pomoca "Poradnik Krok Po Kroku" bo jesli to drugie to raczej juz nie sam. A w co watpie bys zrobil to sam bez poradnika :)

Dla takich jak TY sa OTS nic dodac nic ujac ... :)

piotrek26111
17-08-2007, 16:44
piotrek26111
Sa potwory miedzy innymi Demony na ktorych nie oplaca sie expic Botem :) Bot nie do konca bedzie zdawal sobei kiedy ma uzyc runy, bedzie to robil tak jak go zaprogramujesz - czylu juz masz waste. Czyli po dluzszym lub krotszym czasie skonczy ci sie kaska, uhy i runki bo loot z demonow to ciezko kawal chleba i co dalej powrot na rotwormy >?<
No i wiesz Demony, Warlocki sa lekko nieprzewidywalne ... bardziej ci drudzy.
No to zmien gre skoro reczne expienie ci sie nie podoba :)

A i pochwal sie czy scrakowales NG sam czy za pomoca "Poradnik Krok Po Kroku" bo jesli to drugie to raczej juz nie sam. A w co watpie bys zrobil to sam bez poradnika :)

Dla takich jak TY sa OTS nic dodac nic ujac ... :)
1. Mozna zaprogramowac tak ze bedzie uzywal run w odpowiednim momencie.
2. Ręczne expienie mi sie nie podoba bo jest glupie i beznadziejne ale za to podobaja mi sie hunty, questy, pvp, grafika, mapka, zwiedzanie i wiele wiele innych rzeczy czyli mam juz rezygnowac?
3. Jakbym robil krok po kroku tak jak jest w poradnikach to juz bym dawno nie mial postaci.
4. OTS mi sie niepodobaja bo wchodzą na nich duzo wieksze hity niz w rl tibii.

Piterownik
17-08-2007, 16:46
Ty nie potrafisz odroznic tibii od rl life? Bo ja potrafie i kieruje sie zasadą ze w grach komputerowych cheatuję a na realu nie.
Całkowicie się z tym zgadzam.

Prócz Botów interesuje się programowaniem. Jest to zdecydowanie inteligentniejsze niż gadanie z kumplami, nudne tłuczenie żółwi itd. W trakcie botowania gdy nie mam już naprawdę co robić bawię się w programowanie między innymi php/mysql oraz lekkie podstawy c++.

kuba1324
17-08-2007, 16:47
Sam nie wiem, kiedy powstał pierwszy program wspomagający grę w Tibię.

Z tego co pamietam, byla to 'tibia proxy', program pozwalajacy logowac sie do gry, przy jednokrotnym wpisaniu danych. Normalnie, to musiales przez ok. 15 minut nieustannie wpisywac numer i haslo, zeby wogóle sie zalogowac. Podejrzewam, ze wiekszosc starych graczy uzywala tego cuda.(Wtedy pojecie 'BOT' jeszcze nie istnialo. 'Dzisiejsze' wspomagacze powstaly kilka miesiecy pózniej.)

Wlasnie po opublikowaniu tibia proxy, Cipsoft zaczal walczyc z botami, tzn. wprowadzili kolejki do gry, co bylo duzym ulatwieniem dla wszystkich graczy. Gdyby nie boty, tibia nie ewoluowalaby znacznie przez te kilka lat. Nie zmienia to jednak faktu, ze uzywajac wspomagaczy zachowujemy sie nie'fair' wobec innych graczy.

- Prodigy -
17-08-2007, 16:57
Wypraszam sobie stosowanie na mnie okreslenia dupek tylko dlatego ze uzywam bota. Ja jestem leniwym graczem i przy tym normalnym czlowiekiem.
Nie twierdzę, że nie jesteś normalnym człowiekiem, użyłem określenia "dupek" zwracając się do Ciebie, jako osoby, którą jesteś w czasie gry, nie kimś na codzień w normalnym życiu. W końcu "potrafisz odróżnić Tibię od normalnego życia", prawda? ;^). A użyłem takiego, a nie innego zwrotu, bo taki i inny sposób zwykłem okazywać mniejszy szacunek, bądź jego całkowity brak ludziom, którzy wg. mnie na to zasługują. W rl możesz sobie być Matką Teresą i wydawać wszystkie fundusze na dożywanie dzieci w Afryce. W Tibii oszukujesz, więc tak się zwracam.

W moim odczuciu oni pracuja lzej fizycznie a mocniej intelektualnie.
Co nie zmienia faktu, że wciąż są tylko żałosnymi złodziejami, którzy nie potrafią zarobić bez zabierania innym. Ten fragment wygląda bynajmniej jakbyś pochwalał złodziejstwo, albo był obojętny co do złodziei. Jesteś? Nawet jeśli potrafisz rozróżnić rl od Tibii, to jestem pewien, że masz świadomość, że działasz w podobny sposób. Może i szkodliwość mniejsza, ale ciągle chodzi o to samo - nieuczciwość.

Juz raz mowilem ze botuje po to zeby mi sie przyjemniej gralo. A zeby sie przyjemniej gralo to musze miec wysoki lvl i duzo kasy. Chyba ze ty jestes w stanie pozwiedzac demone na 10 lvlu lub majac 1k w depo to wtedy respekt.

Wybacz, ale nie jestem obeznany - od którego levela robi się przyjemnie już bez bota? I od jakiej ilości kasy? A co do zwiedzania Demony, to nie jest żadną miarą przyjemności w tej grze. Chcę zwiedzać - zwiedzam to co mogę na moim levelu i funduszami. Chcę lepiej - expie, żebym mógł. Uczciwie. A jeśli dla Ciebie expienie do 50 levela i 200k na bocie, "z przymusu" (bo przecież nie będziesz siedział i gapił się w ekran jak frajer, no nie?), to konieczność, a od 51 i 201k bez bota to przyjemność, to również respekt.

Rothes
17-08-2007, 16:57
Ja nie zaplacilem za NG a scrackowalem i mam za darmo.Od razu zaprzeczam jakobym kiedykolwiek zamierzal lamac prawo w realu.Czy tylko ja tu widzę antagonizm?Wypraszam sobie stosowanie na mnie okreslenia dupek tylko dlatego ze uzywam bota. Ja jestem leniwym graczem i przy tym normalnym czlowiekiem. Tak, stosuje hierarchie gdyz narezy odroznic pseudo-boterow tj. dzieci 12 lat ktorzy korzystaja tylko z g*wna takiego jak TBI tylko do robienia run itp bo nic w takim dupnym bocie wiecej nie zrobisz (bo nie wiedza jak scrackowac tibiabot ng albo boja sie hacka w tibiaauto i nie maja winhexa zeby sprawdzic pliki) oraz prawdziwych boterów ktorzy mają boty conajmniej tibiaauto i umieja sie nimi skutecznie poslugiwac.Jesteś pseudo-boter!!! Prawdziwi uber-mega-cool-boterzy piszą własne boty, a nie konfigurują i crackują gotowe!

Ciekawe jest również czy sam złamałeś zabezpieczenia tego bota, czy znalazłeś (lub co gorsza kupiłeś na Allegro) gotową instrukcję krok po kroku idiot-friendly jak to zrobić.

Temat rzeka... każdy boter zawsze będzie się usprawiedliwiał, że expienie jest nudne, że woli się pouczyć w RL, że w ten sposób dowartościuje się, bo on jest pro i potrafi skonfigurować bota, a kto inny bezmyślnie vis'uje te nieszczęsne dragi. Zapominacie tylko, drodzy boterzy, o jednym - gry stworzone są dla rozrywki, skoro was bawi granie na bocie (a raczej patrzenie jak on gra za was, ciekawe czy w RL ktoś wam tyłki też podciera, bo robienie tego samemu was nie bawi) to nie śmiejcie się z ludzi, którzy czerpią przyjemność z ciężkiej pracy i patrzenia na jej efekty.

O tym, że Tibia może być wspaniałą grą jeśli tylko dobierze się odpowiednich ludzi i zapomni o tych durnych cyferkach nie wspominam, bo tego to nigdy żaden boter nie zrozumie i nie odczuje na własnej skórze.

piotrek26111
17-08-2007, 17:16
Nie twierdzę, że nie jesteś normalnym człowiekiem, użyłem określenia "dupek" zwracając się do Ciebie, jako osoby, którą jesteś w czasie gry, nie kimś na codzień w normalnym życiu. W końcu "potrafisz odróżnić Tibię od normalnego życia", prawda? ;^). A użyłem takiego, a nie innego zwrotu, bo taki i inny sposób zwykłem okazywać mniejszy szacunek, bądź jego całkowity brak ludziom, którzy wg. mnie na to zasługują. W rl możesz sobie być Matką Teresą i wydawać wszystkie fundusze na dożywanie dzieci w Afryce. W Tibii oszukujesz, więc tak się zwracam.
Ok, w takim razie nie mam do ciebie pretensji. Niech bedzie ze jestem dupek w tibii. (nie przejmuje sie tym) ;)
Co nie zmienia faktu, że wciąż są tylko żałosnymi złodziejami, którzy nie potrafią zarobić bez zabierania innym. Ten fragment wygląda bynajmniej jakbyś pochwalał złodziejstwo, albo był obojętny co do złodziei. Jesteś? Nawet jeśli potrafisz rozróżnić rl od Tibii, to jestem pewien, że masz świadomość, że działasz w podobny sposób. Może i szkodliwość mniejsza, ale ciągle chodzi o to samo - nieuczciwość.
Z botami w tibii jest tak ze one sa legalne w swietle prawa, zlodziejstwo nie.
Wybacz, ale nie jestem obeznany - od którego levela robi się przyjemnie już bez bota? I od jakiej ilości kasy? A co do zwiedzania Demony, to nie jest żadną miarą przyjemności w tej grze. Chcę zwiedzać - zwiedzam to co mogę na moim levelu i funduszami. Chcę lepiej - expie, żebym mógł. Uczciwie. A jeśli dla Ciebie expienie do 50 levela i 200k na bocie, "z przymusu" (bo przecież nie będziesz siedział i gapił się w ekran jak frajer, no nie?), to konieczność, a od 51 i 201k bez bota to przyjemność, to również respekt.
Nie powiem ci od ktorego lvl i od jakiej ilosci kasy bo to zalezy gdzie chcesz lazic. Inne sa wymagania na szczury a inne na orshabaala. Zwiedzanie terenow gdzie sie jeszcze nie bylo to najprzyjemniejsza czesc gry. A jakbym gral uczciwie to zeby pozwiedzac musialbym przesiedziec mase godzin przy komputerze grajac w tibie. A mi sie po prostu nie chce. Ja chce tylko robic to co przyjemne w grze komputerowej bo gry komputerowe sa od tego zeby sprawialy przyjemnosc a nie nudziły. Expienie jest dla mnie nudne dlatego tego nie robie. Botowanie traktuje jako koniecznosc, zeby potem sie pobawić w tibii. Bo myslisz ze chcialoby mi sie recznie wbijac np 60 lvl zeby w ogole wejsc przez bramke lvl demony? Musialbym sie na sile do tego zmuszac i gra zamiast przyjemnosci sprawialaby mi nude. A jakbym zrezygnowal z expienia to bym nie poszedl na demone (bo mialbym za maly lvl i przez bramke lvlowa bym nie przeszedl) czyli tez bym nie mial przyjemnosci. Poza tym ta demona to tylko przyklad bo ja juz dawno tam bylem.
Jesteś pseudo-boter!!! Prawdziwi uber-mega-cool-boterzy piszą własne boty, a nie konfigurują i crackują gotowe!
Rotfl. Ktos kto pisze bota nazywa sie programista a nie boter.
Edit: Ciekawe jest również czy sam złamałeś zabezpieczenia tego bota, czy znalazłeś (lub co gorsza kupiłeś na Allegro) gotową instrukcję krok po kroku idiot-friendly jak to zrobić.
Juz wczesniej mowilem ze jakbym korzystal z gotowych instrukcji to bym nie mial postaci.
Temat rzeka... każdy boter zawsze będzie się usprawiedliwiał, że expienie jest nudne, że woli się pouczyć w RL, że w ten sposób dowartościuje się, bo on jest pro i potrafi skonfigurować bota, a kto inny bezmyślnie vis'uje te nieszczęsne dragi. Zapominacie tylko, drodzy boterzy, o jednym - gry stworzone są dla rozrywki, skoro was bawi granie na bocie (a raczej patrzenie jak on gra za was, ciekawe czy w RL ktoś wam tyłki też podciera, bo robienie tego samemu was nie bawi) to nie śmiejcie się z ludzi, którzy czerpią przyjemność z ciężkiej pracy i patrzenia na jej efekty.
Dla mnie gra to przyjemnosc a nie ciezka praca. Dlatego stawiam bota i czekam na moment kiedy w koncu bede mogl czerpac z gry przyjemnosc. Bo nie wiem jak kogos moze bawic bicie ratow na 1 lvlu, mnie nudzi.
O tym, że Tibia może być wspaniałą grą jeśli tylko dobierze się odpowiednich ludzi i zapomni o tych durnych cyferkach nie wspominam, bo tego to nigdy żaden boter nie zrozumie i nie odczuje na własnej skórze.
O tym jak istotne sa te durne cyferki swiadcza bramki lvlowe. Majac dupiasty lvl nigdzie nie pojde i gra mnie nudzi. Chyba ze ktos lubi wieki przesiedziec na trollach -.-

Piterownik
17-08-2007, 17:17
Co do hierarchii boterów. Na Celeście znajduje się nawet Szwecka gildia łącząca botterów - Ias Angels. Sam jej leader, Ias'Knight wielokrotnie został przyłapany na botowaniu. Ofc oficjalnie gildia jest zwykłym stowarzyszeniem, ale większość graczy wie, że gdy widzi kogoś z Ias'ów to oznacza, że jedzie na bocie.

darushu
17-08-2007, 17:26
O tym jak istotne sa te durne cyferki swiadcza bramki lvlowe. Majac dupiasty lvl nigdzie nie pojde i gra mnie nudzi. Chyba ze ktos lubi wieki przesiedziec na trollach -.-

Mówimy o rooku nie? Bo chyba obecnie botujesz na rooku nie?
To ladne masz te bramki levelowe na nim. Na moście 2 level. Wiecej bramek levelowych nie ma, aa i jedynie most na PACC gdzie juz level nie gra roli.

piotrek26111
17-08-2007, 17:27
Mówimy o rooku nie? Bo chyba obecnie botujesz na rooku nie?
To ladne masz te bramki levelowe na nim. Na moście 2 level. Wiecej bramek levelowych nie ma, aa i jedynie most na PACC gdzie juz level nie gra roli.
Z tymi bramkami lvlowymi to mi chodzilo o main bo ci kolesie co tu pisza posty maja tez na mysli main.

Nawet w artykule w temacie pisze "lub 50 na Mainie"

Wiec musialem sie ustosunkowac rowniez do mainu.

A na rooku to chodzi mi glownie o kase na life fluidy. Teraz sie niby latwo gra i nawet rotworma zabija bez wiekszych strat hp ale kto wie czy w przyszlosci cipsoft nie obnizy hitow na rooku. A zawsze przyjemniej sie zwiedza mapke w poszukiwaniu zagadek majac na plecach 5 bp life fluidow niz majac tylko jedzenie.

Rothes
17-08-2007, 17:30
Rotfl. Ktos kto pisze bota nazywa sie programista a nie boter.To była ironia. Szkoda, że nie wyczułeś. Miała ukazać fakt, iż są ludzie na tym świecie, którzy mogą patrzeć w ten sam sposób na Ciebie, jak ty to robisz w stosunku do tych "pseudo-boterów". Tak się składa, że ja jestem programistą. Mam teraz rozumieć, że ty sux i w ogóle, bo nie umiesz napisać własnego bota?
Juz wczesniej mowilem ze jakbym korzystal z gotowych instrukcji to bym nie mial postaci.Czyli jeżeli znajdę kiedyś (nie mówię, że już teraz) chwilkę wolnego czasu i napiszę jakiś prosty program na zasadzie podania seriala aby odblokować ukryte funkcje to mi go scrackujesz?
Dla mnie gra to przyjemnosc a nie ciezka praca. Dlatego stawiam bota i czekam na moment kiedy w koncu bede mogl czerpac z gry przyjemnosc. Bo nie wiem jak kogos moze bawic bicie ratow na 1 lvlu, mnie nudzi.

(...)

Chyba ze ktos lubi wieki przesiedziec na trollach -.-To co ty robisz tym rookstayerem z sygnaturki? Przecież nie chcesz wiecznie bić tych trolli i ratów (no chyba, że minosy i roty to już "wyższa szkoła jazdy" i sprawiają przyjemność). Na cyferki też nie patrzysz, więc nie botujesz tą postacią tylko po to, aby zająć określone miejsce w rankingu rookstayerów.

PS. Nadal czekam na odpowiedź w stosunku do dwóch pierwszych cytatów z poprzedniego posta.

piotrek26111
17-08-2007, 17:36
To była ironia. Szkoda, że nie wyczułeś. Miała ukazać fakt, iż są ludzie na tym świecie, którzy mogą patrzeć w ten sam sposób na Ciebie, jak ty to robisz w stosunku do tych "pseudo-boterów". Tak się składa, że ja jestem programistą. Mam teraz rozumieć, że ty sux i w ogóle, bo nie umiesz napisać własnego bota?
Masz takie prawo. Jesli tak uwazasz to twoja sprawa bo ja sie i tak tym nie przejme.
Czyli jeżeli znajdę kiedyś (nie mówię, że już teraz) chwilkę wolnego czasu i napiszę jakiś prosty program na zasadzie podania seriala aby odblokować ukryte funkcje to mi go scrackujesz?
Nie. Musze miec najpierw gotowe dane osoby ktora takie cos odblokowała, zeby podmienić wartosci. Chyba ze twoj program nie bedzie generowal osobnego kodu dla kazdego komputera to wtedy nie musze crackowac tylko wpisuje dane i mam.
To co ty robisz tym rookstayerem z sygnaturki? Przecież nie chcesz wiecznie bić tych trolli i ratów (no chyba, że minosy i roty to już "wyższa szkoła jazdy" i sprawiają przyjemność). Na cyferki też nie patrzysz, więc nie botujesz tą postacią tylko po to, aby zająć określone miejsce w rankingu rookstayerów.
Dla mnie rook to przede wszystkim zagadki a nie bicie potworow. Botuje po to zeby miec duzo life fluidow na wypadek obnizenia hitow rookstayerom.

Piterownik
17-08-2007, 17:40
Fakt, crackowanie NG jest nielegalne i w tym wypadku łamiemy prawo (mówię za siebie i kolegę up), ale ściąganie z p2p również jest nielegalne, a robię to od kiedy mam internet (4.5 roku) i nigdy nikt mi nawet nie zwrócił uwagi, że grozi mi za to realna odpowiedzialność karna.

piotrek26111
17-08-2007, 17:42
@up
Popieram w 100%.

SirVanTheKnight
17-08-2007, 17:42
Dobry bot moze robic prawie wszystko to co czlowiek.

Heheee... Prawie robi wielką różnicę ;)

BTW: czy zdarzyło ci się grać w CS-a albo Soldata? Nie? Bo wiesz, boty w Tibii to nic innego jak zwykłe oszustwa, cheaty. W CS-ie cheaty potrafią doprowadzić uczciwego gracza do szewskiej pasji (przypadek znany mojemu koledze, zapalonemu CS-manowi). Słyszałeś o AIMBOCIE i tym podobnym oszustwom? Wychodzisz i BANG, headshot. Trudno, mówisz. Następnym razem wychodzisz i BANG, headshot. Psiakrew, co jest??? W Tibii to to samo - ktoś traci godziny, dni i tygodnie na rozwinięcie postaci, ma satysfakcję i co? Spotyka kolesia, który przed dwoma dniami miał 8 lvl, dziś ma 28... Wie że to bociarz. Zaczyna czuć do niego nienawiść... Także nienawiść do Tibii...

Karoleer
17-08-2007, 17:44
No i ze niby cis tym artykulem wskorasz? ;o Naiwniak!.
Gdyby wszystko bylo fair,bylbym fair wobec innych,ale jak np. taki skorumpowany idiota jak elucidatus albo celestaqueen deletuje komus 4 chary z rzedu nie majac najmniejszego dowodu ? ;o To niby ma byc fair ?
Botuje i botowac bede bo jest to po prostu znacznie przyjemniejsze niz gapienie sie w durnego zolwia czy tam slima-a gram i tak tylko dla luringu :)

nie botujesz bo chcesz byc 'fair' to se nie botuj,a od tych co maja ochote i to robia sie po prostu odpieprz :)

Over and out ~

Piterownik
17-08-2007, 17:47
Możecie nam robić wyrzuty sumienia, ale na pewno botterów nigdy nie powstrzymacie :)

Scobel
17-08-2007, 17:47
Nie chce mi sie cytowac ale napisze mniej wiecej.

Smieszni sa ci co popieraja boterow lub tez nimi sa.
Grajac na Niemieckim lub USA servie tak samo sciagajac oficjlanego klienta wszystko co z gra wiaze sie wtedy z Niemcami lub USA. A co za tym idzie ich prawo w RL odnosci sie tez i do swiata wirtualnego - jesli oczywiscie sa odpowiednie ustawy. A tu was zaskocze ze i w Niemczech i USA sa odpowiedni ustawy lecz jak to w zyciu wiekszosc ustaw tyczacych sie swiata wirtualnego sa martew, chodz raz na czas sa jakies przeblyski. Wiec tak jesli zusywasz programu ktory nie jest wydany przez udostepniajacego gre ani pod jego patronatem - nie ma akceptacji, to tak lamiesz prawo, i co wiecej Niemcy sa w UNI co w teori ulatwia sciganie nawet takich niby blachych przekroczen, no ale inni zarabiaja nielegalnie na sprzedawaniu takich programow, a USA ma z Polska podpisana umowe ktora wspiera przestepstwa wirtualne. No ale jak mowilem sa to martwe przepisy ... moze kiedys to sie zmieni, nawet CipSofft o tym kiedys gdzies pisalo.

Oni nie maja poradnikow jak co scrakowac - jasne poprostu tak samo z nieba wpaldo im to co maja podmieniac na co by im chodzilo - tak jak tentekst ze musi miec dane osoby co kupila licencje - ale to juz nie jest crackowanie a cos innego (zapomnialem nazewnictwa).

A boterzy skoro nic zlego nie robicie czemu sie nie poujawniacie, czemu nie piszecie do CipSofftu z petycjami by Boty byly legalne itp itd ?? Przecie wy nie robicie nic zlego :) ... W pracy tez bedziecie sie wyreczac innymi lub jakimis lewymi chwytami ?? No a co moze @ nie znacie gdzie trza cos poslac do CipSofftu ??

I nic nie chce osiagnac poprzez ten artykul, sa to me wywody ktore upublicznilem i chcialem z ich pomoca nawiazac dyskusje, co jak widac mi sie udalo. Tylko ze my jak to ujeliscie anty boterzy umiemy racjonalnie napisac i odpierac ataki dla czego bota trzeba powiedziec NIE, a wy ??

piotrek26111
17-08-2007, 17:47
@SirVanTheKnight
Jesli botowanie sprawia komus przyjemnosc to niech to robi, nic tobie do tego. Tylko prosze was zebyscie nie odpisali mi na to czyms takim "jak chcesz krasc to kradnij" gdyz to nieprawda. Zlodziejstwo jest karalne a botowanie nie. Wiec przy tym drugim kazdy czlowiek ma wolny wybor.

@Karoleer
No to jest juz nas trzech normalnych. Pozdro ;)
Oni nie maja poradnikow jak co scrakowac - jasne poprostu tak samo z nieba wpaldo im to co maja podmieniac na co by im chodzilo - tak jak tentekst ze musi miec dane osoby co kupila licencje - ale to juz nie jest crackowanie a cos innego (zapomnialem nazewnictwa).
Jest to crackowanie gdyz dla kazdego komputera przypisywany jest inny kod wiec nie mozna sobie po prostu danych wpisac od innej osoby bo wtedy nie zadziala. Trzeba w winhexie wartosci hexów pozmieniac.
I nic nie chce osiagnac poprzez ten artykul, sa to me wywody ktore upublicznilem i chcialem z ich pomoca nawiazac dyskusje, co jak widac mi sie udalo. Tylko ze my jak to ujeliscie anty boterzy umiemy racjonalnie napisac i odpierac ataki dla czego bota trzeba powiedziec NIE, a wy ??
Ja juz 4 strony pisze racjonalnie. A w boga wierzysz, racjonalisto? Teraz sie dopiero okaze czy jestes taki racjonalista jak ci sie wydaje. Bo ja jestem ateistą.

Rothes
17-08-2007, 17:49
Fakt, crackowanie NG jest nielegalne i w tym wypadku łamiemy prawo (mówię za siebie i kolegę up), ale ściąganie z p2p również jest nielegalne, a robię to od kiedy mam internet (4.5 roku) i nigdy nikt mi nawet nie zwrócił uwagi, że grozi mi za to realna odpowiedzialność karna.Ignorantia legis non excusat.

Nie twierdzę, że coś się Wam przydarzy dlatego, że scrackowaliście (czytaj: ukradliście czyjąś pracę intelektualną) tego bota, tylko chciałbym aby kolega przestał gadać głupoty typu, że nie zamierza łamać prawa, gdy już to robi.

Zaczyna się od "błahej" kradzieży oprogramowania, a któż wie na czym się skończy. Być może na niczym więcej (i oby tak było), ale zawodowi złodzieje też pewnie kradnąc głupiego cukierka ze sklepu obiecywali sobie, że na tym poprzestaną...

Sebarka
17-08-2007, 17:51
Czyli podsumuwując, wolicie wbijać nie legalnie, nie bezpiecznie i wogóle, wbijać 50 lvl niż 10 lvl, legalnie, bezpiecznie i wogóle.

Aha. Czyli dla was się liczy tylko spojrzeć na skillbar i zobaczyć ile dziś wskoczyło expa, albo NIE !! Ściągne botta, w którym pisze ile wbijam ( bott ) expa na godzine !!

- Prodigy -
17-08-2007, 17:53
@SirVanTheKnight
Jesli botowanie sprawia komus przyjemnosc to niech to robi, nic tobie do tego. Tylko prosze was zebyscie nie odpisali mi na to czyms takim "jak chcesz krasc to kradnij" gdyz to nieprawda. Zlodziejstwo jest karalne a botowanie nie. Wiec przy tym drugim kazdy czlowiek ma wolny wybor.

@Karoleer
No to jest juz nas trzech normalnych. Pozdro ;)

Dang, z chęcią napisałbym tu, że nie życzę sobie nazywania mnie "nienormalnym", ale jak mniemam, chodzi Ci tylko o "osobę, którą jestem w czasie gry", huh? =p Nie wiedziałem, że własny cytat się przeciw mnie obróci... Z kolei ja Cię proszę - może i nic nam do tego, poprostu nie miej pretensji, gdy kiedyś po czyimś reporcie pan w niebieskiej pelerynce da Ci przymusowy urlop od Tibii. Póki masz świadomość, że to co robisz nie jest uczciwe i zgodne z Tibia Rules, mogę Ci zarzucić jedynie lenistwo.

Piterownik
17-08-2007, 17:55
I nic nie chce osiagnac poprzez ten artykul, sa to me wywody ktore upublicznilem i chcialem z ich pomoca nawiazac dyskusje, co jak widac mi sie udalo. Tylko ze my jak to ujeliscie anty boterzy umiemy racjonalnie napisac i odpierac ataki dla czego bota trzeba powiedziec NIE, a wy ??
A co ja ci mam udowadniać? Że bot rox-kox i wogule? Chcesz? - używaj!, Nie? - S********j.
Cipsoft nie potrafi wyłapać botterów, a co dopiero wykazać jasno i stanowczo w sądzie, że używają 3rd party sotfware.

Scobel
17-08-2007, 17:58
Up x1
Naprawde jak bym mogl to by mi zal bylo ciebie, innych slowek nie ma ?? Skonczyly sie twe argumenty ?? No skoro Boty sa takie dobre i potrzebne to nas do nich przekonaj tak jak my probujemy was uswiadomic jakie to wy "zlo" czynicie innym gracza uzywajac botow, no ale jak koncza sie ZA to trza przeklinac nie :) ??

Co to jest Crack?

1. - to spiracona wersja gry lub programu.
2. - mały programik który "zamienia" wersję shareware programu w pełną wersję niszcząc lub omijając zabezpieczenie; cracki potrafią także "sprawić" aby pełna wersja gry nie żądała płyty podczas jej uruchamiania, lub aby aplikacja udostępniała wszystkie funkcje. Czasem crack może usuwać nagscreen'y lub limit uruchomień czy okres trial. (Uwaga!UWAGA: SAME CRACKI NIE SĄ NIELEGALNE ALE ICH UŻYWANIE - TAK!). Cracki są jednak czasami przydatne - gdy np. mamy grę, w której ścieżka dźwiękowa nie podoba nam się i wolelibyśmy posłuchać własnej muzyki, wtedy crackujemy grę, wkładamy do CD płytę z ulubioną muzyką i gramy.

Czyli nawet pomijajac to iz uzywacie to w Tibii, scrackowanie np. NG i potem go uzywanie jest juz samo w sobie nie legalne - lamiecie prawo kradnac czyjas prace intelektualna. Chodz co dziwne oni lamia prawo czerpiac zyski ze sprzedazy pelnych wersji ow programow, ktore sa programami nie legalnie wspomagajacymi gre np Tibie.

piotrek26111
17-08-2007, 17:59
Dang, z chęcią napisałbym tu, że nie życzę sobie nazywania mnie "nienormalnym", ale jak mniemam, chodzi Ci tylko o "osobę, którą jestem w czasie gry", huh? =p Nie wiedziałem, że własny cytat się przeciw mnie obróci... Z kolei ja Cię proszę - może i nic nam do tego, poprostu nie miej pretensji, gdy kiedyś po czyimś reporcie pan w niebieskiej pelerynce da Ci przymusowy urlop od Tibii. Póki masz świadomość, że to co robisz nie jest uczciwe i zgodne z Tibia Rules, mogę Ci zarzucić jedynie lenistwo.
Wiem, jestem leniwy w grze. Nigdy nawet nie probowalem tego ukrywac. 100% prawda.

Gdyz dla mnie jak juz mowilem gra komputerowa to przyjemnosc a nie ciezka praca.

Dlatego tez postanowilem ze bede robil w niej tylko przyjemne rzeczy takie jak np zwiedzanie a pomijał nudne takie jak np expienie.

Piterownik
17-08-2007, 18:08
A jaką mam mieć argumentację? Skoro jesteś taki pr0 gameroz to sobie lataj 10lvlem z 30/30 i miej sobie tą swoją frajdę z grania ...

Scobel
17-08-2007, 18:12
A jaką mam mieć argumentację? Skoro jesteś taki pr0 gameroz to sobie lataj 10lvlem z 30/30 i miej sobie tą swoją frajdę z grania ...

40 lev in Rook i 104 lev RP na Mainie, dawaj swe kontrargumenty, ale pamietaj ja je umiem poprzec istniejacym nickiem i nawet moge sie na nie zalogowac by to udowodnic :)

piotrek26111
17-08-2007, 18:14
40 lev in Rook i 104 lev RP na Mainie, dawaj swe kontrargumenty, ale pamietaj ja je umiem poprzec istniejacym nickiem i nawet moge sie na nie zalogowac by to udowodnic :)
Tibia to gra w 100% oparta na czasie. Wiec to ze ty masz 104 lvl swiadczy tylko o tym ze dlugo grales.

Piterownik
17-08-2007, 18:17
Mój argument: 55ek 78/78
Robiony od początku na bocie, nigdy nie afkowałem botując nim. Widzę, że doświadczenie masz spore, więc wiesz ile czasu zajmuje wbicie od zera skilli 80/80 (było 82/82 ale ofc deady zrobiły swoje). Pacc na nim od 47lvla był (bo aktualnie wycofany - zbanowany) więc sam wiesz ile to godzin expienia nawet na bocie na znoobionym facc non-pvp... Gdy widziałem te dziesiątki ludzi na jednym expowisku aż się cieszyłem jak przez mojego bota powoli się zwijają. Kochałem te krzyki TWUI STARY TO ... JEBANY BOCIE, PIERDOLE CIE W DOLE!!~!~!~!~!!111 itd.

- Prodigy -
17-08-2007, 18:25
Chodz co dziwne oni lamia prawo czerpiac zyski ze sprzedazy pelnych wersji ow programow, ktore sa programami nie legalnie wspomagajacymi gre np Tibie.

Krótko mówiąc, oszuści oszukują oszustów. Dobrze autorom botów, że ktoś kradnie ich prace, jak i słusznie robią GMowie karząc tych, którzy oszukują tych pierwszych. A to, że zarówno Ci pierwsi, jak i Ci drudzy, oszukują tych trzecich (o istnieni uczwartych jeszcze mi nie wiadomo), czyli nas, to już inna sprawa... ;)

A jaką mam mieć argumentację? Skoro jesteś taki pr0 gameroz to sobie lataj 10lvlem z 30/30 i miej sobie tą swoją frajdę z grania ...

Tak samo ja, jak i Ty wiemy, że jakikolwiek level można osiągnąć grając uczciwie i nieuczciwie. W tej grze NIE MA żadnej słusznej miary, którą możnaby porównać wszystkich graczy jednakowo, bo nie ocenisz, czy lepszy druid z 95 levelem, czy Knight ze skillami 85/85, czy paladyn z foruną w depo. Jak już mówił ktoś wcześniej (bodajże Rothes), jest to temat rzeka i bardzo fajnie mi się o tym rozmawia, dopóki mogę to nazwać rozmową, więc tu przy okazji krótka prośba do udzielających się w temacie - odpuśćcie sobie przekleństwa (jasno wymierzone w innych).

Scobel
17-08-2007, 18:29
No hmm dzieki za slowa uznania chodz nie wiem czy powinienem dziekowac.
No coz na rooku gram dla relaksu, odstresowania, Nenagh powstal w Kwietniu, na pocztaku kilka 1-2h dziennie expilem nim na rooku. Potem miesiac wogole nie gralem, az nagle wielki powrot i lev za lev, wtedy to po 10 raportow dziennie na mnie szlo zem boter, ale GM wiedza swoje i bana nie dostalem, zreszta zawsze mnie sprawdzali i nigdy nie bylo problemow - teraz czeste rozmowy z nimi i raporty na boterow. Potem za pewna wypowiez na forum tibia.com dostalem bana na konto - 1 miech odpoczynku i nawet dobrze, relaksik :) A ban za uzycie sarkazmu dostalem :). Po odnabowaniu w miech chyba 2 lev tylko, a teraz ostatnio z 2 tyg znow sobie popykuje i relaksuje sie oraz duzo rzeczy dla tibia.pl robie, takie jak aktualizacja mapy respu, cen u npc itp itd :)

Na mainie gralem tylko 3 profesjami :), Druidem 33 lev i zwatpienie :), Ryckiem 90 i del za PK+Lurowanie jak jeszcze systemu antylura nie bylo to zlurowalem 2xDL i 2xGS pod samo depo w Venore - pech chcial ze padl char GM :). Pozniej kilka innych troszke slabszych lev Ryckiem. Obecnie stanelo na Paladynie 104 lev, byl 108 chyba, ale wojny i hunty daly znac.
I nie zalerzalo mi by to wbic w rok czy cos, nie zakladalem sobie do ktorego lev musze dojsc grajac wychodzilo w praniu i daje jak i zawsze dawalo mi to wiele humorku :P

Karoleer
17-08-2007, 18:42
sharowany 195 ed NIE sharowane 121 ed 118 ek 78 ms 64 ek 77 ek 89 ms 48 rp 70 rp

Przestancie porownywac rl i gre,bo zaczna predzej czy pozniej wychodzic z tego kompletne bzdury -.-'

Swoja droga,baaaaaaardzo ciekawi mnie jak ktos ma zamiar zbanowac doswiadczonego bottera z ***********, ktory nigdy nie oddala sie od kompa dalej niz 10 M,wszystkimi mozliwymi alertami,podtrzymywaczem pradu do glsonikow etc ;d

Swoja droga,wy naprawde myslicie ze cipsoft probuje powstrzymac botterow?
Rofl,gdyby chcieli,dawno by to zrobili-nie pomysleliscie o tym ze mogl wejsc w jakis uklad z Blackd & Kreatorem NG ? ;)

Piterownik
17-08-2007, 18:44
Układ jak układ, ale botter czy nie za pacc płaci B)

Depeszowiec92
17-08-2007, 18:51
Ja gram dla przyjemności i bota nigdy nie używałem, może raz zobaczyć czy daje mi to jakąś radość z gry. Ci co botują niech botują, może im to jakoś daje satysfakcje.
@fpitol~
nie obchodzi nas to co przeżyłeś w dzieciństwie, co ma wspólnego mama do bota Oo

Scobel
17-08-2007, 19:02
Heyah

Smoothy ......

Krotka pilka - chcesz walczyc z botterami? Raportuj (znikomy % skutecznosci) albo zostan Gm'em (hehe skutecznosc xx %).

Bottuje? A kogo to obchodzi - skoro sprawia mu to przyjemnosc niech sobie zalacza programik i leci na jakis film.

Tematy nt bottowania sa ostatnimi czasy zalosne - tworzenie jakis list/pisanie petycji/itp - i niby co tym wskuracie hmm?

3 sie ogarnac i isc przed siebie, a nie zawracac glowe pierdolami ^^'

PeZet Dr. =]

No wiesz mozna probowac lub tez pojsc twoja droga, ale ja tam wole i raportowac i glosno rozmawiac o tej sprawie, chodzby mialo to tylko przyczynic sie do skasowania jednego botera to i tak warto. A co nie jest ci troszke zal ze teraz pseudo graczy - pro boterzy gonia cie na leb na szyje ?? No zal pewnie jest ale skoro tak to ci obojetne to w sumie moga, no bo skoro jest mozliwosci czemu jej nie uzyc co ?? :)

Piterownik
17-08-2007, 19:07
* Reporty - odpadają (gdy gm do mnie dojdzie odpali się alert, odpisze GMowi i cu)
* Trapping - odpada (brak możliwości ruszenia się = alert)
* Zostanie GMem - ODPADA (nędzna szansa, że ci się uda zostać GMem, brak dowodów na to, że botuje)

Coś jeszcze?

--Cienius--
17-08-2007, 19:07
Tyle teraz jest teraz botterow ze zal ;/

piotrek26111
17-08-2007, 19:21
Heyah

Smoothy ......

Krotka pilka - chcesz walczyc z botterami? Raportuj (znikomy % skutecznosci) albo zostan Gm'em (hehe skutecznosc xx %).

Bottuje? A kogo to obchodzi - skoro sprawia mu to przyjemnosc niech sobie zalacza programik i leci na jakis film.

Tematy nt bottowania sa ostatnimi czasy zalosne - tworzenie jakis list/pisanie petycji/itp - i niby co tym wskuracie hmm?

3 sie ogarnac i isc przed siebie, a nie zawracac glowe pierdolami ^^'

PeZet Dr. =]
Co klasa, to klasa.

93 lvl i od razu widac madre podejscie do sprawy. Nie to co te noobki 10 lvle z 30/30 na trollach ktorzy sie afiszuja jako anty boterzy.

Dziki_Osiol
17-08-2007, 20:15
boty są problemem,i tego nie da sie ukryć...osiągnełem dzis poziom 100,włozyłem w to sporo pracy i swojego czasu.na bocie mozna taki lvl zrobic nawet w 3 miesiace,ale co z tego?jaką ma sie potem satysfakcje?poza tym jak juz ktos wspomniał o tutorach kryjacych swoich znajomych-boterów -tak sie po prostu nie robi,ale niektórym ciezko to wytłumaczyc
jaka jest w botowaniu i walce z nim najwieksza sprzecznosc?powstaja teamy do zabijania botujących,zwlaszcza na servach non-pvp.Sprawa by byla prosta gdyby nie to ze członkowie tych teamów są potem banowani za destrukcyjną działalnosc-czy to sprawiedliwosc?

Varmoren
17-08-2007, 20:23
Nom , spoko artykulik :)
Ale jeśli byś jeszcze napisał np że jak tibia auto gra to np się troche przycina i nienaturalnie wygląda

piotrek26111
17-08-2007, 20:37
boty są problemem,i tego nie da sie ukryć...osiągnełem dzis poziom 100,włozyłem w to sporo pracy i swojego czasu.na bocie mozna taki lvl zrobic nawet w 3 miesiace,ale co z tego?jaką ma sie potem satysfakcje?
Z samego lvla nie ma zadnej satysfakcji, jest natomiast z rzeczy ktore mozesz zrobic dzieki temu lvlowi. Czyli lopatologicznie rzecz biorac satysfakcje mamy z tego ze po 3 miesiacach mozemy juz chodzic na dl/hydry/demy/wrl a nie trolle/roty/dwarfy/orki nie tracąc wcale czasu na wbijanie lvla.
Ale jeśli byś jeszcze napisał np że jak tibia auto gra to np się troche przycina i nienaturalnie wygląda
Tak. I zawsze widzisz jakbys byl o jedno pole dalej niz w rzeczywistosci. Bardzo mnie to denerwowalo kiedy jeszcze korzystalem z tibiaauto. Ten bug wystepuje od samego poczatku istnienia tibii auto a vanitas jakby tego nie widzial. Nie ma to jak "profesjonalizm". Chociaz oczywiscie ja bym lepiej bota nie napisal wiec nie bede krytykował. :p

Scobel
17-08-2007, 23:45
Co klasa, to klasa.

93 lvl i od razu widac madre podejscie do sprawy. Nie to co te noobki 10 lvle z 30/30 na trollach ktorzy sie afiszuja jako anty boterzy.


Hmm akurat ci co z toba pisza na ten temt to zadko maja ten 10 lev, zreszta RdB swego czasu sama zalapala bana za cos w tym stylu ale to inna bajka ...

No oki a po co mi np na paladynie Rare Set ?? 104 lev mam i w p secie biegam ... i juz widze jak na bocie wyciagasz z potworkow a raczej bot wyciaga taki loot :D

kirocron
18-08-2007, 01:16
A ja powiem tak do wszystkich boterow. Macie ta postac na bocie wypas i wogole. Uber lvl 100... Spotykałem takich... Na non-pvp ubija sie ich jak szmaty, bo matoły dzieki temu ze nigdy sami postacia nie grali nawet nie wiedza co ona potrafi...
Tak samo zreszta bylo na POI... od razu wychodzilo kto botowal caly czas a kto sam lvl wbijal.
Ktorys tam pisze ze chce demone zwiedzac. A ja ci powiem - wbij na bocie 60 lvl i idz zwiedzac demone, tylko mi powedz kiedy... chetnie pojde sie posmiac.
I nie tylko o demone tu chodzi, idz wybotowana postacia gdziekolwiek w "hardcorowe" miejsce, pojde z toba i zobaczymy jak sobie radzisz...
Oczywiscie sa wyjatki (ktos mial postac lvl 100+ i mu skasowali), ktore potrafia grac, ale jest ich wybitnie malo.

Gofin
18-08-2007, 17:32
Nie przeczytałem całego tematu, ale domyślam się, że strony 3-5 zawierały to samo: czyli żałosne tłumaczenia piotrka26111 i Piterownika.

Na początku powiem jedynie, że nie czuję do postaci, które botują zawiści i zazdrości, a jedynie politowanie i złość.

Politowanie ponieważ żałosnym jest by w tak idiotycznej i dennej grze, jaką jest Tibia, uciekać się do oszustw. Nie wiem na jakim poziomie emocjonalnym są boterzy, że postanawiają używać tych programów, ale jeżeli sprawia im to przyjemność to tylko usiąść i płakać nad ich losem.

Złość natomiast nie z powodu, że botter mi wybija respa, albo "zabiera" loota, (bo te rzeczy są dla mnie tyle samo (czyli gówno) warte co sam botter) ale jeszcze próbuje się usprawiedliwiać i kłócić się, że to on ma rację.

Jest też kilka wyjątkowo żałosnych wypowiedzi z ich strony, że niby strasznie się nad tym napracowali (m.in. crackowanie. A co? Sami żeście złamali zabezpieczenia?)albo że niby nie złamali zasad, bo nikt ich na tym nie nakrył (to najlepsza perełka xD).

Powiem przy okazji, że nie ma podziału na prawdziwych i pseudo botterów, bo to jedno i to samo badziewie, które nie potrafi czerpać normalnej przyjemności z gry. Ciekawe czy podobnie jest w innych grach- przechodzą prawie całego np.: Gothica, robią save, a potem godzinami ubijają ostatniego przeciwnika...

Jest jednak nadzieja dla botterów! Może kiedyś ktoś napisze botta, którego będą mogli ściągnąc prosto do mózgu. Naprawiłby kilka errorów...

Na szczęście są i tacy, którzy umieją na luzie machnąć na tych żałosnych ludzi ręką. Należy do nich m.in. Lord Grievous, którego obrazkiem zakończę moją wypowiedź ;]
http://img156.imageshack.us/img156/8940/komiks06fl9.jpg

Ps.:Wspomniałem, że Tibia jest denna. Bo jest, jeżeli tylko cyferki się w niej liczą. A dla większości tak jest.

piotrek26111
18-08-2007, 18:00
Ile razy mam powtarzac ze wieksza przyjemnosc sprawia mi gdy moge pojsc w kazde miejsce na mapce niż gdy musze zabijać pod rzad 666 dragów (żeby dopiero osiagnac taki lvl ze moge wszedzie pojsc)

Czy to naprawde tak ciezko zrozumiec?

darushu
18-08-2007, 21:52
@up
Dobla dobla... na dragi.
Tylko powiedz mi w takim wypadku po kiego kija na rooku botujesz? Chyba nie mowisz ze boisz sie na 25 levelu wejsc na mino hell, czy kto wie indziej?

Fpitolony w sprawe
18-08-2007, 21:54
Nie, mu botowanie sprawia przyjemnosc, wiec pewnie botuje, a pozniej zalicza deada specjalnie i tak w kolko, az mu sie znudzi i nabije 20 lvl, pojdzie zwiedzac i tak w kolko ;p

piotrek26111
18-08-2007, 22:47
@up
Dobla dobla... na dragi.
Tylko powiedz mi w takim wypadku po kiego kija na rooku botujesz? Chyba nie mowisz ze boisz sie na 25 levelu wejsc na mino hell, czy kto wie indziej?
Mam sie szczerze przyznac? Bo to zeby miec jak najwiecej life fluidow na dp charach. Bo gleboko wierze w to ze w ktoryms tam update cipsoft wprowadzi w koncu na rook nowe troche silniejsze potworki. A wtedy to ja bede na nich wymiatal =)

Scobel
18-08-2007, 22:56
Mam sie szczerze przyznac? Bo to zeby miec jak najwiecej life fluidow na dp charach. Bo gleboko wierze w to ze w ktoryms tam update cipsoft wprowadzi w koncu na rook nowe troche silniejsze potworki. A wtedy to ja bede na nich wymiatal =)

No tak bo na tym 40 lev nie wybije wszystko co jest i w co watpie moze kiedys dodadza, no przecie przez ten czas jak beda dodawac to mi lev tez urosnie jesli bede gral ...

piotrek26111
18-08-2007, 22:59
No tak bo na tym 40 lev nie wybije wszystko co jest i w co watpie moze kiedys dodadza, no przecie przez ten czas jak beda dodawac to mi lev tez urosnie jesli bede gral ...
Ale ja wierze w jakiś przelom. Ze beda potworki ktore beda pozerać 1 lf na sekunde. Takie pokroju mino maga a nie jakiś dwarf.

Scobel
18-08-2007, 23:03
Ale ja wierze w jakiś przelom. Ze beda potworki ktore beda pozerać 1 lf na sekunde. Takie pokroju mino maga a nie jakiś dwarf.

MM to ja szybciej zabije niz ci sie wydaje i to juz na obecnym levelu, przy obecnych skilach i obecnym eq. Bo jak nowe potwory to odrazu wiadomo ze wejda z ich lootu nowe rzeczy ... Wiec Drag to by bylo cos ... ale o czy my tu piszemy ... BOTY i ich uzytkownicy Stanowcze NIE-ZAL

piotrek26111
18-08-2007, 23:08
MM to ja szybciej zabije niz ci sie wydaje i to juz na obecnym levelu, przy obecnych skilach i obecnym eq. Bo jak nowe potwory to odrazu wiadomo ze wejda z ich lootu nowe rzeczy ... Wiec Drag to by bylo cos ... ale o czy my tu piszemy ... BOTY i ich uzytkownicy Stanowcze NIE-ZAL
Ale jakby wyszly nowe potwory o sile mino maga lub lepsze to ja posiadajac duzo lf zaczalbym wtedy masowo na nich expić juz bez bota. ;)

Nikt nie mowi ze to musi byc drag: moze to byc potwor dajacy identyczny exp ale jakis nowy a wtedy nie byloby problemow z lootem.

darushu
18-08-2007, 23:12
Mam sie szczerze przyznac? Bo to zeby miec jak najwiecej life fluidow na dp charach. Bo gleboko wierze w to ze w ktoryms tam update cipsoft wprowadzi w koncu na rook nowe troche silniejsze potworki. A wtedy to ja bede na nich wymiatal =)

To fajnie, ale mi to wielkiej roznicy nie robi.
Chyba nie myslisz ze dodadza jakiegos bossa...
na ktorego trzeba bedzie 60bp lf? Zeby takiego zsollowac?
Bo o nowym potworku z regularnym respawnem na rooku nie licz.

Przyznam ze na trollach idzie ladnie zarobic na bocie, bo ostatnio
z takiego "pseudo" jak to lubisz sie wyrazac 4.5k czystej sprzatnelem,
ale nie rozumiem Cie nadal. Jestes maniakalnym "LifeFluidoHolikoManiakiem" ze tak zbierasz?

Masz strasznie głupie argumenty na to ze botujesz na rooku.
Jeszcze to o tych Twoich demonkach sie zgodze, ale zeby nakupywac tak lf'ow, Bog wie ile... to juz naprawde. Żal.

Ale jakby wyszly nowe potwory o sile mino maga lub lepsze to ja posiadajac duzo lf zaczalbym wtedy masowo na nich expić juz bez bota. ;)
.
I tu sie wlasnie w moich oczach jeszcze bardziej pograzyles... w ktoryms to poscie napisales, ze expisz by zwiedzac tereny na ktore mniejszy level nieodpowiada, i poznawac taktyki potworów i je zabijac...
Ale powiedziales tez "Bo takie zabicie 666666 warlockow to straszna nuda", a teraz mi tu piszesz o masowym expie na potworku typu MM?

Koles kompromitujesz sie :(

piotrek26111
18-08-2007, 23:15
Mój argument nie jest glupi bo nigdy nie wiesz jakie potwory i w jakich ilosciach wprowadzi cipsoft na rook. Narazie mozesz sobie tylko gdybać. Przed letnim upem tez pewnie 99% ludzi sie nie spodziewala ze az tak ulepsza paladyna, a jednak sie stalo. Wiec wole byc gotowy.
I tu sie wlasnie w moich oczach jeszcze bardziej pograzyles... w ktoryms to poscie napisales, ze expisz by zwiedzac tereny na ktore mniejszy level nieodpowiada, i poznawac taktyki potworów i je zabijac...
Ale powiedziales tez "Bo takie zabicie 666666 warlockow to straszna nuda", a teraz mi tu piszesz o masowym expie na potworku typu MM?

Koles kompromitujesz sie
Wtedy mialbym pelną wygode bo malo kogo stac by bylo na zakup tylu life fluidow zeby ze mna konkurowac o miejscowke.
Na mainie natomiast na dragach lub wrl musze codziennie czekać w kolejce :/ To mnie wkurza.

darushu
18-08-2007, 23:23
Wtedy mialbym pelną wygode bo malo kogo stac by bylo na zakup tylu life fluidow zeby ze mna konkurowac o miejscowke.
Na mainie natomiast na dragach lub wrl musze codziennie czekać w kolejce :/ To mnie wkurza.
Pelną wygode? No chetnie bym Ci konkurencje zrobil, gdybym gral na tym samym swiecie... Bo przynajmniej na tym co teraz gram, stac by bylo mnie na duzo, duzo wiecej LF od Ciebie.
I co na to Bys powiedzial?

A na jakich potworach wbiles 42 lvl? (ach te kasodajne snejki ^^) To ci powiem czy by cie bylo stać. Aha, i ile masz kasy?
Aha... i jak CI powiem, to mam rozumiec ze nieuwierzysz?
Bo to chyba z natury masz.
Dowodow Ci zadnych dawac nie mam, ani czasu ani zamiaru dawac.
stan w banku: 100k+

piotrek26111
18-08-2007, 23:24
Pelną wygode? No chetnie bym Ci konkurencje zrobil, gdybym gral na tym samym swiecie... Bo stalo by mnie na duzo duzo wiecej LF'ow od Ciebie.
I co na to Bys powiedzial?
A na jakich potworach wbiles 42 lvl? (ach te kasodajne snejki ^^) To ci powiem czy by cie bylo stać. Aha, i ile masz kasy?

Underoath
18-08-2007, 23:31
Gdy czytam wasze wypowiedzi o nieuczciwości, że zaczyna sie od cukierka itd to troszkę mi was żal ;d. Kto z was nigdy nie używał programów p2p? Kto ma wszystkie oryginalne gry, filmy, mp3 itd itd... Tak samo jest z boterami - jeśli sprawia im to przyjemność to kogo to obchodzi?? Wyżej ktoś napisał że lvl w tibii to nie wszystko. Więc tak bardzo was to boli że ktoś w 2 tygodnie zrobi 30 lvl, w miesiąc 100 i robi to x razy szybciej niż wy?? Ludzie grajcie dla siebie i niech was inni nie obchodzą. Nie, nie jestem boterem i z pewnością nigdy nie będę. Klepie ten 30 lvl już miesiąc ale mam z tego przyjemność bo robie to sam. Co mnie obchodzi że ktoś expi szybciej ode mnie???

Teron-Gorefiend
18-08-2007, 23:39
@UP

Czy to jest tak trudno wytłumaczyć? Skoro nie chce mu sie expić niech nie gra w tę gre! bo ona jest do tego stworzona. Jak już pisałem to tysiąc razy niech zagra w grę która jest od tego całego zwiedzania.

darushu
18-08-2007, 23:53
Wow gratz -.-

Ja na tym swoim marnym 26 lvlu (godzine temu bot wbil) mam juz 44k. Jak ktos nie wierzy to niech pisze do mnie a ja mu pokaze bo bede dzisiaj jeszcze okolo 45 minut przed kompem. Zreszta nawet tutaj opis, prosze bardzo:

21:11 Paulie: Your account balance is 44873 gold.

Wiec jak na twoj lvl to bardzo slabo. Potwierdza to tylko pewna nierownosc:
bot > czlowiek

Ale nie zmienia to faktu, iz na dzien dzisiejszy stac mnie by bylo na 2x wiecej lf'ow od Ciebie.
Wez tez pod uwage, moj drobny niuansik, to ze o zbieraniu kasy pomyslalem gdzies na 30 levelu dopiero ;)

Ale ogolnie rzecz biorac zgodze sie... bo botter zawsze wiecej kasy wyciagnie. Nio ale co Ci da roznica, gdy Ty masz np. 200k a ja 100k? Jak i tak Ci sie bede wpierniczal w respawn tego potworka. i to przez dosc dlugi czas ;)
Nawet jezeli z loota mialo by sie niezwracac.

piotrek26111
19-08-2007, 00:06
Ale nie zmienia to faktu, iz na dzien dzisiejszy stac mnie by bylo na 2x wiecej lf'ow od Ciebie.
Wez tez pod uwage, moj drobny niuansik, to ze o zbieraniu kasy pomyslalem gdzies na 30 levelu dopiero ;)

Ale ogolnie rzecz biorac zgodze sie... bo botter zawsze wiecej kasy wyciagnie. Nio ale co Ci da roznica, gdy Ty masz np. 200k a ja 100k? Jak i tak Ci sie bede wpierniczal w respawn tego potworka. i to przez dosc dlugi czas ;)
Nawet jezeli z loota mialo by sie niezwracac.
Wszystko zalezy od tego jak czesto sie trzeba bedzie leczyc na danym potworze. A co do myslenia o zbieraniu kasy to ja nadal nie mysle a mam 44873. Bot się o mnie troszczy.

Scobel
19-08-2007, 00:30
Wszystko zalezy od tego jak czesto sie trzeba bedzie leczyc na danym potworze. A co do myslenia o zbieraniu kasy to ja nadal nie mysle a mam 44873. Bot się o mnie troszczy.

Poki nie ma innych potworow a i na ich wprowadzenie jest co najmniej watpliwe to nie sadzisz ze kasa na rookgaardzie jest co najmniej bezwartosciowa ??
Ja mam obecnie 66k na rooku i zbieram to tylko z GP w loocie nic nie sprzedaje nic kaski nie dostaje, wiec jak na samo zbierane GP-nigdy mi sie nie chce z lootbagiem tyrac to chyba jest to lekko wiecej niz twoj bot wyciaga na tym twym lev biorac pewnie i lootujac wszystko co mozna :) ...

Ale bot nie kupi za ciebie w danym momencie danej rzeczy np do kolekcji, a jak bedziesz ty moze jej nie byc, bot nie zabije za ciebie AS - bo pewnie tam nie expisz a jesli nawet expisz to BOT nie wyrobi lub i wyrobi z LF ale padniesz z ich braku :)... no wiec to ze bijesz lev nie dla exp i chwaly a po to by zwiedzac tereny to w odnoszeniu do rookaagrsu jest smieszne :) ... na rooku z 10 lev jestes mietek zabojca :) a po tym update wogole :) ... Masz chara ktorym prawdopodobnie nigdy nie bedziesz umial grac bo nie powiesz mi ze bot zdobecie ci lev a ty i tak bedziesz umial grac tak samo dobrze jak koeles co sam wbil 100 lev :) ... Tibia to gra a ty traktuejsz ja jako pewna forme sprawdzenia sie w roli bawiacego sie botem, zlapia czy nie, wbije lev za mnie czy padnie ... bede mial wiecej kasy na LF po to by kiedys doczekac sie az wpadnie nowy monster i mnei zbaije czy ja jego ?? Bede mial wszystko naj to znaczy ze jestem super ?? Bo wkoncu mam wszystko i moge wszystko ...

piotrek26111
19-08-2007, 11:32
Poki nie ma innych potworow a i na ich wprowadzenie jest co najmniej watpliwe to nie sadzisz ze kasa na rookgaardzie jest co najmniej bezwartosciowa ??
Wprowadzenie innych potworow jest co najmniej watpliwe ale jakas szansa zawsze na to istnieje. Choćby to był tylko 1% to i tak bede zbieral life fluidy.
Ja mam obecnie 66k na rooku i zbieram to tylko z GP w loocie nic nie sprzedaje nic kaski nie dostaje, wiec jak na samo zbierane GP-nigdy mi sie nie chce z lootbagiem tyrac to chyba jest to lekko wiecej niz twoj bot wyciaga na tym twym lev biorac pewnie i lootujac wszystko co mozna ...
Ja mam swój bot tak ustawiony ze nie wyciaga nic oprocz GP. Z samych GP uzbieralem na 26 lvlu 44873.
Ale bot nie kupi za ciebie w danym momencie danej rzeczy np do kolekcji, a jak bedziesz ty moze jej nie byc, bot nie zabije za ciebie AS - bo pewnie tam nie expisz a jesli nawet expisz to BOT nie wyrobi lub i wyrobi z LF ale padniesz z ich braku
A co to za problem zabić botem AS?
no wiec to ze bijesz lev nie dla exp i chwaly a po to by zwiedzac tereny to w odnoszeniu do rookaagrsu jest smieszne
Na rooku expie botem zeby miec mozliwie jak najwiecej lf.
Masz chara ktorym prawdopodobnie nigdy nie bedziesz umial grac bo nie powiesz mi ze bot zdobecie ci lev a ty i tak bedziesz umial grac tak samo dobrze jak koeles co sam wbil 100 lev
Jak nie bede umial grac to sie naucze. Ale na rooku umiem. (mialem kiedys normalnie recznie 24 rookstayera)
Tibia to gra a ty traktuejsz ja jako pewna forme sprawdzenia sie w roli bawiacego sie botem, zlapia czy nie, wbije lev za mnie czy padnie
Testowanie mozliwosci poszczegolnych botow sprawia mi wielka przyjemnosc :)

darushu
19-08-2007, 12:47
A co to za problem zabić botem AS?

Taki, ze nie wierze ze kiedykolwiek ustawiles bota na m hell,
odkad mi wiadomo bot niepotrafi sie ogradzac skrzynkami.
Tracilbys na kazdej rundce po 1-3 lf'y,
w zwiazku z braniem na siebie odrazu 5 minosów...
nie mowie o wyzszej częsci z orkami wilkami i minosami.
A w starciu z AS'em Twoj mega pro evul bot, bylby bezsilny...
bo chyba niechcialbys na niego stracic 1-2bp lf'ow na ktore tak Ci zalezy.
Skoro mozesz to zrobic tracac 0-5 lf'ow recznie.

Przebieg sytuacji:
- wchodzisz do pomieszczenia z 8 minosami, 2 hyaenami, 2 wolfami i AS'em.
- idziesz w strone AS'a, ale jednak Minosy, Hyaeny i Wolfy blokuja Cie.
Jestes pod mocnym ostrzalem przez nie.
- Na poczatku bijesz 1 Mino... dostajac przy okazji combo od reszty + od AS'a.
- Zabijasz mino... tracisz ~3 lf.
- Zabijasz drugiego mino. Tracisz ~4lf
- Zabijasz nastepnego i tak w kolko, az zabijesz wszystkie osiem. ~jakis bp lf straty.
- Zabijasz wolfy, po czym idziesz z atakiem na AS'a
(o ile niebedziesz jeszcze atakowac nieszczesnych hyaen).
- Zabijasz go tracac jeszcze 1 lf.

Bot wyciaga loot, w postaci kasy 7gp !! Poniewaz nie byl ustawiony na branie jakichkolwiek itemkow. MLW, Mino Leather i Knife zostaja w ciele.

A Ty dumny tracac bp lf, wzbogacasz sie o jakies ~70gp... 7gp z AS'a i np. 63gp z minosów.

GZ.

piotrek26111
19-08-2007, 12:53
Taki, ze nie wierze ze kiedykolwiek ustawiles bota na m hell,
odkad mi wiadomo bot niepotrafi sie ogradzac skrzynkami.
Tracilbys na kazdej rundce po 1-3 lf'y,
w zwiazku z braniem na siebie odrazu 5 minosów...
nie mowie o wyzszej częsci z orkami wilkami i minosami.
A w starciu z AS'em Twoj mega pro evul bot, bylby bezsilny...
bo chyba niechcialbys na niego stracic 1-2bp lf'ow na ktore tak Ci zalezy.
Skoro mozesz to zrobic tracac 0-5 lf'ow recznie.

Przebieg sytuacji:
- wchodzisz do pomieszczenia z 8 minosami, 2 hyaenami, 2 wolfami i AS'em.
- idziesz w strone AS'a, ale jednak Minosy, Hyaeny i Wolfy blokuja Cie.
Jestes pod mocnym ostrzalem przez nie.
- Na poczatku bijesz 1 Mino... dostajac przy okazji combo od reszty + od AS'a.
- Zabijasz mino... tracisz ~3 lf.
- Zabijasz drugiego mino. Tracisz ~4lf
- Zabijasz nastepnego i tak w kolko, az zabijesz wszystkie osiem. ~jakis bp lf straty.
- Zabijasz wolfy, po czym idziesz z atakiem na AS'a
(o ile niebedziesz jeszcze atakowac nieszczesnych hyaen).
- Zabijasz go tracac jeszcze 1 lf.

Bot wyciaga loot, w postaci kasy 7gp !! Poniewaz nie byl ustawiony na branie jakichkolwiek itemkow. MLW, Mino Leather i Knife zostaja w ciele.

A Ty dumny tracac bp lf, wzbogacasz sie o jakies ~70gp... 7gp z AS'a i np. 63gp z minosów.

GZ.
A nie pomyslales ze ja wlasnie dlatego zbieram kase na life fluidy expiac zeby potem tak sobie powastować?

MLW, Mino Leather i Knife bot ma ustawione zeby bral.

Scobel
19-08-2007, 13:05
A nie pomyslales ze ja wlasnie dlatego zbieram kase na life fluidy expiac zeby potem tak sobie powastować?

MLW, Mino Leather i Knife bot ma ustawione zeby bral.

No nie nie myslalem bo teraz sam sobie zaprzeczasz. Stanowczo mowiles ze wszystkie LF zbierasz na nowe potwory chodzby byl tylko 1 % na to ze zostana dodane. A wedle mnie i chyba nawet nas nie ma nawet 0.1% poki co szans na to :)

Wydzisz sam sie juz gubisz i swe niby racje wymyslasz na poczekaniu ... bo co dwie odpowiedzi masz juz inny glowny argument ktorym chcesz odeprzec nasze, a jakos ci sie nie udaje. Nawet twoj super mega hiper kolega zwatpil juz i nie wypowiada sie bo racje w tym wypadku ma ogol. No i nie wieze zebyc na 26 lev nosil 2 Bp LF a co najwazniejsze Bot ma zaznaczone w jakich momentach uzywac np LF tzn przy ilu HP czyli jak to z BOTEM on nie mysli wiec dzieki niemu bedziesz mial zawsze wieksze waste niz bys siedzial przy postaci i sam la LF przy AS nawet nie kryjac sie przed nim tylko lecac w niego.

OKI ja jeszcze umiem sobie jakos poradzic boterami na mainie - moze jakos ich tam rozumiem a moze i nie to botowanie na rooku jest zalosne :). Chlopczyk nie umie wbic lev sam bo mu sie nie chce, nie ma czasu - ale siedzi obok i pilnuje bota, twe slowa, bo on musi miec dobry lev by sobie wszystko pozwiedzac ... A wiem zaraz bedzie to ze chcesz miec duzy lev bo to duzo cap i mozesz wiecej GP na bocie naraz zebrac ... Nic nigdy i nigdzie nie usprawiedliwa uzywania programow wspomagajacych w zadnej grze. Skoro producent ich nie wydal to chyba jednak da sie w ow produkt grac bez tego typu wspomagaczy ... No ale czy to wazne ze ktos nie umie przejsc Q 1 2 3 lub 4 na najlepszym poziomie bez wspomagaczy ehmm a moze na najlatwiejszym tez ...

darushu
19-08-2007, 13:52
Ale jedno drugiemu nie zaprzecza. Zbieram life fluidy w 99% na nowe potwory ale ten 1% nie zaszkodzi powastować na starych jesli sie ma nadmiar.

Juz widze Ciebie botujacego na mino hell... juz Cie widze.
Scobel ma racje, caly czas wymyslasz coraz to nowe argumenty,
teraz znowu mowisz o szybszym chodzeniu.
Nioo ale kiedys Ci sie wszystkie argumenty skoncza, i przegrasz ;)

piotrek26111
19-08-2007, 13:54
Juz widze Ciebie botujacego na mino hell... juz Cie widze.
Jak bede mial duzo lf to czemu nie?
Scobel ma racje, caly czas wymyslasz coraz to nowe argumenty,
teraz znowu mowisz o szybszym chodzeniu.
Nioo ale kiedys Ci sie wszystkie argumenty skoncza, i przegrasz
Nie wymysłam nowe lecz dokladam do tych starych (bo starych i tak nie obaliliście) zeby bylo coraz wiecej argumentow za uzywaniem botów.

Scobel
19-08-2007, 13:56
Ale jedno drugiemu nie zaprzecza. Zbieram life fluidy w 99% na nowe potwory ale ten 1% nie zaszkodzi powastować na starych jesli sie ma nadmiar.

Czas mam ale mi sie nie chce. Zamiast siedziec przed kompem to ogladam memorial huberta wagnera a lvl sie sam nabija. Lvl pomaga w zwiedzaniu bo sie szybciej chodzi jak ma sie wiekszy.

Tak, chce miec lvl zeby miec duzo capa ale na life fluidy.

Jakbym ja czegos nie umial to bym sie nauczyl. Wiec to glupi argument ze boter nie umie. Majac odpowiedni lvl mozna sie wszystkiego nauczyc.

O szok to jak juz bedziesz mial wysoki lev i szybko chodzisz to nie mozesz zawsze poleciec po LF by ich nie nosic ?? A jak padniesz to stracisz wszystko co do tej pory masz tak ??

No tak nauczysz sie to ale kazdy blad moze kosztowac cie deda... bo jak widze ze czasem taki 100 lev idac na ANI nie ma pojecia jak ma sie zachowac przy demonach co ma robic itp itd to zalozne, a ile razy widze inteligetnych graczy co juz od 60 lev spokojnie z blokerem sobie expia dla zabawy-zysk z demonow jest nie pewny ... Albo POI - ten quest nie wybacza bledow, chodzi mi o ekipe ktora idzie na przodzie, a ile to juz razy widzialem JA JA mam 120 LEV moge blokowac, po chwili BOOOM i nastepny go zastepuje az trafi na prawdziwego gracza.

Wiec nie mow mi ze grajac na bocie twe umiejetnosci beda rowne z graczem ktory sam wszytsko robie, na niektore potwory sa taktyki ktore albo poznasz albo sam sie wyuczysz przy czym to drugie moze kosztowac cie kilka lev w dol za kazdym bledem ...

Wiec tak Bot ulatiwa gre pod kazdym jej wzgledem, ale czy uzywajac Bota mozesz nadal nazywac sie graczem ?? przecie wszystko za ciebie robi Bot - no oki raz na poczatku go ustawiles i pseudo scrakowales za pomoca Krok po Kroku - Allegro.pl. Wiec o czym my gadamy, przecie my to gracze a ty to hmm no wsumie zaryzykuje stwierdzenie Widz. Bo jak to inaczej ujac. No i skoro bedziesz tak botowal to kiedy bedziesz wiedzial ze np pojawi sie AS ?? no moze raz na czas ci sie uda na niego wpasc bo akurat lookniesz jakktos bedzie pisal MM aaa MM kill ... ale no coz ... Ciezko jest z takimi graczami bo chodz my jeszcze umiemy po czesci przyznac ci racje, bo tak bot ulatwia gre to juz inaczej sprawa wyglada z toba :) i twymi wypowiedziami. A najlepsze jest to ze po tym update Bot na rooku robia tylko leniwe noobki - leniwe wiadomo czemu, a noobki bo przez boty nie maja pojecia o grze ... Bo ja pracujac potrafie podczas 3 dni wbic kazdy lev na rooku i to nie grajac calymi dniami, no chodz to juz moze byc zalerzne od lev. Ostatnio lev wbilem aktualizujac NPC ich skupy i sprzedawanie na Rookgaardzie w celu pomocy w aktualizowaniu rookgaardu. Wczesniej w 99% z pamieci zrobilem nowa mape opisu rookgaardu i respu. Teraz w 75% sam staram sie zrealizowac pewien nowy projekt Tibia.pl a te 25% to sprawdzanie ilosci bo nie zawsze mam pewnosc co do wystepowania w gromadzie potworow ... A jak ty mi powiesz ze znasz tak rook na pamiec jak np ja nawet jak bedziesz juz mial ten 40 lev to cie lekko wysmieje. Tibia to RPG i nie chodzi o to by byc najlepszym chodz to tez jest wazne ale o to by posiadac wiedze, przydatna wiedze, jak ja dobrze pamietam jak byla tibia 5 lub 6 wersja i nigdzie nie wystepowaly opisy questow krok po kroku, ale jak to zmienili to pojawilo sie pelno HIPER MEGA GRACZY co juz od =dzis umeija i wiedza wszystko ... bo maja wsio podane na tacy ...

Iffull
19-08-2007, 14:17
Czas mam ale mi sie nie chce. Zamiast siedziec przed kompem to ogladam memorial huberta wagnera a lvl sie sam nabija. Lvl pomaga w zwiedzaniu bo sie szybciej chodzi jak ma sie wiekszy.

Na co masz czas? Znowu sam sobie zaprzeczasz... Jak wcześniej gdzieś wspomniałeś, nie jesteś jakimś pseudo-botterem tylko PR0 i nie odchodzisz dalej niż 10 metrów od kompa.
To co to za botowanie jak nawet z domu nie wyjdziesz tylko siedzisz to parenaście godzin dziennie i patrzysz jak ci bot expi. To dopiero no-life, nałóg, etc, a pogoda taka ładna ;)
Niechce mi się teraz szukać tego twojego posta, w którym napisałeś, że sobie w międzyczasie piszesz na forum lub na gg. To można robić równie dobrze podczas normalnego (bardziej efektywnego) expienia.

Piterownik
19-08-2007, 14:19
Boooże... I co wy chcecie tu udowodnić? Że bot jest zuy? Jak mówiłem, botuje bo sprawia mi to przyjemność i tyle. Nie obchodzi mnie jakieś zjebane zwiedzanie itd. ja chce bocić i tyle.

Scobel
19-08-2007, 16:05
Boooże... I co wy chcecie tu udowodnić? Że bot jest zuy? Jak mówiłem, botuje bo sprawia mi to przyjemność i tyle. Nie obchodzi mnie jakieś zjebane zwiedzanie itd. ja chce bocić i tyle.

No oki to loozik. Ale twoj "kolega" mowi ze on to robi wlasnie po to by zwiedzac tzn miedzy innymi. A ty wprost mowisz ze nie chce ci sie grac i dla czego po co to robisz :)

Voon
20-08-2007, 11:13
@pioterk26111: jakie masz korzyści z używania bot'a ? bo co? - postawisz bota zrobi za ciebie 50 lvl i uważasz sie za "iful mega plejera" ? Grasz w ta zjebaną gre dla zabawy czy dla tego żeby mieć mega lvl ? Wogóle co będziesz robic jak przestaniesz uzywac bota ? Niemówie już tu tylko o rooku ale i o mainie. Będziesz robic stos postów na temat - mam 67 ek skille 80/81 i nie wiem gdzie expić. Mam 72 ms z 48 mlvl'em i gdzie mam expić ? Nie wiesz gdzie expić bo wcześniej bot ustawiony na mino / rotach sam robił lvl'e ! I wychodzi że gówno wiesz co i jak sie gra bo wszystko robił bot. Żal mi ciebie bo ta gra nic ci nie nieste prócz mega lvl'a zrobionego na bocie

Piterownik
20-08-2007, 13:47
Po pierwsze jeśli juz kiedyś używałeś bota na większą skalę, to się od niego nie uwolnisz i poprostu zmienisz mino/roty/dwarfy na coś lepszego np. EF albo guardy a nawet dragi (i takich hardcorwców już widziałem).

Ares de'Buchanan
11-09-2007, 11:16
Mozna sie klocic, ale nie wiem po co...

Ja expie i na bocie i recznie. Zalezy na co mam ochote.
Nudne jest bieganie za potworkami przez pare godzin, otwieranie ich trupow, przekladanie kasy / lootu do swojego bp i tak w kolko...
Dlatego odpalam bota na czyms na czym zarobie. Automat zrobi za mnie czarna robote, w tym czasie ja moge zjesc sobie obiad, przeczytac ksiazki kawalek, no ogolnie - zajac sie zyciem w RL a nie siedziec przed kompem.
Kiedy bocik juz cos zarobi moge wybrac sie ze znajomymi na jakis fajny expik czy tak sobie po prostu polazic wspolnie. Nie musze rzucac sie na kazdego trupa potworka, zeby sprawdzic co w nim jest, bo nie mam kasy. Nie musze klocic sie o podzial lootu. I wtedy dopiero gra sprawia mi przyjemnosc.

Kiedy uzywam bota staram sie biegac tam gdzie nie bede przeszkadzal. Teraz wlasnie mysle o bocie na dwarf-hell quescie - tam z geomancerami. Nikt tam nie biega. Chyba nikomu nie bede przeszkadzal :P A resp jest sensowny i zarobic mozna na loocie :P

Oczywiscie szanuje tych, ktorzy nie uzywaja zadnych wspomagaczy. Jednak w pewnym momencie granie bez bota staje sie straszne...
Chociazby wbijanie skilli... kiedy musze stac z tym slimem okolo 45 minut na 1% to naprawde nozyk sie w kieszeni otwiera ;)
Porzucilem wiec skillowanie juz w ogole ;)
Ale moze do 100[axe] kiedys dobije expiac.

Nie ma co sie klocic. Boty sa dla ludzi, ktorzy w zyciu widza cos wiecej niz Tibie.
Pozdrawiam.

Scobel
11-09-2007, 11:26
Mozna sie klocic, ale nie wiem po co...

Ja expie i na bocie i recznie. Zalezy na co mam ochote.
Nudne jest bieganie za potworkami przez pare godzin, otwieranie ich trupow, przekladanie kasy / lootu do swojego bp i tak w kolko...
Dlatego odpalam bota na czyms na czym zarobie. Automat zrobi za mnie czarna robote, w tym czasie ja moge zjesc sobie obiad, przeczytac ksiazki kawalek, no ogolnie - zajac sie zyciem w RL a nie siedziec przed kompem.
Kiedy bocik juz cos zarobi moge wybrac sie ze znajomymi na jakis fajny expik czy tak sobie po prostu polazic wspolnie. Nie musze rzucac sie na kazdego trupa potworka, zeby sprawdzic co w nim jest, bo nie mam kasy. Nie musze klocic sie o podzial lootu. I wtedy dopiero gra sprawia mi przyjemnosc.

Kiedy uzywam bota staram sie biegac tam gdzie nie bede przeszkadzal. Teraz wlasnie mysle o bocie na dwarf-hell quescie - tam z geomancerami. Nikt tam nie biega. Chyba nikomu nie bede przeszkadzal :P A resp jest sensowny i zarobic mozna na loocie :P

Oczywiscie szanuje tych, ktorzy nie uzywaja zadnych wspomagaczy. Jednak w pewnym momencie granie bez bota staje sie straszne...
Chociazby wbijanie skilli... kiedy musze stac z tym slimem okolo 45 minut na 1% to naprawde nozyk sie w kieszeni otwiera ;)
Porzucilem wiec skillowanie juz w ogole ;)
Ale moze do 100[axe] kiedys dobije expiac.

Nie ma co sie klocic. Boty sa dla ludzi, ktorzy w zyciu widza cos wiecej niz Tibie.
Pozdrawiam.

Boty sa dla ludzi, a gra byla stworzona dla ludzi, nie dla botow. Wiec twe tlumaczenie nie ma sensu. OKI nikt z nas nie zaprzecza iz sa boty i ludzie co je uzywaja. Ale na dluzsza mete z takich osob nie ma uzytku. No na wojnie ci taki nie pomoze, a jednak wsumie jest uzytek. Jak sie go zacznie huncic to i loot sobie poleci i pewnie sie go zniecheci za ktoryms razem do servera lub tibi. No to fakt wtedy tak. A gdyby boty bylu takie cool to by byly oficjalnie w grze ale w takim wypadku po co im my ?? WIADOMO !! Za pacc nie zaplaci BOT tylko jego uzytkownik.

Jak mozesz wyjasnij mi to co zaznaczylem. Bo z tego wynika ze kto gra ten nie ma rl zycia. Proste graj tak realnie jak mozesz. Dopoki sprawia ci to przyjemnosc i nie wkracza w zycie codzienne na taka skale bys cos traci. Bo jak leje wieje czy cos to chyba pozwolisz ze se siade do Tibii, lub jak mam poprostu ochote.

Piterownik
11-09-2007, 17:09
Mi się po prostu nie chce grać ręcznie. Kocham leżeć i nic nie robić. Odpalam sobie bocika, poczytam kilka forów i lece na tv. Tak jak powiedział pan up, botter czy nie za pacc płaci, a jak gra to CIPowi zwisa.

BTW. 6 botów na żółwiach 1 wyspa -3 i niżej i zamiast expa 35k+ / h mam 13k / h no ale tego można było się spodziewać, skoro ja mam bota to inni też mogą :<

Rebeh
11-09-2007, 21:21
Za pacc nie zaplaci BOT tylko jego uzytkownik.

Za pacca zaplaci uzytkownik, ktory znajdzie kogos, kto sprzeda mu premie za kase w tibii, ktora zbierze bot :)

@Piterownik: Trapnij ich potami i naluruj toadow xD jak maja pot destroyera z ng to im podloz cos pod poty, nie rusza :)

Piterownik
11-09-2007, 21:49
Oni nie afkują poza tym bocą na -3 i niżej (tam nie ma toadów).

Rebeh
11-09-2007, 23:45
To trapuj ich potami, potem je przesuwaj, zeby mogli przejsc tylko 1 kratke dalej itd az do -2 (czy gdzie tam) z toadami xD

Edit: ah, nie afkuja... Szkoda

Duch Niespokojny
11-09-2007, 23:58
Takie osoby nie maja prawa nazywac sie boterami. Sa to pseudo-boterzy.
Hahahaha. To mnie rozwaliło. Widzę, że zaczyna nam się tworzyć subkultura 1337 boterów :D

Corniszonek
12-09-2007, 10:46
Kiedyś na innym forum poświęconym innej grze pewien unser mial w opisie:
"Botowanie można porównać z taką sytuacją: oddajesz dziewczyne komuś innemu gdyż sam nie potrafisz jej zaspokoić"
oddajesz swoja postac programowi bo sam nie potrafisz tego zrobic

jak narazie przez moje 1,5 roku tylko raz przyszedł GM i...
...dal kicka...

Ares de'Buchanan
12-09-2007, 10:59
Jak mozesz wyjasnij mi to co zaznaczylem.

Musisz po prostu czytac ze zrozumieniem to co pisze up.

Ale wytlumacze Ci to jeszcze raz :) (znaj moje dobre serce :P)
Chodzi o to, ze nie chce mi sie ganiac ciagle tych samych potworkow, ktore mam na hita i zbierac z nich loot, zeby sobie zarobic.
To robi za mnie bot.
A jak juz zalatwie sprawy w Rl i leje deszcze ;) to skocze sobie na wrl/DL/frosty czy inne takie dla przyjemnosci :)
Tak to wyjasniam.

Gunsllinger
16-09-2007, 22:05
Podsumuje to krótko. Nie bede sie rozpisywał...

Scobel żal mi Cie...

Widać, że nie jestes jeszcze, aż tak inteligentny, aby pomyślec jakie korzyści mozesz miec z Bootingu i ile czasu zaoszczędzisz w początkowych fazach gry, który bedziesz mógł poświecić rodzinie, jesli takiej nie wyzbyles sie dla Tibii , lub dziewczynie jesli ta nie ma na imie Tibia...

Pozdrowienia:D

Gunsllinger

Duch Niespokojny
16-09-2007, 22:54
Widać, że nie jestes jeszcze, aż tak inteligentny, aby pomyślec jakie korzyści mozesz miec z Bootingu i ile czasu zaoszczędzisz w początkowych fazach gry, który bedziesz mógł poświecić rodzinie, jesli takiej nie wyzbyles sie dla Tibii , lub dziewczynie jesli ta nie ma na imie Tibia...
Mówisz tak, jakby Tibia była przykrym obowiązkiem, który boty trochę umilają i ułatwiają. Jeśli tak bardzo zależy ci na oszczędzaniu czasu, to po prostu przestań grać.

Scobel
16-09-2007, 22:55
Mówisz tak, jakby Tibia była przykrym obowiązkiem, który boty trochę umilają i ułatwiają. Jeśli tak bardzo zależy ci na oszczędzaniu czasu, to po prostu przestań grać.

Dzieki, sam bym tego lepiej nie ujal ... :)

Gunsllinger
16-09-2007, 22:58
Nabijanie skilli i zabawa poniżej 20 levela jest nudna i żal mi na to czasu tak wiec póki nie nabije 25/30 do czego brakuje mi z 2 tygodni nie przestane używać bota.

Pozdrawiam:D

Gunsllinger

Scobel
17-09-2007, 12:20
Nabijanie skilli i zabawa poniżej 20 levela jest nudna i żal mi na to czasu tak wiec póki nie nabije 25/30 do czego brakuje mi z 2 tygodni nie przestane używać bota.

Pozdrawiam:D

Gunsllinger

Skille nabijaja sie same podczas expienia a lev co za tym idzie rowniez.
Wiec uzywanie bota w takich celach to raczej lenistwo i psucie sobie samemu zabawy ... ktora daje na gra.

Rotherdamie
22-09-2007, 03:18
I po coś to napisał? Myślisz, że kolejny temat o bottingu coś zmieni? Botowałem - botuję i będę botować. Jeśli ktoś zapłacił za BlackD/NG to napewno nie ma zamiaru przestać botować. Większość botterów nie afkuje (~90%) więc ich zbanowanie jest niemożliwe. Pozdro kolejny antybotterze ;*

I TY SIE JESZCZE UJAWNIASZ? O jak dobrze ze dostales bana mam nadzieje ze do nigdy.
Ja mam takie przysłowia :

LUBIE GRACZY BEZ WSPOMAGACZY
BOTTEROW MAM ZA FRAJEROW
JAK NA BOCIE SIE SIEDZI TO CIE GM ODWIEDZI
JAK BOTUJESZ AZ DO RANA TO DOSTANIESZ WKROTCE BANA
i wiele wiele innych...

Kiedy uzywam bota staram sie biegac tam gdzie nie bede przeszkadzal. Teraz wlasnie mysle o bocie na dwarf-hell quescie - tam z geomancerami. Nikt tam nie biega. Chyba nikomu nie bede przeszkadzal A resp jest sensowny i zarobic mozna na loocie


Ja jak mi sie gra nudzi to ja odkładam na jakis czas a nie expie i expie i posuwam sie do tego ze nawet jak nie chce expic to zlece to automatowi on za mnie bedzie expil . Potem patrzysz na okno skills i ktos powie gz lvl.
JEZELI JESTES UCZCIWYM GRACZEM TO NAPISZESZ :TO ZASLUGA BOOTA- DOBRY JEST!

darushu
22-09-2007, 19:54
@up
A może by tak nie pisać z caps lockiem? Bo innych, a np. mnie to zdeczka wkurza =|

World_of_naabz
23-09-2007, 10:24
I TY SIE JESZCZE UJAWNIASZ? O jak dobrze ze dostales bana mam nadzieje ze do nigdy.
Niedoczekanie. Tak oto Tibia.pl tępi botterów. Jeden wielki żal...

Scobel
23-09-2007, 20:29
@up
A może by tak nie pisać z caps lockiem? Bo innych, a np. mnie to zdeczka wkurza =|

Przylaczam sie do prozby a txt nad toba hmm czegos w nim brakuje ... ale schodzmy do poziomu BOTTEROW

World_of_naabz
23-09-2007, 20:51
... ale nie znizajmy sie do poziomu BOTTEROW
Co to ma znaczyć? A czym ja się niby różnię od przeciętnego gracza? Czy to, że nie marnuje minut, godzin, dni, miesięcy. lat (?) na granie przenosi mnie do innej kategorii społeczeństwa?

Scobel
23-09-2007, 21:16
Co to ma znaczyć? A czym ja się niby różnię od przeciętnego gracza? Czy to, że nie marnuje minut, godzin, dni, miesięcy. lat (?) na granie przenosi mnie do innej kategorii społeczeństwa?

Tym ze nie jestes przecietnym graczem, tylko botterem az tak nie widac tej roznicy ?? I wogole nie wiem jak cie okreslic bo to program Bottuje chyab tak to mozna powiedziec, ty nie gracz, wiec slowo gracz nie okresla twej osoby a w kazdym razie nei powinno bo jest nie trafne, mylne. Wiec jestes osoba ktora włącza kompa, tibie, botta itp itd ... Wiec hmm .... sam pomysl jak cie nazwac a tak bede nazywal. Graczem nei jestes,,,

World_of_naabz
24-09-2007, 16:45
Niby racja, ale bot nie rozmawia z przyjaciółmi, nie wykonuje questów, nie sprzedaje/kupuje itemów itd. Bot nie zawsze jest jedynym autorem postaci, on tylko i wyłącznie skilluje/expi.

Scobel
24-09-2007, 17:36
Niby racja, ale bot nie rozmawia z przyjaciółmi, nie wykonuje questów, nie sprzedaje/kupuje itemów itd. Bot nie zawsze jest jedynym autorem postaci, on tylko i wyłącznie skilluje/expi.

Od rozmowy z przyjaciolmi masz GG i Czaty ... Bot moze wykonac quest tylko trza go zaprogramowac ... i co na rooku masz kupowac a co sellowac, procz addonow ... wiec masz kase, masz addony, kase masz z botta, ktory ja zbiera z cial ... czyli to tez jego dzialka. Z "przyjaciolmi" bott tez "pogada" jesli mozna tak nazwac AutoRespondera, Bott robi wszystko to co i kazdy z nas moze, a ci co uzywaja botty myla pojecia, nikt nie musi grac w tibie, nawet my, poprostu to nap sprawia przyjemnosc, wiec skoro botterow to meczy i uzywaja bottow to po co grac, czy ktos ich zmusza ?? Chca zwiedzic ciekawe meijsca ... niech sciagnac filmy z tych miejsc ...

darushu
24-09-2007, 19:51
Tak naprawde Wy... boterzy, juz przestańcie wymyslac te glupie wymówki, niby usprawiedliwiające Wasze granie na tymże cave-bocie. Jezeli nie macie czasu na gre, to po co gracie? Zmusza Was ktos? Rozmowy z przyjaciolmi, jak to Scobel napisal... Macie od tego komunikatory, co jest duzo wygodniejsze niż rozmawianie na tibii. Chcecie czuc przyjemnosc z gry na 30+ levelu? Bo wczesniej tego nie odczuwacie? Kupcie sobie postac na allegro... wiem wiem, ze to nie legalne, ale kurde juz to bardziej akceptuje od wymówki: "aa bo ja nie lubie grac na początku, bo straaaasznie ujowe hity wchodzaaa".

Tak naprawde nic nieusprawiedliwia Waszego botowania... poprostu chcecie zaslynac levelem, nie wkladajac w to najmniejszego wysilku... Ale wiesci sie szybko rozchodza. Wystarczy ze raz was taki jeden przylapie, to wkrotce wszyscy o tym beda wiedziec.

Poprostu. Jeżeli macie grac na bocie... to przestancie grac w tą grę. Zróbcie miejsce dla uczciwych graczy, ktorzy nieraz potrafia kilkanascie minut czekac w kolejce do zalogowania (na przepelnionych serverach), podczas gdy Wy zamiast czerpac jakas przyjemnosc z tej gry, "niby" czerpiecie patrzac jak ten Wasz "Ukochany" cave-bot robi to za was, tzn. expi.

Twierdzicie ze jestescie fajni, albo lepsi bo gracie na bocie?
Sorry, ze tak powiem... ale nawet nie wiecie w jak wielkim jestescie błędzie.

To tyle...

World_of_naabz
24-09-2007, 22:59
Scobel, wybacz, ale ja nie gram na rooku. Mam co sprzedawać/kupować, jakie questy robić itd.

darushu, mistrzu, to że nie expie ręcznie nie oznacza że nie gram. W czasie kiedy bot wbija za mnie lvl, ja właśnie choćby gadam z przyjaciółmi.

Racja, nikt mi nie każe expić. Ale zrozumcie, że bot nie wyręczy gracza. Co z tego, że expi? Co z tego że odpisuje autoresponderem? Bot pozostanie botem, a osoba siedząca przed kompem pozostanie graczem. Zresztą jak już powiedziałem nikt na przymus nie każe mi expić więc jak mi się znudzi patrzenie na bota, rozmawianie, kupowanie/sellanie, wykonywanie questów itd. to szukam innych botterów, próbuje ich wybić a jeśli to mi się znudzi to myślę jak poprawić/napisać nowe skrypty do mojego bota, co również sprawia mi przyjemność (profil mat-inf robi swoje - po prostu lobię programowanie).

No i jeszcze mały pokaz bezwładności GMów:
13:58 GM detected ( CM ... on Celesta ). Runemaker disabled. Closing in 123 seconds. Cancel with Exiva cancel
13:58 CM ... on Celesta [2]: hello : )
13:58 ... [60]: hiho
Po czym CM znikł.

Nicki cenzurowane, chodzi o same zajście, sytuacja z niedzieli.

Scobel
24-09-2007, 23:08
Up
Akurat w tym temacie jak i dziale ograniczam sie do Rookgaardu, domysl sie czemu.
Co do reszty txt ja sie juz wypowiedzialem i to jest me zdanie, nie trzeba mi zeby ktos sie z nim zgadzal :).

Tylko smieszmy mnie to ze wielcy Botterzy na rooku najczesciej "umieraja" na 30 lev ... :P Oczywiscie sa wyjatki.

darushu
24-09-2007, 23:55
darushu, mistrzu, to że nie expie ręcznie nie oznacza że nie gram. W czasie kiedy bot wbija za mnie lvl, ja właśnie choćby gadam z przyjaciółmi.
Czyli jeżeli bot gra za Ciebie, to Ty pozostajesz w stanie spoczynku, czyli nie grasz... a rozmowa z przyjaciólmi to nie jest gra, tylko czysta konwersacja.
Czyli logicznie rzecz biorąc "nie grasz" :)

Zresztą jak już powiedziałem nikt na przymus nie każe mi expić więc jak mi się znudzi patrzenie na bota, rozmawianie, kupowanie/sellanie, wykonywanie questów itd. to szukam innych botterów, próbuje ich wybić [...]
Co za tupet, gdy Ty botujesz - wszystko jest okay, kiedy inni botuja, to odrazu chcesz sie ich pozbyc...

World_of_naabz
25-09-2007, 13:53
Pozbywam się tylko tych afkujących, o ile mi się uda.

Eyro
25-09-2007, 15:43
ludzie botuja bo są na tyle inteligentni że nie chcą tracic czasu na skillowanie itp niech to bot najczesciej boterzy robia postacie do 40 lvla a potem sami nimi graja :)

Scobel
25-09-2007, 15:52
ludzie botuja bo są na tyle inteligentni że nie chcą tracic czasu na skillowanie itp niech to bot najczesciej boterzy robia postacie do 40 lvla a potem sami nimi graja :)

Hmm oki a gdzie tutaj masz przejaw inteligencji ?? Bo ja widze tyko tutaj przejaw lenistwa ...
I wlasnie dzieki takim Hiper Bottera od 40 lev niezle mozna sie wzbogacic na ich pseudo inteligencji, gdyz trapnac ich to tak jak zabrac dzieciakowi cukierka ... Lub sami padaja widzac na 40 lev pierwszy raz w zyciu smoka ...

Kashek
26-09-2007, 12:34
Ludzie.. Dlaczego botujecie?!
To nie ma najmniejszego sensu, gry są po to żeby samemu cieszyć się wbijaniem lvl'ów, a nie po to, żeby jakiś nędzny programik za was expił...

World_of_naabz
26-09-2007, 14:23
ludzie botuja bo są na tyle inteligentni że nie chcą tracic czasu na skillowanie itp niech to bot najczesciej boterzy robia postacie do 40 lvla a potem sami nimi graja :)
Bardzo ładny bullshit. Znam nawet 100+ botujących, a widziałem rekordziste ~200lvla który bocił od 1 lvla.

Ludzie.. Dlaczego botujecie?!
To nie ma najmniejszego sensu, gry są po to żeby samemu cieszyć się wbijaniem lvl'ów, a nie po to, żeby jakiś nędzny programik za was expił...
Botuje bo nie sprawia mi przyjemności wybijanie 6666666666x razy tego samego potwora, przenoszenie loota do bp itd. normalnie 0 emocji, przyjemności, satysfakcji. Bo w końcu z czego mam być dumny? Z tego, że zabiłem x razy takiego potworka, wylootowałem x czegoś i zdobyłem x poziomów?

Scobel
26-09-2007, 15:43
Bardzo ładny bullshit. Znam nawet 100+ botujących, a widziałem rekordziste ~200lvla który bocił od 1 lvla.


Botuje bo nie sprawia mi przyjemności wybijanie 6666666666x razy tego samego potwora, przenoszenie loota do bp itd. normalnie 0 emocji, przyjemności, satysfakcji. Bo w końcu z czego mam być dumny? Z tego, że zabiłem x razy takiego potworka, wylootowałem x czegoś i zdobyłem x poziomów?

To z czego jestes dumny majac 100 lev wbity na Bocie ??

Ta jasne 200 lev ktory od 1 lev na bocie jechal ... jasne noobie.

Duch Niespokojny
26-09-2007, 16:30
Botuje bo nie sprawia mi przyjemności wybijanie 6666666666x razy tego samego potwora, przenoszenie loota do bp itd. normalnie 0 emocji, przyjemności, satysfakcji. Bo w końcu z czego mam być dumny? Z tego, że zabiłem x razy takiego potworka, wylootowałem x czegoś i zdobyłem x poziomów?
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że ta gra może po prostu nie jest dla ciebie?

World_of_naabz
26-09-2007, 17:06
Scobel, poczytaj sobie fora botów, a szczególnie działy Scripts oraz ~Botting Projects. Myślisz, że ktoś pisałby skrypt dla 150 lvla gdyby owe 150 lvle nie botowały?

Duch, grałem już w wiele MMORPGów, ale w każdym jest to nudne coś zwane expieniem (no wyjątkiem jest WoW lecz nie wpadł mi on w oko).

Scross'Rooker
26-09-2007, 22:27
Nie wpadł ci w oko, bo niema botów? I nie możesz nikogo spytać, typowo noobowskim gestem: PL?.

Kafil
27-09-2007, 11:09
Z racji iż, ostatnio gram na Rookgardzie (już 40 lev :)),

Wg mnie , level nie świadczy o człowieku.

World_of_naabz
27-09-2007, 11:48
Nie wpadł ci w oko, bo niema botów? I nie możesz nikogo spytać, typowo noobowskim gestem: PL?.
Nie, nie wpadło mi w oko to, że trzeba za niego słono zapłacić a grając na trialu strasznie znudziły mnie te questy.

Duch Niespokojny
27-09-2007, 12:04
Nie, nie wpadło mi w oko to, że trzeba za niego słono zapłacić a grając na trialu strasznie znudziły mnie te questy.
Questów już bot za ciebie nie zrobi, tylko samemu trzeba czerep wysilić, hę?
A tak w zasadzie, to ty sam nie wiesz czego chcesz. Nudzi cię zabijanie potworów w kółko, questy też ci nie pasują, czego więc innego oczekujesz? Napisałem ci już "może ta gra po prostu nie jest dla ciebie" - odnieś to do gier MMORPG w ogóle.

Ares de'Buchanan
27-09-2007, 23:38
Tak czytam i czytam te Wasze smieszne wywody i tak
@Scobel
"Przylanczam sie do prozby (...) ale nie znizajmy sie do poziomu BOTTEROW"

Hmm zeby do poziomu mnie dojsc to musialbys zmienic kierunek i sie podniesc :) Polecam slownik jezyka polskiego, bo jak kolega powiedzial - mozesz zostac przeniesiony do "innej kategorii społecznej --> analfabetów XD

Przyznam sie ze nie chcialo mi sie czytac kazdego posta, ale przejzalem pobieznie. I kto tu sie nie ma juz czego czepiac? Wypisujecie jakies bzdury o prawie --- hehe, nie przesadzacie troszeczke?

Ale ok... do tych uczciwych. Pytanie. Ale najpierw moja sytuacja.
Pracuje, ucze sie w weekendy, duzo czasu spedzam ze swoja kobieta. Lubie wyskoczyc na piwko ze znajomymi i czesto to ja organizuje takie wypady.Od pazdziernika zaczynamy sezon na hali w pileczke. Ogolnie... jestem zabiegany. Miedzy te wszystkie sprawy chcialbym wcisnac troche Tibii. Moj ostatni pomysl - wykonac ice island questa. Ale tylko ja + moja qmpela. W 2 osoby. Lvle 125pal i 140ek.
Taka przygoda w Tibii bylaby dla mnie przyjemnoscia. Czyms czego w tej grze szukam. Czyms co daje mi rozrywke.
Pojawia sie jednak problem. Potrzebuje sporo UHow / manaskow... ogolnie - wyprawa kosztuje. Skad mam wziac kase na to? Siedziec przed kompem i tracic czas na cos co w ogole mnie nie cieszy? Kupic kase na allegro? [lol?]
Nie przesadzajcie z ta swoja uczciwoscia. Niech kazdy robi to co lubi (od razu odpowiadam - nie przesadzajcie z jakimis patologiami itp... nie mowie tu o jakis chorych ludziach).
Dzis mam ochote uzywac bota - uzywam. Jezeli naprawde jestescie tacy uczciwi to moze nie uzywajcie w ogole komputera, kalkulatora czy liczydla - po co sobie ulatwiac zycie, jezeli mozecie wszystko policzyc na palcach?
BoTy moga rozwijac i to znacznie bardziej niz Wasze latanie przez pare godzin i zabijanie tych samych potworkow. Jezeli uzywasz ich z glowa, mozesz nauczyc sie podstaw programowania.

Scobel
28-09-2007, 00:20
Up.

Nooby wy to macie problemu, nie macie czasu grac to nie grajcie a nie piszac najlepiej ze mam RL zycie to bot mi pomoze. To po !@Uja grasz >>??<< Nie masz czasu nie graj ... WIEM WIEM ta gra jest dla was po prostu za trudna teraz pytanie pod jakim katem ...


Waaaa gra w pileczke, Waaaa spedza czas z kobieta, Waaaa organizuje imprezki!!

I brawo ci za to, oby tak dalej. Bo o to w zyciu chodzi ale co ma do to ma do rzeczy. Nie masz czasu nie graj, albo rob te runy i inne tam potrzebne ci rzeczy w czasie kiedy bedziesz mogl i juz. Jak by nie bylo botow to co ?? Nie gral bys ??
Kiedys ich nie bylo a jakos "LUDZIE LEGENDY" zaistnieli.

Soldier of Harlen
28-09-2007, 09:46
A tam mowcie sobie co chcecie ja i tak zdania nie zmienie. Ja botuje po to zeby miec najwyzszy lvl na swoim swiecie a nie chce marnowac na to czasu. Chce poczuć ten respekt bycia najwyzszym lvl jak to wszystkie nooby i nawet rookstayerzy mowia do mnie "gz lvl" a ze expienie na 50 lvl nie rozni sie od expienia na 20 lvl jakos zasadniczo to wole zeby bot za mnie wbil bo to zadna przyjemnosc expic. Podobnie jest na mainie tylko zamiast mino sa demony, a zamiast ratow - roty. Ale sytuacja dokladnie taka sama. Wole się pouczyć matmy do klasowki a potem obejrzec mistrzostwa europy w siatkowce kobiet niz zabijac po raz 6666666666666 kolejnego poison spidera. Przyjemnosc z gry bede mial dopiero potem jak bede mial najwyzszy lvl. Bo jak jest sie zwyklym noobkiem z 20 lvl na rooku to az zal dupe sciska ze widzisz kolo siebie 50 lvl. Dlatego wole wbic najwiekszy lvl i to ja wtedy bede patrzyl z gory na innych co mi bardziej odpowiada niz bycie noobkiem. A tak jak juz mowilem uczyc sie grac na rooku to mozna do 20 lvl bo pozniej expi sie non-stop tak samo. Tylko taka roznica ze na 50 lvl poison spidera zabijasz czesciej na hita. Ale to nie powod zebym 666666666 razy zabijal te same potwory i expil recznie non-stop tak samo jak na 20 lvl. W grze takiej jak tibia boterzy są i będą gorowali nad uczciwymi graczami bo gra jest tak prosta ze nie wymaga skomplikowanych czynnosci ktore moze tylko czlowiek wykonac. Na rooku poza sunrise i paytonem (ktorzy potrzebowali az 5 lat na wbicie swoich lvli) wszyscy ludzie z top 100 to boterzy/sharery. Ja uwazam ze boting jest lepszy bo sharing to prawie tak jakby dobrowolnie dać sie shackowac. Bo twoj "wspolpracownik" zna wszystkie szczegoly twojego konta. To jest bez sensu bo wiadomo ze jak bedzie postac miec najwyzszy lvl to i tak pokusi sie o shackowanie. Nawet najwiekszy przyjaciel. A boting jest lepszy bo to ty jestes panem swojego losu. Pewnie ze mozna kupic na allegro ale wydawac prawdziwą kasę na tibie to glupota. Poza tym boterzy umieja w tibie grac - allegrowicze nie. Bo boter jednak gra w tibie, jedyna czynnosc jakiej nie robi recznie to expienie. Ale zeby botem zaexpic musi znac tibie i wiedziec jak sie w nia gre zeby odpowiednio bota zaprogramowac.

Scobel
28-09-2007, 12:28
A tam mowcie sobie co chcecie ja i tak zdania nie zmienie. Ja botuje po to zeby miec najwyzszy lvl na swoim swiecie a nie chce marnowac na to czasu. Chce poczuć ten respekt bycia najwyzszym lvl jak to wszystkie nooby i nawet rookstayerzy mowia do mnie "gz lvl" a ze expienie na 50 lvl nie rozni sie od expienia na 20 lvl jakos zasadniczo to wole zeby bot za mnie wbil bo to zadna przyjemnosc expic. Podobnie jest na mainie tylko zamiast mino sa demony, a zamiast ratow - roty. Ale sytuacja dokladnie taka sama. Wole się pouczyć matmy do klasowki a potem obejrzec mistrzostwa europy w siatkowce kobiet niz zabijac po raz 6666666666666 kolejnego poison spidera. Przyjemnosc z gry bede mial dopiero potem jak bede mial najwyzszy lvl. Bo jak jest sie zwyklym noobkiem z 20 lvl na rooku to az zal dupe sciska ze widzisz kolo siebie 50 lvl. Dlatego wole wbic najwiekszy lvl i to ja wtedy bede patrzyl z gory na innych co mi bardziej odpowiada niz bycie noobkiem. A tak jak juz mowilem uczyc sie grac na rooku to mozna do 20 lvl bo pozniej expi sie non-stop tak samo. Tylko taka roznica ze na 50 lvl poison spidera zabijasz czesciej na hita. Ale to nie powod zebym 666666666 razy zabijal te same potwory i expil recznie non-stop tak samo jak na 20 lvl. W grze takiej jak tibia boterzy są i będą gorowali nad uczciwymi graczami bo gra jest tak prosta ze nie wymaga skomplikowanych czynnosci ktore moze tylko czlowiek wykonac. Na rooku poza sunrise i paytonem (ktorzy potrzebowali az 5 lat na wbicie swoich lvli) wszyscy ludzie z top 100 to boterzy/sharery. Ja uwazam ze boting jest lepszy bo sharing to prawie tak jakby dobrowolnie dać sie shackowac. Bo twoj "wspolpracownik" zna wszystkie szczegoly twojego konta. To jest bez sensu bo wiadomo ze jak bedzie postac miec najwyzszy lvl to i tak pokusi sie o shackowanie. Nawet najwiekszy przyjaciel. A boting jest lepszy bo to ty jestes panem swojego losu. Pewnie ze mozna kupic na allegro ale wydawac prawdziwą kasę na tibie to glupota. Poza tym boterzy umieja w tibie grac - allegrowicze nie. Bo boter jednak gra w tibie, jedyna czynnosc jakiej nie robi recznie to expienie. Ale zeby botem zaexpic musi znac tibie i wiedziec jak sie w nia gre zeby odpowiednio bota zaprogramowac.

Tak a potem na tym hiper mega super "NUMBERUS UNUS" miejscu padniesz na pierwszym DL ... :D :D :D ... ludzie sie dziwia co sie dzieje ze takie lev padaja. teraz juz wiemy. No ale zostawmy to ... co ci da byc naj ?? ... duzo z nas gra dla przyjemnosci, nikt nie gra bo musi, kazdy z nas gra bo chce. Nudzi was expienie, chcecie zapisac sie w historii tibi zrobcie jakis quest jako pierwsi ...
A questow moze tez nie robicie ?? ...

Naprawde wy ta gre traktujecie jako no nie wiem kare bo trza wbic exp zeby lev poszedl UP ... a nie mozecie tego traktowac bardziej dla zabawy. Ja zaczelem grac na rooku np. dla trapow - przed upem, dla mniejszej ilosci noobow na pacc arenie, chcialem poznac rook i sprobowac na nim pograc ...

Ezeriel
28-09-2007, 14:12
Ja botuje po to zeby miec najwyzszy lvl na swoim swiecie a nie chce marnowac na to czasu. Chce poczuć ten respekt bycia najwyzszym lvl jak to wszystkie nooby i nawet rookstayerzy mowia do mnie "gz lvl" a ze expienie na 50 lvl nie rozni sie od expienia na 20 lvl jakos zasadniczo to wole zeby bot za mnie wbil bo to zadna przyjemnosc expic.

Na serio sprawi ci przyjemność bycie najwyższym lvl, który został zbudowany za pomocą bota? Nawet jeśli zdobędziesz 50, 70, 100 lv, to tak naprawdę masz go tylko na papierku - nie jesteś w stanie dokonać tego w uczciwy sposób, bo cię to nudzi, brakuje czasu lub z innego powodu, więc gdzie tu miejsce na satysfakcję? Gdzie zadowolenie z wysiłku i duma ze swojego osiągnięcia? Jesteś w czołówce, ale co z tego - twój level jest faktycznie o wiele niższy. No chyba że faktycznie tak bardzo pragniesz poklasku innych i poczucia swojej (złudnej) wielkości.
Powiem ci, że kompletnie nie rozumiem takiego podejścia, ale w sumie to twój wybór, twój czas, twój komputer i twoje zasady - możesz więc robić, co tylko uważasz za słuszne. Mojego podziwu jednak nigdy w ten sposób nie wzbudzisz, ale na tym pewnie ci akurat najmniej zależy.

Gofin
28-09-2007, 16:13
@Soldier
Owszem zdobędziesz "respekt", ale tylko ludzi, którzy są na twoim poziomie intelektualnym i sądzą, że lvl i skille to najważniejsza rzecz w Tibii.

Soldier of Harlen
28-09-2007, 16:58
Tak a potem na tym hiper mega super "NUMBERUS UNUS" miejscu padniesz na pierwszym DL ... :D :D :D ... ludzie sie dziwia co sie dzieje ze takie lev padaja. teraz juz wiemy. No ale zostawmy to ... co ci da byc naj ?? ... duzo z nas gra dla przyjemnosci, nikt nie gra bo musi, kazdy z nas gra bo chce. Nudzi was expienie, chcecie zapisac sie w historii tibi zrobcie jakis quest jako pierwsi ...
A questow moze tez nie robicie ?? ...

Naprawde wy ta gre traktujecie jako no nie wiem kare bo trza wbic exp zeby lev poszedl UP ... a nie mozecie tego traktowac bardziej dla zabawy. Ja zaczelem grac na rooku np. dla trapow - przed upem, dla mniejszej ilosci noobow na pacc arenie, chcialem poznac rook i sprobowac na nim pograc ...
Gadasz jakby zabicie DL bylo jakims mega hiper trudnym przedsięwzięciem a tak naprawde kazdy 30 lvl moze go bez problemu zabic. Ja to zrobilem wszystkimi profesjami. A 30 lvl to nawet bez bota szybko mozna wbic.

Scobel
28-09-2007, 17:11
Gadasz jakby zabicie DL bylo jakims mega hiper trudnym przedsięwzięciem a tak naprawde kazdy 30 lvl moze go bez problemu zabic. Ja to zrobilem wszystkimi profesjami. A 30 lvl to nawet bez bota szybko mozna wbic.

To byl przyklad ... jesli nie zrozumiales ... OKI wiec poprosze o filmik all 4 profesjami jak na 30 lev DL bijesz bez problemow :) ...

Raxev
28-09-2007, 17:25
Gadasz jakby zabicie DL bylo jakims mega hiper trudnym przedsięwzięciem a tak naprawde kazdy 30 lvl moze go bez problemu zabic. Ja to zrobilem wszystkimi profesjami. A 30 lvl to nawet bez bota szybko mozna wbic.

Wyrażenie 'bez problemu' w tym wypadku oznacza, że nie powinieneś użyć żadnej runy leczącej ;]

Scobel
28-09-2007, 17:30
Sila Osoby a nie Botta.

http://i190.photobucket.com/albums/z239/Scobel/Tibia/Ban.jpg

http://i190.photobucket.com/albums/z239/Scobel/Tibia/Banik.jpg

Oba z dzis ... plus jeszcze zbanowali Kwatka ale go to nie wiem za co ... ;/

Soldier of Harlen
28-09-2007, 18:28
To byl przyklad ... jesli nie zrozumiales ... OKI wiec poprosze o filmik all 4 profesjami jak na 30 lev DL bijesz bez problemow :) ...
Omg biore na siebie 2-3 bp sd, z 5 bp mf, ide do dl na wierze w veno, wchodze wale sd schodze (ew. manasuje po zejsciu jak trzeba) wchodze wale sd schodze itd. To dziala dla sorca/druta. Pal to ide w thais do thais dragon lair tam za ghoule w AT, luruje dl przed fire fieldy i biegam z nim dookoła drabinki az padnie. Teraz po upie jak hity sa pala po 200 to szybciej padnie zanim zdazy zadac konkretne combo. To samo w przypadku knighta tyle ze stoje po skos a on mi moze loda.

Jesli nadal mi nie wierzysz ze jest to wykonalne i potrzebujesz filmu zeby sie o tym przekonac to powiem bez ogródek - jestes noobem.

Scross'Rooker
28-09-2007, 19:33
Ciekawe, rozmowa EVUL botera z prawdziwym graczem, mam prośbę do was. Nie cytujcie postów tylko piszcie:
@nick. Bo zaśmiecanie postów zbędnymi rzeczami jest po prostu marnowaniem czasu.
Ew. cytujcie kawałek postu.

Ares de'Buchanan
28-09-2007, 22:15
@Scobel
"To po !@Uja grasz >>??<< "
Uzywaj slow politycznie poprawnych - nie kazdy musi czytac te bluzgi nawet jezeli je chowasz za jakimis znaczkami. Jezeli nie wiesz po co gram <-- (tak trudno napisac to w ten sposob?) przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisalem. Czytanie ze zrozumieniem boli?

@topic

Zastanawia mnie inna sprawa - co Wam, uczciwym graczom daje spedzanie calych dni przy tibii? Rozumiem ze mozecie byc zafascynowani ta gra - tez kiedys bylem i potrafilem sporo siedziec. Jezeli to Wam sprawia przyjemnosc - ok, super. Ciekawe ilu z Was super-hiper-uczciwych graczy zrobilo desert quest samemu od poczatku do konca. Bez spoilerow. Nie tylko przebiec sie z kusza, jablkiem itd z 3 innymi osobami po 10k.
Tak duzo gracie i to osobiscie - to co to znaczy - rurnum maelis?
Pewnie tak duzo czasu spedzacie siedzac na expowiskach, ze juz Wam sie nie chce nic poczytac, polazic tak bez celu, pogadac z NPC...

Inna sprawa - widzicie bottera? No to jaki problem zabic go z kolegami? Czy nie macie kolegow, bo boja sie ze ich GMowi sprzedacie?
Widzialem taki filmik... expiacy recznie chcieli ubic bottera. Blokowali go parcelami XD
Jak wiekszosc obroncow recznego expienia blysneli inteligencja ;)
Macie czas, zeby go marnowac na bezsensowne klikanie - ok - przeciez Wam nie zabronie.
Ja nie mam, dlatego swoj czas poswiecam na quest i hunty z przyjaciolmi albo pomaganie przy jakis questach slabszym graczom. Nudne expienie zalatwia moj "Brat Od Treningu" XD

Scobel
28-09-2007, 22:19
Omg biore na siebie 2-3 bp sd, z 5 bp mf, ide do dl na wierze w veno, wchodze wale sd schodze (ew. manasuje po zejsciu jak trzeba) wchodze wale sd schodze itd. To dziala dla sorca/druta. Pal to ide w thais do thais dragon lair tam za ghoule w AT, luruje dl przed fire fieldy i biegam z nim dookoła drabinki az padnie. Teraz po upie jak hity sa pala po 200 to szybciej padnie zanim zdazy zadac konkretne combo. To samo w przypadku knighta tyle ze stoje po skos a on mi moze loda.

Jesli nadal mi nie wierzysz ze jest to wykonalne i potrzebujesz filmu zeby sie o tym przekonac to powiem bez ogródek - jestes noobem.

No tak ... super hiper taktyka ... po jednym dniu na DL masz w (_Y_) cala kase i runy i moze 5% zwrotu z lootu. A i po Upie to na jais skillach bijesz te 200 ?? Bo bez problemu mozna i ponad 300 zasadzac ... wiec cos ci Bot szfankuje.

Do pana UP.
Bardziej odbieraj to jako podkreslenie. Slowa politycznie poprawne ... dobre zapamietam, zapisze w notesiku ze zlotymi myslami & idiotyzmami ...


Zastanawia mnie inna sprawa - co Wam, uczciwym graczom daje spedzanie calych dni przy tibii? Rozumiem ze mozecie byc zafascynowani ta gra - tez kiedys bylem i potrafilem sporo siedziec. Jezeli to Wam sprawia przyjemnosc - ok, super. Ciekawe ilu z Was super-hiper-uczciwych graczy zrobilo desert quest samemu od poczatku do konca. Bez spoilerow. Nie tylko przebiec sie z kusza, jablkiem itd z 3 innymi osobami po 10k.
Tak duzo gracie i to osobiscie - to co to znaczy - rurnum maelis?
Pewnie tak duzo czasu spedzacie siedzac na expowiskach, ze juz Wam sie nie chce nic poczytac, polazic tak bez celu, pogadac z NPC...
Siedze w Tibii wtedy mam na to chec i nie siedze calymi dniami. Rozmawiamy o Botach a zeszlismy na Spoilerki ... co i tak zostalo zaakceptowane przez CipSoft = jest legalne. Gram na rooku i smialo moge powiedziec ze przeszedlem rook kratka po kratce - tam gdzie da sie wejsc, bo musialem to do supportu zrobic a raczej chcialem cos sprawdzic. Osobiscie sprawdzilem i podalem do uaktualnienia wszystkich Npc z rook sell/buy itp itd. Sprawdzilem wszystkie ksiazki czy sa na tibia.pl przetlumaczone i wszystkie dodane. 100% questow juz znam na pamiec ... a za pierwszym razem niektore kiedys dawno temu zrobilem sam - przez przypadek nawet nie wiedzac ze to sie nazywa quest ...


Inna sprawa - widzicie bottera? No to jaki problem zabic go z kolegami? Czy nie macie kolegow, bo boja sie ze ich GMowi sprzedacie?
Widzialem taki filmik... expiacy recznie chcieli ubic bottera. Blokowali go parcelami XD
Jak wiekszosc obroncow recznego expienia blysneli inteligencja
Macie czas, zeby go marnowac na bezsensowne klikanie - ok - przeciez Wam nie zabronie.
Ja nie mam, dlatego swoj czas poswiecam na quest i hunty z przyjaciolmi albo pomaganie przy jakis questach slabszym graczom. Nudne expienie zalatwia moj "Brat Od Treningu" XD
Tak ale na rooku nie ma parceli, wiem chodzilo ci o maina. Ale tutaj praowadzimy dyskusje w oparciu o rooka. Botka mozna bloknac samemu bez kolegow ... ale mi najwiecej satysfakcji daje raportowanie - udane zraportowanie ... dzis na neranie 4 osoby bana za macro w tym 2 odemnie ... Jak mam czas, ochote, checi to zawsze pomagam slabszym na rooku ... to nic nie kosztuje ...

Soldier of Harlen
28-09-2007, 23:25
No tak ... super hiper taktyka ... po jednym dniu na DL masz w (_Y_) cala kase i runy i moze 5% zwrotu z lootu. A i po Upie to na jais skillach bijesz te 200 ?? Bo bez problemu mozna i ponad 300 zasadzac ... wiec cos ci Bot szfankuje.

Do pana UP.
Bardziej odbieraj to jako podkreslenie. Slowa politycznie poprawne ... dobre zapamietam, zapisze w notesiku ze zlotymi myslami & idiotyzmami ...

Dzisiaj rano mi mowiles ze nie mozliwe jest aby zabic DL wszystkimi profesjami na 30 lvl. Ja ci udowodnilem ze jednak jest mozliwe to teraz odwracasz kota ogonem i zaczynasz gadac o oplacalnosci takiego zabijania. No ignorancja godna pochwaly.

darushu
28-09-2007, 23:55
Dzisiaj rano mi mowiles ze nie mozliwe jest aby zabic DL wszystkimi profesjami na 30 lvl. Ja ci udowodnilem ze jednak jest mozliwe to teraz odwracasz kota ogonem i zaczynasz gadac o oplacalnosci takiego zabijania. No ignorancja godna pochwaly.
Jakbyś [...] nie wiedzial, to mu chodzilo o to ze nie wierzyl Ci ze na 30 levelu, bez problemu ubijesz to coś... Może i ubijesz, ale chyba nie jestes na tyle glupi zeby wastowac kilka k na 1 glupiego DL'a nie? Co w normalny sposób, nie napieprzajac z SD gdzie popadnie, raczej Ci sie tak "bez problemu" nie uda...

Soldier of Harlen
29-09-2007, 00:02
Jakbyś [...] nie wiedzial, to mu chodzilo o to ze nie wierzyl Ci ze na 30 levelu, bez problemu ubijesz to coś... Może i ubijesz, ale chyba nie jestes na tyle glupi zeby wastowac kilka k na 1 glupiego DL'a nie? Co w normalny sposób, nie napieprzajac z SD gdzie popadnie, raczej Ci sie tak "bez problemu" nie uda...
Widze ze nie zrozumiales o co mi chodzi. Scobel napisal ze boterzy padaja na dlach. Dlatego ja mu odpowiedzialem ze dl to na tyle slaby potwor że zabić go moze kazdy gracz z lvlem powyzej 30. Nie chodzi mi tutaj o to czy sie oplaca czy nie tylko o to ze teza Scobela o rzekomych dedach boterow na DL jest calkowicie wyssana z palca.

darushu
29-09-2007, 00:09
Widze ze nie zrozumiales o co mi chodzi. Scobel napisal ze boterzy padaja na dlach. Dlatego ja mu odpowiedzialem ze dl to na tyle slaby potwor że zabić go moze kazdy gracz z lvlem powyzej 30. Nie chodzi mi tutaj o to czy sie oplaca czy nie tylko o to ze teza Scobela o rzekomych dedach boterow na DL jest calkowicie wyssana z palca.
No tak, ale chyba nie nastawisz bota na powiedzmy 40 levelu, żeby Ci DL'e solowal? Przez kilka [h]?
Bot na dl'ach jest mocno ryzykowny poprostu... I sa ludzie ktorych to kusi, i kusi w taki sposob ze predzej czy pózniej sie cos "skrzaczy" i padną...

Soldier of Harlen
29-09-2007, 00:22
No tak, ale chyba nie nastawisz bota na powiedzmy 40 levelu, żeby Ci DL'e solowal? Przez kilka [h]?
Bot na dl'ach jest mocno ryzykowny poprostu... I sa ludzie ktorych to kusi, i kusi w taki sposob ze predzej czy pózniej sie cos "skrzaczy" i padną...
Ale Scobel napisal o tym ze jak boter skonczy botowac to pada na dl, co jest kompletna bzdura ktora ja napiętnowalem. Wiec nie odwracaj kota ogonem.

Scobel
29-09-2007, 00:22
Widze ze nie zrozumiales o co mi chodzi. Scobel napisal ze boterzy padaja na dlach. Dlatego ja mu odpowiedzialem ze dl to na tyle slaby potwor że zabić go moze kazdy gracz z lvlem powyzej 30. Nie chodzi mi tutaj o to czy sie oplaca czy nie tylko o to ze teza Scobela o rzekomych dedach boterow na DL jest calkowicie wyssana z palca.

Nadal Czekam na 4 filmy o 4 profesjach z 30 lev ... ktore wszystkie wybijaja same DL ... a najbardziej czekam na rycka ...

Soldier of Harlen
29-09-2007, 00:23
Nadal Czekam na 4 filmy o 4 profesjach z 30 lev ... ktore wszystkie wybijaja same DL ... a najbardziej czekam na rycka ...
Haha jaki newbie. Malo bylo filmow na tibia.pl z solowaniem dla przez 25-30 rycka?

darushu
29-09-2007, 00:25
@up
Cykasz pupe? Ile Ci to zajmie kilkanascie minutek, a wszyscy z usmiechem na twarzy to obejrzymy, wiec co sie upierasz?

Soldier of Harlen
29-09-2007, 00:27
@up
Cykasz pupe? Ile Ci to zajmie kilkanascie minutek, a wszyscy z usmiechem na ustach to obejrzymy, wiec co sie upierasz?
Użycie opcji "szukaj" i odnalazienie filmow ktore juz sa zajmie wam kilka a nie kilkanascie minutek.

darushu
29-09-2007, 00:33
Kolo... ale ja... i ogolnie publika chcemy Twoje filmy z solowania wszystkimi profesjami DL'a na 30 levelu -.- a nie jakies osoby trzeciej, która to czyni... wiec badz tak dobry i zrob taki filmik i podeslij go tu w temacie (byle bez keyloggerka :D) i niech to bedzie dowód (bądź nie dowód) Twojej racji.
Mam rozumiec ze sie nadal upierasz? Jesli tak to gowno, nie ubijesz DL'a...
Chcesz zebysmy uwierzyli? Prosze o film... ale Twoj i Twojego wykonania !!

Soldier of Harlen
29-09-2007, 00:37
Kolo... ale ja... i ogolnie publika chcemy Twoje filmy z solowania wszystkimi profesjami DL'a na 30 levelu -.- a nie jakies osoby trzeciej, która to czyni... wiec badz tak dobry i zrob taki filmik i podeslij go tu w temacie (byle bez keyloggerka :D) i niech to bedzie dowód (bądź nie dowód) Twojej racji.
Mam rozumiec ze sie nadal upierasz? Jesli tak to gowno, nie ubijesz DL'a...
Chcesz zebysmy uwierzyli? Prosze o film... ale Twoj i Twojego wykonania !!
Scobel pisal ze na 30 lvl nie da rady zabic wszystkimi profesjami. "Osoba trzecia" zabila czyli da rade. Kolejna glupia teza Scobela obalona.

Scobel
29-09-2007, 00:43
Scobel pisal ze na 30 lvl nie da rady zabic wszystkimi profesjami. "Osoba trzecia" zabila czyli da rade. Kolejna glupia teza Scobela obalona.

Nie rozumiesz, ja czekam nadal na 4 filmy w ktorych to TY zabijasz DL kazda profesja ...

Daru...
Po nim mozna bylo sie spodziewac, ze powie cos w tym stylu lub da gotowe innych osob :) ...
Czekamy nadal na jego wielki ubijanie DL :) ...

Ares de'Buchanan
29-09-2007, 00:43
Tak ale na rooku nie ma parceli, wiem chodzilo ci o maina. Ale tutaj praowadzimy dyskusje w oparciu o rooka. Botka mozna bloknac samemu bez kolegow ... ale mi najwiecej satysfakcji daje raportowanie - udane zraportowanie ... dzis na neranie 4 osoby bana za macro w tym 2 odemnie ... Jak mam czas, ochote, checi to zawsze pomagam slabszym na rooku ... to nic nie kosztuje ...

Jestes wielki Pro konfident XD gratz :)
Chyba jednak nie wiesz o co mi chodzilo z tymi parcelami ;) Pewnie tak wlasnie "sam" blokujesz ;) Hehehehe
Boterzy tez maja sposoby na takich jak Ty ;)
Kolesiowi ostatnio cos sie nie podobalo to dziwnym trafem 2 dni pozniej nie mogl zejsc z duzego respu hydr i mu sie padlo ;)
A GMow kiedys w miare dobrze znalem, ze tak sie wyraze. Odwiedzali mnie czesto zarowno za bota jak i za blokowanie ludzi - gram na n-pvp wiec to jest jak rook XD. Nigdy nie mieli na nic dowodow. A bez dowodow.... domniemanie niewinnosci :) Trzeba udowodnic wine a nie niewinnosc ;)

Mysle ze nie ma sensu dalej z Wami dyskutowac.
Do zobaczenia w tibii :)

Scobel
29-09-2007, 00:53
Jestes wielki Pro konfident XD gratz :)
Chyba jednak nie wiesz o co mi chodzilo z tymi parcelami ;) Pewnie tak wlasnie "sam" blokujesz ;) Hehehehe
Boterzy tez maja sposoby na takich jak Ty ;)
Kolesiowi ostatnio cos sie nie podobalo to dziwnym trafem 2 dni pozniej nie mogl zejsc z duzego respu hydr i mu sie padlo ;)
A GMow kiedys w miare dobrze znalem, ze tak sie wyraze. Odwiedzali mnie czesto zarowno za bota jak i za blokowanie ludzi - gram na n-pvp wiec to jest jak rook XD. Nigdy nie mieli na nic dowodow. A bez dowodow.... domniemanie niewinnosci :) Trzeba udowodnic wine a nie niewinnosc ;)

Mysle ze nie ma sensu dalej z Wami dyskutowac.
Do zobaczenia w tibii :)

Najpierw piszez by ich blokowac, to jak zamiast tego ich raportuje to konfident ... hmm spoko. Tak boterzy maja sposoby na takich jak ja, da sie zbanowac i po problemie, bo na rooku jesli gram ja a nie za mnei bot nie ma szans chodzby nie wiem jak sie starali bym padl ... hackna mnie ?? :D hyhy KK czekam - jesli to miales na mysli. Porownujesz Non pvp Main do Non pvp Rook ... Taaaaaki walek a jeszcze mniejsza roznica nie ??:D uuuuu znales kiedys dobrze GM tzn ze umiales przeliterowac jego nick bo znales go na pamiec czy moze byles z nim w rl na piwku ... jak mozna znac dobrze GM ... A co do udowadniania, nic nie trzeba udowadniac wystarczy byc pewnym i napisac raporta jak widac skutkuje dosc dobrze ...

darushu
29-09-2007, 01:24
Mysle ze nie ma sensu dalej z Wami dyskutowac.
Do zobaczenia w tibii :)
No i kolejny "prawdziwy botter", który poddał sie w tej zażartej wojnie na słowa :) uczciwi gracze to jak sprite, a botterzy jak pragnienie... chyba wiecie o co mi chodzi? :D
Nie ma zmiłuj, zostaniecie wypędzeni z tego forum w pierwszej kolejności, bo na naszych "kochanych" modków nie bardzo można w tej sytuacji liczyć.

Scobel
29-09-2007, 01:45
No i kolejny "prawdziwy botter", który poddał sie w tej zażartej wojnie na słowa :) uczciwi gracze to jak sprite, a botterzy jak pragnienie... chyba wiecie o co mi chodzi? :D
Nie ma zmiłuj, zostaniecie wypędzeni z tego forum w pierwszej kolejności, bo na naszych "kochanych" modków nie bardzo można w tej sytuacji liczyć.

Głownie chyba Kochanego Modka jednego pierwszeg ... Bleee :D

Alessandro Del Piero
29-09-2007, 10:21
Nie wiem co wam przeszkadza w boterach... Ja sam nie botuje, ale nic do nich nie mam. Ty zdobywasz exp/skille własnoręcznie -> jesteś ze swojej postaci dumny i sprawia ci gra radość. Za botera zdobywa to program, ale też jest zadowolony ze swojego programu... Czy wam w tej grze chodzi tylko i wyłącznie o lvl, nie o radość z gry?

Scobel
29-09-2007, 12:50
Nie wiem co wam przeszkadza w boterach... Ja sam nie botuje, ale nic do nich nie mam. Ty zdobywasz exp/skille własnoręcznie -> jesteś ze swojej postaci dumny i sprawia ci gra radość. Za botera zdobywa to program, ale też jest zadowolony ze swojego programu... Czy wam w tej grze chodzi tylko i wyłącznie o lvl, nie o radość z gry?

Bottuje = Zajmuje expowiska, Bottuje = Zdobywa lev potem ma orgazm na sama mysl jaki to on lev "zdobyl" ... jesli chodzi o mnie mogli by bottowac jesli by mi i innym nie przeszkadzali = niestety to nie realne, bo nie dosc ze leca w kulki to jeszcze chca z nooba botteraz zostac super hiper mega graczem ...


Nadal czekam na film 4x profesja ... z 30 lev na DL ...

Rotherdamie
06-10-2007, 19:53
Scobel, wybacz, ale ja nie gram na rooku. Mam co sprzedawać/kupować, jakie questy robić itd.

darushu, mistrzu, to że nie expie ręcznie nie oznacza że nie gram. W czasie kiedy bot wbija za mnie lvl, ja właśnie choćby gadam z przyjaciółmi.

Racja, nikt mi nie każe expić. Ale zrozumcie, że bot nie wyręczy gracza. Co z tego, że expi? Co z tego że odpisuje autoresponderem? Bot pozostanie botem, a osoba siedząca przed kompem pozostanie graczem. Zresztą jak już powiedziałem nikt na przymus nie każe mi expić więc jak mi się znudzi patrzenie na bota, rozmawianie, kupowanie/sellanie, wykonywanie questów itd. to szukam innych botterów, próbuje ich wybić a jeśli to mi się znudzi to myślę jak poprawić/napisać nowe skrypty do mojego bota, co również sprawia mi przyjemność (profil mat-inf robi swoje - po prostu lobię programowanie).

No i jeszcze mały pokaz bezwładności GMów:
13:58 GM detected ( CM ... on Celesta ). Runemaker disabled. Closing in 123 seconds. Cancel with Exiva cancel
13:58 CM ... on Celesta [2]: hello : )
13:58 ... [60]: hiho
Po czym CM znikł.

Nicki cenzurowane, chodzi o same zajście, sytuacja z niedzieli.

Jakbys nie zauwazyl rozmawiac a grac to dwa rozne pojecia chyba ze grasz w zgadnij co to na privie. Ze tez to forum akceptuje booterów jak ja bym byl modem to bym codziennie tu zagladal i was w huj banowal do nigdy ,bo by mi to radoche sprawialo... Jak chcesz pogadac o tym jak dobrego masz boota i ile go uzywasz to zapraszam na www.tibia.org.pl to jest strona dla ,,graczy" takich jak ty. Tu za takie wypowiedzi mozesz dostac bana booterze pier****ny. Ty nie grasz boot za ciebie gra, a ty pilnujesz najwyzej zeby nikt sie nie polapal ,ze boota uzywasz. Co do Gmów to ja im sie nie dziwie ... Jestescie plagą tibii tak duza ,ze jednego dnia nie wytepi sie was wszystkich... Trzeba na to wielu lat systematycznego banowania/usuwania postaci , a wy przeciez i tak nowa zrobicie wiec i to nie mialo by sensu

World_of_naabz
10-10-2007, 17:16
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz.
Aby dostać bana muszę być afk, albo długo nie odpowiadać GMowi, więc jak masz zamiar mnie zbanować? :<

Ares mój ziąą. Wpadnij kiedyś na chakoye bo trzeba pozbyć się 59 kina co mi się w*******a i na pałe jedzie na moich wpt :D

KrEmAs KAc
10-10-2007, 18:14
Jakbym miał zamiar używać takiego bota to sam bym go napisał.
Były by same +
-Duży lvl
-Doświadczanie z programowania
-Możliwość opublikowania bota i hakowanie postaci
-Więcej czasu na naukę
-i wiele innych :D

piotrek26111
10-10-2007, 20:00
Ze tez to forum akceptuje booterów jak ja bym byl modem to bym codziennie tu zagladal i was w huj banowal do nigdy ,bo by mi to radoche sprawialo
Bo masz kompleksy. To forum sluzy do kulturalnej wymiany pogladow pomiedzy boterami i antyboterami. Niestety ci drudzy maja kompleksy i jak widza botera to od razu obrzucaja go ch***** (w dodatku z bledem ortograficznym) zamiast podjac z nim kulturalna dyskusje w ktorej przedstawią swoje racje przeciwko uzywaniu botow. Jest to tym bardziej smieszne ze wzgledu na to ze srednia wieku boterow jest wyzsza niz srednia wieku uczciwych graczy więc taka łacina podwórkowa moze co najwyzej spowodowac wybuch smiechu na ich twarzach. eUwazasz ze nie ma sensu podejmowac dyskusji z boterami bo nie sa tego godni? Prawdziwy botter to osoba znająca się na programowaniu i Tibii, potrafiąca ręcznie grać dużo lepiej od ciebie gdyż umiejętność ręcznego grania jest niezbędna do pisania botów i/lub skryptów do nich. Natomiast typowy uczciwy gracz to 12 letnie dziecko neostrady. Zastanawiales sie kiedys dlaczego moderatorzy nie banują botterów? Moze dlatego ze ich wypowiedzi sa na wysokim poziomie i maja sens? Natomiast ty nigdy nie będziesz modem bo nie potrafisz napisać 3 linijek tekstu bez użycia przeklenstwa. Czyzby brakowalo ci zasobu slownictwa? Moze za dlugo latales po podworku z "ziomami" sluchajacymi HH a za krotko chodziles do szkoly?
Jak chcesz pogadac o tym jak dobrego masz boota i ile go uzywasz to zapraszam na www.tibia.org.pl UWAGA to jest strona dla ,,graczy" takich jak ty.
www.tibia.org.pl to strona dla kinderboterów, żaden prawdziwy boter tam nie siedzi. Podawanie torga jako sztandarowej strony botterów swiadczy o twoim braku wiedzy na temat na ktory sie wypowiadasz. To ze na torgu czy tibiasoft (kolejna dziecinna stronka w dodatku z wieloma keyami) sa do sciagniecia boty nie czyni ich stronami botterów, lecz co najwyzej kinderboterów. Istnieje takie madre przyslowie "lepiej nic nie mowic i udawac glupiego niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci". To przyslowie idealnie do ciebie pasuje i powinienes sie do niego stosować.
Ty nie grasz boot za ciebie gra, a ty pilnujesz najwyzej zeby nikt sie ni polapal ,ze boota uzywasz.
Za to ciebie zbanowaliby juz pierwszego dnia uzywania bota bo takim kaleką umysłowym jesteś.
Co do Gmów to ja im sie nie dziwie ... Jestescie plagą tibii tak duza ,ze jednego dnia nie wytepi sie was wszystkich... Trzeba na to wielu lat systematycznego banowania/usuwania postaci , a wy przeciez i tak nowa zrobicie wiec i to nie mialo by sensu
W takim razie zaproponuj jakąś lepszą metodę walki z botami. Jedyny pozytyw calej twojej wypowiedzi to fakt ze dostrzegles ze tak naprawde walka z botterami jest jak walka z wiatrakami.

Fpitolony w sprawe
10-10-2007, 20:22
Bo masz kompleksy. To forum sluzy do kulturalnej wymiany pogladow pomiedzy boterami i antyboterami. Niestety ci drudzy maja kompleksy i jak widza botera to od razu obrzucaja go ch***** (w dodatku z bledem ortograficznym) zamiast podjac z nim kulturalna dyskusje w ktorej przedstawią swoje racje przeciwko uzywaniu botow.

A moze dlatego, ze uzywanie botow w swietle praw Tibii jest nielegalne? Przebij ten argument, a wygrales, jesli nie, nie mamy o czym gadac... Nie wiem po co to wszystko... Uzywasz bota, to se uzywaj, i tak nie przekonasz PRAWDZIWYCH graczy, ze bot to cos lepszego czy cos, bo gracz akcetpuje gre taka, jaka jest i jesli cos sie nie podoba, przez co nie mozesz grac, to czy nie lepiej w ogule nie grac? Juz sie przyznawales, ze grasz tylko dla lvl i to widac i zaprzeczac se mozesz, ze jest inaczej, ale wszyscy wiedza jak jest.
A granie dla lvla to najgorsze co moze byc.

piotrek26111
10-10-2007, 20:27
Juz sie przyznawales, ze grasz tylko dla lvl i to widac i zaprzeczac se mozesz, ze jest inaczej, ale wszyscy wiedza jak jest.
Nigdy sie nie przyznawalem ze gram tylko dla lvl. Ja gram tylko dla przyjemnosci ktora sprawia mi botowanie.
A granie dla lvla to najgorsze co moze byc.
Nie. Najgorsze co moze byc to jak ktos gra recznie dla przyjemnosci podczas gdy powinien sie matmy uczyć do klasówki.

P.S.
Juz myslalem ze bedzie to twoja pierwsza sensowna wypowiedz dot. botow ale niestety na koniec jednak musiales te dwa idiotyzmy wcisnac.

Fpitolony w sprawe
10-10-2007, 20:53
Naprawde? A jednak nie odpowiedziales mi na pytanie. I ja nie widze przyjemnosci w czyms, co zrobila za mnie jakas rzecz. I co z tego, ze zostalaby napisana przeze mnie? Nie wbilem tego expa - nie mam sie z czego cieszyc. Nie wiem czy ci wspolczuc, czy co za to, ze widzisz przyjemnosc w patrzeniu sie na ekran jak postac sama chodzi i wbija exp. Po prostu... Nadal nie rozumiem gdzie tu radocha... I wbijanie tego expa nie uwazam za strate czasu, bo mi sprawia to radoche.

Leirdek
10-10-2007, 20:59
Nigdy sie nie przyznawalem ze gram tylko dla lvl. Ja gram tylko dla przyjemnosci ktora sprawia mi botowanie.

Nie. Najgorsze co moze byc to jak ktos gra recznie dla przyjemnosci podczas gdy powinien sie matmy uczyć do klasówki.

P.S.
Juz myslalem ze bedzie to twoja pierwsza sensowna wypowiedz dot. botow ale niestety na koniec jednak musiales te dwa idiotyzmy wcisnac.

No prosze,ale masz hobby.Botowanie?:DWspółczuje tobie chociaż niektóre twoje wypowiedzi są mądre bo Torg to strona dla debili którzy ne potrafią się zachowywać,tam siedzą kinderbottery i czekają I sikają w majty kiedy spleen wypuści nowa wersje tej żałosnej TBI,a 20 modów nie daje se rade a u nas jak czysto jest;)Co do Tibia.soft to nie mam zielonego pojęcia;(Moim skromnym zdaniem jeśli jedziesz na bocie to kup Tibia Bot NG, mój kumpel jedzie i jest zadowolony.
P.S
Co do tej majzy to ja się w ogóle nie uczę a 5 wpadają;)Poprostu efek pamięci fotograficznej:]\

Edt@
Jakbys nie zauwazyl rozmawiac a grac to dwa rozne pojecia chyba ze grasz w zgadnij co to na privie. Ze tez to forum akceptuje booterów jak ja bym byl modem to bym codziennie tu zagladal i was w huj banowal do nigdy ,bo by mi to radoche sprawialo... Jak chcesz pogadac o tym jak dobrego masz boota i ile go uzywasz to zapraszam na www.tibia.org.pl to jest strona dla ,,graczy" takich jak ty. Tu za takie wypowiedzi mozesz dostac bana booterze pier****ny. Ty nie grasz boot za ciebie gra, a ty pilnujesz najwyzej zeby nikt sie nie polapal ,ze boota uzywasz. Co do Gmów to ja im sie nie dziwie ... Jestescie plagą tibii tak duza ,ze jednego dnia nie wytepi sie was wszystkich... Trzeba na to wielu lat systematycznego banowania/usuwania postaci , a wy przeciez i tak nowa zrobicie wiec i to nie mialo by sensu
Hahaha,ale mam z ciebie rotfla no nie wiem.Po 1:
-taki debil jak ty nie został by modem(na torgu to wszystko jest możliwe:D)
Po 2:
-umiesz wypowiadać się bez "kurwa" i "huj" itp?
Po 3:
-torg to tak debilna strona,ale jak ją znasz to zapraszam do niej a won z .peel
A tak btw. do Torga:
Tam powstają takie tematy jak "Czas zadbac o siebie a nie postac w tibi"
Normalnie rotfl!
Down@
No wiesz.....Przynajmniej lepiej niż na Torgu!!!

Marcin24
10-10-2007, 21:06
a u nas jak czysto jest
<odgłos łupnięcia> sorki spadłem z krzesła jak to przeczytałem.

piotrek26111
10-10-2007, 21:20
No prosze,ale masz hobby.Botowanie?Współczuje tobie
Nie masz czego wspolczuc. Botowanie mnie rozwija informatycznie, w przeciwienstwie do recznego expienia.
Moim skromnym zdaniem jeśli jedziesz na bocie to kup Tibia Bot NG, mój kumpel jedzie i jest zadowolony.
Mam scrackowany, bez watpienia czolowka botow ogolnodostepnych.
chociaż niektóre twoje wypowiedzi są mądre bo Torg to strona dla debili którzy ne potrafią się zachowywać,tam siedzą kinderbottery i czekają I sikają w majty kiedy spleen wypuści nowa wersje tej żałosnej TBI,a 20 modów nie daje se rade a u nas jak czysto jest
Heh dzieki ze mnie popierasz ale ty chyba nigdy nie byles na profesjonalnym forum dla boterow czy chociaz forum jakiegos konkretnego bota. Tam to dopiero jest poziom dyskusji.
Naprawde? A jednak nie odpowiedziales mi na pytanie. I ja nie widze przyjemnosci w czyms, co zrobila za mnie jakas rzecz. I co z tego, ze zostalaby napisana przeze mnie? Nie wbilem tego expa - nie mam sie z czego cieszyc. Nie wiem czy ci wspolczuc, czy co za to, ze widzisz przyjemnosc w patrzeniu sie na ekran jak postac sama chodzi i wbija exp. Po prostu... Nadal nie rozumiem gdzie tu radocha... I wbijanie tego expa nie uwazam za strate czasu, bo mi sprawia to radoche.
No widzisz, tobie sprawia radoche jak sam sobie wbijasz expa, a mi jak bot wbija. To tak samo jak z muzyka: jednym radoche sprawia disco polo, innym brutal death metal. I jeden drugiego nie zrozumie. Np. ja nie wyobrazam sobie jak komus moze sprawiac przyjemnosc zabicie poison spidera po raz 66666666666666666666666666666666666666666666. Expiąc ciagle powtarzasz te same czynnosci ktorych nauczyles sie lata temu, ja botujac pisze codziennie nowe skrypty i poprawiam juz istniejace.

World_of_naabz
10-10-2007, 21:38
Mam być dumny, że klikając myszką i pisząc na klawiaturze pokonałem xxxxxxxxxxx razy danego potwora i zdobyłem lvl? Jaka z tego przyjemność? To nie jest jakiś wyczyn bo ty tylko KLIKASZ (a za mnie robi to bot), a nie jesteś tym bohaterem w grze co pokonał tego twojego uber rata.

Moim skromnym zdaniem jeśli jedziesz na bocie to kup Tibia Bot NG, mój kumpel jedzie i jest zadowolony.
Jak masz już wydawać kasę (rl jak i w tibii) na bota to kup sobie blackd.

piotrek26111
10-10-2007, 21:45
Dokladnie tak jak mowi World_of_naabz. Expienie to powtarzanie jednej i tej samej czynnosci wyuczonej lata temu. Wiec ktos kto zabil danego potwora recznie 999999999999999999999999999999999999 nie jest lepszy od botera ktory recznie zabil go powiedzmy 100 razy a ma co najwyzej bardziej zlansowany tibią mózg.

Scobel
10-10-2007, 22:05
Dokladnie tak jak mowi World_of_naabz. Expienie to powtarzanie jednej i tej samej czynnosci wyuczonej lata temu. Wiec ktos kto zabil danego potwora recznie 999999999999999999999999999999999999 nie jest lepszy od botera ktory recznie zabil go powiedzmy 100 razy a ma co najwyzej bardziej zlansowany tibią mózg.

To po co grasz ??

Ps. Odnosnie oczywiscie do rookgaardu.

Fpitolony w sprawe
10-10-2007, 22:07
Bo to mu sprawia przyjemnosc ;<
Ehh... Zalosni jestescie :/ - nic dodac, nic ujac.

piotrek26111
10-10-2007, 22:07
To po co grasz ??

Ps. Odnosnie oczywiscie do rookgaardu.
Zeby botowac.

Proste pytanie, prosta odpowiedz.

World_of_naabz
10-10-2007, 22:19
To po co grasz ??

Bo sprawia mi to przyjemność?

Marcin24
10-10-2007, 22:21
Zeby botowac.
Czyli twoja gra w Tibię ogranicza sie tylko do botowania i wkurzania nas na forum?

piotrek26111
10-10-2007, 22:25
Czyli twoja gra w Tibię ogranicza sie tylko do botowania i wkurzania nas na forum?
Niech ci bedzie ze tylko do botowania. Ale zeby byc naprawde dobrym boterem musialem wczesniej nauczyc sie recznie grac. Czyli mam umiejetnosci uczciwego gracza + programowanie botów. Faktycznie "tylko"...

darushu
10-10-2007, 22:27
Niech ci bedzie ze tylko do botowania. Ale zeby byc naprawde dobrym boterem musialem wczesniej nauczyc sie recznie grac. Czyli mam umiejetnosci uczciwego gracza + programowanie botów. Faktycznie "tylko"...
Sam widzisz, że nie zdobędziesz porozumienia z Nami... dlatego niewiem po co tu siedzisz...
Pozatym... co z tego ze masz umiejetnosci uczciwego gracza, skoro grasz nieuczciwie?


Heh dzieki ze mnie popierasz ale ty chyba nigdy nie byles na profesjonalnym forum dla boterow czy chociaz forum jakiegos konkretnego bota. Tam to dopiero jest poziom dyskusji.
W takim razie po co siedzisz tu na forum.tibia.pl? Chcesz kogos przeciagnąć na swoją strone botowania? Chcesz sie pochwalić jaki to Ty nie jestes? Nie obchodzi nas to... siedząc tu tracisz tylko czas.

No widzisz, tobie sprawia radoche jak sam sobie wbijasz expa, a mi jak bot wbija. To tak samo jak z muzyka: jednym radoche sprawia disco polo, innym brutal death metal. I jeden drugiego nie zrozumie.
Naprawde "super" przykład podałeś. Bo ja to sobie wyobrażam na przykładzie...
Ja kupuje sobie telewizor z "hajdi finiszyn" i innymi duperelami... Pracując na to i odkładając przez dobre kilka miesięcy. A Ty to poprostu raz podkosisz w sklepie... i nikt Ci nic nie zrobi, bo nie mają dowodów.
Przy czym nie nazywam Cie złodziejem...

Nigdy sie nie przyznawalem ze gram tylko dla lvl. Ja gram tylko dla przyjemnosci ktora sprawia mi botowanie.

Nie. Najgorsze co moze byc to jak ktos gra recznie dla przyjemnosci podczas gdy powinien sie matmy uczyć do klasówki.

Nie nazywaj sie prawdziwym Rookstayerem, bo nim nie jesteś... I swoimi wytłumaczeniami niczego nie zmienisz... i tak naprawde nie masz prawa nazywać sie Rookstayerem...
I prosze nie tlumacz mi sie. Jak Ci sie wydaje ze jestes prawdziwym Rookstayerem, to zachowaj to dla siebie i niepisz juz na forum... kim Ty to nie jestes... Ja wiem swoje.
W moich oczach jesteś nic nieznaczącym botterem.

Koniec kropka.

piotrek26111
10-10-2007, 22:35
Siedzę tutaj zeby walczyc z indoktrynacja. Jesli nie wiesz co to znaczy zajrzyj do slownika jezyka polskiego. Nie obchodzi mnie co o mnie mysli. Mam swoje przeslanie i sie go trzymam.

Oczywiscie ze jestem prawdziwym rookstayerem. Prawdziwy rookstayer to osoba ktora gra na rooku dla przyjemnosci a sposob expienia (reczne/automatyczne) nie ma tu nic do rzeczy.

Co inteligentniejsi ludzie czytajac moje wypowiedzi byc moze zadadzą sobie pytanie: a moze pojsc droga piotrka? Profesjonalne strony boterskie nie sa dostepne do przecietnych zjadaczy chleba, a "konkurencyjna" tibia.org.pl to po prostu smiech na sali, tam mozna sie tylko zniechecic do botow - takie nooby siedza. Wielu ludzi nie wie ze mozna grac inaczej, ze mozna czerpac wiecej przyjemnosci z gry, ze mozna przejsc na ciemna strone mocy, porzucic indoktrynacje cipsoftu i grac po swojemu, ja tu jestem po to zeby wam to uswiadomic, ja wam daje wskazowki jak mozna grac a wy sami zdecydujcie czy interesuje was moja filozofia.

Marcin24
10-10-2007, 22:45
sposob expienia (reczne/automatyczne) nie ma tu nic do rzeczy.
Ty tak twierdzisz.
Co inteligentniejsi ludzie czytajac moje wypowiedzi byc moze zadadzą sobie pytanieCo inteligentniejsi przy twoich postach zadają sobie pytanie:
"- Hmm... Spać dzisiaj w tej czerwonej pidżamie czy zielonej w paski?".
Nie jesteś prawdziwym Rookstayerem, nie grasz na Rooku dla przyjemności, bo gdyby tak było to byś nie używał bota. Przesłanie dajesz świetne (szczególnie, że nielegalne).
Profesjonalne strony boterskie nie sa dostepne do przecietnych zjadaczy chlebaPrzeciętni zjadacze chleba wiedzą, że to jest nielegalne (czyt. ZUE).

Scobel
10-10-2007, 22:49
Siedzę tutaj zeby walczyc z indoktrynacja. Jesli nie wiesz co to znaczy zajrzyj do slownika jezyka polskiego. Nie obchodzi mnie co o mnie mysli. Mam swoje przeslanie i sie go trzymam.

Oczywiscie ze jestem prawdziwym rookstayerem. Prawdziwy rookstayer to osoba ktora gra na rooku dla przyjemnosci a sposob expienia (reczne/automatyczne) nie ma tu nic do rzeczy.

Co inteligentniejsi ludzie czytajac moje wypowiedzi byc moze zadadzą sobie pytanie: a moze pojsc droga piotrka? Profesjonalne strony boterskie nie sa dostepne do przecietnych zjadaczy chleba, a "konkurencyjna" tibia.org.pl to po prostu smiech na sali, tam mozna sie tylko zniechecic do botow - takie nooby siedza. Wielu ludzi nie wie ze mozna grac inaczej, ze mozna czerpac wiecej przyjemnosci z gry, ze mozna przejsc na ciemna strone mocy, porzucic indoktrynacje cipsoftu i grac po swojemu, ja tu jestem po to zeby wam to uswiadomic, ja wam daje wskazowki jak mozna grac a wy sami zdecydujcie czy interesuje was moja filozofia.

Hmm raczej nie ty sie mozesz tak nazywac, a twoj bott ... jestes inteligetny to zrozumiesz dla czego ...
Bott sprawdza sie tylko na rooku i na non pvp serwerach gdyz tutaj trudniej jest ich wytepic a na pvp to juz tylko zalerzy od checi graczy ktorych nie zawsze to interesuje ...
Przyznaj racje ze tibia nie byla napisana po to by w nia grac bottami ... tylko jako pewna forma rozrywki ... bo po to sie pisze gry dla ludzi ... dla ich zabawy, dla "FUNU" ... wiec skoro bawi cie to iz bott za ciebie to wbija to raczej mija sie to z celami jakie ta gra stawia przed toba ...

piotrek26111
10-10-2007, 22:51
Co inteligentniejsi przy twoich postach zadają sobie pytanie:
"- Hmm... Spać dzisiaj w tej czerwonej pidżamie czy zielonej w paski?".
Nie jesteś prawdziwym Rookstayerem, nie grasz na Rooku dla przyjemności, bo gdyby tak było to byś nie używał bota. Przesłanie dajesz świetne (szczególnie, że nielegalne).
Jeszcze raz powtarzam ze roznym ludziom sprawiaja przyjemnosc rozne rzeczy. Mi akurat sprawia przyjemnosc botowanie i zachęcam reszte graczy do sprobowania tego. Nie spodoba sie? Trudno. Ale zawsze lepiej jest sprobowac i miec czyste sumienie ze sie niczego nie przegapiło niz kurczowo trzymac sie indoktrynacji cipsoftu.
Przeciętni zjadacze chleba wiedzą, że to jest nielegalne (czyt. ZUE).
Ale to zaden argument. Sciaganie gier/muzyki/filmow przez P2P jest zabronione nie tylko wirtualnie jak w przypadku tibii lecz rowniez prawnie i co? Pokaz mi osobe ktora nie ma ani 1 kb sciagnietego przez p2p na dysku, niezly asceta musialby to być O_o Albo ktos kto nie wie ze w ogole istnieje cos takiego jak p2p...
Hmm raczej nie ty sie mozesz tak nazywac, a twoj bott ... jestes inteligetny to zrozumiesz dla czego ...
Bott sprawdza sie tylko na rooku i na non pvp serwerach gdyz tutaj trudniej jest ich wytepic a na pvp to juz tylko zalerzy od checi graczy ktorych nie zawsze to interesuje ...
Przyznaj racje ze tibia nie byla napisana po to by w nia grac bottami ... tylko jako pewna forma rozrywki ... bo po to sie pisze gry dla ludzi ... dla ich zabawy, dla "FUNU" ... wiec skoro bawi cie to iz bott za ciebie to wbija to raczej mija sie to z celami jakie ta gra stawia przed toba ...
Ja pojmuje te gre po prostu troche inaczej niz wy. Wykladam swoja filozofie na forum a co wy z nia zrobicie to wasza sprawa. Tak jak ciebie dziwi ze mi przyjemnosc sprawia botowanie tak samo mnie dziwi ze ty lubisz zabijac tego samego potwora 99999 razy...

Marcin24
10-10-2007, 22:54
Jeszcze raz powtarzam ze roznym ludziom sprawiaja przyjemnosc rozne rzeczy. Mi akurat sprawia przyjemnosc botowanie i zachęcam reszte graczy do sprobowania tego.
To może inaczej, skoro grasz na Rooku dla przyjemności to czemu botujesz?
Pokaz mi osobe ktora nie ma ani 1 kb sciagnietego przez p2p na dysku
Np. ja.

piotrek26111
10-10-2007, 22:55
Ile razy mam powtarzac ze mi botowanie sprawia przyjemnosc!!!

I do tego ze na pvp nie mozna botowac: czy mozesz sie przestac odzywac na tematy na ktore nie masz zielonego pojecia? Ja nawet na enfo spox moge zabotowac i nikt mnie nie dednie.

Scobel
10-10-2007, 22:58
Jeszcze raz powtarzam ze roznym ludziom sprawiaja przyjemnosc rozne rzeczy. Mi akurat sprawia przyjemnosc botowanie i zachęcam reszte graczy do sprobowania tego. Nie spodoba sie? Trudno. Ale zawsze lepiej jest sprobowac i miec czyste sumienie ze sie niczego nie przegapiło niz kurczowo trzymac sie indoktrynacji cipsoftu.

Ale to zaden argument. Sciaganie gier/muzyki/filmow przez P2P jest zabronione nie tylko wirtualnie jak w przypadku tibii lecz rowniez prawnie i co? Pokaz mi osobe ktora nie ma ani 1 kb sciagnietego przez p2p na dysku, niezly asceta musialby to być O_o Albo ktos kto nie wie ze w ogole istnieje cos takiego jak p2p...

Ja pojmuje te gre po prostu troche inaczej niz wy. Wykladam swoja filozofie na forum a co wy z nia zrobicie to wasza sprawa. Tak jak ciebie dziwi ze mi przyjemnosc sprawia botowanie tak samo mnie dziwi ze ty lubisz zabijac tego samego potwora 99999 razy...

Od ponad 5 lat nie mam nic nielegalnego na kompie od systemu konczac na grach i mp3 ... kiedys mialem ale to bylo i raczej nie wroci ... chodz to chyba zalerzne od tego gdzie sie mieszka i czy sie pracuje ...


Ale TY tylko wlanczasz Botta ... ON bottuje za ciebie ... wiec jaka ci to moze sprawiac przyjemnosci ?? Piszesz tutaj o tym ze piszesz sam programy do bottowania - tak wywnioskowalem ... mozesz za tem nakrecic filmik hyper camem i na YT walnac zeby nam pokazac tego swego botta ?? Przecie nie prosze bys mi go slal tylko bys mi pokazal go - moze wogole go nie ma ?? Tak samo co do filmow 30 lev i 4 profesje dlugo mamy czekac ?? A i jeszcze film o 1 lev i AS ubiciu ... Nie chodzi o to ze nie daje temu wiary ale poprosze o dowody ktore sam mowiles ze sa banalne do zrobienia i pokazania ...
Mozesz na to powiedziec cos ?? Czy znow wyprzesz sie innymi, i ich dokonaniami ?? Ale pamietaj ty nie jestes INNYMi tylko SOBA wiec wypowiadaj sie od poczatku do konca w swym imieniu i w oparciu o swe umiejetnosci.

Marcin24
10-10-2007, 23:00
Ile razy mam powtarzac ze mi botowanie sprawia przyjemnosc!!!
Prawdziwy rookstayer to osoba ktora gra na rooku dla przyjemnosci
A więc? znaki

piotrek26111
10-10-2007, 23:06
Od ponad 5 lat nie mam nic nielegalnego na kompie od systemu konczac na grach i mp3 ... kiedys mialem ale to bylo i raczej nie wroci ... chodz to chyba zalerzne od tego gdzie sie mieszka i czy sie pracuje ...


Ale TY tylko wlanczasz Botta ... ON bottuje za ciebie ... wiec jaka ci to moze sprawiac przyjemnosci ?? Piszesz tutaj o tym ze piszesz sam programy do bottowania - tak wywnioskowalem ... mozesz za tem nakrecic filmik hyper camem i na YT walnac zeby nam pokazac tego swego botta ?? Przecie nie prosze bys mi go slal tylko bys mi pokazal go - moze wogole go nie ma ?? Tak samo co do filmow 30 lev i 4 profesje dlugo mamy czekac ?? A i jeszcze film o 1 lev i AS ubiciu ... Nie chodzi o to ze nie daje temu wiary ale poprosze o dowody ktore sam mowiles ze sa banalne do zrobienia i pokazania ...
Mozesz na to powiedziec cos ?? Czy znow wyprzesz sie innymi, i ich dokonaniami ?? Ale pamietaj ty nie jestes INNYMi tylko SOBA wiec wypowiadaj sie od poczatku do konca w swym imieniu i w oparciu o swe umiejetnosci.
Tak jasne, pracuje nad botem rok a teraz mam ci go za darmo oddac zebys sie nacieszyl... Co do dl i as to opisalem jak to trzeba zrobic teraz tylko pojsc i wykonac, daj mi postac to spox zrobie...

Leirdek
10-10-2007, 23:37
Tu się wypowiem niecenzuralnie i nie chce ponieść konsekwencji!;)

Zamknijcie mordy bo tu się zrobił spam że nawet na torgu jest lepiej!Radzę zaamknąć topic!X(:p

darushu
10-10-2007, 23:46
Ja pojmuje te gre po prostu troche inaczej niz wy. Wykladam swoja filozofie na forum a co wy z nia zrobicie to wasza sprawa. Tak jak ciebie dziwi ze mi przyjemnosc sprawia botowanie tak samo mnie dziwi ze ty lubisz zabijac tego samego potwora 99999 razy...
No niby tak... aczkolwiek robisz to tak niechlubnie, ze przy tym obrażasz naszą godność... tym ze jestesmy gorsi od Ciebie, bo Ty botujesz a my nie... Traktujesz nas jak gówniarzy... a sam sie zachowujesz jak oni. W taki sposob nie zyskasz u mnie szacunku... Ja moge zrozumiec i uszanowac to ze botujesz, ale zmien swoja postawe na forum... Bo to ze botujesz, wcale nie sprawia ze jestes lepszy chocby odemnie...

Scobel
10-10-2007, 23:47
Tak jasne, pracuje nad botem rok a teraz mam ci go za darmo oddac zebys sie nacieszyl... Co do dl i as to opisalem jak to trzeba zrobic teraz tylko pojsc i wykonac, daj mi postac to spox zrobie...

Filmikiem mi go nie przeslesz jak bys nie zrozumial co czytasz ... wiesz ze ja w domu mam slonia w rozowych trampkach, tylko nie pokazuje go nikomu bo go juz 2 lata trzymam illegal ...

Ares de'Buchanan
13-10-2007, 08:53
@Scobel
A wez czlowieku przestan expic recznie na chwilke i poszukaj slownika, bo az zal za poslady sciska jak ktos sie tak madrzy z hardcorowymi bledami ort.

Najbardziej rozbawil mnie ten text o tym TV jak to ktos na niego pracuje a inny zakosi XD Naprawde trafne porownanie XD Gratulacje dla tworcy posta.
Dam lepsze ;) To ze Ty liczysz wszystko na palcach przez pare miesiecy, nie znaczy ze ja nie moge odpalic kalkulatora / kompa i zrobic te same dzialania w pare sekund ;) Czasem trzeba troche pomyslec - ale widze ze czym wiecej recznie expicie tym bardziej was boli myslenie ;)
Nie wiem po co tyle krzyku. Nawet CIPSoft juz sie poddal i wprowadzil hotkeye, bo nie dal rady wygrac z boterami :)
I jak ktos juz wczesniej zauwazyl - najwiecej bluzgaja i denerwuja sie nie CI, ktorzy uzywaja bota tylko antyboterzy... czyzby naprawde z racji wieku?
Napisalem wczesniej ze juz mi sie nie chce tutaj pisac i od razu jakies glupawe komentarze - a nie pomysleliscie, ze stwierdzilem ze rozmowa z osobami o ograniczonych pogladach jest bez sensu?

Scobel
13-10-2007, 12:23
@Scobel
A wez czlowieku przestan expic recznie na chwilke i poszukaj slownika, bo az zal za poslady sciska jak ktos sie tak madrzy z hardcorowymi bledami ort.

Najbardziej rozbawil mnie ten text o tym TV jak to ktos na niego pracuje a inny zakosi XD Naprawde trafne porownanie XD Gratulacje dla tworcy posta.
Dam lepsze ;) To ze Ty liczysz wszystko na palcach przez pare miesiecy, nie znaczy ze ja nie moge odpalic kalkulatora / kompa i zrobic te same dzialania w pare sekund ;) Czasem trzeba troche pomyslec - ale widze ze czym wiecej recznie expicie tym bardziej was boli myslenie ;)
Nie wiem po co tyle krzyku. Nawet CIPSoft juz sie poddal i wprowadzil hotkeye, bo nie dal rady wygrac z boterami :)
I jak ktos juz wczesniej zauwazyl - najwiecej bluzgaja i denerwuja sie nie CI, ktorzy uzywaja bota tylko antyboterzy... czyzby naprawde z racji wieku?
Napisalem wczesniej ze juz mi sie nie chce tutaj pisac i od razu jakies glupawe komentarze - a nie pomysleliscie, ze stwierdzilem ze rozmowa z osobami o ograniczonych pogladach jest bez sensu?

Tak ale czy twe uzycie kalkulatora do obliczen lamie jakies zasady ?? No raczej watpie i inni chyba tez. Tak czasem trzeba pomyslec a jakim przejawem myslenia jest uzywanie Bota ?? A czy twe poglady tez nie sa ograniczone tylko w jednym kierunku, kierunku botow ??

No wiesz jak sam piszesz miales juz sie nie udzielac a jednak wrociles ... bywa.

Mozna to porownac do Dopingu w sporcie. Przecie bede dzieki temu lepszy, a czy bede fer w stosunku do innych sportowcow ?? Raczej nie. No ale moze mnie nie zlapia.

Duch Niespokojny
13-10-2007, 15:36
To ze Ty liczysz wszystko na palcach przez pare miesiecy [...]
Niektórzy też używają do tego mózgu ;)
I jak ktos juz wczesniej zauwazyl - najwiecej bluzgaja i denerwuja sie nie CI, ktorzy uzywaja bota tylko antyboterzy...
Co do bluzgania to faktycznie nie świadczy to najlepiej o autorach wypowiedzi. Ale czy fakt, że uczciwi gracze się denerwują jest aż tak dziwny? Czy nie wkurzałbyś się gdyby ktoś, na przykład, grając z tobą w szachy robił 2 ruchy na raz, kiedy tylko się na chwilę odwrócisz, albo zaglądał ci w karty przy grze w pokera?
czyzby naprawde z racji wieku?
A co ma wiek do czegokolwiek? Ja mam 4 lata. I co, czujesz się lepszy z tego powodu?

World_of_naabz
13-10-2007, 20:29
Temat bez sensu. Straciłem konto na tym forum przez niego a nic nie wnosi. Każdy kto kiedykolwiek używał bota nawet przez ~5min się już nie uwolni. To jak narkotyk...

darushu
14-10-2007, 00:07
Każdy kto kiedykolwiek używał bota nawet przez ~5min się już nie uwolni. To jak narkotyk...
Jak widać nie każdy. Mi sie po 1h znudził.
Wszyscy naokoło szumili o botach, postanowiłem kilka miesięcy temu go sprawdzić...
Gra sie tak bez sensu... Jednak nie mogłem przebolec tych 1k expa ktore nim wbilem :D
Ale to stare dzieje ;)

sath_okh
14-10-2007, 12:12
Od razu zaprzeczam jakobym kiedykolwiek zamierzal lamac prawo w realu.

Tak, stosuje hierarchie gdyz narezy odroznic pseudo-boterow tj. dzieci 12 lat ktorzy korzystaja tylko z g*wna takiego jak TBI tylko do robienia run itp bo nic w takim dupnym bocie wiecej nie zrobisz (bo nie wiedza jak scrackowac tibiabot ng albo boja sie hacka w tibiaauto i nie maja winhexa zeby sprawdzic pliki) oraz prawdziwych boterów ktorzy mają boty conajmniej tibiaauto i umieja sie nimi skutecznie poslugiwac.

Tak dla ścisłości: crakując te boty łamiesz prawo w RL(do 5 lat więzienia wg http://www.poradaprawna.pl/)

World_of_naabz
14-10-2007, 15:09
Jak widać nie każdy. Mi sie po 1h znudził.
Wszyscy naokoło szumili o botach, postanowiłem kilka miesięcy temu go sprawdzić...
Gra sie tak bez sensu... Jednak nie mogłem przebolec tych 1k expa ktore nim wbilem :D
Ale to stare dzieje ;)
Przykro mi mistrzu, ty grasz na rooku, więc niestety nie znasz prawdziwych możliwości BlackD.

darushu
14-10-2007, 21:54
Przykro mi mistrzu, ty grasz na rooku, więc niestety nie znasz prawdziwych możliwości BlackD.
A nie zauważyłeś, że ten temat istnieje w dziale 'tajemnice rookgaardu', a co za tym idzie wszystkie posty i tematy na nim zawarte powinny głównie dotyczyć Rooka?

O botach na mainie popiszemy sobie w innym dziale jesli chcesz. :)

World_of_naabz
14-10-2007, 21:59
Być może, ale gdy widzę takie bzdury na temat botterów to automatycznie reaguję.

Scobel
14-10-2007, 22:14
Być może, ale gdy widzę takie bzdury na temat botterów to automatycznie reaguję.

Juz powoli upodabniasz sie do botta. Robisz duzo rzeczy automatycznie ?? :) Zartuje sorki nie powinienem ... :P

Aqua
15-10-2007, 13:36
Qerdar 40 lvl -Banished: until Nov 14 2007, 07:28:37 CET because of macro use

Jeden mniej ;d

Leirdek
15-10-2007, 15:39
Co wy mi tu o jakis botach pierdolicie ja to mam kody do Tibii.

Przepraszam że uraziłem pana,nie wiedziałem o kodach do Tibii:p

Scobel
17-10-2007, 14:40
Hehehe ... dzis poswiecilem troszke czasu i przeczytalem caly ten temat ... Powiem jedno ... wlasnie mniej wiecej o taka dyskusje mi chodzilo, a raczej o wywolanie jej ... I przeczytawszy ten temat jeszcze bardziej utwierdzam sie w swych racjach ... a Punk Buster to pewnie kwestia czasu ... Kiedys nie bylo Bottow i grali ludzie, wiec jak wprowadza PB to pewna czesc odejdzie ale na ich miejsce przyjda nowy poprawni gracze.

thewojtek
17-10-2007, 16:14
Nie ma/jest BARDZO malo popularny bot o nazwie "cave bot" ale sadze ze nie istnieje, to tylko nazwa funkcji, idziemy dalej (nie czytalem zadnego posta oprocz 1wszego), uzywanie programow wspomagajacych jakikolwiek gre bez zgody autora/autorow wyzej wspomnianego produktu nie jest nie legalne w swietle prawa polskiego, tak dlugo jezeli te programy nie maja zadnych opcji fishingowych/hackerskich etc.

Zito
17-10-2007, 16:22
< deleted >

piotrek26111
17-10-2007, 22:24
I co z tego? Gra jest CipSoftu, oni ustalili zasady gry, Twoje konto jest na ich serverach, jak nie beda chcieli Cie tam widziec z obojetnie jakiego powodu to skasuja Ci konto/postac/lvl/itemki, zbanuja IP/kompa... (w ew. przyszlosci z PunkBuster'em ofc)
O, tak! Wprowadzenie PunkBustera do tibii to bylaby genialna rzecz! Skonczylaby sie era kinderboterow ktorzy korzystajac z cudzych botow i skryptow nabijaja wysokie lvl, a zaczelaby sie era prawdziwych boterow ktorzy nabijaja wysokie lvl dzieki posiadanej wiedzy informatycznej.

JESTEM ZA!

Scobel
17-10-2007, 23:32
O, tak! Wprowadzenie PunkBustera do tibii to bylaby genialna rzecz! Skonczylaby sie era kinderboterow ktorzy korzystajac z cudzych botow i skryptow nabijaja wysokie lvl, a zaczelaby sie era prawdziwych boterow ktorzy nabijaja wysokie lvl dzieki posiadanej wiedzy informatycznej.

JESTEM ZA!

Tak, Tak niech zgadne TY jestes tym co ma wiedze informatyczna, ma sie rozumiec?? A ile jeszcze na te 2 filmy twe mamy czekac - przypomne 1 film o 4x30lev z all profesji ubija DL no i 1 film z tym jak pokazujesz nam swe dzielo - jak one dziala, no chyba ze nadal myslisz ze w filmei mozesz mi przeslac botta. N/C

Zito
18-10-2007, 01:04
< deleted >

przemexc
02-03-2010, 18:14
Jeden z moich znajomych jest prawnikiem i on twierdzi ze w polskim prawie nie jest napisane nic co by zabranialo uzywania nielegalnego oprogramowania w grach komputerowych.



samo posiadanie nielegalnych oprogramowań jest przestempstwem X(

Beh0lder
02-03-2010, 23:44
Jeden z moich znajomych jest prawnikiem i on twierdzi ze w polskim prawie nie jest napisane nic co by zabranialo uzywania nielegalnego oprogramowania w grach komputerowych.
Ale jest w tibia rules. -.-
Odkopałeś juz dzisiaj conajmniej dwa tematy archeologu.
Pozdro&poćwicz&kupsemusk

Barbar
14-04-2010, 18:22
Jeden z moich znajomych jest prawnikiem i on twierdzi ze w polskim prawie nie jest napisane nic co by zabranialo uzywania nielegalnego oprogramowania w grach komputerowych.



samo posiadanie nielegalnych oprogramowań jest przestempstwem X(

http://www.funnyforumpics.com/forums/GTFO/2/gtfo~4.jpg

@topic
Bez bota to nie robota. IMO teraz szybciej wybocic jakis 60 lvl niz czekac az cryminal zniknie