PDA

Pokaż pełną wersje : Nieudany Trap


$Diq$
25-08-2007, 15:55
Witam wszystkich. Jak widac w nazwie tematu mialem nieudana przygodze z Trapem na Katana Room Quest, ktora chce wam wyjasnic.
Znalazlem z kolega ofiare do trapowania. Wszystko szlo zgodnie z planem, juz wsadzilismy go do roomu z 1 Skeletonem oraz 1 Rotwormem. Najpierw zabil Skeletona, a pozniej przymierzal sie do Rotworma. Oczywiscie nie byl w stanie go zabic na 6 Levelu, z zoltym Hp. Uciekal przed Rotwormem i uciekal, gdy nagle mial juz 1hp i wtedy nastapil ostatni smiertelny bloodhit Rotworma za 1hp. Jak myslicie co stalo sie z tym kolesiem? Poprostu zrobil Puf! Zniknal, wyparowal poprostu go tam nie bylo! Wiem ze w gre wchodzi opcja Exit, lecz on ciagle uciekal od tego Rota i pisal do nas ''open plx plx lpx'' Nawet zaraz przed deadem wyrzucil rope z plecaka :/ Prosze o pomoc w rozwiazaniu tej zagadki.
Edit: W miejscu gdzie on stal i gdzie mial pasc znalezlismy inny dead human 14:27 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Nohac. Nasza ofiara miala nick Maxi Vobster

Diablczek
25-08-2007, 16:15
Może on dednoł wcześniej albo się lognol jak miał mało hp i rot go walnął zamiast ofiary waszej.

$Diq$
25-08-2007, 16:17
@Up
W roomie z Rotem byla tylko nasza ofiara! A ja z kumplem nazewnatrz -.-
Przekopalismy wszystkie lezace tam dead humany i go nie bylo!

Marcin24
25-08-2007, 16:17
Heh, ciekawe. "Lognąć" sie nie mógł, bo gdy w pobliżu jest potworek ma się tzw. mieczyki.
Nawet na tibia.com nie jest napisane, że padł.

Vasudanin
25-08-2007, 16:20
a moze mial popostu debuga xD i go wywalilo z gry lub dostal bana za cos wiec... xD

Diablczek
25-08-2007, 16:20
Ten dead był tam pewnie wcześniej a tego gościa co jest mało prawdopodobne mógł wylogować GM jak was nakrył na trapowaniu ale raczej wtedy by się wam pokazał i was zbanował.Hmm myślę że to był jakiś bug tibi lub jakiś inny bląd.Ciekawe dokąd go przenosło.

Vryysas
25-08-2007, 16:41
A może po prostu kolega Cię oszukał.

Marcin24
25-08-2007, 16:43
A może po prostu kolega Cię oszukał.
Koleś nie padł, nie jest o tym napisane na tibia.com.

Krycha01
25-08-2007, 17:01
Możliwe że miał jakiegoś cheata albo program. Wiecie jak programy mogą ingerować w Tibię. Albo teleport, ale nie wiem jak to się robi i co to w ogóle jest.

Varmoren
25-08-2007, 17:14
Ja miałem taką sytuacje :)
Kolo afkował tam na katana room przy poisonach to ja go ropłem na full resp rotów i rooty waliły po 16 , i jak zostało mu około 4/5 hp (miał prawie czarne hp) to pokazała się chmurka a on zniknął :)

thoro
25-08-2007, 17:22
Jezeli ktos da exit (w tym przypadku bot) to po minucie postac zostanie wylogowana bez wzgledu na wszystko, czyli jak tylko go przesunąles, to bot dal exit i miales minutę na dopchanie i zabicie kolesia, widocznie nie starczyło.

kuba1324
25-08-2007, 17:22
Heh, też miałem kilka razy podobną sytuację podczas trapowania. I z tego co wiem, jest to specjalny program, który wyrzuca twoją postać z gry(to tylko plotka). Podobne historie krążą już od wielu lat w społeczności tibijskiej i nie wiadomo, czy są prawdziwe. W końcu gdyby taki program naprawdę istniał, już dawno wyszedłby na światło dzienne.
Dlatego stawiam na to, iż to zwykły bug. Gracz w akcie desperacji wcisnął 'exit' i miał szczęście, że go wyrzuciło. Przecież podczas wybierania opcji exit, wyświetla nam się komunikat:
'If you shut down the program, your character might stay in the game'

A więc, nasza postać może zostać w grze, ale nie musi(pomijamy fakt, że zazwyczaj zostaje ;)).

Niecałe 3 lata temu, gdy uciekałem druidem przed pk, również użyłem tej opcji(w trakcie otrzymywania ataków przez innego gracza) i o dziwo przy następnym logowaniu pojawiłem się w tym samym miejscu, bez straty choćby 1 hp.

Gore.spell
25-08-2007, 18:02
Pan up, to poprostu typka wywaliło bo 15 inut nic nie robił...
Ontopic@
Moim zdaniem typek dostał bana poprostu, czy przypadkiem nie pisał nic na trade rookgard, lub game chacie?

$Diq$
25-08-2007, 21:45
Nie wiem czy kazdy przeczytal, ale on ciagle uciekal od rota w jednej chwili sie zarzymaj (mial ok. 7hp) wyrzucil rope i juz pozniej stal w miejscu :/ Ehh tak czy siak na marne poszly runki antidote :/ Bo nawet z rota nic mi nie polecialo :P

Underoath
26-08-2007, 00:15
Spotkałem sie z podobnym przypadkiem na moim servie(secura). Koleś botował na wierzy trolli to pomyślałem żeby go przybloczyć. Napieprzały go chyba 4 trolle i orc a on ciągle starał sie mnie przesunąć(przesuwał ciała podemną). Po około minucie miał juz red hp i sie wylogował xD.

darushu
26-08-2007, 00:54
Spotkałem sie z podobnym przypadkiem na moim servie(secura). Koleś botował na wierzy trolli to pomyślałem żeby go przybloczyć. Napieprzały go chyba 4 trolle i orc a on ciągle starał sie mnie przesunąć(przesuwał ciała podemną). Po około minucie miał juz red hp i sie wylogował xD.

Od kiedy bot przesuwa? :o

Grimer
26-08-2007, 10:38
bot na 99%, tez mialem taka sytuacje tylko ze z 2 lvl na ratach koles na red hp nagle wyparował...

Ujo
26-08-2007, 23:22
hmmm jak trapowałem z kumplem na górce z minoskiem to na 67 ofiar(licze ile zabijam xD)to 15 sie wylogowało

Jak na mnie 2 pk biegły to sie wylogowałem i odziwo z red hp sie wlogowałem

piotrek26111
27-08-2007, 11:54
Od kiedy bot przesuwa? :o
Od momentu kiedy pojawily sie lepsze boty niz tibia proxy do logowania się.

Teron-Gorefiend
28-08-2007, 12:25
To na pewno był ban, pewnie wasza ofiara pisała do GM'a żeby ją uratował czy coś takiego :P

Koper of Drawno
28-08-2007, 15:07
Gdyby to był BAN to by to pisało na tibia.com ale skoro nie ma to pewno wyszedł exitem wcześniej i go potem wywaliło ?

Sir_Marekk
28-08-2007, 16:16
to z programami jest prawdopodobne , mógł też użyć exit ale by wtedy nie mógł biegać . hmmmm to ciekawe





Sir Marekk

Tom The Tanner
28-08-2007, 16:22
Najwidoczniej miał jakiś bota. Pewnie działał na takiej zasadzie, że walił exita, ale nie wyrzucał z gry. Bez tego programu stał by w miejscu i po jakimś czasie został wylogowany, a z nim dalej miał kontrolę nad postacią. Ale gdyby nawet istniało coś takiego to dlaczego wyrzuciło go akurat milisekundę przed śmiercią i znaleźliście tam jakiegoś innego trupa? Ban to nie jest (Koper już wspomniał). Gobiego też spotkało coś podobnego. Podczas trapa zniknął mu honey flower czy coś takiego. Klątwa?

Vial

Ujo
28-08-2007, 21:58
zrócie sebie postać najlepiej z 1lv i jak bedzesz miał żólte życiewylogujcie może wam sie postać wyłączy mi sie udało postać stała w tym samym miejscu i tylko życie jej ubyło.

Morderff
28-08-2007, 23:18
Jeśli nas potwory biją a my np. afkujemy, to bodajże jeśli nasz char nie padnie w ciągu 15 min to nas wyloguje, ale jeśli ten koleś biegał i pisał? Hmm bardzo dziwna sytuacja.

GrubySwordfighter
29-08-2007, 18:34
jest taka fajna opcja w tibiaauto zeby logowalo zaleznie od ilosci hp :) polecam :)

Viennie
29-08-2007, 20:16
Ale zauwaz ze ta opcja dziala jak nie mamy pz

GrubySwordfighter
29-08-2007, 22:37
zauważ że mi ta opcja zadziałała jak miałem pz :baby::cup:

Leonio
30-08-2007, 13:26
Witam wszystkich. Jak widac w nazwie tematu mialem nieudana przygodze z Trapem na Katana Room Quest, ktora chce wam wyjasnic.
Znalazlem z kolega ofiare do trapowania. Wszystko szlo zgodnie z planem, juz wsadzilismy go do roomu z 1 Skeletonem oraz 1 Rotwormem. Najpierw zabil Skeletona, a pozniej przymierzal sie do Rotworma. Oczywiscie nie byl w stanie go zabic na 6 Levelu, z zoltym Hp. Uciekal przed Rotwormem i uciekal, gdy nagle mial juz 1hp i wtedy nastapil ostatni smiertelny bloodhit Rotworma za 1hp. Jak myslicie co stalo sie z tym kolesiem? Poprostu zrobil Puf! Zniknal, wyparowal poprostu go tam nie bylo! Wiem ze w gre wchodzi opcja Exit, lecz on ciagle uciekal od tego Rota i pisal do nas ''open plx plx lpx'' Nawet zaraz przed deadem wyrzucil rope z plecaka :/ Prosze o pomoc w rozwiazaniu tej zagadki.
Edit: W miejscu gdzie on stal i gdzie mial pasc znalezlismy inny dead human 14:27 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Nohac. Nasza ofiara miala nick Maxi Vobster

Po pierwsze to po co trapujecie ludzi i to jeszcze na rooku? Zachowaliscie sie jak nooby
Po drugie: może gość został wessany do spodka tibijskiego UFO które podmieniło go na inny ,,zużyty" efekt eksperymentów.

$Diq$
30-08-2007, 15:09
@Up
Aha, czyli kazdy kto gra na swiatach PvP, jest wg. Ciebie noobem? Bo trapowanie na rooku to Pkowanie na mainie. I jeszcze powiem Ci cos. Ja robie co mi sie podoba i jezeli chce trapowac to poprostu trapuje! Wiec WYJDZ! i nie wracaj!

Adventurer
30-08-2007, 22:55
@Up Ja robie co mi sie podoba i jezeli chce trapowac to poprostu trapuje! Wiec WYJDZ! i nie wracaj!

Tak samo jak on pisze, co mu sie podoba. I jezeli chce mu sie to pisac to po prostu to pisze. Wiec mozesz ty wyjdziesz i nie wrocisz ?

A co do trapowania. Zgadzam sie z Leoniem, ze jestescie noobami. W ogole, trapowanie ludzi, ktorzy dopiero co rozpoczeli swoja przygode z tibia, jest dla mnie noobowskie, zeby nie powiedziec nieetyczne. I nie jest to Pvp, jak twierdzi ten Pan u gory. Jesli pvp nazywasz nacisniecie na dzwignie to gratuluje.

@Temat.
przewidzialo ci sie.


Pozdrawiam,
S.d.P.

Onielek
02-09-2007, 23:03
A moze sie TPnal do Ghoula??

Rapallos
12-02-2009, 22:43
Ahh... wytlomacze wam :)
Nazywam to Temple ded lag. W momencie kiedy postac umiera jest lag ale ma you are ded. No to jak jest lag to ded jest w temple. Proste! :p

Poznaniak
12-02-2009, 23:32
Jestem wielce uradowany, że chciałeś się wykazać odświeżając stare tematy, ale proszę spójrz na datę ostatniego posta i jeśli jest odległa to nie pisz nic a swoją odpowiedź zachowaj dla siebie.

Befsztyk
13-02-2009, 15:48
DZIECKO JEST 2009rok!!! NIE ODSWIEZAJ K***A TEMATOW SPRZED 2 LAT!!!!!!!!

Robin
13-02-2009, 18:40
Stare, ale jare ^^

Rapallos
14-02-2009, 12:25
oj nie zobaczylem sory :p