PDA

Pokaż pełną wersje : Wilki czy Trolle na Pacc?


Netty
08-09-2007, 19:45
Na czym będę zdobywać więcej exp na godzinę - trolle czy wilki na pacc area? Zakładam, że jestem sam i resp jest szybki.

Piterownik
08-09-2007, 19:58
Zależy od skryptu...

Netty
08-09-2007, 20:01
Jakiś ty mądry. Nie używam bota tylko zamierzam poexpić ręcznie, takie dziwne? Chcę wiedzieć co bardziej mi się opłaca. 25 lvl, sword fighting: 20

Scobel
08-09-2007, 20:42
Troli wiecej, wiecej gp daja :D, wolfy daja exp i mniej ich jest. Najczesciej wilki zajete sa w pierwszej kolejnosci, a trole pozniej zajmuja nastepni.


Skrypt w botcie ?? Hmm no nasz pseudo boter dal pokaz swej wiedzy i umiejetnosic zarazem, oni pisze skrypty by ktos/cos chodzilo i gralo za nich ...

Piterownik
08-09-2007, 21:05
Czasami nie chce mi się pisać swoich własnych waypointów np. gdy jestem 1 raz w tym miejscu. Zawsze wole poznać teren na czyimś skrypcie, a potem pisząc swój naprawić błędy poprzednika.

DrakoOsek
08-09-2007, 21:20
Oczywiście Wilki jeżeli chcesz mieć expa,
a Trolle do kasy :P.

@down
^^ :P

Piterownik
08-09-2007, 21:21
@up
I tak trzymać :)

Krizz
09-09-2007, 10:05
- czyścimy.

Soldier of Harlen
09-09-2007, 11:26
Troli wiecej, wiecej gp daja :D, wolfy daja exp i mniej ich jest. Najczesciej wilki zajete sa w pierwszej kolejnosci, a trole pozniej zajmuja nastepni.


Skrypt w botcie ?? Hmm no nasz pseudo boter dal pokaz swej wiedzy i umiejetnosic zarazem, oni pisze skrypty by ktos/cos chodzilo i gralo za nich ...
Sam jesteś trollem. Przeczytaj dokładnie temat, a dopiero potem odpowiadaj. On się zapytał "na czym będzie zdobywać więcej exp na godzinę", a nie "co wiecej gp daje". Oczywiste jest, że na wilkach szybciej się expi. Na trolle opłaca się iść dopiero wtedy, kiedy wilki są zajęte.

Scobel
09-09-2007, 11:52
Sam jesteś trollem. Przeczytaj dokładnie temat, a dopiero potem odpowiadaj. On się zapytał "na czym będzie zdobywać więcej exp na godzinę", a nie "co wiecej gp daje". Oczywiste jest, że na wilkach szybciej się expi. Na trolle opłaca się iść dopiero wtedy, kiedy wilki są zajęte.

Tepy czy udaje ?? TO ze trole daja wiecej expa napisalem dla tego zeby mu uswiadomic iz pomimo expu daje tez GP ... wiec ogolnikowo wiecej exp i gp ma na trolach niz na wilkach ktore i tak zawsze jako pierwsze sa zajete ...

MasterTusk
09-09-2007, 12:02
Sam jesteś trollem. Przeczytaj dokładnie temat, a dopiero potem odpowiadaj. On się zapytał "na czym będzie zdobywać więcej exp na godzinę", a nie "co wiecej gp daje". Oczywiste jest, że na wilkach szybciej się expi. Na trolle opłaca się iść dopiero wtedy, kiedy wilki są zajęte.

proponuje przejrzec posty tego uzytkownika, i wtedy odpowiedziec sobie na pytanie: kto jest trollem?

a co do tematu, najlepiej jest[oczywiscie zakładając ze pacc area jest wolna] zrobic rundkę na wolfy, pozniej na bugi i spidery, za ten czas wolfy powinny sie zrespic, i tak w kółko:)

Evative
09-09-2007, 12:30
Oczywiście wolfy jeżeli chcesz wbić więcej expa.

Ale polecam Ci tak jak pan up:
Zabić wolfy, potem bugi i spidery + możesz jeszcze szkielety i tak wkółko :)

Soldier of Harlen
09-09-2007, 21:47
Tepy czy udaje ?? TO ze trole daja wiecej expa napisalem dla tego zeby mu uswiadomic iz pomimo expu daje tez GP ... wiec ogolnikowo wiecej exp i gp ma na trolach niz na wilkach ktore i tak zawsze jako pierwsze sa zajete ...
A nie wpadles na pomysl ze moze komuś koło dupy lata ile kasy wynosi a chce miec tylko wiecej expa? 90% rookstayerow tak myśli bo na co komu kasa po ostatnim update nawet na rotach i mino nie schodzą life fluidy -.-

MasterTusk
09-09-2007, 22:57
A nie wpadles na pomysl ze moze komuś koło dupy lata ile kasy wynosi a chce miec tylko wiecej expa? 90% rookstayerow tak myśli bo na co komu kasa po ostatnim update nawet na rotach i mino nie schodzą life fluidy -.-

Nicki poprosze.

Soldier of Harlen
10-09-2007, 00:09
Nicki poprosze.
amunia, jiriki, sellas, royal van corsarz, artenzo, leon lanos i tak dalej... Wszyscy rookstayerzy z mojego serwera. Naprawde jestescie takimi kretynami zeby myslec ze ludzie na rooku wola miec wiecej kasy niz expa?

Ujo
10-09-2007, 15:29
potrzebujesz kasy orce
potrzebujesz expa wolfy
potrzebujesz naprawde dużo kasy i szybko mino

trolle zdecydowanie odradzam maly loot malo expa i dobrą obrone mają

Scobel
10-09-2007, 16:57
A nie wpadles na pomysl ze moze komuś koło dupy lata ile kasy wynosi a chce miec tylko wiecej expa? 90% rookstayerow tak myśli bo na co komu kasa po ostatnim update nawet na rotach i mino nie schodzą life fluidy -.-

Majac kase masz mozliwosci kupienia np addonow, majac kase masz LF - bardziej wastowac mozesz przy nizszych lev. Majac kase mozesz ja zbierac a przy okazji expic ...

Soldier of Harlen
10-09-2007, 17:03
Majac kase masz mozliwosci kupienia np addonow, majac kase masz LF - bardziej wastowac mozesz przy nizszych lev. Majac kase mozesz ja zbierac a przy okazji expic ...
No ok ale kasy na addony chyba sie nie zbiera wiecznie? Ja mam na 34 lvlu ponad 100k (dokladnie chyba 103) to sobie moge kupic addony (gdybym mial pacca) i do konca zycia juz tylko expic na wilkach. Life fluidy w dzisiejszych czasach kiedy to rookstayerzy walą z katany po 40??? Niepotrzebne.

Machrumczas
10-09-2007, 20:56
ty lepije sie ratami zajmij bo expic nei potrafisz na wilkach jeszcze ja jak poszedlem na 9 lvlu to az padlem

Marcin24
10-09-2007, 21:13
ty lepije sie ratami zajmij bo expic nei potrafisz na wilkach jeszcze ja jak poszedlem na 9 lvlu to az padlem
To raczej nie on powinien iść na raty.
@topic
Najlepiej sam sprawdź gdzie ci się będzie lepiej expiło, gdzie będzie mniej ludzi.

Soldier of Harlen
15-09-2007, 09:25
Idzcie sobie najlepiej na mino a mi zostawcie wolne raty i bugi. I zobaczymy kto więcej expa zrobi. Na 100% ja.

Scobel
17-09-2007, 12:33
Trole - ich ilosc i przy okazji dodatkowy zysk w postaci Gp.