PDA

Pokaż pełną wersje : sprzedaż uhów- co się stało?


p.l
05-11-2003, 10:02
od jakiegoś tygodnia nie mogę sprzedać uhów na Ruberze ...
Co w takim wypadku produkować druidem żeby schodziło???

kotomaniak
05-11-2003, 10:16
Możesz produkować HMMy! One zawsze dobrze zchodzą.
PS. Może za drogo chcesz UH sprzedać

p.l
05-11-2003, 20:42
na początku też tak myślałem, chcąc sprzedać po 2.2 k. Ale potem jak chciałem za 2 k, też nic. Nawet jak raz potrzebowałem na gwałt kasy to chciałem za 1.8 k ... bez odzewu??? czyżby każdy już miał swojego uh-makera? :(

VooDOO
10-11-2003, 18:00
Chyba masz racje wydaje mi sie ze wiekszosc ma swoich uh makerow. Na eteri słyszałem ze kazdy mam jednego druida i chyba jest w tym troche racji bo ostatnio to jak chce uh sprzedac to tylko tacy 40 lev + sie zglaszaja(oni pewno maja duzo kasy i nie chce im sie 3,20 godziny siedziec nad 20 uh )

targud
11-11-2003, 19:54
Na dandubie jest odwrotnie !! Ciezko kupic bp UH a nawet bardzo ciezko! Na kanale trade ciagle ktos pisze ze chce kupic UHy ale nikt nie pisze ze chce sprzedac A jak pytam sie jakiegos druida to mowi ze ma juz 5 bp w przod zamowione! ;(

Night Moon
14-11-2003, 23:04
właśnie tak ciężko jest kupić bp of UH na Danubi bo mało jest druidów, a jak są to sprzedają po najmniej 2.5k za bp :( dlatego sobie chyba zrobie druida zeby troche kasiorki nałapać :))

Wojtasson
16-11-2003, 15:42
p.l. @ założ sobie druida na Antice, to po 2 k bede od Ciebie kupował każdą ( prawie :P ) ilośc..

Zamawiam na razie 20 plecaków. Odbiore je w grudniu. powodzenia..

Pozdrawiam..

Mefi
16-11-2003, 17:41
Ja gram na securze a tam uhy schjodzą jak świeze bułeczki :D :P :D

demelin
16-11-2003, 18:56
druidom nawet spoko wystarczy im 14 lvl i 11 m lvl i se robia uh. jezeli ktos sie zapsze ze chce se np. kupic
k armor to pomeczy sie troszke i ma.
A sorcem to mazenie . :/ musisz czekac do 25 mlvl zeby kupic se sd i dopiero po dluzszym czasie robiena runuw mozesz se to k arm zakupic :/


z takich wlasnie wzgleduw niemoge se wybrac czy bede palladynkiem bo im latwo lvl leca czy druidem ktury ma duzo sianka :(

help!!!!!!!!!!!!!!!

p.l
16-11-2003, 23:16
po długim kryzysie na uhy znowu jest popyt. Dzisiaj sprzedałem cały zapas czyli 4 bp (8 k do przodu :) )
Oryginalnie dodany przez demelin
druidom nawet spoko wystarczy im 14 lvl i 11 m lvl i se robia uh. jezeli ktos sie zapsze ze chce se np. kupic
k armor to pomeczy sie troszke i ma.
A sorcem to mazenie . :/ musisz czekac do 25 mlvl zeby kupic se sd i dopiero po dluzszym czasie robiena runuw mozesz se to k arm zakupic :/


z takich wlasnie wzgleduw niemoge se wybrac czy bede palladynkiem bo im latwo lvl leca czy druidem ktury ma duzo sianka :(

help!!!!!!!!!!!!!!!

znaczy się tak, z palka będziesz szybko usatysfakcjonowany, bo sybko na lepsze potworki będziesz chodził. Za to będziesz musiał trenować, a druid wogóle nie trenuje. Ale pall taki na 15 lvl to już rządzi nie to co druid na 20 lvl :( runy to niby taki dobry interes ale nawet nie wiesz jakie to nużące. Jeżeli bym miał ponownie wybierać to bym wziął druida bo by mi się nie chciało trenować :p, ale jak ci się chce to lepiej palla ...