PDA

Pokaż pełną wersje : Gra na dluzsza mete na Rooku...


Salarigoth
17-09-2007, 21:54
Wiec tak raczej moj temat jest pytaniemi...

Co to za sens grac na dluzsza mete na rooku ... Przeciesz tam NIC sie nie dzieje NIE MA WYZWAN nie ma huntow nie ma pvp NIC! poprostu tego nie rozumiem
Pewnie duzo osob powie Ja chce Spike sworda zdobyc jako pierwszy ! No dobrze rozumiem ale to jest taka mala prawdopodobnasc ze hoho...
Dobrze udalo ci sie zdobyc SS zabic mm ( co teraz nie bylo by wyzwaniem tlyko loozem dla 45 Rookslayera) , I co macie spike sworda ... I koniec po co ta gra co ci z tego ze masz ssa?

POprostu chcialbym zeby kazdy z was powiedzal po co gra na tym rooku...?

Fpitolony w sprawe
17-09-2007, 21:57
ups ;< kliknelo mi sie ojej :<

Fpitolony w sprawe
17-09-2007, 21:57
Bo lubie.
I tyle ^^
A tak w ogule, to juz chyba byl taki temat ;o

Orinoko
17-09-2007, 22:02
Main jest ... nudny i tam zdobywanie leveli to co codzienność a na rooku trzeba się troszkę pomęczyć :)

@down

A ty co masz z lvl na mainie ?

Salarigoth
17-09-2007, 22:04
@up
O to chodzi i co z tego ze masz vll na rooku?

Dindsuk
18-09-2007, 09:07
Wolisz mieć 60 lvl na mainie, czy na rooku?
Właśnie dlatego.

vns.rlz
18-09-2007, 11:23
Wiec tak raczej moj temat jest pytaniemi...

Co to za sens grac na dluzsza mete na rooku ... Przeciesz tam NIC sie nie dzieje NIE MA WYZWAN nie ma huntow nie ma pvp NIC! poprostu tego nie rozumiem
Pewnie duzo osob powie Ja chce Spike sworda zdobyc jako pierwszy ! No dobrze rozumiem ale to jest taka mala prawdopodobnasc ze hoho...
Dobrze udalo ci sie zdobyc SS zabic mm ( co teraz nie bylo by wyzwaniem tlyko loozem dla 45 Rookslayera) , I co macie spike sworda ... I koniec po co ta gra co ci z tego ze masz ssa?

POprostu chcialbym zeby kazdy z was powiedzal po co gra na tym rooku...?

Własnie poto aby to zdobyc. + zapomniales o innych fantach taurus mace itp =D

Salarigoth
18-09-2007, 11:37
Na mainiejest pvp wojny hunty bna rooku minotaury nie wiem co wy w tym widzicie pytal ktos gzdie bym wolal miec 60 lvl na mainie ofc ( ale to nei sztuka) bo moge cos jzu zrobic a nie mino klepac?

Warlord
18-09-2007, 12:11
A czy granie w Tibie ma jakiś sens??? Więc co to za różnica gdzie grasz. Po to są gry, żeby sprawiały nam przyjemność. Dla niektórych po prostu main jest za duży i żeby zgłębić wszystkie jego tajniki potrzeba sporo czasu. Niestety nie posiadam go zbyt dużo więc gram na rooku. Mi tam nie przeszkadza brak wyzwań. Jeśli posiadasz "przyjaciół" w tibii nigdzie nie jest nudno, zresztą gdyby nie oni to przestał bym grać w tą grę po paru dniach. Obojętne czy mi by podstawili demona pod nos i bym dostał MLS.

R.R.
18-09-2007, 15:27
nie ma huntow nie ma pvp



U nas jest pvp tylko inaczej to nazywamy :P To się zwie trapowaniem :D

Tibia nie jest po to żeby nabić level i zaszpanować przed qmplami. Liczą się także koledzy, rarki, poznawanie świata, a nie tak jak na mainie(chociaż także można zgłębiać sekrety ;)) Na rooko chodzi o to by się pomęczyć. Na mainie to tylko bierzesz bp sd idziesz na demce i j** level...

DRoN
18-09-2007, 15:48
Na rooko chodzi o to by się pomęczyć. Na mainie to tylko bierzesz bp sd idziesz na demce i j** level...

To ja proponuje wyjść magiem na main i walić tylko z broni. Zero czarów.
Graj na no-pvp to będziesz miał wtedy mega rooka z wyzwaniami.

Krizz
18-09-2007, 16:15
- czyścimy.o paru dniach.

grilia
18-09-2007, 17:19
Salarigoth masz u mnie wielki minus za to pytanie. Do tej pory uwazalem cie za inteligentnego czlowieka sadzac po twoich wypowiedziach w dziale profesje. Ale tym idiotyczym pytaniem totalnie zrobiłeś z siebie błazna. Straciles u mnie calkowicie respekt.

Dlaczego gram na rooku? Z następujacych powodów:
1. Lubię dokuczać newbie:
-zabijanie
-trapowanie
-kradzież loota
-kradzież expa
2. Walka o jak najwyzszy lvl (to samo co na mainie)
3. Walka o jak najwyzsze skille (to samo co na mainie)
4. Chęć zrobienia czegoś niezwykłego:
-pokonania potworów pokroju mino maga czy ghoula
-zdobycia rarków niekoniecznie spike (a jakby mi sie udalo to bym specjalnie grał żeby szpanować hitami z niego)
-odkrycia jakiegoś nowego questu niekoniecznie na spike
Gra na dluzsza mete na Rooku...
Wiec tak raczej moj temat jest pytaniemi...

Co to za sens grac na dluzsza mete na rooku ... Przeciesz tam NIC sie nie dzieje NIE MA WYZWAN nie ma huntow nie ma pvp NIC! poprostu tego nie rozumiem
Pewnie duzo osob powie Ja chce Spike sworda zdobyc jako pierwszy ! No dobrze rozumiem ale to jest taka mala prawdopodobnasc ze hoho...
Dobrze udalo ci sie zdobyc SS zabic mm ( co teraz nie bylo by wyzwaniem tlyko loozem dla 45 Rookslayera) , I co macie spike sworda ... I koniec po co ta gra co ci z tego ze masz ssa?

POprostu chcialbym zeby kazdy z was powiedzal po co gra na tym rooku...?
A zawsze mi się wydawało ze na rooku jest pvp i to ciekawsze niż na mainie gdzie polega tylko na klikaniu F1. Zawsze mi się też wydawało że spike sworda zdobywa się po to by walczyć nim a nie skonczyc gre. Ale milo posluchac "eksperta"
Wolisz mieć 60 lvl na mainie, czy na rooku?
Właśnie dlatego.
Buhahaha a co to jest 60 lvl na mainie? Przecież na mainie 60 lvl w dzisiejszych czasach to jest bardzo bardzo niski. A na rooku 60 to już conajmniej średni. Ja bym wolał na rooku mieć 60 lvl bo to zdecydowanie wiekszy prestiż niż na mainie.
To ja proponuje wyjść magiem na main i walić tylko z broni. Zero czarów.
Graj na no-pvp to będziesz miał wtedy mega rooka z wyzwaniami.
Bron tzn masz na mysli zeby magiem walic z wh czy z rozdzki??? Bo jesli rozdzka to bez problemu 100 lvl mozna zrobic. (dluzej niz z vis ale mozna)

Raxev
18-09-2007, 18:06
Np. dlatego, że najprostszy (IMO) addon na mainie, jest najtrudniejszym do zdobycia na Rooku.

Cygan Slejter
18-09-2007, 20:37
Granie na rooku ma wiele opcji:
-Niektorzy pomagaja newbie
-niektorzy chca rozwiazac zagadke MM i SS
-Dokuczanie newbie
-Wbicie jak najwieksze levela, skili
-organizowanie jakis akcji (np mecze pilki noznej)
-Trudnosc
-itp

:)

Jlimakd
18-09-2007, 21:54
Ludzie grają na rooku, bo na mainie, żeby być kimś trzeba mieć 200lv+
A na rooku gdy masz 30lv wszyscy patrzą na ciebie i nie mogą uwierzyć B)
Rook stawia nam wyzwania których main postawić nie potrafii, to miejsce dla ludzi szukających wyzwań ponieważ main jest zbyt rozległy i na nim możliwe jest wszystko. Osiągnięcie wysokiego levelu na rooku daję niesamowitą satysfakcję...tu o satysfakcję chodzi :P

Buszman
18-09-2007, 22:12
@2xUp
Zdobycie na rooku 30lvl to praktycznie taka sama trudność jak zdobycie 200 lvl na mainie... No, może przesadziłem. ;)

@Topic
Dlaczego? "Bo jest fajnie", może nie jest ciekawiej niż na mainie, ale rookstayerzy są mili. A na mainie jest więcej hamstwa (nie mówię, że wcale nie ma miłych ludzi). Na rooku ciekawe jest również kolekcjonowanie... zajęcie, które jest naprawdę warte uwagi. Kolejna rzecz, a mianowicie, trapowanie. Jest trudniejszą
sztuką niż Pk'owanie na mainie. Jak ktoś wcześniej powiedział "na mainie jest to bez sensowne naciskanie F1"-taka jest prawda. Co mogę jeszcze powiedzieć? Istnieje tu, jak również na mainie, najzwyklejsza rywalizacja. ;)

Graj na no-pvp to będziesz miał wtedy mega rooka z wyzwaniami.

Tym mnie rozwaliłeś. Rotfl. Ale to ciekawe spostrzeżenie...

Campusky
18-09-2007, 22:24
Ja gram różnie... Czasami nie którzy wbijają 60 lvl na rooku , żeby być "sławny" ,np. żeby jakieś 1 levele mówiły: "WoW 60 level. Congratz , friends??" Ale niektórzy grają po to tak jak już mówiłeś bo chcą zdobyć SS , albo zabić MM. Są też tacy co chcą być jak Sunrise. Czyli mieć dużoooo kasy ;)

Salarigoth
18-09-2007, 23:00
Salarigoth masz u mnie wielki minus za to pytanie. Do tej pory uwazalem cie za inteligentnego czlowieka sadzac po twoich wypowiedziach w dziale profesje. Ale tym idiotyczym pytaniem totalnie zrobiłeś z siebie błazna. Straciles u mnie calkowicie respekt.

a wiec tak ... dziekuje ze tak chociaz o mnie myslales mam nadzieje ze kiedys taka mysl powroci bo na rooku sie nie znam poprostu i nie rozumiem sensu gry na nim... Proste ale trudno ze tak mowisz..

Dlaczego gram na rooku? Z następujacych powodów:
1. Lubię dokuczać newbie:
-zabijanie
-trapowanie
-kradzież loota
-kradzież expa

1. Na mainie mozesz dokuczac newbie.
2.Non pvp bardzo prosze tam nie ma trapowania ? ( na non pvp jest owiele ciekawsze jak 150 ms trapujesz na wrl)
3.Na mainie ofc loota sie nie kradnie ... no tak nie pomyslalem ...
4.Na mainie nie mozesz krasc expa no tez nie pomyslalem ...

2. Walka o jak najwyzszy lvl (to samo co na mainie)

Tylko na mainie masz cos za to ze zdobedziesz lvl a na rooku nic .... Nie sory , podziw ludzi . Ale mi nie o to chodzi w tibi.

3. Walka o jak najwyzsze skille (to samo co na mainie)

Tak walnac za 25 z mace czy 27 rzeczywiscie masakryczna roznica .

4. Chęć zrobienia czegoś niezwykłego:
-pokonania potworów pokroju mino maga czy ghoula
-zdobycia rarków niekoniecznie spike (a jakby mi sie udalo to bym specjalnie grał żeby szpanować hitami z niego)
-odkrycia jakiegoś nowego questu niekoniecznie na spike

- Nikomu sie to nie udalo.
- Powtarzam teoretycznie masz tego ssa w lapie i co ?
- Odkryjesz i co ?


A zawsze mi się wydawało ze na rooku jest pvp i to ciekawsze niż na mainie gdzie polega tylko na klikaniu F1. Zawsze mi się też wydawało że spike sworda zdobywa się po to by walczyć nim a nie skonczyc gre. Ale milo posluchac "eksperta"

Na rooku ciekawe pvp ? hmm no nie wiem pvp na rooku jest do 50 lvl chyba ze ktos na wyzszym lvl botuje , godzinami sie ubija rookslayerow zeby wyciagnacz nich rope shovel 5 meat viale i boots ...
Na mainie wyglada walka tak ze musisz miec zgrany team albo niezla kupe ludzi ... Zaraz bedzie " tak tak tylko ze musisz spamowac sd w 200 ek" no dobrze Dusskines vs Vision Poczatki wojny Taifun 700~ z sd mogl walnac Kazdy sorc z vision lecial na 1-2 ( pamietajac ze taifun nie latal sam ) . Kazdy Pall 2-4 sd . Knight to wiadomo nie jest profesja do bicia solo. A jak sie to skonczylo ? Mial najlepsza gildie full sorcow najlepszych knightow paru zbednych pallow ... Przegral mimo sily "f1" I ty mi mowisz ze tlyko f1 sie liczy ? To tak samo powiem ze na rooku sie liczy mace i f1 na life fluidy ....


Buhahaha a co to jest 60 lvl na mainie? Przecież na mainie 60 lvl w dzisiejszych czasach to jest bardzo bardzo niski. A na rooku 60 to już conajmniej średni. Ja bym wolał na rooku mieć 60 lvl bo to zdecydowanie wiekszy prestiż niż na mainie.

W kupie sila zrobisz taki lvl na mainie idzesz na pierwsze lepsze hunty zaczynaja sie wojny ( nie mowie o non pvp bo to dla mnie zenada) i potyczki .
Kazdy lvl na mainie moze cos zrobic ( tak kazdy ! 6 pall ubil mojego kolege 70 ek bo go dorwalo 25 osob w d mine) . 197 rp na elysi padl od 27 ed i 43 ms bo wpadlo mu na d lair 40 osob i spamowalo sd potrzymal 2-3 sekundy w trapie . Wiec puenta jest taka ze w kupie sila i kazyd moze cos zrobic nie to co na rooku bo na rooku w waszym pvp lvl jest tylko od szybkosci ipotecjalnej ilosci hp. A prawda jest taka ze 60 lvl narooku ma skonczona gre .
Jak to madry czlowiek powiedzal przed upem " 135 pall konczyc mogl z gra bo nie mail po co grac mial tego areblasta i dista 100 exp mu sie juz nie zmienial" tak samo 20 + lvl na rooku ma takie same mozliwosci jak 60 tlyko ze wiecej hajsu wyda na lf.

Bron tzn masz na mysli zeby magiem walic z wh czy z rozdzki??? Bo jesli rozdzka to bez problemu 100 lvl mozna zrobic. (dluzej niz z vis ale mozna

Nie mozesz ani wh ani rozgi bo sorcem a tera 2 handed bronie sa dla knighto uzywaj katany do konca gry prosze bardzo masz ultra rooka z mino magami .


Mysle ze post dal ci cos do myslenia bo jednak nie znam sie na grze na rooku i poprostu to jest pytanie dla niektorych oczywiste a niektorym daje do myslenia.

Ps a granie na rooku na dluzsza mete jest IWYLACZNIE DLA SLAWY bo innego sensu gry na 20 + lvl na rooku nie widze.

@down
Nie wieze ze na 60 lvl robienie 2 tyg lvl expic po 3h dziennie na minotaurach ( majac wszystko co jest dostepne na rooku) moze to sprawiac przyjemnosc...

Raxev
19-09-2007, 18:38
O ile wiem, to gra się dla przyjemności, więc jak komuś sprawia przyjemność gra na Rooku to niech sobie tam gra, raczej nie Twoja sprawa;]

Jecht
19-09-2007, 20:00
Zdobycie na rooku 30lvl to praktycznie taka sama trudność jak zdobycie 200 lvl na mainie... No, może przesadziłem.

Mi nabicie 43lvla (3x więcej expa niż na 30lvl) zajęło nieco ponad 3 miesiące z miesiącem przerwy). Na mainie przy Mega PG wbiłbyś w tym czasie 100lvl max (ale to absolutny max, przy share'owaniu konta). A co do 30lvla, to zrobiłem noobhara i po 3 dniach gry (char istnieje nieco dłużej, ale gry to będzie jakies 3 dni) i już ma (prawie) 25lvl.
Więc nie porównuj tu 200 lvla do 30 na rooku...

Buszman
19-09-2007, 20:21
@Up
IMHO z tego co powiedziałeś i tak dalej wynika, że moje porównanie jest dobre. Co z tego, że TY nabiłeś na rooku 25lvl w 3 dni, nie dość, że jest to prawie nie możliwe, to innym mogło by to zająć tyle samo co nabicie około 175 lvl na mainie. Przecież ja nie powiedziałem, że 30lv na rooku to to samo co 200lv na mainie. Proszę nie kłuć się ze mną z tak błahego powodu.

Btw. Czy ja nie powiedziałem czasem, że przesadziłem? Czy mi się coś pomyliło?
PS. Nie, nie mówię głupot.

Rotherdamie
20-09-2007, 22:14
@Orinoko
Main jest ... nudny i tam zdobywanie leveli to co codzienność a na rooku trzeba się troszkę pomęczyć :)

Zgadzam sie zawsze gdy robilem nową postać to najprzyjemniejszym etapem gry nia był rookgrad. Na rooku wbijasz 8 lvl i jestes bossem...
Na maina wychodzisz i jest na odwrot jestes najslabszym graczem.Na mainie jest fajnie ale to nie to samo co rookgard.Jednak nie chce robic rookstayera (chcialem ale zauwazylem po opinni innych rook-weteranów ze wbijanie lev na rooku jest wolniejsze od wbijania 3 mlv knightem wiec nie mialbym na to czasu).
Najfajniej na rooku jest na PACC zone.
Ciekawe ile Sunrise sie meczyla zeby zdobyc 100 lev na rookgardzie? Ciekawe czy warto było ? Ciekawe jak sie teraz czuje jako the best rookstayer i wzór dla innych rookguardians? Napewno cieszy sie ze sławy i szacunku jaki sie rozchodzi wokół niej (nie mowie o noobach).

grilia
21-09-2007, 10:11
@Orinoko
Main jest ... nudny i tam zdobywanie leveli to co codzienność a na rooku trzeba się troszkę pomęczyć :)

Zgadzam sie zawsze gdy robilem nową postać to najprzyjemniejszym etapem gry nia był rookgrad. Na rooku wbijasz 8 lvl i jestes bossem...
Na maina wychodzisz i jest na odwrot jestes najslabszym graczem.Na mainie jest fajnie ale to nie to samo co rookgard.Jednak nie chce robic rookstayera (chcialem ale zauwazylem po opinni innych rook-weteranów ze wbijanie lev na rooku jest wolniejsze od wbijania 3 mlv knightem wiec nie mialbym na to czasu).
Najfajniej na rooku jest na PACC zone.
Ciekawe ile Sunrise sie meczyla zeby zdobyc 100 lev na rookgardzie? Ciekawe czy warto było ? Ciekawe jak sie teraz czuje jako the best rookstayer i wzór dla innych rookguardians? Napewno cieszy sie ze sławy i szacunku jaki sie rozchodzi wokół niej (nie mowie o noobach).
Haha i napisal to czlowiek ktory w innym temacie "popisał się" swoja wiedza na temat profesji mowiac ze druid jest slabszy od knighta. Dla takiego newbie jak ty to nie ma znaczenia gdzie bedziesz gral bo i tak daleko nie zajdziesz.

Rysiek_90
21-09-2007, 20:57
Ja ledwo wbiłem 17 lvl i miałem dość, a na początku myślałem ze będę drugi Sunrise :p

grilia
21-09-2007, 22:47
Ja ledwo wbiłem 17 lvl i miałem dość, a na początku myślałem ze będę drugi Sunrise :p
W Tibii chodzi o to zeby nie mierzyć wysoko bo mozna sie srogo rozczarować czasem potrzebnym do awansu na dany lvl. :p

Pringlez
29-09-2007, 10:27
Po 1 nie mam zbyt wiele czasu na granie, po 2 neo :) a po 3 po prostu wole Rookgaard.

Brathin
29-09-2007, 11:56
Rooka trzeba po prostu kochać, mi sie na mainie nie uklada więc się na rooka przeżuciłem ;)

Ruki
04-10-2007, 00:15
Mnie by przykładowo nie bawiło bicie kiepskich potworów zdobywanie wolno expa , do tego jeszcze brak wszystkich czarów i brak wykorzystania wszystkich opcji jakie daje wyjscie z rooka :) ale kazdy ma swoje zdanie, kazdego bawi co innego :)

Gofin
04-10-2007, 00:50
<Nie karmić trolli... pamiętaj Gof... nie karm trolli>
Moja cierpliwość codziennie poddawana jest ogromnej próbie :confused:
(to apropo pana wyżej)

Xfazi
04-10-2007, 01:02
mi sie na rooku podoba;] bardziej niz na mainie.dlatego robie se rookstayera ;p

ErAgOg
04-10-2007, 20:13
Równie dobrze mógłbym założyć temat "Gra na dłuższą mete na Mainie". Ja poprostu wole rookgard ;) Próbowałem już nie raz pograć na mainie od kiedy rookstayera zrobiłem, ale nic mi nie wychodziło (mimo iż mam knighta z paccem i bardzo dobrym eq jak na jego lvl).

piotrek26111
06-10-2007, 15:32
Ja gram na rooku z jednego zasadniczego powodu: trudniej sie tutaj expi niz na mainie. A ja nie jestem noobem i lubie trudne wyzwania

darushu
06-10-2007, 16:06
Ja gram na rooku z jednego zasadniczego powodu: trudniej sie tutaj expi niz na mainie. A ja nie jestem noobem i lubie trudne wyzwania
Nadal na bocie?

piotrek26111
06-10-2007, 18:17
Nadal na bocie?
Żeby teraz poexpić sobie na bocie to najpierw musiałem perfekcyjnie nauczyć się ręcznego expienia żeby w oparciu o nie napisać skrypty do mojego bota. Chyba że ty masz mnie za kinderbotera który ściąga gotowe skrypty z neta? :baby:

Sentisan
08-10-2007, 17:40
Ja zrobiłem sobie rookstayera w piękny i zimny sobotni wieczór;) Muszę przyznać, że od dawna myślałem o stałej grze na Rooku, ale dopiero teraz się zdecydowałem. Mam prawie 11 lvl i jest bardzo fajnie. Botów nie używam, bo są zbędne;) Pzdr. dla botterów.

Rohas
08-10-2007, 17:57
Chyba że ty masz mnie za kinderbotera który ściąga gotowe skrypty z neta?
Zgadłeś!1!!1!!1!!11
Botów nie używam, bo są zbędne
Brawo. A myslalem, ze tacy ludzie juz nie istnieja:D

Grimer
22-10-2007, 23:28
Jest pare powodow mojej gry na rooku po1. Main mnie juz znudzil... po2. zawsze interesowalem sie rookiem, jego zagadkami, ''tajemniczoscia'' po3. lubie pomagac nowym i czerpie z tego duza satysfakce :)

lysy150sz
23-10-2007, 00:25
Ale na mainie jak nie chcesz to nie musisz chodzic na hunty itd. a pomeczyc sie i tak mozesz... i masz wiecej map itd. a na rooku wciaz te same moby... te same (noobowskie) eq... JAK WEJDZIESZ NA MAINA TO DOPIERO ZACZYNA SIE PRAWDZIWA GRA... pozdro:)

MasterTusk
23-10-2007, 17:58
Ale na mainie jak nie chcesz to nie musisz chodzic na hunty itd. a pomeczyc sie i tak mozesz... i masz wiecej map itd. a na rooku wciaz te same moby... te same (noobowskie) eq... JAK WEJDZIESZ NA MAINA TO DOPIERO ZACZYNA SIE PRAWDZIWA GRA... pozdro:)

Tak, racja.

Na rooku jest 'plx itens!111' - 'haha noob fuck u'
A na mainie 'payment or die' - 'plx no kill i pay'
(nie brac tego na serio:P)
I to drugie dostarcza naprawdę wspaniałych przygód, zwłaszcza dla drugiej osoby:)

A tak na serio to...hmm...

Nie umiem dokladnie okreslic dlaczego gram głownie(obecnie) na Rookgaardzie. Głównie staram się egzekwowac swoje postanowienia, które co chwile mi przybywaja:p
Ale wnet i tak skoncze z tym, we wiecznosc grac w koncu nie mozna;)

alibi16
25-10-2007, 11:59
Wiec tak raczej moj temat jest pytaniemi...

Dobrze udalo ci sie zdobyc SS zabic mm ( co teraz nie bylo by wyzwaniem tlyko loozem dla 45 Rookslayera) , I co macie spike sworda ... I koniec po co ta gra co ci z tego ze masz ssa?

POprostu chcialbym zeby kazdy z was powiedzal po co gra na tym rooku...?


No nie powiedzialbym czy zabicie mino maga na rooku z katana to blachostka :< A gra na roku jest ciekawa:d o wiele lepsza niz na main :) I wiem co mowie :)

Salarigoth
25-10-2007, 20:27
Ta gra jest slaba jak dla mnie jak widze szybkiego gracza to czemu z gory wiem ze to jest pall ewentualnie knight? Widzalem na forum fote jak jakis tam kngiht walnol w 100xx ( zgadnijcie jaki prof =]) za 738.
Pewnie myslicie ze to klamstwo itp ale masz skille 100/100 ice rapiera sword ringa 150 lvl i to nie bedzie zdzwienie jak dla mnie seromontis LOOZem moze walnac za 1k w humana....
Gra jest zalatwa wojny dla mnie to porazka poi zaproste itp... Rozumiem jak mag byl potega wojny byly genialne a tera ? zalex.

Tylko tyle ...

P.s Tak wiem to jest dzial tajemnicy rookgaardu.

Soberek
26-10-2007, 16:13
Ta gra jest slaba jak dla mnie jak widze szybkiego gracza to czemu z gory wiem ze to jest pall ewentualnie knight? Widzalem na forum fote jak jakis tam kngiht walnol w 100xx ( zgadnijcie jaki prof =]) za 738.
Pewnie myslicie ze to klamstwo itp ale masz skille 100/100 ice rapiera sword ringa 150 lvl i to nie bedzie zdzwienie jak dla mnie seromontis LOOZem moze walnac za 1k w humana....
Gra jest zalatwa wojny dla mnie to porazka poi zaproste itp... Rozumiem jak mag byl potega wojny byly genialne a tera ? zalex.

Tylko tyle ...

P.s Tak wiem to jest dzial tajemnicy rookgaardu.

Najpier to siem gosciOO naucz pisac, a jezeli ta gra ci sie neipodoba to niepisz na tym forum albo pszynajmniej nie wtym dziale

Tylko tyle...

Arcan
26-10-2007, 18:10
Ta gra jest slaba jak dla mnie jak widze szybkiego gracza to czemu z gory wiem ze to jest pall ewentualnie knight? Widzalem na forum fote jak jakis tam kngiht walnol w 100xx ( zgadnijcie jaki prof =]) za 738.
Pewnie myslicie ze to klamstwo itp ale masz skille 100/100 ice rapiera sword ringa 150 lvl i to nie bedzie zdzwienie jak dla mnie seromontis LOOZem moze walnac za 1k w humana....
Gra jest zalatwa wojny dla mnie to porazka poi zaproste itp... Rozumiem jak mag byl potega wojny byly genialne a tera ? zalex.

Tylko tyle ...

P.s Tak wiem to jest dzial tajemnicy rookgaardu.

Człowieku, co zastanów się co gadasz?! :confused: Poprostu brak mi słów by to skomentować... 1k w humana ze skillami 100/100 i ice rapier'em który ma 60 atk?
Po tym update dobrze jest jak z ue ktoś walnie 1k+ w potwora, nie mówiąc o playerze

Grelix
26-10-2007, 21:02
Ja osobiscie gram na mainie ale chce sie wypowiedziec...
Twierdisz ze na rooku taki 45 rookstayer (chyba tak to sie pisze xD) nie ma juz wyzwan a zastanow sie czy taki MDW lub EO maja jakies wyzwania? Tak samo jak na rooku i na mainie gra polega na zdobyciu jak najwiekszego lvl'a bo ja osobiscie wolal bym miec 100 lvl na rooku niz na mainie...

Albertus
27-10-2007, 15:07
Wiec tak raczej moj temat jest pytaniemi...

Co to za sens grac na dluzsza mete na rooku ... Przeciesz tam NIC sie nie dzieje NIE MA WYZWAN nie ma huntow nie ma pvp NIC! poprostu tego nie rozumiem
Pewnie duzo osob powie Ja chce Spike sworda zdobyc jako pierwszy ! No dobrze rozumiem ale to jest taka mala prawdopodobnasc ze hoho...
Dobrze udalo ci sie zdobyc SS zabic mm ( co teraz nie bylo by wyzwaniem tlyko loozem dla 45 Rookslayera) , I co macie spike sworda ... I koniec po co ta gra co ci z tego ze masz ssa?

POprostu chcialbym zeby kazdy z was powiedzal po co gra na tym rooku...?


a co ma powiedzieć 300+ level??? dla niego jest podobna gra jak dla rookmastera na 50+

wariat_17
27-10-2007, 22:41
rookgaard to przyjaźń, zabawa a nie tylko bicie leveli........ jak dla mnie to glupie pytanie <z calym szacunkiem>...... rowniez zbieranie addonow jest fascynujące... rookgaard nie kazdy lubi :P ja np na mainie nie gram bo tam jak chce sie isc epxic to trzeba kilka godzin... manafluidow nabrac i huncic tak a na rooku moge w kazdej chwili sie lognąć bo tu tylko katanae nosze ze soba

Salarigoth
28-10-2007, 16:06
Człowieku, co zastanów się co gadasz?! :confused: Poprostu brak mi słów by to skomentować... 1k w humana ze skillami 100/100 i ice rapier'em który ma 60 atk?
Po tym update dobrze jest jak z ue ktoś walnie 1k+ w potwora, nie mówiąc o playerze

Podpowiem ci "normlanie" =].

Najpier to siem gosciOO naucz pisac, a jezeli ta gra ci sie neipodoba to niepisz na tym forum albo pszynajmniej nie wtym dziale

Tylko tyle...
Jaja se robisz?
a co ma powiedzieć 300+ level??? dla niego jest podobna gra jak dla rookmastera na 50
Gra na mainie konczy sie na 250 ek a na rooku na 40 no voc.

PanKracy
28-10-2007, 16:47
Dla mnie byłoby obciachem, jakby ktos w rlu mnie sie spytał jaką mam postac, a ja bym powiedział, że mam np 30 lvla na rooku ;x

botmaster19
30-10-2007, 16:33
gram na rooku zeby go zniszczyc

Soul-Reaver
02-11-2007, 15:42
Gram na rooku bo lubie:D...bo mam tam wielu przyjaciół:D....bo lubie pomagać 1 lvl:D i mam to gdzieś co inni myślą o rooku B)

Szczuplak
03-11-2007, 10:19
ja wam powiem tak: ja gram na rooku i to jest wyzwanie, ja z moimi kumplami na minosy, ja z daleka oni blokuja :D
albo jak boss sie zrespi
:)
lub robimy loota ze szkieletow
to jest zabawa:]
a nie ciagle pk cie bije i zamiast isc do przodu to sie cofasz, ja gram spokojnie bez obaw przed pk, huntem :)

Banqor
04-11-2007, 20:31
Jeżeli lubisz wyzwania, rozwiązywanie zagadek, pomaganie lub trapowanie 1+ lvli RooK to coś dla Ciebie. Jeżeli lubisz skillowanie uciekanie pzed pk MaiN to coś dla Ciebie.

Pozdrawiam

Banqor
04-11-2007, 20:32
Najmocniej przepraszam za double posta ale coś mi się zawiesiło.

Feningo
05-11-2007, 18:16
Moim zdaniem main szybko robi się nudny i łatwo jest osiągnąć wyszszy lvl,a na Rooku niejest to już takie łatwe, pozatym na rooku jest wiele niezgłębionych tajemnic, które tylko czekają na żądnych przygód odkrywców ;)

lizardpl
05-11-2007, 18:39
gra na rooku jest super,po prostu fajne...:D
ale by było lepiej jakby nie grała ta %#$% ciufcia!!!!!!!!
i jakby tyle noobów nie grało co gra....:evul:

Krwawy'Kapiszon
23-11-2007, 04:05
ja gram na rooku dla urozmaicenia gry w tibie. poza tym na rooku czuc ten klimat RPG :) wg mnie kazdy na rooku ma przed soba jakies wyzwania...np ja chce miec best distance na titanii na rooku...no moze za duzo powiedziane ale zeby byl ladny OO ;p
liczy sie takze trapowanie ^^ swietna zajawka ;p

Razerka
26-11-2007, 17:55
. . . . Delete . . . .