PDA

Pokaż pełną wersje : Droga MM.. Może i istnieje....


Stoprocent-Dave
08-10-2007, 18:56
Proszę odrazu nie pisać że temat do zamknięcia bo znalazłem coś ciekawego, a mianowicie:

http://img411.imageshack.us/img411/2707/scrmmal9.png

Popatrzcie pod stalagmitesy... Jeśli to by było tylko do ozdoby to nie powinno być otwarte co nie ? I odkrylem (wzrokiem xD lol) że jeśli wejdzie sie do tej dziury to wylądujemy gdzieś w pokoiku Minotaur Mage... Co o tym sądzicie???

Grimer
08-10-2007, 19:03
Popatrzcie pod stalagmitesy...
lol a co to jest?

bylo juz setki razy...a tak wogole to dziora nie prowadzi do pokoju mm'a...

Agrael
08-10-2007, 19:03
Tak czy siak nie wiem jak przesunież stalagmity... :) No i jest jeszcze inna (lub inne) takie pola pod stalagmitami nad mino hell. Jeśli nawet ma to jakieś znaczenie to nie sądze, aby któs tam się dostał...

Sorcerereq
08-10-2007, 19:04
Niet, nie wylądujesz w pokoju mino maga, tylko 'w ścianie' :p

A poza tym nie da się tego rozwalić pickiem/shovelem/small axem.

Stoprocent-Dave
08-10-2007, 19:05
Dzięki za odpowiedzi. Jestem newbie ;p Choć gram od 3 miesięcy:baby: A na rooku od tygodnia. Wie może ktoś czy znajdzie się jakieś wejście do tego pokoju?

darushu
08-10-2007, 19:20
Dzięki za odpowiedzi. Jestem newbie ;p Choć gram od 3 miesięcy:baby: A na rooku od tygodnia. Wie może ktoś czy znajdzie się jakieś wejście do tego pokoju?
Ależ, ależ... Jest wejście.
Poprostu, przez drzwi, energie i przez kolejne drzwi... problem jest taki, że nikt zbytnio nie umie pokonać pierwszej 'przeszkody' jaką są pierwsze drzwi.

Stoprocent-Dave
08-10-2007, 19:23
A jak go zdobyć?

@Edit
Klucz :P

darushu
08-10-2007, 19:34
A jak go zdobyć?

@Edit
Klucz :P
Póki co nikt tego nie wie, a jak już wie to bardzo wąski kręg ludzi którzy nic nikim o niczym nie mowią.

Co do stalagmitów... Istnieje możliwość ich usunięcia. Lecz jak to juz bylo napisane, ponizej takich miejsc, jest albo pusta przestrzen, albo sciana... (nie bylo nam jeszcze dane po takich terenach chodzić).

Dojście do mino maga? Za pomocą drzwi, teleporta lub stalagmitów.

1. Drzwi? Zamknięte...
Zamknięte? Trzeba otworzyć prawdopodobnie za pomocą klucza...
Klucz? Prawdopodobnie niedostępny.

2. Teleport? Niewiadomo skąd i dokąd teleportuje, a drugiego takiego na rooku nie ma... Czyli prawdopodobnie niedostepna możliwość.

3. Usunięcie stalagmitów? za pomocą chociażby wajchy...
Wajcha? Pokój Toma the Tannera.
Pokój Toma the Tannera? Zamknięty.
Zamknięty? To potrzeba klucza.
Klucz? Prawdopodobnie niedostępny.

I wychodzi na to, że prawdopodobnie nie da sie tam wejść... a jak juz w przyszlości ktoś, coś odkryje, to bedzie juz wyzsza szkoła jazdy.

piotrek26111
08-10-2007, 20:03
Dzięki za odpowiedzi. Jestem newbie ;p Choć gram od 3 miesięcy
Prawde powiedziawszy to newbie jest kazdy z nas, tylko jedni sa w wiekszym stopniu a inni w mniejszym.

Fpitolony w sprawe
08-10-2007, 20:07
Prawde powiedziawszy to newbie jest kazdy z nas, tylko jedni sa w wiekszym stopniu a inni w mniejszym.

O.o Odpowiedz bez przechwalki ;>, brawo, robimy postepy ;> i tak ten temat skasuja, to mozna se poofftopowac ;p.
Chociaz znajac cie, zaraz mi tu udzielisz odpowiedzi i w niej zrobisz mi na zlosc ...

R.R.
08-10-2007, 20:24
W tutejszych poradnikach leży FAQ by Vial. Warto przeczytać ^^

r4mz3s
08-10-2007, 20:35
Dzięki za odpowiedzi. Jestem newbie ;p Choć gram od 3 miesięcy:baby: A na rooku od tygodnia. Wie może ktoś czy znajdzie się jakieś wejście do tego pokoju?

Newbie jest , ale botów to już umiesz używać co ?? X( Takich ludzi to nazywamy "noob" i pozdrawiamy ich środkowym palcem. :p

a tak w ogóle to takich miejsc jest kilka :P i nie sadze żeby to do czegoś prowadziło. Bo skoro są drzwi to sie przez nie wchodzi i wychodzi a nie by wymyślali żeby przez dziurę wchodzić... Po co Ci drzwi w chacie właz przez okno :D

piotrek26111
08-10-2007, 21:21
Newbie jest , ale botów to już umiesz używać co ?? X( Takich ludzi to nazywamy "noob" i pozdrawiamy ich środkowym palcem. :p
Nie, takich ludzi nie nazywamy "noobami" lecz kinderboterami. (imho jeszcze wieksze obraza)

Krizz
08-10-2007, 21:26
Na rookgaardzie są tysiące (TYSIĄCE!!!) takich dziór - groby, ruiny przed wejściem na trolle i wiele, wiele innych. To jest tylko klimat i zapewne to niczeemu nie służy oprócz ludziom, którzu chcą napisać taki temat. Te miejsce zostało zauważone przez wielu graczy o wiele wcześniej!

Scobel
09-10-2007, 14:15
Póki co nikt tego nie wie, a jak już wie to bardzo wąski kręg ludzi którzy nic nikim o niczym nie mowią.

Co do stalagmitów... Istnieje możliwość ich usunięcia. Lecz jak to juz bylo napisane, ponizej takich miejsc, jest albo pusta przestrzen, albo sciana... (nie bylo nam jeszcze dane po takich terenach chodzić).

Dojście do mino maga? Za pomocą drzwi, teleporta lub stalagmitów.

1. Drzwi? Zamknięte...
Zamknięte? Trzeba otworzyć prawdopodobnie za pomocą klucza...
Klucz? Prawdopodobnie niedostępny.

2. Teleport? Niewiadomo skąd i dokąd teleportuje, a drugiego takiego na rooku nie ma... Czyli prawdopodobnie niedostepna możliwość.

3. Usunięcie stalagmitów? za pomocą chociażby wajchy...
Wajcha? Pokój Toma the Tannera.
Pokój Toma the Tannera? Zamknięty.
Zamknięty? To potrzeba klucza.
Klucz? Prawdopodobnie niedostępny.

I wychodzi na to, że prawdopodobnie nie da sie tam wejść... a jak juz w przyszlości ktoś, coś odkryje, to bedzie juz wyzsza szkoła jazdy.

Na rooku sa jeszcze TP :) ... no i nawet piszac iz ow TP nie prowadzi do MT to moze dzialac zawsze w 1 strone :) ...

darushu
09-10-2007, 17:32
Na rooku sa jeszcze TP :) ... no i nawet piszac iz ow TP nie prowadzi do MT to moze dzialac zawsze w 1 strone :) ...
No jeszcze training room, ale to juz wiemy do czego sluzy...
O PACC Arena niewiele wiem, wiec co do takowych tp, w tamtej czesci nie bardzo znam. :)

Ghazbaran
22-11-2007, 12:43
lol a co to jest?

bylo juz setki razy...a tak wogole to dziora nie prowadzi do pokoju mm'a...

To prowadzi w sciane pomiędzy pokojem Mino Maga a Mino Hellem :P:p

Sakano
25-11-2007, 21:20
Dzięki za odpowiedzi. Jestem newbie ;p Choć gram od 3 miesięcy:baby: A na rooku od tygodnia. Wie może ktoś czy znajdzie się jakieś wejście do tego pokoju?

jak chodzi ci o quest na spike sworda to napisz do mnie na gg powiem ci jak dostać się do mm i spike sworda
ps.ja mam
ps.2 mój gg:7415473

Qert
26-11-2007, 15:33
Radze zamknąć ten temat i pisać w temacie : Mino Mage / Spike Sword / Domki ehhhh i żal mi tego co założył ten temat rozumiem może grasz od niedawna ale czytać chyba umiesz co nie ???

Wafel563
27-11-2007, 14:59
Ależ, ależ... Jest wejście.
Poprostu, przez drzwi, energie i przez kolejne drzwi... problem jest taki, że nikt zbytnio nie umie pokonać pierwszej 'przeszkody' jaką są pierwsze drzwi.

zgadzam się. zanim ktoś tam wejdzie i udowodni możemy oglądać fake:http://pl.youtube.com/watch?v=88dKny1yL10

LordxKucharz
28-11-2007, 00:03
To może ja coś powiem dzisiaj po południu zrobiłem sę nową postać na isarze ,aby pomóc koledze ,który zaczyna grać.
Juź zamierzam zejść z nim do kanałow a patrze jakiś gracz ciągnie przed soba mino maga jacyś inni gracze go zwineli ale zdążyłem zrobić screnna 4509845 to moje gg proszę o kontakt.
Nie blewuje nie mam pojęcie jak on to zrobil nie zdązylem dodać go do vip ale go znajde.
Pozdrawiam:)

MPOman
28-11-2007, 00:09
apprentice sheng ku*wa to byl... a co z tymto zwykle urozmaicene terenu cos jak owlosienie na lbie ;d