zaloguj się

Pokaż pełną wersje : informacja pilnie poszukiwana


Acid Drink
03-11-2004, 01:28
mam ostre pytanie na ktore wiekszosc niebedzie znac odpowiedzi, ale przechodze do zeczy

jest taka sytulacja ze lider guildi wygrywa licytacje GH lecz ma w tym czasie inny dom i przed wygrana kilka godzin zmienia swoj status na vice lidera
a chodzi mi o to co sie stanie w takich okolicznosciach, czy traci kase przeznaczona na GH ktore niezostalo mu przyznane z powodow ktorych nieznam (jakis dziwnych przepisow), czy robi poprostu walek na nas ?

ps
niech odzywaja sie osoby co wiedza cokolwiek, a ci co chca powiedziec "takie pytanie juz bylo" lub "poszukaj se" niech niezasmiecaja mi posta

Dark Vilej
03-11-2004, 17:34
Jak ma domek i kupuje nastepny domek (GH) to ma dwa domki jasne? ;)

Sithius
03-11-2004, 17:45
GH i zwykly domek sa liczone osobno i to ze Lider ma juz swoj domek nie oznacza ze nie moze kupic GH... :) Po zmianie statusu na Vice straciliscie GH bo posiadac je moze tylko Lider a nie Vice-lider (tak mi sie przynajmniej wydaje :P ).

P.S. To juz bylo... :P 8o

Acid Drink
03-11-2004, 21:45
no tak, ale on zmienil status przed zwyciestwem
wiec uwazam ze domek niepowinien wogole mu byc przyznany, czyli kasa powinna zostac
mam racje?

Raul
03-11-2004, 22:05
@up
Tak masze rację. Tylko lider może kupić GH więc jak spadasz na Vice to kasa napewno zostanie w depo a GH nie będzie. Tylko z tym może się wiązać jakaś kara, np. nie możesz licytować domków przez 30 dni. Ale nie jestem co do tego pewny.

Acid Drink
04-11-2004, 14:50
dzieki wielkie
ale niemam jeszcze 100% pewnosci, ale chyba zaryzykuje i zrobie ku temu stosowne kroki zeby odzyskac kase lub ukarac winnego :)
a jak nawet sie przekwalifikowal na vice i otrzymal ten dom to chyba powinny byc najpierw jakies ostrzezenia a nie tak odrazu zabieraja, jak to z oplatami, czyli powiadamiaja o tym ze mozna stracic chate (zakladajac ze nieklamie)

Acid Drink
04-11-2004, 16:07
dzieki wielkie, chyba mniej wiecej o to mi chodzilo