Pokaż pełną wersje : Hat of the Mad
Pogrywam
09-01-2008, 12:47
Witam! Gdzieś zauważyłem i widziałem na screenach ze Mag/Druid ożywa właśnie tego "hełmu" - Hat of the Mad... Tu pojawia sie moje pytanie- dlaczego? Przecież nie ma za dużego defa... Fakt mało wazy ale jest kilka nakryć głowy które tez nie są ciężkie a maja 2 razy więcej obrony... Co sadzicie o nowych "strojach" dla czarujących:).. Jaki secik warto uzbierać?
Hm z tego co wiem to dodaje on jakąś odporność na magię czy coś takiego :P
Donpeyot
09-01-2008, 12:59
Nie dają żadnych plusów do magii, po prostu wg niektórych fajnie wygląda u maga, a że mag nie musi mieć najlepszego eq to sobie to zakładają.
Marvelo13
09-01-2008, 13:21
Hat of the mad po prostu mało wazy i ładnie się prezentuje, dlatego go noszą. Po upie, najlepiej blue set, demonka, crown/crus i bohy no i jak Ci się przydadzą to sobie kup terra/glacier/lightning/magma jakąś część ekwipunku.
Pogrywam
09-01-2008, 14:42
Hat of the mad po prostu mało wazy i ładnie się prezentuje, dlatego go noszą. Po upie, najlepiej blue set, demonka, crown/crus i bohy no i jak Ci się przydadzą to sobie kup terra/glacier/lightning/magma jakąś część ekwipunku.
Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem - dzięki wielkie za pomoc! pozdrawiam
xiar_isara3
13-01-2008, 23:22
magma set jesli expisz dragi/dle
glacier set na frosty
Wojownik_Adikx
21-01-2008, 11:05
Hat of the mad NIE DAJE żadnych plusów.
Sam w nim chodzę - dlaczego ? według mnie ładnie wygląda , mało waży i ogólnie mi się podoba :)
Co do Hat of The Mad to zapraszam:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=162993
Salarigoth
27-01-2008, 12:39
Hat of the mad dawal albo daje -(pare)% od energii.
Hat of the mad nie wiem czy daje czy dawal ale jestem pewny ze cos tam od pomagal w sprawie energii.
Nie mąć. Wszystko zostało już powiedziane.
Ludzie ubierają hat bo ładnie się komponuje z b robem i vampką:)
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.