PDA

Pokaż pełną wersje : @elita furory. [pk team]


PlacekZJagodami
28-01-2008, 00:46
Witam!!:)

Przychodzi taki czas w życiu gracza (prawie 4 lata, god blessed me:])
kiedy expienie, wojny, kolejne annihilatory nie przynoszą już tej frajdy co kiedyś. Kilka dni temu wpadłem na pomysł, żeby zorganizować PK Team. Ale nie taki jak znane Wam pk teamy, 20-30 levele z miesięcznym stażem w tibii którzy nie odróżniają platynki od crystala.;) Chodzi mi o zebranie Elity, śmietanki z wielu serverów (chodzi mi o graczy którzy mają doświadczenie,potrafią się bić <w Tibii oczywiście, pvp skills i mean>, mają pacca, chęć, motywację i zapał do gry...)tak koło 100-120 osób, i o robienie w wolnym czasie przemyślanych akcji na hlvli danego servera.(masslogi, rushe na respy, sneaki, nawet ob z gorszymi gildiami.) Chodzi mi nie o 100+ ale 200~ lvl :) Tak więc ile osób miało by chęci i czas żeby w czymś takim brać udział? Moje gg: 12615541. dajcie znać, od razu piszcie jaki lvl i jak długo grasz.

Pozostaje kwestia servera, wiadome że każdy będzie chciał zrobić na swoim własnym, mając tu jakieś noobchary 40-50 lvle no ale aż tak dobrze nie ma ;) trzeba coś ustalić. tak więc proponuje abyście pisali po 3 servery, np. 1)Aldora 2)Iridia 3)Danubia

Uprzedzam pytania, grałem i gram na iridii 90+rp i 130~ ek, od 2 miesięcy jestem retired i pkowałem w słynnym bongo teamie (ostatnio 2x 198ek dead, chcieli wbic 200 przed moim kumplem:( nicki: Sir Slaviax, Imperatorce, niestety nie dobiłem;/) swoim 50~ ed.


Jak będe wiedział coś więcej i miał ekipkę w miare to odezwe sie do was bezpośrednio na gg.

aha, skołuje oczywiście elite z iridii (patrz Arcanium guild.)

//Wodny Spawacz!


POZDRO!!B)B)B)B) :cup::cup::cup:

Dosyc
28-01-2008, 03:24
Ok to ja sie pisze

1)harmonia 2)nerana 3)secura

kiedy zaczynamy???

PlacekZJagodami
28-01-2008, 12:13
Ok to ja sie pisze

1)harmonia 2)nerana 3)secura

kiedy zaczynamy???

to dobre to? not... Mam nadzieję że po kliknięciu przez Ciebie "Wyślij odpowiedź" olśniło Cie że Twój post jest żałosny, nie śmieszny... ;)


a zdziwiłbyś się co można lootnąć 35 ms z 50~msów mając bp mwalli na tombie i uhy do uhania potworków ;0

MoRhUsS
28-01-2008, 12:25
1) Furora mam wolnego 59rp z pacc i mam trochę kaski na runy.
2)Galana 77k na facc

Jak będzie jakiś team na furorze jestem gotowy pomagać..
ale pod jednym warunkiem.. ze ludzie będą mieli venta lub ts bo bez tego żadna akcja raczej się nie uda (:.

DuRi_Zmc
28-01-2008, 16:41
to mialo byc smieszne?nie udawaj wiekszego debila niz jestes.

PlacekZJagodami
28-01-2008, 16:46
@Mat PL Uważaj lepiej na Iridii :)

Matt_PL
28-01-2008, 20:37
@Mat PL Uważaj lepiej na Iridii :)

Huahaha bo co twoj "srongo team" mnie uwali?omg to byla ironia idioci...Myslisz ze Ty i twoj bongo team stworzycie cos takiego na innych servach? - nie zabardzo...wiec wracaj lepiej na Iridie i tam uwalaj swoich 200~

Mat_/

PlacekZJagodami
29-01-2008, 00:12
Huahaha bo co twoj "srongo team" mnie uwali?omg to byla ironia idioci...Myslisz ze Ty i twoj bongo team stworzycie cos takiego na innych servach? - nie zabardzo...wiec wracaj lepiej na Iridie i tam uwalaj swoich 200~

Mat_/

teraz bardzo ironicznie napisze "cionk druta kórfo bo sdedaczysh." Twój ojczysty język :)

Matt PL _/ lame

Fallathanu
29-01-2008, 19:48
to dobre to? not... Mam nadzieję że po kliknięciu przez Ciebie "Wyślij odpowiedź" olśniło Cie że Twój post jest żałosny, nie śmieszny... ;)


a zdziwiłbyś się co można lootnąć 35 ms z 50~msów mając bp mwalli na tombie i uhy do uhania potworków ;0

Na nonpvp nie da sie uhac potworkow noblecie