PDA

Pokaż pełną wersje : Uriza poszukuje drugiej połowy !!


_Dari__
12-05-2008, 20:30
W pierwszych słowach tego postu (a zarazem tematu) pozdrawiam was serdecznie.

Bez zbędnych ceregieli przejdę od razu do sedna sprawy. Otóż Uriza ostatnio wydaje się niezwykle markotna. Nie może się skoncentrować, zadaje niewielkie uderzenia z różdżki, tudzież run bojowych oraz niezwykle niemrawo goni uciekające potwory. Przez długi czas zastanawialiśmy co jest powodem tego stanu ducha naszej bohaterki. I w końcu to do nas dotarło. Uriza osiągnęła wiek młodzieńczy, i jest markotna, albowiem nie posiada bratniej duszy!! A więc tu zamieszczam mój apel. Poniżej znajdziecie formularz, który powinniście uzupełnić, jeżeli chcielibyście być osobą najbliższą dla Urizy. Pomóżcie naszej heroicznej kobiecie odzyskać radość życia !! KU LEPSZEJ MORGANIE

Dziękuję za czytanie i przepraszam za błędy.

FORMULARZ
1. Tu powinno być zdjęcie twojej postaci, na której wyraźnie widać rysy twarzy, uczesanie oraz kolor oczu
2. Imię twojej postaci
3. Wiek twojej postaci
4. Czy twoja postać chce mieć dzieci ?
5. Czy twoja postać ma jakieś nałogi ? (alkoholizm etc.)
6. Czy twoja postać ma nadwagę ?
7. Jaki jest główny cel w życiu twojej postaci ?
8. Czy twoja postać posiada swoje cztery kąty ?
9. Jaki posag wniesie twoja postać ?
10. Dlaczego akurat Uriza jest wybranką serca twojej postaci ?
11. Parę słów o swojej postaci, hobby, zainteresowania, charakter etc.

MalutkiDrut
12-05-2008, 21:00
huauhashusauhasuhhusauhashusauhashu xDDDDDDDDD
wy to juz naprawde nie macie co robic :D:D:D
own3d :D

Kino_00
12-05-2008, 22:37
No Life \m/

O kurwa XDDDD

Fremen
12-05-2008, 22:39
Martkotna, bosko : )

_Dari__
27-05-2008, 19:59
W pierwszych słowach tego postu pozdrawiam was serdecznie !!

Z wielką przykrością zauważyłem, iż żadna osoba nie odpowiedziała na mój skromny manifest. Zaowocowało to jedną z największych tragedii, jakie miała przykrość widzieć Morgana. Otóż, po długich staraniach Uriza w końcu odnalazła swoją bratnią duszę. W jej sercu wybuchło permamentne siódme niebo, a nasza bohaterka odzyskała radość życia. Niestety, owe szkaradne indywiduum zadrwiło sobie z uczuć tej niezwykle czułej osóbki i porzuciło ją na pastwę losu. Wtedy Uriza ostatecznie straciła sens swojej egzystencji. Starałem się ją jakoś pocieszyć i doradziłem dobrą książkę (mi to zawsze pomaga zapomnieć o moich problemach). Jakże ogromny był mój błąd ! Nie przewidziałem jednego, a mianowicie, że mój wierny druh sięgnie po "Cierpienia młodego Wertera". Każdy wie jaka jest treść tej książki, więc nie będę przytaczać jej problematyki. Ku memu przerażeniu pewnego dnia w moim depo znalazłem list od Urizy, w którym nasza heroska oznajmiła mi, iż zamierza popełnić samobójstwo. Niestety, nie zdążyłem już temu zapobiec, a moja wierna przyjaciółka sprowokowała jakiegoś mężczyznę, aby ten ją zabił. Jakie było wielkie zdziwienie Urizy, gdy dowiedziała się, iż nie wyląduje w zaświatach ale pozostanie nadal na tej plugawej ziemi. W kolejnych dnia nasza bohaterka w akcie desperacji, zrezygnowania i obojętności popełniła jeszcze kilka razy samobójstwo. Obecnie, po moich długich namowach, spędza dużo czasu sama w bezpiecznym miejscu, aby nabrać dystansu do wszystkiego. A to wszystko, drodzy Morgańczycy, wasza wina ! To przez waszą ignorancję najważniejsza postać na Morganie jest pogrążona w przeogromnej nostalangii. W takim wypadku zawieszamy naszą działalność na czas nieokreślony. Pozostaje wam tylko nadzieja, że jeszcze kiedyś powrócimy. Nie pomogą już żadne płaczę, prośby i przeprosiny. Nastają naprawdę czarne dni na Morganą...

Dziękuję za czytanie i przepraszam za błędy.

BorucaoO
27-05-2008, 20:08
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Elesar Inferno
27-05-2008, 21:02
Dari marnujesz sie tu chlopie

Kino_00
27-05-2008, 22:33
Kilka noobów mniej na serwie :)

Prowokat0r
27-05-2008, 22:39
O NIE URIZA MOJA UKOCHANA!!
NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Borucao
03-06-2008, 12:52
1.http://img383.imageshack.us/img383/1125/ryjekvk8.png
2. Chlopak Urizy
3. 32 lat
4. Tak
5. Nie ma
6. Nie ma
7. Załozyc rodzine
8. Tak, dp w carlin
9. 2 zdechle szczury i 3kg sera
10. Bo ma zgrabną pupcie i ładnie wali(z sd) xD
11. Miły

-Ogorek-
03-06-2008, 21:47
own3d http://i25.tinypic.com/2zo9rsw.gif zonk ...