zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Żółwie


pleome
27-05-2008, 12:00
Witam!

Mam pytanie dotyczące żółwi. Jak się zajmuje poziomy -3 i -4? Czy trzeba zostawić list przy zejściu na -3 na pierwszej wyspie i wtedy się zajmuje wszystkie te małe cave'y na -3 i -4? Czy mam zostawiać listy przy zejściach na -3 na każdej z tych trzech wysp?

A korzystając z okazji zadam jeszcze jedno pytanie. A więc mam EK 65lvl; skille ~90/~90; RH, DSM, K legs, Fur Boots, Demon Shield, Mystic Blade.
Czy jest jakaś miejscówka gdzie miałbym powyżej 60k/h bez waste? Tylko prosiłbym bez żółwi i barbarzyńców bo dopchanie sie tam graniczy z cudem.
Pytałem już nie raz w przyklejonym temacie, ale na żadne z moich zapytań nie dostałem odpowiedzi.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam

Avallach
27-05-2008, 12:07
Po tym jak juz przedstawiles swoja postac, wiem co Ci powiedza inni forumowicze i zgadzam sie z tym ;]

Pozatym 65 ek 90/90 sproboj ice witch tower, albo humm culty na 1 poziomie formorgar mines? nie mam pojecia ile tam expa, ale chyba nie jest zle.

pleome
27-05-2008, 12:21
Po tym jak juz przedstawiles swoja postac, wiem co Ci powiedza inni forumowicze i zgadzam sie z tym ;]

Jeśli chodzi Ci o to, że kupiłem chara to mylisz się. Mam go już 1,5 roku więc raczej marna postać jak na tak długi czas gry. Witche właśnie ciągle zajęte są i raczej chyba trochę za mały lvl mam. A culty przetestuję. Dzięki za radę.

Dzik Dzik Tadzik
27-05-2008, 12:51
Jakas dwureczna broń w łape i smoki na edron. Dobry bedzie również of, ale to juz zostań z MS i tarczą.

Pozdrawiam.

Macunio
27-05-2008, 13:17
ice witche przy tych skilach bardzo dobre.
of z tarccza tez , bez warlordow.
vamp hell ,lub necro przed vamp hellem.

--Cienius--
27-05-2008, 13:45
Frost gianty
quary scouty
malpy(serio malpy teraz nikt tam prawie nie zaglada przez zmniejszenie dropa )

Punk-O-Muffin
27-05-2008, 16:42
Żółwie! Słabe są, a dobry loot :D