Pokaż pełną wersje : Novice Of The cult - liberty bay
Witam wszystkich!
Mam pytanie...czy to dobry pomysł pójść na 25 poziomie,skille 50/48 i 3 magic lvlu na ... novice of the cult w liberty bay?
Patrzałam na tibia earth i sa tam beho,pare wichy,tarantule i wlasnie novice of the cult.
Mysle,czy dam rade.
Moge wziasc okolo 2bp manapotion i 4bp health potion..
Nie musi wychodzic na +.
Dam rade?:p
knight-bertol
03-07-2008, 12:56
bez skilli 65 niemasz co się tam wybierać
Marvelo13
03-07-2008, 14:24
Nie ma szans. Jak Ci podleci witch i 2 novicy to padniesz. Radze doskillować do 60-65 i wtedy probówać, chociaż jak dla mnie to są dosyć niewygodne potwory i raczej nie warto expić na samych novice.
Spokojniejsze novice sa w Svar... w lodowych labiryntach... jest ich tam wiecej i nie ma smieci typu witch...
A wogole to po co novice? Nic z tego nie leci a ubic trudno.
Chcesz miec voodoo dolls? Jak tak to radze isc na cos "normalnego" zarobic kase i lalki kupic na trade... szybciej przyjemniej i bezpieczniej...zwlaszcza na tym lvl
edit: na Antice mam sporo laleczek..moge kilka opchnac
Skoro nie novice..
To gdzie mam expić?
Expiłam teraz na libert bay,wszedł lvl i skill.
26 lvl,51/49,3 mlvl..
gdzie expić..?
Halp:p
Patysiak
03-07-2008, 19:03
Nie jestem knightem, ale chyba skille nieco słabe. Co bądź może jaskinie rotów na darashi, dworce, hakoye, żółwie, 1poziom helheim, larvy, może i scaraby, próbuj, gdzie Ci odpowiada.
Zbiq_ov_Astera
18-07-2008, 21:18
Na Twoim miejscu wziąłbym się za ostry trening LOL
psyhopatka
18-07-2008, 21:30
Na dolerze dawałem tam rade 25 palkiem z 54 dysta i wychodziłem na plus więc jeśli wiesz jak grać to dasz rade;p
@up
Pal to nie to samo co knight.
@topic
Poskilluj do 65/65 chociaż i idź na żółwie... Możesz też z troche mniejszym skillem na dworcach.
Rzucamrybami
19-07-2008, 17:08
Odpuść sobie Novice. Są całkiem złośliwe, biją nienajgorzej, z tego co pamiętam uciekają i łatwo wbiec w większa grupkę a do tego faktycznie nic z nich nie leci. Na Twoim miejscu dobiłbym skille do 65 i wybrał się na żółwie. Dobry exp i dobra kasa na eq i fluidy.
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.