zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Zmiana silnika na directa 9


angelofspears
07-07-2008, 08:27
Witam.
Mam problem. Od razu mówię że szukałem tego na google kilka stron z tym samym problemem było ale w żadnym nie było rozwiązania, nie było też w faq na tym forum ani nigdzie na forum tibii.com. Pytałem tutorów na Refugii, Securze oraz Askarze ale żaden nie mógł mi pomóc. Dlatego piszę tu.
Zauważyłem że gra mi się przycina. Powodem tego jak się okazało było w silniku ustawiony Directx5, nie mogę ani na opengl`a ani na directa 9 zmienić.
Mam zainstalowany net framework 1.1, 2.0, 3.5, directa x9 (z websetup) oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej. Na pewnym forum znalazłem że przyczyną są sterowniki do karty graficznej i że trzeba je odinstalować i grać na sterownikach Microsofty. Niestety nie mam sterowników Microsoftu do tej karty graficznej więc ta opcja odpada. Na windowsie xp miałem taki sam problem więc sformatowałem partycję systemową i zainstalowałem 2k ale to nie działa dalej :(
W procesie DxDiag pokazuję mi że directx 9 działa dobrze. Na dodatek gra FIFA 07 działa również dobrze a ona potrzebuje z tego co pamiętam właśnie directa 9. Nie mówiąc już o counter-strike`u w którym również direct dobrze działa :( Na directcie 5 mam przycięcia i tak się w tibię grać nie da.

http://fotozrzut.pl/zdjecia/a9716403ff.bmp


LUDZIE POMÓŻCIE MI BO PRZERZUCĘ SIĘ NA SECOND LIFE`A!!

R3T
07-07-2008, 09:02
Rozpoczynajac topic zapomniales o najwazniejszej rzeczy: podaj jaka masz karte graficzna

angelofspears
07-07-2008, 10:24
Racja.
Intel 82845G

Slg
07-07-2008, 15:41
Przykre, tak juz bedzie ;/