PDA

Pokaż pełną wersje : "Najgłupszy" dead na rooku


Draconiac
02-12-2004, 21:36
Czy zdarzylo sie wam kiedys zaliczyc "bezsensownego" lub "glupiego" deada??
Mi tak: bylem sobie na quescie z cooper shield. A ze wtedy nie wiedzalem ze mozna u druida kupowac life fluidy to narakowalem worek hamow i poszedlem na przeprawe przez jaskinie(wszyscy co znaja ten quest wiedzom o co mi chodzi).
No wiec powolutku doszedlem sobie do martwego smoka, wziolem co trzeba(cooper shield) i wracam. Gdy bylem przy ostatnim ogniu przez przypadek nacisnolem strzalke na klawiaturze i w ten ogien wlazlem. a ze mialem 30 pare hp to zaliczylem deada. I co stracilem: ......cooper shield X(

Petersaber
02-12-2004, 21:55
hahahaha :) mi kiedyś katana i studded legsy naraz wypadly :) oraz jakieś 700gp :D powód- kick na ratach :P

konik20
02-12-2004, 23:30
A mnie nikt nie pobije :P
Mam postac ktora zostaje na rooku. Wracajac z mino hell(przez labirynt) właczylem zioma zeby szedl, po czym wyszedlem po cos do picia do kuchni :D Tylko ze wrocilem po 10-15 minutach :D

Jakie sskutki ? brakowalo mi wtedy kolo 300expa do 20lvlu ;]
po tym zajsciu brakowalo mi juz kolo 16000 exp:/
na SZCZESCIE wypadl mi tylko plecak, mialem w nim BP life fluid, jakies 1k , carlin sworda, wedke itp...

co bylo najlepsze ?? gralem kolo godziny 12 rano.. szybko pobieglem w tamto miejsce i wszystko odzyskalem :P
A expo sie nabilo :)

Rarisu|Klim
04-12-2004, 09:20
Raz poszlem se po q***** na carlin sworda i wedke,kiedy tego q***** wzielem dedlem i wszystko stracilem -.-
W dedzie byl wykonany q**** i z 600 gp ;]

Hopam
04-12-2004, 10:56
Ja w parę minut dedłem 3 razy ... Poszedłem sobie na Huntera moim paladynem. No i ziomal mnie zaje*** ;) ale zostało mu tylko trochę życia! Więc poszedłem jeszcze raz go dobić... no ale nie udało mi się bo nawalał dosyć mocno (jak to na red hp) i mnie znowusz zabił... straciłem P-armor, a wtedy to mnie kosztowało 1,2k więc poszedłem odbić - nie udało mi się po raz trzeci... no i tak to było .. 3 dedy w 10 minut.

mimi
04-12-2004, 13:50
Ide se z skieletow i patrze zabity 1 spider.Wzięłęm go do plecaka i napelnilem slimem butelke.Jak zrobil urgh, jak mi lecialo po 10 hp.i deadnąlem dzis.POszła wedka 275 gp 20 arows i 8 poison arows.

Hopam
04-12-2004, 15:02
Ej Mimi coś mi sie nie zgadza z tym co mówisz i z twoim podpisem ... W podpisie masz napisane że jesteś sorcem na 43 lvlu ... i masz 12 mlvl - jak to się stało??

Mroczny_Elfo
04-12-2004, 16:21
Mimi cos mi sie nie che wiezyc ze jestes magiem bo z zyciu nie widzialem maga z 43 lev i 12 mlev chyba ze paladyn bo scork to niee

Dj Fara0n
04-12-2004, 18:44
Ja w parę minut dedłem 3 razy ... Poszedłem sobie na Huntera moim paladynem. No i ziomal mnie zaje*** ;) ale zostało mu tylko trochę życia! Więc poszedłem jeszcze raz go dobić... no ale nie udało mi się bo nawalał dosyć mocno (jak to na red hp) i mnie znowusz zabił... straciłem P-armor, a wtedy to mnie kosztowało 1,2k więc poszedłem odbić - nie udało mi się po raz trzeci... no i tak to było .. 3 dedy w 10 minut.
O.o To patrze ze na rooku mozna miec profesje i chodzic na huntery

Szedlem se raz drogą polną z red hp (12hp)i stalem kolo wody czekając na odnowe hp .Wlonczylem se stronke za chwile patrze ze pisze "You are dead" , a co mnie zabilo 3 snejki .Walnely mi poison i smierc murowana :p

Res
04-12-2004, 19:14
ok tak:
Zabloczyli mnie z minosem i tak 20 min stalem i czekalem na kumpla...Mino sie wsciekl i hity po 13 -.- -nie wiem co sie stalonic nie zadawal a tu nagle po 13+

Koleś mnie ropowal do rotow a sam byl odciety od rotow skrzynkami -.-
400 gp i chain armor

Centaurek
04-12-2004, 19:20
Poszedłem na bugi - za dużo ich byłem. hity po 4-8 leciały co 0.5 sek a miałem 5lvl...wypadło 700gp
Wracając z mino-hell patrze a tu ork - miałem czerwony pasek życia. Podbiegam...zza rogu - 3 orki :D uciekam na tarczy - ded...1400gp i bp :| !

Deyon
04-12-2004, 20:24
Mój kolega raz poszedł tam gdzie jest trening room, ale skręcil w zła strone i doszedl do miejsca gdzie był electric field, i myślac ze to sie zbiera jak w platformowkach weszedl w to i tak stał sobie w tym, a życie uciekało :)

Kubek
04-12-2004, 20:49
Ja raz poszedłem z "ekipą" na quest z carlin swordem. zeszliśmy po schodkach do głównego pomieszczenia(tam gdzie są questy), a że dookoła masa minochów to wszyscy stali na jesnej kratce... I chodzili do góry i na dół żeby lać minosy, ale żeby nie było na odwrut :p . no i wkońcu padła kolej na mnie, ale ja tego nie zauważyłem 8o (ale to trzeba być n00bem - wiem :D)... No widziałem że leci komuś hp, ale w tym tłumie nie widziałem, że mi, a byłem za bardzo podjarany żeby spojrzeć w prawyą strone monitora na stan mojego hp ;) No i nagle cudowny napis "You are dead" :cup:

cAnz
05-12-2004, 09:07
ok tak:
Zabloczyli mnie z minosem i tak 20 min stalem i czekalem na kumpla...Mino sie wsciekl i hity po 13 -.- -nie wiem co sie stalonic nie zadawal a tu nagle po 13+


minosy tak maja... jak zjedziesz do red hp to dostalaj berserka! :D i wala na oslep wszystko :) dostawales mocniejsze hity bo im mniej mino ma hp tym mocniej wali :P

Lord Dreathan
05-12-2004, 09:18
Ja sie musze przyznac ze zaliczyłem naprawde głupiego deada. Będąc jeszcze newbie zrobiłem sobie postac na Amerze (jakos tak wyszło) miałem 2 lvl (:D:D:D).Poszedlem na raty dostałem łomot to mowie wracam.Miałem jakies 90 hp i jakis koles mowi "Hey , I give you potion" (Hej , dam ci lekarstwo) ja sie ucieszylem robie use with a tu nagle zycie mi spada !!! Wołam help help a ten beignie za mna i sie smieje a ja bezradny czekałem tylko na doskonale wszystikm znany napis....

cAnz
05-12-2004, 12:30
dlatego ja czesto zanim zaczne w cos grac studiuje dokladnie silnik gry, itemy i monsterki zeby nie zginac jak glomby w/w :baby:

Edano
05-12-2004, 17:21
A ja to miałem taką przygodę.. <ekhym...>
Miałem dopiero 4 lvl byłem w jaskini wilkow no i nagle wyskoczylo ich troche oberwałem i zaczołem uciekać no i gdy już miałem wyjść to mi komputer siadł ;( Jak ja nie lubie tej nowej technologii :P

Destrukter
05-12-2004, 17:23
Ja weszlem do jaskini z ratami zeby uniknac smierci od PK. Poszlem zjesc obiad a jak przyszlem bylem w swiatyni. Mialem 34lvl. Stracilem 2 bp strzal :( HMM'y i duzo rzeczy w tym vampire shield :(

Harrok
05-12-2004, 21:23
Expuje sobie w najlepsze z minotaurami a tu nagle przychodzi jaki frajer. Kiedy mam mało życia to chce uciec a ten koles blokuje mnie i mówi "PLX PLX!! BE MY FRIEND" Nie no za takie coś to powinni banować albo co innego. Panowie toż to totalna głupota! :]

mimi
06-12-2004, 14:28
Słuchaj jestem na meinie i sie pomylilem wymyslilem se tak sorca jestem druid i mam 40 lvl i 45 mlvl.

Sozemego
06-12-2004, 15:28
Ja weszlem do jaskini z ratami zeby uniknac smierci od PK. Poszlem zjesc obiad a jak przyszlem bylem w swiatyni. Mialem 34lvl. Stracilem 2 bp strzal :( HMM'y i duzo rzeczy w tym vampire shield :(
A potem sie obudziles ?
bez komentarza, wymyslone
-.-

Marshal
07-12-2004, 16:23
Mój najgłupszy ded był tuż przed 8 lvl, śpieszyłem sie na maina i chciałem z kumplem poubijać roty (tam gdze jest ich chyba 7, pod 3-ma grobami), wpadliśmy tam ustawiliśmy się w rogu, boxami zablokowaliśmy reszte tak że tłukliśmy we 2-ch jednego. Wszystko było by spoko, ale weszla jakaś lamka, zarąbała oba boxy i my zostaliśmy otoczeni przez roty. Oboje dead, ja stracilem 700gc, pleacak, wędke i... buty ;)

Shein Silvershadow
07-12-2004, 17:33
Dawno, dawno temu, w jaskini misiów wszedłem do niewłaściwego miejsca i zostałem zamurowany pośród płomieni:)

brzytwiarz
09-12-2004, 16:30
ja na 3 lev zostałem zabity przez 8ratów
X( X( X( X( X( X( X(
normalka nie mam tarczy ja z Rapierem no i znany napis 8o

Kosmiczny Lars
09-12-2004, 17:52
Mój najgłupszy dead na rooq to taki że szłem sobie z kumplem (amerykanin) i patrze 3 sneaki (mialem 10 spear) i myślałem że je zabije, zaraz patrze a tam 6 sneakow 2 spearmeny 1 wasp i 2 orki z czego zabiłem 1 spearmana 6 sneakow ale mnie orki 2 i 1 wasp zabił.... Stracone rzeczy :
-Katana
-Cooper shield
-4 life fluidy
-speary
-1 carlin sword
-200 gp
-3 liny i 1 studded legs
X( X( ;( ;(

szoopa
11-12-2004, 19:49
Mój najgłupszy dead na rooq to taki że szłem sobie z kumplem (amerykanin) i patrze 3 sneaki (mialem 10 spear) i myślałem że je zabije, zaraz patrze a tam 6 sneakow 2 spearmeny 1 wasp i 2 orki z czego zabiłem 1 spearmana 6 sneakow ale mnie orki 2 i 1 wasp zabił.... Stracone rzeczy :
-Katana
-Cooper shield
-4 life fluidy
-speary
-1 carlin sword
-200 gp
-3 liny i 1 studded legs
X( X( ;( ;(

Jak mniemam jak Cie klepały to zdjales z siebie caly equip? Boze idiota... Ładne bajeczki dla trurystów, naprawde...
"OSZOŁOMY SIEJĄ PLOTY"

Res
11-12-2004, 21:56
Mój kolega raz poszedł tam gdzie jest trening room, ale skręcil w zła strone i doszedl do miejsca gdzie był electric field, i myślac ze to sie zbiera jak w platformowkach weszedl w to i tak stał sobie w tym, a życie uciekało :)


Nie energy field?a na rooku wogole tego nie ma,chyba ze u mino maga ...

Res
11-12-2004, 22:00
minosy tak maja... jak zjedziesz do red hp to dostalaj berserka! :D i wala na oslep wszystko :) dostawales mocniejsze hity bo im mniej mino ma hp tym mocniej wali :P

nawet go nie ruszylem a krzyknał krakkkk minotaurrrr:P

Dowizul z Inferny
11-12-2004, 23:13
@up

jest p[rzycisk edytuj od educji postow z na dodatek ef jest na rooku tam gdzie opisal deyon!!

Fringilla
11-12-2004, 23:31
Nie energy field?a na rooku wogole tego nie ma,chyba ze u mino maga ...

cytuj: "tam gdzie jest trening room" =]

Magic Knight Krzysiek
12-12-2004, 10:23
Pewnego słonecznego dnia bylem jeszcze glupi. Szedlem se i gosciu chcial mi sprzedac life fluid. Kupilem, a tu patrze to jakies zatrute gówno! Hp mi lecialo po 15 i dedlem X(

Najt of Destrukszyn
13-12-2004, 08:14
A ja byłem wtedy :baby: na 6lvl i chciałem sprawdzic jak mocny jest minotaur. Wlazłem na skałę a gosciu ukradł mi skrzynki. Pozostało mi tylko czekac. Ale za to ukradłem troche kasy z leżacych tam ciał i wszystko sie dało uratować jeszcze :).

MoGreene
13-12-2004, 10:31
Mnie nikt nie pobije... na 27lvl rozwalam up przy wejściu do mino hell schodze patrze 2x resp mówie spoko ide ide ZONK! kick...;/ i tak przewaliłem koło 10k-4bps lf,z 3 Bp's run ( już teraz ograniczam się z tymi bpsami:P),4 carlin swordy-z trupów ;],troche kasy itp oraz 28k expa i lvl down hehhh w sumie nie by to aż takie złe tylko że już nie mogłem się wbic;/ ale i tak watpie aby ktokolwiek wziął moje ciało przy takim respie co było w mino hell...

bosss
13-12-2004, 10:46
Słuchaj jestem na meinie i sie pomylilem wymyslilem se tak sorca jestem druid i mam 40 lvl i 45 mlvl.

o boshe ..........wymyslil sobie ...... podaj nick B) X( X( X( X( ?????

Pidi
13-12-2004, 14:14
undefined :) omg

Stomil
13-12-2004, 15:58
Mnie nikt nie pobije... na 27lvl rozwalam up przy wejściu do mino hell schodze patrze 2x resp mówie spoko ide ide ZONK! kick...;/ i tak przewaliłem koło 10k-4bps lf,z 3 Bp's run ( już teraz ograniczam się z tymi bpsami:P)...
Te 3bp run to chyba Antidote byly bo cos mi sie wydaje ze na Rooku nie ma innych run. Powracajac do tematu to moja najgorsza smierc to, wszedlem sobie w jaskini spiderow (kolo orc tower) i tam w podziemiach jest Rot no wiec leje go sobie leje i nawet nie patrzylem na hp (bylem wtedy Noobkiem) i oczywiscie zaraz wspanialy napisa sie pokazal.

lukaszgo3
14-12-2004, 10:08
Ja weszlem do jaskini z ratami zeby uniknac smierci od PK. Poszlem zjesc obiad a jak przyszlem bylem w swiatyni. Mialem 34lvl. Stracilem 2 bp strzal HMM'y i duzo rzeczy w tym vampire shield

A potem sie obudziles ?
bez komentarza, wymyslone
-.-

Popieram, ale do tego trzeba jeszcze dodać że ten temat slurzy rokowi ale pominmy to:P. Ale ciekawe to ze goni cie PK a ty do jakini ze szczurami (TAK wlasnie pewnie pk bal sie szczorow i nie wlaz za tobom:D) no i ostatnie jak deda zaliczyles to ci sie zamo zalogowalo ??

Coby
14-12-2004, 19:24
A mnie zastanawia dlaczego niektórzy piszą dedy z maina jak wyraznie temta jest taki : "Najgłupszy" dead na rooku ? :P

Tyranitar
15-12-2004, 09:38
A ja se ide z kumplez z gobl hell mialem wdety 30 lvl :berserk: i tu do cholery mnie goblin zajerba i spadlo mi wszystko ( warte ponad 20 k ale to szczegół )



lololololololololololololoo lllllooooooo

Wmosca
18-12-2004, 12:35
Ja to miałem pecha. Idę na cyklopy, bo tam są różne bronie , a chciałem je sprzedać. Oczywiście wziąłem bronie i zacząłem uciekać przed 10 cyklopami. Pech chciał, że przez przypadek wcisnąłem myszkę na sam dół mapy, czyli wracałem się do Cyklopów. No i już mi się nie udało. Cyklopy i Minotaury zakatrupiły mnie prawie od razu. I to jeszcze nie były normalne minotaury, to były guardy.

Simestro
12-03-2005, 14:44
Tego deada zaliczylem kilka minut temu - wracalem sobie spokojnie z yellow hp do miasta. I wlaczylem na chwilke forum zeby se poczytac. Po chwili patrze - You Are Dead! - a nade mna 5 wilkow, ork i spearman. :D:D:D

Mikayosh
12-03-2005, 15:40
to mnie się znudziła postać na 13 lvl i prosiłam wszystkich żeby mnie zabili heh... 8o Po pierwszym zabiciu 5 osób do mnie pisało żebym oddała im to co mam :D :) ;) :p B) :] 8o :evul: :cup:

Darek vader
12-03-2005, 18:22
a teraz najgluprzy dead ktorego dedykuje wszystkim ktorzy wymyslili te dedy
:) wiec szedlem se z mino hunt moim rookslarem(nie wiem jak sie to pisze ;( ) szczesliwy ze mam advenca na 60 lvl kupilem se bp oh uch na rooku i poszedlem solowac demony razem z moim kolega palkiem na 9999999999 lvl i gm i kiedy demon mnie probowal zabic ( nie nawalal mnie tylko po 0 hp byly hity :D :elf: ) podszedl do mie dear i byl napis:
You lose 89999999999999 hp in due by a dear you are dead. ;( stracilem:
gold helma, dragon legsy, soft bootsy, blesed shield, thunder hummera, e plate, 200000k w kasie, 9999 bp of uch, 999999999 bp of sd ;(
wszystko tu jest wymyslone na czesc tych ktorzy spamuja tu wymyslonymi historyjkami a jak ktos sie do mnie przyczepi do biada mu :Ork: poniewarz napisalem ze wszystko to jest zmyslone

Guriel
12-03-2005, 19:39
lol, ej nie wiem co powiedziec, zatkalo mnie:P nie widzialem czy plakac czy sie smiac... po co wogole to pisales?? ten kto uwierzy w ta historyjke(te zmyslone) to ma pecha i tyle ten kto nie to nie. :P ehhh ale glupszego sie juz nie dalo wymyslic deada? co? Bylo napisac ze spodkales nowego potworka na rooku:P i ze dawal hity po 1k:P i ze go zabiles po czym wypiles poison fluida i deadles:P :PP (glupie...)

Darek vader
12-03-2005, 20:00
lol, ej nie wiem co powiedziec, zatkalo mnie:P nie widzialem czy plakac czy sie smiac... po co wogole to pisales?? ten kto uwierzy w ta historyjke(te zmyslone) to ma pecha i tyle ten kto nie to nie. :P ehhh ale glupszego sie juz nie dalo wymyslic deada? co? Bylo napisac ze spodkales nowego potworka na rooku:P i ze dawal hity po 1k:P i ze go zabiles po czym wypiles poison fluida i deadles:P :PP (glupie...)


zawsze sa tacy co w to uwierza na takich to ja mowie idioci :p

Pasztecik
12-03-2005, 20:28
kiedy ostatnio padłem na rooku to nie pamietam ale kiedyś dla zabawy wchodziłem przez ogien zostalo mi 1 hp i mnie dobily beary jakis 4 lvl wtedy mialem buhehehe stracilem katane i 700 gp

Name : Bauton 18 lvl skillss 19/22 17 distans

Rafat
12-03-2005, 22:52
Już nei byłem początkujący :) ale się udało hehe..
Jeszcze nie miałem stałki tylko modem, a że rachunek w danym miesiącu był spory to zalogowałem się przez komórkę (połączenie przez Irde z kompem, gprs) ehh opuznienia w wykkonywaniu polecen przez takie połączenie są około sekundowe, jak jest dużo ludzi to sie zamula jeszcze bardziej :D Na roku to nie problem bo słabe potworki, ale kumpel mie namówil na rotwormy pod trzema grobami, ja miałem blokować bo mam cooper shield. Jak wszedłem na górę to miałem tylko pokaz slajdów. 1 klatka ciemno, 2klatka 80% życia , 2 klatka 50% życia, przed 3 klatką klikam na dziure żeby wycofać się, nadchodzi 3 klatka : kumpel mówi 'wycofaj się'. 4 klatka napis, że padłem B) coopersheld wylecial ale nic ine straciłem bo kumpel przyniósł mi rzeczy :D tylko exp poszedł ale to nei jes coś ważnego.

Mogłem przewidzieć, że tak to sie skończy. No ale ja zawsze szukam wrażeń :p

moF
13-03-2005, 08:52
Moj najglopszy dead na rooku ... myslalem ze w 5 lvl zrobie mino hell solo ;) ! Stracilem troche kaski i chain armor xD

Irma z Fortery :D
13-03-2005, 20:20
Ja sie musze przyznac ze zaliczyłem naprawde głupiego deada. Będąc jeszcze newbie zrobiłem sobie postac na Amerze (jakos tak wyszło) miałem 2 lvl (:D:D:D).Poszedlem na raty dostałem łomot to mowie wracam.Miałem jakies 90 hp i jakis koles mowi "Hey , I give you potion" (Hej , dam ci lekarstwo) ja sie ucieszylem robie use with a tu nagle zycie mi spada !!! Wołam help help a ten beignie za mna i sie smieje a ja bezradny czekałem tylko na doskonale wszystikm znany napis....
A mi jakaś gościuwa zaproponowała to a ja głupia dałam sie nabrać , gazem biegłam do cipfrienda a on mnie uzdrawia . a potem szłam na 4 lvl na questa z carlin swordem i dwa deady załapałam

Nazxul
13-03-2005, 20:49
wiec szedlem se z mino hunt moim rookslarem(nie wiem jak sie to pisze ;( ) szczesliwy ze mam advenca na 60 lvl kupilem se bp oh uch na rooku i poszedlem solowac demony razem z moim kolega palkiem na 9999999999 lvl i gm i kiedy demon mnie probowal zabic ( nie nawalal mnie tylko po 0 hp byly hity :D :elf: ) podszedl do mie dear i byl napis:
You lose 89999999999999 hp in due by a dear you are dead. ;( stracilem:
gold helma, dragon legsy, soft bootsy, blesed shield, thunder hummera, e plate, 200000k w kasie, 9999 bp of uch, 999999999 bp of sd ;(
8o NIEMOŻLIWE!!
dzisiaj mnie spotkało dokładnie to samo!!
tyle ze straciłem 200001k =p

Dzasmin
13-03-2005, 21:09
Moj najglupszy blad jaki popelnilam zdazyl sie kiedy bylam zupelnym nobkiem i nie kumalam za bardzo tej gry, bylam sobie kiedys na szkieletach i niestety zostalo mi czerwone hp. Podchodzi do mnie koles i mowi ze mi pomoze bo ma taki napoj ze jak sie napije to zycia dodaje. Powiedzial e zaraz mi przyniesie. I rzeczywiscie przyniosl a kiedy sie napilam wydalam dzwiek tyou "aargh.." i kiedy zaczelo mi ubywac zycia po 10, 9 dowiedzialam sie ze to trucizna ;/

U$er
13-03-2005, 21:37
Ja to miałem pecha. Idę na cyklopy, bo tam są różne bronie , a chciałem je sprzedać. Oczywiście wziąłem bronie i zacząłem uciekać przed 10 cyklopami. Pech chciał, że przez przypadek wcisnąłem myszkę na sam dół mapy, czyli wracałem się do Cyklopów. No i już mi się nie udało. Cyklopy i Minotaury zakatrupiły mnie prawie od razu. I to jeszcze nie były normalne minotaury, to były guardy.

Kretyn PLX?????!!! To jest temat o ROOKU

A jesli chodzi o deady to to jestem przy tej drabinie na carlin sword quest i schodze na dol zeby potworki odciagnac. patrze cialo a w nim... 1k!!!!!!
Ale taki glupi bylem ze jak wlazlem na gore znowu zszedlem :/ zgadnijcie co stracilem -.-

Willy The Dark Druid
13-03-2005, 21:40
moj najgłupszy ded to chyba na premii był. Miałem 1lvl i polazłem na Rapier Quest :D no to ja wchodze do kanalów i zaczyna mnie 9 ratów gonic ja do dziury a tam tez z 9 rató albo wiencej ja se tam tak biegam i mam juz yellow hp biore rapiera i spadam uciekam przed next 9 ratow a tu mi dwuch 7 lvl blokuje mnie i ded :/ straciłem rapier i bag z jabkiem :D( głupszych dedów chyba niemiałem).

faciat
15-03-2005, 16:12
ej hopam on tam nie ma napisane ze ma 43 level tylko 12 i 9 level a nadodatek druid i knight a nie sorc
ty masz jakies przewidzenia czy ja jestem slepy???????? :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:

faciat
15-03-2005, 16:17
hey deyon na 2 stronie on jest
jak wejdziesz w electric field to raz ci 30 zabiera a potem juz nic

Terkat
15-03-2005, 16:27
ja tez mialem glupi dead na rooku.. mianowicie.jak szedlem z qmplami i z jakims noobem na katana quest spotkalismy 5 rotow..(wow) 2 zabilismy ale te ostatnie daly nam sie we znaki.. wiec zeszlisym w dziure gdzie jest skeleton... niektorzy ludzie zabrali katane ale ja nie bo juz zrobilem ;pjak juz chcielismy wyjsc widzimy rota przy wejsciu;p a niestety rota nie da sie przesunac wiec probojemy go bic..oczywiscie ja bloker mialem juz malo hp wiec jak wszyscy zeszli zostal noobek,ten noobek daje mi life fluid i schodzi na dol wiec chce go wyprobowac na siebie i... You Are Dead

Terkat
15-03-2005, 16:28
ja tez mialem glupi dead na rooku.. mianowicie.jak szedlem z qmplami i z jakims noobem na katana quest spotkalismy 5 rotow..(wow) 2 zabilismy ale te ostatnie daly nam sie we znaki.. wiec zeszlisym w dziure gdzie jest skeleton... niektorzy ludzie zabrali katane ale ja nie bo juz zrobilem ;pjak juz chcielismy wyjsc widzimy rota przy wejsciu;p a niestety rota nie da sie przesunac wiec probojemy go bic..oczywiscie ja bloker mialem juz malo hp wiec jak wszyscy zeszli zostal noobek,ten noobek daje mi life fluid i schodzi na dol wiec chce go wyprobowac na siebie i...15,14,13,12,10 i You Are Dead

faciat
15-03-2005, 16:29
Oryginalnie napisane przez Darek vader
wiec szedlem se z mino hunt moim rookslarem(nie wiem jak sie to pisze ) szczesliwy ze mam advenca na 60 lvl kupilem se bp oh uch na rooku i poszedlem solowac demony razem z moim kolega palkiem na 9999999999 lvl i gm i kiedy demon mnie probowal zabic ( nie nawalal mnie tylko po 0 hp byly hity ) podszedl do mie dear i byl napis:
You lose 89999999999999 hp in due by a dear you are dead. stracilem:
gold helma, dragon legsy, soft bootsy, blesed shield, thunder hummera, e plate, 200000k w kasie, 9999 bp of uch, 999999999 bp of sd


ty no ale beka a ja szedlem sobie brzegiem zeki i nagle podszedl do mnie jkis 100 level i mnie popchnol ja polecialem i spadlem na skurke od banana i na niej się pośliznołem i wpadłem do wody caly eq mi sie utopul i 2000000000000000000000000ki pisalo ma dokladnie tak : wlasnie dedles wbij sie jeszcze raz no to sie wbilem i nie stracilem zadnych skilli anie mojego 5000 levelu tylko wenda mi zostalo to poszedlem w tamto miejsce i je wylowilem ale mialem farta bo jeszcze wylowielm wszystkie bronie z tibi hehe a to sie dzialo naprawde i na rooku :baby:

DAZODOXA
19-03-2005, 17:29
JA TO FAJNEGO DEADA MIALEM TROCHE PODOBNEGO DO TEGO KOLEGI KTÓRY MA 20 LVL NA ROCK...
TO BYLO TAK (TO BYLO NA ROCKU BO JA TYLKO MIALEM WOGULE JEDNEGO DEDA TA POSTACIA) BYLEM NA ROTACH , TATA MNIE WOLA I WYCHODZE Z NICH KIEDY JUZ PRZYSZEDLEM TO JUZ MIALEM DEDA (MUSIELI GO ROPNAC :( )
BARDZO TO MIE ZDENERWOWALO ZE MIALEM IM DAC BANA (STRACILEM TAK: STUDDED LEGSY,BP,CHAIN ARMOR HMM... NO I TO WSZYSTKO)

I TO BYUL MUJ ZALOSNY DED Ehh... ;(

Ma$ter MatiK
19-03-2005, 20:30
JA TO FAJNEGO DEADA MIALEM TROCHE PODOBNEGO DO TEGO KOLEGI KTÓRY MA 20 LVL NA ROCK...
TO BYLO TAK (TO BYLO NA ROCKU BO JA TYLKO MIALEM WOGULE JEDNEGO DEDA TA POSTACIA) BYLEM NA ROTACH , TATA MNIE WOLA I WYCHODZE Z NICH KIEDY JUZ PRZYSZEDLEM TO JUZ MIALEM DEDA (MUSIELI GO ROPNAC :( )
BARDZO TO MIE ZDENERWOWALO ZE MIALEM IM DAC BANA (STRACILEM TAK: STUDDED LEGSY,BP,CHAIN ARMOR HMM... NO I TO WSZYSTKO)

I TO BYUL MUJ ZALOSNY DED Ehh... ;(
1.Jak oraz komu chciale dac bana????
2.Jak to mozliwe ze wszystko straciles???Miales wszystko w bagu??
3.Wylaczaj Caps Locka...

Moj najglupzt ded byl wtedy,kiedy po raz pierwszy grajac w tibie,chcialem solowac na 2 lev 3 minosy...

D4n0nk4
19-03-2005, 22:15
Ja moją 1 postacią poszlam na pająki (te niedaleko wasp tower). Miałam wtedy 6 level. Schodze do dziury, tam 4 zwykłe pająki i 2 poisony. Jakoś sobie z nimi poradziłam. Schodzę niżej, a tam 7 poisonów. Szybko się ropuję, ale potem myśle "Hmm... mam 6 lev, katane, cooper shielda to czego mam sie bać. Pójde w róg i jak po 3 będą mnie tłukli to malo co mi zrobią". No więc zeszlam w dziurę, ale nim doszlam w róg to mialam już 45 hp -.- Chcialam sie wrócic, ale pająki zastawaly rope place. Wlączylam full def, ale trucizna mnie dobiła. Straciłam 1 k, wędke, viking helmeta, katanę i carlin sworda;(.

Mar Cin
19-03-2005, 22:36
Heh, ja kiedyś szedłem sobie na szkielety, zabiłem 2, 3 zjechał mnie do red hp (berserka jakiekoś dostał chyba, walił 2 razy mocniej niż tamte :(). Potem uk.ąsił mnie poison spider i zaliczyłem deda na środku często uczęszczanego korytaża. Jak się zalogowałem, to okazało się, że złamanego gp nie zostawili ;( (a było tam 150 gp, mace na sell, hatchet i 5 torchów)

Mar Cin
20-03-2005, 21:37
KURDE WŁAŚNIE DOSTAŁEM KICKA + IP BLOCKA PODCZAS BICIA MINOSA X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( X( zaraz ded będzie ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Shyym-ski
21-03-2005, 19:38
Ja mialem deda jek wracałem z Orc Tower... 4 HP

Wasp ma Red HP i nagle poisoned.... Nie było to zbyt miłe przeżycie -.-

Voyteq
21-03-2005, 19:52
No to w tym mnie nie pobijecie. :D Powinienem dotać pustego baga od Cipów w nagrodę za Najgłupszą Śmierć Roku. Otóż w wąskim korytarzu (to było na Rooku) oblazły mnie z dwóch stron 2 raty. Byłem na 2 lvl, miałem rapier, a raty mnie zabiły. ;(

Spike 3
22-03-2005, 13:02
:cup: lolix!!! :cup: tak jak ja to chyba nikt jeszcze nie Dedną... Bawiłem się ze spiderami i zabiła mnie trucizna 8o 8o 8o

GROM-GROM
23-03-2005, 09:43
Najgłupszy ded to chyba miala ta osoba z ktorej w mino hell wyciągnołem 900gp i life fluida <lol>

musialem wyzucic carlin sworda ktrorego mialem w plecaku ale 900gp piechotą nie chodzi heheh

hubert
23-03-2005, 10:14
Ja kiedyś na rooku wypilem trucizne ;] i sie to niezbyt dobrze skonczylo...

Vomusu
23-03-2005, 10:18
moj qmpel wypil posiona i stracil studed armor

Dragu
23-03-2005, 11:41
a ja laga dostalem na questcie z carlin swordem a byl full resp chcialem sobie zobaczyc ile minosow jest no i LAG=dead

Stefcia Łopata
24-03-2005, 16:34
no więc...ja opisze swojego deada w venore;]...no wiec stalam sobie pod dp na winie z kumpela;] zaczelam ja dla jaj bic ....i nagle po tym calym barze zaczelo mnie ganiac stado ludzi na 35 lvl ...ja usilowalam uciekac po pijaku zataczajac sie...akcja konkret byla....nikt chyba nie umarl pod dp na winie :)

Xopunuk
29-03-2005, 16:45
Mój 3 char dal deada na 6 lev na wężu. Dostał poisona i na 20 hp i dal deada. Straciłem łuk.....

Xopunuk
29-03-2005, 16:46
no więc...ja opisze swojego deada w venore;]...no wiec stalam sobie pod dp na winie z kumpela;] zaczelam ja dla jaj bic ....i nagle po tym calym barze zaczelo mnie ganiac stado ludzi na 35 lvl ...ja usilowalam uciekac po pijaku zataczajac sie...akcja konkret byla....nikt chyba nie umarl pod dp na winie :)

Eeeooo chłopcze patrz na jakim temacie piszesz "Najgłupszy dead na ROOKU" nie na mainie

Hopek14
02-04-2005, 13:16
Ja w parę minut dedłem 3 razy ... Poszedłem sobie na Huntera moim paladynem. No i ziomal mnie zaje*** ;) ale zostało mu tylko trochę życia! Więc poszedłem jeszcze raz go dobić... no ale nie udało mi się bo nawalał dosyć mocno (jak to na red hp) i mnie znowusz zabił... straciłem P-armor, a wtedy to mnie kosztowało 1,2k więc poszedłem odbić - nie udało mi się po raz trzeci... no i tak to było .. 3 dedy w 10 minut.

Pomyli ci sie.Wyobrazasz sobie ze jestes na Mainie swoim palem i chodzisz na Huntery chociaz jest to niewykonalne twoja postacia XDXD

Jadzia
02-04-2005, 13:23
ja jak bylem super newbie i sie uczylemn dopiero grac z 2 lata temu to kolega najpierw mi pokazal gdzie raty ( zrobil se specjanie postac) a pozniej sie wylogowal i polazlem do treining room i znalazlem wolfa a co sie stalo to wiecie... to byl mojm 1 i ostatni ded na rooku

Spoon2
02-04-2005, 17:25
Ja byłem na 1 lvl na ratach i łaziłem po podziemiach. a tu 3 cave raty jeden za drógim (juz w tedy nie mialem full hp) no i wale pierwszego - ma red i ucieka, wale 2 to samo. i ja mam juz red i wtedy 3 cave rat. Wale go i uciekam (wcześniej mnie zablokowaly i nie mogłem uciec jescze sie pare zwykłych ratów szwendalo) juz prawie jestem przy drabinie a tu jakaś baba blokuje korytaż i odpycha mnie od wyjścia- straciłem 14 GP :p. to był mój jedyny ded (do tej poty) nie licząc 5 PK na Infernie na 8 lvlu

wolfenstein
07-04-2005, 20:59
Nie energy field?a na rooku wogole tego nie ma,chyba ze u mino maga ...

Jeśli pójdziesz w prawo od drabinki prowadzoncej do 1 teleportu w trening room to zobaczysz 1 energy field i 1 fire field

sceptile
07-04-2005, 22:29
ja dedłem raz jak byłem na rooku, poszedłem do mino hell, zrobić questa i jest z 5 mino, ale je odciągneliśmy od zejścia, i tam przy stoliku się skrzyniami i krzesłami zablokowaliśmy, było kilka trupów i wziąłem 1,5 k i 3 carlin swordy, potem zobaczyłem jak jakiś koleś idzie na dół i go minoski załatwiły, ja tam bięgne po rzeczy jego, i nagle jakiś n00bek zchodzi i blokuje zejście i pojawia się przykry, biały napis. straciłem Mace, cooper shield, wędke, present, 400 gp i wszystko co wziąłem z trupów. Teraz mam tylko Brass shield i studded club

Crowal
08-04-2005, 12:05
:( Na meinie mialem se 7 lev. bo przed chwila dedlem se przez n00ba jak chodzilem po miescie w thais... no ale z 7 lev. pojawil sie moj kumpel i chcial mnie eskortowac do AB bo tam ma wszystko w depo(12lev). I na dwarfach on wszedl 1 i mowil zebym biegl na druga strone ale ja chcialem se walczyc bo myslalem ze ich pokonamy... w koncu sie wkurzyl i sam przeszedl. ja za nim biegne... on zszedl... no i kusze na mnie! i jak bylem przy zejsciu... "You are Dead"

Wiqo Deziom
10-04-2005, 22:20
MI sie naszczescie niezdazylo dednac ale widzialem kolesia co afkowal i na 29lvl ***nol go szczur ;d zalmka (a ze ja akurat tma stalem to wziolem loot) ;p

Br@ndyn14
12-04-2005, 15:13
Kiedy pierwszy raz wszedlem do Tibii poszedlem na "Bazar" ( czy jak wy tam to nazywacie) i zobaczylem kolesia z red skullem. Spytalem sie go co to jest to czerwone a on odpowiedzial "English?" :) No wiec jakis lepek obok powiedzial mi ze on ma ta czache bo zabil jakis graczy.Ja sie przestraszylem i ucieklem... Pozniej zobaczylem go jak wchodzi do kanałów.Zaczelem uciekac.On do mnie mowil "stop" i biegl za mna ale ja uciekalem.Wtedy wlazlem do jakiejs dziury gdzie bylo ciemno i chodzily cave raty a ten lepek biegl ciagle za mna. Cave raty klepaly mnie i zablokowaly przy scianie a ja nie wiedzialem ze sie da je przesuwac i jak... xD noi po kilkunastu sec dedlem XD ale nic nie stracilem :)


Ale glupia historia XD

Jheus Xedras
13-04-2005, 22:30
A ja mialem takiego glupiego deada :p
a mainowicie ide sobie z 1lvl :baby: dopiero sie wlogowalem,
Ide a tu rat, no dobra nawale go,
a tu nagle wyskakuje 2,
i 3, no to ja spyram i jeszcze wiecej sobie przyszlo no i deadlem na 1lvl przez rata :p
Tego chyba nikt nie przebije :)

Wild Warriorek
15-04-2005, 20:12
Na 6lv poszlem sobie na raty (kanaly). Gdy bylem juz gleboko to nagle wyskoczyly 4 raty i mine otoczyly (a wtedy niemialem jeszcze tarczy:):) )
I tak mine zabily!!!!!!!!!!!!


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<YOU ARE DEAD>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Master Romek
16-04-2005, 23:28
Mój bezsensowny dead (jedyny): Na rooku kiedy jeszcze bylem newbie znajomy prosil mnie o pomoc zebym przyniósł mu żarcie do jaskini ze szkieletami (jak sie idzie na katana quest) i go ropnął. No więc przyszedłem, tylko że tam 3 szkielety czekały na mnie, nie moglem sie wydostać, przesuwalem je ale nie dalo rady sie ropnąć bo ledwo co jednego odsunąłem to juz drugi jego miejsce zajmowal, wpadłem w panike i D-E-A-D. :/

A ostatnio na 23 lvl otarłem sie o śmierć: bylem na pustyni, poszedłem"na chwilke" do drugiego pokoju zeby pogrzebać w starym kompie. Za 5 minut wracam, patrze na monitor, a tam zdążyło już mnie otoczyć 6 lionów i już tylko 30 hp zostalo. Oczywiście panika :P Zamiast exura, wciskam hotkeya na utevo lux (2x), potem 2 razy exura, potem zaczalem uciekac, ale uleczylem sie IHami i wybilem lwy. :)

Ale pomyślcie: jaki wstyd by byl, jakby na 23 levelu knight poległ na lionie :p :D

Oerta
17-04-2005, 20:03
moja najglupsza śmierć:
szłem se po rooku na 7 lwl i poszlem na trolle w podziemiu(tam gdzie jest przy wejściu 1 rat)i zabiłem rata potem chciałem wejść do ślepego orka ale po drodze widziałem jakegoś gostka 6 lwl i prawie zabitego mino więc szybko poszłem go dobić ale mnie ten gostek zlurował i co straciłem:WSZYSTKO
no cóż taki urok deda

Gacek
18-04-2005, 11:27
Ja mielem takiego deda ze straciłem 2 rzeczy... Tez na quescie po copera starcilem i copera i moja ukochana katanke... X(

Drake@ok
18-04-2005, 11:48
Według mnie to temat o rooku a nie o majnie a tu karzdy piszaa prawie tylko o deadach na minie z kąd na rooku pall albo druid lub hunter co?? X(

Knight Simon Dark lord
24-04-2005, 12:38
off topic@ apeluje do wszystkich co czytać nie umieją
TO TEMAT O ROOKGAARDZIE A NIE O MAINIE
wiadomo na mainie więcej dedów bo wiecej silnych stworów

on toppic@
ja jeszcze moim staaaaarym charem byłem w podziemiach tam gdzie bugi na rooko i nie miałem liny to jakiś gosć dał mi slima i powiedział że to mikstura teleportująca wypiłem i.... wiadomo co się stało ale wtedy byłem małym newbi :)

Stasiek01
24-04-2005, 14:02
Zaczęłem grać w tibie i od razu na 2 lvlku ide sobie w swiat. patrze 6 dziur jedna otwarta wlaze ide na dolpatrze 3 szkielety zaczynam uciekac wchodze w poison fieldy (wtedy myslalem ze to sa itemki ^^) patrze 3 rotwormy i padlem w kilka sekund. :)

Rodghar Najemnik
27-04-2005, 17:35
Ja moim starym gostkiem Rodgharem(tera mam Rodghar Najemnik) lazłem se
po jaskini bez pochodni i wlazłem w ''śliczny'' poison field (8level)
i.................................

~~~~~~~~~~~~~~~~~~You are dead~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vailhor
27-04-2005, 18:33
No wienc coś co sie mogło zdarzyć każdemu. Ide se do roweny sprzedac mace ze skeletonów a przy drzwiach ff podchodze i sie gapie nagle mnie któs przesuna i zamkna drzwi i sie jaram. Pierwsze slowo... WTF? A poniewarz szkielety mnie ostro zjeachaly to ded byl szybki. Mialem wtedy 8 lvl i sie cholernie wkur... bo mi wypadly wszystkie maczugi( bylo tego sporo) i mój dwarven shield ;( (Bylem wtedy newbie)

Rybzor
27-04-2005, 18:45
Ja chyba raz dednalem na rooku, znacyz nie przypominam sobie wiecej, ide sobie calkiem na lewo mapki w tej dziurze na zachod od wiezy orcow, wszedlem glebiej i w pewnym momencie na nast glebokosci wyskoczyl mi full resp roznych gowien, nie moglem sie ropnac:/

Deziom
30-04-2005, 14:33
Poszlem sobie na szkielety tam gdzie spearman. Wybilem wszytkie szkielety ale red. Zapomnialem wziasc fooda. Na gorze 3 orki i 2 spearmany. W koncu postanowilem biec. Udalo sie 11 hp ale sie udalo. Ide se dolem a tu nagle snake. I mnie zatrul... w chain armorze i plate shieldzie... Zginalem. Szybko pobieglem po cialo, walczylem z jakims noobem o nie ale wygralem ;]

Filthy
01-05-2005, 23:16
No wienc coś co sie mogło zdarzyć każdemu. Ide se do roweny sprzedac mace ze skeletonów a przy drzwiach ff podchodze i sie gapie nagle mnie któs przesuna i zamkna drzwi i sie jaram. Pierwsze slowo... WTF? A poniewarz szkielety mnie ostro zjeachaly to ded byl szybki. Mialem wtedy 8 lvl i sie cholernie wkur... bo mi wypadly wszystkie maczugi( bylo tego sporo) i mój dwarven shield ;( (Bylem wtedy newbie)

Czy mi sie zdaje czy ten temat brzmi "Najgłupszy dead na ROOKU" ?? :baby:

ja_Artur3
06-05-2005, 18:36
Ja padłem gdy poszedłem się załatwić...
Jak wruciłem to pisało "You Are Dead"...
A byłem na carlin sword quest miałem wtedy 14 lvl na rooku i mi wypadl chain armor , studded legs , i legion helmet
i zostalem na rooku do 16 lvl :D po co ja to robiłem :(

D.E.C.O
31-05-2005, 21:50
Zaczynałem dopiero grę w Tibię. Kiedy nabiłem 2 level poszlem prosto na orki.
Miałem itemy takie jakie na początku + studded shield. Wyszly mi 2 orki byłem spokojny ze je zabije więc poszedłem do kuchni - przychodze ... patrze DEAD (orkom wystarczylo tylko 5 minut).

Miałem jeszcze jeden taki przypadek.
Byłem w labiryncie i nagle Brak prądu. Byłem wkurzony. Koledzy mieli ze mnie niezly ubaw bo deadlem od wolfa 350gp + plate shield co prawda nie wiele ale zawsze cos.

Malumiasta
01-06-2005, 08:26
Jakiś newbie wskoczył do orc hell i chcąc się schronić w mino hell, zaczął biec w stronę schodków... całkiem ciekawy loot miał - nietknięty silver amulet w otoczeniu clubów ;]

Grimer
03-12-2007, 18:40
ja kiedus padlem na minosie na 2 lvlu ahahah ale sie znoobilem wszedlem na mino hell paterze jakis gosc stoi i blokluje potwory za nim skrynki a na nich palte snieldy i chaion armory no to co ide i biore on mnie zablokowal no i padlem w sumie to nie byl glupi ded bo mnie mialem wyjsca i mzliwosci na ucieczke

Disseny__
03-02-2008, 22:13
ja na mojej starej postaci [1 lvl] dałam passy kumplowi . a że byłam taaaka glupia, bo on nie miał bladego pojecia o tibi myslalam ze on mi lvl nabije . poszedl moja postacia na raty ale nie umial wyjsc po drabince . :D

i mialam jeszcze ta postacia studded armor a ten kumpel wyrzucil mi i wzial coat bo "ladnie wygladal" . xDDD

Hatake_Kakashi
03-02-2008, 22:52
Mnie zadziwiają ciała graczy w podziemiach, pod miastem, gdzie zyją tylko szczury...

SmOoTHas
04-02-2008, 11:21
już nie pierwszy raz widze podobny post na forum , a co do cooper shieldki to mogłeś od razu wstawić ją do używanego eq

Soul's
04-02-2008, 12:33
to jest chyba 'najgłupszy' temat na forum.

Jacek1990
04-02-2008, 23:39
Ja to dzisiaj padłem na orkach bo miałem kick-a i wypadło mi bp z
100 chicken feathers ,10 bear paw ,5 wolf paw i około 500 gp .
Wróciłem tam za 2 h i all odzyskałem :D

Pomocny Murzyn
05-02-2008, 00:19
@Up
Szkoda tylko, że po 1h dead człowieka zamienia się w kości, których już sie nie da otworzyć...

Supercow
05-02-2008, 13:57
Ja ustawiłem postać żeby szła w miejsce gdzie respią się 4 wolfy i zacząłem przeglądać forum, gdy wróciłem postać leżała i widziałem napis "You are dead" xD

Rycerski Cinek
05-02-2008, 14:06
@Jacek1990
Tfuj stary mnie trapnął...

Michael2204
05-02-2008, 17:08
ja takiego strasznego aż to nie mialem xD.

Kiedyś mi tylko parę chicken feathers wypadło jak dedlem i to był szok xD :cup::cup::cup:

Rafals from hell
05-02-2008, 17:14
Ja to dzisiaj padłem na orkach bo miałem kick-a i wypadło mi bp z
100 chicken feathers ,10 bear paw ,5 wolf paw i około 500 gp .
Wróciłem tam za 2 h i all odzyskałem :D

Około godziny i loot już się do niczego nie nadaje więc gadasz głupoty ;]

A najgłupsze dedy są wtedy jak ludzie dają noobom truciznę, a ci myślą, że to lemoniada, jako, że ich iloraz (a może w ich przypadku iloczyn) inteligencji jest bardzo mały nie wiedzą jak się uleczyć.

Rycerski Cinek
06-02-2008, 02:14
Trucizna odejmuje po upie 8.0 (chyba) do 10hp. Potem przestaje dzialac. Jej dzialanie jest tez mniej intensywne niz kiedys po wypiciu ;f.

MaciekPaladin
08-02-2008, 11:45
A mnie kiedyś tam blokły 2 Rotwormy i nie mogłem ich odsunąc no i YOU ARE DEAD xD

Dindsuk
08-02-2008, 14:08
ja cie pier.....wszy raz widze takiego spamera -.-
btw najglupszy dead to przez afk ;p

gruberek
10-02-2008, 13:40
Tego nikt nie pobije.Mój kolega już na redzie idzie na orki(3lvl,doublet,buty,czapka,rapier,tarcza1-sza.)Ja mu mówie nie idź,patrze mwrtwy wasp on:"ktos go przyniósł a ja na to "albo i nie".Zaraz przylatuje wasp i co-ded jak sie prawdziwego tibijczyka nie słucha to tak jestX(X(X(X(X(X(X(

Wicher'Sorcer
10-02-2008, 14:59
Ja na trapie na Rotach sam się w to wpakowałem , myślałem że wziołem boxa a tu nic nie ma i 3 roty mnie biją i popularny wszytkim znany napis ... :(

zoff
10-02-2008, 20:05
Byłem młody i głupi. Zginąłem z ręki tego samego Cave Rata. Miałem 1 lvl cluba i jacketa, a gdy poszedłem tam już raz drugi został tylko jacket :P

Mapa_Europy
10-02-2008, 21:05
@Jacek1990
Tfuj stary mnie trapnął...
Made my day xD
@topic
Dostałem kicka a później miałem. own3d by bug :P

5zym0n
09-03-2008, 21:13
Gdy zaczynalem grac mialem z 3 razy deda na ratach;)

Juhhhhy
15-03-2008, 01:59
Kamikadze przez MinoHell kickalo mnie co 2sekundy a ja stanowczo chcialem przebiec do zwezenia ,nie udalo sie niestety:P

Thal
15-03-2008, 09:10
Witajcie !
A ja miałem taką głupią sytuacje.
Moim przyszłym palkiem szedłem sobie na trole po speary. Zaznaczyłem to miejsce i piszedłem do tak zwanego miejsca "WC"...Gdy wróciłem ujżałem tibie bez mojej postaci wpisuje pasy, wlogowuje się i patrze a tu nie ma BP oczywiście jak wruciłem to już go nie byłoX(

Kijos
15-03-2008, 20:11
Mój pies jest głupi. xD Stara odkużała w domu, pies nie nawidzi tego, i zawsze biegnie mi w nogi. Ja siedze na chickenach, bez eq, tylko katana, uzbierałem 9 feathers.. pies sie cofnąl i ogonem w reseta...
Potem okazało sie ze jestem bez katany..I lvl w dól..xD

Depeszowiec92
15-03-2008, 21:41
Mój pies jest głupi. xD Stara odkużała w domu, pies nie nawidzi tego, i zawsze biegnie mi w nogi. Ja siedze na chickenach, bez eq, tylko katana, uzbierałem 9 feathers.. pies sie cofnąl i ogonem w reseta...
Potem okazało sie ze jestem bez katany..I lvl w dól..xD

Chicken cię zabił ?

0wn3D
08-04-2008, 14:20
Ja weszlem do jaskini z ratami zeby uniknac smierci od PK. Poszlem zjesc obiad a jak przyszlem bylem w swiatyni. Mialem 34lvl. Stracilem 2 bp strzal :( HMM'y i duzo rzeczy w tym vampire shield :(

Od kiedy 34 Lvl da rade uniesc 2 bp arrows X(
Ja Chcem wiecej bajek! ;(
:baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: :baby:

Paciuch
09-04-2008, 21:08
@up skoncz jemu sie pomyliło i napisał o mainie ponieważ pisał że mu wypadło hmm pomyśł zanim napiszesz
Ja na 5 lvl dedłem ponieważ kolesia goniły minosy ja go trapłem a on mnie wysunoł i uciek a ja już się nie wydostałem ;(

druidek123
10-04-2008, 17:52
Mój najgłupszy ded był tuż przed 8 lvl, śpieszyłem sie na maina i chciałem z kumplem poubijać roty (tam gdze jest ich chyba 7, pod 3-ma grobami), wpadliśmy tam ustawiliśmy się w rogu, boxami zablokowaliśmy reszte tak że tłukliśmy we 2-ch jednego. Wszystko było by spoko, ale weszla jakaś lamka, zarąbała oba boxy i my zostaliśmy otoczeni przez roty. Oboje dead, ja stracilem 700gc, pleacak, wędke i... buty ;)

najgłupszy dead jaki słyszalem:o ja gdy mam 6-7lvl i na main spiesze ide na bugi dobry exp:baby::cup:

Dark_Master
13-04-2008, 16:11
hahaha ja raz specjalnie 7 razy na ratach padlem xD mialem 8 level i spadlem na 3 xDDD :D :D :D :D :D

Cheetos
21-06-2008, 19:28
mój był taki ide na waspy spoko nikogo nie ma ale o jest ktoś jacyś gracze to spoko wchodze i j** 4 waspy ork spearmany,2 orki,to wychodze i botter jakis ropał mnie caigle i mialem katane i spear spearem chcaielm dista nabić a katana w plecaku to zamiast ja wziąc do ręki to...
straciłem:katana,legion helmet,2 piórka,1 honeycomb ;]

sry za blędy ale spieszę się i pisze fast

Rapallos
04-01-2009, 12:39
ja sie normalnie dalem wracam ze skieletonow i gosciu do mnie: go to quest? ja na to: ok. Zaprowadzil mnie na wasp tower wciagnoles sie lina a to trap! N00bek bylem ;/

.N3pt3r.
04-01-2009, 16:53
Pomagałem robić trapa.. Przez przypadek kolesie którym pomagałem mnie wciągneli... Stracilem bp z rope i 40 gp...... a kolesie byli 60+ -.-..

@edit

@up skoncz jemu sie pomyliło i napisał o mainie ponieważ pisał że mu wypadło hmm pomyśł zanim napiszesz
Ja na 5 lvl dedłem ponieważ kolesia goniły minosy ja go trapłem a on mnie wysunoł i uciek a ja już się nie wydostałem ;(


Powiedz mi od kiedy 34 pall uniesie 2 bp arrows... + vampirke + hmmy + różne itemy...

@edit 2

Kolejny bajko pisarz
hahaha ja raz specjalnie 7 razy na ratach padlem xD mialem 8 level i spadlem na 3 xDDD :D :D :D :D :D

Przy 8 lvl żeby spaść na 7 trzeba zginąć 3 razy....

Michoss
06-01-2009, 15:35
hahaha ja raz specjalnie 7 razy na ratach padlem xD mialem 8 level i spadlem na 3 xDDD
Przy 8 lvl żeby spaść na 7 trzeba zginąć 3 razy....

Poziom pierwotny
Poziom po Dead'ach
Ilość Dead'ów

I tak zmyślone, ale chociaż uważaj co piszą xd.

.N3pt3r.
06-01-2009, 16:09
Poziom pierwotny
Poziom po Dead'ach
Ilość Dead'ów

I tak zmyślone, ale chociaż uważaj co piszą xd.


Co masz zmyślone? dobrze napisałem ze 3 x trzeba paść

Madziaq
06-01-2009, 16:30
ja moim pierwszym charem jak jeszcze nie umialam grac... bylm strasznym noobkiem i jak 2 kolesi mi powiedzialo zebym im pomogla ubic mino na skalce (tam trzeba boxy) to poszlam... 7 lvl ubic minosa to wtedy byl wyczyn... no i niestety jak tylko weszlam do minoska zabrali boxy i ded xDD

Piotrekluzak
10-01-2009, 15:17
ja na mainie bym przed chwilą padł na trollu championie i 2 zwykłych miałem 30hp ale zabiłem jeB)

Niezbawiony
10-01-2009, 16:04
Bear nie wiedzialem ze nie mozna ich przesunac hehe

Diablo91
10-01-2009, 21:44
Najgłupszy dead... Hmm... Chciałem zrobić solo carlin sword quest (5 lvl) i przeleciałem labirynt, potem drabina i w dół, biegiem do schodów i kiedy już miałem nagrody wracająć 6 kratek od drabinki na labirynt trapły mnie 2 mino + orcy... A że miałem słabe eq (leather set ;D) to padłem dość szybko... Of corse full respawn był no i biorąc nagordy straciłem 60% hp :P

Angerfist
20-01-2009, 13:23
ja mialem wczoraj fajnego deda :P
moim rookstayerem 15 lvl przeszedlem sie na roty kolo katana Quest
zostal ostatni a ja z red hp i bez potow chcialem zwiac ale jak zawsze moj ukochany komputerek wylaczyl sie -.-
starty nie byly katastrofalne oprocz 100+ piorek i 43 hc ;)
jakies naby zabraly :/

A wiesz co to sa depo chary ?

Heatvich
20-01-2009, 13:55
A wiesz co to sa depo chary ?

Wiesz co to Cavebot?:D

G17
24-01-2009, 05:54
ja padłem jak szmata na orku spermanie widocznie ktos lurnal
dostalem ataku obstrukcji bolesnej so schowalem sie i musialem gnac do kibla

kino121
24-01-2009, 15:40
Mój najglupszy de dna rooku to na 5 minosach ponieważ wylogowałem sie na red hp na mino hellu 22 rookstayerem mowie dam se rade loguje sie akurat koleś padł i 5 mino kołomnie stały i padłem...

XozzQ
30-01-2009, 21:25
ja padłem na ratach na 1 lvl i wyleciało mi 50 gp na samym poczatku gry xD

Barbar
30-01-2009, 21:39
Jak ty uzbierałeś 50 gp bez wbicia 2 lvla to ja nie wiem, pewnie ty też.
@topic
Wbicie sie we własnego trapa, oczywiście ded ;d

kropik
22-02-2009, 14:26
Robiłem na innej 7 lvlowej postaci katana questa, mialem tam chyba 15% do 8 lvla, wziąłem pare potów, kolega nie wziął potów, no to zrobiliśmy, wziąłem katane i wiking helmet, miałem całe hp i 0 potów, i potem jak wracałem to się na rotach trapneliśmy z kolegą, kolega padł, wziąłem jego bp z 800gp itp (w swoim miałem 500) wyszedłem z 50 hp, potem ucieklem przed skeletonami i miałem 20hp, i potem zastałem poison spidera, nic mi nigdy niebrał a tu nagle hit za 11 i mam 9 hp i zapoisonowany, nie wiem co robić, no to lece i idzie se 2 lvl a ja padłem mu przed nogami i noobek z mojej głupoty (mogłem nie iść, dobić te 15% i na main iść) miał 1300gp :/



I jeszcze kiedyś jak na 4 lvlu z studded armor, leather legs, legion helmet, carlin swordem, studded shieldem siedziałem w rat cave a tu koleś z 5 lvlem został otoczony przez cave raty i padł, miał w plecaku 200gp a potem mi mówił że nie miał nic na sobie xD

Thorus301
01-03-2009, 14:02
Ja też miałem durnego deda:P

Miałem 7 lvl i byłem w krypce ze szkieletionami.Brakowało mi już nie wiele do lvl.Miałem poty w zapasie i expiłem.Zszedłem na dół,a tam 4 szkielety.Dałbym sobie radę gdyby nie to, że półka z myszką mi spadła i nie zdążyłem wziąć eliksiru:(I ded;(

Peterdezewu
04-03-2009, 21:47
Ja padlem na ratach i to na tenebrze z red skull 5 ratow lalo mnie i cave rat stracilem studdeed legs katana,400gp legion helmet copper shield sandals na 6 lvl
powod:nie gralem skillowalem shielldX(X(X(X(X(X(X(

tebenos
05-03-2009, 19:34
Mój durny ded był taki że:

Miałem 15 lvl na rookgaurd i skilowałem na ratach sworda:p w plecaku miałem około 2000 gold. Nagle się zrzuciło 8 cave ratów a miałem tylko 30hp no i ded bo nie miałem potów

Skylanek_95
05-03-2009, 19:58
gdy zaczynałem grać nie wiedziałem jak sie atakuje potworki ani jak wejść po drabince, a więc rat vs. newbie = 2~ expa w dupe xDD

Azthun
05-03-2009, 22:09
Co prawda nie padłem jeszcze tą postacią, ale kiedyś inną postacią padłem na 10 lvl na... Racie... Dlaczego? BP potów i lece na Poison Cave... Wbijam, 20 hp... no i cóż, klikam grzecznie na plecak, patrze a tam 100 chicken feather's zamiast potów... pomyliłem bp na depo-charze i cóż... 100 piórek poszło gdzieś xD

Robmen
05-03-2009, 23:22
Ja kiedys padlem bo przypadkowo reka wyrwalem kabel od monotora i mi sie wkran wylaczyl... Mimo tego smialem sie pozniej przez tydzien :)

Peterdezewu
07-03-2009, 23:34
padlem 2 charem na refudze 30pall i patrze na orc warlord lece zobaczyc a tu 2 orc warlord i 1zabilem 2 nie mial red hp
eq:blue robe,blue legs,demon shield,BOH,royal spear, i przy sobie 1bp potinow hp malych i 1bppotow many
stracilem 1 bp many i blue robeX(X(X(X(X(X(

Luker's
07-03-2009, 23:38
padlem 2 charem na refudze 30pall i patrze na orc warlord lece zobaczyc a tu 2 orc warlord i 1zabilem 2 nie mial red hp
eq:blue robe,blue legs,demon shield,BOH,royal spear, i przy sobie 1bp potinow hp malych i 1bppotow many
stracilem 1 bp many i blue robeX(X(X(X(X(X(

Niech tego idiotę ogarną ciemności...

_cineq_
08-03-2009, 09:47
Mój durny ded był taki że:

Miałem 15 lvl na rookgaurd i skilowałem na ratach sworda:p w plecaku miałem około 2000 gold. Nagle się zrzuciło 8 cave ratów a miałem tylko 30hp no i ded bo nie miałem potów

gdzie ty 8 cave ratow masz naraz? special resp jakis dla noobow czy jak?

Diablo91
08-03-2009, 11:47
@up

Pewnie nabijając posta nie myślał (i nie tylko wtedy) czy coś takiego jest możliwe.

@topic: (żeby nie było)

Za czasów newbe (czyli daawno) nie wiedziałem że na rookgaardzie można kupić life fluidy (dziś SHP). Skutek? Śmierć na poison cave na 7 levelu. Straciłem wtedy: studded legs, 200 gp+, rope i jakieś śmieci).

Szlaja
08-03-2009, 17:52
...
...
...
...
Mialem best eq na rooku... 2 bp potków... Gora minotaura tuż po Poison Cave... mialem 30 hp. Padlem przez swoja glupote... Zal mi bylo pota xD
Potem, to mi zal bylo chain armora, katany i 1696 golda (siedzialem tam 3 dni po 3h dziennie xD)...
Mowi sie trudno :P

Ga332x
15-05-2009, 18:18
Ja na rooku nigny nie zginalem bo mam battle hammer. :D

kubol9999
25-05-2009, 20:13
Pamietam jak pierwszy raz gralem w tibie (jakies 6,7 lat temu) ojciec zrobil mi konto a ja sie zalogowalem, wszedlem na raty i nie wiedzac jak wychodzi sie po drabinie, padlem na 3 ratach pod doublet quest;d

Lecz nigdy nie zapomne (i nic tego nie przebije), jak pokazalem mojemu kumplowi tibie i on w pierwszym dniu nie wiedzial jak wyjsc z temple, a potem caly tydzien expil na deerach :D:D:D:D:D:D:D:D

Veriuzen
04-06-2009, 18:05
Na obecnym głównym charze deda jeszcze niemiałem więc:Na innym account'cie jeszcze za czasów bycia newbie:baby: (Dawno temu) pomyślałem że sobie pozwiedzam rooka poszedlem na bagna po czym zostalo mi 15 hp poszedłem w stronę jaskini trolli nagle widze wolf zaczynam uciekac na szczescie jakis pl mnie uratował i powiedział żebym się schował w jaskini trolli mówił że tam jest taki npc nazywa się troll i jezeli mu powiem hi free items to dostane miecz wszedłem powiedziałem i postanowilem czekac patrze pasek mi zmalał i ... znienawidzony u wszystkich napis.:p