Pokaż pełną wersje : Piraty
Mam pytanie jakie warunki musi spełniać knight żeby mógł iść swobodnie epić na piratach wychodząć na +.
Warunki( level, skille, eq)itp.
PS. Wiem że musi mieć pacca i Meriane:D.
50 lv, 75/75. zalezy tez jakie piraty. a eq.. zeby było jak najlepsze.. tak, zeby maraudery cie nie ruszaly lub malo by sie przydalo rh dsm k legi mms ;s
50 co najmniej, skille oczywiście minimum jak pan up napisał. Nie zapomnij wziąć shp, chodziarz głównie będziesz leczył się exurą. Zawsze staraj się wylurować resp i nie zapuszczaj się za wysoko.
Egon_Abus
09-08-2008, 16:03
I nie "Piraty" tylko Piraci. Piraty to mogą być co najwyżej płyty...
Sorry za offtop.
Dzięki za odpowiedź. MMS nie będzie potrzebny stawiam na GSA lub Dragon Slayera.
stawiaj, stawiaj..
powiekszy waste o 75% 2-reczna bron
as u wish
@down
z ta twoja 2-reczna bronia nie wyrobisz z exura, co chwile shp :S
50 co najmniej, skille oczywiście minimum jak pan up napisał. Nie zapomnij wziąć shp, chodziarz głównie będziesz leczył się exurą. Zawsze staraj się wylurować resp i nie zapuszczaj się za wysoko.
Strong healthy się nie opłacają, lepiej exura + zwykłe;]. Mało leczą i są drogie.
Z tego co wiem to do obrony liczy się to co ma więcej defa. Jeżeli nie to masz racje:)
SHP kilka, zawsze ktoś Ci może lurnąć więcej potworów i co? Będziesz leczył się exurą przy obrażeniach po 100 (combo)?
Bag SHP styknie.
GS: Atk: 46 Def: 22
D. Slayer: Atk: 44 Def: 28
MMS: Def: 37
2-3 maraudery i co ture tracisz 200hp z dwu-reczna bronia ;s
Wiem więc myśle że Mystic Blade(jest 1 reczny) + Vampire starczy. MMS za drogi.
Wiem więc myśle że Mystic Blade(jest 1 reczny) + Vampire starczy. MMS za drogi.
demonke moglbys kupic, ale mysle ze powinno starczyc, na pewno lepiej niz z bronia 2-reczna bo to na piratach porazka, ew. avenger ale to inna historia
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.