PDA

Pokaż pełną wersje : Ważne...


Kisketta
16-11-2008, 22:02
Witam wszystkich ;p Mam dla was propozycję. Pewnie jak na każdym servie panują ciągłe wojny, pa itd. Z moimi znajomymi wpadliśmy na pomysł stworzenia większej grupy osób, którzy byli by chętni na grę, na jednym serverze, w jednej gildii. Jeżeli są jakieś osoby, które nie grają przez to, że mają hunta, hacka itd. proszę pisać na moje gg: 12540152 . Tylko proszę, niech będą to osoby, które grają dość długo, a nie "plx fri items" :) Myślę, że to dobry pomysł grać w dużej grupie znajomych :) Postanowiliśmy, że będzie to server Nebula. Ja już zaczęłam grać. Nick - Kisketta.
pzdr.

Master Szocik
17-11-2008, 22:59
Skoro chcesz ludzi którzy nie piszą "fri items" itp. to wybacz ale takich ludzi na tym forum nie znajdziesz... Nie te czasy dobrego starego forum :)

Psychotata
18-11-2008, 07:52
Wybrac Nebule gdzie ludzie leja za nic to trzeba miec "musk". Pozatym nikt nie bedzie chcial grac razem z osobami ktorych nie zna bo nie ufa sie takiej osobie. Napisane to tak, ze ja teraz napisze do Ciebie - Czesc!!!!, i juz jestesmy przyjaciolmi od serca. Moze napisze do Ciebie pare osob, ale znajac zycie to ludzie ktorzy beda probowali wyludzic od Ciebie pare "najs itemkow" i beda czekac az rodzice dadzom pinionszka na pakka. Tak sie ciezko gra, pozatym lepiej grac z zaufanymi osobami w 5 grac niz z niezaufanymi w 10.