PDA

Pokaż pełną wersje : Comeback dzięki fpp.pl


bosal
31-12-2003, 16:43
Dzieki fpp.pl (http://fpp.pl) naszej nowej firmie hostingowej znów powróciliśmy do 'interesu'. Teraz mamy już bardzo duże łącze, oraz duże zaplecze wolnego miejsca co pozwoli nam się szybciej rozwinąć. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Zacznie sie wreszcie przebudowa serwisu i nowy design ale o tym wszystkim w najbliższym czasie.

Gonzo von Krenzel
31-12-2003, 16:49
Hahaha. Wielkie dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do powrócenia tej strony do świata internetu! Bez Waszej strony nie mogłem już długo wytrzymać, a tibia.gery.pl z której musiałem korzystać totalnie mnie wkurzała. Dzięki bardzo wszystkim i pozdro all! 3MAJCIE SIE !!!

$corcerer
31-12-2003, 17:08
Ciesze sie że to wlasnie fpp.pl zajmuje sie hostingiem. To bardzo prężny serwis i zawierający cenne informacje. Poza tym jest tu wielu ludzi, z którymi można sobie ciekawie pogadać ( board.fpp.pl <== zapraszam na forum :) )

PS. bosal, nie zapominaj o kanale! MatKus caly czas tam siedzi a Ty sobie bimbasz :)))

Fanfi
31-12-2003, 17:12
No narescie, ciesze sie ze tibia.pl wraca do zycia. Wielkie dzeiki dla tych ktorym sprawa tej stronk nie pozostala obojetna. Teraz chyba forum bedzie jednym z wazniejszych w kraju po tym co sie stalo z gery .

Bambuko
31-12-2003, 19:23
Najwaznijszym w kraju chciales powiedziec... Ale super zejestescie, tylko trza na stronie poprawic ten banner bo tak wyszedl brzydki (znaczy brzydko jest ze on tak oddziela te rzeczy i w ogole, trza go jakos wkomponowac)

Jedi
31-12-2003, 19:44
A kiedy bedzie spodziewana aktualizacja strony i czy bedziecie mieli to pisemne oswiadczenie ze jestescie oficjalna stroną?

kotomaniak
31-12-2003, 21:39
Jeeee!! Wreszcie tibia.pl come back. I takie małe pytanko. Kiedy nowy design?

Gimlos
31-12-2003, 21:54
tja, umiejscowienie banera trzeba naprawic ,ale to mozna zrobic juz z nowym designem:> jeszcze jedno pytanie: co sie dzieje z avatarami;)?

Zaglada
31-12-2003, 22:21
Dzieki bosal, wkoncu bede mogl sobie ponabijac posty na czyms darmowym :P jk.

GL & happy new year :)

Bambuko
31-12-2003, 23:02
@Gimli

Wydaje mi się, że baza avatarów się zapomniała, więc po prostu wszyscy powinni je wysłać od nowa. Ja swój zgubiłem :( więc wziełem jakiś z galerii (dla użytkowników od 250 postów, więc chyba nikt go nie używa).

Dejvo
01-01-2004, 01:32
JEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAA!

Mój Boże w końcu! Dzięki!

ta gery.pl po prostu do bani maxymalnie - tearz sie odswierzyć moge :D

Sir Derman
01-01-2004, 11:28
Wreszcie ulubiona strona powruciła a już się bałem ponieważ gery śmierdzi, tibia.xx.pl dopiero sie rozwija, na tibia.de nigdy niechce mi wejść, a na Tibia com nie ma opisu broni, spisu exp'a na lvl ani cennika.

Wtajemniczony
01-01-2004, 13:06
SUPEEEEER nie moglem sie doczekac waszego powrotu.TIBIA.GERY.PL is SHIT

Zelot
01-01-2004, 16:17
Dlaczego niemoge pisac nowych tematow ??? na tibia.gery.pl mozna !!

Gimlos
01-01-2004, 16:54
Oryginalnie dodany przez Zelot
Dlaczego niemoge pisac nowych tematow ??? na tibia.gery.pl mozna !!
w news nie zwykly user nie moze pisac tematow i z tym trzeba sie pogodzic:(
a jesli za ta mozliwosc chcesz placic, droga wolna...

Szatan-zg
01-01-2004, 22:05
STĘSKNIŁEM SIĘ ZA WAMI! WITAM!!!!!!!!!

MatKus
02-01-2004, 00:26
A ja mam problemy z tibia.pl
Jak widać, wreszcie się połączyłem, i udało mi się to jako pierwszemu w okolicy. Połączyłem się przez proxy, i wreszcie działa, ale bezpośrednio niet (stronka wogóle nie odpowiada).
Tyle, że teraz tibia.pl działą mi baaaaaaaardzo wolno.

Higokes
02-01-2004, 10:01
O kurcze ale mnie zaskoczyłą Tibia.pl... mam ją ustawioną jako stronę startową. Włączam sobie od niechcenia Internet Explorer a tu coś Tibia.pl dłużej się ładuje... no no no. I wskakuje mi Tibia.pl. Bjutiful :D. Co do zmiany desingu strony to raczej obry pomysł bo grafika jak na te czasy jest już troche przestarzał. Ok to tyle. Dzięki Bosal że się postarałeś:] nara

Mitsurugi
02-01-2004, 10:54
kiedy bedzie nowa grafika i zaktualizowane dzialy o potworach itp ?

Higokes
02-01-2004, 11:43
Oryginalnie dodany przez Mitsurugi
kiedy bedzie nowa grafika i zaktualizowane dzialy o potworach itp ?


Możliwe że Bosal zrobi nam jeszcze jedną niespodzianke... :D Oby jak najszybciej :D

Hinol
02-01-2004, 11:46
Nareszcie najlepsza strona o tibii powróciła, DZIĘKUJEMY fpp.pl.

I teraz jest git!

p.l
02-01-2004, 12:37
Fajnie że strona wróciła ...
musiałem takto na tibia.de siedzieć ... ach ten barbarzyński język :p
Może w końcu forum odżyje (jedyne z czego korzystam)
A tak wogóle:
JA CHCĘ NOWY LAYOUT!!!

JA CHCĘ NOWY LAYOUT!!!

JA CHCĘ NOWY LAYOUT!!!

Selus
04-01-2004, 05:18
No wreście bez tego czulem sie jak noob w tibi bo na tibia.gery jest do d*** a najbardzie mi brakowało mojego kochanego forum. Tibia.pl będzie znowu moja stroną startowa :]