PDA

Pokaż pełną wersje : Szybkie wyjscie z rooka


Dark-Xaero
15-01-2004, 16:41
Siemka mam pytanie jak to mozliwe ze niektore osoby wychodza z rooka po 1 godz ??? ja mam sorca , knighta na 15 lvl i robie tera palka i mam 5 lvl :D gram juz 2 dni na rooku i expuje :). Jak mozna szybko wyjsc z rooka ??

Fanfi
15-01-2004, 17:02
wiec tak aby szybko wyjsc z rooka nie tracimy czasu na lanie minosow tylko idziemy na slabsze potwory takie jak bugi wilki etc. moze loot nie jest za dobry ale exp leci o wiele szybciej niz polowania na silniejsze stwory.

Zureq (RUBERA)
15-01-2004, 17:28
Do tego można jeszcze mieć drugiego chara na rooku ze sprzętem. Dajesz to dla nowego na 1 lvlu i jedziesz :) Potem przekazujesz sprzęcior spowrotem i idziesz na maina i tak w kółko :)

Gremlin
15-01-2004, 23:14
Mozna kupic PAC a na czesci dla PAC potwory az same podlaza zeby dac sie zabic (mnustwo bugow, troli, pajakow, wilkow).

Ithelios
18-01-2004, 12:21
Łażenie na wilki bugi i spidery nic nie da jeśli grasz w godzinach szczytu,kiedy to znajdziesz jednego potworka w 15 minut.Tak przynajmniej jest na Isarze.Loguj się w nocy i wtedy expuj :D

Bambuko
18-01-2004, 12:24
W nocy jest tak samo, bo jest mało ludzi a od ilości ludzi respawn też zależy!

Dejvo
18-01-2004, 16:57
Zostaw orci, mino itd.

Siedź tylko na: Bugi, Wolfy, Spidery, Posion Spid. , wentualnie Trolle

Alchemiko
18-01-2004, 19:59
Na rooku najlepiej eXpic, jak wyzej kolega dobrze powiedzial, na bugach, spiderach, poison spiderach, wolfach, i czasami jak sie rat i cave rat nabije (przydaja sie tez do nabijania kasy i sera :D) Potem miski i Deery dla Jedzenia.

I nie zbieraj "kupy" kasy, i tak na mainie nazbierasz wiecej, lepiej jak najszybciej zainwestuj w Dobry sprzet, potem mozesz kupic life fluidy, antidote + food i isc na dluuugie polowanie, bo nie bedziesz musial sie wracac do mnicha, czy na deery.

A jak masz dobry Equip, to jak wpadniesz do jaskini, gdzie otocza cie poisony, lub inne bajery, to nie musisz sie ich bac, bo ci praktycznie nic nie narobia :D

A jak bys mial "kupe" kasy, i slaby equip, to wtedy stracisz ta "kupe" kasy :-)

Matiq
20-01-2004, 15:38
Ja w 3 godzinki wychodze z rooka

do 5 lvl ja ratach ( na 1 na normal ratach ) potem na cave

a potem w jaskini ps-ow i spiderow

Kael
20-01-2004, 16:12
ja przeszedlem rooka (i prezchodze)w 4 h ewentualnie 5 h zaczynam od niczego do okolo 5 lvla raty kupuje jakis sword,brass shield legion helmet,studded armor i ide na bugi (tam gdzie sa raty i sie idzie na lewo) potem pozabijam troche ratów i znowu do buguw potem wychodze podrozuje po bearah potem ide jak na mino hell to w labiryncie tam sie dobze expi wychdze ide na wilki i potym samym podruzuje a na ps nie polecam chodzic duzo razy padlem i to z foodem sa troche za dobre i jest ich zbyt duzo

AS
22-01-2004, 09:05
kolo mino maga jest teleport ale dostan sie tam a bedzie cud :D

Monoron
24-01-2004, 22:42
Oryginalnie dodany przez AS
kolo mino maga jest teleport ale dostan sie tam a bedzie cud :D

Ale gdzie się można za jego pomocą dostać?

chrzanu5
25-01-2004, 09:05
moze mi powiecie gdzie jest ten caly mino mag? bo ja nie wjem ? ?(

Norticus
25-01-2004, 20:58
ja wychodze z rooka w jakies 15 godzin. zawsze chce miec duzo kasy na wejscie na maina zeby sobie kupic jako taki sprzet.zawsze polowalem na trolle daja duzo doswiadczenia szybko sie je zabijai mam fajne miejsce gdzie zadko kto chodzi a jest w miare duuzy respawn. no ale jesli chce sz w 3 godzinki wyjsc z rooka to jak wszyscy mowia bugi wolfy spidery i poison spidery

Kargax
25-01-2004, 22:12
@ AS: Mino mag na rooku? Chyba ci sie cos pomylilo :rolleyes:

Gremlin
25-01-2004, 22:38
Oryginalnie dodany przez Kargax
@ AS: Mino mag na rooku? Chyba ci sie cos pomylilo :rolleyes:

Akurat mino mag na rook jest wiec mu sie nie pomylilo.
Tyle ze nie ma do niego dostepu (tzn. jest zamkniety w pokoju bez drzwi).

Khayne the dark elf
31-01-2004, 20:23
Siedź tylko na: Bugi, Wolfy, Spidery, Posion Spid. , wentualnie Trolle

i ma racje

najlepiej na bugi pod al dee shop
--------------------------------------------------------------------
a mówiąc o mino to mino jest

i raz go widziałem z żółtym życiem

boss
31-01-2004, 21:49
ja kazda postacia jaka mialem wychodzilem z rooka po 4 gora 5 godz . ze srednio 700gp w bp jest takie miejsce obok mostku do terenu dla pacc gdzie jest duzo szczurow a poziom nizej sa tez bugi i tam sie caly czas siedzi i zaiera zloto zabijajac raty ja wychodzilem tyko po pochodnie ale nie trzeba :))

Glock termbest
01-02-2004, 00:31
ja se na miskach expowal 5 lvl szybko dojdziesz do 8 :]

Monk-ey
04-02-2004, 14:19
Na lunarze z rooka kolesiowi wyszedłem w 45minut (cała kafeja widziała :D )
Gorzej na hiberni OMG same n00by WSZĘDZIE! nie ma miejsca gdzie by kogoś nie było...
Wychodze juz 3 dzień :(

chronic
04-02-2004, 18:06
Oryginalnie dodany przez Gremlin
Oryginalnie dodany przez Kargax
@ AS: Mino mag na rooku? Chyba ci sie cos pomylilo :rolleyes:

Akurat mino mag na rook jest wiec mu sie nie pomylilo.
Tyle ze nie ma do niego dostepu (tzn. jest zamkniety w pokoju bez drzwi).



ale zes walna "bez drzwi" : PP poprostu tam sie nieda dostac
przechodze rook w 3h

Bilbo12
24-02-2004, 19:19
Ja radze od 2 poziomu isc od razu do szkieletów w ten sposób zdobyłem szybko 6 poziom :] . 7 poziom zleciał mi z bagów itp.


-----------------------------------
Fargass 7 level
14/14

I szybko rośnie
Hiberna

Dymmek
24-02-2004, 19:32
hiberna jest okropna! pelno ludzi, nie ma co zabijac! znajde juz jakiegos orca, to zaraz zlatuja sie ludziska i mi go zabieraja. ja go zabijam a oni cap i jjuz nie mam tego co bylo w srodku.

michosz
29-02-2004, 08:34
a na jakim świecie wychodziłeś w 45 min?? Mi to sie wydaje niemożliwe. Jak obliczyłem musiałbyś zdobywać 93 pkt. expa na min. To jest nie możliwe!!!! Jęśli naprawde tak to powiedz gdzie chodziłeś???

Cypher
29-02-2004, 17:49
Oryginalnie dodany przez Zureq (RUBERA)
Do tego można jeszcze mieć drugiego chara na rooku ze sprzętem. Dajesz to dla nowego na 1 lvlu i jedziesz :) Potem przekazujesz sprzęcior spowrotem i idziesz na maina i tak w kółko :)


A jak się przerzuca stuff z jednego chara na drugi?? ?(

Pan Zeneq
29-02-2004, 21:56
no to tak o 1godzinnym przejsciu rooka to ja jeszcze nieslyszalem :) moj rekord to przeszedlem go w 3 godziny ale dostalem calego stuffa od mojej drugiej postaci (a wymienia sie to na trade ale musisz miec nielegalny program "multiclient" , 2 kompy lub poprosic kolege)przeszedlem go bo akurat bylo srednio osob to bylem na bugach w miesicie wychodzilem zabijalem szczory i szedlem spowrotem wiec wyszedlem i szybko i z kasa

Polisz Michal
02-03-2004, 18:40
Idziesz na cave raty a jak jest za dużo ludzi to leć na labirynt jak sie idzie do minosów




Polisz Michal (nowy account) narazie 7 level

Gonzo von Krenzel
02-03-2004, 18:48
Na labirynt na ~2-3 lvl (orki, wilki, trolle w ilościcah nie małych). No to życzę powodzenia :).
Pozatym cave raty respawnują się w ~3 miejscach, więc nie myśle, że taki szybki exp będzie.
-----------------------------------------------
Szczury do 3-4lvl, potem ze sprzętem jaskinia na zachodznie z pajączkami (najlepiej 2 pierwsze poziomy na początek...).

Matix
03-03-2004, 13:22
Moj rekord to przejscie roka w 2,5 h całkiem dobry wynik i to dróga postacia z pierwszą sie meczylem jakies 3 dni :P

@xl
20-09-2004, 21:36
eXpuje sobięna ratach i bugach - i raz czy dwa idę sobie gdzie indziej

Ale zawsze wychodzę z rooka ponad tydzień...nie wiem co robić...proszę
pomóżcie:(:(

nie powtórzy to się więcej...zagalopowałem się

Dwimenor
20-09-2004, 21:49
Re:@xl
nonono, nie mów za dużo. Kiedyś na forum dostawało się takie ładne q koło xywki.

Senadex
21-09-2004, 15:07
Ja wyszłem z rooka po 1 dniu z 600 gp na koncie sam zdobyłem stuffa więc tym bardziej jestem zadowolony chodziłem tylko i wyłącznie na trolle oczywiście na początku na szczury. :p

Glucio
22-09-2004, 12:03
ja za niedługo wychodzę z rooka i mam takie pytanie:
wyczytałem, że najlepiej sprzedać ekwipunek z rooka i czystym iśc do wyroczni, itd. a jak będe miał gp np. w worku i pujdę na maina to nie zgubię tych pieniędzy?? szkoda by było to stracić
z góry thx

aktus
23-09-2004, 16:32
jak cie ubija kolo swiatyni na mainie to stracisz...
co do wychodzenia z rooka w 2-4 godzin na faccu to jest prawie niemozliwe... za malo jest do lania... mam pacca i od ZERA czyli od sprzetu podstawowego i 0exp do maina i 800gp zajelo mi 2h 7m i 34sekundy. ze stoperem w reku... pierwsze lalem szczury az zdobylem jakies 30-40gp na mace. potem poszedlem na trolle po line i po tarcze... zabilem kilka zajaczkow i do 2 lvl na full defence lalem raty i cave raty. potem trolle, skelle i dalej trolle... kilka orkow i tyle... na czesci dla paccow jest bardzo duzy resp trolli.

mysle ze da rade przejsc rooka w 41 minut, tylko ze potrzebny jest od zera dobry sprzet. katana, cooper shield, chain armor, studded legsy i buciki... i od razu na trolle... kasa leci, exp leci i wszyscy sie ciesza...

Kavras
24-09-2004, 18:48
ja wychodze 3 godz. około
w bp mam tak:
600-700GP
fishing rod
na sobie:
chain armor
brass\plate shield
carlinsword\katana
leather legs
leather boots
i tyle mi wystarczy


musze przyznac ze pierwszą postacią którą wyszedlem z rooka z 100GP oraz armorem takim jak tam tylko z brass shield i bez wedki
i tera mam male klopoty z forsa ale sie nadrobi bo hmmy wypalam
narq

Matrix to ja
24-09-2004, 21:59
Ej mam pytanie kto by mi przeszedl roka?? nie liczy sie czas Plz.Pomozcie moj nr gg 5018785

Grundos'clubbaser
24-09-2004, 22:32
Ja sie poswiece i ci przejde. Nie myslccie ze ja jakis noob itp. , i se odrazu sprzawdze w ile moge przejsc rooka , moj rekord z pacciem to 1.45 min bez eq. Pozdro :tongue:

Rafcio11
25-09-2004, 17:22
Ja jakoś długo nie mogę wyjść z rooka :(

Dinawe
26-09-2004, 09:19
Siema all.To jest temat gdzie piszecie o poradach dla początkujących jak szybko wyjsc z rocka.Ja sie zgodze z fori-m gdyz lepiej do 8 lvl poexpic na ratch lub tym podobnych potworkach.Malo jest tych lepszy potworow.Po pewnym czasie zauwazycie roznice ze lepiej expic tam gdzie jest iwecej potworkow slabyszch niz tam gdzie sa lepsze potwory a jest ich malo.
Pozdro all
P.S.
Ja tez nie dawno wyszedlem z rocka:)

Remciu
30-01-2005, 20:20
Siema all.To jest temat gdzie piszecie o poradach dla początkujących jak szybko wyjsc z rocka.Ja sie zgodze z fori-m gdyz lepiej do 8 lvl poexpic na ratch lub tym podobnych potworkach.Malo jest tych lepszy potworow.Po pewnym czasie zauwazycie roznice ze lepiej expic tam gdzie jest iwecej potworkow slabyszch niz tam gdzie sa lepsze potwory a jest ich malo.
Pozdro all
P.S.
Ja tez nie dawno wyszedlem z rocka:)
Chyba jestes Noobem :/
Kuyrde, jestes jak ten,no ... Krwawy Damian

Wojo ziom
05-02-2005, 09:15
W 49 min(z PACCEM) wyszedlem na maina i nie mialem 2 chara który przekazał sprzęt tylko biegałem raty-snke-wolfy-bugi a z faccem w 4 godz praktycznie siedzialem na spiderach-snakach-wolfach itp. dlatego dziwia mnie ludize ktorzy maja 2 char na 40 lvl a tydzien wychodza uhmakerem z rooka (moj qmpel lol)

Iris on Eternia
05-02-2005, 09:31
Fajnie że sie podniecasz, ale zdaje mi się że taki temat już był.

close plx

aerosol77
28-12-2005, 20:02
ja tam wychdz e w4-5 godzin bo jeszcze zbieram stuuf i sprzedaje
i ma kase na itemy na :cup: mainie

aerosol77
28-12-2005, 20:06
eXpuje sobięna ratach i bugach - i raz czy dwa idę sobie gdzie indziej

Ale zawsze wychodzę z rooka ponad tydzień...nie wiem co robić...proszę
pomóżcie:(:(

nie powtórzy to się więcej...zagalopowałem się
ej ziomno to idz na bugi pod al'dee tam sobie stoisz i czekasz na resp ja wychodze srednio w 4-5 h :] 8o

Darth Vagon
12-02-2006, 23:26
Ja zrobiłem nową postać w sobotę ;( na Guardii, a teraz jest niedziela wieczór. :p Mam 7lvl!:cup: W czasie ekstremalnego obciążenia!8o Niestety mam FACC, więc i tak jest nieźle!:baby: :baby: :baby: :baby: :baby:

Hoopek
12-02-2006, 23:38
Wilczki, pajaczki, bugi ;D

A jak by chcial ktos wiedziec to rekord to 22 czy tam 24 minuty z zaczeciem od zera!! na FACC!!
Nie chcecie nie wiezcie ale to prawda dokonal tego moj kolezka z Rl :)
Pisalo o tym na tibia.com i tibianews :]

Duch Guardi
13-02-2006, 17:33
ja najpierw przez 30 min zbieram meat ham itp i sprzedaje nastepnie kupuje sobie mace ( 35 gp ) rope (ok. 15 gp ) leather legs ( 10 gp w sklepie ) i ide na raty i bug'i do 3 lvl ( w podziemiach kolo sklepu all de ) nastepnie ide kilka questow z eq i
UWAGA ! dużo czasu tracimy na orc'ach, troll'ach , minosach ( przecietnie w czasie ubicia 1 orc'a zabijemy ok. 3 wolf ) 1 orc = 25 exp, 3 wolf = 53 exp! najlepiej grać w nocy kiedy jest mało osób ;)

Sorcek Xoren
05-04-2006, 11:24
Moj Rekord to 3 godziny ;) Ale i tak NIENAWIDZE przechodzic rooka (kto by chcial) :faceoff:

PIOTKLER
05-04-2006, 12:45
orka przecietnie ubijam w 3 minuty a wilki 15 sekund :dance:
jak tam kolega napisał
wilki daja 18 exp w 3 minutach miesci sie 12 wilkow =216 exp
orki daj 25 exp
czyli wilki wygrywaja
tez oplaca sie chodzic na węże daja 10exp a nawet 3lvl moga powalic przez 6-7 sekund 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o

nazwa uzytkownika
06-04-2006, 14:40
ponizej godziny to mozna przejsc rooka na paccu, bez pacca dobrze bedzie jak sie zmiescisz w 5 godzinach niezaleznie od serwera, no chyba ze grasz w nocy ;p

Adr14nek
03-02-2007, 20:20
........lol

mwite
04-02-2007, 13:06
ostatnio to przeszedlem rooka w 3h , ale z mala kasa (600gp) . Nie wiem jak sie komus uda w 1h . NO moze jakby nikogo nie bylo akurat . Ja tam tak do 4 lvla na ratach i cave ratach zbieram kase na sprzet , a pozniej trolle , poison spidery , bugi , wolfy , orci czasami i skeletony zeby zarobic niekiedy

Lamer_rookstayer
05-02-2007, 14:35
Ja tam zawsze do 8 lev expie pod Al'dee.
Moze i exp nie leci najszybciej ale kasy jest duzo na armor na mainie czy cos.

pulse
06-02-2007, 17:17
Ja z rooku na ogol wychodze w niecałe 2 h
najważniejsze żeby mieć full eq na rooku i troche kasy na lf
wbijasz 2 lvl idzies zna bugi i wolfy po jakis 3 minutach masz juz 4 lvl i jedziesz na ps cave do 8 lvl

seksowna_druidka
06-02-2007, 18:55
Ja nigdy nie przechodzilam i nie zamierzam przechodzic rooka w 3h. Wole zarobic z 1k na jakies eq, poznac troche ludzi, zrobic kilka qestow, pomoc jakiemus newbe... Miec satysfakcje z gry.

Sorcowarrior
18-04-2008, 20:19
Siema all.To jest temat gdzie piszecie o poradach dla początkujących jak szybko wyjsc z rocka.Ja sie zgodze z fori-m gdyz lepiej do 8 lvl poexpic na ratch lub tym podobnych potworkach.Malo jest tych lepszy potworow.Po pewnym czasie zauwazycie roznice ze lepiej expic tam gdzie jest iwecej potworkow slabyszch niz tam gdzie sa lepsze potwory a jest ich malo.
Pozdro all
P.S.
Ja tez nie dawno wyszedlem z rocka:)[/QUOTE]

Na ratach? podexpic na ratach 2-3 lvl zabijac owce zebrac 400 gp kupic se :
studded armor lub chain armor
leather lub studded legs
legion lub viking helmet
leather buty
carlin sword
i brass lub plate tarcze
isc na bugi i cieszyc sie ze za niedlugo ma sie kolejny lvl:)

DaimenPro
27-04-2008, 20:46
Jak chcecie w najszybszy sposób wyjść z Rookgaardu polecam Poison Cave.
Bardzo szybki Exp...:)

Itaro
28-04-2008, 16:36
Ja robie rooka stosunkowo długo (ostatnio wyszło mi 7 godzin :/) ale zawsze mam okolo 1000 gp w plecaku.

Kupmimuska
28-04-2008, 16:53
7 godzin ? O ja pitole ;/
Na allegro za 5zł facet przechodzi rooka w godzinę ... X(