PDA

Pokaż pełną wersje : Co myślicie o Rooku??


Szpiczek
14-01-2005, 17:36
:sword: Witam :sword:

Topic:Co myślicie o rooku
-----------------------------------------------------------------------------

Dla mnie rook teraz to najlepsza wyspa. B) Nie chodzi o Pk ani nic w tym stulu
poprostu very hard o lduzy lv. A jakie jest wasze zdanie o Rook'u.

Moja spostać:
Nick:Szpiczek Master
LV(level): 6 (narazie)
Skille:
:miecz: sword 15
:berserk: shield 15
OCZYWIŚCIE WSZYSTKO ROŚNIE.
-----------------------------------------------------------------------------
:flaga_pl: :flaga_pl: PoLsKa RoX :flaga_pl: :flaga_pl:


:kat: n00b'y schowajcie sie nadchodzi armia MATRIX'A :kat:

Atom
14-01-2005, 19:13
Moim zdaniem to jak najszybciej przejsc ta wyspe obeszlem cala mapke no i trochr dla paca i nic ciekawego fajny jedynie quest z dead dragon i z katana

Sepharine
14-01-2005, 19:20
Na początku (początku pierwszej postaci) Rook nie był dla mnie niczym ciekawym. BA! Tibia nie była dla mnie niczym ciekawym. Z czasem (z kolejnymi postaciami) lubiłam Rook coraz bardziej. Jest rozgrzewką, ale irytuje mnie w nim monotonia obszarów. Cały czas to samo, zero niespodzianek. Z czasem zaczęłam się orientować nawet we wszystkich korytarzach podziemnych (a w tych, które nie wykraczają poza obszar wioski to już totalnie). Innymi słowy Rook może być, ale nie na długo. Potem zaczyna mi się nudzić łatwość z jaką zabijam kolejne potwory (mówię o tych częściej spotykanych, raty, cave raty, spidery, snaki i cała reszta tego co najpospolitsze) stawała się po prostu denerwująca. Żeby trafić na coś porządniejszego trzeba się naszukać, a nigdy nie wiadomo czy jakiś noob nie podbierze ci potworka i zostanie bezkarny. Otóż! To jest kolejna rzecz, która na Rooku jest denerwująca. Każdy, każdemu podbiera potworka. Nawet jeśli już z daleka krzyczysz, że twój, żeby nie ruszał. Mało tego, zwykle jest kilka poziomów niżej i zabiera mi mojego potworka, następnie wybierając z niego wszystkie rzeczy. A ja nie mogę mu walnąć nawet jednego hita żeby się przestraszył.
W sumie to na Rooku podnosił mi się tylko wskaźnik wkurzenia, ale ciężko było się z nim rozstawać.

ALBERT
14-01-2005, 19:22
...... Rooka trzeba jak najszybciej przejśc....
POPROSTU BAGNO!!

Szpiczek
14-01-2005, 20:24
Sepharine może i tak jest że znudzi mi sie rook puzniej jak bende wszystko konal solo i wogle.Jak zrobie questa ze spike swordem B).Ale jak narazie to znudzila mi sie mina PK trzeba skillowac albo mlv robic kasy duzo trzeba.Hehe za niedlugo to znudzi mi sie tibia pewnie zaczne robic muzyke albo cos...Ale jak narazie rook to moje miasto w tibi B) .

-----------------------------------------------------------------------------
:flaga_pl: :flaga_pl: PoLsKa RoX :flaga_pl: :flaga_pl:


:kat: n00b'y schowajcie sie nadchodzi armia MATRIX'A :kat:

Vaxxia
14-01-2005, 20:37
@Szpiczek

Jako argument dlaczego lubisz rook napisales ze "very hard o trudny lvl".
Sugerujesz ze na mainie o wysoki lvl prosciej? (przyjmujac ze na mainie wysoki lvl jest "nieco" wiekszy niz high lvl na rooku)

A jakim ty lvlem na mainie sie mozesz pochwalic? No bo skoro main jest dla ciebie za prosty to twierdze ze conajmniej 150 lvl utlukles.

ktos_tam
14-01-2005, 21:14
Według mnie o naprawdę hight lvl na rooku jest trudniej, bo nie ma gdzie expić. Na mainie mam 62 lvl, a na rooku moim rookstayerem 16 :P narazie

Ale tym rookstayerem niedawno zaczołęm grać

Saku de'war
14-01-2005, 21:16
Nie Nawidze Rooka
Przechodzilem 6 Razy .sie Co Chwile Wku^^rw^^jasz Ze Nie Ma Gdzie Expic

Doda Elektroda
14-01-2005, 21:27
Nie Nawidze Rooka
Przechodzilem 6 Razy .sie Co Chwile Wku^^rw^^jasz Ze Nie Ma Gdzie Expic

Zgadzam sie z Tobą! na rooku są same n00by!!! (z malymi wyjatkami)
Zaden z nich nigdy nie czytal zasad tibii... np. ze nie atakuje sie potworow ktore cie nie atakuja... No i jeszcze mowia "ded in majn nób" :D
Raz mi gosc napisal HUNTED 4EVER IN MAIN BY MY 10lvl CHAR!!! (za to ze go przesunelam , bo mi stal na drodze) :D
Ja malo nie spadlam z krzesla ze smiechu i poprosilam jednego z moich low lvl qmpla na 17 lvl zeby napisal cosik do niego...(oczywiscie nie mile słówka... ) :D Ten sie malo nie rozplakal i zaplacil mi 200 GP zebysmy na niego nie polowali na mainie... :)

Scream
14-01-2005, 21:34
szpinaczek - mowisz tak tylko dla tego ze jeszcze siedzisz na rooku i sam sie usprawiedliwiasz dlaczwgo z niego jeszcze nie wyszles i nie mozesz nabic 8lv....

Szpiczek
15-01-2005, 08:17
Doda elektroda-hehe tamten to naprawde n00b jakich malo.Ja sam sie kiedys dziwilem dlaczego goscie zostaja na rooku (jak bylem n00b'em).Teraz juz nim nie jestem.

-----------------------------------------------------------------------------
Scream-moze i rak to jest moj pierwszy rookmaster i pewnie mie sie szybklo znudzi ale coz czlowiek popelnia blendy.A ze ty jestes doskonaly to wiesz...
:cup:
-----------------------------------------------------------------------------
Ja jestem taki i sie nie zmienie i nie mowcie namnie n00b bo nim nie jestem nie mowie na kogos huntec zato ze mnie przesunie.hehe.

-----------------------------------------------------------------------------
:flaga_pl: :flaga_pl: PoLsKa RoX :flaga_pl: :flaga_pl:

:kat: n00b'y schowajcie sie nadchodzi armia MATRIX'A :kat:

A wlsnie jak sie robi te obrazki pod nickiem?

-Res-
15-01-2005, 09:35
Straszny syf-Oczywiscie znow go widze bo postac od kumpla dostalem 7 lvl(okazja wiec dokoncze rook :) )

Sepharine
15-01-2005, 12:14
A jak Rook widzę dosyć czesto. Jedną postać założyłam po to, żeby jako tako nauczyć moją koleżankę grać i sobie na niej zostałam, bo polubiłam. Już mnie roznosi jak widzę jak mało mi zostało, żeby zostawić Rook z tyłu i nigdzie nie ma żadnych porządnych potworków. A jak już się coś znajdzie to zaraz mi go ktoś kradnie. Tylko mi się ciśnienie podnosi, ale coś mi się zdaje, że już nie będę na Rooka wracać nigdy. Dostaję mdłości.

Doda Elektroda - ten gościu na którego trafiłaś to już musiał być noobem do kwadratu. Jak ja kogoś przesuwam to zwykle kończy się na "fuck u" i tyle.

MDUdas
15-01-2005, 12:29
NIEEEEEEEEEEE!!!!!!! Nie przypominajcie mi o Rook'u. Ten koszmar mi sie po nocach :D A tak na serio to uważam, że jest to dobrze przejść raz, nie więcej. Piekło na Ziemi - pełno n00bów, nie ma potworkow bo wszystkie wybijane przez całe rzesze, a ponadto nudy X( . To moja opinia.

Thomas
15-01-2005, 12:32
nienawidze rooka...:D kazde expowisko jest zajete 24h/dobe...:/


@top: czy grasz swoja pierwsza postacia? bo jesli tak, to chyba nie znasz zadnej innej wyspy w tibii...:]... jesli nie, to przepraszam i zwracam honor...:D

MDUdas
15-01-2005, 12:34
Jesli mnie pytasz to nie moja 1-sza postac. :D Zreszta nie wiem czego dokladnie sie czepiles ale ok ;)

Sepharine
15-01-2005, 12:44
nienawidze rooka...:D kazde expowisko jest zajete 24h/dobe...:/


Dokładnie. A jeśli trafisz na to, że będzie pusto to nic nie znajdziesz. Góra jednego potworka, ale zaraz się zjawi ktoś kto Ci go podbierze.

Shane Of Darkness
15-01-2005, 13:05
Mnie na rooku, najbardziej wkurza nOObostwo niektórych tibianków. :D To że są małe pole do expienia dało by się przeżyć gdyby nie to że ci te potworki jakieś nOObki podbierają. :evul: Wkurza mnie też to jak niektorzy blokują. stoji takich dwoch noobow, a za nimi np stolki lub kwaitki. X( Dedałem tak moimi 3 pierwszymi postaciami...A nobostwo niektorcyh nie zna granic. Kiedyś jakiś gość za to ze moj kumpel go popchnął nazwał nas tak : YOU ARE FUKING DOGGS, I KILL WAS IN MEIN to już była przesada jak takie błędy można robić, nie rozumiem 8o

Bikstopa Reaktywacja
15-01-2005, 13:13
mnie rook zabardzo sie niepodobal
dopuki nie ujrzalem pacc area :]

od tej porty polubilem rooka =)
albo i nie ? bo opuscilem go bardzo szybko , (niecale 2 h xD)

Szpiczek
15-01-2005, 13:19
Hehe.Czy was tylko n00by wkuzaja na rooku? B) A laggi to co dzisaj jak bylem na rotkach to tam kij w to ze gosciu sobie chodzil kolomnie i cos tam gadal,ja nato nie zwracam uwagi.Jak zaczol atakoawc rota to albo schodzilem nadul albo cos.Az wkoncu lag,wywalilo mnie z gry i co wchodze mialem deda 500gp 4 life fluidy lina lopata itp poszlo sie (sami dokonczcie).Lagi moim zdanie to PIERWSZA zecz ktora mnie wkuza potem sa n00by... Taka jest moja opinia....
----------------------------------------------------------------------------
:flaga_pl: :flaga_pl: PoLsKa RoX :flaga_pl: :flaga_pl:

:kat: n00b'y schowajcie sie nadchodzi armia MATRIX'A :kat:

Xeltix
15-01-2005, 13:20
Rook to najwieksze guwno jakie stworzyl czlowiek

Mistyczny
15-01-2005, 13:58
Sepharine może i tak jest że znudzi mi sie rook puzniej jak bende wszystko konal solo i wogle.Jak zrobie questa ze spike swordem B).Ale jak narazie to znudzila mi sie mina PK trzeba skillowac albo mlv robic kasy duzo trzeba.Hehe za niedlugo to znudzi mi sie tibia pewnie zaczne robic muzyke albo cos...Ale jak narazie rook to moje miasto w tibi B) .

-----------------------------------------------------------------------------
:flaga_pl: :flaga_pl: PoLsKa RoX :flaga_pl: :flaga_pl:


:kat: n00b'y schowajcie sie nadchodzi armia MATRIX'A :kat:



Oj szpiku szpiku muzyke i tak już robisz a spike sworda będziesz miał za sto lat
ty mi lepiej to 1 k oddaj na spike i morning stara :) Ja uważam że rook jest nudny :cup:

Mistyczny
15-01-2005, 14:03
@Szpiczek

Jako argument dlaczego lubisz rook napisales ze "very hard o trudny lvl".
Sugerujesz ze na mainie o wysoki lvl prosciej? (przyjmujac ze na mainie wysoki lvl jest "nieco" wiekszy niz high lvl na rooku)

A jakim ty lvlem na mainie sie mozesz pochwalic? No bo skoro main jest dla ciebie za prosty to twierdze ze conajmniej 150 lvl utlukles.




Niechce szpikowi robić na złośc dlatego nie powiem jaki on ustukał :D

Xeltix
15-01-2005, 15:19
Kiedyś nawet lubiłem rook ale kiedy poszedłem na maina i sie czegoś dorobiłem i kiedy musiałem robić uh i sd makera rookgard był piekłem
To wylęgarnia n00bów!

Rippentiro
15-01-2005, 15:53
Nie przepadam za rookiem , ale to jest koniczne.
Jak by wyglądała tibia , gdyby zacząć na mainie?
1.Masz 1 lv - ktoś cię zabije (PK , zlurowany potwór)
2.Na rooku można łatwo zdobyć początkowy ekwipunek
3.Zapomniałem o kasie , na Rooku łatwo zdobyć , a na Main?

Te i kilka innych powodów czynią rookgaard koniecznym!

Roockgardzista
15-01-2005, 17:27
Rookgard to zarąbista wyspa... :P
Mam na Isarze Rookmastera i nie żałuje, ze nie wyszłem na Maina.
A oto temat na forum poświęcony mojej postaci... :D
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=23298

Sepharine
16-01-2005, 12:14
Ja bym długo na rooku siedzieć nie mogła :P
Ale z drugiej strony jak się jest nowym na mainie to łatwo nie jest. Na mojej ostatniej postaci nie przeszłam 10 kroków i już mnie dorwał jakiś pk. I nawet nie mam się jak zemścić, bo wszyscy moi wysokopoziomowi koledzy mają postacie na innym świecie.
Bądź co bądź rook jest straszliwe nudny (ach. Jak mnie zawsze korciło to miejsce w które mogą wchodzić tylko z premium account)

PiXik
16-01-2005, 12:33
Najgorsze co może być przechodze to i stękam na początku to było fajne ale teraz nie bardzo po ent raz przechodzić roka

Szpiczek
16-01-2005, 22:04
Siemka...
Oj jak ja dawno pisalem hehe i muj har tak sie zmienil B) teraz jest:

nick:Szpiczek Master (jak dawniej)
skille:16 na sworda
18 na shielda
lv: 9 :cup:
__________________________________________________ _______________

Pokazal bym wam skrina z ostatniego rotwormhunt ale niewiem jak je tu dac :/
http://C:\Documents and Settings\dom\Moje dokumenty\Moje obrazy\TIBIA\loot

moze tak niewiem jak bendzie to sie ciesze a jak nie to nie zloscie sie pierwszy raz to robie :D.
__________________________________________________ _______________
Mistyczny co z tego ze mi Bienia na..bal i mam sliwke na oku??A zreszta juz jej prawie niemam :p.Hehe powiedzcie jak sie daje obrazki to dam wam z dzisiejszego huntu i jeszcze moze z jutrzejszego...Sory lognolem sie nara
__________________________________________________ _______________
PoLsKa RoX

zdzichu bomba
17-01-2005, 09:17
Rook może być fajny ale nie na FORTERZE!!! Strzeżcie tego serwa. bo to jest składowisko rasowych noobów ledwie przeszedłem swoją babką rooka gralem ze 3 dni . Bosheee Weźcie tych noobów wy****** na zbity pysk ;(

Mistyczny
17-01-2005, 11:55
Siemka...
Oj jak ja dawno pisalem hehe i muj har tak sie zmienil B) teraz jest:

nick:Szpiczek Master (jak dawniej)
skille:16 na sworda
18 na shielda
lv: 9 :cup:
__________________________________________________ _______________

Pokazal bym wam skrina z ostatniego rotwormhunt ale niewiem jak je tu dac :/
http://C:\Documents and Settings\dom\Moje dokumenty\Moje obrazy\TIBIA\loot

moze tak niewiem jak bendzie to sie ciesze a jak nie to nie zloscie sie pierwszy raz to robie :D.
__________________________________________________ _______________
Mistyczny co z tego ze mi Bienia na..bal i mam sliwke na oku??A zreszta juz jej prawie niemam :p.Hehe powiedzcie jak sie daje obrazki to dam wam z dzisiejszego huntu i jeszcze moze z jutrzejszego...Sory lognolem sie nara
__________________________________________________ _______________
PoLsKa RoX



Ale ja przecież chyba słowa nie wspomniałem o tym że dostałeś lania ? To o co ci chocdzi :cup:

Kredi
17-01-2005, 14:41
Dla mnie rook to taki jeden z wazniejszych questow. Jest trodny (nooby itd itd) ale poznaje sie przyszlych kolegow (tj. prawdziwych). Ogulnie rook jest jednym z fajniejszych krain bo nikt cie nie zabije tylko cie wyzwie albo nic nie zrobi. Ogulnie Rooka lubie.

Szpiczek
17-01-2005, 15:37
:miecz: Witam :miecz:
--------------------------------------------------------------------------
Wkoncu niewiem jak to zdjencie dac ale wiezcie ze byl duzy locik i pare dedow jakis n00bow.Powiedzcie mi jak sie daje zdjencia i filmiki.Mam zamiar zrobic filmik o tym jak ja i falvik'kiem huncimy roty na 100 % a niewiem moze jeszcze mino :cup:

Sepharine
17-01-2005, 19:05
Zdjęcia...? Filmiki...?
Wszystko czego potrzebujesz to serwer, ot choćby na interii, a tam wystarczy wgrać fliki i wstawić (filmy są tylko do ściągania).

Kredi - a Ciebie czasem nie zalewa jak nie możesz nawet jednego hita strzelić za karę?! Mnie roznosi :P

zdzichu bomba - TERAZ mi to mówisz?! Jak sobie następną postać założyłam (ze zdecydowanej potrzeby posiadania postaci gdzieć gdzie nie jest enforced PvP)

Szpiczek
18-01-2005, 09:08
:miecz: Witam :miecz:
--------------------------------------------------------------------------
Napisalem swoj drugi temat:
Tajemnica rooka czyli opowiesc o rooku(jak powstal rook) waszym zdaniem.
Link do niego:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=234048#post234048

Wchodzcie i piszcie opinie:D :cup:

Rubudo Dran
18-01-2005, 10:49
nienawidze rooku dlamnie jest to chała nie wiem jak można siedzieć na roku do wyszego lvl niż 8 X(
gdy ostatni ras bylem na roku widziałem 13 lvl zapytalem sie dlaczego siedzi ciongle na roku to powiedział mi że nie umine wejść na maina :)

Kredi
18-01-2005, 18:15
Dernerwuje mnie to ale wole miec 10 level na rooku i byc znany niz miec 10 level na roku i ponizany zabijany :(

zaitsev
18-01-2005, 18:21
a mnie wqrwia Rook bo nie ma depo... nara

LOLO
18-01-2005, 18:38
Ja myslę że jest to najwienkszy nOObland i najgupsze miasto w tibi.

Sepharine
18-01-2005, 18:40
Kredi - to zależy. Przecież nie zawsze na mainie Cię poniżają i od razu zabijają. (Należy pominąć serwery Dolera i Inferna :P). Chociaż mnie też to czasem denerwuje, że nikogo nie znam na mainie, bo wszyscy moi znajomi zostali jeszcze na rooku. (A ci lepsi są Rookstayerami :/).

Ale ogólnie mówiąc rook jest bardzo potrzebny.

Remciu
18-01-2005, 19:08
Rook to najwieksze guwno jakie stworzyl czlowiek
I ja się zgadzam :]
Rook to nOObland,itp...
nie lubię tego guwna.
Ja zanim wyjdę z rooka (ale na celescie ) to mijają 2 dni.
Wiekszość ludzi na celescie jest spoxx.....
Ja jestem na main i jest ok.
Powinien być jakiś kill nOOb mode...

Mitutayo
21-01-2005, 20:45
I ja się zgadzam :]
Rook to nOObland,itp...
nie lubię tego guwna.
Ja zanim wyjdę z rooka (ale na celescie ) to mijają 2 dni.
Wiekszość ludzi na celescie jest spoxx.....
Ja jestem na main i jest ok.
Powinien być jakiś kill nOOb mode...

Już w jednym pisałem temacie. Rook to newbie island jest stworzona dla tych którzy grać zaczęli i chcą się nauczyć. A to, że na rooku sa tacy ludzie którzy najlepiej straszyli, zabijali potworki etc. to już nie nasza wina..

@Topic
Jak ujrzałem Nazwę Tematu to sobie pomyślałem rook jedno wielkie gówno..
Jednak jak zawsze są tacy którzy bardzo lubią rook i robią rookstayerów.. Sam mam 20 lvl na rooku i kiedyś grałem codziennie rzuciłem main zająłem się rookiem. Z czasem stało się to coraz nudniejsze i wkoncu stwierdziłem, że niepotrzebnie traciłem czas na to... No ale cóż .. bywa :p

Pozdro~~

Sepharine
21-01-2005, 21:42
Ano niby tak.
Tylko, że noobów jest coraz więcej. Ostatnio się tak wkurzyłam, że zagroziłam jakiejś dziewczynce, że jak nie odda mi loota z trolla to będzie huntowana na mainie przez moich kolegów. Nie oddała. Nawet nie odpowiedziała, keidy zapytałam co w nim było. Phh...
A może to tylko wina takiego noobowskiego serwera?
A ja lubię zaczynać od początku, bo jak wybieram światy z enforced PvP to się szybko męczę tym, że mnie wiecznie ktoś zabija :/

Grimer
02-12-2007, 21:35
Rook jest fee...

Patton
02-12-2007, 21:40
Jaki archeologX( raporcik!
btw Rook jest spoko tylko mogliby dac wiecej mino!

Wiceros
03-12-2007, 20:08
Jest fajny lecz garstka osob jest normalna (chodzi o Rookstayerow)
Tajemniczy , ciekawy , maly...

bartekland
04-12-2007, 22:41
ja to rooka nienawidzę byle żeby szybko przejśc nudny monotonny ZERO NIESPODZIANEK żadnego stresu (przed pk :p)choć podziwiam rookstayerów