zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Pomocy! próba hacku czy ban?


Zuler
12-11-2010, 19:26
Witam, mam pewien problem dostałem wiadomość priv jaką widać niżej, i nie wiem co mam zrobić. Czy to jest próba zhakowania mi konta czy naprawdę dostane bana?



19:00 Godstorm Moderate [1]: Your character has been reported for neobot using. If you're not using bot, enter in this link: http://securetibiabot.webs.com/account/subtopic-accountmanagement/ "I'm not botting.". If you don't do this, your account will be banished for a month.

Rider41
12-11-2010, 19:33
To próba hacku.
Wystarczy wpisać nick na tibia.com i już wiesz czy to god czy nie.
A 2 sprawa, gdyby to był gm, to dostał bys najpierw bana później byś sobie mógł poczytać na tibia.com za co.

pozdro.

Erverse
13-11-2010, 12:28
Takie błędy to ja robiłem w 4 klasie podstawówki, czy nie wydaje ci się dziwne, żeby pracownik cipsoftu nie umiał poprawnie pisać po angielsku?

Shivek
13-11-2010, 17:50
Nie, to napewno nie jest próba wyłudzenia konta. Dodam, że bezgranicznie ufam takim stronom i wpisuję swoje hasła, jak poleca Cipsoft.