zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Magic level - knight


jar50zes
03-04-2011, 03:28
Witam. Jak w temacie, mianowicie mam problem z mlvl u knighta. Od jakiegos czasu istnieje nowy czar leczacy od 10 lvl i poprostu niewiem czy nadal oplaca sie trenowac mlvl. Czytalem ze ten czar leczy od 40-100 HP i zabiera 40 MP. Czyli to niema znaczenia jaki mlvl mam (tak mi sie wydaje). Czy moze lepiej trenowac mlvl bo moze mi sie przydac w innych czarach? Prosze o pomoc.

Gildor
03-04-2011, 07:56
Jeżeli jesteś rycerzem to magicznego poziomu się nie trenuje. Sam wpada przy trenowaniu, expieniu. (Kiedyś priorytetem był 4 mlv żeby móc używać UH'ów, te czary jednak bezpowrotnie minęły).

Czar Wound Cleansing ("Exura Ico")
Ten czar został wynaleziony dla Gildii Rycerzy aby zaopatrzyć jej członków w coś na sytuacje największej potrzeby. Jak mówi nazwa, czar pomaga wyleczyć głębokie rany, jednakże nie uleczy w całości mocno zranionych rycerzy. Pomaga raczej uśmierzyć ból. W ekstremalnych sytuacjach ten czar może być ostatnią szansą na ucieczkę od śmierci. Dlatego, że czar został przygotowany dla rycerzy, w pełni wykorzystuje on ich ograniczony potencjał magiczny. Z tego powodu ten czar leczący jest bardziej efektywny od Lekkiego Leczenia, które jest dostępne dla wszystkich profesji.
Opis stąd (http://tibiaspy.com/pl/tibia/spell/40/Wound%20Cleansing).

Jest to zwykłe leczenie rycerza. A im większy masz mlv tym więcej się leczysz, większe zadajesz obrażenia w czarach atakujących itd.

souldare
03-04-2011, 09:07
Ja np zamiast healthy kupuje manaski i lecze sie exura ico bo zawsze troche wpadnie tego mlvl.Mysle ze oplaca sie go trenowac bo zawsze ma sie te fajne uczucie jak sie ma dobre skille i polepsza niektore czary typu exori(przynajmniej tak mi sie wydaje) oraz runki wymagaja poszczegolny mlvl np magic walle od 9 mlvl co sa bardzo przydatne na serwerach pvp.

demoninator
03-04-2011, 13:23
Im większy mlvl tym więcej się uleczysz. Proste. Jak skillujesz to jedz cos i rzucaj utevo luxa albo właśnie exure ico zawsze jakiś mlvl wpadnie. A i na expie to raczej tylko tym się lecz chyba że hardcorowo jest to pota miej w gotowości.

Tibjan
28-05-2011, 21:34
Zawsze jak masz całą manę to dawaj exura ico albo utevo lux, by sie mana nie marnowala i mlvl wskoczy przy tym.;)

mateuszmati1234
11-06-2011, 12:07
nie wiem ale tej Exury nie da się chyba kupić bez paca?

Dretheu
11-06-2011, 12:14
Da się, to jest normalny spell dla Facc.