zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Koryta i slot na strzały


Tefloniqq
15-06-2011, 01:30
Witam. Nie chciałem tworzyć dwóch tematów. Czy istnieje jakiś item na rooku, który można założyć na slocie ze strzałami? Na mainie np. jest to frozen starlight. Druga sprawa - czy możecie wypisać mi wszystkie miejsca z korytami na rooku (facc)?

Crunsher
15-06-2011, 06:41
1. Torch, arrows, poison arrows
2. Stodoła w mieście, Mino hell, Statuetka goblina gdzieś niedaleko toma, koryto w mlynie, wiecej nei pamietam :x


@2xdown masz racje zapomnialem ;p sam mam 3 mlw, ale ich tam nie klade ;f

RookeR
15-06-2011, 10:23
Co do koryt o ile pamięć mnie nie myśli znajdują się jeszcze w Bear Room i "Orc Hell*"

* Idąc do mino hell na -2(tam gdzie pod drabinką jest zlurowany Orc) skręcasz w lewo i powinieneś trafić.

Pozdrawiam RookeR

Masterwizard
15-06-2011, 17:13
1. Poza torch, arrows i poison arrows o których wspomniał Crunsher w slot od strzał można jeszcze włożyć Magic Light Wand ;) (nieco magiczny torch).

2. Poza samymi korytami, to nad NPC All'Dee znajdują się 2 kwiaty w wielkich donicach, które można dodatkowo wykorzystać jako koryta blokujące drogę BOTom.
Pozostałe koryta pomijając wyżej wymienione znajdują się: jedno w pomieszczeniu obok NPC Dixi (nad NPC Obi), kolejne dwa w jamie trolli w której leży mnóstwo śmieci i dodatkowo znajduje się Pot na ognisku (idąc 1 poziomem podziemi w kierunku Small axe/carlin sword/chain armor QUEST.