PDA

Pokaż pełną wersje : Royal Paladin - długa przerwa w grze.


Yukka
02-06-2012, 13:49
Witam. Jako, że nie grałem 3.5 roku w Tibię, a teraz z racji zwiększenia się ilości wolnego czasu postanowiłem pograć, nie wiem za bardzo na czym najlepiej w tej chwili expic i w jaki sposób.
Moja postać to 47 Royal Paladin(dzisiaj zakupiłem pacc), Skille 82\70 (z pal armorem). Zależy mi na szybkim expowisku, w miare bez mega hardkoru, typu latanie na red hp co 2 minuty. Fajnie by było też z zyskiem.
Wiem, że są teraz te taski ale nie wiem które opłaca mi się robić.
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Yukka
04-06-2012, 12:34
Halloooooo?

X-Anylon
04-06-2012, 13:22
Możliwości jest wiele. Proponuje Ci głównie latać po Yalahar.
Dobrym pomysłem było by gdybyś pobiegał na Mutach. Exp i kasa świetna na Twój poziom. Mistrock, cyklopy. Dla sportu dragsy na Crystal Cave w Yalahar bądź Darashia.

Często biegałem w Hero Cave na Edron. Dsy + takie shity co tam latają. Dla bezpieczeństwa wziąć stealth ringa, żeby się zorientować co i gdzie.

Teoretycznie tutaj możesz troszkę posiedzieć. Potem dochodzi aleja cmentarna, bardzo miło mi się tam latało, flash arrow + elvish/compot na watery przy okazji robiąc na tym taska. Gsy - aleja cmentarna. Stare dobre dragi.

W sumie jak się rozkręcisz, to obczaisz co i gdzie. Poczytaj kilka poradników, poszperaj na wiki, na f.tibia.pl

Mam nadzieję, że chociaż troszke pomogłem.