zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Pacc !!!!!!!!!


Kael
25-01-2004, 14:26
POmuszcie chce kupic pacc ale boje sie podac numer karty i wyslac list czy mam jakas pewnosc ze mnie nie wyroluja???

kotomaniak
25-01-2004, 14:34
Wiesz, jak nie chcesz podać numeru karty zapłac przelewem, ale to drożej kosztuje. Ale nie bój się płacić kartą, jeszcze nikogo (chyba :D ) CIPy nie wykołowały.

Matiq
25-01-2004, 14:34
Mam pytanie ... ??

boisz sie ze CIP-owie cie wyroluja ?? 8o

Kael
25-01-2004, 14:47
a zebys wiedzial jak nawet mnie wykoluja to i tak nie odzyskam tego co mialem ...
wole zeby jakis moderator odp. ale to szczegul ..

EDIT: a niech mi ktos poda jak moge kupic pacca bo nie ucze sie anglika tylko niemca ! kolega który sie troche uczy anglika (i ze mna niemca) to mi powiedzial ze przez karte i lista moge przeslac i przelewem ale chcialbym zeby ktos mi szczegółowo opisal (najlepiej dzis bo chce już kupic jakos pacca !!)

Magus
25-01-2004, 15:30
wole zeby jakis moderator odp.
Spoko, mozesz placic karta, nic sie nie martw, CIP soft Cie nie wykoluje (jeszcze nie bylo takiego przypadku).
A jak sie chcesz dowiedziec czegos wiecej o PACC to uzyj przycisku 'szukaj' i wpisz słowo kluczowe "PACC".
Polecam platnosc karta bo jest najszybsza.

Kael
25-01-2004, 16:20
No to dodales mi otuchy zostalo wyslac kase na pacca dzieki !!!

Tibia Cool
26-01-2004, 23:13
Jak bedziesz mial paca to masz w planach gildie??

Kael
27-01-2004, 18:56
Tego nie planuje a mam kilka pytań dotyczacych pacc:
-jak zmienic imie
-jak zrobic invite
-jak wyslac rente za domek za odpowiedzi dziekuje

Olga Sorc
27-01-2004, 19:11
Mam pacc i z tego co wiem nie można zmienić imienia ....można zmienić płeć co kosztuje 5 dni z pacca

Magus
27-01-2004, 19:13
@Kael
To wszystko chyba jest w F.A.Q. no ale napisze.
1. zmiana imienia - nie mozna zmienic imienia od tak sobie, trzeba dostac Namelocka. Namelock dostajesz jesli Twoje imie jest w jakis sposob niezgodne z regulaminami Tibii lub jesli masz dar przekonywania.
2. Invite - do gildii, do domku?? Zakladam ze do domku (wchodzisz do srodka i mowisz "aleta sio" a potem wpisujesz nicki zaproszonych osob).
3. W depo miasta w ktorym masz domek musisz miec okreslona ilosc pieniedzy na czas zaplaty (oplata zostanie pobrana samoczynnie).

Kael
27-01-2004, 23:28
niektóra wiara ma cos takiego jak "Former Names:" i tam jest stary nick a normalnie ma nowy jak moge cos takiego zrobic bo z mojego nicka sie wszyty smieja (-.-)

Sephiroth
28-01-2004, 00:10
Former name to właśnie to które dostało namelocka, właściciel wtedy wybiera nowe a to zakazane zostaje umieszczone w rubryce former names.

nawigator
28-01-2004, 09:15
Oryginalnie dodany przez Magus

1. zmiana imienia - nie mozna zmienic imienia od tak sobie, trzeba dostac Namelocka. Namelock dostajesz jesli Twoje imie jest w jakis sposob niezgodne z regulaminami Tibii lub jesli masz dar przekonywania.



Nom wlasnie. Mój kolega na servie Nova dostal name locka czym bardzo sie zdziwil mial nick "Master of Potatoes" nom i tam byla opcja zeby odwolac sie do GMa i zapytal sie dlaczego dostal name locka
oto cala rozmowa :

Adihash
Registered Player

Complaint about Name Lock of character Master of potatoes


Greetings
Can you tell me why i get name lock on Master of Potatoes ? What is wrong with it ?
I think that it makes all the tibia rules.
Please answer as fast as you can .

Dec 27 2003, 5:45 pm


Gamemaster

Re: Complaint about Name Lock of character Master of potatoes


The character has been successfully renamed.

'potatoes' is an object. 'masters of' is not a name.



Dec 27 2003, 6:22 pm


Jezeli 'master of' to nie imie, to GMy powinny dac name locki wielu osobom na tibi. I fakt w tym okresie duzo osób dostalo name lock niby tez z tych samych powodów ze to niby nie imie, ale wiekaszosc osób które dostaly mialy dosc dlugie imiona.


sory za out of topic ale az mnie draznilo z tym name lockiem