PDA

Pokaż pełną wersje : LEWITACJA.


Monoron
28-01-2004, 12:15
Mam 10 level więc czar dla mnie niedostępny ale mam pytanko.
Jak to działa?
Czy jak stanę przy jakiejś skale to po prostu cię na nią przenosi?
Czy może muszę wejść pod np. dach i przenosi mnie piętro wyżej?
POMÓŻCIE

Waglikus
28-01-2004, 12:27
Jak staniesz pod skałą to musisz uzyć czaru i bedzie dobrze:D ale zeby miec ten czar musisz kupic pacc'a czar jest bardzo przydatny i jesli masz pacc'a to musisz kupic








Nie nawidze PK bo to sa jeba** hu**

Monoron
28-01-2004, 12:39
Ale dzięki niemu można kraść!!!
Bo zobacz...
W Carlin pod depo są tego rodzaju domki, że najpierw się wchodzi pod daszek, a potem dopiero jest wejście dla właściciela.
No więc.
1. Wchodzisz pod ten dach.
2. Lewitacja do góry.
3. Jesteś na dachu.
4. Przechodzisz nad teren domku.
5. Lewitacja w dół...
I zabierasz gościowi wszystkie przedmioty. Wracasz tak samo.

PS. Jeżeli ten post łamiej jakiekolwiek zasady na Tibia.pl to można go usunąć i bardzo przepraszam.

Bartix
28-01-2004, 14:08
nie jest zabronione ale i tak ci sie to nie uda ...

Waglikus
28-01-2004, 14:56
nie uda Ci sie wejsc tam wyzej poniewaz jest to nei mozliwe
nie mozesz wejsc na daszek gdy jest on zajety(jesli w nim ktos mieszka)

Magus
28-01-2004, 15:25
Dzieki lewitacj tez nie da sie wejsc wszedzie. Ten czar pozwala sie wzniesc/opasc w miejsca gdzie inni potrzebuja 3 parceli/skrzynek/krzesel.

Olga Sorc
28-01-2004, 15:49
Moron niby taki user zaawansowany a gadasz jak newbe.Nie MOZNA WEJŚĆ DO CZYJEGOŚC DOMKU CZY NORMALNIE CZY LEVITACJA CZY NAWET PODKOPEM :D WIEC NIE GADAJ GŁUPOT!!!!!!
a co do levitacji to sam mam pacc i mam levitacje i zaczepista sprawa bo nap wchodzi na ghousland bez problemu itp :) każda skałka jest twoja a znam taka na korej respia sie pomidorki :):) tak samo Magic rope (magiczna lina) tez potrzebna i niezbedna.:)

Sephiroth
28-01-2004, 19:47
Olga Sorc
Moron niby taki user zaawansowany a gadasz jak newbe.Nie MOZNA WEJŚĆ DO CZYJEGOŚC DOMKU CZY NORMALNIE CZY LEVITACJA CZY NAWET PODKOPEM :D WIEC NIE GADAJ GŁUPOT!!!!!!


A jak zrobić podkop? ?( ;)

Looc
28-01-2004, 21:46
2. Lewitacja do góry.
3. Jesteś na dachu.
4. Przechodzisz nad teren domku.


heh nie ma takich domkow zeby z dachu dalo sie wejsc do srodka a co z tego, że będzisz na czymiś domku 3 parcele i też wejdziesz

Gonzo von Krenzel
28-01-2004, 22:04
Jak nie ma? Wszystkie 2-piętrowe takie są. Nieraz jeszcze działeczka jest... :D

eerion
29-01-2004, 05:40
A jak zrobić podkop?
lol. To była ironia a ten to na powaznie...

Magus
29-01-2004, 14:31
To była ironia:http://magusfotos.w.interia.pl/ironia.jpg a Ty to na powaznie......

Olga Sorc
29-01-2004, 15:18
ehhh na poważnie czy pół serio Podkop To fajna sprawa :D:d ;)

Keb
29-01-2004, 16:05
Lewitacja nie działa tak, że dajesz zaklęcie i możesz fruwac nad wodami (jak songoku), tylko podnosidz się o 3 parcele albo jakieś inne badziewia do góry.

Haha podkop!!!!!!!! on przecież powiedział to dla żatów (chyba każdy to wie:D)

Olga Sorc
29-01-2004, 16:08
Kep chłopczyku jaki on ?? ONA jeśli o ścisłość chodzi

Bloody_Izual
29-01-2004, 18:04
Mówiąc prosto levitacja podnosi o poziom wyżej.

Monoron
01-02-2004, 23:00
Ale w czym one jest lepsza od magic rope?

Magus
02-02-2004, 03:57
Oryginalnie dodany przez Monoron
Ale w czym one jest lepsza od magic rope?

W niczym. Lewitacja zastepuje parcele a magic rope line.

BTW-wywalilem pos Waglikus'a - był niepotrzebny.
@Waglikus - oducz sie pisac "popieram, zgadzam sie z XXX (takie posty sa kasowane).

DarkBraver
02-02-2004, 17:03
Ktos wczesniej napisal ze mozna latac nad wodami, wiec zapytam <bo pacca nie mam a jestem tego bardzo Ciekaw> czy mozna sobie "dolewitowac" np na Roockgrand/druid island/ senje etc. ?

Gonzo von Krenzel
02-02-2004, 17:11
Mówiąc prosto levitacja podnosi o poziom wyżej.
Ten czar pozwala sie wzniesc/opasc w miejsca gdzie inni potrzebuja 3 parceli/skrzynek/krzesel.
a dzięki trzem skrzynkom możesz sobie "dolewitowac" np na Roockgrand/druid island/ senje etc. ?
P.S. Co by się na rooku działo jakby to było mozliwe... :D

cnb
02-02-2004, 21:20
no ok do rooka sie nie dojdzie nad woda, ale np. uzyje lewitacji nad brzegiem wody, albo wogole stoje sobie na polance, wokol mnie nic nie ma uzywam lewitacje i co ?
1. czy mozna wogole uzyc lewitacji nie bedac pod jakas skale itp. ?
2. jesli mozna to ile krokow mozna zrobic "w powietrzu"
3. jesli mozna i jest ograniczona ilosc krokow to co sie dzieje np nad woda ? (sie topi czy cos ;p)
nie wiem zdaje mi sie teraz ze to chyba nie przejdzie tak bez zadnej skaly, no ale wlasnie prosze o opisanie jak to wyglada ^^
pozdro 600

hrhr ivuul

Magus
03-02-2004, 11:43
Wiecie na czym polega Wasz problem?? NIE CZYTACIE UWAZNIE.
Lewitacja nie działa tak , że dajesz zaklęcie i możesz fruwac nad wodami (jak songoku), tylko podnosidz się o 3 parcele albo jakieś inne badziewia do góry.

cnb
03-02-2004, 14:00
stary ale pendzel z Ciebie!
to Ty nie czytasz uwaznie,
zapytalem czy mozna uzyc lewitacji stojac w otwartym miejscu nie otoczonym przez zadne skaly, kolejne pytania to juz byly jesli mozna tak uzyc lewitacji...
a nie ty sie przypie.przasz do mnie za bylo gowno, odbij
i jak nie masz nic do powiedzenia na temat to stfu, bo ja pacca nigdy nie mialem i chce sie czegos dowiedziec!

Magus
03-02-2004, 15:57
Oryginalnie dodany przez cnb
stary ale pendzel z Ciebie!
a nie ty sie przypie.przasz do mnie za bylo gowno, odbij
i jak nie masz nic do powiedzenia na temat to stfu, !

A chcesz zarobic upomnienie albo bana za obraze moderatora i prostackie, wulgarne teksty??
Co do twoich pytan to proponuje przeczytac Topic od poczatku i ewentualnie troche pomyslec. Dokladny opis zastosowania tego czaru jest juz dawno wyjasniony w temacie.

eggmen
04-02-2004, 12:40
Wczoraj zakupiłem ten czar. Fajny nawet ale za duzo many zjada

Bossmanek
05-02-2004, 02:13
:D :D wytlumacze wam o co w tym chodzi , np jestes w depo w ab tam jest 4 pietrowe depo i stojisz sobie na 1 pietrze zucasz zaklecie i jestes na drugim proste i logiczne :D :D

Monoron
13-02-2004, 17:17
No to lewitacja nie dziala dokladnie ak 3 parcele.
Bo za pomocą parceli sie nie podniesiesz o pietro wyzej w depo.